KNZB B-competitie deel 3
Vlissingen (NED),    17.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, 10 - 13 jaar
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sbc2000 1                     Sbc2000                9:00.32            9:13.26           
        Ela Hutten, 93                             Kitty Schiphorst Preuper, 91
        Claudia den Ottelander, 95                 Maya Kingma, 95
            31.42  1:06.95  2:16.10  9:13.26

  2. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       9:05.19            9:18.36           
        Monique de Haard, 92                       Stephanie Rombout, 88
        Romy Hoogendijk, 96                        Lotte Dalmeijer, 96
            32.02  1:07.89  2:26.02  9:18.36

  3. Dio 1                         Z & Pc Dio             9:06.99            9:23.06           
        Jolanda Post, 90                           Anita Smits, 69
        Susanne van der Linden, 88                 Lotte Goosen, 92
            32.75  1:08.37  2:18.66  9:23.06

  4. De Warande 1                  O.Z. & P.C. De Waran   9:51.01           10:05.07           
        Daphne Kievit, 92                          Christel Peeters, 91
        Gabriëlla van Oerle, 90                    Birgit van der Wegen, 93
            33.36  1:09.48  2:24.76 10:05.07

  5. Luctor et Emergo 2            Luctor et Emergo      10:00.00           10:10.01           
        Carmen de Ridder, 88                       Tamara Nordin, 87
        Anneloek Schrijvershof, 86                 Leonie Edenburg, 90
            31.82  1:06.26  2:16.45 10:10.01




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo       1:34.29 9801296    1:35.45           
            45.16  1:35.45
  2. Lisa Davidse                  Luctor et Emergo       1:39.75 9800924    1:37.91           
        F1
            45.74  1:37.91
  3. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:39.80 9900622    1:37.91           
        F2
            46.23  1:37.91
  4. Nadja Wortel                  Z & Pc Dio             1:42.23 9800798    1:37.91           
        F3
            46.07  1:37.91
  5. Shanice Beekman               Luctor et Emergo       1:36.70 9900854    1:38.95           
            45.92  1:38.95
  6. Aniek de Peijper              Sbc2000                1:42.20 9801644    1:40.88           
            47.92  1:40.88
  7. Ilse Geers                    O.Z. & P.C. De Waran   1:42.67 9801008    1:44.77           
            50.36  1:44.77
  8. Gaby Joosse                   Luctor et Emergo       1:58.46 9901146    1:46.80           
            51.06  1:46.80
  9. Charlotte de Loose            Luctor et Emergo       1:57.04 9903256    1:48.26           
            51.89  1:48.26
 10. Emily van Staveren            Luctor et Emergo            NT 9804520    1:49.04           
            50.67  1:49.04
 11. Laura Roelevink               Sbc2000                1:47.95 9802258    1:49.13           
            50.42  1:49.13
 12. Anne May Alkemade             Sbc2000                1:49.16 9903374    1:49.36           
            51.67  1:49.36
 13. Sanne van Gelder              Z & Pc Dio             2:02.18 9803390    1:49.89           
            51.67  1:49.89
 14. Larissa Westerweele           Luctor et Emergo            NT 9903258    1:52.23           
            52.70  1:52.23
 15. Kim Van Gemert                Luctor et Emergo            NT 9803764    1:53.32           
            52.89  1:53.32
 16. Jenna van den Heuvel          Luctor et Emergo            NT 9802780    1:53.80           
            51.13  1:53.80
 17. Fleur Koreman                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 0001750    1:54.69           
            53.71  1:54.69
 18. Quinty van Gemert             Luctor et Emergo       2:01.57 0002116    1:55.14           
            54.17  1:55.14
 19. Daphne van den Bos            Sbc2000                1:57.25 9900214    1:57.44           
            54.06  1:57.44
 20. Vera Vermeulen                O.Z. & P.C. De Waran        NT 9902944    1:58.07           
            54.73  1:58.07
 21. Madelief de Wit               Luctor et Emergo       1:58.00 0000212    2:00.76           
            55.67  2:00.76
 22. Iverna Meerman                Luctor et Emergo       2:00.04 9903020    2:01.26           
            56.92  2:01.26
 23. Britt van Zundert             O.Z. & P.C. De Waran        NT 0002506    2:05.51           
            56.32  2:05.51
NG.Z Assia Susi                    Luctor et Emergo            NT 9903502                      
NG.Z Nadia Susi                    Luctor et Emergo            NT 9804522                      
AFGE Sara Aburabaiya               Luctor et Emergo            NT 9800638                      
AFGE Renée Bruning                 Luctor et Emergo            NT 0003494                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo         41.89 9801157      39.45           
  2. Nander Meerman                Luctor et Emergo         41.48 9801261      40.42           
  3. Robin Davidse                 Luctor et Emergo         44.36 9900131      41.54           
  4. Florian van Esch              Sbc2000                  46.08 0001355      42.07           
  5. Luciën van Esch               Sbc2000                  41.94 0001359      42.64           
  6. Sten Bosman                   Z & Pc Dio               45.55 9800607      43.02           
  7. Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo         55.27 9900403      43.13           
  8. Nathan Bun                    Luctor et Emergo         47.91 9900405      43.30           
  9. Mika Mathia                   Luctor et Emergo         46.28 9901083      43.61           
 10. Timo Musters                  Z & Pc Dio               47.55 9803325      44.60           
 11. Jens Ingelse                  Luctor et Emergo         49.62 9901533      44.67           
 12. Nick van Irsel                Sbc2000                  50.66 0000383      48.83           
 13. Dylan van Irsel               Sbc2000                  46.41 9802177      49.26           
 14. Cas Wouters                   O.Z. & P.C. De Waran     50.57 9803253      49.42           
 15. Ruud Smeets                   O.Z. & P.C. De Waran     49.91 9803895      50.02           
 16. Floris Verburgh               O.Z. & P.C. De Waran        NT 0001191      51.48           
 17. Thijs Meijer                  Luctor et Emergo            NT 9804281    1:02.64           
 18. Jarno Meerman                 Luctor et Emergo       1:10.19 0001403    1:15.98           
 DIS Wessel van Zunderd            Z & Pc Dio               48.36 9802673      52.88           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Alex Bruning                  Luctor et Emergo            NT 9903329                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo       1:13.86 9601258    1:13.89           
            35.42  1:13.89
  2. Demi van der Werf             Luctor et Emergo       1:22.18 9701860    1:17.45           
            36.95  1:17.45
  3. Carmen Koper                  O.Z. & P.C. De Waran   1:19.01 9603888    1:18.02           
            38.08  1:18.02
  4. Yasmine Bartelds              Sbc2000                1:16.91 9604366    1:18.42           
        F1
            38.76  1:18.42
  5. Laurie Mabelis                Sbc2000                1:17.57 9704682    1:18.42           
        F2
            38.55  1:18.42
  6. Selene Wortel                 Z & Pc Dio             1:22.65 9700654    1:20.02           
            40.05  1:20.02
  7. Femke Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:22.10 9602496    1:25.37           
            41.12  1:25.37
  8. Kathy Groot                   Sbc2000                1:26.55 9700444    1:25.57           
            41.54  1:25.57
  9. Valerie Jongenelen            Sbc2000                1:29.22 9705304    1:25.80           
            40.70  1:25.80
 10. Antonela Baric                Sbc2000                1:31.13 9603206    1:26.42           
            42.10  1:26.42
 11. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo       1:29.86 9702590    1:30.70           
            44.09  1:30.70
 12. Bernice Lauwen                Sbc2000                1:43.10 9704182    1:31.31           
            45.06  1:31.31
 13. Nienke Kerremans              Sbc2000                1:35.33 9702954    1:31.98           
            44.29  1:31.98
 14. Justi Bosman                  Z & Pc Dio             1:35.07 9602410    1:32.32           
            45.57  1:32.32
 15. Marit van Tilburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:31.48 9701208    1:32.35           
            45.49  1:32.35
 16. Irène Stavast                 Luctor et Emergo       1:37.47 9703218    1:32.92           
            44.70  1:32.92
 17. Joyce de Jong                 O.Z. & P.C. De Waran   1:33.76 9704166    1:33.28           
        F1
            45.62  1:33.28
 18. Kyra Musters                  Z & Pc Dio             1:32.08 9602408    1:33.28           
        F2
            45.30  1:33.28
 19. Yvonne van der Meulen         Z & Pc Dio             1:43.73 9704528    1:33.64           
            46.57  1:33.64
 20. Willemijn van Kalsbeek        Luctor et Emergo       2:00.90 9608188    1:53.18           
            54.26  1:53.18
AFGE Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo       1:25.42 9802784                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Lefeu                   O.Z. & P.C. De Waran   3:40.00 9703847    2:57.23           
            40.00  1:25.42  2:57.23
  2. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo            NT 9600789    3:17.51           
            42.39  1:31.53  3:17.51
  3. Bryan Borsje                  Sbc2000                3:26.89 9603819    3:19.29           
            43.45  1:33.73  3:19.29
  4. Wouter Vlierman               Luctor et Emergo            NT 9605079    3:20.95           
            44.86  1:35.39  3:20.95
  5. Luuc Verburgh                 O.Z. & P.C. De Waran   3:50.13 9602029    3:21.40           
            44.41  1:35.03  3:21.40
  6. Jaro Musters                  Z & Pc Dio                  NT 9801141    3:32.80           
            49.76  1:44.48  3:32.80
  7. Jari den Ottelander           Sbc2000                     NT 9800059    3:39.64           
            50.07  1:47.00  3:39.64
NG.Z René Langebeeke               Luctor et Emergo            NT 9702357                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         29.24 8803696      29.76           
  2. Jolanda Post                  Z & Pc Dio               29.49 9004848      31.54           
  3. Maartje van Keulen            Sbc2000                  34.76 8000584      31.80           
  4. Anita Smits                   Z & Pc Dio               30.50 6900522      32.06           
  5. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran     32.44 9102424      32.76           
  6. Carmen de Ridder              Luctor et Emergo            NT 8803634      32.91           
  7. Kitty Schiphorst Preuper      Sbc2000                  33.93 9102752      33.36           
  8. Leonie Edenburg               Luctor et Emergo         31.67 9005382      33.46           
  9. Chantal Verhoeff              Sbc2000                  31.56 7900912      33.57           
 10. Anneloek Schrijvershof        Luctor et Emergo         34.62 8603212      33.64           
 11. Nicole van der Kooy           Sbc2000                  34.70 8702310      34.51           
 12. Simone van der Linden         Z & Pc Dio               33.77 9002358      35.04           
 13. Susanne van der Linden        Z & Pc Dio               34.08 8802736      35.36           
        F1
 14. Ildiko van der Ploeg          O.Z. & P.C. De Waran     34.83 9002960      35.36           
        F2
 15. Nienke Hoeks                  O.Z. & P.C. De Waran     35.76 9101272      37.11           
 16. Sanne Bruggink                Sbc2000                  36.29 9200330      37.16           
 17. Tamara Nordin                 Luctor et Emergo         38.95 8702996      37.48           
 18. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran     34.45 9304942      37.69           
 19. Renske Scholte                Luctor et Emergo         42.35 9405922      37.95           
 20. Siska Post                    Z & Pc Dio               35.86 8805562      38.23           
AFGE Ineke Goossens                Sbc2000                  33.36 7900266                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Edenburg                Luctor et Emergo       2:27.01 9301567    2:28.73           
            33.16  1:11.07  2:28.73
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   2:38.04 9102825    2:37.61           
            34.17  1:14.42  2:37.61
  3. Joost Kuijlaars               Sbc2000                2:45.00 6600439    2:40.26           
            36.29  1:17.39  2:40.26
  4. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   2:46.50 9104211    2:40.58           
            35.33  1:15.83  2:40.58
  5. Christian Bingel              Z & Pc Dio             2:37.48 9303207    2:46.07           
            36.51  1:18.25  2:46.07
  6. Bob van Hees                  Z & Pc Dio             2:43.57 9103851    2:49.72           
            37.16  1:19.42  2:49.72
  7. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo       2:49.10 9004875    2:51.60           
            36.36  1:19.07  2:51.60
  8. Jan van Opstal                Z & Pc Dio             2:55.11 8602291    2:53.01           
            40.79  1:26.33  2:53.01
  9. Charles Potin                 Luctor et Emergo       2:36.46 8301701    2:53.82           
            36.32  1:19.45  2:53.82
 10. Oskar Bles                    Sbc2000                2:57.21 9100153    2:54.82           
            39.82  1:25.02  2:54.82
 11. Frank Zwiers                  Sbc2000                2:52.57 8202101    2:56.95           
            40.54  1:26.89  2:56.95
 12. David Vleeschouwer            O.Z. & P.C. De Waran   3:00.42 8001635    3:00.70           
            38.16  1:22.39  3:00.70
 13. Dennis van Oosterhout         Sbc2000                2:52.06 8902337    3:02.07           
            40.92  1:29.39  3:02.07
 14. Coen Kuijpers                 Sbc2000                2:58.92 9402835    3:03.52           
            41.28  1:28.32  3:03.52
 15. Remco van Althuis             Sbc2000                     NT 8300029    3:03.96           
            41.24  1:28.11  3:03.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maya Kingma                   Sbc2000                1:02.52 9503824    1:03.26           
            30.29  1:03.26
  2. Claudia den Ottelander        Sbc2000                1:02.36 9500552    1:03.57           
            31.00  1:03.57
  3. Lindi Verkooijen              Sbc2000                1:05.19 9503826    1:06.02           
            31.57  1:06.02
  4. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo       1:03.84 9601166    1:06.54           
            32.11  1:06.54
  5. Eline de Haard                Luctor et Emergo       1:10.29 9601004    1:06.67           
            32.12  1:06.67
  6. Whitney van Hoeckel           Z & Pc Dio             1:05.43 9402390    1:06.83           
            32.38  1:06.83
  7. Vaia Suijkerbuijk             Z & Pc Dio             1:05.83 9403998    1:08.13           
            32.04  1:08.13
  8. Kris Hutten                   Sbc2000                1:09.00 9500688    1:08.48           
            32.07  1:08.48
  9. Aniek Resink                  Z & Pc Dio             1:07.80 9500738    1:08.60           
            33.13  1:08.60
 10. Daisy van den Bos             Sbc2000                1:06.76 9503880    1:09.05           
            32.93  1:09.05
 11. Maartje Beskers               O.Z. & P.C. De Waran   1:14.43 9702250    1:10.11           
        F1
            34.13  1:10.11
 12. Geneva Joval                  Luctor et Emergo       1:12.51 9702108    1:10.11           
        F2
            33.39  1:10.11
 13. Anneke de Rond                Z & Pc Dio             1:09.57 9404130    1:11.98           
            33.64  1:11.98
 14. Renske Scholte                Luctor et Emergo       1:17.17 9405922    1:13.33           
            36.24  1:13.33
 15. Lonne Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   1:14.35 9702218    1:14.14           
            35.08  1:14.14
 16. Elena van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   1:18.90 9500702    1:16.08           
            34.83  1:16.08
 17. Shireen Westerweele           Luctor et Emergo       1:29.69 9704086    1:26.16           
            39.39  1:26.16
 18. Willemijn van Kalsbeek        Luctor et Emergo       1:38.28 9608188    1:38.25           
            45.57  1:38.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remy den Boer                 O.Z. & P.C. De Waran   2:27.82 9401759    2:27.80           
            30.70  2:27.80
  2. Jordy Jongenelen              Sbc2000                2:31.88 9504995    2:35.46           
            32.56  2:35.46
  3. Wouter van Eekelen            Z & Pc Dio                  NT 9503127    2:39.51           
            34.04  2:39.51
  4. Sven Alderlieste              Sbc2000                2:39.20 9501329    2:39.76           
            33.13  2:39.76
  5. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       2:42.72 9701355    2:43.29           
            34.57  2:43.29
  6. Martino Valentijn             Z & Pc Dio             2:52.73 9403913    2:46.76           
            33.92  2:46.76
  7. Luuk Doorakkers               Sbc2000                3:12.97 9404707    2:51.99           
            35.65  2:51.99
  8. Lars Ackerman                 Z & Pc Dio             3:20.13 9402847    2:56.67           
            36.57  2:56.67
  9. Christian van Nieuwenhuizen   Luctor et Emergo            NT 9502931    3:05.22           
            38.87  3:05.22
 10. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo       3:25.77 9503619    3:13.32           
            38.32  3:13.32
 11. Maarten van Kalsbeek          Luctor et Emergo            NT 9403973    3:36.42           
            48.67  3:36.42
 DIS Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo       2:16.73 9402203    2:20.70           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            28.54  2:20.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Goosen                  Z & Pc Dio             2:25.68 9205306    2:27.11           
            30.58  2:27.11
  2. Ela Hutten                    Sbc2000                2:27.16 9300354    2:35.48           
            31.57  2:35.48
  3. Renée Roks                    Sbc2000                2:37.34 9303844    2:42.02           
            32.26  2:42.02
  4. Monique de Haard              Luctor et Emergo       2:40.23 9203828    2:44.29           
            34.00  2:44.29
  5. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   2:44.47 9207058    2:48.87           
            34.71  2:48.87
  6. Bente van Gennep              Sbc2000                2:45.46 9200590    2:49.14           
            36.30  2:49.14
  7. Myrthe Konings                Z & Pc Dio             2:48.19 9204526    2:49.48           
            38.30  2:49.48
  8. Gemma Schiphorst Preuper      Sbc2000                2:55.14 9203328    2:56.60           
            39.12  2:56.60
  9. Saskia de Haard               Luctor et Emergo       2:50.20 9401972    2:57.42           
            37.92  2:57.42
 DIS Marieke Kuijpers              O.Z. & P.C. De Waran   2:55.00 9205432    2:56.76           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            39.00  2:56.76
AFGE Susette Lauwen                Z & Pc Dio             2:46.35 9302398                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. René van Wallenburg           Luctor et Emergo       1:00.48 9204413    1:02.26           
            28.45  1:02.26
  2. Paul Koster                   Z & Pc Dio             1:00.39 9304465    1:02.77           
            29.23  1:02.77
  3. Robert Groot                  Sbc2000                1:03.70 9301997    1:03.65           
            29.08  1:03.65
  4. Sonny Corré                   Luctor et Emergo       1:05.59 9303615    1:03.86           
            29.64  1:03.86
  5. Steven Uijl                   Luctor et Emergo       1:06.66 9304075    1:05.78           
            30.51  1:05.78
  6. Pim van Wouwen                Sbc2000                1:09.12 9202963    1:08.48           
            30.80  1:08.48
  7. Ramon Bastiaansen             Z & Pc Dio             1:09.56 9303797    1:09.52           
            31.42  1:09.52
  8. Harm Donkers                  O.Z. & P.C. De Waran   1:17.82 9301809    1:10.26           
            32.33  1:10.26
  9. Paul van den Driest           Luctor et Emergo       1:11.15 9200283    1:15.00           
            34.02  1:15.00
 10. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:12.90 9305227    1:15.82           
            33.80  1:15.82
AFGE Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran   1:15.97 9203237                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       2:26.63 8803696    2:31.95           
            34.36  1:12.04  2:31.95
  2. Jolanda Post                  Z & Pc Dio             2:34.54 9004848    2:34.05           
            36.89  1:15.60  2:34.05
  3. Maartje van Keulen            Sbc2000                     NT 8000584    2:38.93           
            37.65  1:17.74  2:38.93
  4. Carmen de Ridder              Luctor et Emergo            NT 8803634    2:38.95           
            37.39  1:17.39  2:38.95
  5. Eline van Moll                Luctor et Emergo       2:39.58 9503412    2:40.36           
            36.29  1:18.04  2:40.36
  6. Simone van der Linden         Z & Pc Dio             2:36.95 9002358    2:43.49           
            37.52  1:18.42  2:43.49
  7. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   2:44.64 9102424    2:43.82           
            38.29  1:19.46  2:43.82
  8. Nicole van der Kooy           Sbc2000                2:52.42 8702310    2:47.66           
            40.41  1:22.42  2:47.66
  9. Tamara Nordin                 Luctor et Emergo       2:54.57 8702996    2:51.36           
            40.86  1:24.48  2:51.36
 10. Anita Smits                   Z & Pc Dio             2:41.34 6900522    2:52.01           
            40.11  1:22.95  2:52.01
 11. Kitty Schiphorst Preuper      Sbc2000                2:47.14 9102752    2:52.76           
            41.07  1:24.42  2:52.76
 12. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   2:51.92 9006758    2:59.82           
            40.80  1:25.80  2:59.82
 13. Ildiko van der Ploeg          O.Z. & P.C. De Waran   2:55.97 9002960    3:05.80           
            42.05  1:28.39  3:05.80
 DIS Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   2:50.14 9304942                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
            41.67  1:29.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     52.20 9102825      54.33           
            26.08    54.33
  2. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo         54.21 9004875      55.98           
            26.70    55.98
  3. Niek de Ridder                Luctor et Emergo         54.36 8802819      56.33           
            27.14    56.33
  4. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran     56.50 9104211      57.36           
            27.83    57.36
  5. Christian Bingel              Z & Pc Dio               56.39 9303207      57.82           
            27.89    57.82
  6. Jan van Opstal                Z & Pc Dio               56.63 8602291      58.59           
        F1
            28.39    58.59
  7. Frank Zwiers                  Sbc2000                  56.48 8202101      58.59           
        F2
            28.23    58.59
  8. Mathijs van der Logt          Z & Pc Dio               59.29 9105561      58.65           
            28.53    58.65
  9. Charles Potin                 Luctor et Emergo         58.72 8301701      59.58           
        F1
            28.24    59.58
 10. Joost Kuijlaars               Sbc2000                  58.00 6600439      59.58           
        F2
            28.57    59.58
 11. Remco van Althuis             Sbc2000                  59.16 8300029      59.95           
            29.07    59.95
 12. Dennis van Oosterhout         Sbc2000                1:08.02 8902337    1:00.15           
            29.06  1:00.15
 13. Bob van Hees                  Z & Pc Dio               58.57 9103851    1:00.64           
            28.60  1:00.64
 14. Simon Edenburg                Luctor et Emergo         56.47 9301567    1:00.91           
            28.51  1:00.91
 15. David Vleeschouwer            O.Z. & P.C. De Waran     59.54 8001635    1:02.36           
            29.29  1:02.36
 16. Janno Koolen                  Z & Pc Dio             1:04.95 8901737    1:04.39           
            29.70  1:04.39
 17. Paul van den Noort            O.Z. & P.C. De Waran   1:03.25 8702379    1:05.84           
            31.09  1:05.84
 18. Oskar Bles                    Sbc2000                1:05.01 9100153    1:06.20           
            31.70  1:06.20
 19. Yaus Lekatompessy             Luctor et Emergo       1:09.24 8702039    1:07.02           
            31.73  1:07.02
 20. Kars Oomen                    Sbc2000                1:07.69 9202945    1:08.13           
            32.76  1:08.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo         40.53 9801296      39.07           
  2. Aniek de Peijper              Sbc2000                  39.94 9801644      40.65           
  3. Nadja Wortel                  Z & Pc Dio               40.25 9800798      41.02           
  4. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo         41.68 9900622      41.07           
  5. Anne May Alkemade             Sbc2000                  42.10 9903374      42.48           
  6. Shanice Beekman               Luctor et Emergo         47.57 9900854      42.86           
  7. Laura Roelevink               Sbc2000                  41.47 9802258      42.89           
  8. Sanne van Gelder              Z & Pc Dio               45.16 9803390      43.61           
  9. Daphne van den Bos            Sbc2000                  45.00 9900214      44.62           
 10. Ilse Geers                    O.Z. & P.C. De Waran     49.36 9801008      47.70           
 11. Britt van Zundert             O.Z. & P.C. De Waran        NT 0002506      49.73           
        F2
 11. Kim Van Gemert                Luctor et Emergo            NT 9803764      49.73           
        F3
 13. Gaby Joosse                   Luctor et Emergo         57.12 9901146      50.26           
 14. Quinty van Gemert             Luctor et Emergo         53.02 0002116      51.36           
 15. Charlotte de Loose            Luctor et Emergo       1:04.76 9903256      51.76           
 16. Jenna van den Heuvel          Luctor et Emergo            NT 9802780      52.45           
 17. Larissa Westerweele           Luctor et Emergo            NT 9903258      52.86           
 18. Fleur Koreman                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 0001750      53.64           
 19. Madelief de Wit               Luctor et Emergo            NT 0000212      54.28           
 20. Vera Vermeulen                O.Z. & P.C. De Waran     55.20 9902944      55.89           
 21. Iverna Meerman                Luctor et Emergo         58.79 9903020      56.40           
 DIS Emily van Staveren            Luctor et Emergo            NT 9804520      49.73           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., F1
NG.Z Nadia Susi                    Luctor et Emergo            NT 9804522                      
NG.Z Assia Susi                    Luctor et Emergo            NT 9903502                      
AFGE Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo         38.65 9802784                      
AFGE Renée Bruning                 Luctor et Emergo            NT 0003494                      
AFGE Sara Aburabaiya               Luctor et Emergo            NT 9800638                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       1:44.13 9801157    1:39.52           
            46.44  1:39.52
  2. Nander Meerman                Luctor et Emergo       1:45.02 9801261    1:42.16           
            48.32  1:42.16
  3. Sten Bosman                   Z & Pc Dio             1:45.26 9800607    1:43.05           
            48.90  1:43.05
  4. Jens Ingelse                  Luctor et Emergo       1:48.29 9901533    1:45.13           
            49.36  1:45.13
  5. Robin Davidse                 Luctor et Emergo       1:46.73 9900131    1:45.80           
            50.36  1:45.80
  6. Timo Musters                  Z & Pc Dio             1:44.07 9803325    1:46.63           
            49.88  1:46.63
  7. Dylan van Irsel               Sbc2000                1:51.39 9802177    1:46.91           
            51.76  1:46.91
  8. Luciën van Esch               Sbc2000                1:48.37 0001359    1:47.01           
            51.73  1:47.01
  9. Florian van Esch              Sbc2000                1:51.62 0001355    1:49.89           
            58.03  1:49.89
 10. Mika Mathia                   Luctor et Emergo       1:48.92 9901083    1:50.29           
            52.20  1:50.29
 11. Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo       2:03.21 9900403    1:50.57           
            51.48  1:50.57
 12. Nick van Irsel                Sbc2000                1:52.71 0000383    1:51.11           
            52.64  1:51.11
 13. Nathan Bun                    Luctor et Emergo       2:00.69 9900405    1:52.04           
            53.73  1:52.04
 14. Wessel van Zunderd            Z & Pc Dio             1:50.29 9802673    1:52.63           
            52.53  1:52.63
 15. Cas Wouters                   O.Z. & P.C. De Waran        NT 9803253    1:57.50           
            56.29  1:57.50
 16. Floris Verburgh               O.Z. & P.C. De Waran        NT 0001191    2:03.52           
            57.41  2:03.52
 17. Thijs Meijer                  Luctor et Emergo            NT 9804281    2:08.29           
          1:01.99  2:08.29
 18. Ruud Smeets                   O.Z. & P.C. De Waran        NT 9803895    2:09.83           
          1:00.08  2:09.83
 19. Jarno Meerman                 Luctor et Emergo            NT 0001403    2:37.16           
          1:13.51  2:37.16
AFGE Alex Bruning                  Luctor et Emergo            NT 9903329                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo       2:55.29 9601258    2:56.26           
            40.24  1:25.02  2:56.26
  2. Demi van der Werf             Luctor et Emergo       3:05.53 9701860    2:58.88           
            41.20  1:26.58  2:58.88
  3. Kathy Groot                   Sbc2000                3:14.68 9700444    3:10.17           
            42.86  1:31.06  3:10.17
  4. Femke Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   3:13.63 9602496    3:19.89           
            45.32  1:36.54  3:19.89
  5. Carmen Koper                  O.Z. & P.C. De Waran   3:24.70 9603888    3:20.28           
            46.19  1:37.58  3:20.28
  6. Geneva Joval                  Luctor et Emergo       3:23.03 9702108    3:20.29           
            45.02  1:37.07  3:20.29
  7. Marit van Tilburg             O.Z. & P.C. De Waran   3:24.86 9701208    3:21.18           
            44.35  1:36.28  3:21.18
  8. Nienke Kerremans              Sbc2000                3:24.70 9702954    3:24.51           
            44.82  1:43.34  3:24.51
  9. Laurie Mabelis                Sbc2000                3:30.14 9704682    3:25.76           
            46.90  1:40.28  3:25.76
 10. Lisa Davidse                  Luctor et Emergo       3:30.00 9800924    3:29.84           
        F1
            48.17  1:41.37  3:29.84
 11. Kyra Musters                  Z & Pc Dio             3:35.76 9602408    3:29.84           
        F2
            47.48  1:41.30  3:29.84
 12. Justi Bosman                  Z & Pc Dio             3:34.14 9602410    3:29.84           
        F3
            48.95  1:42.73  3:29.84
 13. Selene Wortel                 Z & Pc Dio             3:38.70 9700654    3:29.84           
        F4
            48.51  1:42.20  3:29.84
 14. Yvonne van der Meulen         Z & Pc Dio             3:50.57 9704528    3:44.76           
            50.67  1:48.73  3:44.76
 15. Valerie Jongenelen            Sbc2000                3:37.50 9705304    3:45.39           
            49.51  1:47.32  3:45.39
 16. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo       3:48.47 9702590    3:47.00           
            51.21  1:49.82  3:47.00
 17. Joyce de Jong                 O.Z. & P.C. De Waran   3:43.50 9704166    4:03.54           
            55.03  1:56.19  4:03.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip van Moll               Luctor et Emergo       1:15.82 9700767    1:15.25           
            35.50  1:15.25
  2. Robin Lefeu                   O.Z. & P.C. De Waran   1:22.49 9703847    1:21.67           
            38.73  1:21.67
  3. Luuc Verburgh                 O.Z. & P.C. De Waran   1:29.85 9602029    1:23.60           
            40.95  1:23.60
  4. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:20.45 9600789    1:24.80           
            41.50  1:24.80
  5. Jaro Musters                  Z & Pc Dio             1:30.01 9801141    1:27.66           
            42.96  1:27.66
  6. Nander Meerman                Luctor et Emergo       1:28.94 9801261    1:28.07           
            42.92  1:28.07
  7. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       1:26.60 9801157    1:28.93           
            43.29  1:28.93
  8. Bryan Borsje                  Sbc2000                1:33.73 9603819    1:29.52           
          1:29.52
  9. Wouter Vlierman               Luctor et Emergo            NT 9605079    1:29.80           
            43.92  1:29.80
 10. Jari den Ottelander           Sbc2000                1:31.40 9800059    1:30.20           
            43.91  1:30.20
NG.Z Thijs Meijer                  Luctor et Emergo            NT 9804281                      
NG.Z René Langebeeke               Luctor et Emergo       1:54.96 9702357                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jolanda Post                  Z & Pc Dio               59.42 9004848    1:00.15           
        F1
            29.39  1:00.15
  2. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         59.81 8803696    1:00.15           
        F2
            28.71  1:00.15
  3. Maartje van Keulen            Sbc2000                1:08.29 8000584    1:02.66           
            30.16  1:02.66
  4. Carmen de Ridder              Luctor et Emergo       1:08.01 8803634    1:03.94           
            31.32  1:03.94
  5. Kitty Schiphorst Preuper      Sbc2000                1:03.98 9102752    1:04.45           
            30.67  1:04.45
  6. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   1:03.68 9102424    1:05.37           
            31.26  1:05.37
  7. Anita Smits                   Z & Pc Dio             1:03.26 6900522    1:05.45           
            31.67  1:05.45
  8. Siska Post                    Z & Pc Dio             1:04.95 8805562    1:06.82           
            32.62  1:06.82
  9. Eline van Moll                Luctor et Emergo       1:06.94 9503412    1:07.07           
            32.33  1:07.07
 10. Nicole van der Kooy           Sbc2000                1:07.52 8702310    1:07.76           
            32.73  1:07.76
 11. Susanne van der Linden        Z & Pc Dio             1:04.89 8802736    1:08.28           
            32.64  1:08.28
 12. Chantal Verhoeff              Sbc2000                1:04.34 7900912    1:08.82           
            32.07  1:08.82
 13. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   1:08.07 9006758    1:10.37           
            33.58  1:10.37
 14. Marieke Kuijpers              O.Z. & P.C. De Waran   1:08.00 9205432    1:10.51           
            33.83  1:10.51
 15. Anneloek Schrijvershof        Luctor et Emergo       1:09.60 8603212    1:10.72           
            32.72  1:10.72
 16. Yasmine Bartelds              Sbc2000                1:13.11 9604366    1:12.92           
            34.73  1:12.92
 17. Ildiko van der Ploeg          O.Z. & P.C. De Waran   1:09.74 9002960    1:13.16           
            34.61  1:13.16
 18. Tamara Nordin                 Luctor et Emergo       1:14.01 8702996    1:13.98           
            35.80  1:13.98
 19. Nienke Hoeks                  O.Z. & P.C. De Waran   1:10.64 9101272    1:14.11           
            34.45  1:14.11
 20. Antonela Baric                Sbc2000                1:19.05 9603206    1:17.23           
            37.23  1:17.23
 21. Bernice Lauwen                Sbc2000                1:22.59 9704182    1:17.56           
            35.79  1:17.56
 DIS Leonie Edenburg               Luctor et Emergo       1:06.88 9005382                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
            32.99
AFGE Ineke Goossens                Sbc2000                1:07.70 7900266                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     25.66 9102825      26.66           
  2. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo         26.63 9004875      26.97           
  3. Jan van Opstal                Z & Pc Dio               27.42 8602291      28.53           
        F1
  4. Simon Edenburg                Luctor et Emergo         29.60 9301567      28.53           
        F2
  5. Niek de Ridder                Luctor et Emergo         28.19 8802819      28.81           
  6. Dennis van Oosterhout         Sbc2000                  32.16 8902337      29.49           
  7. Charles Potin                 Luctor et Emergo         28.82 8301701      29.69           
        F1
  8. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran     29.03 9104211      29.69           
        F2
  9. Remco van Althuis             Sbc2000                  29.08 8300029      29.69           
        F3
 10. Mathijs van der Logt          Z & Pc Dio               30.36 9105561      30.22           
 11. Christian Bingel              Z & Pc Dio               30.07 9303207      30.58           
 12. Frank Zwiers                  Sbc2000                  30.82 8202101      31.20           
 13. David Vleeschouwer            O.Z. & P.C. De Waran     30.40 8001635      31.89           
 14. Yaus Lekatompessy             Luctor et Emergo         30.66 8702039      32.14           
 15. Paul van den Noort            O.Z. & P.C. De Waran     32.10 8702379      33.00           
 16. Janno Koolen                  Z & Pc Dio               32.42 8901737      33.85           
 17. Oskar Bles                    Sbc2000                  33.66 9100153      34.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia den Ottelander        Sbc2000                2:32.55 9500552    2:36.06           
            34.13  2:36.06
  2. Whitney van Hoeckel           Z & Pc Dio             2:39.25 9402390    2:39.68           
            34.89  2:39.68
  3. Maya Kingma                   Sbc2000                2:42.32 9503824    2:42.02           
            37.64  2:42.02
  4. Eline de Haard                Luctor et Emergo       2:45.82 9601004    2:42.82           
            35.16  2:42.82
  5. Lindi Verkooijen              Sbc2000                2:44.97 9503826    2:44.10           
            37.44  2:44.10
  6. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo       2:53.39 9601166    2:45.07           
            34.78  2:45.07
  7. Kris Hutten                   Sbc2000                2:48.16 9500688    2:46.01           
            36.57  2:46.01
  8. Aniek Resink                  Z & Pc Dio             2:46.91 9500738    2:49.42           
            36.95  2:49.42
  9. Maartje Beskers               O.Z. & P.C. De Waran   2:59.14 9702250    2:54.16           
            40.92  2:54.16
 10. Vaia Suijkerbuijk             Z & Pc Dio             2:48.35 9403998    2:56.28           
            38.25  2:56.28
 11. Anneke de Rond                Z & Pc Dio             2:52.03 9404130    3:03.15           
            39.45  3:03.15
 12. Lonne Beskers                 O.Z. & P.C. De Waran   3:02.04 9702218    3:04.66           
            44.23  3:04.66
 13. Elena van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   3:12.22 9500702    3:15.07           
            44.02  3:15.07
 14. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo       3:10.64 9702590    3:18.82           
            46.07  3:18.82
 15. Irène Stavast                 Luctor et Emergo       3:35.11 9703218    3:20.84           
            47.13  3:20.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         58.94 9402203      55.62           
            55.62
  2. Remy den Boer                 O.Z. & P.C. De Waran     56.51 9401759    1:00.51           
            28.61  1:00.51
  3. Sven Alderlieste              Sbc2000                1:01.47 9501329    1:01.74           
            29.14  1:01.74
  4. Wouter van Eekelen            Z & Pc Dio             1:02.61 9503127    1:01.95           
            30.20  1:01.95
  5. Martino Valentijn             Z & Pc Dio             1:03.41 9403913    1:03.37           
            30.45  1:03.37
  6. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       1:02.06 9701355    1:04.14           
            30.93  1:04.14
  7. Jordy Jongenelen              Sbc2000                1:02.91 9504995    1:05.95           
            31.51  1:05.95
  8. Coen Kuijpers                 Sbc2000                1:09.74 9402835    1:06.95           
            31.20  1:06.95
  9. Lars Ackerman                 Z & Pc Dio             1:15.33 9402847    1:08.14           
            32.76  1:08.14
 10. Luuk Doorakkers               Sbc2000                1:12.70 9404707    1:09.04           
            32.28  1:09.04
 11. Philip van Moll               Luctor et Emergo       1:07.00 9700767    1:09.51           
            32.80  1:09.51
 12. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo       1:13.66 9503619    1:15.67           
            34.23  1:15.67
 13. Christian van Nieuwenhuizen   Luctor et Emergo            NT 9502931    1:16.26           
            34.95  1:16.26
 14. Maarten van Kalsbeek          Luctor et Emergo       1:22.27 9403973    1:24.23           
            39.23  1:24.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Goosen                  Z & Pc Dio             1:02.61 9205306    1:05.06           
            30.31  1:05.06
  2. Ela Hutten                    Sbc2000                1:07.08 9300354    1:11.12           
            32.29  1:11.12
  3. Renée Roks                    Sbc2000                1:10.28 9303844    1:13.01           
            32.47  1:13.01
  4. Daphne Kievit                 O.Z. & P.C. De Waran   1:15.08 9207058    1:16.42           
            34.39  1:16.42
  5. Monique de Haard              Luctor et Emergo       1:10.12 9203828    1:17.95           
            34.36  1:17.95
  6. Daisy van den Bos             Sbc2000                1:18.04 9503880    1:24.19           
            37.66  1:24.19
  7. Sanne Bruggink                Sbc2000                1:21.75 9200330    1:24.42           
            38.63  1:24.42
  8. Saskia de Haard               Luctor et Emergo       1:17.81 9401972    1:24.92           
            38.39  1:24.92
  9. Myrthe Konings                Z & Pc Dio             1:22.42 9204526    1:24.93           
            38.83  1:24.93
 10. Gemma Schiphorst Preuper      Sbc2000                1:27.82 9203328    1:33.20           
            40.42  1:33.20
AFGE Susette Lauwen                Z & Pc Dio             1:17.69 9302398                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sonny Corré                   Luctor et Emergo       2:15.04 9303615    2:14.92           
            29.84  2:14.92
  2. Robert Groot                  Sbc2000                2:20.53 9301997    2:21.99           
            30.35  2:21.99
  3. Steven Uijl                   Luctor et Emergo       2:28.15 9304075    2:23.04           
            31.00  2:23.04
  4. Harm Donkers                  O.Z. & P.C. De Waran   2:27.77 9301809    2:25.02           
            33.00  2:25.02
  5. Pim van Wouwen                Sbc2000                2:30.55 9202963    2:27.79           
            30.90  2:27.79
  6. Ramon Bastiaansen             Z & Pc Dio             2:30.73 9303797    2:30.41           
            32.08  2:30.41
  7. René van Wallenburg           Luctor et Emergo       2:23.62 9204413    2:30.45           
            29.73  2:30.45
  8. Paul Koster                   Z & Pc Dio             2:20.86 9304465    2:31.64           
            30.73  2:31.64
  9. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   2:42.99 9305227    2:42.02           
            35.95  2:42.02
 10. Paul van den Driest           Luctor et Emergo       2:36.33 9200283    2:43.43           
            34.46  2:43.43
AFGE Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran   2:35.98 9203237                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maartje van Keulen            Sbc2000                2:58.06 8000584    2:54.67           
            39.92  1:24.36  2:54.67
  2. Susanne van der Linden        Z & Pc Dio             2:51.36 8802736    2:55.64           
            39.57  1:23.68  2:55.64
  3. Anita Smits                   Z & Pc Dio             3:01.06 6900522    3:02.76           
            40.64  1:27.07  3:02.76
  4. Nicole van der Kooy           Sbc2000                3:12.26 8702310    3:04.32           
            41.39  1:27.54  3:04.32
  5. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       2:39.77 8803696    3:07.72           
            40.92  1:27.55  3:07.72
  6. Gabriëlla van Oerle           O.Z. & P.C. De Waran   3:07.23 9006758    3:09.75           
            42.48  1:30.46  3:09.75
  7. Simone van der Linden         Z & Pc Dio             3:01.50 9002358    3:09.92           
            42.36  1:30.54  3:09.92
  8. Bente van Gennep              Sbc2000                3:05.47 9200590    3:10.31           
            42.28  1:29.92  3:10.31
  9. Siska Post                    Z & Pc Dio             3:04.03 8805562    3:10.95           
            44.28  1:32.86  3:10.95
 10. Anneloek Schrijvershof        Luctor et Emergo       3:00.60 8603212    3:12.99           
            41.96  1:30.76  3:12.99
 11. Christel Peeters              O.Z. & P.C. De Waran   3:10.15 9102424    3:15.17           
            43.77  1:33.26  3:15.17
 12. Marieke Kuijpers              O.Z. & P.C. De Waran   3:12.00 9205432    3:18.32           
            44.54  1:34.23  3:18.32
 13. Tamara Nordin                 Luctor et Emergo       3:19.82 8702996    3:19.36           
            45.64  1:36.16  3:19.36
 14. Nienke Hoeks                  O.Z. & P.C. De Waran   3:13.02 9101272    3:25.11           
            45.52  1:36.81  3:25.11
NG.Z Leonie Edenburg               Luctor et Emergo       3:09.46 9005382                      
AFGE Ineke Goossens                Sbc2000                3:04.32 7900266                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   2:14.82 9102825    2:18.78           
            31.73  1:06.95  2:18.78
  2. Niek de Ridder                Luctor et Emergo       2:20.29 8802819    2:24.98           
            34.65  1:11.55  2:24.98
  3. Mathijs van der Logt          Z & Pc Dio             2:28.19 9105561    2:25.18           
            34.26  1:10.81  2:25.18
  4. Charles Potin                 Luctor et Emergo       2:19.49 8301701    2:26.16           
            34.86  1:13.20  2:26.16
  5. Simon Edenburg                Luctor et Emergo       2:29.39 9301567    2:29.05           
            34.81  1:13.24  2:29.05
  6. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo       2:16.16 9004875    2:30.54           
            34.37  1:11.97  2:30.54
  7. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   2:31.16 9104211    2:32.92           
            35.86  1:14.98  2:32.92
  8. Joost Kuijlaars               Sbc2000                2:32.00 6600439    2:34.87           
            37.45  1:17.47  2:34.87
  9. Frank Zwiers                  Sbc2000                2:36.36 8202101    2:35.16           
            38.02  1:17.86  2:35.16
 10. Bob van Hees                  Z & Pc Dio             2:34.32 9103851    2:36.72           
            36.57  1:16.48  2:36.72
 11. Paul van den Noort            O.Z. & P.C. De Waran   2:36.48 8702379    2:45.29           
            37.68  1:18.92  2:45.29
 12. Dennis van Oosterhout         Sbc2000                2:26.15 8902337    2:45.76           
            39.45  1:21.07  2:45.76
 13. Kars Oomen                    Sbc2000                2:53.09 9202945    2:55.76           
            41.13  1:25.57  2:55.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag                      10 - 13 jaar
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       2:04.04            2:06.84           
        Lotte Dalmeijer, 96                        Demi van der Werf, 97
        Hinke Oosterhoff, 98                       Romy Hoogendijk, 96
            31.11  2:06.84

  2. Sbc2000 1                     Sbc2000                2:11.45            2:10.64           
        Kathy Groot, 97                            Aniek de Peijper, 98
        Laurie Mabelis, 97                         Yasmine Bartelds, 96
            32.02  2:10.64

  3. De Warande 1                  O.Z. & P.C. De Waran   2:11.32            2:12.84           
        Femke Beskers, 96                          Maartje Beskers, 97
        Carmen Koper, 96                           Lonne Beskers, 97
            34.38  2:12.84

  4. Dio 1                         Z & Pc Dio             2:20.68            2:18.70           
        Kyra Musters, 96                           Justi Bosman, 96
        Nadja Wortel, 98                           Selene Wortel, 97
            35.45  2:18.70

  5. Sbc2000 2                     Sbc2000                2:18.67            2:20.72           
        Antonela Baric, 96                         Valerie Jongenelen, 97
        Laura Roelevink, 98                        Bernice Lauwen, 97
            34.65  2:20.72

 DIS Luctor et Emergo 2            Luctor et Emergo       2:20.00                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Eline de Haard, 96                         Maartje Oosterhoff, 97
        Lisa Davidse, 98                           Geneva Joval, 97
            30.54


  BM Luctor et Emergo 3            Luctor et Emergo       2:25.00            2:29.87           
        Nikita van den Ouden, 99                   Jenna van den Heuvel, 98
        Irène Stavast, 97                          Shireen Westerweele, 97
            34.99  2:29.87

  BM Luctor et Emergo 4            Luctor et Emergo       2:30.00            2:47.16           
        Willemijn van Kalsbeek, 96                 Emily van Staveren, 98
        Shanice Beekman, 99                        Kim Van Gemert, 98
            43.41  2:47.16




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
17.01.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       4:51.83            4:55.03           
        Philip van Moll, 97                        Bob Dalmeijer, 94
        Nicky Joosse, 96                           Casper Zwier, 97
            37.59  1:19.78  4:55.03

  2. Sbc2000 1                     Sbc2000                4:59.17            4:57.27           
        Luuk Doorakkers, 94                        Jordy Jongenelen, 95
        Coen Kuijpers, 94                          Sven Alderlieste, 95
            38.88  1:19.38  4:57.27

  3. Dio 1                         Z & Pc Dio             5:19.11            5:02.64           
        Jaro Musters, 98                           Wouter van Eekelen, 95
        Martino Valentijn, 94                      Lars Ackerman, 94
          1:26.13  5:02.64

 DIS Luctor et Emergo 2            Luctor et Emergo       5:33.07            6:02.25           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
        Rik Rozendaal, 95                          Christian van Nieuwenhuizen, 95
        Wouter Vlierman, 96                        Maarten van Kalsbeek, 94
            40.18  1:25.79  6:02.25




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Luctor et Emergo