Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 2. Heren, 4 x 50m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 21. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 23. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 31. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 37. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


District deel 3
Terneuzen, 17.1.2010


Programmanr. 1
17-1-2010 - 14:15
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Bruinvis 1SZ&PC De Bruinvis4:17.874:24.69
Roel Dellaert
Diego De Meyer
84
95
31.651:06.16
8.73
Alex Eversdijk
Angelo De Meyer
90
92

3:20.78
2.Zeelandia 1Z.V. Zeelandia4:50.084:58.33
Christian van Bommel
Bonno Jansen
91
91
34.63
42.58
1:10.39
1:33.53
René van Oudenaarde
Martijn Schuijs
83
87
34.04
27.81
1:15.99
58.42
3.De Honte 1De Honte4:56.295:01.79
Jorg Verhallen
Roel van Drongelen
91
91
35.871:15.20
1:29.39
Tom Erpelinck
Wouter van Kerckhoven
91
95
1:07.37
1:09.83
4.De Stormvogel 1De Stormvogel4:56.215:08.76
André Schutte
Lennard Breel
60
95
1:22.32
1:26.88
Ron van Vliet
Pim Bekkers
61
67
1:17.56
1:02.00
5.De Bruinvis 2SZ&PC De Bruinvis6:06.765:37.23
Francis Ryckaert
Niels van Geersaem
93
97
37.46Gino van Geersaem
Robbert Dellaert
94
83


<< TOP >>
Programmanr. 2
17-1-2010 - 14:22
Heren, 4 x 50m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 3
17-1-2010 - 14:22
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Honte 1De Honte4:35.874:47.80
Joline Verhallen
Laura Reijm
94
95
33.231:12.52Merel van Drongelen
Iris Erpelinck
95
93
2.De Stormvogel 1De Stormvogel4:50.545:02.35
Rowena de Kok
Lianda Vervloed
96
94
35.23
37.69
1:13.30
1:18.86
Corline Meulmeester
Vivian Koopmanschap
95
94
36.31
36.64
1:13.17
1:17.02
3.Zeelandia 1Z.V. Zeelandia5:08.425:14.57
Claudia Berndsen
Judith Schuijs
96
94
1:20.76
1:13.36
Arjanne Bode
Sylvia Mollet
94
92
1:24.45
1:16.00
4.De Honte 2De Honte5:21.105:29.95
Amy Verhallen
Moja Heyne
97
94
37.321:20.42
1:23.69
Simone van Kerckhoven
Enia Heyne
97
92
1:25.67
1:20.17


<< TOP >>
Programmanr. 4
17-1-2010 - 14:28
25m vlinderslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Melle van GemertDe Stormvogel23.79010068719.16
2.Rick de BlockDe Honte27.32000249929.01
3.Lars TielemanDe Honte43.61000232148.64
DISDennis RombautDe Honte34.540000585
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISTristan KloetZ.V. ZeelandiaNT020006331.00
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSylvio De MeyerSZ&PC De Bruinvis33.78020002131.26
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJordy van BunderSZ&PC De Bruinvis35.67000236536.48
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDieter ErpelinckDe Honte41.78000231145.81
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMax MaenhautDe HonteNT020033945.95
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VE-De beweging van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd
DISKoen RombautDe Honte56.95030005551.15
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Evi BaeckeZ.V. Zeelandia19.96000318819.16
2.Evelien van KerckhovenDe Honte20.19000067219.88
3.Vanity de RoosDe Honte22.62000000821.36
4.Charlotte StrackDe Honte28.65000090827.71
5.Romy van BunderSZ&PC De Bruinvis29.86020064628.45
6.Annouschka PijckeSZ&PC De Bruinvis29.56000237229.77
DISAniek de BooijDe HonteNT010178235.86
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAmber MaenhautDe Honte43.04020060446.55
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

BMSigourney de RoosDe Honte42.76030000644.41
DISLana BroekhovenDe Honte38.94030005636.23
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
17-1-2010 - 14:33
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stephanie de RoosDe Honte47.76980047646.63
2.Eline BekkersDe Stormvogel47.66990074046.96
3.Silvi de WeertDe Stormvogel50.16990155048.30
4.Ilona de GrooteDe Stormvogel49.54980268249.17
5.Anouk van HaarenDe Stormvogel50.32990154849.49
6.Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia52.54980286049.99
7.Laura NieuwlandDe Stormvogel53.20000183450.96
8.Sylvana VogelDe Stormvogel51.68980268851.21
9.Lisa de KeyzerDe Honte52.79980047451.73
10.Femke NiemeijerDe Honte51.34980107451.93
11.Anouk van KaamDe Stormvogel51.11980268452.31
12.Geena FrederikDe Stormvogel56.55000235252.82
13.Agnes van CampenDe Honte52.60980127653.56
14.Isabel StrackDe Honte53.84980329254.00
15.Maaike van CampenDe Honte55.15990116854.66
16.Sophie van de VoordeDe Stormvogel53.89980416854.86
17.Laura TielemanDe Honte53.20980219455.42
18.Anne de MeurichyDe Honte54.72990047457.06
19.Nadja van den BroekeDe Stormvogel57.15980267857.11
20.Evi BaeckeZ.V. Zeelandia55.10000318857.36
21.Vicky den EngelsmanDe Stormvogel1:00.26990302259.85
22.Rany van AckerDe Honte1:06.8299020421:08.38
23.Sanne PotappelZ.V. Zeelandia1:17.6499031081:23.95
DISCéline BrinkDe Stormvogel53.770001836
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZADominique WesselDe Stormvogel54.009802680
AFGEMLene MakkinkDe Stormvogel55.679903024
AFGEMNatasja van GeersaemSZ&PC De Bruinvis59.839900544
AFGEMNathalie WeermannSZ&PC De BruinvisNT9903498


<< TOP >>
Programmanr. 6
17-1-2010 - 14:40
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lein MulderDe Stormvogel45.60990225545.36
2.Giano van den BergDe Stormvogel52.43990097151.33
3.Ruden de RidderDe Stormvogel50.75000158751.75
4.Jochem NeelsDe Stormvogel51.33980099954.51
5.Rick de BlockDe Honte59.76000249959.15
6.Dennis RombautDe Honte1:00.5600005851:01.36
7.Jordy van BunderSZ&PC De BruinvisNT00023651:07.42
DISMartijn van DriesscheDe Honte1:03.37990145159.81
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
NG.ZARowan TollenaarDe StormvogelNT9803331
NG.ZAOmar AbarkanDe Stormvogel1:04.939803755
AFGEMDylan KamphuisDe Stormvogel52.969902671


<< TOP >>
Programmanr. 7
17-1-2010 - 14:44
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claudia BerndsenZ.V. Zeelandia40.29960075237.80
2.Rowena de KokDe Stormvogel36.94960290837.92
3.Amy VerhallenDe Honte40.78970083840.03
4.Iris KlapwijkDe Stormvogel42.21970085442.06
5.Eva de WeertDe Stormvogel44.87960512242.80
6.Kirsten NiemeijerDe Honte44.42960311242.83
7.Chantal VermeulenZ.V. Zeelandia44.95970164043.55
8.Simone van KerckhovenDe Honte42.62970326044.37
9.Sanne StroosnijderZ.V. Zeelandia46.90970163848.48
10.Irene de BuckDe Stormvogel52.21970400050.89
11.Jeanette van DriesscheDe Honte56.35970281252.71
12.Kimberly de WitteDe Honte58.38970529457.03
13.Sanne HemelaarDe Honte56.60970320058.04
14.Angele van DriesscheDe Honte58.71970253459.70
15.Veerle de RijkDe Honte1:00.9097022861:00.48
16.Daphne ErpelinckDe Honte1:06.2197035761:03.49
17.Danitsja SpuesensSZ&PC De BruinvisNT97034441:05.08
DISJoelle SieweDe Stormvogel43.60960512042.52
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISAnne KlijbergDe Stormvogel45.23970578047.45
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMEva PijpelinkZ.V. Zeelandia43.429701636

BMEvi ErpelinckDe Honte31.43890114632.28
BMEmke ErpelinckDe Honte32.89900102633.35


<< TOP >>
Programmanr. 8
17-1-2010 - 14:49
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark PotappelZ.V. Zeelandia47.40970305942.95
2.Noud van SpallZ.V. Zeelandia47.73970257142.98
3.Niels van GeersaemSZ&PC De Bruinvis46.31970084744.33
4.Jesse HaijesDe StormvogelNT970471145.00
5.Kylian de MunterSZ&PC De Bruinvis1:00.13970367945.01
6.Michael van AckerDe Honte48.64970239949.41
7.Luc TielemanDe Honte1:01.36970183158.47
NG.ZAAlexander WesselDe Stormvogel56.589603241

BMTom ErpelinckDe Honte29.68910060730.02
BMJorg VerhallenDe Honte32.21910468933.30
BMRoel van DrongelenDe Honte37.58910744937.60


<< TOP >>
Programmanr. 9
17-1-2010 - 14:53
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Vivian KoopmanschapDe Stormvogel1:21.08940401038.701:20.28
2.Corline MeulmeesterDe Stormvogel1:25.49950224440.381:24.84
3.Lois van den BergDe Stormvogel1:32.67950287442.541:27.67
4.Céline den EngelsmanDe Stormvogel1:37.88950529444.081:33.37
NG.ZAKimberley JansenDe StormvogelNT9406696


<< TOP >>
Programmanr. 10
17-1-2010 - 14:55
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joline VerhallenDe Honte35.07940140435.60
2.Merel van DrongelenDe Honte35.40950267035.68
3.Judith SchuijsZ.V. Zeelandia37.80940289437.42
4.Laura ReijmDe Honte38.57950073238.77
5.Manon EversdijkSZ&PC De Bruinvis39.21940258839.77
6.Dian de KeyzerDe Honte38.53940264639.86
7.Moja HeyneDe Honte40.52940205240.94
8.Arjanne BodeZ.V. Zeelandia41.57940153042.47
9.Danitsja SpuesensSZ&PC De Bruinvis1:04.39970344457.48


<< TOP >>
Programmanr. 11
17-1-2010 - 14:59
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kevin van HaarenDe Stormvogel1:24.66960303140.321:21.57
2.Mees LeijnseDe Stormvogel1:28.79950341540.771:23.58
3.Alex BreelDe Stormvogel1:27.14970094542.021:26.36
4.Menno van KaamDe Stormvogel1:45.99950440145.651:33.71
NG.ZAIsmir ObarcaninDe Stormvogel1:43.049504399


<< TOP >>
Programmanr. 12
17-1-2010 - 15:01
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Diego De MeyerSZ&PC De Bruinvis33.02950046731.25
2.Matthijs BerndsenZ.V. Zeelandia35.51940058535.92
3.Gino van GeersaemSZ&PC De Bruinvis38.51940435738.74
4.Marijn VermeulenZ.V. Zeelandia41.19940472939.82
5.Wouter van KerckhovenDe Honte40.43950364140.05
6.Jan KindtDe Honte43.11950363943.19


<< TOP >>
Programmanr. 13
17-1-2010 - 15:03
Dames, 50m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris ErpelinckDe Honte29.18930023630.53
2.Joline VerhallenDe Honte30.00940140431.06
3.Merel van DrongelenDe Honte30.98950267032.10
4.Enia HeyneDe Honte34.41920364433.69
5.Sylvia MolletZ.V. Zeelandia34.13920637433.82
6.Lianda VervloedDe Stormvogel34.11940233634.64
7.Marianne BhugwandassDe Stormvogel34.47930732235.92
8.Daira JansenZ.V. Zeelandia38.74930238038.16
9.Kirsten KramerDe Stormvogel37.73930399638.58
10.Agnes van CampenDe Honte41.39980127640.07


<< TOP >>
Programmanr. 14
17-1-2010 - 15:06
Jongens, 50m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Angelo De MeyerSZ&PC De Bruinvis26.85920350127.22
2.Lennard BreelDe Stormvogel30.62950148729.71
3.Ozzie HoogestegerDe Stormvogel29.87950341330.03
4.Francis RyckaertSZ&PC De Bruinvis30.61930693730.04
5.Sjakko BekkersDe Stormvogel31.25950159131.26
6.Gino van GeersaemSZ&PC De Bruinvis33.33940435733.92
AFGEMRobbe van RieDe Honte34.659306739


<< TOP >>
Programmanr. 15
17-1-2010 - 15:07
Dames, 200m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Roelien BraberDe StormvogelNT79012981:41.353:36.11
2.Mariella RijkDe StormvogelNT87059761:44.263:37.07
NG.ZALana OhlenrothDe Stormvogel3:19.627801134


<< TOP >>
Programmanr. 16
17-1-2010 - 15:11
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Emke ErpelinckDe Honte1:19.53900102640.041:24.27
2.Evi ErpelinckDe Honte1:23.43890114640.541:25.07
3.Daphne WiskerkeSZ&PC De Bruinvis1:22.97870470441.991:29.63
4.Manon EversdijkSZ&PC De Bruinvis1:33.01940258843.711:32.01
5.Iris ErpelinckDe Honte1:27.36930023643.461:32.55
6.Jessica GeldofSZ&PC De Bruinvis1:28.82830063644.211:32.71
7.Karen CooneSZ&PC De Bruinvis1:30.08910776244.021:33.30
8.Thérèse de MunckZ.V. Zeelandia1:32.67710043845.111:36.04
9.Laura ReijmDe Honte1:37.21950073247.071:38.63
10.Dian de KeyzerDe Honte1:42.19940264648.431:41.68
11.Linda VinkDe Honte1:23.72840260247.801:42.14
12.Enia HeyneDe Honte1:42.14920364448.231:45.00
13.Els DommanschetZ.V. Zeelandia1:59.43810035857.292:03.31
AFGEMNatasja de RoosDe Honte1:48.137000782


<< TOP >>
Programmanr. 17
17-1-2010 - 15:17
Heren, 200m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Pim BekkersDe Stormvogel3:00.7367000491:26.563:03.71
2.Ron van VlietDe Stormvogel3:04.4961008491:28.333:09.32
3.André SchutteDe Stormvogel3:22.6460005211:34.243:19.07
4.Patrick van HaarenDe Stormvogel3:22.8067014851:35.973:23.74


<< TOP >>
Programmanr. 18
17-1-2010 - 15:21
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Alex EversdijkSZ&PC De Bruinvis1:09.64900084732.891:10.29
2.Diego De MeyerSZ&PC De Bruinvis1:12.64950046734.751:13.86
3.Martijn SchuijsZ.V. Zeelandia1:16.72870300935.761:16.92
4.Angelo De MeyerSZ&PC De Bruinvis1:17.37920350136.881:19.28
5.Tom ErpelinckDe Honte1:18.61910060738.481:20.74
6.Roel DellaertSZ&PC De Bruinvis1:17.96840044736.701:21.73
7.René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:18.85830161938.181:22.11
8.Robbert DellaertSZ&PC De Bruinvis1:18.34830047739.381:24.74
9.Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:24.62910009539.891:25.53
10.Bonno JansenZ.V. Zeelandia1:30.33910107540.821:29.76
11.Roel van DrongelenDe Honte1:27.94910744944.341:32.74
12.Wouter van KerckhovenDe Honte1:38.08950364144.071:32.92
13.Jan KindtDe Honte1:32.70950363943.851:33.30
14.Jan van AckerDe Honte1:48.91700145950.621:54.03
AFGEMRobbe van RieDe Honte1:35.089306739


<< TOP >>
Programmanr. 19
17-1-2010 - 15:26
50m rugslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Tristan KloetZ.V. Zeelandia55.29020006352.99
2.Rick de BlockDe Honte55.82000249959.45
3.Sylvio De MeyerSZ&PC De Bruinvis1:03.95020002159.95
4.Dennis RombautDe Honte1:03.9900005851:13.07
5.Max MaenhautDe Honte1:16.2702003391:14.57
6.Lars TielemanDe Honte1:12.5200023211:15.92
7.Koen RombautDe Honte1:23.0203000551:20.11
8.Dieter ErpelinckDe Honte1:41.4500023111:34.22
DISMelle van GemertDe Stormvogel47.38010068748.37
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJordy van BunderSZ&PC De BruinvisNT00023651:12.90
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Evelien van KerckhovenDe Honte46.17000067246.72
2.Vanity de RoosDe Honte50.66000000850.00
3.Charlotte StrackDe Honte52.17000090851.20
4.Annouschka PijckeSZ&PC De BruinvisNT000237256.92
5.Aniek de BooijDe HonteNT01017821:09.27
6.Amber MaenhautDe Honte1:11.7102006041:09.29
7.Romy van BunderSZ&PC De BruinvisNT02006461:15.97

BMLana BroekhovenDe Honte1:04.9203000561:01.82
BMSigourney de RoosDe HonteNT03000061:22.57


<< TOP >>
Programmanr. 20
17-1-2010 - 15:46
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Eline BekkersDe Stormvogel1:37.74990074045.621:32.46
2.Maaike van CampenDe Honte1:45.42990116848.131:37.15
3.Sylvana VogelDe Stormvogel1:37.21980268846.951:37.89
4.Ilona de GrooteDe Stormvogel1:46.88980268248.721:38.07
5.Anouk van HaarenDe Stormvogel1:41.80990154849.871:40.19
6.Laura NieuwlandDe Stormvogel1:45.25000183450.061:41.42
7.Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia1:47.54980286050.201:41.86
8.Silvi de WeertDe Stormvogel1:49.26990155051.501:42.84
9.Stephanie de RoosDe Honte1:42.28980047651.861:45.42
10.Lisa de KeyzerDe Honte1:47.93980047453.891:48.14
11.Anouk van KaamDe Stormvogel1:53.779802684FJ 152.931:48.16
12.Agnes van CampenDe Honte1:48.259801276FJ 253.921:48.16
13.Geena FrederikDe StormvogelNT000235253.531:50.69
14.Anne de MeurichyDe Honte1:47.62990047454.371:51.02
15.Evi BaeckeZ.V. ZeelandiaNT000318854.191:52.47
16.Femke NiemeijerDe Honte1:56.33980107459.501:55.64
17.Rany van AckerDe Honte2:05.49990204259.142:00.50
18.Céline BrinkDe Stormvogel1:56.41000183657.682:00.81
19.Annouschka PijckeSZ&PC De BruinvisNT00023721:00.002:06.20
20.Vicky den EngelsmanDe StormvogelNT99030221:00.182:06.91
21.Laura TielemanDe Honte2:05.3698021941:03.212:11.16
DISIsabel StrackDe Honte1:46.64980329250.291:49.25
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISNadja van den BroekeDe StormvogelNT980267854.621:55.57
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISSophie van de VoordeDe Stormvogel1:58.13980416859.702:00.60
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZADominique WesselDe StormvogelNT980268054.19
AFGEMNathalie WeermannSZ&PC De BruinvisNT9903498
AFGEMLene MakkinkDe StormvogelNT9903024
AFGEMNatasja van GeersaemSZ&PC De Bruinvis2:06.869900544
NGSanne PotappelZ.V. ZeelandiaNT9903108


<< TOP >>
Programmanr. 21
17-1-2010 - 15:57
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 22
17-1-2010 - 15:57
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ruden de RidderDe StormvogelNT000158748.521:39.36
2.Martijn van DriesscheDe HonteNT990145158.451:56.13
DISLein MulderDe Stormvogel1:45.39990225544.791:35.61
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJochem NeelsDe Stormvogel1:44.32980099950.511:43.73
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISGiano van den BergDe StormvogelNT990097155.442:00.16
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZARowan TollenaarDe StormvogelNT9803331
NG.ZAOmar AbarkanDe StormvogelNT9803755
AFGEMDylan KamphuisDe Stormvogel1:59.839902671


<< TOP >>
Programmanr. 23
17-1-2010 - 15:59
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 24
17-1-2010 - 15:59
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rowena de KokDe Stormvogel33.27960290834.10
2.Amy VerhallenDe Honte34.76970083834.39
3.Simone van KerckhovenDe Honte34.43970326034.86
4.Iris KlapwijkDe Stormvogel35.04970085435.02
5.Kirsten NiemeijerDe Honte38.20960311235.82
6.Claudia BerndsenZ.V. Zeelandia36.82960075235.97
7.Eva de WeertDe Stormvogel35.53960512236.22
8.Anne KlijbergDe Stormvogel38.15970578036.45
9.Joelle SieweDe Stormvogel39.92960512037.64
10.Chantal VermeulenZ.V. Zeelandia39.14970164037.84
11.Irene de BuckDe Stormvogel38.21970400039.63
12.Jeanette van DriesscheDe Honte40.29970281240.54
13.Sanne StroosnijderZ.V. Zeelandia41.75970163841.93
14.Sanne HemelaarDe Honte40.66970320042.51
15.Kimberly de WitteDe Honte50.08970529444.15
16.Veerle de RijkDe Honte46.56970228644.61
17.Angele van DriesscheDe Honte41.95970253447.18
18.Danitsja SpuesensSZ&PC De Bruinvis49.05970344447.88
19.Daphne ErpelinckDe Honte1:00.21970357658.32
AFGEMEva PijpelinkZ.V. Zeelandia37.279701636


<< TOP >>
Programmanr. 25
17-1-2010 - 16:04
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesse HaijesDe Stormvogel42.02970471135.54
2.Noud van SpallZ.V. Zeelandia40.16970257136.36
3.Niels van GeersaemSZ&PC De Bruinvis39.48970084737.79
4.Michael van AckerDe Honte38.00970239938.73
5.Mark PotappelZ.V. Zeelandia41.69970305939.69
6.Kylian de MunterSZ&PC De Bruinvis42.66970367941.15
7.Luc TielemanDe Honte48.61970183148.92
NG.ZAAlexander WesselDe Stormvogel41.099603241


<< TOP >>
Programmanr. 26
17-1-2010 - 16:06
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Lois van den BergDe Stormvogel3:03.5195028741:29.213:01.14
2.Vivian KoopmanschapDe Stormvogel3:06.4194040101:24.753:03.25
3.Corline MeulmeesterDe Stormvogel3:02.8495022441:27.233:03.86
4.Céline den EngelsmanDe StormvogelNT95052941:37.483:31.98
NG.ZAKimberley JansenDe StormvogelNT9406696


<< TOP >>
Programmanr. 27
17-1-2010 - 16:10
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Merel van DrongelenDe Honte1:18.53950267036.861:19.45
2.Joline VerhallenDe Honte1:19.52940140436.811:20.31
3.Judith SchuijsZ.V. Zeelandia1:22.0794028941:22.20
4.Laura ReijmDe Honte1:25.08950073239.921:25.36
5.Manon EversdijkSZ&PC De Bruinvis1:27.1094025881:26.98
6.Arjanne BodeZ.V. Zeelandia1:27.46940153041.681:30.49
7.Dian de KeyzerDe Honte1:29.0694026461:31.56
8.Moja HeyneDe Honte1:30.42940205242.991:35.51


<< TOP >>
Programmanr. 28
17-1-2010 - 16:12
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Mees LeijnseDe Stormvogel3:10.3095034151:24.292:56.86
2.Kevin van HaarenDe Stormvogel3:11.8696030311:28.862:57.09
3.Alex BreelDe Stormvogel3:12.1897009451:30.393:02.76
4.Menno van KaamDe Stormvogel3:24.0095044011:32.773:13.86
NG.ZAIsmir ObarcaninDe StormvogelNT9504399


<< TOP >>
Programmanr. 29
17-1-2010 - 16:16
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Diego De MeyerSZ&PC De Bruinvis1:08.91950046730.921:06.70
2.Matthijs BerndsenZ.V. Zeelandia1:18.7194005851:13.67
3.Marijn VermeulenZ.V. Zeelandia1:28.13940472937.751:21.41
4.Wouter van KerckhovenDe Honte1:22.30950364139.641:24.29
5.Gino van GeersaemSZ&PC De Bruinvis1:23.0794043571:25.97
6.Jan KindtDe Honte1:28.89950363941.801:27.13
7.Niels van GeersaemSZ&PC De Bruinvis1:35.31970084746.411:36.25
8.Kylian de MunterSZ&PC De Bruinvis1:43.8197036791:40.36

BMJorg VerhallenDe Honte1:14.61910468934.261:17.69


<< TOP >>
Programmanr. 30
17-1-2010 - 16:21
Dames, 200m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Lianda VervloedDe Stormvogel3:14.4794023361:32.343:10.81
2.Kirsten KramerDe Stormvogel3:30.7393039961:40.323:27.54
3.Marianne BhugwandassDe Stormvogel3:36.0393073221:40.643:31.57


<< TOP >>
Programmanr. 31
17-1-2010 - 16:26
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Iris ErpelinckDe Honte1:10.03930023636.451:15.36
2.Enia HeyneDe Honte1:28.89920364441.861:26.82
3.Amy VerhallenDe Honte1:28.25970083842.181:27.74
4.Sylvia MolletZ.V. Zeelandia1:33.45920637442.651:29.05
5.Kirsten NiemeijerDe Honte1:37.54960311243.111:29.44
6.Simone van KerckhovenDe Honte1:31.53970326046.691:32.03
7.Daira JansenZ.V. Zeelandia1:35.29930238047.711:37.75
8.Chantal VermeulenZ.V. Zeelandia1:37.84970164051.291:42.89
9.Jeanette van DriesscheDe Honte1:44.94970281252.161:46.16
10.Sanne HemelaarDe Honte1:47.60970320050.031:48.84
11.Sanne StroosnijderZ.V. Zeelandia1:41.51970163854.081:51.90
12.Kimberly de WitteDe Honte1:55.08970529453.301:53.27
13.Veerle de RijkDe Honte1:55.36970228658.261:56.24
14.Daphne ErpelinckDe Honte2:12.9197035761:04.382:10.37
AFGEMEva PijpelinkZ.V. Zeelandia1:40.329701636
NGAngele van DriesscheDe Honte2:00.479702534

BMLinda VinkDe Honte1:16.00840260237.421:16.58


<< TOP >>
Programmanr. 32
17-1-2010 - 16:34
Jongens, 200m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Lennard BreelDe Stormvogel2:47.0195014871:15.892:36.00
2.Sjakko BekkersDe Stormvogel3:03.7095015911:22.162:47.29
3.Ozzie HoogestegerDe Stormvogel2:58.8895034131:22.132:52.06


<< TOP >>
Programmanr. 33
17-1-2010 - 16:38
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Angelo De MeyerSZ&PC De Bruinvis1:12.04920350135.951:12.57
2.Francis RyckaertSZ&PC De Bruinvis1:19.51930693739.501:19.75
3.Matthijs BerndsenZ.V. Zeelandia1:23.11940058540.351:24.10
4.Marijn VermeulenZ.V. Zeelandia1:38.68940472944.681:32.36
5.Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:37.96970257151.201:42.38
6.Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:43.13970305952.401:45.24
7.Michael van AckerDe Honte1:41.45970239952.391:53.83
AFGEMRobbe van RieDe Honte1:35.199306739


<< TOP >>
Programmanr. 34
17-1-2010 - 16:40
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Evi ErpelinckDe Honte1:03.87890114631.041:05.04
2.Emke ErpelinckDe Honte1:05.29900102633.581:10.50
3.Roelien BraberDe Stormvogel1:11.49790129833.071:11.23
4.Karen CooneSZ&PC De Bruinvis1:06.74910776234.301:11.55
5.Daphne WiskerkeSZ&PC De Bruinvis1:07.89870470435.891:13.73
6.Thérèse de MunckZ.V. Zeelandia1:14.78710043834.861:14.03
7.Jessica GeldofSZ&PC De Bruinvis1:11.12830063636.331:17.06
8.Mariella RijkDe Stormvogel1:18.60870597638.001:17.80
9.Moja HeyneDe Honte1:20.82940205238.631:22.20
10.Els DommanschetZ.V. Zeelandia1:32.20810035841.041:32.02
11.Stephanie de RoosDe Honte1:32.32980047641.951:32.31
12.Isabel StrackDe Honte1:37.48980329244.541:38.22
13.Laura TielemanDe Honte1:41.06980219448.121:44.53
14.Femke NiemeijerDe Honte1:49.07980107451.151:47.36
15.Lisa de KeyzerDe Honte1:38.33980047449.291:47.86
NG.ZALana OhlenrothDe Stormvogel1:09.117801134
AFGEMNatasja de RoosDe Honte1:26.767000782


<< TOP >>
Programmanr. 35
17-1-2010 - 16:48
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 36
17-1-2010 - 16:48
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Roel DellaertSZ&PC De Bruinvis54.25840044729.1758.26
2.Tom ErpelinckDe Honte57.80910060728.0458.76
3.Alex EversdijkSZ&PC De Bruinvis57.58900084727.9859.09
4.Martijn SchuijsZ.V. Zeelandia59.99870300928.3459.28
5.Robbert DellaertSZ&PC De Bruinvis57.51830047729.501:01.87
6.Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:02.11910009530.001:02.69
7.Pim BekkersDe Stormvogel1:02.15670004931.301:03.36
8.Jorg VerhallenDe Honte1:01.29910468929.931:03.48
9.René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:03.77830161931.871:07.13
10.Ron van VlietDe Stormvogel1:03.51610084932.891:07.61
11.André SchutteDe Stormvogel1:09.08600052133.601:08.82
12.Patrick van HaarenDe Stormvogel1:08.38670148533.281:09.97
13.Francis RyckaertSZ&PC De Bruinvis1:09.95930693732.601:10.67
14.Bonno JansenZ.V. Zeelandia1:09.77910107531.061:11.13
15.Roel van DrongelenDe Honte1:19.36910744936.261:17.16
16.Jan van AckerDe Honte1:38.83700145947.291:42.81
17.Luc TielemanDe Honte1:45.64970183151.281:48.58


<< TOP >>
Programmanr. 37
17-1-2010 - 16:54
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 38
17-1-2010 - 16:54
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Honte 1De Honte2:25.102:27.66
Joline Verhallen
Merel van Drongelen
94
95
36.37
39.09
Laura Reijm
Simone van Kerckhoven
95
97
37.72
34.48
2.De Stormvogel 1De Stormvogel2:24.802:29.32
Vivian Koopmanschap
Lois van den Berg
94
95
36.86
40.87
Rowena de Kok
Corline Meulmeester
96
95
39.56
32.03
3.De Honte 2De Honte2:39.672:44.55
Amy Verhallen
Kirsten Niemeijer
97
96
41.32
44.65
Dian de Keyzer
Moja Heyne
94
94
41.43
37.15
4.Zeelandia 1Z.V. Zeelandia2:40.552:45.04
Claudia Berndsen
Chantal Vermeulen
96
97
40.20Arjanne Bode
Judith Schuijs
94
94


<< TOP >>
Programmanr. 39
17-1-2010 - 16:58
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Stormvogel 1De Stormvogel1:36.731:32.48
Lein Mulder
Eline Bekkers
99
99
45.70Giano van den Berg
Anouk van Haaren
99
99
46.78
2.De Stormvogel 2De Stormvogel1:44.321:38.73
Jochem Neels
Ilona de Groote
98
98
26.62Rowan Tollenaar
Anouk van Kaam
98
98
1:12.11
3.De Honte 1De Honte1:47.391:42.48
Rick de Block
Stephanie de Roos
00
98
Martijn van Driessche
Vanity de Roos
99
00
DISDe Honte 2De Honte1:55.65
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
Dennis Rombaut, Anne de Meurichy, Lars Tieleman, Agnes van Campen

BMDe Bruinvis 1SZ&PC De Bruinvis2:13.092:06.72
Jordy van Bunder
Nathalie Weermann
00
99
1:04.20Sylvio De Meyer
Annouschka Pijcke
02
00
1:02.52