D1-competitie Melick deel 3
Melick (NED),    17.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag, 7 - 9 jaar    Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m rugslag, 7 - 9 jaar
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 32. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick 1                     Patrick                4:12.32            4:16.13           
        Tom van der Sterren, 85                    Daan Pelders, 83
        Sjors Pietermans, 91                       Rik op het Veld, 86
          1:01.95  4:16.13

  2. De Roersoppers 1              De Roersoppers         4:21.39            4:17.63           
        Christiaan Fusers, 87                      Remco de Veen, 89
        Willem Jongen, 91                          Richard Hubers, 85
          1:05.11  4:17.63

  3. Heldense Zwemverenig 1        Heldense Zwemverenig   4:29.09            4:31.39           
        Ricardo Vullings, 92                       Bart Alberts, 89
        Richard Claus, 80                          Sven Reijnders, 92
          1:11.95  4:31.39

  4. Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             4:38.93            4:35.82           
        Luuk Janssen, 95                           Bram in 't Zandt, 96
        Guido Faassen, 91                          Joep Smeets, 88
          1:10.02  4:35.82

  5. De Roersoppers 2              De Roersoppers         4:38.32            4:40.36           
        Joep Janssen, 82                           Mathijs Meijers, 91
        Joep Suskens, 94                           Jeroen Meuleners, 78
          1:07.57  4:40.36




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 100m vrije slag          Dames Senioren 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick 1                     Patrick                4:43.44            4:30.77           
        Fiona Meuffels, 95                         Esra Notten, 93
        Yvette Peulen, 94                          Sarina Paulussen, 93
          1:07.47  4:30.77

  2. Heldense Zwemverenig 1        Heldense Zwemverenig   4:32.76            4:35.16           
        Roxanne Vossen, 94                         Angelique Schouten, 95
        Kyani Vullings, 94                         Lizzy Janssen, 95
          1:10.23  4:35.16

  3. De Roersoppers 1              De Roersoppers         4:44.64            4:48.23           
        Sabine Klesman, 92                         Ruth Vogel, 93
        Claudia Creemers, 92                       Stefanie Cox, 93
          1:05.82  4:48.23

  4. Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             4:57.92            5:01.11           
        Judith Wienen, 97                          Rianne Mooren, 97
        Floor Brouwer, 97                          Lieke Seelen, 97
          1:13.23  5:01.11




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Alle, 25m vlinderslag                           7 - 9 jaar
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel Vlijt                  De Roersoppers           22.82 0100183      20.60           
  2. Lotte Beckers                 Patrick                  24.98 0000834      24.47           
  3. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig     32.24 0100546      25.36           
  4. Sarine van Rijt               Patrick                     NT 0001194      25.61           
  5. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig        NT 0003166      27.86           
  6. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig        NT 0101167      28.36           
  7. Fleur Beckers                 Patrick                  28.22 0200256      32.26           
  8. Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig        NT 0200550      34.75           
 DIS Enzo Schmetzer                De Roersoppers              NT 0100439      28.18           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., en dis VE
 DIS Beau Bervar                   Mosa-Regio                  NT 0101277      30.39           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Anouk v.d. Wielen             Heldense Zwemverenig        NT 0101514      31.53           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., en dis VD
 DIS Max van Sebille               Heldense Zwemverenig        NT 0101169      31.90           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
 DIS Dyon de Wit                   Patrick                  36.64 0200341      32.59           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig     45.02 9801108      45.54           
            45.54
  2. Gina Feenstra                 Mosa-Regio               47.95 9802798      46.63           
            46.63
  3. Amber Thevissen               De Roersoppers           50.98 9900918      47.95           
            47.95
  4. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig     48.11 9801362      48.29           
            48.29
  5. Ydwien Vervoort               De Roersoppers           53.48 9801032      49.16           
            49.16
  6. Lisanne Maessen               De Roersoppers           49.46 9801626      49.32           
            49.32
  7. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     56.23 9902712      50.67           
            50.67
  8. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers           51.45 0000250      51.10           
            51.10
  9. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig     51.31 9801364      51.51           
            51.51
 10. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig     51.89 0000524      52.04           
            52.04
 11. Romy Ewalds                   Mosa-Regio               51.46 0000164      52.26           
            52.26
 12. Amy Mooren                    De Roersoppers           52.66 0000360      52.54           
            52.54
 13. Jiska van Rijt                Patrick                  54.09 9901880      53.38           
            53.38
 14. Milou van den Beucken         Mosa-Regio               52.36 0002564      53.46           
            53.46
 15. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig     53.82 9904046      53.86           
            53.86
 16. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig     54.52 0000526      54.51           
            54.51
 17. Amber Vervoort                De Roersoppers         1:00.00 9901188      54.54           
            54.54
 18. ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig     57.87 0001034      54.82           
            54.82
 19. Anne van Straaten             Patrick                1:05.11 9901884      56.31           
            56.31
 20. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig   1:02.27 9904044      58.02           
            58.02
 21. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     58.07 9902186    1:00.51           
          1:00.51
AFGE Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig     57.86 0002974                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     49.33 0000267      47.13           
            47.13
  2. Bart van der Linden           Mosa-Regio               50.65 9801229      48.68 FJ 1      
            48.68
  3. Roel Wijnands                 De Roersoppers           50.20 9901877      48.68 FJ 2      
            48.68
  4. Daan Zenden                   De Roersoppers           51.30 9900667      49.57           
            49.57
  5. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     51.73 0000263      50.23           
            50.23
  6. Tjeu Gehlen                   De Roersoppers         1:06.84 9900535      53.81           
            53.81
  7. Roel Slobbe                   Patrick                  56.23 9901287      54.62 FJ 1      
            54.62
  8. Mariano Paulussen             Patrick                  55.99 9901283      54.62 FJ 2      
            54.62
  9. Sjoerd te Kortschot           De Roersoppers           56.31 9802309      55.42           
            55.42
 10. Max Engelen                   De Roersoppers           53.61 9801403      58.74           
            58.74
 11. Pim Vrehen                    Patrick                1:04.00 9803525      59.07           
            59.07
 12. Jordy Joosten                 Heldense Zwemverenig   1:02.97 9803823      59.67           
            59.67
 DIS Rick Delvaux                  Mosa-Regio               58.14 9901099      54.59           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            54.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 3 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serafina Vlijt                De Roersoppers           38.02 9801142      34.50           
            34.50
  2. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     36.96 9602096      36.51           
            36.51
  3. Lotte Verstraelen             De Roersoppers           39.62 9602598      38.13           
            38.13
  4. Femke Maassen                 Patrick                     NT 9606098      39.09           
            39.09
  5. Judith Wienen                 Mosa-Regio               43.50 9701644      40.80           
            40.80
  6. Anneloes Meijers              De Roersoppers           45.85 9704322      43.16           
            43.16
  7. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     44.48 9704548      43.61           
            43.61
  8. Susanne Engelen               De Roersoppers         1:00.00 9705526      46.67           
            46.67
  9. Lucie Vrehen                  Patrick                  48.54 9703222      46.80           
            46.80
 10. Vivian Schraven               Mosa-Regio                  NT 9804138      49.04           
            49.04
 11. CloŽ Notten                   Patrick                  48.60 9705446      49.29           
            49.29
 12. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig     59.97 9604126      50.13           
            50.13
 DIS Valerie Schmitz               De Roersoppers           59.96 9801030      55.07           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            55.07
AFGE Nicole Delsing                Patrick                  47.67 9601290                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram in 't Zandt              Mosa-Regio               31.57 9601257      32.98           
            32.98
  2. Robin Meuwissen               Patrick                  36.98 9602601      34.13           
            34.13
  3. Ted Wilders                   Mosa-Regio               38.40 9701177      35.76           
            35.76
  4. Luc Nelissen                  Patrick                  38.75 9701381      39.26           
            39.26
  5. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     39.64 9602921      40.17           
            40.17
  6. Rick van Wegberg              Patrick                  47.89 9703817      41.28           
            41.28
  7. Koen Wijnands                 De Roersoppers           41.13 9800247      41.53           
            41.53
  8. Mark Tiemersma                De Roersoppers           46.55 9700225      42.80           
            42.80
  9. Lars Hamacher                 Patrick                  44.39 9703189      44.42           
            44.42
 10. Luuk Willems                  Patrick                  51.34 9703191      47.32           
            47.32
 11. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig        NT 9703861      48.95           
            48.95
 12. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig     48.18 9701649      49.10           
            49.10
 13. Chris Verheesen               Patrick                  45.74 9701379      49.26           
            49.26
 14. Jasper Slobbe                 Patrick                  53.00 9700435      53.91           
            53.91
 DIS Jeroen van Buggenum           Patrick                  49.79 9601545      47.92           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            47.92
 DIS Sven Thoolen                  De Roersoppers         1:00.00 9604059      56.54           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            56.54
 DIS Daan Gehlen                   De Roersoppers         1:02.56 9701637      59.26           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            59.26
AFGE Leonardo Verkoelen            Patrick                     NT 9704697                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiona Meuffels                Patrick                1:19.78 9504366    1:18.42           
          1:18.42
  2. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:22.51 9504876    1:20.64           
          1:20.64
  3. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:22.80 9701858    1:23.56           
          1:23.56
  4. Yvette Peulen                 Patrick                1:23.20 9405298    1:24.20           
          1:24.20
  5. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:19.19 9503450    1:24.25           
          1:24.25
  6. Veerle Corstjens              Patrick                1:21.85 9401314    1:26.02           
          1:26.02
  7. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig        NT 9402102    1:27.07           
          1:27.07
  8. Lieke Seelen                  Mosa-Regio             1:25.48 9701642    1:28.80           
          1:28.80
  9. Linda van Wegberg             Patrick                1:35.98 9506160    1:29.13           
          1:29.13
 10. Joyce Delsing                 Patrick                1:33.62 9502594    1:29.23           
          1:29.23
 11. Maud Meuwissen                Patrick                1:26.85 9402078    1:30.62           
          1:30.62
 12. Floor Brouwer                 Mosa-Regio             1:26.77 9703012    1:34.07           
          1:34.07
 13. Janou Francot                 Patrick                     NT 9506432    1:37.23           
          1:37.23
 14. Anne van Haarst               De Roersoppers         1:36.39 9506128    1:39.50           
          1:39.50
 15. Victoria Bšnziger             Patrick                1:47.20 9504956    1:40.47           
          1:40.47
AFGE Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:18.20 9403792                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  Mosa-Regio             1:09.13 9503497    1:10.64           
          1:10.64
  2. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:13.60 9400627    1:11.73           
          1:11.73
  3. Ivo Hover                     Patrick                1:15.48 9404679    1:12.92           
          1:12.92
  4. Stef Verheesen                Patrick                1:11.09 9402405    1:14.65           
          1:14.65
  5. Niek van de Borgh             De Roersoppers         1:20.00 9505197    1:15.13           
          1:15.13
  6. Kevin Meuwissen               Patrick                1:15.34 9502485    1:17.51           
          1:17.51
  7. Sven Brouwer                  Mosa-Regio             1:17.90 9504449    1:18.08           
          1:18.08
  8. Joep Teulings                 Patrick                     NT 9505655    1:21.70           
          1:21.70
  9. Jordi Hintzen                 Patrick                1:29.66 9403907    1:23.92           
          1:23.92
 10. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:20.44 9406127    1:24.39           
          1:24.39
 11. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig   1:32.97 9405739    1:27.76           
          1:27.76
 12. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:32.04 9800737    1:32.44           
          1:32.44
 13. Jack Meerten                  De Roersoppers         1:50.00 9704377    1:48.60           
          1:48.60
 14. John Meerten                  De Roersoppers         1:50.00 9704375    1:59.02           
          1:59.02
 DIS Bram Vermeulen                Mosa-Regio                  NT 9505671                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), dis RC
 DIS Slava Nilovs                  Mosa-Regio                  NT 9505385    1:27.50           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:27.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabine Klesman                De Roersoppers           29.16 9202860      29.60           
            29.60
  2. Esra Notten                   Patrick                  31.82 9307574      31.15 FJ 1      
            31.15
  3. Sarina Paulussen              Patrick                  31.16 9307426      31.15 FJ 2      
            31.15
  4. Christa Craenen               Patrick                  32.54 9200384      31.47           
            31.47
  5. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     31.99 9702664      32.23           
            32.23
  6. Claire Ohlenforst             Patrick                     NT 9307636      32.73           
            32.73
  7. Claudia Creemers              De Roersoppers           32.52 9202864      33.82           
            33.82
  8. Charlotte van de Laar         Patrick                  34.36 9207650      33.98           
            33.98
  9. Stefanie Cox                  De Roersoppers           34.81 9306648      34.13           
            34.13
 10. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig     34.10 9202912      34.36           
            34.36
 11. Rianne Mooren                 Mosa-Regio               34.31 9703018      34.54           
            34.54
 12. Tetske Keijsers               Mosa-Regio               38.68 9306282      42.39           
            42.39
AFGE Christine Wolff               Mosa-Regio               51.09 9704162                      
AFGE Lia van der Linden            Mosa-Regio               36.61 9205030                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig     27.57 9204441      28.32           
            28.32
  2. Marc Craenen                  Patrick                  29.87 9301055      28.88           
            28.88
  3. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     28.60 9204443      29.28           
            29.28
  4. Kevin ten Braak               Patrick                  29.64 9205471      29.45           
            29.45
  5. Dennis Creemers               De Roersoppers           29.14 9202243      29.89           
            29.89
  6. Florens Cals                  Mosa-Regio               29.58 9304659      30.58           
            30.58
  7. Alexander Kupper              De Roersoppers           31.64 9402107      31.04           
            31.04
  8. Andy Beckers                  Patrick                  32.17 9204027      31.80           
            31.80
  9. Djeremy Hesseling             Mosa-Regio               32.96 9603197      32.31           
            32.31
 10. Max Vervoort                  De Roersoppers           32.05 9601405      32.64           
            32.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   3:01.99 9500752    2:53.95           
          1:23.39  2:53.95
  2. Ilse Clevers                  De Roersoppers         2:57.76 8503908    2:58.64           
          1:24.76  2:58.64
  3. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   2:58.52 9404962    2:59.00           
          1:25.67  2:59.00
  4. Marianka Peeters              Patrick                3:06.80 8803394    3:03.95           
          1:28.02  3:03.95
  5. Fiona Meuffels                Patrick                3:05.59 9504366    3:03.98           
          1:28.92  3:03.98
  6. Joyce Delsing                 Patrick                3:08.92 9502594    3:12.09           
          1:31.24  3:12.09
  7. Rianne Slabbers               De Roersoppers         3:21.68 8603276    3:17.71 FJ 1      
          1:33.89  3:17.71
  8. Jenny van de Borgh            De Roersoppers         3:22.24 9108218    3:17.71 FJ 2      
          1:34.39  3:17.71
  9. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   3:19.46 9105162    3:21.14           
          1:35.95  3:21.14
 10. Inge Hover                    Patrick                3:16.27 9107952    3:25.04           
          1:39.00  3:25.04
 11. Ruth Vogel                    De Roersoppers         3:17.32 9302922    3:26.70           
          1:41.86  3:26.70
 12. Leone Kelleners               Patrick                3:20.36 8805610    3:27.42           
          1:38.45  3:27.42
 13. Chantal Gielens               De Roersoppers         3:23.60 9101014    3:27.92           
          1:37.51  3:27.92
 14. Rianne Golsteijn              Patrick                3:27.03 8601262    3:31.26           
          1:41.67  3:31.26
 15. Jose Janssen                  Mosa-Regio                  NT 8907324    3:33.42           
          1:43.54  3:33.42
 16. Ashley de Vos                 Patrick                3:24.20 8705882    3:36.74           
          1:44.14  3:36.74
 17. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         3:30.00 9102490    3:41.06           
          1:44.29  3:41.06
 18. Susanne Laumer                De Roersoppers         3:32.53 9005380    3:47.95           
          1:44.54  3:47.95
 19. Lia van der Linden            Mosa-Regio                  NT 9205030    3:50.36           
          1:51.36  3:50.36
AFGE Irene Gubbels                 Mosa-Regio             3:15.00 8801532                      
AFGE Linda Maas                    Mosa-Regio             3:12.00 9002440                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richard Claus                 Heldense Zwemverenig   2:31.12 8000265    2:29.70           
          1:11.89  2:29.70
  2. Remco de Veen                 De Roersoppers         2:43.18 8903247    2:41.98           
          1:18.93  2:41.98
  3. Guido Faassen                 Mosa-Regio             2:40.67 9104409    2:44.76           
          1:19.76  2:44.76
  4. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   2:44.16 8900033    2:45.42           
          1:19.07  2:45.42
  5. Joep Smeets                   Mosa-Regio             2:34.80 8803159    2:45.53           
          1:18.05  2:45.53
  6. Willem Jongen                 De Roersoppers         2:50.11 9103401    2:46.10           
          1:20.76  2:46.10
  7. Sjors Pietermans              Patrick                2:41.80 9106841    2:47.29           
          1:20.80  2:47.29
  8. Tom van der Sterren           Patrick                2:41.02 8502495    2:49.10           
          1:22.09  2:49.10
  9. Joep Janssen                  De Roersoppers         2:51.26 8200805    2:53.86           
          1:21.23  2:53.86
 10. Daan Pelders                  Patrick                2:53.39 8301647    2:56.34           
          1:26.15  2:56.34
 11. Dennis van Eck                Patrick                2:56.63 8700825    2:56.89           
          1:24.95  2:56.89
 12. Richard Hubers                De Roersoppers         2:54.36 8501129    3:00.10           
          1:26.51  3:00.10
 13. Marcel Meuffels               Patrick                2:56.74 8101149    3:07.80           
          1:31.77  3:07.80
 14. Rik op het Veld               Patrick                3:01.93 8602289    3:11.78           
          1:33.15  3:11.78
 15. Tim Metsemakers               Patrick                3:09.32 8902129    3:15.51           
          1:31.95  3:15.51
 16. Bjorn Scheijven               Patrick                3:19.00 9103731    3:25.51           
          1:32.67  3:25.51
 17. Joop van der Linden           Mosa-Regio             3:19.80 9104839    3:25.67           
          1:39.26  3:25.67
 DIS Merijn Janssen                Mosa-Regio                  NT 8806704    3:07.56           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:28.21  3:07.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                        Alle, 50m rugslag                             7 - 9 jaar
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel Vlijt                  De Roersoppers           47.37 0100183      51.66           
            51.66
  2. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig     57.60 0003166      53.86           
            53.86
  3. Sarine van Rijt               Patrick                  52.54 0001194      55.50           
            55.50
  4. Beau Bervar                   Mosa-Regio               55.64 0101277      56.54           
            56.54
  5. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig     55.28 0100546      57.51           
            57.51
  6. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig        NT 0101167      59.39           
            59.39
  7. Enzo Schmetzer                De Roersoppers           55.92 0100439    1:00.49           
          1:00.49
  8. Shannan Minkenberg            De Roersoppers              NT 0002100    1:00.60           
          1:00.60
  9. Dyon de Wit                   Patrick                     NT 0200341    1:04.07           
          1:04.07
 10. Manon van der Wielen          Heldense Zwemverenig        NT 0200550    1:05.31           
          1:05.31
 11. Lotte Beckers                 Patrick                1:03.97 0000834    1:06.62           
          1:06.62
 12. Anouk v.d. Wielen             Heldense Zwemverenig   1:03.13 0101514    1:06.92           
          1:06.92
 13. Fleur Beckers                 Patrick                1:03.29 0200256    1:07.92           
          1:07.92
 14. Max van Sebille               Heldense Zwemverenig        NT 0101169    1:11.26           
          1:11.26
AFGE Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig   1:08.01 0002974                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 1 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   1:30.02 9801108    1:27.61           
          1:27.61
  2. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         1:33.32 9801032    1:27.86           
          1:27.86
  3. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   1:31.46 9801362    1:32.53           
          1:32.53
  4. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:38.78 9900918    1:35.42           
          1:35.42
  5. Milou van den Beucken         Mosa-Regio             1:35.70 0002564    1:38.46           
          1:38.46
  6. Romy Ewalds                   Mosa-Regio             1:43.61 0000164    1:39.41           
          1:39.41
  7. Gina Feenstra                 Mosa-Regio             1:34.48 9802798    1:39.48           
          1:39.48
  8. Jiska van Rijt                Patrick                1:44.76 9901880    1:40.90           
          1:40.90
  9. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig   1:41.95 0000524    1:41.98           
          1:41.98
 10. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   1:41.02 9801364    1:43.16           
          1:43.16
 11. Anne van Straaten             Patrick                     NT 9901884    1:47.29           
          1:47.29
 12. ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig   1:48.10 0001034    1:47.35           
          1:47.35
 13. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig        NT 0000526    1:49.89           
          1:49.89
 14. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:46.92 0000250    1:50.82           
          1:50.82
 15. Lisanne Maessen               De Roersoppers         1:51.95 9801626    1:52.67           
          1:52.67
 16. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig        NT 9902186    1:52.94           
          1:52.94
 17. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig        NT 9902712    1:54.63           
          1:54.63
 18. Amy Mooren                    De Roersoppers         1:47.68 0000360    1:55.64           
          1:55.64
 19. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig        NT 9904044    2:03.45           
          2:03.45
 20. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig        NT 9904046    2:03.50           
          2:03.50
 DIS Amber Vervoort                De Roersoppers         2:00.00 9901188    1:54.51           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), dis RD
          1:54.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Minioren 6 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:34.55 0000267    1:31.20           
          1:31.20
  2. Bart van der Linden           Mosa-Regio             1:38.71 9801229    1:33.60           
          1:33.60
  3. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:37.91 9901877    1:34.33 FJ 1      
          1:34.33
  4. Rick Delvaux                  Mosa-Regio             1:36.52 9901099    1:34.33 FJ 2      
          1:34.33
  5. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:43.11 0000263    1:38.61           
          1:38.61
  6. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:44.37 9900667    1:43.12           
          1:43.12
  7. Tjeu Gehlen                   De Roersoppers         2:00.00 9900535    1:51.65           
          1:51.65
  8. Mariano Paulussen             Patrick                1:59.87 9901283    1:54.23           
          1:54.23
  9. Sjoerd te Kortschot           De Roersoppers         2:00.00 9802309    2:00.48           
          2:00.48
 10. Jordy Joosten                 Heldense Zwemverenig        NT 9803823    2:11.39           
          2:11.39
 DIS Max Engelen                   De Roersoppers         2:05.57 9801403                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), dis RC
 DIS Pim Vrehen                    Patrick                2:03.28 9803525    1:53.86           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:53.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serafina Vlijt                De Roersoppers           33.60 9801142      31.92           
            31.92
  2. Femke Maassen                 Patrick                     NT 9606098      32.95           
            32.95
  3. Judith Wienen                 Mosa-Regio               33.38 9701644      33.18           
            33.18
  4. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     32.69 9602096      33.33           
            33.33
  5. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     34.29 9704548      34.16           
            34.16
  6. Anneloes Meijers              De Roersoppers           37.58 9704322      36.54           
            36.54
  7. Lotte Verstraelen             De Roersoppers           35.29 9602598      36.91           
            36.91
  8. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig     39.22 9604126      37.65           
            37.65
  9. Lucie Vrehen                  Patrick                  36.98 9703222      37.98           
            37.98
 10. Vivian Schraven               Mosa-Regio               42.10 9804138      38.92           
            38.92
 11. CloŽ Notten                   Patrick                     NT 9705446      40.69           
            40.69
 12. Susanne Engelen               De Roersoppers           44.86 9705526      42.02           
            42.02
 13. Valerie Schmitz               De Roersoppers           42.45 9801030      43.86           
            43.86
AFGE Nicole Delsing                Patrick                  36.97 9601290                      
AFGE Christine Wolff               Mosa-Regio               51.09 9704162                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ted Wilders                   Mosa-Regio               31.35 9701177      30.54           
            30.54
  2. Bram in 't Zandt              Mosa-Regio               29.66 9601257      31.30           
            31.30
  3. Rick van Wegberg              Patrick                  32.85 9703817      31.33           
            31.33
  4. Robin Meuwissen               Patrick                  32.50 9602601      31.48           
            31.48
  5. Luc Nelissen                  Patrick                  35.96 9701381      33.15           
            33.15
  6. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     33.62 9602921      33.65           
            33.65
  7. Mark Tiemersma                De Roersoppers           37.98 9700225      35.26           
            35.26
  8. Koen Wijnands                 De Roersoppers           36.09 9800247      35.86           
            35.86
  9. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig     38.74 9701649      37.16           
            37.16
 10. Luuk Willems                  Patrick                  39.61 9703191      37.38           
            37.38
 11. Jeroen van Buggenum           Patrick                  38.20 9601545      37.39           
            37.39
 12. Jasper Slobbe                 Patrick                  37.96 9700435      37.72           
            37.72
 13. Lars Hamacher                 Patrick                  38.75 9703189      38.13 FJ 1      
            38.13
 14. Steef Halmans                 Heldense Zwemverenig     40.44 9703861      38.13 FJ 2      
            38.13
 15. Jack Meerten                  De Roersoppers           40.41 9704377      38.23           
            38.23
 16. Chris Verheesen               Patrick                  37.54 9701379      39.07           
            39.07
 17. Daan Gehlen                   De Roersoppers           45.00 9701637      40.67           
            40.67
 18. John Meerten                  De Roersoppers           43.56 9704375      41.03           
            41.03
 19. Sven Thoolen                  De Roersoppers           43.64 9604059      41.57           
            41.57
AFGE Leonardo Verkoelen            Patrick                     NT 9704697                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiona Meuffels                Patrick                2:48.66 9504366    2:47.96           
          2:47.96
  2. Shanna Hintzen                De Roersoppers         2:56.73 9504876    2:57.04           
          2:57.04
  3. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   2:49.87 9503450    2:57.70           
          2:57.70
  4. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   2:53.45 9402102    2:59.16           
          2:59.16
  5. Yvette Peulen                 Patrick                3:02.90 9405298    3:01.26           
          3:01.26
  6. Lotte van Haarst              De Roersoppers         3:09.45 9701858    3:04.60           
          3:04.60
  7. Linda van Wegberg             Patrick                     NT 9506160    3:06.98           
          3:06.98
  8. Lieke Seelen                  Mosa-Regio             3:06.38 9701642    3:07.51           
          3:07.51
  9. Joyce Delsing                 Patrick                3:04.98 9502594    3:08.45           
          3:08.45
 10. Anne van Haarst               De Roersoppers         3:16.26 9506128    3:12.42           
          3:12.42
 11. Veerle Corstjens              Patrick                3:07.90 9401314    3:14.29           
          3:14.29
 12. Maud Meuwissen                Patrick                3:12.02 9402078    3:25.36           
          3:25.36
 13. Victoria Bšnziger             Patrick                3:35.29 9504956    3:41.78           
          3:41.78
 DIS Floor Brouwer                 Mosa-Regio             3:02.76 9703012    3:12.41           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:12.41
 DIS Janou Francot                 Patrick                     NT 9506432    3:46.98           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          3:46.98
AFGE Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   2:59.90 9403792                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  Mosa-Regio             2:34.64 9503497    2:30.01           
          2:30.01
  2. Joep Suskens                  De Roersoppers         2:40.36 9400627    2:35.76           
          2:35.76
  3. Niek van de Borgh             De Roersoppers         2:59.02 9505197    2:39.36           
          2:39.36
  4. Sven Brouwer                  Mosa-Regio             2:43.42 9504449    2:42.92           
          2:42.92
  5. Ivo Hover                     Patrick                2:50.65 9404679    2:44.04           
          2:44.04
  6. Stef Verheesen                Patrick                2:52.97 9402405    2:48.09           
          2:48.09
  7. Kevin Meuwissen               Patrick                2:43.65 9502485    2:53.29           
          2:53.29
  8. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig        NT 9406127    2:55.60           
          2:55.60
  9. Joep Teulings                 Patrick                     NT 9505655    2:58.32           
          2:58.32
 10. Slava Nilovs                  Mosa-Regio                  NT 9505385    3:07.07           
          3:07.07
 11. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig        NT 9405739    3:12.89           
          3:12.89
 12. Robbin Vonk                   De Roersoppers         3:23.37 9800737    3:23.65           
          3:23.65
 13. Bram Vermeulen                Mosa-Regio                  NT 9505671    3:35.41           
          3:35.41
 DIS Jordi Hintzen                 Patrick                3:11.12 9403907    3:07.95           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          3:07.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christa Craenen               Patrick                2:45.27 9200384    2:45.30           
          1:20.20  2:45.30
  2. Stefanie Cox                  De Roersoppers         2:52.64 9306648    2:50.14           
          1:23.95  2:50.14
  3. Sabine Klesman                De Roersoppers         2:53.27 9202860    2:52.82           
          1:30.52  2:52.82
  4. Esra Notten                   Patrick                3:00.51 9307574    2:55.36           
          1:26.36  2:55.36
  5. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   2:50.51 9702664    2:56.00           
          1:26.48  2:56.00
  6. Sarina Paulussen              Patrick                3:02.42 9307426    2:56.76           
          1:24.76  2:56.76
  7. Claire Ohlenforst             Patrick                3:02.95 9307636    2:57.13           
          1:27.45  2:57.13
  8. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig        NT 9202912    3:00.92           
          1:28.26  3:00.92
  9. Rianne Mooren                 Mosa-Regio             2:57.95 9703018    3:02.59           
          1:29.18  3:02.59
 10. Claudia Creemers              De Roersoppers         3:13.86 9202864    3:15.50           
          1:32.42  3:15.50
 11. Charlotte van de Laar         Patrick                3:41.85 9207650    3:19.98           
          1:36.89  3:19.98
 12. Tetske Keijsers               Mosa-Regio             3:39.88 9306282    3:43.05           
          1:49.15  3:43.05
AFGE Lia van der Linden            Mosa-Regio             3:10.11 9205030                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig   2:41.62 9203627    2:37.47           
          1:17.39  2:37.47
  2. Marc Craenen                  Patrick                2:41.95 9301055    2:40.20           
          1:20.82  2:40.20
  3. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   2:51.93 9204443    2:43.92           
          1:21.39  2:43.92
  4. Dennis Creemers               De Roersoppers         2:49.96 9202243    2:48.04           
          1:18.20  2:48.04
  5. Kevin ten Braak               Patrick                2:52.60 9205471    2:48.63           
          1:22.66  2:48.63
  6. Djeremy Hesseling             Mosa-Regio             2:56.51 9603197    2:51.98           
          1:24.54  2:51.98
  7. Andy Beckers                  Patrick                2:59.69 9204027    2:53.42           
          1:25.02  2:53.42
  8. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig   3:04.15 9204441    2:54.80           
          1:24.89  2:54.80
  9. Alexander Kupper              De Roersoppers         2:55.86 9402107    2:56.57           
          1:25.40  2:56.57
 10. Max Vervoort                  De Roersoppers         3:00.82 9601405    2:58.30           
          1:28.76  2:58.30
 11. Florens Cals                  Mosa-Regio             3:09.06 9304659    3:08.76           
          1:28.10  3:08.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marianka Peeters              Patrick                1:03.35 8803394    1:03.70           
          1:03.70
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:01.92 9500752    1:03.93           
          1:03.93
  3. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:04.35 9105162    1:05.80           
          1:05.80
  4. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:05.75 8503908    1:06.07           
          1:06.07
  5. Fiona Meuffels                Patrick                1:08.30 9504366    1:07.02           
          1:07.02
  6. Rianne Slabbers               De Roersoppers         1:07.19 8603276    1:08.84           
          1:08.84
  7. Rianne Golsteijn              Patrick                1:08.11 8601262    1:09.11           
          1:09.11
  8. Jenny van de Borgh            De Roersoppers         1:10.36 9108218    1:10.26           
          1:10.26
  9. Leone Kelleners               Patrick                1:07.00 8805610    1:10.76           
          1:10.76
 10. Inge Hover                    Patrick                1:08.84 9107952    1:11.82           
          1:11.82
 11. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:11.91 9404962    1:12.04           
          1:12.04
 12. Jose Janssen                  Mosa-Regio             1:19.02 8907324    1:12.34           
          1:12.34
 13. Ruth Vogel                    De Roersoppers         1:12.51 9302922    1:15.48           
          1:15.48
 14. Susanne Laumer                De Roersoppers         1:14.03 9005380    1:16.70           
          1:16.70
 15. Chantal Gielens               De Roersoppers         1:14.53 9101014    1:18.20           
          1:18.20
 16. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         1:13.29 9102490    1:18.89           
          1:18.89
 17. Ashley de Vos                 Patrick                1:19.09 8705882    1:22.73           
          1:22.73
 18. Lia van der Linden            Mosa-Regio                  NT 9205030    1:23.26           
          1:23.26
AFGE Irene Gubbels                 Mosa-Regio             1:10.00 8801532                      
AFGE Linda Maas                    Mosa-Regio             1:10.71 9002440                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rik op het Veld               Patrick                  52.17 8602289      56.29           
            56.29
  2. Tom van der Sterren           Patrick                  56.18 8502495      56.97           
            56.97
  3. Remco de Veen                 De Roersoppers           56.58 8903247      57.95           
            57.95
  4. Willem Jongen                 De Roersoppers           57.48 9103401      58.84           
            58.84
  5. Richard Claus                 Heldense Zwemverenig     56.66 8000265      59.42           
            59.42
  6. Richard Hubers                De Roersoppers           58.78 8501129      59.64           
            59.64
  7. Christiaan Fusers             De Roersoppers           58.89 8700977    1:00.14           
          1:00.14
  8. Joep Janssen                  De Roersoppers           59.60 8200805    1:00.42           
          1:00.42
     Marcel Meuffels               Patrick                  58.60 8101149    1:00.42           
          1:00.42
 10. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     59.70 8900033    1:00.80           
          1:00.80
 11. Guido Faassen                 Mosa-Regio             1:01.12 9104409    1:01.36           
          1:01.36
 12. Dennis van Eck                Patrick                  59.08 8700825    1:01.40           
          1:01.40
 13. Roger Pouls                   De Roersoppers         1:01.25 8702653    1:01.64           
          1:01.64
 14. Daan Pelders                  Patrick                  59.03 8301647    1:01.97           
          1:01.97
 15. Tim Metsemakers               Patrick                  59.45 8902129    1:02.92           
          1:02.92
 16. Mathijs Meijers               De Roersoppers         1:01.56 9103403    1:03.92           
          1:03.92
 17. Joep Smeets                   Mosa-Regio               59.96 8803159    1:04.70           
          1:04.70
 18. Bjorn Scheijven               Patrick                1:10.74 9103731    1:07.02           
          1:07.02
 19. Merijn Janssen                Mosa-Regio                  NT 8806704    1:08.04           
          1:08.04
 20. Joop van der Linden           Mosa-Regio             1:05.70 9104839    1:11.81           
          1:11.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag          Meisjes Jeugd 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemverenig 1        Heldense Zwemverenig   2:13.33            2:20.10           
        Lizzy Janssen, 95                          Angelique Schouten, 95
        Roxanne Vossen, 94                         Eline van de Ven, 97
            33.96  2:20.10

  2. Patrick 1                     Patrick                2:29.19            2:28.20           
        Fiona Meuffels, 95                         Veerle Corstjens, 94
        Joyce Delsing, 95                          Yvette Peulen, 94
            39.13  2:28.20

  3. Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             2:34.00            2:35.60           
        Lieke Seelen, 97                           Rianne Mooren, 97
        Floor Brouwer, 97                          Judith Wienen, 97
            41.69  2:35.60

  4. Heldense Zwemverenig 2        Heldense Zwemverenig   2:39.46            2:43.38           
        Daniek van de Ven, 97                      Carley Donders, 96
        Aniek Ketelaars, 96                        Nina Pilmeyer, 98
            42.15  2:43.38

 DIS De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:28.83                              
        EE - Bij estafette wisselslag de vrije slag gezwommen als school- vlinder- of rugslag. (geen tijd noteren**), Serafina Vlijt Dis EE
        Lotte van Haarst, 97                       Shanna Hintzen, 95
        Lotte Verstraelen, 96                      Serafina Vlijt, 98
            36.92




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 4 x 25m schoolslag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
17.1.10                                (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemverenig 1        Heldense Zwemverenig   1:30.20            1:29.86           
        Max Janssen, 00                            Jesse Janssen, 00
        Maud Bruynen, 98                           Maud Cox, 98
          1:29.86

  2. Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             1:35.00            1:34.98           
        Rick Delvaux, 99                           Bart van der Linden, 98
        Vivian Schraven, 98                        Gina Feenstra, 98
          1:34.98

  3. Patrick 1                     Patrick                1:45.25            1:43.97           
        Roel Slobbe, 99                            Mariano Paulussen, 99
        Jiska van Rijt, 99                         Anne van Straaten, 99
          1:43.97

 DIS De Roersoppers 1              De Roersoppers         1:25.56                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), bij 3e zwemmer Robbin Vonk
        Koen Wijnands, 98                          Robbin Vonk, 98
        Amber Thevissen, 99                        Lisanne Maessen, 98

 DIS De Roersoppers 2              De Roersoppers         1:36.16                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), bij 3e zwemmer Daan Zenden
        Roel Wijnands, 99                          Daan Zenden, 99
        Amy Mooren, 00                             Marjolein Schoonheim, 00




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Roersoppers