Landelijke Verenigingscompetitie Deel 3
Horst (NED),    17.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hzpc 1                        Hzpc                   8:57.59            9:00.51           
        Linda Custers, 86                          Ingrid van Horen, 92
        Neiske Becks, 91                           Judith van Meijel, 91
          2:18.73  9:00.51

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           9:07.15            9:04.99           
        Danique Agterberg, 94                      Ilona Remmel, 93
        Sarissa de Vries, 89                       Danne Boterenbrood, 85
          2:19.24  9:04.99

  3. Rz 1                          Rz                     9:22.61            9:31.45           
        Linda Dehing, 94                           Selena van Cruchten, 94
        Denise Austen, 93                          Svenja Zonneveld, 93
          2:30.07  9:31.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milou Peeters                 Hzpc                   1:38.02 9800668    1:34.61           
          1:34.61
  2. Celine Buijssen               Hzpc                   1:39.68 9801484    1:35.49           
          1:35.49
  3. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:40.69 9902072    1:37.88           
          1:37.88
  4. Aniek Ketelings               Rz                     1:42.62 9800588    1:42.16           
          1:42.16
  5. Sterre Schlicher              Rz                     1:40.45 9901672    1:42.39           
          1:42.39
  6. Julia Lang                    Hellas-Glana           1:46.48 9900730    1:44.37           
          1:44.37
  7. Alette Litjens                Hzpc                   1:49.43 9802220    1:47.64           
          1:47.64
  8. Hilde Litjens                 Hzpc                   1:45.66 9901156    1:49.80           
          1:49.80
  9. Denise Craenen                Hellas-Glana           1:49.91 9900040    1:51.84           
          1:51.84
 10. Nikki Rovers                  Hzpc                   2:02.78 9804996    1:55.52           
          1:55.52
 11. Marloes Janssen               Hzpc                   1:58.82 9904128    1:56.92           
          1:56.92
 DIS Shae Bours                    Rz                     1:41.67 9803982    1:38.14           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:38.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   Hzpc                     37.37 9900517      37.39           
  2. Servé Nelissen                Hzpc                     40.40 9900579      40.08           
  3. Finn Timmermans               Hzpc                     47.67 9801961      41.21           
  4. Bart Köhlen                   Hellas-Glana             45.15 9802453      41.42           
  5. Dimitar Kamnarovski           Hzpc                     42.32 0000593      41.61           
  6. Max Peuten                    Hzpc                     44.15 9800431      42.14           
  7. Dylan Wolters                 Hellas-Glana             46.74 9800287      43.30           
  8. Sander Aerts                  Hzpc                     46.46 9902045      44.27           
  9. Pieter Otten                  Hzpc                     50.42 9800937      45.70           
 10. Giel van Megen                Hzpc                     46.23 0000265      45.76           
 11. Cas Louwarts                  Rz                       48.60 9901249      47.23           
 12. Jesper Lemmen                 Hzpc                     49.10 9802319      47.27           
AFGE Michel Henkel                 Rz                       45.07 9802301                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:17.16 9701232    1:15.92           
          1:15.92
  2. Ilse Litjens                  Hzpc                   1:17.95 9602640    1:17.27           
          1:17.27
  3. Manon Koster                  Hzpc                   1:17.98 9701312    1:17.33           
          1:17.33
  4. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:22.73 9702110    1:17.34           
          1:17.34
  5. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:20.65 9602806    1:19.37           
          1:19.37
  6. Maureen Wingers               Rz                     1:21.59 9602264    1:19.45           
          1:19.45
  7. Denise van der Klij           Hzpc                   1:19.12 9600482    1:20.89           
          1:20.89
  8. Celina Austen                 Rz                     1:22.00 9602056    1:22.07           
          1:22.07
  9. Danae Remmel                  Hellas-Glana           1:23.65 9600588    1:24.35           
          1:24.35
 10. Lotte van Megen               Hzpc                   1:30.07 9701376    1:25.63           
          1:25.63
 11. Jessica Hesen                 Rz                     1:23.36 9601194    1:25.89           
          1:25.89
 12. Evie Roebroek                 Rz                     1:30.07 9605774    1:29.24           
          1:29.24
 13. Melissa Engels                Hzpc                   1:49.39 9601026    1:39.99           
          1:39.99
 DIS Ilse Raaijmakers              Rz                     2:03.43 9606254    1:32.92           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:32.92
  NG Elke Teunissen                Rz                     1:28.13 9703446                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   Hzpc                   2:50.00 9700879    2:54.48           
          1:23.39  2:54.48
  2. Jitse Zonneveld               Rz                     3:29.12 9703133    3:12.34           
          1:31.99  3:12.34
  3. Xavier Wuts                   Rz                     3:21.14 9602661    3:12.85           
          1:32.36  3:12.85
  4. Sam Derks                     Hzpc                   3:15.90 9600719    3:14.24           
          1:34.55  3:14.24
  5. Björn Piket                   Hzpc                   3:20.62 9602133    3:18.96           
          1:36.50  3:18.96
  6. Zjef Nelissen                 Hzpc                   3:19.47 9701679    3:19.67           
          1:34.77  3:19.67
  7. Dylan Bos                     Hzpc                   3:27.46 9600717    3:23.82           
          1:35.89  3:23.82
  8. Guus Wolswinkel               Rz                     3:34.95 9701677    3:27.60           
          1:41.54  3:27.60
  9. Kay Thijssen                  Hzpc                   3:21.64 9601799    3:29.84           
          1:45.02  3:29.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzan van den Bogaard         Rz                       29.98 8900450      31.29           
  2. Ilona Remmel                  Hellas-Glana             30.52 9302198      31.74           
  3. Linda Custers                 Hzpc                     32.00 8600738      32.48           
  4. Alice Janssen                 Hzpc                     32.60 8902012      33.05           
  5. Svenja Zonneveld              Rz                       32.13 9301096      33.18           
  6. Marian Bouts                  Rz                       33.61 8600492      33.86           
  7. Dianne Nien                   Rz                       35.48 7100452      35.90           
  8. Jannie Janssen                Hzpc                     36.78 8902022      36.32           
  9. Wendy Knoops                  Rz                       40.67 6800720      39.79           
AFGE Eva Martens                   Hellas-Glana             35.16 9206966                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           2:19.97 8903341    2:22.20           
          1:08.10  2:22.20
  2. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana           2:34.37 9206767    2:36.71           
          1:14.30  2:36.71
  3. Patrick Creemers              Rz                     2:41.31 9000579    2:43.26           
          1:17.42  2:43.26
  4. Mark van Enckevort            Hzpc                   2:44.64 9000797    2:43.97           
          1:17.78  2:43.97
  5. Dennis Brouwers               Hzpc                   2:45.31 7800167    2:46.92           
          1:12.74  2:46.92
  6. Patrick Janssen               Hzpc                   2:53.75 9302009    2:50.86           
          1:22.02  2:50.86
  7. Kenneth Caster                Rz                     2:45.92 9100375    2:51.22           
          1:18.97  2:51.22
  8. Ralph Caster                  Rz                     2:57.51 6100069    2:54.90           
          1:24.21  2:54.90
  9. Mark Wolswinkel               Rz                     2:58.51 9102997    3:02.54           
          1:26.07  3:02.54
 10. Mark Linssen                  Hzpc                   3:14.87 9500535    3:12.65           
          1:33.06  3:12.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selena van Cruchten           Rz                     1:02.07 9401608    1:03.13           
          1:03.13
  2. Rinske Becks                  Hzpc                   1:05.14 9403098    1:04.45           
          1:04.45
  3. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:02.34 9401054    1:05.52           
          1:05.52
  4. Linda Dehing                  Rz                     1:06.32 9400022    1:08.00           
          1:08.00
  5. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:07.96 9502764    1:08.51           
          1:08.51
  6. Floor Weijmans                Hzpc                   1:06.55 9502522    1:08.66           
          1:08.66
  7. Annik Delissen                Rz                     1:11.85 9404672    1:11.48           
          1:11.48
  8. Lisa In 't Zand               Rz                     1:10.66 9401614    1:11.93           
          1:11.93
  9. Juul van Berlo                Hzpc                   1:09.82 9501490    1:12.54           
          1:12.54
 10. Kris Peuten                   Hzpc                   1:18.46 9506280    1:16.55           
          1:16.55
  NG Patty Drenthen                Rz                     1:12.68 9401610                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 400m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Tummers                  Hellas-Glana           4:57.79 9400649    4:51.57           
          1:06.07  4:51.57
  2. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           5:07.41 9501965    5:00.20           
          1:08.64  5:00.20
  3. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           5:32.15 9403511    5:02.95           
          1:11.04  5:02.95
  4. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           5:04.22 9401657    5:04.93           
          1:05.43  5:04.93
  5. Sem Hermans                   Hzpc                   5:18.59 9601259    5:16.51           
          1:12.64  5:16.51
  6. Maurice Zelis                 Rz                     5:32.12 9401031    5:28.40           
          1:11.36  5:28.40
  7. Daan Wolswinkel               Rz                     6:01.26 9501791    5:28.49           
          1:09.99  5:28.49
  8. Jim Ketelings                 Rz                     6:10.23 9403901    6:10.10           
          1:16.92  6:10.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingrid van Horen              Hzpc                   2:36.68 9204060    2:35.57           
          2:35.57
  2. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:44.74 9500866    2:39.47           
          2:39.47
  3. Denise Austen                 Rz                     2:41.47 9303778    2:41.05           
          2:41.05
  4. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           2:42.73 9201790    2:42.73           
          2:42.73
  5. Sophie Cleuren                Hzpc                   2:46.26 9300158    2:47.10           
          2:47.10
 DIS Ilse Masseling                Hzpc                   3:08.13 9202124    3:13.44           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:13.44
  NG Michelle van Oosterhout       Rz                     2:59.46 9303172                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana             59.35 9400593    1:00.04           
          1:00.04
  2. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:01.77 9203459    1:00.86           
          1:00.86
  3. Ralph van Megen               Hzpc                   1:01.07 9201613    1:03.24           
          1:03.24
  4. Jory Niemark                  Hellas-Glana           1:04.70 9204409    1:05.74           
          1:05.74
  5. Kevin van den Bekerom         Hzpc                   1:15.64 9200057    1:14.82           
          1:14.82
  6. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:16.66 9503663    1:16.40           
          1:16.40
  7. Tim Jacobs                    Hzpc                   1:21.75 9201825    1:23.36           
          1:23.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   2:20.57 9102076    2:18.92           
          1:06.95  2:18.92
  2. Sarissa de Vries              Hellas-Glana           2:46.40 8905946    2:31.21           
          2:31.21
  3. Linda Custers                 Hzpc                   2:37.26 8600738    2:34.73           
          1:15.31  2:34.73
  4. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           2:45.53 9302198    2:36.45           
          1:15.89  2:36.45
  5. Svenja Zonneveld              Rz                     2:35.01 9301096    2:38.24           
          1:15.81  2:38.24
  6. Alice Janssen                 Hzpc                   2:36.40 8902012    2:39.32           
          1:17.82  2:39.32
  7. Marian Bouts                  Rz                     2:45.50 8600492    2:53.55           
          1:22.88  2:53.55
  8. Jannie Janssen                Hzpc                   2:55.75 8902022    2:55.36           
          1:25.67  2:55.36
AFGE Eva Martens                   Hellas-Glana           2:40.25 9206966                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana             51.86 8903341      54.10           
            54.10
  2. Alan Smeets                   Hellas-Glana             52.65 8402089      54.27           
            54.27
  3. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             54.42 9206767      55.57           
            55.57
  4. Tim Jansen                    Hellas-Glana             57.76 8601431      57.48           
            57.48
  5. Sander Bouts                  Rz                       58.06 8500331      57.99           
            57.99
  6. Mark van Enckevort            Hzpc                     57.04 9000797      58.14           
            58.14
  7. Dennis Brouwers               Hzpc                     59.00 7800167      58.54           
            58.54
  8. Patrick Creemers              Rz                       56.80 9000579      59.36           
            59.36
  9. Willem Drissen                Hzpc                     59.50 8800871    1:01.92 FJ 1      
          1:01.92
 10. Mark Wolswinkel               Rz                       59.93 9102997    1:01.92 FJ 2      
          1:01.92
 11. Bert Schlicher                Rz                       57.28 6400669    1:02.11           
          1:02.11
 12. Bram Becks                    Hzpc                   1:01.43 9303701    1:02.32           
          1:02.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine Buijssen               Hzpc                     42.83 9801484      41.05           
  2. Milou Peeters                 Hzpc                     43.18 9800668      41.33           
  3. Julia Lang                    Hellas-Glana             46.20 9900730      41.60           
  4. Shae Bours                    Rz                       45.26 9803982      41.75           
  5. Sterre Schlicher              Rz                       44.36 9901672      42.36           
  6. Denise Craenen                Hellas-Glana             42.77 9900040      43.56           
  7. Alette Litjens                Hzpc                     45.41 9802220      43.66           
  8. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana             47.84 9902072      44.71           
  9. Aniek Ketelings               Rz                       43.53 9800588      45.43           
 10. Hilde Litjens                 Hzpc                     44.70 9901156      46.23           
 11. Nikki Rovers                  Hzpc                     51.30 9804996      49.63           
 12. Marloes Janssen               Hzpc                        NT 9904128      54.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:34.99 9800287    1:28.47           
          1:28.47
  2. Koen Koster                   Hzpc                   1:33.53 9900517    1:31.81           
          1:31.81
  3. Servé Nelissen                Hzpc                   1:43.39 9900579    1:41.37           
          1:41.37
  4. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:48.82 9802453    1:44.84           
          1:44.84
  5. Finn Timmermans               Hzpc                   1:42.20 9801961    1:45.78           
          1:45.78
  6. Pieter Otten                  Hzpc                   1:46.69 9800937    1:45.82           
          1:45.82
  7. Cas Louwarts                  Rz                     1:48.45 9901249    1:46.93           
          1:46.93
  8. Dimitar Kamnarovski           Hzpc                   1:43.57 0000593    1:47.20           
          1:47.20
  9. Sander Aerts                  Hzpc                   1:48.09 9902045    1:51.00           
          1:51.00
 10. Max Peuten                    Hzpc                   1:53.08 9800431    1:57.39           
          1:57.39
 11. Jesper Lemmen                 Hzpc                   2:04.18 9802319    2:00.07           
          2:00.07
 12. Giel van Megen                Hzpc                   2:00.88 0000265    2:02.88           
          2:02.88
AFGE Michel Henkel                 Rz                     1:39.63 9802301                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           3:04.82 9702110    3:03.40           
          1:26.94  3:03.40
  2. Maaike Sanders                Hellas-Glana           3:07.23 9602806    3:08.10           
          1:29.32  3:08.10
  3. Danae Remmel                  Hellas-Glana           3:09.78 9600588    3:08.45           
          1:29.78  3:08.45
  4. Manon Koster                  Hzpc                   3:11.10 9701312    3:08.58           
          1:31.81  3:08.58
  5. Wendy Bex                     Hellas-Glana           3:15.76 9701232    3:18.82           
          1:35.02  3:18.82
  6. Maureen Wingers               Rz                     3:14.76 9602264    3:18.84           
          1:32.99  3:18.84
  7. Lotte van Megen               Hzpc                   3:15.91 9701376    3:18.94           
          1:33.97  3:18.94
  8. Denise van der Klij           Hzpc                   3:22.48 9600482    3:22.01           
          1:37.17  3:22.01
  9. Jessica Hesen                 Rz                     3:16.90 9601194    3:26.43           
          1:37.61  3:26.43
 10. Ilse Litjens                  Hzpc                   3:23.53 9602640    3:26.52           
          1:42.43  3:26.52
 11. Ilse Raaijmakers              Rz                          NT 9606254    3:27.51           
          1:39.55  3:27.51
 12. Evie Roebroek                 Rz                     3:46.14 9605774    3:29.09           
          1:40.68  3:29.09
 13. Celina Austen                 Rz                     3:45.78 9602056    3:32.07           
          1:43.36  3:32.07
 14. Melissa Engels                Hzpc                   3:48.03 9601026    3:40.06           
          1:47.44  3:40.06
  NG Elke Teunissen                Rz                     3:26.47 9703446                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   Hzpc                   1:13.95 9700879    1:10.92           
          1:10.92
  2. Sam Derks                     Hzpc                   1:15.49 9600719    1:13.14           
          1:13.14
  3. Jitse Zonneveld               Rz                     1:23.23 9703133    1:19.75           
          1:19.75
  4. Björn Piket                   Hzpc                   1:20.20 9602133    1:20.52           
          1:20.52
  5. Xavier Wuts                   Rz                     1:23.13 9602661    1:21.06           
          1:21.06
  6. Guus Wolswinkel               Rz                     1:30.09 9701677    1:26.25           
          1:26.25
 DIS Kay Thijssen                  Hzpc                   1:21.54 9601799    1:24.14           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:24.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   1:00.67 9102076      59.28           
            59.28
  2. Neiske Becks                  Hzpc                   1:02.45 9100138    1:01.59           
          1:01.59
  3. Linda Custers                 Hzpc                   1:03.05 8600738    1:03.26           
          1:03.26
  4. Sarissa de Vries              Hellas-Glana           1:02.30 8905946    1:03.85           
          1:03.85
  5. Alice Janssen                 Hzpc                   1:02.54 8902012    1:04.58           
          1:04.58
  6. Danne Boterenbrood            Hellas-Glana           1:02.90 8500396    1:04.79           
          1:04.79
  7. Suzan van den Bogaard         Rz                     1:07.93 8900450    1:06.21           
          1:06.21
  8. Marian Bouts                  Rz                     1:10.75 8600492    1:08.58           
          1:08.58
  9. Dianne Nien                   Rz                     1:08.47 7100452    1:09.83           
          1:09.83
 10. Wendy Knoops                  Rz                     1:14.80 6800720    1:14.36           
          1:14.36
 11. Ilse Masseling                Hzpc                   1:11.54 9202124    1:16.36           
          1:16.36
AFGE Eva Martens                   Hellas-Glana           1:06.45 9206966                      
AFGE Joyce Caster                  Rz                     1:12.17 9300154                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana             25.16 8903341      27.32           
  2. Alan Smeets                   Hellas-Glana             26.27 8402089      27.53           
  3. Sander Bouts                  Rz                       28.56 8500331      28.60           
  4. Mark van Enckevort            Hzpc                     29.80 9000797      30.37           
  5. Bert Schlicher                Rz                       30.85 6400669      30.48           
  6. Kenneth Caster                Rz                       30.68 9100375      31.69           
  7. Willem Drissen                Hzpc                     31.29 8800871      32.07           
  8. Ralph Caster                  Rz                       36.39 6100069      35.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 400m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske Becks                  Hzpc                   5:39.96 9403098    5:31.43           
          1:18.20  5:31.43
  2. Danique Agterberg             Hellas-Glana           5:49.11 9401054    5:50.50           
          1:20.14  5:50.50
  3. Linda Dehing                  Rz                     5:56.62 9400022    5:54.86           
          1:21.15  5:54.86
  4. Andra Dols                    Hellas-Glana           6:07.41 9502764    5:56.70           
          1:21.29  5:56.70
  5. Floor Weijmans                Hzpc                   5:56.57 9502522    6:04.65           
          1:23.84  6:04.65
  6. Selena van Cruchten           Rz                     5:55.23 9401608    6:05.61           
          1:19.64  6:05.61
  7. Juul van Berlo                Hzpc                   6:10.73 9501490    6:18.48           
          1:32.13  6:18.48
  8. Lisa In 't Zand               Rz                     6:40.29 9401614    6:45.08           
          1:32.49  6:45.08
  9. Annik Delissen                Rz                     7:00.78 9404672    6:59.93           
          1:35.30  6:59.93
  NG Patty Drenthen                Rz                     6:23.20 9401610                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Tummers                  Hellas-Glana             55.66 9400649      55.75           
            55.75
  2. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana             55.91 9401657      56.96           
            56.96
  3. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             58.59 9403511      58.06           
            58.06
  4. Daan Wolswinkel               Rz                     1:03.38 9501791      59.63           
            59.63
  5. Maurice Zelis                 Rz                     1:00.11 9401031      59.90           
            59.90
  6. Sem Hermans                   Hzpc                   1:01.90 9601259    1:02.57           
          1:02.57
  7. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           1:00.54 9501965    1:02.96           
          1:02.96
  8. Jim Ketelings                 Rz                     1:04.89 9403901    1:04.92           
          1:04.92
  9. Bart Fuchs                    Rz                          NT 9504813    1:06.88           
          1:06.88
 10. Sergi Bidlot                  Rz                          NT 9504817    1:07.65           
          1:07.65
 11. Zjef Nelissen                 Hzpc                   1:16.25 9701679    1:15.52           
          1:15.52
 12. Mark Linssen                  Hzpc                   1:18.53 9500535    1:16.64           
          1:16.64
 13. Dylan Bos                     Hzpc                   1:20.40 9600717    1:16.81           
          1:16.81
 14. Teun van Rens                 Hzpc                   1:18.46 9503949    1:17.74           
          1:17.74



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingrid van Horen              Hzpc                   1:07.36 9204060    1:08.86           
          1:08.86
  2. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           1:09.88 9201790    1:13.85           
          1:13.85
  3. Denise Austen                 Rz                     1:12.61 9303778    1:16.16           
          1:16.16
  4. Sophie Cleuren                Hzpc                   1:18.42 9300158    1:19.11           
          1:19.11
  5. Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:26.10 9500866    1:23.48           
          1:23.48
  NG Michelle van Oosterhout       Rz                     1:30.42 9303172                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           2:16.00 9400593    2:16.36           
          2:16.36
  2. Alain Dassen                  Hellas-Glana           2:25.60 9203459    2:16.56           
          2:16.56
  3. Jory Niemark                  Hellas-Glana           2:26.20 9204409    2:26.69           
          2:26.69
  4. Ralph van Megen               Hzpc                   2:28.23 9201613    2:31.37           
          2:31.37
  5. Bram Becks                    Hzpc                   2:41.04 9303701    2:38.50 FJ 1      
          2:38.50
  6. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           2:37.50 9503663    2:38.50 FJ 2      
          2:38.50
  7. Patrick Janssen               Hzpc                   2:35.98 9302009    2:39.60           
          2:39.60
  8. Kevin van den Bekerom         Hzpc                   2:43.48 9200057    2:41.68           
          2:41.68
  9. Tim Jacobs                    Hzpc                   2:33.78 9201825    2:44.61           
          2:44.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   2:42.88 9102076    2:42.70           
          1:17.78  2:42.70
  2. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           2:40.17 9302198    2:51.00           
          1:22.87  2:51.00
  3. Neiske Becks                  Hzpc                   2:58.38 9100138    2:53.74           
          1:23.54  2:53.74
  4. Suzan van den Bogaard         Rz                     2:43.21 8900450    2:54.30           
          1:23.30  2:54.30
  5. Svenja Zonneveld              Rz                     2:58.85 9301096    3:02.02           
          1:26.54  3:02.02
  6. Danne Boterenbrood            Hellas-Glana           2:58.30 8500396    3:05.43           
          1:29.96  3:05.43
  7. Maddy Thielen                 Hzpc                   3:08.60 9003732    3:08.06           
          1:28.18  3:08.06
  8. Jannie Janssen                Hzpc                   3:31.60 8902022    3:23.44           
          1:39.96  3:23.44
  9. Kris Peuten                   Hzpc                   3:49.39 9506280    3:52.10           
          1:47.23  3:52.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           2:10.07 8903341    2:13.45           
          1:05.92  2:13.45
  2. Dennis Brouwers               Hzpc                   2:15.41 7800167    2:16.78           
          1:07.82  2:16.78
  3. Alan Smeets                   Hellas-Glana           2:16.47 8402089    2:16.93           
          1:06.46  2:16.93
  4. Tim Jansen                    Hellas-Glana           2:24.57 8601431    2:17.12           
          1:07.07  2:17.12
  5. Sander Bouts                  Rz                     2:17.49 8500331    2:24.21           
          1:09.30  2:24.21
  6. Bert Schlicher                Rz                     2:28.72 6400669    2:26.07           
          1:12.79  2:26.07
  7. Mark van Enckevort            Hzpc                   2:25.96 9000797    2:28.23           
          1:10.20  2:28.23
  8. Patrick Creemers              Rz                     2:26.43 9000579    2:36.64           
          1:16.52  2:36.64
 DIS Willem Drissen                Hzpc                   2:31.50 8800871    2:35.42           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:18.12  2:35.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:03.86            2:02.80           
        Maaike Sanders, 96                         Elishia Sinkiewicz, 97
        Wendy Bex, 97                              Danae Remmel, 96
            30.33  2:02.80

  2. Rz 1                          Rz                     2:12.55            2:09.31           
        Maureen Wingers, 96                        Celina Austen, 96
        Jessica Hesen, 96                          Evie Roebroek, 96
            30.96  2:09.31

  3. Hzpc 1                        Hzpc                   2:08.65            2:10.34           
        Denise van der Klij, 96                    Ilse Litjens, 96
        Lotte van Megen, 97                        Manon Koster, 97
            31.84  2:10.34

  4. Hzpc 2                        Hzpc                   2:36.89            2:30.93           
        Milou Peeters, 98                          Alette Litjens, 98
        Melissa Engels, 96                         Celine Buijssen, 98
            38.08  2:30.93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
17.1.10                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:03.55            4:12.74           
        Stan Tummers, 94                           Niels van Basten Batenburg, 94
        Kevin Wolters, 95                          Pim van Basten Batenburg, 94
          1:04.09  4:12.74

  2. Rz 1                          Rz                     4:51.62            4:50.03           
        Daan Wolswinkel, 95                        Maurice Zelis, 94
        Jim Ketelings, 94                          Xavier Wuts, 96
          1:09.99  4:50.03

  3. Hzpc 1                        Hzpc                   4:56.83            4:55.00           
        Sam Derks, 96                              Sem Hermans, 96
        Mark Linssen, 95                           Max Hermans, 97
          1:13.05  4:55.00

  4. Hzpc 2                        Hzpc                   5:47.52            5:48.62           
        Kay Thijssen, 96                           Björn Piket, 96
        Zjef Nelissen, 97                          Teun van Rens, 95
          1:24.99  5:48.62




SPLASH Meet Manager 2007Registered to hzpc