Hoofdklasse deel 3 Alkmaar
alkmaar (NED),    17.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 27. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
17-1-2010 - 13:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. AZ&PC 1                       AZ&PC                  8:15.80            8:23.66           
        Rieneke Terink, 84                         Lotte Wilms, 84
        Ilse van Hoorn, 90                         Lieke Verouden, 90
            58.48  1:59.85  3:03.26  4:11.08  5:14.32  6:19.76  7:20.35  8:23.66

  2. DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            8:46.91            8:56.81           
        Brenda Zwarthoed, 96                       Sharona Mlcoch, 94
        Maaike Vooren, 91                          Melissa Zwaan, 91
          1:01.77  2:09.79  3:14.26  4:26.35  5:30.16  6:41.00  7:46.98  8:56.81

  3. LZ 1886 1                     LZ 1886                9:10.53            9:28.29           
        Seline Koek, 94                            Jasmijn Ruijgrok, 94
        Rosanne de Boer, 91                        Janet van der Poel, 93
          1:06.66  2:17.93  3:24.48  4:35.99  5:47.86  7:05.59  8:13.88  9:28.29




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
17-1-2010 - 13:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lara Bink                     LZ 1886                1:31.51 9800076    1:29.38           
            42.61  1:29.38
  2. Myrthe Vreeswijk              LZ 1886                1:37.70 9800078    1:33.84           
            44.76  1:33.84
  3. Eelke Roman                   LZ 1886                1:37.37 9900352    1:34.33           
            45.25  1:34.33
  4. Anne Noom                     DAW-FINENZO            1:34.63 9800062    1:35.52           
            45.76  1:35.52
  5. Silke Jonk                    DAW-FINENZO            1:39.78 9802042    1:35.67           
            45.69  1:35.67
  6. Chiara van Winsum             AZ&PC                  1:46.01 9800364    1:36.39           
            45.28  1:36.39
  7. Kimberley Kort                DAW-FINENZO            1:39.09 9804698    1:39.71           
            46.51  1:39.71
  8. Esmee Morel                   AZ&PC                  1:53.32 9802356    1:44.10           
            49.56  1:44.10
  9. Marlene Bezem                 AZ&PC                  1:50.98 9801704    1:46.12           
            49.84  1:46.12
     Sophie Brouwer                AZ&PC                  1:51.04 9802134    1:46.12           
            50.89  1:46.12
 11. Florien de Lange              AZ&PC                  1:49.63 0000190    1:46.85           
            51.70  1:46.85
 12. Nikita Vos                    LZ 1886                1:44.61 9900356    1:48.75           
            51.48  1:48.75
 13. Riemke Bosma                  AZ&PC                  1:53.45 9902202    1:49.25           
            53.98  1:49.25
 14. Renee Vanderheyden            AZ&PC                  1:55.48 9903130    1:51.48           
            51.68  1:51.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
17-1-2010 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van der Velden           DAW-FINENZO              36.41 9800175      35.25           
  2. Djamal van der Hoeven         AZ&PC                    41.73 9800127      38.60           
  3. Thomas Haneveld               DAW-FINENZO              39.53 9801631      39.26           
  4. Moukhlis Sahi                 LZ 1886                  38.95 9800061      39.64           
  5. Floris Boendermaker           LZ 1886                  40.98 9902619      40.40           
  6. Michiel Floor                 AZ&PC                    41.60 9800575      40.46           
  7. Camiel Boot                   AZ&PC                    41.36 9801647      41.91           
  8. Skip de Mönnink               AZ&PC                    45.53 9901035      41.97           
  9. Oussama Sahi                  LZ 1886                  43.29 0000367      44.12           
 10. Vincent v.d. Weijden          LZ 1886                  47.55 9902657      45.50           
 11. Frank Dekker                  DAW-FINENZO              43.98 9801155      46.28           
 12. Milan ten Broek               AZ&PC                    48.07 0000229      46.83           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
17-1-2010 - 13:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Moolenaar               AZ&PC                  1:12.83 9600656    1:11.57           
            35.12  1:11.57
  2. Nine Roman                    LZ 1886                1:16.03 9702310    1:13.58           
          1:13.58
     Roxann Geenen                 DAW-FINENZO            1:12.02 9601518    1:13.58           
            35.84  1:13.58
  4. Marit Visscher                DAW-FINENZO            1:14.79 9600004    1:13.65           
            35.84  1:13.65
  5. Anne Braam                    LZ 1886                1:21.64 9602210    1:19.00           
            37.86  1:19.00
  6. Manon Broeze                  AZ&PC                  1:24.06 9703468    1:20.06           
            38.66  1:20.06
  7. Eva van Maarle                LZ 1886                1:24.39 9705042    1:24.22           
            42.48  1:24.22
  8. Jasmin Lotfolahian            AZ&PC                  1:27.92 9703148    1:25.18           
            41.18  1:25.18
 DIS Sedona de Keijzer             AZ&PC                  1:16.56 9603164    1:15.65           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            36.53  1:15.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
17-1-2010 - 13:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Haarsma                  DAW-FINENZO            2:47.72 9600745    2:43.62           
          1:18.33  2:43.62
  2. André van Kleef               AZ&PC                  3:04.19 9602195    2:55.59           
          1:23.29  2:55.59
  3. Daniël Buijs                  AZ&PC                  3:17.88 9600183    3:02.30           
          1:28.25  3:02.30
  4. Gijs Ruijgrok                 LZ 1886                3:15.14 9600863    3:07.03           
          1:31.39  3:07.03
  5. Thomas de Jager               LZ 1886                3:14.61 9602373    3:09.14           
          1:31.74  3:09.14
  6. Martijn Bartels               AZ&PC                  3:15.27 9603493    3:12.05           
          1:33.26  3:12.05
  7. Sanjay Jagroep                DAW-FINENZO            3:18.85 9701625    3:16.72           
          1:31.97  3:16.72
  8. Dion de Mooy                  LZ 1886                     NT 9701803    3:22.73           
          1:38.66  3:22.73
AFGE Twan Boot                     AZ&PC                  3:05.58 9601201                      
AFGE Lennart Kruizinga             AZ&PC                  3:25.86 9702633                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
17-1-2010 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rieneke Terink                AZ&PC                    28.40 8402424      28.37           
  2. Yvonne v.d. Pol               AZ&PC                    30.49 8803472      29.95           
  3. Lotte Wilms                   AZ&PC                    29.29 8402770      30.18           
  4. Loes Zanderink                AZ&PC                    32.23 8805006      31.00           
  5. Marianne vd Poll              DAW-FINENZO              29.55 8903352      31.06           
  6. Danielle de Groot             DAW-FINENZO              31.82 9303868      31.45           
  7. Ilse van Hoorn                AZ&PC                    30.24 9001578      31.46           
  8. Melissa Zwaan                 DAW-FINENZO              30.83 9103666      32.06           
  9. Mariska Teske                 LZ 1886                  33.00 9601712      33.31           
 10. Maxine Alfonsi                DAW-FINENZO              35.86 9502900      35.22           
 11. Pieternel Braam               LZ 1886                  36.81 9501610      39.01           
AFGE Silvie Ketelaars              AZ&PC                    29.37 8503778                      
AFGE Mandy van Wakeren             AZ&PC                    29.20 8603954                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
17-1-2010 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thijs van Valkengoed          AZ&PC                  2:07.53 8302141    2:17.07           
          1:06.52  2:17.07
  2. Robert Yallop                 AZ&PC                  2:21.02 8903679    2:26.93           
          1:09.34  2:26.93
  3. Kristiaan Lenos               LZ 1886                2:29.64 8301331    2:32.54           
          1:11.65  2:32.54
  4. Rob van Vliet                 AZ&PC                  2:32.01 8402459    2:38.79           
          1:16.28  2:38.79
     Patrick Molenkamp             DAW-FINENZO            2:40.29 8802427    2:38.79           
          1:16.18  2:38.79
  6. Ron Langelaan                 DAW-FINENZO            2:32.39 7800643    2:40.03           
          1:14.58  2:40.03
  7. Thomas Hansen                 LZ 1886                2:46.80 9204327    2:45.40           
          1:19.79  2:45.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
17-1-2010 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claire de Winter              AZ&PC                    59.71 9406050    1:00.98           
            29.18  1:00.98
     Sharona Mlcoch                DAW-FINENZO            1:01.59 9406178    1:00.98           
            29.93  1:00.98
  3. Milou Schraverus              AZ&PC                  1:04.88 9503878    1:02.12           
            29.74  1:02.12
  4. Mirl de Boer                  DAW-FINENZO            1:02.10 9700468    1:02.41           
            30.44  1:02.41
     Lynn Dybiona                  AZ&PC                  1:03.81 9501786    1:02.41           
            30.28  1:02.41
  6. Shireen Post                  AZ&PC                  1:03.32 9503286    1:04.12           
            31.07  1:04.12
  7. Suzanne de Vries              AZ&PC                  1:06.39 9500628    1:04.16           
            31.17  1:04.16
  8. Jasmijn Bink                  LZ 1886                1:04.23 9700332    1:04.83           
            31.39  1:04.83
  9. Jasmijn Ruijgrok              LZ 1886                1:04.08 9401032    1:08.65           
            32.71  1:08.65
 10. Vivian Ogundipe               AZ&PC                  1:07.73 9406828    1:09.08           
            32.34  1:09.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 400m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
17-1-2010 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Huub van Houwelingen          AZ&PC                  5:00.74 9406019    4:56.77           
          1:07.24  4:56.77
  2. Jorrick Druyven               DAW-FINENZO            4:53.00 9400507    4:58.65           
          1:03.77  4:58.65
  3. Rikus de Lange                AZ&PC                  5:34.19 9401261    5:00.78           
          1:09.95  5:00.78
  4. Mitchell van Winsum           AZ&PC                  5:49.38 9500619    5:14.00           
          1:11.86  5:14.00
  5. Sjors Lieverst                DAW-FINENZO            5:16.81 9501389    5:15.66           
          1:09.44  5:15.66
  6. Job Boersma                   DAW-FINENZO            5:31.44 9501185    5:32.63           
          1:10.78  5:32.63
  7. Kjell Sieval                  LZ 1886                6:05.31 9500823    5:48.34           
          1:21.16  5:48.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
17-1-2010 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rachelle Visser               AZ&PC                  2:26.36 9500106    2:29.40           
          2:29.40
  2. Iris Pijtak                   AZ&PC                  2:35.73 9300602    2:31.99           
          2:31.99
  3. Janet van der Poel            LZ 1886                2:30.89 9301842    2:33.36           
          2:33.36
  4. Brenda Zwarthoed              DAW-FINENZO            2:37.40 9604938    2:35.39           
          2:35.39
  5. Seline Koek                   LZ 1886                2:39.83 9400622    2:40.27           
          2:40.27
  6. Desiree Visser                AZ&PC                  2:42.68 9505318    2:46.98           
          2:46.98
  7. Mandy Verhage                 DAW-FINENZO            2:38.93 9501382    2:50.19           
          2:50.19
  8. Nicolle Buijs                 AZ&PC                  2:58.97 9302400    2:55.93           
          2:55.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 200m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
17-1-2010 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Marissen                 AZ&PC                  2:07.07 9202187    2:07.38           
          2:07.38
  2. Lars Sieval                   LZ 1886                2:22.74 9300723    2:19.43           
          2:19.43
  3. Jordan Kraaijenhof            AZ&PC                  2:40.59 9301111    2:23.25           
          2:23.25
  4. Jelmar Kluiwstra              LZ 1886                2:21.77 9204323    2:30.42           
          2:30.42
  5. Mart de Boer                  DAW-FINENZO            2:37.57 9303589    2:31.06           
          2:31.06
  6. Joey Stokx                    DAW-FINENZO            2:36.35 9301251    2:39.16           
          2:39.16
  7. Jeroen v.d. Bos               AZ&PC                  2:45.00 9202299    2:49.80           
          2:49.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
17-1-2010 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rieneke Terink                AZ&PC                  2:13.41 8402424    2:14.58           
          1:06.14  2:14.58
  2. Lieke Verouden                AZ&PC                  2:21.91 9003948    2:21.53           
          1:10.17  2:21.53
  3. Maaike Vooren                 DAW-FINENZO            2:33.67 9103324    2:36.88           
          1:16.87  2:36.88
  4. Mariska Teske                 LZ 1886                2:36.69 9601712    2:39.27           
          1:17.41  2:39.27
  5. Marianne vd Poll              DAW-FINENZO            2:35.70 8903352    2:40.28           
          1:17.77  2:40.28
  6. Larissa Brak                  AZ&PC                  2:46.45 8800572    2:41.74           
          1:20.57  2:41.74
  7. Melissa Zwaan                 DAW-FINENZO            2:38.53 9103666    2:42.85           
          1:19.90  2:42.85
  8. Pieternel Braam               LZ 1886                2:37.43 9501610    2:47.22           
          1:20.54  2:47.22
  9. Tessa Kerkvliet               LZ 1886                2:39.60 9202428    2:47.88           
          1:23.21  2:47.88
 10. Lisa van Bon                  AZ&PC                       NT 7000054    2:50.39           
          1:22.41  2:50.39
AFGE Mandy van Wakeren             AZ&PC                  2:40.93 8603954                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
17-1-2010 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geert Lantink                 AZ&PC                    49.33 8601849      50.59           
            24.16    50.59
     Joran Barends                 AZ&PC                    49.11 8500091      50.59           
            24.73    50.59
  3. Thom de Boer                  DAW-FINENZO              53.80 9100181      53.35           
            25.78    53.35
  4. Kristiaan Lenos               LZ 1886                  54.78 8301331      54.58           
            26.76    54.58
  5. Mark Moussa                   AZ&PC                    54.15 9002059      54.62           
            26.04    54.62
  6. Sjoerd Sieval                 LZ 1886                  53.92 9002663      55.01           
            26.46    55.01
  7. Joost Rijntjes                LZ 1886                  54.55 9101899      55.12           
            26.24    55.12
  8. Thijs van Valkengoed          AZ&PC                    53.06 8302141      55.61           
            27.09    55.61
  9. Robert Yallop                 AZ&PC                    52.36 8903679      55.94           
            26.24    55.94
 10. Hans Peter Hartog             DAW-FINENZO              55.26 9100859      56.75           
            27.52    56.75
     Patrick Molenkamp             DAW-FINENZO              56.27 8802427      56.75           
            27.44    56.75
 12. Frederik Tamminga             AZ&PC                    54.39 8703293      58.84           
            28.68    58.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
17-1-2010 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eelke Roman                   LZ 1886                  36.70 9900352      36.73           
  2. Lara Bink                     LZ 1886                  39.41 9800076      39.38           
  3. Kimberley Kort                DAW-FINENZO              42.24 9804698      39.55           
  4. Nikita Vos                    LZ 1886                  42.06 9900356      40.37           
  5. Chiara van Winsum             AZ&PC                    40.30 9800364      40.43           
  6. Anne Noom                     DAW-FINENZO              40.31 9800062      41.13           
  7. Silke Jonk                    DAW-FINENZO              42.18 9802042      41.73           
  8. Myrthe Vreeswijk              LZ 1886                  41.28 9800078      42.68           
  9. Sophie Brouwer                AZ&PC                    43.14 9802134      42.95           
 10. Esmee Morel                   AZ&PC                    48.23 9802356      43.49           
 11. Renee Vanderheyden            AZ&PC                    53.82 9903130      44.81           
 12. Riemke Bosma                  AZ&PC                    45.37 9902202      44.91           
 13. Marlene Bezem                 AZ&PC                    46.83 9801704      45.11           
 14. Florien de Lange              AZ&PC                    51.94 0000190      49.14           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
17-1-2010 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van der Velden           DAW-FINENZO            1:33.43 9800175    1:29.51           
            42.00  1:29.51
  2. Djamal van der Hoeven         AZ&PC                  1:34.55 9800127    1:31.14           
            43.97  1:31.14
  3. Michiel Floor                 AZ&PC                  1:32.72 9800575    1:32.02           
            43.86  1:32.02
  4. Frank Dekker                  DAW-FINENZO            1:35.46 9801155    1:37.05           
            45.35  1:37.05
  5. Moukhlis Sahi                 LZ 1886                1:35.55 9800061    1:39.84           
            47.23  1:39.84
  6. Milan ten Broek               AZ&PC                  1:50.54 0000229    1:44.52           
            50.10  1:44.52
  7. Thomas Haneveld               DAW-FINENZO            1:49.82 9801631    1:45.36           
            50.20  1:45.36
  8. Camiel Boot                   AZ&PC                  1:53.48 9801647    1:48.32           
            52.29  1:48.32
  9. Floris Boendermaker           LZ 1886                1:47.84 9902619    1:48.38           
            51.54  1:48.38
 10. Skip de Mönnink               AZ&PC                  1:48.84 9901035    1:49.32           
            50.73  1:49.32
 11. Vincent v.d. Weijden          LZ 1886                1:58.28 9902657    2:01.22           
            59.48  2:01.22
 DIS Oussama Sahi                  LZ 1886                1:49.24 0000367    1:49.03           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            51.21  1:49.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
17-1-2010 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marit Visscher                DAW-FINENZO            2:56.94 9600004    2:58.13           
          1:25.51  2:58.13
  2. Roxann Geenen                 DAW-FINENZO            3:09.48 9601518    3:01.27           
          1:27.59  3:01.27
  3. Laura Moolenaar               AZ&PC                  3:10.37 9600656    3:01.73           
          1:27.66  3:01.73
  4. Sedona de Keijzer             AZ&PC                  3:10.89 9603164    3:06.65           
          1:28.52  3:06.65
  5. Anne Braam                    LZ 1886                3:14.86 9602210    3:13.06           
          1:33.39  3:13.06
  6. Eva van Maarle                LZ 1886                     NT 9705042    3:16.74           
          1:36.84  3:16.74
  7. Nine Roman                    LZ 1886                     NT 9702310    3:17.36           
          1:36.34  3:17.36
  8. Manon Broeze                  AZ&PC                  3:39.55 9703468    3:23.50           
          1:36.81  3:23.50
  9. Jasmin Lotfolahian            AZ&PC                  3:46.85 9703148    3:45.32           
          1:47.20  3:45.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
17-1-2010 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Haarsma                  DAW-FINENZO            1:08.00 9600745    1:07.82           
            32.54  1:07.82
  2. Daniël Buijs                  AZ&PC                  1:15.79 9600183    1:11.59           
            35.67  1:11.59
  3. Dion de Mooy                  LZ 1886                1:16.54 9701803    1:15.92           
            37.09  1:15.92
  4. Sanjay Jagroep                DAW-FINENZO            1:25.45 9701625    1:18.71           
            38.21  1:18.71
  5. Thomas de Jager               LZ 1886                1:20.63 9602373    1:20.70           
            40.11  1:20.70
  6. Gijs Ruijgrok                 LZ 1886                1:23.78 9600863    1:20.86           
            39.60  1:20.86
  7. André van Kleef               AZ&PC                  1:23.37 9602195    1:21.38           
            40.20  1:21.38
  8. Martijn Bartels               AZ&PC                  1:21.42 9603493    1:24.09           
            43.09  1:24.09
AFGE Lennart Kruizinga             AZ&PC                  1:31.12 9702633                      
AFGE Twan Boot                     AZ&PC                  1:09.36 9601201                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
17-1-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rieneke Terink                AZ&PC                    54.83 8402424      56.86           
            27.39    56.86
  2. Lieke Verouden                AZ&PC                    57.74 9003948      58.28           
            28.39    58.28
  3. Lotte Wilms                   AZ&PC                    58.88 8402770      59.60           
            28.54    59.60
  4. Danielle de Groot             DAW-FINENZO            1:00.18 9303868    1:02.72           
            29.92  1:02.72
  5. Melissa Zwaan                 DAW-FINENZO              59.97 9103666    1:03.36           
            29.97  1:03.36
  6. Yvonne v.d. Pol               AZ&PC                    59.34 8803472    1:04.39           
            30.22  1:04.39
  7. Marianne vd Poll              DAW-FINENZO            1:02.35 8903352    1:04.45           
            30.32  1:04.45
  8. Maxine Alfonsi                DAW-FINENZO            1:04.83 9502900    1:05.52           
            31.64  1:05.52
  9. Rosanne de Boer               LZ 1886                1:03.53 9104060    1:05.53           
            31.30  1:05.53
 10. Mariska Teske                 LZ 1886                1:03.56 9601712    1:06.57           
            31.60  1:06.57
 11. Lisa van Bon                  AZ&PC                       NT 7000054    1:07.93           
            31.48  1:07.93
 12. Tessa Kerkvliet               LZ 1886                1:08.04 9202428    1:09.65           
            34.12  1:09.65
 13. Pieternel Braam               LZ 1886                1:08.11 9501610    1:13.59           
            35.08  1:13.59
AFGE Mandy van Wakeren             AZ&PC                  1:00.99 8603954                      
AFGE Silvie Ketelaars              AZ&PC                    59.25 8503778                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
17-1-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joran Barends                 AZ&PC                    24.78 8500091      25.51           
  2. Geert Lantink                 AZ&PC                    24.90 8601849      25.71           
  3. Joost Rijntjes                LZ 1886                  27.37 9101899      27.49           
  4. Thom de Boer                  DAW-FINENZO              27.66 9100181      27.85           
  5. Mark Moussa                   AZ&PC                    28.84 9002059      28.07           
  6. Sjoerd Sieval                 LZ 1886                  28.36 9002663      28.27           
     Thomas Hansen                 LZ 1886                  28.25 9204327      28.27           
  8. Frederik Tamminga             AZ&PC                    29.11 8703293      29.15           
  9. Hans Peter Hartog             DAW-FINENZO              28.83 9100859      30.40           
AFGE Ron Langelaan                 DAW-FINENZO              29.58 7800643                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 400m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
17-1-2010 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shireen Post                  AZ&PC                  5:26.62 9503286    5:24.32           
          1:13.60  2:39.00  4:12.23  5:24.32
  2. Jasmijn Bink                  LZ 1886                5:39.00 9700332    5:31.61           
          1:17.10  5:31.61
  3. Milou Schraverus              AZ&PC                  6:00.00 9503878    5:34.17           
          1:14.45  2:43.33  4:19.80  5:34.17
  4. Mirl de Boer                  DAW-FINENZO            5:46.12 9700468    5:35.27           
          1:20.41  2:43.96  4:22.34  5:35.27
  5. Claire de Winter              AZ&PC                  5:50.00 9406050    5:37.04           
          1:15.72  2:40.29  4:20.56  5:37.04
  6. Suzanne de Vries              AZ&PC                  5:45.00 9500628    5:40.30           
          1:18.81  2:48.78  4:22.71  5:40.30
  7. Sharona Mlcoch                DAW-FINENZO            5:27.48 9406178    5:44.61           
          1:16.74  2:39.90  4:24.52  5:44.61
  8. Lynn Dybiona                  AZ&PC                  6:00.00 9501786    5:55.10           
          1:21.78  2:50.79  4:40.58  5:55.10
  9. Jasmijn Ruijgrok              LZ 1886                5:54.56 9401032    6:08.54           
          1:25.92  3:00.23  4:44.61  6:08.54
 10. Vivian Ogundipe               AZ&PC                  6:36.04 9406828    6:15.59           
          1:24.93  6:15.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
17-1-2010 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorrick Druyven               DAW-FINENZO              55.97 9400507      56.48           
            27.13    56.48
  2. Huub van Houwelingen          AZ&PC                    59.95 9406019      57.92           
            28.09    57.92
  3. Job Boersma                   DAW-FINENZO              58.09 9501185      57.99           
            27.49    57.99
  4. Rikus de Lange                AZ&PC                    59.23 9401261      58.50           
            28.24    58.50
  5. Sjors Lieverst                DAW-FINENZO              59.20 9501389      59.57           
            28.29    59.57
     Mitchell van Winsum           AZ&PC                  1:03.41 9500619      59.57           
            28.79    59.57
  7. Kjell Sieval                  LZ 1886                1:05.98 9500823    1:06.83           
            31.75  1:06.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 200m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
17-1-2010 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rachelle Visser               AZ&PC                  2:28.32 9500106    2:35.67           
          1:13.20  2:35.67
  2. Iris Pijtak                   AZ&PC                  2:50.00 9300602    2:39.84           
          1:15.48  2:39.84
  3. Brenda Zwarthoed              DAW-FINENZO            2:50.81 9604938    2:42.18           
          1:14.62  2:42.18
  4. Janet van der Poel            LZ 1886                2:50.32 9301842    2:51.31           
          1:15.71  2:51.31
  5. Desiree Visser                AZ&PC                  2:55.33 9505318    2:52.54           
          1:21.20  2:52.54
  6. Seline Koek                   LZ 1886                2:49.93 9400622    2:54.92           
          1:21.07  2:54.92
  7. Mandy Verhage                 DAW-FINENZO            2:51.24 9501382    2:56.14           
          1:18.41  2:56.14
  8. Nicolle Buijs                 AZ&PC                  3:16.99 9302400    3:21.18           
          1:32.77  3:21.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
17-1-2010 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Marissen                 AZ&PC                  2:05.46 9202187    2:09.20           
          2:09.20
  2. Jordan Kraaijenhof            AZ&PC                  2:21.76 9301111    2:18.35           
          2:18.35
  3. Lars Sieval                   LZ 1886                2:21.12 9300723    2:21.31           
          2:21.31
  4. Joey Stokx                    DAW-FINENZO            2:23.73 9301251    2:23.79           
          2:23.79
  5. Mart de Boer                  DAW-FINENZO            2:24.89 9303589    2:25.56           
          2:25.56
  6. Jelmar Kluiwstra              LZ 1886                2:38.90 9204323    2:27.04           
          2:27.04
  7. Jeroen v.d. Bos               AZ&PC                  2:34.15 9202299    2:30.88           
          2:30.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
17-1-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes Zanderink                AZ&PC                  2:24.78 8805006    2:34.23           
          1:13.14  2:34.23
  2. Lieke Verouden                AZ&PC                  2:34.72 9003948    2:39.80           
          1:15.49  2:39.80
  3. Larissa Brak                  AZ&PC                  2:39.64 8800572    2:43.61           
          1:19.75  2:43.61
  4. Lotte Wilms                   AZ&PC                  2:47.33 8402770    2:45.69           
          1:20.60  2:45.69
  5. Rosanne de Boer               LZ 1886                2:54.92 9104060    2:52.48           
          1:23.13  2:52.48
  6. Maaike Vooren                 DAW-FINENZO            2:51.60 9103324    2:53.31           
          1:22.69  2:53.31
  7. Maxine Alfonsi                DAW-FINENZO            2:56.32 9502900    2:53.60           
          1:23.20  2:53.60
  8. Yvonne v.d. Pol               AZ&PC                  2:40.12 8803472    2:54.71           
          1:22.69  2:54.71
  9. Danielle de Groot             DAW-FINENZO            3:00.92 9303868    3:07.96           
          1:25.93  3:07.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
17-1-2010 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joran Barends                 AZ&PC                  2:10.00 8500091    2:05.48           
          1:01.84  2:05.48
  2. Thijs van Valkengoed          AZ&PC                  2:07.64 8302141    2:12.02           
          1:05.00  2:12.02
  3. Sjoerd Sieval                 LZ 1886                2:15.26 9002663    2:14.64           
          1:05.94  2:14.64
  4. Mark Moussa                   AZ&PC                  2:15.97 9002059    2:15.58           
          1:08.33  2:15.58
  5. Robert Yallop                 AZ&PC                  2:10.42 8903679    2:16.52           
          1:08.68  2:16.52
  6. Kristiaan Lenos               LZ 1886                2:21.24 8301331    2:20.46           
          1:07.42  2:20.46
  7. Thom de Boer                  DAW-FINENZO            2:22.71 9100181    2:20.66           
          1:08.94  2:20.66
  8. Hans Peter Hartog             DAW-FINENZO            2:16.68 9100859    2:23.84           
          1:09.63  2:23.84
  9. Patrick Molenkamp             DAW-FINENZO            2:25.44 8802427    2:25.51           
          1:10.70  2:25.51
 10. Rob van Vliet                 AZ&PC                  2:19.02 8402459    2:26.76           
          1:12.91  2:26.76
 11. Frederik Tamminga             AZ&PC                  2:21.26 8703293    2:28.64           
          1:12.80  2:28.64
 12. Thomas Hansen                 LZ 1886                2:28.73 9204327    2:32.11           
          1:14.58  2:32.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
17-1-2010 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            4:09.02            4:14.36           
        Roxann Geenen, 96                          Mirl de Boer, 97
        Marit Visscher, 96                         Brenda Zwarthoed, 96
            30.16  1:03.45  2:09.92  3:13.86  4:14.36

  2. LZ 1886 1                     LZ 1886                4:21.80            4:25.95           
        Mariska Teske, 96                          Nine Roman, 97
        Jasmijn Bink, 97                           Eva van Maarle, 97
            31.23  1:05.54  4:25.95

  3. AZ&PC 1                       AZ&PC                  4:44.28            4:26.20           
        Sedona de Keijzer, 96                      Chiara van Winsum, 98
        Manon Broeze, 97                           Laura Moolenaar, 96
            30.45  1:04.24  4:26.20




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
17-1-2010 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. AZ&PC 1                       AZ&PC                  4:28.32            4:23.12           
        Rikus de Lange, 94                         Daniël Buijs, 96
        Huub van Houwelingen, 94                   Mitchell van Winsum, 95
          1:04.42  4:23.12  4:23.12

  2. DAW-FINENZO 1                 DAW-FINENZO            4:24.14            4:23.64           
        Sjors Lieverst, 95                         Lars Haarsma, 96
        Jorrick Druyven, 94                        Job Boersma, 95
          1:08.95  4:23.64




SPLASH Meet Manager 2007Registered to DAW-FINENZO



Ik gebruik de gratis versie van SPAMfighter
4090 spam-mails zijn er tot op heden geblokkeerd.

Uw PC enorm traag? Klik voor de oplossing!