Verenigingscompetitie deel 3 klasse 2 en 3
Leusden (NED),    16.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Heren, 4 x 50m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag, 7 - 9 jaar
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m rugslag, 7 - 9 jaar    Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 21. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 23. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 31. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 37. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
16-1-2010 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Zwoer 1                    De Zwoer               4:37.97            4:44.54           
        Symen Dogger, 94                           Dennis de Groot, 83
        Sven Dogger, 96                            Hans Vijge, 71
          1:12.29  4:44.54

  2. De Zwoer 2                    De Zwoer               5:12.95            5:09.64           
        Tim Douma, 95                              Auke Koops, 95
        Matthijs Mulder, 95                        Dennis van den Breul, 94
            36.67  5:09.64

 DIS De Amer 1                     De Amer                5:05.28            4:57.83           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
        Kjeld Jacobs, 93                           Dick Kampman, 88
        Thomas Gerritzen, 91                       Paul de Boer, 68
          1:16.32  4:57.83

 DIS De Amer 2                     De Amer                5:40.49            5:20.07           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
        Tim van Koelen, 93                         Stephan Putman, 95
        Eric Kalee, 90                             Rudolf Meijer, 60
          1:22.92  5:20.07




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Heren, 4 x 50m wisselslag                Heren Senioren Open
16-1-2010 - 17:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Z.V. Utrecht 1                Z.V. Utrecht           1:56.56            2:10.16           
        Yassine Maniani, 95                        Aziz Nosairi, 91
        Sander Ariaansz, 93                        Sezer Yas, 98
            34.13  2:10.16

  2. Z.V. Utrecht 2                Z.V. Utrecht           2:19.87            2:30.76           
        Zakaria el Mansori, 95                     Duncan de Vos, 97
        Peter Marc de Rooij, 61                    Emanuel Loboka, 93
            42.42  2:30.76




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 100m vrije slag          Dames Senioren 2 en later
16-1-2010 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Amer 1                     De Amer                4:40.74            4:37.99           
        Kathy van Zuilen, 93                       Josca Scholten, 95
        Francine Burema, 96                        Renate Wijma, 94
          1:07.44  4:37.99

  2. De Zwoer 1                    De Zwoer               4:32.11            4:39.57           
        Rianne Weijburg, 94                        Marije Harlé, 95
        Sigrid Dogger, 92                          Esther van Aalst, 95
          1:04.02  4:39.57

  3. De Amer 2                     De Amer                5:05.97            5:18.35           
        Simone Groenewegen, 95                     Evi Mathot, 95
        Nicole van Zuilen, 95                      Marloes Jobse, 95
          1:20.76  5:18.35




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 25m vlinderslag         Jongens Minioren 4 en later
16-1-2010 - 17:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Samet Bozkurt                 Z.V. Utrecht             19.08 0001071      18.48           
  2. Mart Niehoff                  De Zwoer                 23.95 0100759      23.82           
  3. Mouad el Haddad               Z.V. Utrecht                NT 0101383      25.70           
  4. Rick Douma                    De Zwoer                 28.70 0101205      26.41           
 DIS Daen van Dijk                 De Zwoer                 27.33 0100845      26.64           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht                NT 0101379      35.04           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Kayn Wolfswinkel              De Amer                  41.68 0100237      35.51           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Yassine el Haddad             Z.V. Utrecht                NT 0101531                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 25m vlinderslag         Meisjes Minioren 4 en later
16-1-2010 - 17:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Drew van Huizen               Z.V. Utrecht                NT 0101314      26.11           
  2. Anniek Reuijl                 De Amer                  33.78 0100246      34.19           
 DIS Joelle van de Grift           De Amer                     NT 0200864      39.14           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lianne van de Kamp            De Amer                     NT 0200866      40.59           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Heleen Lok                    De Amer                  30.05 0100138                      
AFGE Maartje de Klaver             De Zwoer                    NT 0200754                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
16-1-2010 - 17:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elja Douma                    De Zwoer                 44.90 9800328      43.67           
  2. Marjolein Uittenbogaard       De Amer                  50.28 9803034      49.34           
  3. Iris van Zuilen               De Amer                  50.70 9803036      50.34           
  4. Lauren ter Harmsel            De Amer                  54.89 9903504      51.06           
  5. Angie Sloekers                De Zwoer                    NT 9805084      51.42           
  6. Cheyenne van de Port          De Amer                  54.89 9804718      51.80           
  7. Raha Bavandpouri              Z.V. Utrecht             52.96 9803968      52.00           
  8. Naomi van Doorn               De Amer                     NT 9804680      52.26           
  9. Youssra Tagmarti              Z.V. Utrecht                NT 9904120      53.11           
 10. Mijke Bergkotte               De Zwoer                 53.64 9903434      54.27           
 11. Hester Meijer                 De Amer                     NT 9805186      56.14           
 12. Mayssae Guerrouy              Z.V. Utrecht             57.08 9802512      56.82           
 13. Isabelle Abbink Spaink        De Zwoer                 53.82 9803414      56.98           
 14. Mariska Kuyl                  De Amer                1:00.77 9803032      59.12           
 15. Cheyenne Wolfswinkel          De Amer                  57.62 9902272      59.44           
 16. Myra Smulders                 De Amer                     NT 9904308    1:02.55           
 17. Kim van der Meulen            De Amer                     NT 9904310    1:02.61           
 18. Dominique Jackson             De Amer                     NT 9805086    1:07.36           
 DIS Romy Voorburg                 De Amer                     NT 9904312      59.29           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGE Mirjam van Waaij              De Zwoer                 55.28 0003194                      
AFGE Demi Nipshagen                De Amer                1:02.73 9804136                      
  NG Cigdem Kocak                  Z.V. Utrecht           1:08.40 9704918                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
16-1-2010 - 17:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart van den Hengel           De Zwoer                 53.16 9804203      54.06           
  2. Stijn van Aken                De Amer                     NT 9902649      54.81           
  3. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht             55.41 9900823      56.86           
  4. Ruben Methorst                De Zwoer                 56.16 9803665      57.60           
  5. Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht                NT 9903229      59.28           
  6. Yvar Roos                     De Amer                     NT 9804377    1:00.42           
  7. Eric van Muilekom             De Amer                     NT 9804421    1:00.44           
 DIS Sezer Yas                     Z.V. Utrecht             45.13 9800909      46.10           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Jacco Langenberg              De Amer                     NT 9802657      48.78           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 3 en later
16-1-2010 - 18:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Francine Burema               De Amer                  43.31 9604354      40.91           
  2. Nina Werkhoven                De Zwoer                 44.27 9601934      43.78           
  3. Shirley Versteeg              Z.V. Utrecht                NT 9602880      44.67           
  4. Daen van Beek                 De Amer                1:02.71 9705200      49.84           
  5. Anouk Boersen                 De Amer                     NT 9705732    1:01.52           
  6. Melissa van de Breul          De Zwoer                    NT 9605570    1:03.64           
 DIS Chiara Lesuis                 De Zwoer                    NT 9703094      53.26           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Anne Dubbink                  De Amer                     NT 9705804    1:14.58           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VH
AFGE Merel de Goede                De Zwoer                 47.45 9704214                      
AFGE Courtney van Huizen           Z.V. Utrecht             39.37 9601686                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 2 en later
16-1-2010 - 18:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guido Vrieling                De Amer                  38.21 9604323      35.73           
  2. Duncan de Vos                 Z.V. Utrecht             36.92 9703177      36.35           
  3. Sven Dogger                   De Zwoer                 36.72 9600617      36.59           
  4. Luca Silva                    De Amer                  48.62 9704063      41.66           
  5. Shi Shi Jie                   Z.V. Utrecht             43.58 9604007      42.22           
  6. Jasper van de Velde           Z.V. Utrecht             45.06 9604609      43.02           
  7. Thom Hansen                   De Amer                  41.86 9701205      43.58           
  8. Ruben van Hamersveld          De Amer                  59.14 9703889      45.64           
  9. Vincent Putman                De Amer                     NT 9704061      47.89           
 10. Aziz You You                  Z.V. Utrecht                NT 9703751      50.65           
 11. Daan Spijkers                 Z.V. Utrecht             57.14 9703175      52.93           
 12. Noaim Kouly                   Z.V. Utrecht                NT 9703749      54.71           
AFGE David Smalbrugge              De Zwoer                 36.44 9602665                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 18:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne Weijburg               De Zwoer                 34.05 9400172      34.95           
  2. Josca Scholten                De Amer                  38.19 9503796      38.17           
  3. Nicole van Zuilen             De Amer                  37.79 9505428      38.70           
  4. Renate Wijma                  De Amer                  39.12 9406878      39.92           
  5. Evi Mathot                    De Amer                  40.60 9505424      41.32           
  6. Geke Hasperhoven              Z.V. Utrecht             39.54 9504160      41.38           
  7. Conny de Smit                 De Amer                  38.39 9402622      41.60           
  8. Ashleigh Mella Inoa           Z.V. Utrecht                NT 9407038      44.84           
  9. Nicky van Saane               De Zwoer                 43.70 9404782      45.34           
 10. Marloes Jobse                 De Amer                  45.31 9505412      46.89           
 11. Simone Groenewegen            De Amer                  48.50 9506030      47.53           
AFGE Esther van Aalst              De Zwoer                 40.82 9504540                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 4 en later
16-1-2010 - 18:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yassine Maniani               Z.V. Utrecht             34.49 9501755      34.02           
  2. Matthijs Mulder               De Zwoer                 35.87 9502597      34.34           
  3. Bas Dries                     De Amer                  36.13 9505177      34.42           
  4. Tim Douma                     De Zwoer                 35.50 9502401      34.66           
  5. Stephan Putman                De Amer                  38.08 9502955      35.28           
  6. Auke Koops                    De Zwoer                    NT 9502455      36.17           
  7. Marijn Uitenbroek             De Zwoer                 39.78 9406089      37.32           
  8. Dennis van den Breul          De Zwoer                 39.36 9405963      37.59           
  9. Dorus Raaijman                De Amer                  43.92 9505051      41.75           
 10. Zakaria el Mansori            Z.V. Utrecht             45.41 9503281      43.14           
 11. Conner Anbeek                 De Zwoer                    NT 9704633      48.05           
 12. Dylano Mella Inoa             Z.V. Utrecht                NT 9703815      50.95           
 13. Matthias Kunnen               De Amer                  56.62 9604019      52.06           
 14. Ernesto Lesuis                De Zwoer                 52.71 9504427      55.82           
NG.Z Pim America                   Z.V. Utrecht                NT 9704665                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
16-1-2010 - 18:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sigrid Dogger                 De Zwoer                 29.38 9200452      29.56           
  2. Courtney van Huizen           Z.V. Utrecht                NT 9601686      30.42           
  3. Kathy van Zuilen              De Amer                  30.97 9306138      31.11           
  4. Josca Scholten                De Amer                  31.29 9503796      31.76           
  5. Jorinde Veraar                De Amer                  37.83 9204726      38.16           
  6. Ashleigh Mella Inoa           Z.V. Utrecht             38.13 9407038      38.29           
AFGE Anne Kooijman                 Z.V. Utrecht             29.07 9503218                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 18:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Ariaansz               Z.V. Utrecht             25.42 9302053      26.39           
  2. Yassine Maniani               Z.V. Utrecht             25.95 9501755      26.41           
  3. Symen Dogger                  De Zwoer                 28.57 9401119      28.16           
  4. Kjeld Jacobs                  De Amer                  28.89 9306795      28.72           
  5. Emanuel Loboka                Z.V. Utrecht             31.32 9302793      30.17           
  6. Tim van Koelen                De Amer                  33.43 9306779      30.59           
  7. Bas Dries                     De Amer                  29.76 9505177      30.67           
AFGE Julian Diaz                   Z.V. Utrecht             26.33 9200241                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
16-1-2010 - 18:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Duijst                   De Amer                1:24.72 8901030    1:24.42           
          1:24.42
  2. Mirjam Belderbos              Z.V. Utrecht           1:27.48 8300128    1:25.46           
          1:25.46
  3. Kitty de Smit                 De Amer                1:27.74 9105424    1:26.77           
          1:26.77
  4. Kathy van Zuilen              De Amer                1:27.34 9306138    1:27.52           
          1:27.52
  5. Joyce Duijst                  De Amer                1:28.93 9006666    1:31.44           
          1:31.44
  6. Marije Harlé                  De Zwoer               1:42.66 9504316    1:33.67           
          1:33.67
  7. Renske Eilers                 De Amer                1:33.05 8806072    1:33.73           
          1:33.73
  8. Ingrid den Ouden              De Amer                1:35.82 8703058    1:37.56           
          1:37.56
  9. Stephanie Rap                 Z.V. Utrecht           1:37.96 8403260    1:38.07           
          1:38.07
 10. Laura Visserman               De Amer                1:38.16 8704362    1:39.06           
          1:39.06
AFGE Sabine Duijst                 De Amer                1:34.56 8701032                      
AFGE Niké Beekes                   De Zwoer               1:28.36 8900228                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
16-1-2010 - 18:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aziz Nosairi                  Z.V. Utrecht           1:11.10 9104645    1:10.70           
          1:10.70
  2. Dennis de Groot               De Zwoer               1:11.76 8300785    1:13.48           
          1:13.48
  3. Hans Vijge                    De Zwoer               1:17.40 7100985    1:16.99           
          1:16.99
  4. Thomas Gerritzen              De Amer                1:25.65 9106491    1:24.60           
          1:24.60
  5. Paul de Boer                  De Amer                1:26.68 6801413    1:24.93           
          1:24.93
  6. Eric Kalee                    De Amer                1:31.09 9005307    1:28.64           
          1:28.64
  7. Dick Kampman                  De Amer                1:27.77 8801789    1:31.64           
          1:31.64
  8. Rudolf Meijer                 De Amer                     NT 6000995    1:32.55           
          1:32.55
  9. Peter Marc de Rooij           Z.V. Utrecht           1:30.30 6100829    1:33.22           
          1:33.22
AFGE Maikel Hulsman                De Amer                     NT 8705171                      
AFGE Eelco van Dijk                De Zwoer               1:24.18 6601381                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
16-1-2010 - 18:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Niehoff                  De Zwoer                 45.04 0100759      46.95           
  2. Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht                NT 0101379      55.94           
  3. Mouad el Haddad               Z.V. Utrecht                NT 0101383      56.16           
  4. Daen van Dijk                 De Zwoer                 53.80 0100845      57.75           
  5. Rick Douma                    De Zwoer                 59.27 0101205      57.76           
  6. Kayn Wolfswinkel              De Amer                1:06.12 0100237    1:02.68           
AFGE Yassine el Haddad             Z.V. Utrecht                NT 0101531                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
16-1-2010 - 18:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Drew van Huizen               Z.V. Utrecht           1:01.81 0101314    1:00.45           
  2. Maartje de Klaver             De Zwoer               1:10.59 0200754    1:03.47           
  3. Anniek Reuijl                 De Amer                1:06.27 0100246    1:04.16           
  4. Joelle van de Grift           De Amer                     NT 0200864    1:18.89           
  5. Lianne van de Kamp            De Amer                     NT 0200866    1:30.89           
AFGE Heleen Lok                    De Amer                1:02.60 0100138                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 1 en later
16-1-2010 - 18:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elja Douma                    De Zwoer               1:32.15 9800328    1:32.76           
          1:32.76
  2. Iris van Zuilen               De Amer                1:38.96 9803036    1:39.58           
          1:39.58
  3. Angie Sloekers                De Zwoer                    NT 9805084    1:43.22           
          1:43.22
  4. Marjolein Uittenbogaard       De Amer                1:57.15 9803034    1:46.59           
          1:46.59
  5. Mijke Bergkotte               De Zwoer               1:48.25 9903434    1:48.56           
          1:48.56
  6. Cheyenne van de Port          De Amer                     NT 9804718    1:50.08           
          1:50.08
  7. Isabelle Abbink Spaink        De Zwoer               1:58.39 9803414    1:56.27           
          1:56.27
  8. Naomi van Doorn               De Amer                     NT 9804680    2:01.44           
          2:01.44
  9. Lauren ter Harmsel            De Amer                     NT 9903504    2:02.24           
          2:02.24
 10. Myra Smulders                 De Amer                     NT 9904308    2:05.59           
          2:05.59
     Cheyenne Wolfswinkel          De Amer                2:24.62 9902272    2:05.59           
          2:05.59
 12. Mariska Kuyl                  De Amer                2:16.19 9803032    2:20.24           
          2:20.24
 13. Hester Meijer                 De Amer                     NT 9805186    2:23.07           
          2:23.07
 14. Kim van der Meulen            De Amer                     NT 9904310    2:35.98           
          2:35.98
 DIS Romy Voorburg                 De Amer                     NT 9904312                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Dominique Jackson             De Amer                     NT 9805086    2:16.90           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:16.90
AFGE Mirjam van Waaij              De Zwoer               2:01.10 0003194                      
AFGE Demi Nipshagen                De Amer                2:09.61 9804136                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 1 en later
16-1-2010 - 18:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raha Bavandpouri              Z.V. Utrecht           1:05.58 9803968      52.24           
  2. Youssra Tagmarti              Z.V. Utrecht                NT 9904120      54.18           
  3. Mayssae Guerrouy              Z.V. Utrecht             55.53 9802512      55.16           
  NG Cigdem Kocak                  Z.V. Utrecht           1:08.71 9704918                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Minioren 6 en later
16-1-2010 - 18:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn van Aken                De Amer                     NT 9902649    1:43.66           
          1:43.66
  2. Ruben Methorst                De Zwoer               1:44.17 9803665    1:46.83           
          1:46.83
  3. Jacco Langenberg              De Amer                     NT 9802657    1:48.46           
          1:48.46
 DIS Bart van den Hengel           De Zwoer               1:57.41 9804203                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Eric van Muilekom             De Amer                     NT 9804421    2:14.07           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:14.07
 DIS Yvar Roos                     De Amer                     NT 9804377    2:16.53           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:16.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 6 en later
16-1-2010 - 18:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sezer Yas                     Z.V. Utrecht             38.38 9800909      37.80           
  2. Samet Bozkurt                 Z.V. Utrecht             52.20 0001071      50.28           
  3. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht             55.38 9900823      55.13           
 DIS Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht                NT 9903229    1:00.10           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
16-1-2010 - 18:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Francine Burema               De Amer                  33.06 9604354      33.14           
  2. Nina Werkhoven                De Zwoer                 35.36 9601934      33.56           
  3. Shirley Versteeg              Z.V. Utrecht             37.56 9602880      38.36           
  4. Daen van Beek                 De Amer                  39.69 9705200      38.71           
  5. Anne Dubbink                  De Amer                     NT 9705804      46.56           
  6. Chiara Lesuis                 De Zwoer                 51.69 9703094      47.68           
  7. Anouk Boersen                 De Amer                     NT 9705732      48.84           
  8. Melissa van de Breul          De Zwoer                 51.43 9605570      50.82           
AFGE Merel de Goede                De Zwoer                 35.77 9704214                      
AFGE Courtney van Huizen           Z.V. Utrecht             30.42 9601686                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
16-1-2010 - 18:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guido Vrieling                De Amer                  32.25 9604323      30.69           
  2. Sven Dogger                   De Zwoer                 30.11 9600617      30.80           
  3. Duncan de Vos                 Z.V. Utrecht             31.90 9703177      32.70           
  4. Luca Silva                    De Amer                  36.36 9704063      34.15           
  5. Shi Shi Jie                   Z.V. Utrecht             36.57 9604007      35.57           
  6. Jasper van de Velde           Z.V. Utrecht             36.20 9604609      37.10           
  7. Vincent Putman                De Amer                  39.51 9704061      39.18           
  8. Ruben van Hamersveld          De Amer                  45.12 9703889      40.18           
  9. Noaim Kouly                   Z.V. Utrecht                NT 9703749      40.50           
 10. Dylano Mella Inoa             Z.V. Utrecht             41.53 9703815      41.79           
 11. Conner Anbeek                 De Zwoer                    NT 9704633      42.11           
 12. Matthias Kunnen               De Amer                  50.84 9604019      42.89           
 13. Aziz You You                  Z.V. Utrecht             43.39 9703751      43.09           
 14. Daan Spijkers                 Z.V. Utrecht             44.46 9703175      44.19           
AFGE David Smalbrugge              De Zwoer                 33.43 9602665                      
  NG Pim America                   Z.V. Utrecht             51.87 9704665                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 18:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne Weijburg               De Zwoer               1:14.77 9400172    1:16.60           
          1:16.60
  2. Renate Wijma                  De Amer                1:17.87 9406878    1:21.77           
          1:21.77
  3. Josca Scholten                De Amer                1:25.23 9503796    1:22.76           
          1:22.76
  4. Evi Mathot                    De Amer                1:27.68 9505424    1:26.11           
          1:26.11
  5. Nicole van Zuilen             De Amer                1:27.99 9505428    1:27.02           
          1:27.02
  6. Geke Hasperhoven              Z.V. Utrecht           1:30.31 9504160    1:35.48           
          1:35.48
  7. Nicky van Saane               De Zwoer               1:34.67 9404782    1:38.24           
          1:38.24
  8. Marloes Jobse                 De Amer                1:38.40 9505412    1:38.25           
          1:38.25
  9. Simone Groenewegen            De Amer                1:46.75 9506030    1:40.33           
          1:40.33
AFGE Esther van Aalst              De Zwoer               1:26.55 9504540                      
AFGE Conny de Smit                 De Amer                1:25.93 9402622                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
16-1-2010 - 19:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yassine Maniani               Z.V. Utrecht           1:10.80 9501755    1:10.64           
          1:10.64
  2. Auke Koops                    De Zwoer                    NT 9502455    1:14.88           
          1:14.88
  3. Matthijs Mulder               De Zwoer               1:18.21 9502597    1:15.19           
          1:15.19
  4. Stephan Putman                De Amer                1:26.85 9502955    1:15.95           
          1:15.95
  5. Bas Dries                     De Amer                1:28.86 9505177    1:18.34           
          1:18.34
  6. Dennis van den Breul          De Zwoer               1:19.97 9405963    1:19.62           
          1:19.62
  7. Tim Douma                     De Zwoer               1:19.56 9502401    1:19.68           
          1:19.68
  8. Marijn Uitenbroek             De Zwoer               1:23.84 9406089    1:22.68           
          1:22.68
  9. Zakaria el Mansori            Z.V. Utrecht           1:26.81 9503281    1:25.56           
          1:25.56
 10. Dorus Raaijman                De Amer                1:26.92 9505051    1:26.73           
          1:26.73
 11. Thom Hansen                   De Amer                1:31.63 9701205    1:35.58           
          1:35.58
 DIS Ernesto Lesuis                De Zwoer               1:49.11 9504427    1:54.06           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:54.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
16-1-2010 - 19:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sigrid Dogger                 De Zwoer               1:10.79 9200452    1:11.93           
          1:11.93
  2. Kathy van Zuilen              De Amer                1:19.13 9306138    1:20.10           
          1:20.10
  3. Courtney van Huizen           Z.V. Utrecht                NT 9601686    1:20.76           
          1:20.76
  4. Josca Scholten                De Amer                1:20.67 9503796    1:24.68           
          1:24.68
  5. Ashleigh Mella Inoa           Z.V. Utrecht           1:39.40 9407038    1:39.25           
          1:39.25
  6. Jorinde Veraar                De Amer                1:40.64 9204726    1:41.29           
          1:41.29
  7. Chiara Lesuis                 De Zwoer               2:04.21 9703094    1:59.42           
          1:59.42
AFGE Anne Kooijman                 Z.V. Utrecht           1:09.49 9503218                      
AFGE Merel de Goede                De Zwoer               1:42.41 9704214                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 19:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Ariaansz               Z.V. Utrecht           1:09.66 9302053    1:10.13           
          1:10.13
  2. Symen Dogger                  De Zwoer               1:10.22 9401119    1:11.34           
          1:11.34
  3. Kjeld Jacobs                  De Amer                1:19.70 9306795    1:15.52           
          1:15.52
  4. Bas Dries                     De Amer                1:29.72 9505177    1:18.68           
          1:18.68
  5. Tim van Koelen                De Amer                1:27.07 9306779    1:24.99           
          1:24.99
 DIS Emanuel Loboka                Z.V. Utrecht           1:26.42 9302793    1:25.76           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:25.76
AFGE Julian Diaz                   Z.V. Utrecht           1:05.86 9200241                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
16-1-2010 - 19:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Duijst                   De Amer                1:04.62 8901030    1:05.20           
          1:05.20
  2. Kitty de Smit                 De Amer                1:06.69 9105424    1:06.25           
          1:06.25
  3. Sigrid Dogger                 De Zwoer                    NT 9200452    1:08.69           
          1:08.69
  4. Kathy van Zuilen              De Amer                1:07.13 9306138    1:08.98           
          1:08.98
  5. Ingrid den Ouden              De Amer                1:05.83 8703058    1:10.66           
          1:10.66
  6. Laura Visserman               De Amer                1:10.59 8704362    1:11.83           
          1:11.83
  7. Marije Harlé                  De Zwoer               1:14.44 9504316    1:14.18           
          1:14.18
  8. Renske Eilers                 De Amer                1:09.83 8806072    1:14.31           
          1:14.31
  9. Nina Werkhoven                De Zwoer               1:17.20 9601934    1:16.92           
          1:16.92
 10. Joyce Duijst                  De Amer                1:12.45 9006666    1:16.99           
          1:16.99
 11. Nicky van Saane               De Zwoer               1:26.00 9404782    1:28.67           
          1:28.67
AFGE Sabine Duijst                 De Amer                1:15.85 8701032                      
AFGE Niké Beekes                   De Zwoer                    NT 8900228                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
16-1-2010 - 19:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirjam Belderbos              Z.V. Utrecht             33.18 8300128      32.07           
  2. Stephanie Rap                 Z.V. Utrecht             34.10 8403260      34.08           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
16-1-2010 - 19:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans Vijge                    De Zwoer                 58.00 7100985      57.64           
            57.64
  2. Yassine Maniani               Z.V. Utrecht             56.54 9501755      58.45           
            58.45
  3. Dick Kampman                  De Amer                  59.91 8801789      59.56           
            59.56
  4. Rudolf Meijer                 De Amer                1:09.06 6000995    1:07.44           
          1:07.44
  5. Sven Dogger                   De Zwoer               1:07.48 9600617    1:08.37           
          1:08.37
  6. Stephan Esmeijer              De Zwoer               1:05.65 9106361    1:08.96           
          1:08.96
  7. Thomas Gerritzen              De Amer                1:07.98 9106491    1:09.02           
          1:09.02
  8. Eric Kalee                    De Amer                1:10.07 9005307    1:10.86           
          1:10.86
  9. Dennis van den Breul          De Zwoer               1:10.13 9405963    1:11.71           
          1:11.71
 10. Marijn Uitenbroek             De Zwoer               1:10.95 9406089    1:15.21           
          1:15.21
AFGE David Smalbrugge              De Zwoer               1:16.53 9602665                      
AFGE Maikel Hulsman                De Amer                     NT 8705171                      
AFGE Eelco van Dijk                De Zwoer               1:04.72 6601381                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
16-1-2010 - 19:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aziz Nosairi                  Z.V. Utrecht             23.98 9104645      24.80           
  2. Sander Ariaansz               Z.V. Utrecht             25.42 9302053      26.68           
  3. Peter Marc de Rooij           Z.V. Utrecht             31.02 6100829      32.21           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag          Meisjes Jeugd 2 en later
16-1-2010 - 19:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Amer 1                     De Amer                2:32.61            2:37.54           
        Conny de Smit, 94                          Josca Scholten, 95
        Nicole van Zuilen, 95                      Renate Wijma, 94
            41.07  2:37.54

  2. De Amer 2                     De Amer                2:47.92            2:47.87           
        Francine Burema, 96                        Evi Mathot, 95
        Simone Groenewegen, 95                     Marloes Jobse, 95
            38.37  2:47.87

  3. Z.V. Utrecht 1                Z.V. Utrecht           2:40.62            2:55.16           
        Ashleigh Mella Inoa, 94                    Geke Hasperhoven, 95
        Courtney van Huizen, 96                    Shirley Versteeg, 96
            46.67  2:55.16

  NG De Zwoer 1                    De Zwoer               2:35.41                              
        Nina Werkhoven, 96                         Rianne Weijburg, 94
        Marije Harlé, 95                           Elja Douma, 98




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 4 x 25m schoolslag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
16-1-2010 - 19:30                      (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Amer 1                     De Amer                1:35.57            1:32.60           
        Jacco Langenberg, 98                       Stijn van Aken, 99
        Iris van Zuilen, 98                        Cheyenne van de Port, 98
          1:32.60

  2. De Zwoer 1                    De Zwoer               1:39.91            1:34.48           
        Elja Douma, 98                             Mijke Bergkotte, 99
        Ruben Methorst, 98                         Bart van den Hengel, 98
          1:34.48

  3. Z.V. Utrecht 1                Z.V. Utrecht           1:46.52            1:37.39           
        Sezer Yas, 98                              Gijs van Eck, 99
        Raha Bavandpouri, 98                       Mayssae Guerrouy, 98
          1:37.39

  4. De Amer 2                     De Amer                     NT            1:44.14           
        Eric van Muilekom, 98                      Yvar Roos, 98
        Marjolein Uittenbogaard, 98                Mariska Kuyl, 98
          1:44.14




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Amer