Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 4 x 50m wisselslag  Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag  Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Junioren 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 21. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 23. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 31. Dames, 100m rugslag  Senioren 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 36. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 37. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag  Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l


D2-D3 competitie deel 3
Buitenpost, 16.1.2010


Programmanr. 1
16-01-2010 - 16:30
Heren, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Orca 1Orca4:57.244:53.32
Joris Lettinga
Marlon Jansen
92
91
1:15.73Frank van de Wal
Nils van den Berg
83
92
2.PWC 1PWC Buitenpost5:10.105:05.00
Jouke Minze Benedictus
Hessel Korpershoek
94
92
1:22.23Nathan de Vries
Sander de Boer
90
89
DISZcnf'34 1Zcnf'344:56.19
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Allard Veenstra
Jeroen van der Hoef
97
93
1:21.21Aydin Hummel
Thomas de Boer
92
96


<< TOP >>
Programmanr. 2
16-01-2010 - 16:36
Heren, 4 x 50m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
<< TOP >>
Programmanr. 3
16-01-2010 - 16:36
Dames, 4 x 100m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Zcnf'34 1Zcnf'344:40.034:38.22
Bregje Tingen
Indyra Hummel
95
96
1:12.21Elsje de Vries
Saskia Bergsma
93
93
2.PWC 1PWC Buitenpost4:40.884:47.03
Ellen Jager
Thea Baas
98
95
1:10.73Maaike Sikma
Hester Ludema
94
93
3.Orca 1Orca4:46.715:07.93
Laura Jongbloed
Esmee Del Grosso
95
95
1:11.49Rebecca Jansen
Vera Lettinga
97
94


<< TOP >>
Programmanr. 4
16-01-2010 - 16:42
25m vlinderslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
Minioren 4 en later, Meisjes

1.Mave PostmaSG Middelse-SkelpNT010174229.97
AFGEMDemi EleveldZcnf'3426.560001004
AFGEMJolyn YpmaZcnf'3427.470003126


<< TOP >>
Programmanr. 5
16-01-2010 - 16:43
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Astrid de VegtZcnf'3446.33980003644.41
2.Ellen JagerPWC Buitenpost46.95980138447.84
3.Nadine SmitsOrca48.99980109847.97
4.Feya BoomsmaOrca49.50990159448.23
5.Nyna VisserOrca49.68990160248.50
6.Rosalie BaardaOrca48.07990346048.51
7.Nienke PostmaOrca48.06980109649.03
8.Lara de ZeeuwOrca50.11980214450.32
9.Arianne JonkmanZcnf'3451.06980159051.84
10.Fenna LouwsmaOrca51.30990160052.10
11.Ilse WeggemansZcnf'3451.52990215052.23
12.Sanne LeegstraSG Middelse-Skelp57.48980411256.81
DISWieke WiersmaPWC Buitenpost52.13980359253.28SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
DISAnastasia GogolenkoSG Middelse-SkelpNT990433057.90SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISThiska PompstraZcnf'34NT990459659.79SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMDaisy LangenbergPWC Buitenpost1:03.700001474


<< TOP >>
Programmanr. 6
16-01-2010 - 16:50
Jongens, 50m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Herman BuistPWC Buitenpost48.00980152547.88
2.Teun de BoerOrca52.82990253749.24
3.Remco WitteveenOrca51.30990253549.78
4.Jan de BruinPWC Buitenpost53.57990152352.75
5.Maarten ZuidhoornPWC Buitenpost54.54980297955.14
6.Auke Jan YtsmaOrca55.28990090555.40SA
DISSander BrinkZcnf'341:02.47980213157.92
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
NGJort BoomhouwerZcnf'3452.769901053


<< TOP >>
Programmanr. 7
16-01-2010 - 16:54
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Indyra HummelZcnf'3435.51960062437.12
2.Aldith PasveerOrca37.43970139838.30
3.Willeke JonkmanZcnf'3442.50960430438.56
4.Marrit de GrootSG Middelse-Skelp45.23960193042.62
5.Leona BoomsmaOrca44.15960363043.94
6.Karen SuradiOrca45.89970392644.64
7.Welmoed RondaanSG Middelse-Skelp47.49970526044.77
8.Hanny van DijkOrca42.66980451445.11
9.Rianne WeggemansZcnf'3448.10970330647.66
10.Marijke PostmaPWC Buitenpost53.17960572449.92


<< TOP >>
Programmanr. 8
16-01-2010 - 16:59
Jongens, 50m vlinderslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Thomas de BoerZcnf'3438.08960312737.13
2.Jeffrey van der SluisOrca42.31970459340.15
3.Bouke v.d. ZaagPWC Buitenpost43.72960225540.77
4.Richard KuipersOrca45.98970417142.33
5.Douwe v.d. SteenPWC BuitenpostNT960425742.48
6.Jurriën WerminkZcnf'3454.15970004149.13
AFGEMDanny HayemaPWC Buitenpost53.639701043


<< TOP >>
Programmanr. 10
16-01-2010 - 17:02
Meisjes, 50m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Thea BaasPWC Buitenpost36.49950138836.81
2.Sieta LudemaPWC Buitenpost38.18950043638.24
3.Arianne HuismanZcnf'3438.33940303639.63
4.Nynke ReinemanSG Middelse-Skelp41.43940686239.91
5.Nikki JepkemaOrca40.80950595640.34
6.Vera LettingaOrca40.21940625840.44
7.Carolien BaardaOrca40.98970406041.12
8.Esmee Del GrossoOrca41.43950652641.66
9.Ilse de JongZcnf'3441.38940616441.91
10.Sandra DijkstraSG Middelse-Skelp44.63970417243.98
11.Kristy ZuydervlietZcnf'3443.83950096246.26
12.Annet BiermaSG Middelse-Skelp45.98960413046.51
13.Kaylee WillemseSG Middelse-SkelpNT960272450.36
14.Madelon BoonstraSG Middelse-Skelp49.03960341450.85


<< TOP >>
Programmanr. 12
16-01-2010 - 17:08
Jongens, 50m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Allard VeenstraZcnf'3438.54970345337.38
2.Jeroen TijsmaPWC Buitenpost39.98950365537.77
3.Joren BarkmeijerPWC Buitenpost39.99950365738.59
4.Rutger HovingPWC Buitenpost42.23950366141.60
5.Feie Klaas HeslingaSG Middelse-Skelp44.15960232342.69
6.Dennis RauwerdaOrca42.86960351743.21
7.Hessel BiermaPWC Buitenpost47.09960225747.00
NGWillem HeijtingOrcaNT9704169


<< TOP >>
Programmanr. 13
16-01-2010 - 17:12
Dames, 50m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Saskia BergsmaZcnf'3429.17930168629.57
2.Maaike SikmaPWC Buitenpost31.74940206031.33
3.Mirna SpoelstraPWC Buitenpost31.74930405032.09
4.Rebecca JansenOrca33.19970349032.50
5.Folyanne AntumaPWC Buitenpost34.50930404833.74
AFGEMWilleke WillemsZcnf'3434.159600232
AFGEMEsmee VerhoefOrca35.849603802
AFGEMAndrea HayemaPWC Buitenpost35.279304952


<< TOP >>
Programmanr. 14
16-01-2010 - 17:15
Jongens, 50m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Aydin HummelZcnf'3425.20920157725.85
2.Joris LettingaOrca28.62920667528.27
3.Hessel KorpershoekPWC Buitenpost29.56920073928.91
4.Tom VermeerenOrca28.77920243129.57
5.Jouke Minze BenedictusPWC Buitenpost29.63940114929.71
6.Nils van den BergOrca30.10920242929.97
7.Thomas den HamerPWC Buitenpost31.50920399732.16
8.Brent BarkmeijerPWC Buitenpost38.25950564134.93


<< TOP >>
Programmanr. 16
16-01-2010 - 17:17
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Bregje TingenZcnf'341:29.4795009601:29.79
2.Laura JongbloedOrca1:27.8495033561:29.87
3.Hester LudemaPWC Buitenpost1:30.4993004821:30.93
4.Sjieuwke Lies SentnerPWC Buitenpost1:30.6791059261:31.50
5.Elsje de VriesZcnf'341:31.5193026761:34.48
6.Janneke AntumaPWC Buitenpost1:34.8590070921:34.87
7.Marty Krans-de WeerdZcnf'341:32.2075006041:35.88
8.Joke WeeningPWC Buitenpost1:38.5890070941:38.30
9.Maaike de GrootPWC Buitenpost1:37.5991059241:38.37
10.Lonneke OenemaOrca1:34.0591023141:40.97
11.Welmoed RondaanSG Middelse-Skelp1:56.3297052601:43.72
12.Sandra DijkstraSG Middelse-Skelp1:49.4297041721:47.65
13.Kaylee WillemseSG Middelse-SkelpNT96027241:48.47
DISAmanda BoonstraSG Middelse-Skelp1:39.3891080121:39.57SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGEMFenna MeijerOrca1:32.129302792
NGMaaike de RuijterOrca1:31.349704684

BMRixt de VosOrca1:39.3791083021:40.47


<< TOP >>
Programmanr. 18
16-01-2010 - 17:30
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Marlon JansenOrca1:15.4091074571:14.65
2.Pier van der SluisOrca1:24.9859007571:25.75
3.Sander de BoerPWC Buitenpost1:26.3689003011:25.97
4.Wesley SmitPWC Buitenpost1:30.2091070431:30.13
5.Nathan de VriesPWC Buitenpost1:50.3490061151:35.25
DISJeroen van der HoefZcnf'34NT93070671:34.77SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISFeie Klaas HeslingaSG Middelse-Skelp1:46.3696023231:43.38SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGEMPeter SteginkZcnf'341:23.258502487
NGWillem HeijtingOrca1:48.259704169
NGFrank van de WalOrca1:16.318302887


<< TOP >>
Programmanr. 19
16-01-2010 - 17:52
50m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
Minioren 4 en later, Meisjes

DISMave PostmaSG Middelse-SkelpNT01017421:00.87RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDemi EleveldZcnf'3458.190001004
AFGEMJolyn YpmaZcnf'3457.410003126
AFGEMDaisy LangenbergPWC Buitenpost1:11.070001474


<< TOP >>
Programmanr. 20
16-01-2010 - 17:55
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Ellen JagerPWC Buitenpost1:21.6798013841:22.22
2.Astrid de VegtZcnf'341:25.5898000361:25.47
3.Fenna LouwsmaOrca1:38.4499016001:34.32
4.Rosalie BaardaOrca1:37.9299034601:34.93
5.Nienke PostmaOrca1:32.0998010961:35.20
6.Lara de ZeeuwOrca1:36.6498021441:35.47
7.Nyna VisserOrca1:37.3499016021:36.43
8.Nadine SmitsOrca1:35.7698010981:38.25
9.Arianne JonkmanZcnf'341:50.5998015901:42.98
10.Ilse WeggemansZcnf'341:48.4199021501:47.34
11.Wieke WiersmaPWC BuitenpostNT98035921:55.38
DISFeya BoomsmaOrca1:37.4999015941:42.12RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISThiska PompstraZcnf'34NT99045962:14.73RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 21
16-01-2010 - 18:04
Meisjes, 50m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sanne LeegstraSG Middelse-SkelpNT980411252.47
2.Anastasia GogolenkoSG Middelse-SkelpNT990433053.69


<< TOP >>
Programmanr. 22
16-01-2010 - 18:06
Jongens, 100m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Herman BuistPWC Buitenpost1:41.5698015251:35.64
2.Jort BoomhouwerZcnf'341:52.5799010531:43.95
3.Sander BrinkZcnf'341:52.4098021311:46.94
4.Remco WitteveenOrca1:53.2399025351:47.72
5.Jan de BruinPWC BuitenpostNT99015231:59.12
DISTeun de BoerOrca1:47.4699025371:38.28RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISAuke Jan YtsmaOrca1:51.8699009051:40.42RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 23
16-01-2010 - 18:11
Jongens, 50m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
<< TOP >>
Programmanr. 24
16-01-2010 - 18:11
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Indyra HummelZcnf'3432.27960062432.72
2.Aldith PasveerOrca34.08970139833.31
3.Marrit de GrootSG Middelse-Skelp32.92960193033.47
4.Hanny van DijkOrca34.43980451434.25
5.Willeke JonkmanZcnf'3434.68960430434.33
6.Rianne WeggemansZcnf'3434.95970330635.66
7.Leona BoomsmaOrca35.25960363036.25
8.Karen SuradiOrca35.10970392637.34
9.Annet BiermaSG Middelse-Skelp37.64960413039.18
10.Madelon BoonstraSG Middelse-Skelp40.06960341441.00
11.Marijke PostmaPWC Buitenpost40.20960572442.70


<< TOP >>
Programmanr. 25
16-01-2010 - 18:15
Jongens, 50m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Thomas de BoerZcnf'3430.67960312731.00
2.Bouke v.d. ZaagPWC Buitenpost32.88960225533.03
3.Richard KuipersOrca35.22970417134.67
4.Douwe v.d. SteenPWC Buitenpost36.81960425735.69
5.Jeffrey van der SluisOrca36.72970459336.91
6.Hessel BiermaPWC Buitenpost36.80960225738.28
7.Jurriën WerminkZcnf'3440.34970004139.17
8.Maarten ZuidhoornPWC Buitenpost51.34980297953.97
AFGEMDanny HayemaPWC Buitenpost38.029701043


<< TOP >>
Programmanr. 27
16-01-2010 - 18:20
Meisjes, 100m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sieta LudemaPWC Buitenpost1:22.2395004361:23.07
2.Maaike SikmaPWC Buitenpost1:23.5194020601:24.97
3.Arianne HuismanZcnf'341:25.7694030361:26.37
4.Nynke ReinemanSG Middelse-Skelp1:27.0394068621:28.34
5.Carolien BaardaOrca1:26.2297040601:28.88
6.Nikki JepkemaOrca1:28.1995059561:29.09
7.Ilse de JongZcnf'341:30.2394061641:29.85
8.Vera LettingaOrca1:26.9894062581:31.08
9.Esmee Del GrossoOrca1:34.9295065261:33.71
10.Kristy ZuydervlietZcnf'341:44.8395009621:37.04
11.Sandra DijkstraSG Middelse-Skelp1:38.1997041721:38.62


<< TOP >>
Programmanr. 29
16-01-2010 - 18:27
Jongens, 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jeroen TijsmaPWC Buitenpost1:17.8695036551:17.57
2.Allard VeenstraZcnf'341:21.6697034531:19.03
3.Joren BarkmeijerPWC Buitenpost1:27.2495036571:24.74
4.Rutger HovingPWC Buitenpost1:35.9095036611:27.09
5.Feie Klaas HeslingaSG Middelse-Skelp1:35.1496023231:30.11
6.Dennis RauwerdaOrca1:34.0996035171:35.69
DISBrent BarkmeijerPWC BuitenpostNT95056411:36.82VO
VO - De armen niet de GEHELE race over water voorwaarts en onder water achterwaarts gebracht.
NGWillem HeijtingOrcaNT9704169


<< TOP >>
Programmanr. 31
16-01-2010 - 18:32
Dames, 100m rugslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Saskia BergsmaZcnf'341:14.2393016861:17.02
2.Hester LudemaPWC Buitenpost1:20.6893004821:23.50
3.Rebecca JansenOrca1:22.2697034901:25.59
4.Folyanne AntumaPWC Buitenpost1:32.3793040481:32.24
5.Annet BiermaSG Middelse-Skelp1:39.9796041301:41.88
6.Madelon BoonstraSG Middelse-SkelpNT96034141:54.68
AFGEMAndrea HayemaPWC Buitenpost1:32.029304952
AFGEMWilleke WillemsZcnf'341:22.649600232
AFGEMEsmee VerhoefOrca1:24.039603802


<< TOP >>
Programmanr. 33
16-01-2010 - 18:39
Jongens, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Aydin HummelZcnf'341:12.3692015771:10.60
2.Joris LettingaOrca1:13.0192066751:16.15
3.Tom VermeerenOrca1:16.2192024311:17.17
4.Hessel KorpershoekPWC Buitenpost1:25.3992007391:18.53
5.Nils van den BergOrca1:23.8092024291:21.25
6.Jouke Minze BenedictusPWC Buitenpost1:20.2894011491:24.37
7.Thomas den HamerPWC Buitenpost1:29.0092039971:28.57


<< TOP >>
Programmanr. 34
16-01-2010 - 18:44
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Marty Krans-de WeerdZcnf'341:05.1675006041:07.13
2.Mirna SpoelstraPWC Buitenpost1:11.8193040501:11.15
3.Bregje TingenZcnf'341:12.2295009601:12.47
4.Elsje de VriesZcnf'341:14.0893026761:13.91
5.Lonneke OenemaOrca1:07.5191023141:14.09
6.Laura JongbloedOrca1:08.6195033561:14.68
7.Sjieuwke Lies SentnerPWC Buitenpost1:14.8491059261:16.08
8.Janneke AntumaPWC Buitenpost1:16.6490070921:16.34
9.Joke WeeningPWC Buitenpost1:20.0090070941:19.69
10.Maaike de GrootPWC Buitenpost1:21.1991059241:20.53
AFGEMFenna MeijerOrca1:14.729302792
NGMaaike de RuijterOrca1:18.809704684

BMRixt de VosOrca1:10.2491083021:14.25


<< TOP >>
Programmanr. 35
16-01-2010 - 18:52
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Marrit de GrootSG Middelse-Skelp32.92960193033.38
2.Amanda BoonstraSG Middelse-Skelp34.60910801235.31
3.Nynke ReinemanSG Middelse-Skelp34.36940686235.88
4.Welmoed RondaanSG Middelse-Skelp37.23970526036.19
5.Kaylee WillemseSG Middelse-SkelpNT960272443.18
6.Sanne LeegstraSG Middelse-Skelp47.50980411248.49


<< TOP >>
Programmanr. 36
16-01-2010 - 18:55
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Marlon JansenOrca1:01.1291074571:01.58
2.Sander de BoerPWC Buitenpost1:01.4789003011:01.96
3.Nathan de VriesPWC Buitenpost1:10.2390061151:08.83
4.Wesley SmitPWC Buitenpost1:09.4591070431:09.75
5.Pier van der SluisOrca1:10.0059007571:11.78
6.Jeroen van der HoefZcnf'34NT93070671:26.13
AFGEMPeter SteginkZcnf'341:02.518502487
NGFrank van de WalOrca1:07.518302887


<< TOP >>
Programmanr. 37
16-01-2010 - 18:59
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
<< TOP >>
Programmanr. 38
16-01-2010 - 18:59
Meisjes, 4 x 50m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Orca 1Orca2:32.372:36.47
Nikki Jepkema
Laura Jongbloed
95
95
Aldith Pasveer
Hanny van Dijk
97
98
2.PWC 1PWC Buitenpost2:31.492:44.03
Sieta Ludema
Marijke Postma
95
96
39.57Ellen Jager
Maaike Sikma
98
94
3.SG Middelse-Skelp 1SG Middelse-Skelp2:48.922:48.81
Marrit de Groot
Sandra Dijkstra
96
97
Nynke Reineman
Welmoed Rondaan
94
97
4.Orca 2Orca2:42.292:50.55
Lara de Zeeuw
Nadine Smits
98
98
43.65Carolien Baarda
Karen Suradi
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 39
16-01-2010 - 19:03
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Orca 1Orca1:34.701:34.56
Remco Witteveen
Lara de Zeeuw
99
98
Teun de Boer
Nienke Postma
99
98
2.PWC 1PWC Buitenpost1:40.881:35.50
Jan de Bruin
Ellen Jager
99
98
Herman Buist
Wieke Wiersma
98
98
3.Zcnf'34 1Zcnf'34NT1:40.29
Sander Brink
Arianne Jonkman
98
98
Jort Boomhouwer
Astrid de Vegt
99
98




Ik gebruik de gratis versie van
SPAMfighter
19673 spam-mails zijn er tot op heden geblokkeerd.

Uw PC enorm traag? Klik voor de oplossing!