Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  9 - 10 jaar
Nr. 2. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  9 - 10 jaar
Nr. 4. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  9 - 10 jaar
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 7. Jongens, 50m vlinderslag  9 - 10 jaar
Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  9 - 10 jaar
Nr. 10. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  9 - 10 jaar
Nr. 12. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 50m vlinderslag  9 - 10 jaar
Nr. 14. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag  9 - 10 jaar
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 100m wisselslag  9 - 10 jaar
Nr. 18. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 19. Jongens, 100m schoolslag  9 - 10 jaar
Nr. 20. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open


Winterkring Kampioenschappen
Hilversum, 10.1.2010


Programmanr. 1
10.1.10 - 14:30
Meisjes, 100m vrije slag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Kaylee de JongZPCH1:23.3800012341:24.31
50m:40.88100m:1:24.31
2.Lianne BouwmeesterOceanus1:24.2000009561:24.48
50m:41.09100m:1:24.48
3.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:32.7000007501:29.82
50m:42.76100m:1:29.82
4.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton1:33.3600020221:32.72
50m:45.57100m:1:32.72
5.Samantha MantelDe Futen1:37.5000014421:35.62
50m:44.38100m:1:35.62
6.Renske BeekDe Futen1:35.8000005161:36.78
50m:43.63100m:1:36.78
AFGEMLulu-May VerbeekOceanus1:28.210000958

Minioren 5

1.Moesha WartesDe Dolfijn1:16.6899017241:15.54
50m:36.89100m:1:15.54
2.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:19.7099003581:17.46
50m:37.84100m:1:17.46
3.Anouk van NoordOceanus1:20.2099012941:18.63
50m:38.54100m:1:18.63
4.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:18.9199002901:20.21
50m:37.98100m:1:20.21
5.Marit LeusinkTorpedo1:23.5199015701:23.20
50m:40.48100m:1:23.20
6.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:28.4699005481:24.78
50m:40.19100m:1:24.78
7.Sofie PannemanIJsselmeer1:25.4099029081:24.85
50m:42.71100m:1:24.85
8.Nynke VerhoevenZV De Aalscholver1:22.1399026101:25.33
50m:42.09100m:1:25.33
9.Aurian VeldtZPCH1:28.7899017581:28.64
50m:41.80100m:1:28.64
AFGEMNaomi VisserDe Dolfijn1:29.459903038
AFGEMDana BosmanOceanus1:25.679901296


<< TOP >>
Programmanr. 2
10.1.10 - 14:38
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:07.7398000681:08.64
50m:34.10100m:1:08.64
2.Michelle MeulenbroekOceanus1:08.8798011341:11.03
50m:34.22100m:1:11.03
3.Cheryl ZethofOceanus1:17.0698013141:15.09
50m:36.00100m:1:15.09
4.Darleen KagchellandZPCH1:18.3998001381:17.20
50m:37.00100m:1:17.20
5.Luca EbbingeOceanus1:18.7298024061:21.63
50m:41.82100m:1:21.63
AFGEMSuzanne HoboOceanus1:17.749802408

Junioren 2

1.Maxime van den HeuvelOceanus1:03.8497010041:04.01
50m:31.05100m:1:04.01
2.Hannah RosinghHet Y1:08.4797003421:08.64
50m:32.66100m:1:08.64
3.Eva van der BornOceanus1:09.3997023801:08.94
50m:33.65100m:1:08.94
4.Noa OldenhofZPCH1:09.6497006221:09.09
50m:33.14100m:1:09.09
5.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:13.5897015941:10.54
50m:34.71100m:1:10.54
6.Yanna LoogmanZPCH1:12.4097018481:10.80
50m:34.02100m:1:10.80
7.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:12.9197028181:13.47
50m:34.90100m:1:13.47
8.Elise DekkerDe Dolfijn1:15.1497009761:14.67
50m:35.99100m:1:14.67

Junioren 3

1.Tamara GroveOceanus1:03.0596012661:03.95
50m:30.94100m:1:03.95
2.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:05.4496052301:05.25
50m:31.31100m:1:05.25
3.Irene TeuferDe Dolfijn1:04.8696023401:05.54
50m:31.48100m:1:05.54
4.Esther KoxTorpedo1:08.9096006121:07.70
50m:32.57100m:1:07.70
5.Jennifer StamDe Futen1:05.6396028901:07.80
50m:32.95100m:1:07.80
6.Annika NeuteboomTorpedo1:09.5296013541:11.52
50m:33.92100m:1:11.52
7.Carla ten KateHet Y1:13.2496008321:13.06
50m:34.56100m:1:13.06
8.Daniëlle SpoelderZV De Aalscholver1:12.3996046401:13.22
50m:35.56100m:1:13.22

Jeugd 1

1.Maxime VerschuurDe Dolfijn1:00.8295008041:02.03
50m:29.77100m:1:02.03
2.Sanne BommerDe Dolfijn1:04.3595011321:04.76
50m:31.48100m:1:04.76
3.Robin Pagano MiraniOceanus1:07.0895025561:06.28
50m:32.76100m:1:06.28
4.Zoë van der AartZPCH1:05.4995031521:07.91
50m:32.82100m:1:07.91
5.Marieke de RooijW.Z. & P.C. Triton1:11.4895016741:10.94
50m:33.55100m:1:10.94
AFGEMTessa v.d. ZwaardOceanus1:05.089501366
AFGEMAnnika ArvinDe Dolfijn1:03.759500008

Jeugd 2

1.Chantal GroveOceanus1:04.4394018441:04.23
50m:31.34100m:1:04.23

Senioren 1

1.Nikki van der HoornOceanus1:00.6993072241:02.59
50m:29.99100m:1:02.59
2.Jamie de JongDe Dolfijn1:02.8793008981:02.61
50m:29.93100m:1:02.61
3.Ilona BroedersHet Y1:03.9293010301:06.84
50m:31.91100m:1:06.84
4.Marieke SpittelerOceanus1:05.7693034021:07.67
50m:33.16100m:1:07.67

Senioren Open

1.Noëlla HondDe Amstel58.05860161858.22
50m:28.81100m:58.22
2.Willemijn KnotDe Dolfijn57.73900201059.20
50m:28.14100m:59.20
3.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi1:02.3089045221:02.30
50m:30.04100m:1:02.30
4.Britt BakkerDe Dolfijn1:02.0491000941:06.43
50m:31.94100m:1:06.43
AFGEMPauline GouwensDe Otters Het Gooi56.948400790


<< TOP >>
Programmanr. 3
10.1.10 - 14:50
Jongens, 100m rugslag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Hassan NawarDe Futen1:34.7600009471:28.44
50m:44.76100m:1:28.44
2.Ruben van VierzenOceanus1:36.9800008031:30.98
DISFreek BroekstraIJsselmeer1:40.7200014791:37.69RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:47.56100m:1:37.69

Minioren 5

1.Bas MartelhoffHet Y1:20.5799003431:19.29
50m:39.07100m:1:19.29
2.Ruben GriffioenOceanus1:23.4599007711:21.19
50m:39.31100m:1:21.19
3.Reijer BoodtDe Dolfijn1:26.2399010011:26.74
50m:43.30100m:1:26.74
4.Ricardo GraafmansDe Futen1:24.5399004091:28.87
50m:43.21100m:1:28.87
5.Niek HeldoornIJsselmeer1:31.7099001991:29.14
50m:43.16100m:1:29.14
AFGEMMitchell GoneshOceanus1:39.589900765


<< TOP >>
Programmanr. 4
10.1.10 - 14:56
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Jorgos SkotadisOceanus1:18.9398033171:15.56
50m:36.88100m:1:15.56
2.Bart SommelingOceanus1:21.2398007651:21.06
50m:39.15100m:1:21.06
3.Sander KirillovaOceanus1:24.6898001211:23.10FJ 1
50m:40.66100m:1:23.10
4.Ruben StamDe Futen1:22.2598003311:23.10FJ 2
50m:40.87100m:1:23.10
5.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:24.9698007231:23.98
50m:41.82100m:1:23.98
6.Jason SlijngardDe Dolfijn1:27.3398012651:24.06
50m:41.68100m:1:24.06
7.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:28.3798007211:24.76
50m:42.39100m:1:24.76
8.Niels PostDe Otters Het Gooi1:26.6098013271:24.98
50m:42.13100m:1:24.98

Junioren 1

1.Joris DiepeveenDe Futen1:19.6097009411:17.58
50m:38.28100m:1:17.58
2.Rick de MercadoOceanus1:20.6797006731:21.23
50m:39.53100m:1:21.23
3.Rick MooiIJsselmeer1:22.8597033171:22.39
50m:40.59100m:1:22.39
4.Roy MoisonZPCH1:21.0297007231:23.00FJ 1
50m:40.00100m:1:23.00
5.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton1:24.5397024271:23.00FJ 2
50m:42.76100m:1:23.00
AFGEMMichael TonsbeekDe Dolfijn1:12.629701287

Junioren 2

1.Wessel de JongOceanus1:10.0096014471:09.72
50m:33.47100m:1:09.72
2.Max GuthmanDe Dolfijn1:11.1296033171:10.26
50m:34.08100m:1:10.26
3.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:12.0996002791:13.86
50m:36.19100m:1:13.86
4.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:16.1396007271:13.89
50m:36.00100m:1:13.89
5.Fernando MoolhuijsenOceanus1:19.8196008711:14.88
50m:36.46100m:1:14.88
6.Thomas VeroudenOceanus1:14.4596028551:15.56
50m:37.24100m:1:15.56
7.Mathijs HellingOceanus1:18.6196010431:18.53
50m:38.00100m:1:18.53
8.Mark VisserDe Amstel1:19.2496014491:18.54
50m:38.51100m:1:18.54
9.Raymon OstendorfZV De Aalscholver1:19.4696008451:19.82
50m:38.79100m:1:19.82
10.Stefan van den BergZPCH1:19.2896026831:21.23
50m:39.50100m:1:21.23
AFGEMDwight van SchoorlDe Dolfijn1:18.549600327

Junioren 3

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:06.3795008771:09.15
50m:33.50100m:1:09.15
2.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi1:15.2095000211:12.34
50m:34.69100m:1:12.34
3.Joeri BerendsOceanus1:13.5095003691:13.62
50m:36.20100m:1:13.62
4.Freek DiepeveenDe Futen1:16.8695027431:14.82
50m:37.43100m:1:14.82
5.Stan LimburgZV De Aalscholver1:17.6395045191:15.56
50m:37.09100m:1:15.56

Junioren 4

1.Istvan SpaargarenOceanus1:01.6694011991:03.34
2.Friedrich VinkIJsselmeer1:08.9294046131:06.33
50m:32.00100m:1:06.33
3.Vincent MoolhuijsenOceanus1:06.2994012151:07.17
50m:32.86100m:1:07.17
4.Frans BijlHet Y1:11.3194013191:10.06
50m:33.16100m:1:10.06
5.Tom HuydtsTorpedo1:11.8194023751:12.13
50m:34.36100m:1:12.13

Jeugd 1

1.Ruben DekkerDe Dolfijn59.90930062759.96
50m:29.72100m:59.96
2.Florian ReumerDe Otters Het Gooi1:05.0293068851:06.91
50m:32.98100m:1:06.91
3.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn1:09.2593029031:10.56
50m:34.08100m:1:10.56
AFGEMBen ZwerinkDe Meeuwen Diemen1:09.389302791

Senioren Open

1.Theo BeglingerOceanus58.9190001591:00.16
50m:29.57100m:1:00.16
2.Nick HessingDe Dolfijn1:00.4691037531:00.54
50m:28.82100m:1:00.54
3.Dennis EliveldDe Dolfijn1:00.0892023511:01.34
50m:30.12100m:1:01.34
4.Raoul EngelenburgDe Dolfijn1:01.9089008431:04.12
50m:30.88100m:1:04.12
5.Jos VergeerOceanus1:05.7391027471:05.94
50m:32.31100m:1:05.94
AFGEMRobert RohaanOceanus1:02.999203679
AFGEMPeter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:03.999103063


<< TOP >>
Programmanr. 5
10.1.10 - 15:06
Meisjes, 100m schoolslag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Lianne BouwmeesterOceanus1:47.2000009561:48.05
50m:50.92100m:1:48.05
2.Maike van de VeldeZPCH1:52.3600003821:49.29
50m:52.06100m:1:49.29
3.Chenelva PengelHet Y1:52.4400022041:55.78
50m:55.76100m:1:55.78
4.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:51.8400007501:57.51
50m:56.37100m:1:57.51
5.Renske BeekDe Futen1:54.7800005161:57.63
50m:55.44100m:1:57.63
6.Samantha MantelDe Futen1:51.6000014421:57.89
50m:56.42100m:1:57.89

Minioren 5

1.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:30.8699003581:31.07
50m:42.76100m:1:31.07
2.Moesha WartesDe Dolfijn1:31.5099017241:32.38
50m:43.46100m:1:32.38
3.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:40.2599005541:37.52
50m:45.80100m:1:37.52
4.Fabiënne VorkOceanus1:42.6499024941:40.12
50m:47.97100m:1:40.12
5.Sofie PannemanIJsselmeer1:41.1899029081:40.31
50m:48.45100m:1:40.31
6.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:46.4499005481:41.64
50m:48.80100m:1:41.64
7.Abigail PengelHet Y1:39.4599020021:44.99
50m:48.05100m:1:44.99
DISAurian VeldtZPCH1:45.7699017581:47.89SJ
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
50m:49.57100m:1:47.89
DISMarit LeusinkTorpedo1:46.1799015701:47.91SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:51.08100m:1:47.91
AFGEMDana BosmanOceanus1:49.639901296
AFGEMNaomi VisserDe Dolfijn1:49.489903038


<< TOP >>
Programmanr. 6
10.1.10 - 15:14
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Michelle MeulenbroekOceanus1:31.9598011341:31.66
50m:43.50100m:1:31.66
2.Darleen KagchellandZPCH1:35.3998001381:35.77
50m:46.64100m:1:35.77
3.Luca EbbingeOceanus1:39.0798024061:39.34
50m:47.93100m:1:39.34
4.Aïcha CroesOceanus1:39.5098033381:40.87
50m:48.07100m:1:40.87
5.Cheryl ZethofOceanus1:40.5098013141:41.78
50m:47.94100m:1:41.78

Junioren 2

1.Maxime van den HeuvelOceanus1:27.4497010041:26.67
50m:41.42100m:1:26.67
2.Hannah RosinghHet Y1:28.8997003421:30.07
3.Dominique LuursemaW.Z. & P.C. Triton1:34.2997021021:32.31
50m:44.03100m:1:32.31
4.Eva van der BornOceanus1:34.1297023801:34.99
50m:45.13100m:1:34.99
5.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:35.6497028181:37.17
50m:46.63100m:1:37.17
6.Chantal KosmisDe Futen1:35.9897020341:38.38
50m:46.47100m:1:38.38

Junioren 3

1.Esther KoxTorpedo1:23.2696006121:22.91
50m:39.25100m:1:22.91
2.Irene TeuferDe Dolfijn1:19.8796023401:22.99
50m:39.80100m:1:22.99
3.Jennifer StamDe Futen1:22.6396028901:23.68
50m:40.07100m:1:23.68
4.Bojoura SpaargarenOceanus1:23.1096012701:24.22
50m:40.44100m:1:24.22

Jeugd 1

1.Sanne BommerDe Dolfijn1:21.4195011321:24.15
50m:40.28100m:1:24.15
AFGEMJudith ReesinkDe Amstel1:26.659505658

Jeugd 2

1.Ayako de NietDe Otters Het Gooi1:22.9894057781:25.36
50m:39.44100m:1:25.36
2.Chantal GroveOceanus1:26.2994018441:28.74
50m:41.26100m:1:28.74

Senioren 1

1.Ilse BaasZPCH1:24.7793046621:26.71
50m:40.29100m:1:26.71
2.Nikki van der HoornOceanus1:25.0993072241:26.98
50m:40.66100m:1:26.98
3.Marieke SpittelerOceanus1:27.9693034021:29.34
50m:43.59100m:1:29.34
AFGEMDaniëlle BrouwerDe Futen1:25.839303484

Senioren Open

1.Anja van der HoutDe Dolfijn1:12.2990015981:15.32
50m:35.26100m:1:15.32
2.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi1:18.3989045221:18.36
50m:36.15100m:1:18.36
3.Britt BakkerDe Dolfijn1:17.3291000941:20.36
50m:37.94100m:1:20.36
4.Caroline GoedhartZV De Aalscholver1:21.0791058921:21.22
50m:38.07100m:1:21.22
5.Willemijn KnotDe Dolfijn1:23.5290020101:22.70
50m:38.57100m:1:22.70
6.Geertje ScharpZPCH1:21.8886031361:24.22FJ 1
50m:38.73100m:1:24.22
7.Danique GielenOceanus1:21.9391059221:24.22FJ 2
50m:38.95100m:1:24.22


<< TOP >>
Programmanr. 7
10.1.10 - 15:24
Jongens, 50m vlinderslag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Dennis WeeningOceanus37.56000081537.09
2.Ruben van VierzenOceanus41.18000080341.23

Minioren 5

1.Bas MartelhoffHet Y35.80990034337.02
2.Reijer BoodtDe Dolfijn43.07990100138.82
3.Daan SommelingOceanus41.16990076741.94
4.Devano BoesewinkelDe Otters Het Gooi42.95990161547.22
DISRicardo GraafmansDe Futen39.10990040940.33VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 8
10.1.10 - 15:26
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Ruben StamDe Futen1:19.5798003311:24.04
50m:38.64100m:1:24.04
2.Sander KirillovaOceanus1:25.2198001211:25.60
50m:39.79100m:1:25.60
3.Bart SommelingOceanus1:27.4298007651:30.41
50m:39.97100m:1:30.41
4.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:43.3098007231:43.98
50m:47.69100m:1:43.98

Junioren 1

1.Ivar de JongDe Dolfijn1:21.9397008691:21.63
50m:36.53100m:1:21.63
2.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton1:27.8897024271:27.76
50m:41.57100m:1:27.76
3.Rick de MercadoOceanus1:24.6097006731:28.25
50m:40.10100m:1:28.25
4.Joris DiepeveenDe Futen1:25.8597009411:28.63
50m:40.06100m:1:28.63
5.Navin KeizerDe Dolfijn1:28.5397013371:28.70
6.Rick MooiIJsselmeer1:28.3697033171:29.16
50m:39.94100m:1:29.16

Junioren 2

1.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:13.3396007271:12.60
50m:34.50100m:1:12.60
2.Thomas VeroudenOceanus1:13.6496028551:13.99
50m:35.18100m:1:13.99
3.Wessel de JongOceanus1:13.1196014471:15.42
50m:35.17100m:1:15.42
4.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:15.4896002791:15.61
50m:35.39100m:1:15.61

Junioren 3

1.Andy OnderstalDe Dolfijn1:03.1795048891:04.89
50m:29.32100m:1:04.89
2.Jeffrey ReijndersOceanus1:07.2195008771:06.32
50m:30.73100m:1:06.32
3.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi1:10.1695000211:08.67
50m:32.05100m:1:08.67
4.Diego Hélant MullerDe Dolfijn1:12.1295004511:10.72
50m:32.63100m:1:10.72
5.Nick van der KrogtOceanus1:12.0795013131:16.81
50m:34.93100m:1:16.81
6.Martijn de MercadoOceanus1:17.2795022131:18.72
50m:35.69100m:1:18.72
7.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen1:16.0795034311:22.07
50m:33.57100m:1:22.07

Junioren 4

1.Friedrich VinkIJsselmeer1:08.5394046131:05.06
50m:30.24100m:1:05.06
2.Vincent MoolhuijsenOceanus1:04.8794012151:06.49
50m:30.58100m:1:06.49
3.Istvan SpaargarenOceanus1:05.8494011991:10.68
50m:31.11100m:1:10.68

Jeugd 1

1.Jan BatstraHet Y1:01.8493027371:02.94
50m:28.71100m:1:02.94
2.Loic KempIJsselmeer1:03.7393034831:05.63
50m:29.62100m:1:05.63
3.Ruben DekkerDe Dolfijn1:02.9293006271:06.31
50m:30.25100m:1:06.31
4.Laurent WilkensTorpedo1:07.1193032211:07.75
50m:30.47100m:1:07.75
5.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn1:06.7293029031:08.89
50m:32.10100m:1:08.89
AFGEMDaniel RosinghHet Y1:07.329302741

Senioren Open

1.Tom VerbeekHet Y58.9888035271:00.28
50m:33.20100m:1:00.28
2.Roy VisserDe Otters Het Gooi58.9391024231:00.54
50m:27.72100m:1:00.54
3.Jos VergeerOceanus1:03.5891027471:02.19
50m:28.84100m:1:02.19
4.Theo BeglingerOceanus1:01.5590001591:02.69
50m:29.50100m:1:02.69
5.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi1:01.5990032311:02.70
50m:28.76100m:1:02.70
6.Bas UdingaZV De Aalscholver1:04.4492013211:02.72
50m:28.63100m:1:02.72
7.Chester HautvastW.Z. & P.C. Triton58.9492043591:03.34
50m:28.24100m:1:03.34
8.Nick HessingDe Dolfijn1:01.8891037531:03.36
50m:28.44100m:1:03.36
9.Ewout de VriesW.Z. & P.C. Triton1:03.4990036631:05.16
50m:29.25100m:1:05.16
10.Killian HestermanHet Y58.8290011871:05.39
50m:29.57100m:1:05.39
11.Fred SminkDe Dolfijn1:04.5091045191:05.42
50m:29.86100m:1:05.42
12.Raoul EngelenburgDe Dolfijn1:02.0389008431:05.61
50m:31.16100m:1:05.61
13.Donald HillebregtOceanus1:04.6892026291:06.84
50m:30.94100m:1:06.84
14.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi1:04.4091062411:08.69
50m:30.76100m:1:08.69
AFGEMRobert RohaanOceanus59.929203679
AFGEMPeter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:02.079103063


<< TOP >>
Programmanr. 9
10.1.10 - 15:40
Meisjes, 100m rugslag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Kaylee de JongZPCH1:34.2800012341:32.59
50m:45.97100m:1:32.59
2.Maike van de VeldeZPCH1:39.7000003821:38.92
50m:48.70100m:1:38.92
3.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:41.8200007501:41.06
50m:49.64100m:1:41.06
4.Isaa EbbingeOceanus1:44.1000013141:41.24
50m:51.56100m:1:41.24
5.Samantha MantelDe Futen1:49.5600014421:49.94
50m:53.81100m:1:49.94
6.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton1:46.8500020221:52.28
50m:56.44100m:1:52.28
DISLianne BouwmeesterOceanus1:37.3900009561:34.80RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:46.22100m:1:34.80
AFGEMLulu-May VerbeekOceanus1:39.010000958

Minioren 5

1.Anouk van NoordOceanus1:31.3499012941:26.42
50m:43.68100m:1:26.42
2.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:25.6099002901:26.48
50m:41.89100m:1:26.48
3.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:29.0499005541:27.89
50m:43.65100m:1:27.89
4.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn1:26.1099003581:28.23
50m:44.43100m:1:28.23
5.Fabiënne VorkOceanus1:34.8099024941:31.92
50m:44.64100m:1:31.92
6.Nynke VerhoevenZV De Aalscholver1:31.5699026101:33.66
50m:46.19100m:1:33.66
7.Sofie PannemanIJsselmeer1:35.2699029081:35.36
50m:47.66100m:1:35.36
8.Aurian VeldtZPCH1:39.9799017581:40.07
50m:49.39100m:1:40.07
DISDoortje BrugmansIJsselmeer1:36.5599031781:36.54RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:46.12100m:1:36.54
AFGEMDana BosmanOceanus1:36.549901296
AFGEMKim ZuiverOceanus1:39.959902104


<< TOP >>
Programmanr. 10
10.1.10 - 15:50
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:15.4298000681:15.76
50m:37.50100m:1:15.76
2.Michelle MeulenbroekOceanus1:19.0498011341:19.96
DISCheryl ZethofOceanus1:24.6098013141:25.60RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:41.09100m:1:25.60
AFGEMSuzanne HoboOceanus1:28.409802408

Junioren 2

1.Maxime van den HeuvelOceanus1:14.8297010041:15.23
50m:37.08100m:1:15.23
2.Hannah RosinghHet Y1:20.8097003421:19.86
50m:38.89100m:1:19.86
3.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:20.5797015941:20.88
50m:39.53100m:1:20.88
4.Noa OldenhofZPCH1:15.7097006221:21.38
50m:39.55100m:1:21.38
5.Yanna LoogmanZPCH1:22.7297018481:21.62
50m:40.55100m:1:21.62
6.Eva van der BornOceanus1:22.6997023801:24.76
50m:41.90100m:1:24.76
7.Elise DekkerDe Dolfijn1:23.4397009761:28.12
50m:43.45100m:1:28.12
AFGEMRobin PameijerDe Dolfijn1:17.879701978

Junioren 3

1.Tamara GroveOceanus1:12.4296012661:13.34
50m:36.02100m:1:13.34
2.Jennifer StamDe Futen1:12.9196028901:14.82
50m:37.04100m:1:14.82
3.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:14.6696052301:16.78
50m:37.49100m:1:16.78
4.Annika NeuteboomTorpedo1:19.7896013541:22.14
50m:39.36100m:1:22.14

Jeugd 1

1.Maxime VerschuurDe Dolfijn1:09.3895008041:12.11
50m:34.61100m:1:12.11
2.Robin Pagano MiraniOceanus1:13.9795025561:13.10
50m:36.65100m:1:13.10
3.Zoë van der AartZPCH1:17.4595031521:18.24
50m:37.67100m:1:18.24
AFGEMAnnika ArvinDe Dolfijn1:13.239500008
AFGEMTessa v.d. ZwaardOceanus1:13.269501366

Jeugd 2

1.Chantal GroveOceanus1:08.5494018441:09.02
50m:33.36100m:1:09.02
2.Ayako de NietDe Otters Het Gooi1:17.2194057781:20.32
50m:38.48100m:1:20.32

Senioren 1

1.Jamie de JongDe Dolfijn1:12.2693008981:09.54
50m:33.56100m:1:09.54
2.Nikki van der HoornOceanus1:12.4893072241:14.78
50m:35.50100m:1:14.78
3.Ilona BroedersHet Y1:10.2693010301:14.84
50m:35.93100m:1:14.84
4.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:16.4693008281:15.59
50m:37.19100m:1:15.59
5.Megan BartlingZPCH1:15.7093033461:18.39
50m:37.45100m:1:18.39
6.Marieke SpittelerOceanus1:16.4493034021:18.60
50m:38.25100m:1:18.60
DISMarlou van der KulkDe Otters Het Gooi1:14.7693068241:15.12RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:36.12100m:1:15.12


<< TOP >>
Programmanr. 11
10.1.10 - 15:58
Jongens, 100m wisselslag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Dennis WeeningOceanus1:27.2900008151:20.14
2.Hassan NawarDe Futen1:40.1000009471:35.42
3.Ruben van VierzenOceanus1:39.6400008031:38.39
4.Freek BroekstraIJsselmeer1:39.0400014791:39.29
5.Haron MalashDe Dolfijn1:47.3000005411:46.76
6.Dennis van NieuwkerkDe Futen1:47.8800015531:49.54
DISJordi van der LemKon. AZ 18701:47.4700001891:48.39RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

Minioren 5

1.Ruben GriffioenOceanus1:24.4899007711:27.10
2.Reijer BoodtDe Dolfijn1:29.0799010011:28.67
3.Ricardo GraafmansDe Futen1:26.5899004091:28.80
4.Daan SommelingOceanus1:32.2299007671:30.48
5.Niek HeldoornIJsselmeer1:35.6599001991:35.11


<< TOP >>
Programmanr. 12
10.1.10 - 16:04
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Jorgos SkotadisOceanus1:18.7598033171:16.13
2.Ruben StamDe Futen1:19.3198003311:18.77
3.Bart SommelingOceanus1:22.6998007651:21.20
4.Sander KirillovaOceanus1:25.6798001211:25.57
5.Jason SlijngardDe Dolfijn1:26.4298012651:26.41
6.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:29.0798007231:28.92
7.Niels PostDe Otters Het Gooi1:31.2898013271:29.82
8.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:29.8598007211:31.39

Junioren 1

1.Ivar de JongDe Dolfijn1:22.1897008691:16.90
2.Joris DiepeveenDe Futen1:19.2697009411:19.07
3.Rick MooiIJsselmeer1:19.7997033171:19.10
4.Rick de MercadoOceanus1:21.4597006731:21.42
5.Roy MoisonZPCH1:21.0797007231:23.09
6.Navin KeizerDe Dolfijn1:26.5097013371:24.92
7.Damian MartensHet Y1:26.4597010951:25.26
8.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton1:26.5397024271:26.41
AFGEMMichael TonsbeekDe Dolfijn1:19.439701287

Junioren 2

1.Max GuthmanDe Dolfijn1:12.4196033171:12.45
2.Thomas VeroudenOceanus1:13.4496028551:14.23
3.Fernando MoolhuijsenOceanus1:19.8196008711:14.64
4.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:14.7696002791:14.98
5.Stefan van den BergZPCH1:19.3496026831:15.88
6.Raymon OstendorfZV De Aalscholver1:21.2596008451:19.98
7.Albert van NeeDe Dolfijn1:21.7696026271:22.67
AFGEMMartijn van der ZwaardOceanus1:18.969602343
AFGEMDwight van SchoorlDe Dolfijn1:20.229600327

Junioren 3

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:09.2195008771:06.58
2.Joeri BerendsOceanus1:14.0995003691:14.20
3.Martijn de MercadoOceanus1:16.3395022131:16.25
4.Nick SijmonsDe Amstel1:17.4295004911:16.86
5.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen1:14.2495034311:18.30

Junioren 4

1.Friedrich VinkIJsselmeer1:04.9594046131:07.03
2.Istvan SpaargarenOceanus1:07.4794011991:07.29
3.Vincent MoolhuijsenOceanus1:06.2894012151:07.36
4.Frans BijlHet Y1:11.4294013191:09.59

Jeugd 1

1.Ruben DekkerDe Dolfijn1:02.8193006271:05.00
2.Florian ReumerDe Otters Het Gooi1:08.6493068851:06.83
3.Loic KempIJsselmeer1:05.3993034831:08.38

Senioren Open

1.Nick HessingDe Dolfijn1:00.8791037531:01.26
2.Dennis EliveldDe Dolfijn1:00.1492023511:01.36
3.Jos VergeerOceanus1:02.9591027471:03.39
4.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:01.9591024231:03.51
5.Ewout de VriesW.Z. & P.C. Triton1:03.1890036631:04.98
6.Theo BeglingerOceanus1:05.3290001591:06.77
7.Donald HillebregtOceanus1:05.3192026291:07.26
7.Robin HofmanOceanus1:07.3891028451:07.26
7.Tim BunnikW.Z. & P.C. Triton1:07.6090005051:07.26
10.Fred SminkDe Dolfijn1:04.8991045191:07.48FJ 1
11.Sil ScholteHet Y1:04.7091068751:07.48FJ 2
12.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi1:05.4491062411:08.64
13.Tom HooijbergDe Meeuwen Diemen1:06.1786013091:08.65
14.Chester HautvastW.Z. & P.C. Triton1:06.7392043591:09.89
15.Killian HestermanHet Y1:02.9390011871:11.36
16.Mike HereijgersDe Futen1:06.9585010071:15.16
AFGEMPascal van KasselW.Z. & P.C. Triton1:05.598501289
AFGEMRobert RohaanOceanus1:02.039203679
AFGEMPeter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:03.929103063


<< TOP >>
Programmanr. 13
10.1.10 - 16:24
Meisjes, 50m vlinderslag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Maike van de VeldeZPCH51.17000038256.39

Minioren 5

1.Moesha WartesDe Dolfijn38.28990172437.00
2.Anouk van NoordOceanus38.99990129441.20
3.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn43.48990035843.38
4.Fabiënne VorkOceanus45.50990249444.39
5.Mariko de NietDe Otters Het Gooi43.97990055445.83
6.Marit LeusinkTorpedo46.16990157049.80
7.Abigail PengelHet Y43.70990200250.04
8.Madelon WallinDe Futen49.67990139051.92
AFGEMHannah McHendrieDe Futen49.289902634
AFGEMNaomi VisserDe Dolfijn43.629903038


<< TOP >>
Programmanr. 14
10.1.10 - 16:26
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Darleen KagchellandZPCH1:38.6498001381:33.54
50m:42.42100m:1:33.54

Junioren 2

1.Maxime van den HeuvelOceanus1:13.1297010041:14.10
50m:34.45100m:1:14.10

Junioren 3

1.Irene TeuferDe Dolfijn1:10.4096023401:14.07
50m:34.23100m:1:14.07
2.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:22.3996052301:17.60
50m:36.32100m:1:17.60
3.Jennifer StamDe Futen1:15.8896028901:17.72
50m:35.45100m:1:17.72
4.Tamara GroveOceanus1:17.2696012661:20.83
50m:37.26100m:1:20.83
5.Annika NeuteboomTorpedo1:21.3496013541:24.18
50m:38.32100m:1:24.18

Jeugd 1

1.Maxime VerschuurDe Dolfijn1:20.1695008041:18.13
50m:36.09100m:1:18.13
2.Zoë van der AartZPCH1:19.6495031521:23.64
50m:37.00100m:1:23.64
AFGEMAnnika ArvinDe Dolfijn1:08.599500008
AFGEMTessa v.d. ZwaardOceanus1:13.649501366

Jeugd 2

1.Chantal GroveOceanus1:14.0494018441:13.56
50m:34.23100m:1:13.56

Senioren 1

1.Jamie de JongDe Dolfijn1:08.1293008981:07.67
50m:31.11100m:1:07.67
2.Nikki van der HoornOceanus1:10.3693072241:13.29
50m:33.39100m:1:13.29
3.Ilona BroedersHet Y1:15.3593010301:21.29
50m:36.67100m:1:21.29

Senioren Open

1.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi1:10.4989045221:13.70
50m:32.71100m:1:13.70
AFGEMPauline GouwensDe Otters Het Gooi1:03.928400790


<< TOP >>
Programmanr. 15
10.1.10 - 16:32
Jongens, 100m vrije slag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Dennis WeeningOceanus1:17.4700008151:11.42
50m:35.36100m:1:11.42
2.Hassan NawarDe Futen1:27.4700009471:21.33
50m:38.86100m:1:21.33
3.Ruben van VierzenOceanus1:27.5200008031:24.80
50m:40.02100m:1:24.80
4.Freek BroekstraIJsselmeer1:31.9700014791:34.29
50m:44.29100m:1:34.29

Minioren 5

1.Bas MartelhoffHet Y1:11.6999003431:12.33
50m:35.08100m:1:12.33
2.Ruben GriffioenOceanus1:12.7699007711:13.64
50m:35.32100m:1:13.64
3.Ricardo GraafmansDe Futen1:13.2099004091:14.72
50m:35.82100m:1:14.72
4.Niek HeldoornIJsselmeer1:24.2699001991:19.30
50m:39.20100m:1:19.30
5.Reijer BoodtDe Dolfijn1:20.1099010011:19.56
50m:37.96100m:1:19.56
6.Devano BoesewinkelDe Otters Het Gooi1:22.0499016151:20.48
50m:38.64100m:1:20.48
7.Daan SommelingOceanus1:18.5699007671:20.67
50m:39.39100m:1:20.67


<< TOP >>
Programmanr. 16
10.1.10 - 16:36
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Jorgos SkotadisOceanus1:05.0098033171:03.67
50m:30.86100m:1:03.67
2.Ruben StamDe Futen1:05.9198003311:07.98
50m:32.23100m:1:07.98
3.Bart SommelingOceanus1:10.2798007651:09.69
50m:36.82100m:1:09.69
4.Jason SlijngardDe Dolfijn1:12.4998012651:11.42
50m:34.07100m:1:11.42
5.Sander KirillovaOceanus1:16.7398001211:15.30
50m:36.67100m:1:15.30
6.Gideon HeijTorpedo1:17.9798006551:16.57
50m:36.92100m:1:16.57
7.Niels PostDe Otters Het Gooi1:15.7798013271:16.91
8.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:15.7698007231:17.61
50m:37.89100m:1:17.61
9.Yves-Maurice VorkOceanus1:17.2998005831:18.08
50m:37.64100m:1:18.08
10.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:18.5098007211:20.27
50m:38.57100m:1:20.27
AFGEMRoy StevensOceanus1:19.159804279

Junioren 1

1.Rick de MercadoOceanus1:06.1397006731:07.00
50m:32.16100m:1:07.00
2.Joris DiepeveenDe Futen1:09.2097009411:10.86
50m:34.30100m:1:10.86
3.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton1:12.5797024271:11.36
50m:35.34100m:1:11.36

Junioren 2

1.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:02.4796007271:02.70
50m:30.13100m:1:02.70
2.Wessel de JongOceanus1:01.2096014471:02.73
50m:30.45100m:1:02.73
3.Max GuthmanDe Dolfijn1:02.1696033171:02.83
50m:30.40100m:1:02.83
4.Fernando MoolhuijsenOceanus1:04.5796008711:03.89
50m:31.10100m:1:03.89
5.Thomas VeroudenOceanus1:02.8496028551:04.57
50m:31.11100m:1:04.57
6.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:04.7796002791:06.51
50m:32.02100m:1:06.51
7.Stefan van den BergZPCH1:08.7896026831:09.42
50m:33.42100m:1:09.42
8.Raymon OstendorfZV De Aalscholver1:07.1696008451:10.19
50m:33.11100m:1:10.19
AFGEMMartijn van der ZwaardOceanus1:08.629602343
AFGEMDwight van SchoorlDe Dolfijn1:08.039600327

Junioren 3

1.Jeffrey ReijndersOceanus57.70950087758.07
50m:28.09100m:58.07
2.Andy OnderstalDe Dolfijn57.03950488959.17
50m:28.61100m:59.17
3.Roy GraafmansDe Futen1:00.3295021191:01.42
50m:28.64100m:1:01.42
4.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen1:02.8895034311:03.52
50m:30.42100m:1:03.52
5.Diego Hélant MullerDe Dolfijn1:03.1495004511:04.23
50m:30.70100m:1:04.23
6.Mitch MeeusenHet Y1:05.6195007671:04.35
50m:30.60100m:1:04.35
7.Martijn de MercadoOceanus1:05.4495022131:06.95
50m:31.83100m:1:06.95

Junioren 4

1.Vincent MoolhuijsenOceanus57.06940121556.48
50m:27.45100m:56.48
2.Friedrich VinkIJsselmeer58.18940461357.68
50m:27.53100m:57.68
3.Istvan SpaargarenOceanus57.4994011991:00.78
50m:29.22100m:1:00.78

Jeugd 1

1.Ruben DekkerDe Dolfijn54.23930062756.76
50m:27.42100m:56.76
2.Jan BatstraHet Y54.03930273756.83
50m:27.07100m:56.83
3.Loic KempIJsselmeer54.91930348357.56
50m:27.93100m:57.56
AFGEMDaniel RosinghHet Y57.569302741

Senioren Open

1.Tom VerbeekHet Y52.69880352754.04
2.Jos VergeerOceanus54.87910274754.57
50m:26.89100m:54.57
3.Roy VisserDe Otters Het Gooi53.86910242355.32
50m:26.64100m:55.32
4.Nick HessingDe Dolfijn53.40910375355.51
50m:26.89100m:55.51
5.Raoul EngelenburgDe Dolfijn55.29890084357.39
50m:27.63100m:57.39
6.Chester HautvastW.Z. & P.C. Triton53.89920435957.54
50m:27.60100m:57.54
7.Fred SminkDe Dolfijn55.87910451958.54
50m:28.45100m:58.54
8.Ewout de VriesW.Z. & P.C. Triton55.54900366358.73
50m:28.57100m:58.73
9.Killian HestermanHet Y55.08900118759.08
50m:27.89100m:59.08
10.Mike HereijgersDe Futen55.2385010071:00.73
50m:28.51100m:1:00.73
AFGEMRobert RohaanOceanus55.959203679
AFGEMPeter-Jan PlasmansDe Dolfijn53.669103063


<< TOP >>
Programmanr. 17
10.1.10 - 16:50
Meisjes, 100m wisselslag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Kaylee de JongZPCH1:32.9600012341:32.67
2.Lianne BouwmeesterOceanus1:33.0800009561:36.39
3.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:44.1100007501:42.23
4.Samantha MantelDe Futen1:47.3600014421:45.73
5.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton1:46.9100020221:46.07
AFGEMLulu-May VerbeekOceanus1:47.290000958

Minioren 5

1.Moesha WartesDe Dolfijn1:23.9799017241:24.02
2.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:31.2399002901:29.64
3.Anouk van NoordOceanus1:28.6499012941:30.80
4.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:30.0199005541:32.37
5.Sofie PannemanIJsselmeer1:34.4099029081:36.16
6.Nynke VerhoevenZV De Aalscholver1:35.0499026101:36.32
7.Marit LeusinkTorpedo1:34.5099015701:40.33
8.Abigail PengelHet Y1:36.1699020021:44.78
AFGEMDana BosmanOceanus1:35.369901296
AFGEMNaomi VisserDe Dolfijn1:34.329903038


<< TOP >>
Programmanr. 18
10.1.10 - 16:56
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:18.6198000681:19.44
2.Michelle MeulenbroekOceanus1:21.1198011341:20.86
3.Cheryl ZethofOceanus1:27.2198013141:29.64
4.Luca EbbingeOceanus1:30.6398024061:30.29
5.Aïcha CroesOceanus1:29.6998033381:32.12
AFGEMSuzanne HoboOceanus1:27.979802408

Junioren 2

1.Maxime van den HeuvelOceanus1:14.9797010041:16.39
2.Noa OldenhofZPCH1:17.9297006221:21.70
3.Yanna LoogmanZPCH1:26.2997018481:23.01
4.Eva van der BornOceanus1:23.6297023801:24.54
5.Sandra SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton1:25.4597021041:24.86
6.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:23.8397015941:25.10
AFGEMRobin PameijerDe Dolfijn1:25.019701978
AFGEMJülide SaricaogluDe Otters Het Gooi1:26.809703588

Junioren 3

1.Bojoura SpaargarenOceanus1:16.4396012701:15.32
2.Jennifer StamDe Futen1:17.5496028901:15.61
3.Tamara GroveOceanus1:16.2296012661:17.68
4.Esther KoxTorpedo1:21.0596006121:19.14
5.Carla ten KateHet Y1:23.4796008321:22.44
6.Annika NeuteboomTorpedo1:22.6696013541:24.42

Jeugd 1

1.Maxime VerschuurDe Dolfijn1:15.0895008041:14.32
2.Sanne BommerDe Dolfijn1:15.5595011321:15.32
3.Robin Pagano MiraniOceanus1:18.9495025561:16.98
4.Zoë van der AartZPCH1:15.8395031521:17.86
5.Marieke de RooijW.Z. & P.C. Triton1:20.2695016741:28.07
AFGEMAnnika ArvinDe Dolfijn1:15.559500008

Jeugd 2

1.Chantal GroveOceanus1:14.0394018441:14.32
2.Ayako de NietDe Otters Het Gooi1:16.2294057781:15.13
3.Tara KokDe Otters Het Gooi1:17.6694051141:21.02

Senioren 1

1.Jamie de JongDe Dolfijn1:12.3993008981:10.55
2.Nikki van der HoornOceanus1:11.9293072241:14.33

Senioren Open

1.Anja van der HoutDe Dolfijn1:02.7890015981:03.73
2.Willemijn KnotDe Dolfijn1:05.0790020101:07.13
3.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi1:11.6789045221:11.64
4.Britt BakkerDe Dolfijn1:10.3391000941:13.32
5.Maureen VisserDe Otters Het Gooi1:13.5689043881:13.86
6.Danique GielenOceanus1:14.7091059221:13.91


<< TOP >>
Programmanr. 19
10.1.10 - 17:04
Jongens, 100m schoolslag9 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Dennis WeeningOceanus1:32.3400008151:33.20
50m:44.70100m:1:33.20
2.Lars EbbersW.Z. & P.C. Triton1:54.8000015031:49.53
50m:51.76100m:1:49.53
3.Jordi van der LemKon. AZ 18701:52.6400001891:52.04
50m:52.54100m:1:52.04
4.Hassan NawarDe Futen1:48.4500009471:56.30
50m:54.67100m:1:56.30
5.Haron MalashDe Dolfijn1:54.3200005411:58.64
50m:54.54100m:1:58.64

Minioren 5

1.Ruben GriffioenOceanus1:37.1899007711:39.51
50m:47.73100m:1:39.51
2.Daan SommelingOceanus1:42.4599007671:42.83
50m:49.05100m:1:42.83


<< TOP >>
Programmanr. 20
10.1.10 - 17:10
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Jorgos SkotadisOceanus1:28.2598033171:28.89
50m:41.57100m:1:28.89
2.Ruben StamDe Futen1:32.3298003311:32.77
50m:44.31100m:1:32.77
3.Bart SommelingOceanus1:38.7398007651:34.83
50m:44.71100m:1:34.83
4.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:41.7298007211:38.48
50m:47.13100m:1:38.48
5.Sander KirillovaOceanus1:37.7898001211:39.18
50m:47.32100m:1:39.18
6.Jason SlijngardDe Dolfijn1:36.3698012651:41.67
50m:46.92100m:1:41.67

Junioren 1

1.Ivar de JongDe Dolfijn1:24.2397008691:24.09
50m:40.76100m:1:24.09
2.Roy MoisonZPCH1:34.1897007231:35.07
50m:45.29100m:1:35.07
3.Michel van NieuwkerkDe Futen1:33.0397024131:35.14
50m:43.84100m:1:35.14
4.Joris DiepeveenDe Futen1:34.0597009411:35.51
50m:44.51100m:1:35.51
AFGEMMichael TonsbeekDe Dolfijn1:29.519701287

Junioren 2

1.Stefan van den BergZPCH1:23.0396026831:24.58
50m:39.67100m:1:24.58
2.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:23.8096007271:25.40
50m:40.01100m:1:25.40
3.Fernando MoolhuijsenOceanus1:25.8396008711:25.95
50m:40.73100m:1:25.95
4.Wessel de JongOceanus1:23.9396014471:26.32
50m:41.00100m:1:26.32
DISThomas VeroudenOceanus1:24.3496028551:25.34SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:40.94100m:1:25.34
AFGEMMartijn van der ZwaardOceanus1:27.429602343

Junioren 3

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:14.1695008771:14.92
50m:34.96100m:1:14.92
2.Joeri BerendsOceanus1:17.3395003691:18.54
50m:36.89100m:1:18.54
3.Nick van der KrogtOceanus1:19.1095013131:19.04
50m:37.42100m:1:19.04
4.Andy OnderstalDe Dolfijn1:19.0495048891:21.48
50m:38.01100m:1:21.48
5.Diego Hélant MullerDe Dolfijn1:24.9895004511:24.61
50m:40.07100m:1:24.61
6.Roy GraafmansDe Futen1:24.9195021191:24.80
50m:40.02100m:1:24.80
7.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi1:25.0195000211:25.39
50m:38.70100m:1:25.39
8.Lars de VriesDe Meeuwen Diemen1:23.0095034311:29.64
50m:41.42100m:1:29.64
AFGEMThomas BruningDe Futen1:24.419501161

Junioren 4

1.Vincent MoolhuijsenOceanus1:16.3794012151:18.61
50m:36.51100m:1:18.61
2.Frans BijlHet Y1:19.4294013191:21.95
50m:38.95100m:1:21.95
NG.ZAJoppe SoonsDe Otters Het Gooi1:14.849402245
AFGEMMaarten EekhofDe Otters Het Gooi1:19.169403063

Jeugd 1

1.Jan BatstraHet Y1:10.2693027371:13.92
50m:35.13100m:1:13.92
2.Florian ReumerDe Otters Het Gooi1:16.8393068851:17.26
50m:36.95100m:1:17.26
3.Tim ten KateHet Y1:16.5193002491:17.54
50m:36.50100m:1:17.54
4.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn1:14.5693029031:17.92
50m:36.86100m:1:17.92
5.Ruben DekkerDe Dolfijn1:15.9893006271:18.11
50m:37.04100m:1:18.11
AFGEMDaniel RosinghHet Y1:15.469302741

Senioren Open

1.Tom VerbeekHet Y1:05.7488035271:10.64
50m:33.45100m:1:10.64
2.Nick HessingDe Dolfijn1:06.9891037531:10.88
50m:33.99100m:1:10.88
3.Dennis EliveldDe Dolfijn1:08.2792023511:11.39
50m:33.70100m:1:11.39
4.Jos VergeerOceanus1:13.6491027471:14.57
50m:36.09100m:1:14.57
5.Donald HillebregtOceanus1:10.9892026291:15.00
50m:34.96100m:1:15.00
6.Sil ScholteHet Y1:12.8691068751:15.86
AFGEMRobert RohaanOceanus1:05.789203679