Clubkampioenschappen DZ&PC
Drachten (NED),    2.1.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag, 9 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag, 9 jaar en ouder
Nr. 3. Alle, 25m rugslag, 7 - 8 jaar    Nr. 4. Dames, 50m rugslag, 9 jaar en ouder
Nr. 5. Heren, 50m rugslag, 9 jaar en ouder    Nr. 6. Alle, 25m schoolslag, 7 - 8 jaar
Nr. 7. Dames, 50m schoolslag, 9 jaar en ouder    Nr. 8. Heren, 50m schoolslag, 9 jaar en ouder
Nr. 9. Alle, 25m vrije slag, 7 - 8 jaar    Nr. 10. Dames, 50m vrije slag, 9 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 50m vrije slag, 9 jaar en ouder    Nr. 12. Dames, 100m wisselslag, 9 jaar en ouder
Nr. 13. Heren, 100m wisselslag, 9 jaar en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 50m vlinderslag                              min. 4 
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marrit Steenbergen            DZ&PC                    37.17 0000086      35.44           
  2. Janny Groos                   DZ&PC                    48.14 0000740      48.27           
  3. Elsa Bremer                   DZ&PC                    48.15 0001050      50.19           
AFGE Michelle Heddema              DZ&PC                  1:00.23 0002530                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 50m vlinderslag                               min. 5
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Naomi Rozema                  DZ&PC                    38.72 9901194      39.35           
  2. Hinke Groos                   DZ&PC                    40.45 9901768      40.04           
  3. Tessa Folkertsma              DZ&PC                    50.89 9901322      45.60           
  4. Nynke Reinderink              DZ&PC                       NT 9904200      52.97           
  5. Kirsten Westerhuis            DZ&PC                    49.64 9901320      53.93           
  6. Esther Meinsma                DZ&PC                    48.35 9901810      56.07           
 DIS Hanna Kellner                 DZ&PC                    54.62 9901318      53.62           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 50m vlinderslag                               jun. 1
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nynke Klokman                 DZ&PC                    39.13 9801424      40.77           
  2. Marlies v/d Brug              DZ&PC                    41.46 9801428      41.38           
  3. Linda Noord                   DZ&PC                    44.80 9800454      44.37           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 50m vlinderslag                               jun. 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claris de Vries               DZ&PC                    38.31 9700942      36.64           
  2. Hester Groos                  DZ&PC                    41.18 9702734      38.77           
 DIS Larissa Heddema               DZ&PC                    49.76 9705426      44.65           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 50m vlinderslag                               jun. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jill Muller                   DZ&PC                    33.20 9600728      33.17           
  2. Rixt Menger                   DZ&PC                    35.03 9602052      34.58           
  3. JoŽlle Rozema                 DZ&PC                    36.92 9601124      35.47           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 50m vlinderslag                         jeugd 1 en 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Groos                   DZ&PC                    32.01 9404492      31.69           
  2. Nenne Venema                  DZ&PC                    34.93 9503586      32.23           
  3. Minke Betten                  DZ&PC                    32.23 9404012      32.89           
  4. Claudia Damski                DZ&PC                    35.20 9402346      34.66           
  5. Amarins Menger                DZ&PC                    41.62 9406716      38.24           
  6. Tineke Wind                   DZ&PC                    36.51 9400826      40.35           
  7. Femke Kirkenier               DZ&PC                    40.57 9500936      42.27           
  8. Tirzah Dekker                 DZ&PC                    53.21 9407236      50.02           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 50m vlinderslag                             senioren
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paula Duursma                 DZ&PC                    31.28 9300982      32.09           
  2. Sanne Huisman                 DZ&PC                    29.42 9301998      32.24           
  3. Maxime de Wilde               DZ&PC                    33.09 9304658      32.92           
  4. Josephine Meerman             DZ&PC                    34.47 9304258      34.03           
  5. Renske de Groot               DZ&PC                    32.00 9300276      35.04           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m vlinderslag                               min. 4
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koendert Kellner              DZ&PC                    42.84 0000237      40.72           
  2. Freek-Jan Melse               DZ&PC                    42.37 0000235      41.95           
  3. Jelle Betten                  DZ&PC                    47.37 0001535      45.40           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m vlinderslag                               min. 5
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacob de Roos                 DZ&PC                    35.39 9900553      34.62           
  2. Jan-Arnoud Melse              DZ&PC                    44.45 9900785      42.74           
  3. Stefan Reinderink             DZ&PC                    43.80 9900787      43.83           
 DIS Leon Noord                    DZ&PC                       NT 9901527      53.46           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m vlinderslag                               min. 6
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Theo Groenewoud               DZ&PC                    42.08 9801737      41.11           
  2. Aron Visser                   DZ&PC                    45.91 9801889      42.12           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m vlinderslag                               jun. 1
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              DZ&PC                    36.67 9700039      36.59           
  2. Patrick de Roos               ZPD                      41.07 9702071      40.36           
  3. Kevin Rozema                  DZ&PC                    47.27 9701451      40.74           
 DIS Jille v/d Weerd               DZ&PC                    47.57 9702727      49.14           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m vlinderslag                               jun. 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelmer Groos                  DZ&PC                    33.60 9602945      32.34           
  2. Mark Folkertsma               DZ&PC                    38.33 9601413      35.21           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m vlinderslag                               jun. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonathan Rozema               DZ&PC                    27.65 9501157      27.36           
  2. Oebele v/d Velde              DZ&PC                    36.63 9502731      32.62           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m vlinderslag                               jun. 4
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maiko Postma                  DZ&PC                    28.90 9400963      28.89           
AFGE Erik Nijholt                  DZ&PC                    30.48 9401349                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m vlinderslag                         jeugd 1 en 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rycklef Epema                 DZ&PC                    33.12 9202787      30.81           
  2. Mark Rozema                   DZ&PC                    31.68 9202785      31.38           
  3. Pieter Groos                  DZ&PC                    33.78 9304907      32.53           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m vlinderslag                             senioren
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ewoud Potiek                  DZ&PC                    26.10 8902503      26.25           
  2. Willem Jan v.d. Vegte         Bolsward                 29.00 8703459      26.89           
  3. Erik Hagting                  DZ&PC                    27.62 9100829      27.52           
  4. Remco Kamps                   DZ&PC                    28.70 9001465      28.25           
  5. Bart v/d Hoeven               DZ&PC                    29.72 8701379      28.54           
  6. Peter Werkman                 DZ&PC                    32.65 8703739      31.45           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 25m rugslag                                min. 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margriet Bremer               DZ&PC                       NT 0200616      23.86           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 25m rugslag                                min. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Middelkamp            DZ&PC                    30.90 0101010      26.36           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 25m rugslag                                min. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin de Vries                DZ&PC                       NT 0100909      28.26           
 DIS Lennard Dussel                DZ&PC                       NT 0100911      26.87           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m rugslag                                min. 4 
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marrit Steenbergen            DZ&PC                    38.73 0000086      38.63           
  2. Elsa Bremer                   DZ&PC                    47.53 0001050      46.32           
  3. Janny Groos                   DZ&PC                    51.89 0000740      46.95           
AFGE Michelle Heddema              DZ&PC                    50.01 0002530                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m rugslag                                 min. 5
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Naomi Rozema                  DZ&PC                    41.18 9901194      40.11           
  2. Hinke Groos                   DZ&PC                    43.16 9901768      41.16           
  3. Kirsten Westerhuis            DZ&PC                    50.25 9901320      46.75           
  4. Hanna Kellner                 DZ&PC                    54.44 9901318      48.29           
  5. Tessa Folkertsma              DZ&PC                    49.46 9901322      49.30           
  6. Esther Meinsma                DZ&PC                    56.94 9901810      52.19           
  7. Nynke Reinderink              DZ&PC                  1:00.37 9904200      59.32           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m rugslag                                 jun. 1
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nynke Klokman                 DZ&PC                    36.74 9801424      36.29           
  2. Linda Noord                   DZ&PC                    43.79 9800454      41.88           
  3. Marlies v/d Brug              DZ&PC                    45.23 9801428      42.50           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m rugslag                                 jun. 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claris de Vries               DZ&PC                    35.35 9700942      34.92           
  2. Hester Groos                  DZ&PC                    42.00 9702734      40.44           
  3. Larissa Heddema               DZ&PC                    50.00 9705426      46.04           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m rugslag                                 jun. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rixt Menger                   DZ&PC                    35.84 9602052      36.02           
  2. Jill Muller                   DZ&PC                    37.30 9600728      37.75           
  3. JoŽlle Rozema                 DZ&PC                    42.55 9601124      38.29           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m rugslag                           jeugd 1 en 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Groos                   DZ&PC                    36.24 9404492      35.11           
  2. Minke Betten                  DZ&PC                    36.79 9404012      36.07           
  3. Nenne Venema                  DZ&PC                    38.89 9503586      36.20           
  4. Claudia Damski                DZ&PC                    39.68 9402346      38.67           
  5. Tineke Wind                   DZ&PC                    36.66 9400826      38.97           
  6. Amarins Menger                DZ&PC                    38.00 9406716      40.15           
  7. Femke Kirkenier               DZ&PC                    36.08 9500936      41.55           
  8. Tirzah Dekker                 DZ&PC                    48.28 9407236      47.83           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m rugslag                               senioren
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paula Duursma                 DZ&PC                    33.32 9300982      34.04           
  2. Josephine Meerman             DZ&PC                    34.54 9304258      35.05           
  3. Maxime de Wilde               DZ&PC                    33.76 9304658      35.31           
  4. Sanne Huisman                 DZ&PC                    34.20 9301998      35.34           
  5. Renske de Groot               DZ&PC                    34.95 9300276      36.57           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                                 min. 4
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koendert Kellner              DZ&PC                    43.63 0000237      42.67           
  2. Jelle Betten                  DZ&PC                    47.55 0001535      43.15           
  3. Freek-Jan Melse               DZ&PC                    46.49 0000235      46.75           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                                 min. 5
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacob de Roos                 DZ&PC                    37.86 9900553      37.14           
  2. Jan-Arnoud Melse              DZ&PC                    41.02 9900785      40.35           
  3. Stefan Reinderink             DZ&PC                    43.57 9900787      43.78           
  4. Leon Noord                    DZ&PC                       NT 9901527      48.52           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                                 min. 6
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Theo Groenewoud               DZ&PC                    42.94 9801737      42.17           
  2. Aron Visser                   DZ&PC                    43.11 9801889      42.48           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                                 jun. 1
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              DZ&PC                    37.71 9700039      36.82           
  2. Patrick de Roos               ZPD                      39.50 9702071      40.86           
  3. Kevin Rozema                  DZ&PC                    44.77 9701451      43.24           
  4. Jille v/d Weerd               DZ&PC                    46.29 9702727      44.89           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                                 jun. 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelmer Groos                  DZ&PC                    37.93 9602945      34.44           
  2. Mark Folkertsma               DZ&PC                    43.19 9601413      41.60           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                                 jun. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonathan Rozema               DZ&PC                    32.92 9501157      31.04           
  2. Oebele v/d Velde              DZ&PC                    38.48 9502731      37.53           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                                 jun. 4
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maiko Postma                  DZ&PC                    33.21 9400963      29.83           
AFGE Erik Nijholt                  DZ&PC                    30.72 9401349                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                           jeugd 1 en 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rycklef Epema                 DZ&PC                    34.91 9202787      32.92           
  2. Pieter Groos                  DZ&PC                    33.14 9304907      33.86           
  3. Mark Rozema                   DZ&PC                    35.29 9202785      35.29           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                               senioren
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ewoud Potiek                  DZ&PC                    27.86 8902503      27.85           
  2. Willem Jan v.d. Vegte         Bolsward                 29.00 8703459      28.24           
  3. Erik Hagting                  DZ&PC                    28.21 9100829      28.43           
  4. Bart v/d Hoeven               DZ&PC                    31.67 8701379      30.74           
  5. Remco Kamps                   DZ&PC                    31.42 9001465      31.02           
  6. Peter Werkman                 DZ&PC                    35.30 8703739      34.69           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 25m schoolslag                              min. 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margriet Bremer               DZ&PC                       NT 0200616      26.66           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 25m schoolslag                              min. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Middelkamp            DZ&PC                       NT 0101010      28.23           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 25m schoolslag                              min. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin de Vries                DZ&PC                       NT 0100909      29.44           
 DIS Lennard Dussel                DZ&PC                       NT 0100911      25.68           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 50m schoolslag                              min. 4 
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marrit Steenbergen            DZ&PC                    43.96 0000086      44.02           
  2. Janny Groos                   DZ&PC                    50.62 0000740      50.34           
  3. Elsa Bremer                   DZ&PC                    54.86 0001050      53.41           
AFGE Michelle Heddema              DZ&PC                    58.12 0002530                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 50m schoolslag                               min. 5
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hinke Groos                   DZ&PC                    44.20 9901768      44.74           
  2. Naomi Rozema                  DZ&PC                    47.20 9901194      47.13           
  3. Esther Meinsma                DZ&PC                    55.72 9901810      50.90           
  4. Hanna Kellner                 DZ&PC                    55.92 9901318      52.43           
  5. Kirsten Westerhuis            DZ&PC                    56.20 9901320      53.88           
  6. Nynke Reinderink              DZ&PC                       NT 9904200      58.03           
 DIS Tessa Folkertsma              DZ&PC                    55.81 9901322      54.23           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 50m schoolslag                               jun. 1
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nynke Klokman                 DZ&PC                    44.74 9801424      44.38           
  2. Marlies v/d Brug              DZ&PC                    46.55 9801428      48.26           
  3. Linda Noord                   DZ&PC                    48.22 9800454      49.38           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 50m schoolslag                               jun. 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claris de Vries               DZ&PC                    42.38 9700942      42.20           
  2. Hester Groos                  DZ&PC                    48.57 9702734      47.90           
  3. Larissa Heddema               DZ&PC                    49.46 9705426      47.94           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 50m schoolslag                               jun. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rixt Menger                   DZ&PC                    39.42 9602052      39.12           
  2. Jill Muller                   DZ&PC                    41.34 9600728      41.15           
  3. JoŽlle Rozema                 DZ&PC                    49.77 9601124      47.94           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 50m schoolslag                         jeugd 1 en 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nenne Venema                  DZ&PC                    37.94 9503586      38.21           
  2. Femke Groos                   DZ&PC                    41.44 9404492      40.26           
  3. Amarins Menger                DZ&PC                    41.84 9406716      40.99           
  4. Minke Betten                  DZ&PC                    41.03 9404012      41.34           
  5. Claudia Damski                DZ&PC                    40.49 9402346      42.94           
  6. Tineke Wind                   DZ&PC                    42.92 9400826      46.26           
  7. Femke Kirkenier               DZ&PC                    44.17 9500936      46.27           
  8. Tirzah Dekker                 DZ&PC                    51.69 9407236      51.00           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 50m schoolslag                             senioren
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paula Duursma                 DZ&PC                    34.49 9300982      36.98           
  2. Sanne Huisman                 DZ&PC                    37.08 9301998      37.46           
  3. Maxime de Wilde               DZ&PC                    38.74 9304658      40.86           
  4. Josephine Meerman             DZ&PC                    40.14 9304258      41.78           
  5. Renske de Groot               DZ&PC                    41.23 9300276      43.19           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m schoolslag                               min. 4
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koendert Kellner              DZ&PC                    47.25 0000237      49.71           
  2. Jelle Betten                  DZ&PC                    51.74 0001535      51.47           
  3. Freek-Jan Melse               DZ&PC                    52.14 0000235      52.60           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m schoolslag                               min. 5
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacob de Roos                 DZ&PC                    42.12 9900553      42.24           
  2. Stefan Reinderink             DZ&PC                    42.51 9900787      43.28           
  3. Jan-Arnoud Melse              DZ&PC                    51.29 9900785      46.46           
  4. Leon Noord                    DZ&PC                       NT 9901527      48.91           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m schoolslag                               min. 6
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Theo Groenewoud               DZ&PC                    48.23 9801737      48.44           
  2. Aron Visser                   DZ&PC                    56.60 9801889      55.19           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m schoolslag                               jun. 1
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              DZ&PC                    40.81 9700039      41.64           
  2. Kevin Rozema                  DZ&PC                    47.04 9701451      47.89           
  3. Jille v/d Weerd               DZ&PC                    51.07 9702727      48.98           
  4. Patrick de Roos               ZPD                      48.02 9702071      49.08           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m schoolslag                               jun. 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelmer Groos                  DZ&PC                    47.76 9602945      40.66           
  2. Mark Folkertsma               DZ&PC                    45.99 9601413      43.23           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m schoolslag                               jun. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonathan Rozema               DZ&PC                    38.60 9501157      36.43           
  2. Oebele v/d Velde              DZ&PC                    38.63 9502731      38.75           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m schoolslag                               jun. 4
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maiko Postma                  DZ&PC                    35.06 9400963      34.29           
AFGE Erik Nijholt                  DZ&PC                    35.98 9401349                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m schoolslag                         jeugd 1 en 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter Groos                  DZ&PC                    36.73 9304907      36.58           
  2. Rycklef Epema                 DZ&PC                    40.78 9202787      39.76           
  3. Mark Rozema                   DZ&PC                    42.49 9202785      40.56           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m schoolslag                             senioren
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart v/d Hoeven               DZ&PC                    32.77 8701379      31.88           
  2. Erik Hagting                  DZ&PC                    33.08 9100829      31.95           
  3. Ewoud Potiek                  DZ&PC                    35.00 8902503      32.67           
  4. Willem Jan v.d. Vegte         Bolsward                 33.00 8703459      32.83           
  5. Remco Kamps                   DZ&PC                    35.95 9001465      36.28           
  6. Peter Werkman                 DZ&PC                    42.50 8703739      37.18           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 50m schoolslag                           unattached
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  BM Alan Slomp                    DZ&PC                    31.98 BM-AlSl      32.76           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 25m vrije slag                              min. 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margriet Bremer               DZ&PC                    22.42 0200616      19.83           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 25m vrije slag                              min. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Middelkamp            DZ&PC                    22.16 0101010      21.45           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Jongens, 25m vrije slag                              min. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lennard Dussel                DZ&PC                       NT 0100911      20.81           
  2. Robin de Vries                DZ&PC                       NT 0100909      26.72           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                              min. 4 
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marrit Steenbergen            DZ&PC                    33.56 0000086      32.57           
  2. Elsa Bremer                   DZ&PC                    40.31 0001050      39.46           
  3. Janny Groos                   DZ&PC                    46.06 0000740      41.32           
AFGE Michelle Heddema              DZ&PC                    43.99 0002530                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                               min. 5
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hinke Groos                   DZ&PC                    34.29 9901768      33.20           
  2. Naomi Rozema                  DZ&PC                    36.09 9901194      34.79           
  3. Hanna Kellner                 DZ&PC                    39.76 9901318      39.09           
  4. Esther Meinsma                DZ&PC                    44.07 9901810      41.21           
  5. Kirsten Westerhuis            DZ&PC                    42.06 9901320      41.54           
  6. Tessa Folkertsma              DZ&PC                    43.58 9901322      42.81           
  7. Nynke Reinderink              DZ&PC                    46.69 9904200      46.37           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                               jun. 1
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nynke Klokman                 DZ&PC                    32.98 9801424      33.55           
  2. Linda Noord                   DZ&PC                    34.23 9800454      35.46           
  3. Marlies v/d Brug              DZ&PC                    34.80 9801428      36.78           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                               jun. 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claris de Vries               DZ&PC                    31.40 9700942      32.09           
  2. Hester Groos                  DZ&PC                    34.81 9702734      33.02           
  3. Larissa Heddema               DZ&PC                    38.00 9705426      35.81           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                               jun. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rixt Menger                   DZ&PC                    31.59 9602052      31.68           
  2. Jill Muller                   DZ&PC                    31.78 9600728      32.02           
  3. JoŽlle Rozema                 DZ&PC                    32.21 9601124      32.51           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                         jeugd 1 en 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Groos                   DZ&PC                    28.29 9404492      28.90           
  2. Nenne Venema                  DZ&PC                    30.39 9503586      29.91           
  3. Minke Betten                  DZ&PC                    29.88 9404012      30.90           
  4. Claudia Damski                DZ&PC                    31.93 9402346      31.64           
  5. Amarins Menger                DZ&PC                    31.43 9406716      32.48           
  6. Tineke Wind                   DZ&PC                    31.42 9400826      33.45           
  7. Femke Kirkenier               DZ&PC                    35.04 9500936      36.61           
  8. Tirzah Dekker                 DZ&PC                    41.39 9407236      40.44           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m vrije slag                             senioren
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maxime de Wilde               DZ&PC                    28.23 9304658      29.11           
  2. Paula Duursma                 DZ&PC                    28.67 9300982      29.54           
  3. Sanne Huisman                 DZ&PC                    28.12 9301998      29.88           
  4. Josephine Meerman             DZ&PC                    30.04 9304258      30.67           
  5. Renske de Groot               DZ&PC                    29.94 9300276      31.30           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m vrije slag                               min. 4
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koendert Kellner              DZ&PC                    35.00 0000237      34.67           
  2. Freek-Jan Melse               DZ&PC                    37.84 0000235      38.44           
  3. Jelle Betten                  DZ&PC                    40.85 0001535      40.19           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m vrije slag                               min. 5
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacob de Roos                 DZ&PC                    32.02 9900553      32.23           
  2. Jan-Arnoud Melse              DZ&PC                    36.06 9900785      35.10           
  3. Stefan Reinderink             DZ&PC                    35.38 9900787      36.86           
  4. Leon Noord                    DZ&PC                       NT 9901527      43.09           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m vrije slag                               min. 6
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Theo Groenewoud               DZ&PC                    37.73 9801737      36.38           
  2. Aron Visser                   DZ&PC                    39.62 9801889      36.95           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m vrije slag                               jun. 1
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              DZ&PC                    31.81 9700039      32.05           
  2. Kevin Rozema                  DZ&PC                    37.15 9701451      34.20           
  3. Patrick de Roos               ZPD                      34.02 9702071      34.66           
  4. Jille v/d Weerd               DZ&PC                    46.40 9702727      38.09           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m vrije slag                               jun. 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelmer Groos                  DZ&PC                    30.32 9602945      29.25           
  2. Mark Folkertsma               DZ&PC                    31.17 9601413      31.46           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m vrije slag                               jun. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonathan Rozema               DZ&PC                    26.68 9501157      26.53           
  2. Oebele v/d Velde              DZ&PC                    28.36 9502731      28.36           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m vrije slag                               jun. 4
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maiko Postma                  DZ&PC                    26.06 9400963      25.71           
AFGE Erik Nijholt                  DZ&PC                    25.60 9401349                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m vrije slag                         jeugd 1 en 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rycklef Epema                 DZ&PC                    27.14 9202787      26.88           
  2. Pieter Groos                  DZ&PC                    28.45 9304907      28.10           
  3. Mark Rozema                   DZ&PC                    28.49 9202785      28.41           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m vrije slag                             senioren
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ewoud Potiek                  DZ&PC                    24.81 8902503      24.48           
  2. Willem Jan v.d. Vegte         Bolsward                 26.00 8703459      25.05           
  3. Erik Hagting                  DZ&PC                    26.08 9100829      25.42           
  4. Remco Kamps                   DZ&PC                    25.42 9001465      25.72           
  5. Bart v/d Hoeven               DZ&PC                    27.04 8701379      26.65           
  6. Peter Werkman                 DZ&PC                    28.50 8703739      28.09           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m wisselslag                              min. 4 
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marrit Steenbergen            DZ&PC                  1:20.51 0000086    1:20.58           
          1:20.58
  2. Janny Groos                   DZ&PC                  1:44.29 0000740    1:40.89           
          1:40.89
  3. Elsa Bremer                   DZ&PC                  1:42.86 0001050    1:44.47           
          1:44.47
AFGE Michelle Heddema              DZ&PC                  1:45.01 0002530                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m wisselslag                               min. 5
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Naomi Rozema                  DZ&PC                  1:26.22 9901194    1:24.95           
          1:24.95
  2. Hinke Groos                   DZ&PC                  1:29.07 9901768    1:25.70           
          1:25.70
  3. Tessa Folkertsma              DZ&PC                  1:42.17 9901322    1:42.51           
          1:42.51
  4. Kirsten Westerhuis            DZ&PC                  1:41.31 9901320    1:44.68           
          1:44.68
  5. Esther Meinsma                DZ&PC                  1:44.65 9901810    1:48.05           
          1:48.05
  6. Nynke Reinderink              DZ&PC                       NT 9904200    1:52.71           
          1:52.71
 DIS Hanna Kellner                 DZ&PC                  1:48.82 9901318    1:49.45           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:49.45


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m wisselslag                               jun. 1
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nynke Klokman                 DZ&PC                  1:23.79 9801424    1:25.01           
          1:25.01
  2. Linda Noord                   DZ&PC                  1:30.19 9800454    1:30.77           
          1:30.77
  3. Marlies v/d Brug              DZ&PC                  1:29.36 9801428    1:36.67           
          1:36.67


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m wisselslag                               jun. 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claris de Vries               DZ&PC                  1:21.60 9700942    1:19.33           
          1:19.33
  2. Hester Groos                  DZ&PC                  1:32.18 9702734    1:28.39           
          1:28.39
  3. Larissa Heddema               DZ&PC                  1:37.71 9705426    1:36.91           
          1:36.91


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m wisselslag                               jun. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rixt Menger                   DZ&PC                  1:17.80 9602052    1:15.79           
          1:15.79
  2. Jill Muller                   DZ&PC                  1:17.52 9600728    1:19.24           
          1:19.24
  3. JoŽlle Rozema                 DZ&PC                  1:21.91 9601124    1:22.78           
          1:22.78


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m wisselslag                         jeugd 1 en 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Groos                   DZ&PC                  1:14.32 9404492    1:15.18           
          1:15.18
  2. Nenne Venema                  DZ&PC                  1:16.68 9503586    1:16.17           
          1:16.17
  3. Minke Betten                  DZ&PC                  1:16.33 9404012    1:19.06           
          1:19.06
  4. Claudia Damski                DZ&PC                  1:20.72 9402346    1:19.58           
          1:19.58
  5. Amarins Menger                DZ&PC                  1:21.96 9406716    1:23.67           
          1:23.67
  6. Femke Kirkenier               DZ&PC                  1:23.95 9500936    1:28.18           
          1:28.18
  7. Tineke Wind                   DZ&PC                  1:19.98 9400826    1:30.80           
          1:30.80
  8. Tirzah Dekker                 DZ&PC                       NT 9407236    1:47.63           
          1:47.63


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m wisselslag                             senioren
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paula Duursma                 DZ&PC                  1:07.80 9300982    1:13.99           
          1:13.99
  2. Maxime de Wilde               DZ&PC                  1:12.76 9304658    1:14.27           
          1:14.27
  3. Sanne Huisman                 DZ&PC                  1:12.04 9301998    1:16.90           
          1:16.90
  4. Josephine Meerman             DZ&PC                  1:14.33 9304258    1:18.31           
          1:18.31
  5. Renske de Groot               DZ&PC                  1:13.48 9300276    1:21.59           
          1:21.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m wisselslag                               min. 4
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Freek-Jan Melse               DZ&PC                  1:33.20 0000235    1:36.40           
          1:36.40
 DIS Koendert Kellner              DZ&PC                  1:30.14 0000237    1:33.46           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:33.46
 DIS Jelle Betten                  DZ&PC                  1:39.07 0001535    1:39.10           
        VO - De armen niet de GEHELE race over water voorwaarts en onder water achterwaarts gebracht.
          1:39.10


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m wisselslag                               min. 5
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacob de Roos                 DZ&PC                  1:20.68 9900553    1:22.17           
          1:22.17
  2. Stefan Reinderink             DZ&PC                  1:27.61 9900787    1:30.76           
          1:30.76
  3. Jan-Arnoud Melse              DZ&PC                  1:31.76 9900785    1:30.93           
          1:30.93
  4. Leon Noord                    DZ&PC                       NT 9901527    1:46.84           
          1:46.84


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m wisselslag                               min. 6
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Theo Groenewoud               DZ&PC                  1:30.10 9801737    1:29.16           
          1:29.16
  2. Aron Visser                   DZ&PC                  1:34.29 9801889    1:34.19           
          1:34.19


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m wisselslag                               jun. 1
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  1:18.77 9700039    1:20.42           
          1:20.42
  2. Patrick de Roos               ZPD                    1:28.09 9702071    1:29.93           
          1:29.93
  3. Kevin Rozema                  DZ&PC                  1:34.54 9701451    1:31.11           
          1:31.11
  4. Jille v/d Weerd               DZ&PC                  1:31.74 9702727    1:36.63           
          1:36.63


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m wisselslag                               jun. 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelmer Groos                  DZ&PC                  1:19.16 9602945    1:15.95           
          1:15.95
  2. Mark Folkertsma               DZ&PC                  1:23.02 9601413    1:28.80           
          1:28.80


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m wisselslag                               jun. 3
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonathan Rozema               DZ&PC                  1:06.23 9501157    1:07.35           
          1:07.35
  2. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  1:28.29 9502731    1:13.81           
          1:13.81


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m wisselslag                               jun. 4
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maiko Postma                  DZ&PC                  1:05.07 9400963    1:05.49           
          1:05.49
AFGE Erik Nijholt                  DZ&PC                  1:07.99 9401349                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m wisselslag                         jeugd 1 en 2
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rycklef Epema                 DZ&PC                  1:17.68 9202787    1:11.13           
          1:11.13
  2. Pieter Groos                  DZ&PC                  1:20.51 9304907    1:12.29           
          1:12.29
  3. Mark Rozema                   DZ&PC                  1:14.51 9202785    1:15.27           
          1:15.27


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m wisselslag                             senioren
02-01-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ewoud Potiek                  DZ&PC                  1:02.51 8902503    1:00.55           
          1:00.55
  2. Erik Hagting                  DZ&PC                  1:00.38 9100829    1:01.14           
          1:01.14
  3. Willem Jan v.d. Vegte         Bolsward               1:05.00 8703459    1:04.94           
          1:04.94
  4. Bart v/d Hoeven               DZ&PC                  1:05.10 8701379    1:05.40           
          1:05.40
  5. Remco Kamps                   DZ&PC                  1:07.70 9001465    1:08.35           
          1:08.35
  6. Peter Werkman                 DZ&PC                  1:14.90 8703739    1:14.12           
          1:14.12



SPLASH Meet Manager 2007Registered to dz&pc