Speedo deel 2
Haelen (NED),    13.12.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
13-12-2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)           NT 0100480    2:07.23           
          2:07.23
  2. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)           NT 0200074    2:26.37           
          2:26.37
 DIS sanne van gameren             Noord Limburg(SG)           NT 0101938                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m schoolslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
13-12-2009 - 14:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:46.50 0000267    1:43.30           
          1:43.30
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:51.76 0000263    1:47.80           
          1:47.80
  3. Bo Snijders                   RZL                    2:00.16 0000033    1:55.57           
          1:55.57
  4. Daniel Vlijt                  De Roersoppers         2:17.22 0100183    2:04.40           
          2:04.40
  5. Enzo Schmetzer                De Roersoppers              NT 0100439    2:04.70           
          2:04.70
  6. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)           NT 0002253    2:06.21           
          2:06.21
  7. Twan Swagten                  De Roersoppers              NT 0001123    2:10.39           
          2:10.39
  8. Thomas van Tiel               Noord Limburg(SG)           NT 0200315    2:22.86           
          2:22.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
13-12-2009 - 14:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig        NT 0000524    1:41.95           
          1:41.95
  2. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:59.69 0000250    1:46.92           
          1:46.92
  3. Amy Mooren                    De Roersoppers         1:49.89 0000360    1:47.68           
          1:47.68
  4. ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig        NT 0001034    1:48.10           
          1:48.10
  5. Sarine van Rijt               Patrick                     NT 0001194    1:57.76           
          1:57.76
  6. Shannan Minkenberg            De Roersoppers         2:00.00 0002100    2:16.36           
          2:16.36
  7. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)           NT 0001378    2:18.56           
          2:18.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
13-12-2009 - 14:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roel Slobbe                   Patrick                  50.34 9901287      46.31           
  2. Daan Zenden                   De Roersoppers              NT 9900667      51.67           
  3. Cas Louwarts                  RZ                          NT 9901249      53.23           
  4. Roel Wijnands                 De Roersoppers           58.97 9901877      54.73           
  5. Mariano Paulussen             Patrick                     NT 9901283    1:09.44           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
13-12-2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Thevissen               De Roersoppers         3:12.02 9900918    3:09.05           
          1:34.57  3:09.05
  2. Beau Geenen                   RZL                         NT 9902320    3:20.89           
          1:38.20  3:20.89
  3. Shania Visser                 RZ                          NT 9902794    3:33.16           
          1:42.29  3:33.16
  4. Jiska van Rijt                Patrick                     NT 9901880    3:44.26           
          1:45.13  3:44.26
  5. Manouk Verstappen             RZL                         NT 9902322    3:49.70           
          1:52.51  3:49.70
  6. Anne van Straaten             Patrick                     NT 9901884    3:53.39           
          1:48.65  3:53.39
  7. Amber Vervoort                De Roersoppers              NT 9901188    3:56.13           
          1:46.76  3:56.13
  8. Larissa Zegers                RZ                          NT 9902788    4:07.48           
          1:55.82  4:07.48
  9. Eva Vullers                   De Roersoppers              NT 9901848    4:24.85           
          4:24.85



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
13-12-2009 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:51.26 9800247    1:34.94           
          1:34.94
  2. Michel Henkel                 RZ                     2:01.19 9802301    1:43.80           
          1:43.80
  3. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:55.00 9800737    1:55.16           
          1:55.16
 DIS Luuk Broens                   RZL                         NT 9802693    2:23.70           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:23.70
  NG Sven Geenen                   RZL                         NT 9802695                      
  NG Justin Redman                 RZL                         NT 9801453                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 200m rugslag              Meisjes Junioren 1 en 2
13-12-2009 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:01.18 9702664    2:50.51           
          1:25.04  2:50.51
  2. Lotte van Haarst              De Roersoppers         3:01.18 9701858    2:54.64           
          1:26.19  2:54.64
  3. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig        NT 9801108    3:05.36           
          1:30.02  3:05.36
  4. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         3:38.23 9801032    3:08.95           
          1:33.32  3:08.95
  5. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      3:09.14 9701374    3:09.70           
          1:33.64  3:09.70
  6. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   3:28.33 9704548    3:11.92           
          1:32.36  3:11.92
  7. Femke Snijders                RZL                    3:15.77 9700814    3:12.18           
          1:34.77  3:12.18
  8. Lieke Schors                  RZL                         NT 9802024    3:14.06           
          1:39.77  3:14.06
  9. Shae Bours                    RZ                          NT 9803982    3:15.40           
          1:36.52  3:15.40
 10. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig        NT 9801362    3:18.49           
          1:39.60  3:18.49
 11. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig        NT 9801364    3:28.51           
          1:41.02  3:28.51
 12. JoŽl Hoven                    Noord Limburg(SG)           NT 9704816    3:30.60           
          1:42.73  3:30.60
 13. Aniek Ketelings               RZ                          NT 9800588    3:31.81           
          1:40.56  3:31.81
 14. Anouk Rutten                  RZ                          NT 9805012    3:42.94           
          1:46.75  3:42.94
 15. Celine Jansen                 De Roersoppers         4:00.69 9705404    3:54.33           
          1:50.47  3:54.33
  NG Serafina Vlijt                De Roersoppers         3:15.00 9801142                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 200m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
13-12-2009 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Meuwissen               Patrick                     NT 9602601    3:00.77           
          1:25.07  3:00.77
  2. Max Vervoort                  De Roersoppers         3:20.00 9601405    3:00.82           
          1:28.70  3:00.82
  3. Ivo Grosveld                  RZL                         NT 9702483    3:06.04           
          1:31.62  3:06.04
  4. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   3:15.23 9602921    3:06.20           
          1:31.42  3:06.20
  5. Mark Tiemersma                De Roersoppers         3:29.50 9700225    3:16.05           
          1:36.44  3:16.05
  6. Tim Peeters                   RZ                          NT 9700363    3:17.38           
          1:33.96  3:17.38
  7. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig        NT 9701649    3:20.95           
          1:41.04  3:20.95
  8. Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)      3:25.86 9604879    3:21.71           
          1:34.89  3:21.71
  9. Lars Hamacher                 Patrick                     NT 9703189    3:28.85           
          1:42.39  3:28.85
 10. Jasper Slobbe                 Patrick                     NT 9700435    3:29.77           
          1:44.11  3:29.77
 11. Jeroen van Buggenum           Patrick                3:45.57 9601545    3:42.29           
          1:49.64  3:42.29
 12. Chris Verheesen               Patrick                     NT 9701379    3:43.42           
          1:49.39  3:43.42
 13. Erik Broens                   RZL                         NT 9702481    3:58.16           
          1:56.67  3:58.16
 DIS Louis Guveau                  RZ                          NT 9703761    3:49.67           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:51.60  3:49.67
 DIS Leonardo Verkoelen            Patrick                     NT 9704697    4:38.67           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:04.02  4:38.67
NG.Z Guus Wolswinkel               RZ                     3:02.44 9701677                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Minioren 2 en 3
13-12-2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)           NT 0100480    2:05.28           
          2:05.28
  2. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)           NT 0200074    2:17.75           
          2:17.75
  3. sanne van gameren             Noord Limburg(SG)           NT 0101938    2:31.36           
          2:31.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 50m vlinderslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
13-12-2009 - 15:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel Vlijt                  De Roersoppers         1:05.32 0100183      43.89           
  2. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     45.61 0000267      44.17           
  3. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     50.13 0000263      44.41           
  4. Bo Snijders                   RZL                      59.22 0000033      45.23           
  5. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)           NT 0002253    1:04.89           
 DIS Enzo Schmetzer                De Roersoppers              NT 0100439    1:03.53           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Thomas van Tiel               Noord Limburg(SG)           NT 0200315    1:21.74           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VD + VC



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
13-12-2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:29.96 0000250    1:31.15           
          1:31.15
  2. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig   1:33.39 0000524    1:34.34           
          1:34.34
  3. ZoŽ Pauwels                   Heldense Zwemverenig   1:34.67 0001034    1:37.45           
          1:37.45
  4. Amy Mooren                    De Roersoppers         1:42.08 0000360    1:41.86           
          1:41.86
  5. Sarine van Rijt               Patrick                1:47.57 0001194    1:50.46           
          1:50.46
  6. Shannan Minkenberg            De Roersoppers         1:49.42 0002100    1:56.87           
          1:56.87
  7. Ciel Hesen                    Noord Limburg(SG)           NT 0001378    2:23.32           
          2:23.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
13-12-2009 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cas Louwarts                  RZ                     1:55.67 9901249    1:48.45           
          1:48.45
  2. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:55.20 9901877    1:49.69           
          1:49.69
  3. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:53.33 9900667    1:52.76           
          1:52.76
  4. Mariano Paulussen             Patrick                1:58.40 9901283    1:58.00           
          1:58.00
 DIS Roel Slobbe                   Patrick                1:59.60 9901287    1:55.81           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:55.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
13-12-2009 - 15:16                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Thevissen               De Roersoppers              NT 9900918    1:48.13           
          1:48.13
  2. Beau Geenen                   RZL                         NT 9902320    2:04.18           
          2:04.18
 DIS Manouk Verstappen             RZL                         NT 9902322    2:08.38           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:08.38
 DIS Eva Vullers                   De Roersoppers              NT 9901848    2:24.67           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:24.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 200m vrije slag                  Jongens Minioren 6
13-12-2009 - 15:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robbin Vonk                   De Roersoppers         3:01.25 9800737    2:49.12           
          1:18.63  2:49.12
  2. Koen Wijnands                 De Roersoppers         3:04.78 9800247    2:55.73           
          1:24.57  2:55.73
  3. Michel Henkel                 RZ                     3:03.26 9802301    3:00.22           
          1:25.39  3:00.22
  4. Pim Vrehen                    Patrick                     NT 9803525    3:42.56           
          1:44.36  3:42.56
  5. Luuk Broens                   RZL                         NT 9802693    3:49.09           
          1:45.96  3:49.09
  6. Sjoerd te Kortschot           De Roersoppers         4:45.00 9802309    4:03.31           
          1:56.43  4:03.31
  7. Max Engelen                   De Roersoppers         4:42.66 9801403    4:04.10           
          1:57.70  4:04.10
  8. Brain Heimens                 RZ                          NT 9800779    4:06.07           
          1:53.05  4:06.07
  NG Sven Geenen                   RZL                         NT 9802695                      
  NG Justin Redman                 RZL                         NT 9801453                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vlinderslag            Meisjes Junioren 1 en 2
13-12-2009 - 15:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:46.85 9702664    3:31.46           
          1:35.41  3:31.46
  2. Lotte van Haarst              De Roersoppers              NT 9701858    3:33.29           
          1:38.28  3:33.29
  3. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig        NT 9801362    3:49.22           
          1:49.18  3:49.22
  4. Shae Bours                    RZ                          NT 9803982    4:00.41           
          1:53.80  4:00.41
  5. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      4:00.48 9701374    4:10.07           
          1:52.48  4:10.07
  6. Aniek Ketelings               RZ                          NT 9800588    4:31.19           
          1:58.63  4:31.19
 DIS Femke Snijders                RZL                    3:52.08 9700814    3:45.94           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:38.27  3:45.94
 DIS Lieke Schors                  RZL                         NT 9802024    3:51.43           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:52.30  3:51.43
 DIS Celine Jansen                 De Roersoppers              NT 9705404    4:13.45           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:00.29  4:13.45
  NG Serafina Vlijt                De Roersoppers              NT 9801142                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
13-12-2009 - 15:43                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Peeters                   RZ                          NT 9700363    3:27.26           
          1:35.77  3:27.26
  2. Ivo Grosveld                  RZL                         NT 9702483    3:30.89           
          1:38.64  3:30.89
  3. Robin Meuwissen               Patrick                     NT 9602601    3:35.83           
          1:38.41  3:35.83
  4. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig        NT 9602921    3:45.09           
          1:42.89  3:45.09
  5. Lars Hamacher                 Patrick                     NT 9703189    3:58.38           
          1:55.52  3:58.38
  6. Chris Verheesen               Patrick                     NT 9701379    4:04.34           
          1:58.15  4:04.34
 DIS Max Vervoort                  De Roersoppers              NT 9601405                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
 DIS Mark Tiemersma                De Roersoppers              NT 9700225    3:57.92           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:52.06  3:57.92
NG.Z Guus Wolswinkel               RZ                          NT 9701677                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to RZL