Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd deel 2
Purmerend, 13.12.2009


Programmanr. 1
13-12-2009
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-VoNT02002241:40.28
2.Kim GroeneveldZV Waterland2:02.5001009241:45.95


<< TOP >>
Programmanr. 2
13-12-2009
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWzpc1:48.2500003491:46.13
2.Tobias van den NieuwendijkZv AquariusNT01007471:52.70
3.Mike SchilderEd-Vo2:00.2000007672:00.13
4.Aron VeermanEd-Vo2:19.1401008172:06.87
5.Luc KroonEd-Vo2:21.8401006972:12.45
DISAman SinghviDAWNT00009811:59.49
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
13-12-2009
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rowie KampDe Reuring1:42.1000010611:34.43
2.Saskia van der VeldenDAW1:36.5800014781:35.27
3.Mara Döderlein de WinWzpc1:37.2600004121:36.00
4.Floor KoenenDe Reuring1:43.1900016061:38.96
5.Michelle VerhoevenEd-Vo1:41.3800019221:40.84
6.Steffi SchijfDAW1:42.5400014761:44.35
7.Ilona StroekEd-Vo1:49.0000024341:46.09
8.Roos WindtZV Waterland1:56.9600026141:48.03
9.Viveka VerhageDAW1:54.9100014801:50.91
10.Daphne de GrootEd-Vo1:49.6900014341:50.94
11.Mariska KeetmanZV De BronNT00024302:04.02
12.Sanne RotteveelMSV- ZeemachtNT00015502:06.78
13.Irene LigthartZv Aquarius2:29.9100022962:20.52
DISYasmin LahlalWzpc2:42.280002142
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISCaitlin BerkelZV Waterland2:05.790000608
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISSimone AnvelinkMSV- ZeemachtNT0001546
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISEline WiersmaDAW2:02.590001482
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISChantal HetjesEd-Vo1:51.0900015101:45.71
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 4
13-12-2009
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas VlugtEd-Vo37.64990072735.72
2.Brian OtjesZv Aquarius42.89990113539.43
3.Joost van ErkelensDAW53.21990192744.43
4.Joppe van BeekDAW47.96990062744.65
5.Sander DorlandZV Waterland49.42990264347.59
6.Vito MeijZV Waterland50.18990077748.61
7.Raoul LieverstDAW44.00990071348.84
8.Nanne BrugmanZV Waterland54.49990136751.26FJ 1
9.Sander KesselaarMSV- Zeemacht57.89990200951.26FJ 2
10.Barry van EngeldorpZv Aquarius50.46990008951.32
11.Erik BultDAW59.50990215353.40
12.Rense RuigWzpcNT990162753.48
13.Kees DetermanZV Waterland52.61990136553.98
DISDave LeijenaarOude Veer1:02.03990248553.59
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISElroy van de WeesWzpcNT99027171:07.00
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
13-12-2009
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bibi StokvisZV De Bron2:54.9699008922:54.81
2.Jet KleineOude Veer3:06.0499033843:00.56
3.Leonie VosDAW3:13.7199016623:06.74
4.Jasmijn PadtDAW3:07.5099001563:06.96
5.Denise BoonstraDAW3:09.7899026623:10.45
6.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht3:24.8199014383:10.97
7.Susan BeemsterboerDe ReuringNT99041583:16.61
8.Denice HukemaEd-Vo3:30.0399018443:20.61
9.Simone MulDe ReuringNT99027663:21.99
10.Myrthe van BeekDAW3:30.2699010743:22.87
11.Marjolein VisserDe Reuring3:34.0899022163:26.63
12.Anouk van de KrukMSV- ZeemachtNT99037783:38.54
13.Rebecca SchipperZV Waterland3:48.3799022403:39.50
14.Lieke AlofsDAW3:54.6099032323:41.03
15.Benthe MulderDe ReuringNT99027643:41.97
16.Femke TimmermanDe ReuringNT99041603:42.85
17.Esmee VeermanEd-VoNT99040423:46.73
18.Talya de LangeDAWNT99021903:58.68
19.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWzpcNT99028924:06.77


<< TOP >>
Programmanr. 6
13-12-2009
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW1:20.5598001751:19.54
2.Tim TuijpWzpc1:21.5298009751:21.17
3.Jhamal BlankenDAWNT98033971:28.34
4.Jordi de NijsMSV- ZeemachtNT98018511:31.96
5.Rick van ZantenZV Waterland1:32.8698003511:32.93
6.Sander KarregatEd-Vo1:48.3298003671:40.57
7.Hugo BlomDe ReuringNT98019491:43.90
8.Thomas HaneveldDAWNT98016311:44.46
9.Simon KoopenWzpc1:49.9198021271:48.97
10.Rico TolEd-VoNT98041231:57.95
DISFrank DekkerDAWNT98011551:43.32
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISSteef HuibertsOude VeerNT98008131:56.27
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISIan BerkelZV WaterlandNT98011992:09.36
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISVitken VaderMSV- ZeemachtNT98013552:18.39
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRaouf BabikerWzpcNT98034712:20.54
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 7
13-12-2009
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDAW2:41.1197004682:37.95
2.Samira MijnenWzpc2:51.8497013202:53.14
3.Saritha van ZantenZV Waterland2:57.3698012202:54.87
4.Silke JonkDAWNT98020423:00.55
5.Danielle VisserDe Reuring3:06.6197013463:00.95
6.Yvanna ZuurveldDAW3:21.4697029983:01.13
7.Anne NoomDAWNT98000623:02.15
8.Tami de LangeDAW3:13.4097041163:04.33
9.Shanna VeermanWzpcNT98003023:04.63
10.Lotte HoogeterpDAW3:14.6897038783:06.61
11.Isabelle OtteEd-Vo3:11.7997026463:09.39
12.Bianca DenekampWzpc3:09.8897038883:09.95
13.Naomi CohenWzpcNT98012223:14.60
14.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius3:20.7698032223:20.68
15.Simone GanzevoortDe ReuringNT97056743:21.03
16.Maartje FeldbergDAW3:36.6498016203:21.62
17.Kimberley KortDAWNT98046983:22.06
18.Elvira KorthagenWzpc3:38.4098010043:23.17
19.Roanne StolkZV WaterlandNT98010023:24.19
20.Fenke BosschertDAW3:25.6197047243:26.53
21.Mandy van BeverenDe ReuringNT98034483:28.61
22.Merel TolEd-VoNT98003003:37.52
23.Cindy PronkDe ReuringNT98049543:40.25
24.Madelon BrandhoffZV De BronNT97057643:41.37
25.Demy AppelWzpcNT98024243:41.64
26.Jaimy SwinkelsDe ReuringNT98043043:41.74
27.Ailsa GroeneveldDe ReuringNT98034503:50.99
28.Sien HelslootDe ReuringNT97056763:53.18
DISKyra WijnkerMSV- ZeemachtNT98033423:12.81
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISBenthe de VriesDe ReuringNT98019143:22.51
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAlicia FurumayaDe Reuring3:42.2297039683:42.64
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMKyla GroeneveldDe Reuring3:29.479703454
NGDanoushka EndWzpcNT9804276


<< TOP >>
Programmanr. 8
13-12-2009
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carlo KempWzpc2:44.3596004672:40.74
2.Dani HoetmerDAW2:47.7996045032:46.29
3.Sanjay JagroepDAW3:02.1697016252:47.04
4.Rowin MeuffelsDAW2:52.2496033252:47.63
5.Maurits de BruijnDAW2:59.1097009172:53.89
6.Levi TolEd-Vo3:00.5897003512:56.12
7.Sjors de BruinWzpc2:54.9897036092:56.60
8.Beau KneppersOude VeerNT97031572:58.41
9.Danny Fabian GroenWzpc3:08.3397030333:00.50
10.Jos KalverboerZV Waterland3:13.7596022413:03.97
11.Huib KoenenDe ReuringNT97029133:12.55
12.Nico KarregatEd-Vo3:24.3797010013:14.60
13.Stefan MiddelbeekDe ReuringNT97045753:18.25
14.Victor NieuwstadMSV- Zeemacht3:27.8997021773:18.95
DISHerke BrugmanZV Waterland3:53.0796041433:36.35
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
AFGEMWiebe de VriesDe Reuring3:29.889604801


<< TOP >>
Programmanr. 9
13-12-2009
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-VoNT02002241:50.14
2.Kim GroeneveldZV Waterland2:05.6501009241:57.65


<< TOP >>
Programmanr. 10
13-12-2009
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWzpc45.15000034942.68
2.Mike SchilderEd-Vo46.42000076745.75
3.Luc KroonEd-Vo47.93010069748.29
4.Aman SinghviDAW1:10.7700009811:07.25
DISAron VeermanEd-VoNT010081754.95
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VH
DISTobias van den NieuwendijkZv AquariusNT01007471:01.53
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
13-12-2009
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rowie KampDe Reuring1:31.4100010611:27.26
2.Mara Döderlein de WinWzpc1:33.8900004121:28.54
3.Michelle VerhoevenEd-Vo1:30.7900019221:28.85
4.Saskia van der VeldenDAW1:34.1500014781:31.95
5.Floor KoenenDe Reuring1:42.8500016061:34.33
6.Chantal HetjesEd-Vo1:36.5600015101:35.00
7.Viveka VerhageDAW1:34.9000014801:35.67
8.Steffi SchijfDAW1:33.1800014761:37.89
9.Roos WindtZV WaterlandNT00026141:46.71
10.Ilona StroekEd-Vo1:46.7100024341:52.85
11.Sanne RotteveelMSV- ZeemachtNT00015501:54.47
12.Eline WiersmaDAW1:57.1000014821:57.45
13.Yasmin LahlalWzpc2:50.6400021422:01.85
14.Mariska KeetmanZV De Bron2:17.3200024302:03.09
15.Caitlin BerkelZV WaterlandNT00006082:06.82
DISSimone AnvelinkMSV- ZeemachtNT0001546
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISIrene LigthartZv AquariusNT0002296
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
NGDaphne de GrootEd-Vo1:41.220001434


<< TOP >>
Programmanr. 12
13-12-2009
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas VlugtEd-Vo1:41.6599007271:38.85
2.Joost van ErkelensDAW1:44.4699019271:42.02
3.Brian OtjesZv Aquarius1:44.9799011351:44.69
4.Kees DetermanZV Waterland1:52.2999013651:48.50
5.Sander DorlandZV WaterlandNT99026431:49.59
6.Raoul LieverstDAW1:46.1999007131:51.59
7.Joppe van BeekDAW1:56.7199006271:52.36
8.Sander KesselaarMSV- Zeemacht2:02.7299020091:53.99
9.Erik BultDAW2:01.6199021531:56.55
10.Nanne BrugmanZV Waterland2:00.9199013671:57.92
11.Vito MeijZV Waterland1:59.9699007772:01.43
12.Rense RuigWzpcNT99016272:06.64
13.Elroy van de WeesWzpcNT99027172:08.03
14.Dave LeijenaarOude Veer2:06.5699024852:10.69
DISBarry van EngeldorpZv Aquarius1:55.9799000891:58.71
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
13-12-2009
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne van den BrinkMSV- ZeemachtNT99014381:51.76
2.Leonie VosDAWNT99016621:52.92
3.Jet KleineOude VeerNT99033841:54.68
4.Jasmijn PadtDAWNT99001561:57.61
5.Bibi StokvisZV De BronNT99008922:00.07
6.Susan BeemsterboerDe ReuringNT99041582:02.40
7.Myrthe van BeekDAWNT99010742:09.22
8.Marjolein VisserDe ReuringNT99022162:10.17
9.Denice HukemaEd-VoNT99018442:11.55
10.Benthe MulderDe ReuringNT99027642:12.58
DISSimone MulDe ReuringNT99027662:05.68
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISFemke TimmermanDe ReuringNT99041602:14.16
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDenise BoonstraDAWNT99026622:17.58
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTalya de LangeDAWNT99021902:28.16
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRebecca SchipperZV WaterlandNT99022402:58.00
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 14
13-12-2009
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW2:26.6898001752:24.96
2.Tim TuijpWzpc2:36.5298009752:33.13
3.Rick van ZantenZV Waterland2:51.7298003512:44.95
4.Sander KarregatEd-Vo2:58.9698003672:47.52
5.Thomas HaneveldDAW2:53.0198016312:49.32
6.Jhamal BlankenDAW2:54.4498033972:51.81
7.Simon KoopenWzpc3:03.9798021272:53.53
8.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:57.5898018512:53.64
9.Hugo BlomDe ReuringNT98019493:10.25
10.Vitken VaderMSV- ZeemachtNT98013553:12.50
11.Steef HuibertsOude VeerNT98008133:14.28
12.Frank DekkerDAW3:19.8998011553:18.61
13.Raymon ZoetigheidWzpcNT98043233:19.06
14.Rico TolEd-VoNT98041233:21.38
15.Ian BerkelZV Waterland3:22.9598011993:28.58
16.Raouf BabikerWzpc3:48.9198034713:50.01


<< TOP >>
Programmanr. 15
13-12-2009
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDAW3:09.7497004682:56.50
2.Saritha van ZantenZV WaterlandNT98012203:18.03
3.Shanna VeermanWzpcNT98003023:21.20
4.Danielle VisserDe Reuring3:27.8197013463:23.69
5.Bianca DenekampWzpc3:50.0397038883:25.44
6.Isabelle OtteEd-Vo3:40.9397026463:33.03
7.Anne NoomDAWNT98000623:40.75
8.Lotte HoogeterpDAW3:46.2197038783:40.97
9.Roanne StolkZV WaterlandNT98010023:41.88
10.Yvanna ZuurveldDAWNT97029983:45.76
11.Elvira KorthagenWzpc3:48.8298010043:50.18
12.Silke JonkDAW3:53.7198020423:52.62
13.Samira MijnenWzpc3:48.3697013203:59.53
14.Naomi CohenWzpcNT98012224:02.88
15.Fenke BosschertDAWNT97047244:05.47
16.Alicia FurumayaDe Reuring4:03.9397039684:19.82
17.Cindy PronkDe ReuringNT98049544:48.99
DISMandy van BeverenDe ReuringNT9803448
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
DISAilsa GroeneveldDe ReuringNT9803450
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
DISSimone GanzevoortDe ReuringNT97056743:50.21
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTami de LangeDAWNT97041164:15.88
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISKyra WijnkerMSV- ZeemachtNT98033424:16.46
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJaimy SwinkelsDe ReuringNT98043044:31.82
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., VB
DISIsabel van den NieuwndijkZv AquariusNT98032224:39.69
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VC
DISSien HelslootDe ReuringNT97056765:03.05
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMKyla GroeneveldDe Reuring3:51.919703454
AFGEMBenthe de VriesDe ReuringNT9801914
NGDanoushka EndWzpcNT9804276


<< TOP >>
Programmanr. 16
13-12-2009
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars HaarsmaDAW2:31.3696007452:32.28
2.Levi TolEd-VoNT97003513:17.35
3.Carlo KempWzpcNT96004673:19.00
4.Dani HoetmerDAW3:39.8196045033:25.60
5.Sanjay JagroepDAW3:31.1697016253:26.02
6.Maurits de BruijnDAWNT97009173:27.78
7.Beau KneppersOude VeerNT97031573:27.89
8.Jos KalverboerZV Waterland3:40.0996022413:31.18
9.Rowin MeuffelsDAW3:37.0196033253:32.78
10.Nico KarregatEd-VoNT97010013:34.90
11.Victor NieuwstadMSV- ZeemachtNT97021773:38.11
12.Sjors de BruinWzpcNT97036093:38.74
13.Herke BrugmanZV WaterlandNT96041434:36.21
14.Stefan MiddelbeekDe ReuringNT97045754:45.45
DISHuib KoenenDe ReuringNT97029133:38.76
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMWiebe de VriesDe ReuringNT9604801