Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 106. Alle, 50m vrije slag  mix minioren 3 e.l.
Nr. 107. Alle, 50m vrije slag  j. min.4,5,6 - m. min. 4,5
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 114. Alle, 50m schoolslag  mix minioren 3 e.l.
Nr. 115. Alle, 50m schoolslag  j. min.4,5,6 - m. min. 4,5
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo Aalsmeer deel 2
Aalsmeer, 13.12.2009


Programmanr. 1
13.12.09 - 15:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Anouk StevensOceanus1:49.02010044644.971:35.69
2.Giulia CorsiOceanusNT010046846.701:39.38
3.Sam EveleensOceanusNT010050854.131:58.86
4.Pien BoodtDe Dolfijn2:22.32010098257.101:59.13
5.Demi KliffenOceanusNT010045256.342:00.18
6.Lisa van NieuwkerkDe Futen2:02.45020052256.292:02.82


<< TOP >>
Programmanr. 2
13.12.09 - 15:04
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dennis WeeningOceanus1:34.12000081543.721:32.34
2.Hassan NawarDe Futen1:48.45000094752.771:49.67
3.Ruben van VierzenOceanus1:53.32000080352.861:52.26
4.Daniël van der LaanDe Amstel2:05.98000092756.452:00.06
5.Haron MalashDe Dolfijn1:54.32000054156.542:02.02
6.Dennis van NieuwkerkDe Futen2:03.63000155359.362:05.56
7.Dion van den HeuvelOceanus2:07.3300008011:01.262:06.29
8.Philip BroerseDe Dolfijn2:36.6001004772:09.74
9.Martijn OttenhofDe Amstel2:12.5900011551:02.572:11.45
DISSebastian van der BornOceanus2:00.730000805SL1:55.28
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISValdemar de JongDe Dolfijn2:10.830100221SL57.452:01.86
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMCorné HoboOceanusNT0000817


<< TOP >>
Programmanr. 3
13.12.09 - 15:10
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kaylee de JongZpch1:36.61000123447.381:34.28
2.Lianne BouwmeesterOceanus1:37.88000095648.701:37.39
3.Lulu-May VerbeekOceanus1:43.80000095849.091:39.01
4.Maike van de VeldeZpch1:47.05000038250.421:39.70
5.Isaa EbbingeOceanus1:48.1800013141:44.10
6.Samantha MantelDe Futen1:52.42000144256.941:49.56
7.Renske BeekDe Futen1:53.83000051656.071:53.29
8.Sophie van WijngaardenDe Futen2:04.62000144459.921:58.42


<< TOP >>
Programmanr. 4
13.12.09 - 15:14
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Reijer BoodtDe Dolfijn43.07990100138.23
2.Daan SommelingOceanus45.01990076741.16
3.Ricardo GraafmansDe Futen39.10990040942.09
4.Ruben GriffioenOceanus43.92990077144.29
5.Tijn de BoerOceanus53.59990147746.58
6.Pascal de HeijZpch59.48990029749.60
7.Florian van GemerenDe Futen1:01.12990185755.98
8.Roan van BakelOceanus1:04.20990172356.73
DISDaniel KrymchanskyOceanusNT990175950.32VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISMitchell GoneshOceanus51.08990076550.78VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISMart BroerseDe Dolfijn1:06.4099022171:01.83VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
13.12.09 - 15:18
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Moesha WartesDe Dolfijn2:51.72990172436.641:19.072:43.36
2.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn2:53.22990035838.161:22.362:52.09
3.Anouk van NoordOceanus3:16.45990129439.571:24.542:53.86
4.Naomi VisserDe DolfijnNT990303838.321:23.002:58.67
5.Dana BosmanOceanus3:16.26990129641.571:29.803:04.54
6.Fabiënne VorkOceanus3:18.76990249442.241:29.703:04.92
7.Sabrin el BachaDe DolfijnNT990054842.481:30.323:08.80
8.Aurian VeldtZpch3:23.66990175841.581:29.073:09.17
9.Iris van der MoolenDe AmstelNT990205242.861:32.673:12.80
10.Tess Pagano MiraniOceanus3:35.92990210244.481:36.893:17.29
11.Iris BastiaansenDe Amstel2:20.67990200649.421:42.413:30.86


<< TOP >>
Programmanr. 6
13.12.09 - 15:26
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jorgos SkotadisOceanusNT980331734.921:19.36
2.Ruben StamDe FutenNT980033136.201:19.57
3.Sander KirillovaOceanus1:25.21980012140.971:26.19
4.Bart SommelingOceanus1:35.94980076540.731:27.42
5.Jason SlijngardDe DolfijnNT98012651:45.84
6.Tijmen KuinDe DolfijnNT980218352.201:58.07
7.Aage VermeerenOceanusNT980250155.062:00.22
DISRoy StevensOceanusNT9804279VC1:48.05
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISYves-Maurice VorkOceanusNT9800583VB/VC50.421:55.01
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISVince SijmonsDe AmstelNT9801197VD54.231:59.28
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISMike van VlietDe AmstelNT9802861VB2:13.45
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMLars VeefkindDe DolfijnNT9801573


<< TOP >>
Programmanr. 106
13.12.09 - 15:30
50m vrije slagmix minioren 3 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1.Anvar VeldtZpch56.30010028151.39
2.David KielZpch1:01.7301007011:01.45
3.Remco de HeijZpch1:36.3602001611:20.70

Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Imani de JongZpch44.70020046445.19
2.Chelsea den DekkerZpch1:00.48010072455.86
3.Eveline den BrinkerZpch1:03.83020046258.52
4.Linde JaringsZpchNT02007361:04.39
5.Nathalie GriffioenZpch1:02.9001011181:04.48


<< TOP >>
Programmanr. 107
13.12.09 - 15:36
50m vrije slagj. min.4,5,6 - m. min. 4,5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6 en later, Jongens

1.Bonk StoutDok43.96990218141.82
2.Ivar OldenhofZpch43.41000008144.16
3.Marijn KagchellandZpch48.36000065547.07
4.Beau MaassenDe Futen49.57980289547.67
5.Stan MichelZpch51.44990226748.90
6.Kevin WoldaZpch57.26980335349.76
AFGEMBastiaan SmitDok47.249803243
AFGEMTimur HamdamovDe FutenNT9804073

Meisjes Junioren 1 en later, Meisjes

1.Bodil OorthuysDok49.74000215248.66
AFGEMMiranda HassanDe FutenNT9903982


<< TOP >>
Programmanr. 7
13.12.09 - 15:38
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Noa OldenhofZpch2:47.96970062238.571:19.362:41.06
2.Michelle MeulenbroekOceanus2:52.48980113440.131:23.452:49.60
3.Yanna LoogmanZpch2:54.849701848FJ 140.641:25.582:53.46
4.Eva van der BornOceanus2:56.829702380FJ 241.571:25.422:53.46
5.Aïcha CroesOceanusNT980333846.761:37.603:18.60
6.Luca EbbingeOceanusNT980240646.541:38.673:19.36
7.Nella DiepeveenDe FutenNT980152047.911:38.883:23.05
DISCheryl ZethofOceanusNT9801314RD/RF41.101:25.602:57.56
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISDarleen KagchellandZpch3:06.639800138RC43.201:30.283:03.98
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMSuzanne HoboOceanusNT9802408


<< TOP >>
Programmanr. 8
13.12.09 - 15:46
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Wessel de JongOceanus2:33.56960144735.711:14.502:31.42
2.Michael TonsbeekDe Dolfijn2:36.60970128736.171:15.892:32.26
3.Mark VisserDe Amstel2:57.51960144937.421:20.102:47.86
4.Stefan van den BergZpch2:48.38960268340.891:22.892:49.64
5.Rick de MercadoOceanus2:55.80970067341.511:24.862:49.89
6.Jesper KokDe Dolfijn2:54.68960024741.891:25.472:51.60
7.Joris DiepeveenDe Futen2:55.29970094140.291:24.762:51.92
8.Albert van NeeDe Dolfijn3:03.42960262742.701:27.382:55.36
9.Michel van NieuwkerkDe FutenNT970241344.181:33.753:11.34
DISFernando MoolhuijsenOceanus2:50.159600871RC/RE
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISIvar de JongDe Dolfijn2:45.929700869RC40.511:22.302:44.22
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMathijs HellingOceanus2:50.119601043RD/RC41.921:27.322:58.61
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 9
13.12.09 - 15:52
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Anouk StevensOceanusNT010044649.811:44.12
2.Giulia CorsiOceanusNT010046854.821:51.60
3.Sam EveleensOceanusNT010050856.391:57.92
4.Lisa van NieuwkerkDe Futen2:26.6102005222:17.50
5.Demi KliffenOceanusNT01004521:12.762:25.32
DISPien BoodtDe Dolfijn2:30.730100982RD1:05.022:11.31
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
13.12.09 - 15:56
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis WeeningOceanus39.16000081537.56
2.Ruben van VierzenOceanusNT000080346.51
3.Daniël van der LaanDe AmstelNT000092753.32
4.Hassan NawarDe Futen1:04.42000094757.10
5.Haron MalashDe Dolfijn58.97000054157.63FJ 1
6.Dennis van NieuwkerkDe FutenNT000155357.63FJ 2
7.Valdemar de JongDe DolfijnNT01002211:00.88
8.Martijn OttenhofDe AmstelNT00011551:00.89
9.Dion van den HeuvelOceanusNT00008011:02.25
DISSebastian van der BornOceanusNT0000805VC/AA
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISPhilip BroerseDe DolfijnNT01004771:11.50VC/VE
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMCorné HoboOceanusNT0000817


<< TOP >>
Programmanr. 11
13.12.09 - 16:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lianne BouwmeesterOceanus1:24.86000095641.211:24.20
2.Kaylee de JongZpch1:23.38000123442.561:25.29
3.Lulu-May VerbeekOceanus1:28.21000095842.701:28.60
4.Maike van de VeldeZpch1:32.94000038244.521:34.27
5.Samantha MantelDe Futen1:37.50000144256.921:37.65
6.Renske BeekDe Futen1:36.29000051644.301:39.67
7.Isaa EbbingeOceanus1:39.75000131448.871:40.17
8.Sophie van WijngaardenDe Futen1:47.33000144454.571:50.89


<< TOP >>
Programmanr. 12
13.12.09 - 16:04
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ruben GriffioenOceanus1:37.18990077147.681:40.75
2.Reijer BoodtDe Dolfijn1:51.93990100150.011:44.36
3.Daan SommelingOceanus1:42.45990076749.951:44.92
4.Daniel KrymchanskyOceanus1:54.07990175951.141:52.74
5.Florian van GemerenDe Futen1:50.91990185755.481:53.63
6.Roan van BakelOceanus2:02.02990172354.301:54.80
7.Bas EelzakZpch2:04.88990141155.131:56.31
8.Mitchell GoneshOceanus2:02.02990076556.091:57.27
9.Pascal de HeijZpch2:05.20990029757.232:01.43
10.Mart BroerseDe Dolfijn2:14.16990221758.642:06.86
DISRicardo GraafmansDe Futen1:39.779900409SK/SL49.251:46.25
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISTijn de BoerOceanus1:56.379901477SD52.051:51.90
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISAnouar AznouDe DolfijnNT9901111SA1:01.702:09.86
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.


<< TOP >>
Programmanr. 13
13.12.09 - 16:12
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Moesha WartesDe DolfijnNT990172438.821:25.57
2.Naomi VisserDe DolfijnNT990303844.291:37.13
3.Anouk van NoordOceanus1:41.05990129443.391:37.21
4.Fabiënne VorkOceanusNT990249449.901:46.59
5.Dana BosmanOceanus2:02.85990129653.161:54.58
6.Iris BastiaansenDe AmstelNT990200655.392:01.73
7.Iris van der MoolenDe AmstelNT990205256.852:01.98
DISRafaëlla van NeeDe DolfijnNT9900358VB44.421:39.26
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISSabrin el BachaDe DolfijnNT9900548VC55.321:57.45
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAurian VeldtZpchNT9901758VC58.812:09.87
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTess Pagano MiraniOceanusNT9902102VC1:08.282:33.72
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 14
13.12.09 - 16:18
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jorgos SkotadisOceanus2:25.81980331731.681:07.122:21.47
2.Ruben StamDe Futen2:34.10980033132.801:10.602:31.67
3.Bart SommelingOceanus2:33.49980076535.751:15.522:33.15
4.Jason SlijngardDe Dolfijn2:50.89980126534.221:13.772:37.82
5.Sander KirillovaOceanus2:50.44980012137.841:19.492:40.95
6.Yves-Maurice VorkOceanus2:52.03980058338.551:22.222:51.71
7.Roy StevensOceanus2:55.58980427942.121:29.842:58.94
8.Tijmen KuinDe DolfijnNT980218340.851:28.233:08.16
9.Aage VermeerenOceanus3:24.60980250145.541:39.443:11.83
10.Vince SijmonsDe AmstelNT980119745.611:37.643:19.26
11.Mike van VlietDe AmstelNT980286149.021:47.743:44.17
AFGEMLars VeefkindDe DolfijnNT9801573


<< TOP >>
Programmanr. 114
13.12.09 - 16:24
50m schoolslagmix minioren 3 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1.Anvar VeldtZpch57.9601002811:00.32
2.David KielZpchNT01007011:15.85
3.Remco de HeijZpchNT02001611:23.22

Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Imani de JongZpch59.23020046458.05
2.Nathalie GriffioenZpch1:04.4901011181:01.73
3.Linde JaringsZpchNT02007361:08.54
4.Eveline den BrinkerZpch1:07.6402004621:10.52
DISChelsea den DekkerZpch1:15.3801007241:11.32SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 115
13.12.09 - 16:28
50m schoolslagj. min.4,5,6 - m. min. 4,5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6 en later, Jongens

1.Bonk StoutDok52.89990218153.44
2.Marijn KagchellandZpch55.90000065554.39
3.Ivar OldenhofZpch55.84000008157.40
4.Beau MaassenDe Futen56.8798028951:00.10
5.Stan MichelZpch1:02.2199022671:01.37
DISKevin WoldaZpch59.98980335357.19SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMBastiaan SmitDok55.919803243
AFGEMTimur HamdamovDe FutenNT9804073

Meisjes Junioren 1 en later, Meisjes

1.Bodil OorthuysDokNT00021521:06.48
AFGEMMiranda HassanDe Futen58.859903982


<< TOP >>
Programmanr. 15
13.12.09 - 16:32
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Noa OldenhofZpch3:25.6997006221:30.923:16.56
2.Yanna LoogmanZpchNT970184842.331:36.813:26.12
3.Darleen KagchellandZpchNT980013843.601:38.643:28.16
4.Chantal KosmisDe FutenNT970203445.921:40.263:28.45
5.Eva van der BornOceanusNT970238046.921:43.373:35.26


<< TOP >>
Programmanr. 16
13.12.09 - 16:36
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Wessel de JongOceanusNT960144736.641:20.702:52.51
2.Michael TonsbeekDe DolfijnNT970128739.411:27.923:03.01
3.Ivar de JongDe DolfijnNT970086941.081:30.483:05.37
4.Rick de MercadoOceanusNT970067341.911:33.363:13.51
DISJoris DiepeveenDe FutenNT9700941VD/VC39.991:30.243:23.25
VD - Schoolslagbenen gezwommen.