Winter Kampioenschappen 2009
Giessen (NED),    12.12.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag, Junioren 2 en ouder    Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Meisjes, 25m schoolslag, Minioren 1 en 2    Nr. 4. Jongens, 25m schoolslag, Minioren 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 6. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5 en 6
Nr. 7. Dames, 50m rugslag, Junioren 2 en ouder    Nr. 8. Heren, 50m rugslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 9. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 3 en 4    Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 12. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 5 en 6
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Junioren 2 en ouder    Nr. 14. Heren, 50m schoolslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 15. Meisjes, 25m rugslag, Minioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 25m rugslag, Minioren 1 en 2
Nr. 17. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 18. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 20. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en 6
Nr. 21. Dames, 50m vrije slag, Junioren 2 en ouder    Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Junioren 1 en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 50m vlinderslag                  Junioren 2 en ouder
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers     32.24 9107812      32.24           
  2. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers     34.24 8802998      33.43           
  3. Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers     34.12 9400340      33.80           
  4. Sabrina Amperse-Boekhout      De Biesboschzwemmers     35.26 8100120      34.61           
  5. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers     35.02 9400348      35.06           
  6. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers     36.24 6700528      35.14           
  7. Francijna de Kooter           De Biesboschzwemmers     35.92 8000634      35.18           
  8. Laura Korsman                 De Biesboschzwemmers     35.25 9302034      36.86           
  9. Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers     34.60 9200110      37.46           
 10. Carin van Berchum             De Biesboschzwemmers     42.36 9004642      42.50           
 11. Isabel van der Meij           De Biesboschzwemmers     50.56 9700324      47.04 FJ 1      
 12. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers     49.56 9704154      47.04 FJ 2      
 13. Ingrid de Heus                De Biesboschzwemmers        NT 9502544      47.28           
AFGE Ellen van der Nat             De Biesboschzwemmers     46.11 9002692                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m vlinderslag                  Junioren 1 en ouder
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Harry Cornet                  De Biesboschzwemmers     28.25 7100175      27.97           
  2. Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers     28.46 8400543      28.53 FJ 1      
  3. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     27.98 8803627      28.53 FJ 2      
  4. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers     29.94 9206863      28.82           
  5. Giel van Dijk                 De Warande               28.98 9104211      29.13           
  6. Arjon de Bok                  De Biesboschzwemmers     29.07 6900125      29.91           
  7. Willjan van der Zouwen        De Biesboschzwemmers     31.65 8202295      30.93           
  8. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers     32.08 9400453      31.30           
  9. Erik van Linstee              De Biesboschzwemmers     30.75 6700619      31.73           
 10. Daryl Polder                  De Biesboschzwemmers     34.46 9504671      32.88           
 11. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers     33.75 8302643      33.88           
 12. Ebe Gremmer                   De Biesboschzwemmers     35.23 9306133      35.26           
 13. Willem Boljé                  De Biesboschzwemmers        NT 6801411      36.15           
 14. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers     38.87 9600145      37.32           
 15. Stefan van der Nat            De Biesboschzwemmers     40.13 9300911      38.53           
 16. Ingmar Visser                 De Biesboschzwemmers     39.41 8102317      39.79           
 17. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers     45.70 9600563      44.06           
 18. Jelle Ippel                   De Biesboschzwemmers     49.53 9500147      44.33           
 19. Jos de Jong                   De Biesboschzwemmers        NT 7501327      47.70           
 20. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers   1:02.60 9702135      48.71           
 21. Devlin Boljé                  De Biesboschzwemmers        NT 9704027    1:10.49           
AFGE Robert Jan Alderkamp          De Biesboschzwemmers     54.37 8700049                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Meisjes, 25m schoolslag                     Minioren 1 en 2
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Paans                De Biesboschzwemmers     26.70 0200002      28.82           
  2. Laura Verhoeven               De Biesboschzwemmers     28.85 0200116      30.55           
  3. Sarah Damen                   De Biesboschzwemmers     31.86 0200032      30.70           
  4. Sofie Visser                  De Biesboschzwemmers     32.23 0300008      31.55           
  5. Samuelle van Oord             De Biesboschzwemmers        NT 0200410      32.26           
  6. Genista Ippel                 De Biesboschzwemmers     33.86 0200010      32.41           
  7. Jill Weeda                    De Biesboschzwemmers     35.71 0200162      33.30           
  8. Gernine Koek                  De Biesboschzwemmers     35.89 0200188      35.62           
AFGE Iris Visser                   De Biesboschzwemmers        NT 0200636                      
AFGE Soraya van Grafhorst          De Biesboschzwemmers        NT 0200164                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m schoolslag                     Minioren 1 en 2
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniël Muilwijk               De Biesboschzwemmers        NT 0200449      44.15           
  2. Ivan Pruijsen                 De Biesboschzwemmers        NT 0300095      44.85           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 50m rugslag              Minioren 5 en Junioren 1
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers     39.27 9900480      38.44           
  2. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers     41.71 9800722      41.28           
  3. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers     41.50 9801232      43.88           
  4. Chantal Paans                 De Biesboschzwemmers     46.12 9900166      44.08           
  5. Daisy van den Berk            De Biesboschzwemmers     48.48 9900160      45.93           
  6. Annegida Koek                 De Biesboschzwemmers     52.67 9900164      47.12           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Jongens, 50m rugslag                       Minioren 5 en 6
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers     53.51 9900083      51.89           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 50m rugslag                    Junioren 2 en ouder
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Francijna de Kooter           De Biesboschzwemmers     35.41 8000634      34.81           
  2. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers     35.68 9107812      35.38           
  3. Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers     34.90 9200110      36.18           
  4. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers     34.89 8802998      36.28           
  5. Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers     37.29 9400340      36.76           
  6. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers     36.96 6700528      36.88           
  7. Sabrina Amperse-Boekhout      De Biesboschzwemmers     39.28 8100120      37.73           
  8. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers     38.91 9400348      38.79           
  9. Laura Korsman                 De Biesboschzwemmers     38.84 9302034      39.83           
 10. Carin van Berchum             De Biesboschzwemmers     43.73 9004642      44.82           
 11. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers     51.10 9704154      45.75           
 12. Isabel van der Meij           De Biesboschzwemmers     44.31 9700324      46.90           
 13. Ingrid de Heus                De Biesboschzwemmers     52.25 9502544      49.43           
AFGE Ellen van der Nat             De Biesboschzwemmers     44.93 9002692                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 50m rugslag                    Junioren 1 en ouder
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willjan van der Zouwen        De Biesboschzwemmers     31.81 8202295      31.62           
  2. Giel van Dijk                 De Warande               33.52 9104211      31.80           
  3. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers     31.67 9206863      31.94 FJ 1      
  4. Arjon de Bok                  De Biesboschzwemmers     30.46 6900125      31.94 FJ 2      
  5. Harry Cornet                  De Biesboschzwemmers     32.06 7100175      31.94 FJ 3      
  6. Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers     32.82 8400543      32.52           
  7. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     33.83 8803627      34.06           
  8. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers     36.40 9400453      35.15           
  9. Daryl Polder                  De Biesboschzwemmers     34.60 9504671      35.42           
 10. Erik van Linstee              De Biesboschzwemmers     33.78 6700619      36.14           
 11. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers     36.96 8302643      37.48           
 12. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers     38.95 9600145      37.54           
 13. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers     38.20 9600563      37.96           
 14. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers     40.54 9702135      38.91           
 15. Ebe Gremmer                   De Biesboschzwemmers     41.20 9306133      40.09           
 16. Stefan van der Nat            De Biesboschzwemmers     42.25 9300911      42.40           
 17. Ingmar Visser                 De Biesboschzwemmers     39.30 8102317      42.42           
 18. Willem Boljé                  De Biesboschzwemmers        NT 6801411      42.58           
 19. Jelle Ippel                   De Biesboschzwemmers     48.54 9500147      49.95           
 20. Jos de Jong                   De Biesboschzwemmers        NT 7501327      54.48           
 21. Devlin Boljé                  De Biesboschzwemmers   1:01.23 9704027      55.55           
AFGE Robert Jan Alderkamp          De Biesboschzwemmers     57.05 8700049                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 50m schoolslag                     Minioren 3 en 4
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen Damen                  De Biesboschzwemmers     53.16 0000010      50.06           
  2. Julia Verhoeven               De Biesboschzwemmers     58.16 0100082      56.66           
  3. Ilse van de Pol               De Biesboschzwemmers     59.06 0100192    1:00.40 FJ 1      
  4. Femke Golverdingen            De Biesboschzwemmers     59.60 0100258    1:00.40 FJ 2      
  5. Gioya Boljé                   De Biesboschzwemmers        NT 0100828    1:07.42           
  6. Romy Teuling                  De Biesboschzwemmers        NT 0100640    1:13.12           
  7. Marleen Visser                De Biesboschzwemmers        NT 0100376    1:13.46           
  8. Iris Pruijsen                 De Biesboschzwemmers        NT 0003442    1:13.48           
  9. Marlies de Jong               De Biesboschzwemmers        NT 0100148    1:15.68           
 10. Yingke van Dijk               De Biesboschzwemmers        NT 0100776    1:16.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Jongens, 50m schoolslag                     Minioren 3 en 4
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Kruis                     De Biesboschzwemmers     55.02 0000059      54.31           
  2. Simon Schmidt                 De Biesboschzwemmers     58.47 0100029      57.12           
  3. Ruben van der Wiel            De Biesboschzwemmers   1:07.20 0000841    1:01.45           
  4. Nick Lisman                   De Biesboschzwemmers   1:02.67 0000117    1:01.76           
  5. Jelle Ippel                   De Biesboschzwemmers        NT 0100149    1:27.94           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m schoolslag            Minioren 5 en Junioren 1
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers     41.39 9800722      40.92           
  2. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers     45.85 9900480      44.73           
  3. Daisy van den Berk            De Biesboschzwemmers     49.68 9900160      47.58           
  4. Chantal Paans                 De Biesboschzwemmers     48.20 9900166      48.27           
  5. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers     48.12 9801232      48.50           
  6. Annegida Koek                 De Biesboschzwemmers     51.62 9900164      51.47           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m schoolslag                     Minioren 5 en 6
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers     48.04 9900083      49.92           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Junioren 2 en ouder
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers     37.09 6700528      37.60           
  2. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers     37.27 8802998      37.75           
  3. Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers     39.54 9400340      39.36           
  4. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers     41.95 9704154      40.89           
  5. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers     42.58 9107812      41.09           
  6. Francijna de Kooter           De Biesboschzwemmers     40.46 8000634      41.19           
  7. Laura Korsman                 De Biesboschzwemmers     41.54 9302034      42.93           
  8. Sabrina Amperse-Boekhout      De Biesboschzwemmers     46.75 8100120      43.86           
  9. Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers     46.06 9200110      45.92           
 10. Isabel van der Meij           De Biesboschzwemmers     52.40 9700324      51.51           
 11. Carin van Berchum             De Biesboschzwemmers     51.43 9004642      52.57           
 12. Ingrid de Heus                De Biesboschzwemmers     55.10 9502544      54.20           
 DIS Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers     43.18 9400348      43.85           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Ellen van der Nat             De Biesboschzwemmers     44.38 9002692                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Heren, 50m schoolslag                  Junioren 1 en ouder
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Harry Cornet                  De Biesboschzwemmers     31.87 7100175      31.70           
  2. Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers     33.93 8400543      33.22           
  3. Willjan van der Zouwen        De Biesboschzwemmers     33.30 8202295      33.68 FJ 1      
  4. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     33.39 8803627      33.68 FJ 2      
  5. Giel van Dijk                 De Warande               34.34 9104211      34.28           
  6. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers     34.54 8302643      34.90           
  7. Erik van Linstee              De Biesboschzwemmers     34.29 6700619      35.16           
  8. Arjon de Bok                  De Biesboschzwemmers     33.45 6900125      35.20           
  9. Ebe Gremmer                   De Biesboschzwemmers     37.81 9306133      36.83           
 10. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers     38.21 9206863      37.04           
 11. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers     37.83 9400453      38.82           
 12. Stefan van der Nat            De Biesboschzwemmers     40.19 9300911      39.93           
 13. Ingmar Visser                 De Biesboschzwemmers     39.93 8102317      40.58           
 14. Daryl Polder                  De Biesboschzwemmers     40.17 9504671      41.98           
 15. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers     42.39 9600563      43.40           
 16. Willem Boljé                  De Biesboschzwemmers        NT 6801411      44.11           
 17. Jos de Jong                   De Biesboschzwemmers        NT 7501327      47.50           
 18. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers     47.92 9600145      47.67           
 19. Jelle Ippel                   De Biesboschzwemmers     54.00 9500147      51.49           
 20. Devlin Boljé                  De Biesboschzwemmers     53.93 9704027      55.04           
 21. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers     55.51 9702135      57.13           
AFGE Robert Jan Alderkamp          De Biesboschzwemmers     51.68 8700049                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 25m rugslag                       Minioren 1 en 2
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Paans                De Biesboschzwemmers     27.77 0200002      26.78           
  2. Genista Ippel                 De Biesboschzwemmers     29.34 0200010      30.67           
  3. Sarah Damen                   De Biesboschzwemmers     31.98 0200032      31.40           
  4. Jill Weeda                    De Biesboschzwemmers     43.84 0200162      32.55           
  5. Samuelle van Oord             De Biesboschzwemmers        NT 0200410      34.96           
  6. Sofie Visser                  De Biesboschzwemmers     32.04 0300008      36.97           
  7. Laura Verhoeven               De Biesboschzwemmers     38.67 0200116      37.78           
  8. Gernine Koek                  De Biesboschzwemmers     36.10 0200188      40.06           
AFGE Soraya van Grafhorst          De Biesboschzwemmers        NT 0200164                      
AFGE Iris Visser                   De Biesboschzwemmers        NT 0200636                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 25m rugslag                       Minioren 1 en 2
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivan Pruijsen                 De Biesboschzwemmers        NT 0300095      38.35           
  2. Daniël Muilwijk               De Biesboschzwemmers        NT 0200449      51.34           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Meisjes, 50m vrije slag                     Minioren 3 en 4
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen Damen                  De Biesboschzwemmers     42.64 0000010      41.73           
  2. Julia Verhoeven               De Biesboschzwemmers     47.23 0100082      44.71           
  3. Femke Golverdingen            De Biesboschzwemmers     50.77 0100258      50.76           
  4. Ilse van de Pol               De Biesboschzwemmers     53.42 0100192      51.55           
  5. Gioya Boljé                   De Biesboschzwemmers     58.57 0100828    1:01.14           
  6. Marleen Visser                De Biesboschzwemmers        NT 0100376    1:08.84           
  7. Romy Teuling                  De Biesboschzwemmers   1:05.51 0100640    1:16.82           
  8. Iris Pruijsen                 De Biesboschzwemmers        NT 0003442    1:23.41           
  9. Marlies de Jong               De Biesboschzwemmers        NT 0100148    1:23.74           
 10. Yingke van Dijk               De Biesboschzwemmers   1:16.63 0100776    1:28.74           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 3 en 4
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Kruis                     De Biesboschzwemmers     43.39 0000059      46.04           
  2. Simon Schmidt                 De Biesboschzwemmers     46.92 0100029      48.74           
  3. Nick Lisman                   De Biesboschzwemmers   1:01.32 0000117      58.14           
  4. Ruben van der Wiel            De Biesboschzwemmers   1:04.28 0000841      59.70           
  5. Jelle Ippel                   De Biesboschzwemmers   1:17.70 0100149    1:25.74           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag            Minioren 5 en Junioren 1
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers     33.28 9800722      32.54           
  2. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers     33.74 9900480      33.72           
  3. Daisy van den Berk            De Biesboschzwemmers     38.97 9900160      37.64           
  4. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers     36.95 9801232      37.68           
  5. Chantal Paans                 De Biesboschzwemmers     40.14 9900166      39.23           
  6. Annegida Koek                 De Biesboschzwemmers     42.59 9900164      41.84           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 5 en 6
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers     39.92 9900083      40.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Dames, 50m vrije slag                  Junioren 2 en ouder
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers     29.59 8802998      30.10 FJ 1      
  2. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers     30.26 9107812      30.10 FJ 2      
  3. Annette Wijnja-Visser         De Biesboschzwemmers     30.12 6700528      30.78           
  4. Anouk Goes                    De Biesboschzwemmers     30.82 9400340      30.89           
  5. Sabrina Amperse-Boekhout      De Biesboschzwemmers     30.81 8100120      30.95           
  6. Francijna de Kooter           De Biesboschzwemmers     31.27 8000634      31.66 FJ 1      
  7. Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers     31.95 9200110      31.66 FJ 2      
  8. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers     31.36 9400348      32.04           
  9. Laura Korsman                 De Biesboschzwemmers     31.78 9302034      33.96           
 10. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers     36.43 9704154      35.03           
 11. Carin van Berchum             De Biesboschzwemmers     36.22 9004642      35.57           
 12. Isabel van der Meij           De Biesboschzwemmers     38.24 9700324      38.61           
 13. Ingrid de Heus                De Biesboschzwemmers     43.35 9502544      41.40           
AFGE Ellen van der Nat             De Biesboschzwemmers     35.28 9002692                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Junioren 1 en ouder
12.12.09                                                                                Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Harry Cornet                  De Biesboschzwemmers     25.38 7100175      25.32           
  2. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers     27.08 9206863      26.51           
  3. Willjan van der Zouwen        De Biesboschzwemmers     27.40 8202295      26.52           
  4. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     25.94 8803627      26.54           
  5. Giel van Dijk                 De Warande               25.92 9104211      27.01 FJ 1      
  6. Erik Drewes                   De Biesboschzwemmers     26.47 8400543      27.01 FJ 2      
  7. Arjon de Bok                  De Biesboschzwemmers     26.46 6900125      28.08           
  8. Erik van Linstee              De Biesboschzwemmers     27.36 6700619      28.46 FJ 1      
  9. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers     27.50 9400453      28.46 FJ 2      
 10. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers     28.94 8302643      29.25           
 11. Ebe Gremmer                   De Biesboschzwemmers     28.71 9306133      29.49           
 12. Daryl Polder                  De Biesboschzwemmers     28.94 9504671      29.64           
 13. Willem Boljé                  De Biesboschzwemmers        NT 6801411      30.32           
 14. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers     33.67 9600145      32.16           
 15. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers     32.60 9600563      32.53           
 16. Stefan van der Nat            De Biesboschzwemmers     33.03 9300911      33.06           
 17. Ingmar Visser                 De Biesboschzwemmers     34.98 8102317      34.89           
 18. Jos de Jong                   De Biesboschzwemmers        NT 7501327      36.34           
 19. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers     36.16 9702135      36.77           
 20. Jelle Ippel                   De Biesboschzwemmers     39.66 9500147      39.25           
 21. Devlin Boljé                  De Biesboschzwemmers     51.16 9704027      47.57           
AFGE Robert Jan Alderkamp          De Biesboschzwemmers     50.12 8700049                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers