Vierkamp 2009-2010 deel 2
Waalwijk (NED),    6.12.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 100m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 3. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en junioren 1    Nr. 4. Heren, 100m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Alle, 100m vlinderslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 8. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 9. Heren, 100m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 10. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 11. Alle, 200m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 12. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 13. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en junioren 1    Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 15. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Alle, 50m vlinderslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 19. Heren, 200m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 20. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 300m wisselslag, 12 jaar en ouder    Nr. 22. Dames, 300m wisselslag, Dames Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
6.12.09 - 16:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Edgar BROK                    AquAmigos              1:36.54 0000017    1:31.57           
            41.96  1:31.57


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
6.12.09 - 16:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van ENGELEN             AquAmigos              1:20.81 0000350    1:16.92           
            37.76  1:16.92
  2. Esther de LAAT                AquAmigos              1:43.87 0000174    1:38.28           
            44.56  1:38.28
  3. Dempsy van LIESHOUT           BZV 's-hertogenbosch   1:57.54 0000462    1:40.94           
            45.55  1:40.94
  4. Maartje VERHOEVEN             Wzv                    1:43.44 0003032    1:44.73           
            46.06  1:44.73
  5. Daphne van NOORDEN            BZV 's-hertogenbosch        NT 0002180    1:51.74           
            52.03  1:51.74
  6. Eline AKKERMANS               Wzv                    2:05.43 0100588    2:00.51           
            58.67  2:00.51
  7. Chantal van den LINDEN        Wzv                         NT 0001502    2:14.39           
            57.83  2:14.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5 en 6
6.12.09 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van den HOUT            AquAmigos              1:23.78 9801269    1:19.25           
            39.14  1:19.25
  2. Pascal ROOSE                  AquAmigos              1:23.32 9801805    1:20.80           
            39.95  1:20.80
  3. Brian KORTHOUT                AquAmigos              1:23.92 9802473    1:25.16           
            42.17  1:25.16
  4. Thomas van den LINDEN         Wzv                    1:49.74 9900893    1:54.28           
            51.35  1:54.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 5 en junioren 1
6.12.09 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal DENTZ                 AquAmigos              1:25.04 9801726    1:21.26           
            38.30  1:21.26
  2. Tisha NICASIA                 Wzv                    1:38.42 9803890    1:28.45           
            40.95  1:28.45
  3. Janneke WOUTERS               BZV 's-hertogenbosch   1:36.12 9900932    1:33.87           
            44.25  1:33.87
  4. Esther de WIJS                Wzv                    1:28.64 9801732    1:36.00           
            43.30  1:36.00
  5. Lynn van ES                   Wzv                    1:33.70 9901462    1:40.06           
            44.13  1:40.06
  6. Roxanne KOUWENBERG            Wzv                    1:50.70 9802590    1:43.93           
            47.50  1:43.93
AFGE Kayleigh van BREUGEL          BZV 's-hertogenbosch   1:53.08 9901284                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 100m vrije slag                       1997 en eerder
6.12.09 - 16:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom LOMMERS                   Wzv                      52.26 9001847      54.36           
            28.36    54.36
  2. Philippe van den DUNGEN       AquAmigos                56.08 8800893      57.09           
            57.09
  3. Sebastian de BEEN             O.Z. & P.C. De Waran     56.78 9302233      57.50           
            27.43    57.50
  4. Remy den BOER                 O.Z. & P.C. De Waran     56.51 9401759      59.25           
            28.36    59.25
  5. Kevin de KOK                  AquAmigos                59.10 8901705      59.54           
            29.13    59.54
  6. Harm DONKERS                  O.Z. & P.C. De Waran   1:01.16 9301809    1:00.35           
            29.37  1:00.35
  7. Jarst van BELLE               AquAmigos              1:01.89 9200061    1:02.31           
            29.15  1:02.31
  8. Tom PEL                       O.Z. & P.C. De Waran     59.08 9203237    1:02.88           
            30.88  1:02.88
  9. Rudy CHAMBON                  Wzv                    1:02.99 9306775    1:03.92           
            30.92  1:03.92
 10. Nick EVERS                    AquAmigos              1:05.30 9502171    1:03.95           
            30.14  1:03.95
 11. Paul van den NOORT            O.Z. & P.C. De Waran   1:03.25 8702379    1:04.32           
            30.36  1:04.32
 12. Jeffrey DUIF                  BZV 's-hertogenbosch   1:06.47 9401365    1:06.31           
            30.61  1:06.31
 13. Marco HOOGENRAAD              BZV 's-hertogenbosch   1:10.07 9503051    1:07.95           
            32.83  1:07.95
 14. Mike VAES                     BZV 's-hertogenbosch   1:08.87 9106821    1:08.51           
            34.32  1:08.51
 15. Robin LEFEU                   O.Z. & P.C. De Waran   1:09.67 9703847    1:08.79           
            32.57  1:08.79
 16. Willem KLEINENDORST           BZV 's-hertogenbosch   1:09.58 9602443    1:09.59           
            34.43  1:09.59
 17. Victor vd WETERING            BZV 's-hertogenbosch   1:22.42 9404179    1:15.88           
            37.40  1:15.88
 18. Pim van HELVOIRT              BZV 's-hertogenbosch        NT 9404327    1:16.82           
            36.41  1:16.82
 19. Jashja KEMP                   AquAmigos              1:20.83 9504573    1:17.45           
            37.42  1:17.45
 20. Ilya RHEMREV                  O.Z. & P.C. De Waran        NT 9505439    1:18.34           
            39.10  1:18.34
 21. Sofian RECHCHAD               BZV 's-hertogenbosch   1:20.23 9502793    1:21.68           
            38.12  1:21.68
 22. Sam MIR                       BZV 's-hertogenbosch   1:26.08 9504341    1:23.66           
            40.30  1:23.66
 23. Joren den BOER                BZV 's-hertogenbosch   1:26.70 9601463    1:25.94           
            38.57  1:25.94
 24. Remco de BONT                 O.Z. & P.C. De Waran   1:35.36 9703931    1:31.42           
            45.00  1:31.42
 25. Sven GEERS                    O.Z. & P.C. De Waran   1:28.04 9601963    1:32.42           
            42.73  1:32.42
NG.Z Peter de ZOETE                BZV 's-hertogenbosch        NT 9307051                      
AFGE Christopher van den HEUVEL    O.Z. & P.C. De Waran        NT 9505519                      
AFGE Stan BROK                     AquAmigos              1:03.70 9401473                      
AFGE Ruben van STRATEN             O.Z. & P.C. De Waran   1:01.54 7700933                      
AFGE Jojie OOMENS                  AquAmigos              1:08.76 9404149                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
6.12.09 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda de KOK                  AquAmigos              1:00.82 9101686    1:01.76           
            30.13  1:01.76
  2. Arja den BOER                 BZV 's-hertogenbosch   1:03.89 9405634    1:04.75           
            31.34  1:04.75
  3. Christel PEETERS              O.Z. & P.C. De Waran   1:03.68 9102424    1:05.89           
            31.12  1:05.89
  4. Daphne KIEVIT                 O.Z. & P.C. De Waran   1:03.37 9207058    1:06.10           
            32.00  1:06.10
  5. Karin de KOK                  AquAmigos              1:06.20 9301010    1:06.38           
            32.74  1:06.38
  6. Marlotte SPOHR                Wzv                    1:06.10 9305288    1:07.36           
            32.54  1:07.36
  7. Sanne de LAAT                 AquAmigos              1:07.34 9502730    1:08.55           
            32.68  1:08.55
  8. GabriŽlla van OERLE           O.Z. & P.C. De Waran   1:08.07 9006758    1:09.53           
            32.81  1:09.53
  9. Carmen KOPER                  O.Z. & P.C. De Waran   1:13.94 9603888    1:10.63           
          1:10.63
 10. Birgit van der WEGEN          O.Z. & P.C. De Waran   1:06.07 9304942    1:10.95           
            33.28  1:10.95
 11. Femke BESKERS                 O.Z. & P.C. De Waran   1:09.78 9602496    1:11.92           
            34.35  1:11.92
 12. Joyce MUSKENS                 AquAmigos              1:10.23 8301426    1:11.95           
        A
            34.48  1:11.95
 12. Leonie ZWIERS                 AquAmigos              1:12.18 9401416    1:11.95           
        B
            34.85  1:11.95
 14. Sanne van der SCHANS          Wzv                    1:13.33 9602714    1:12.20           
            34.32  1:12.20
 15. Simone BALVERS                Wzv                    1:15.13 9600878    1:14.37           
            35.78  1:14.37
 16. Manon BALVERS                 Wzv                    1:12.54 9502042    1:14.56           
            35.87  1:14.56
 17. Kim van VLIET                 Wzv                    1:13.83 8704384    1:15.16           
            35.57  1:15.16
 18. Simone van den ELZEN          BZV 's-hertogenbosch   1:15.74 9701980    1:15.23           
            35.92  1:15.23
 19. Lonne BESKERS                 O.Z. & P.C. De Waran   1:14.35 9702218    1:16.53           
            36.34  1:16.53
 20. Noelle VIGUURS                AquAmigos              1:17.02 9307180    1:17.44           
            36.80  1:17.44
 21. Carlijn van der WEGEN         O.Z. & P.C. De Waran   1:17.61 9206674    1:17.65           
            37.10  1:17.65
 22. Elena van der PLOEG           O.Z. & P.C. De Waran   1:18.93 9500702    1:18.90           
            37.48  1:18.90
 23. Elise de KROON                AquAmigos              1:20.21 9501984    1:19.09           
            38.88  1:19.09
 24. Marit van TILBURG             O.Z. & P.C. De Waran   1:24.69 9701208    1:19.94           
            37.84  1:19.94
 25. Cynthia TIJSSEN               O.Z. & P.C. De Waran   1:19.96 9503808    1:20.00           
            37.71  1:20.00
 26. Joyce de JONG                 O.Z. & P.C. De Waran   1:21.92 9704166    1:20.07           
          1:20.07
 27. Claudia SIEMONS               O.Z. & P.C. De Waran   1:19.42 9506332    1:20.29           
            37.82  1:20.29
 28. Janneke de WIJS               Wzv                    1:20.70 9602716    1:20.40           
            37.75  1:20.40
 29. Wiyanna van BELLE             AquAmigos              1:22.10 9600800    1:20.70           
            39.04  1:20.70
 30. Daphne van der KRUYSSEN       O.Z. & P.C. De Waran   1:17.29 9107998    1:21.31           
            37.14  1:21.31
 31. Brynne van BELLE              AquAmigos              1:24.02 9505050    1:23.84           
            40.39  1:23.84
 32. Marieke de JONG               O.Z. & P.C. De Waran   1:39.03 9705106    1:37.35           
            46.18  1:37.35
 33. Lisa VERWER                   O.Z. & P.C. De Waran   1:43.84 9606022    1:39.37           
            45.49  1:39.37
 34. Anouk VERBERNE                BZV 's-hertogenbosch   1:38.29 9704638    1:40.07           
            44.39  1:40.07
 35. Anne KEMP                     AquAmigos              1:49.44 9705494    1:42.72           
            47.75  1:42.72
 36. Tessa van HELVOIRT            BZV 's-hertogenbosch   1:36.23 9702978    1:42.83           
            47.19  1:42.83
NG.Z Anne Roos CRAMER              BZV 's-hertogenbosch        NT 9506560                      
AFGE Maaike HOOGENHOUT             AquAmigos              1:15.60 8604444                      
AFGE Julia MARASABESSY             BZV 's-hertogenbosch   1:11.06 9601820                      
AFGE Nynke VERMAZEREN              O.Z. & P.C. De Waran        NT 9604622                      
AFGE Selena OOMENS                 AquAmigos              1:26.40 9704126                      
AFGE DaniŽlle vd WEIJENBERG        AquAmigos                   NT 8503174                      
AFGE Floor SCHREUDER               O.Z. & P.C. De Waran   1:42.10 9207618                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m vlinderslag        Meisjes Minioren 4 en later
6.12.09 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van ENGELEN             AquAmigos              1:30.00 0000350    1:39.94           
            45.26  1:39.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vlinderslag            Jongens Minioren 5 en 6
6.12.09 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brian KORTHOUT                AquAmigos                   NT 9802473    1:36.53           
            45.72  1:36.53
  2. Niels van den HOUT            AquAmigos                   NT 9801269    1:47.73           
            49.76  1:47.73
  3. Pascal ROOSE                  AquAmigos                   NT 9801805    1:49.32           
            50.63  1:49.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 100m vlinderslag   Meisjes Minioren 5 en junioren 1
6.12.09 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal DENTZ                 AquAmigos              1:55.54 9801726    1:43.47           
            47.08  1:43.47
  2. Daphne POLS                   Wzv                         NT 9904116    1:44.39           
            45.45  1:44.39
  3. Esther de WIJS                Wzv                    1:55.98 9801732    1:57.37           
            52.43  1:57.37



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m vlinderslag                      1997 en eerder
6.12.09 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben FIERE                  O.Z. & P.C. De Waran     57.13 9102825      57.76           
            26.70    57.76
  2. Tom LOMMERS                   Wzv                    1:00.10 9001847    1:01.25           
            28.56  1:01.25
  3. Giel van DIJK                 O.Z. & P.C. De Waran   1:02.83 9104211    1:03.69           
            29.50  1:03.69
  4. Oscar van HOLSTEYN            AquAmigos              1:04.33 7100373    1:06.18           
            30.90  1:06.18
  5. Philippe van den DUNGEN       AquAmigos              1:08.07 8800893    1:07.60           
            30.86  1:07.60
  6. Kevin de KOK                  AquAmigos              1:10.28 8901705    1:12.20           
            32.82  1:12.20
  7. Rudy CHAMBON                  Wzv                    1:12.69 9306775    1:12.58           
            33.70  1:12.58
  8. Jelle van der PLOEG           O.Z. & P.C. De Waran   1:18.86 9103661    1:13.63           
            32.96  1:13.63
  9. Jarst van BELLE               AquAmigos              1:12.40 9200061    1:14.75           
            33.55  1:14.75
 10. Jeffrey DUIF                  BZV 's-hertogenbosch   1:15.54 9401365    1:16.10           
            34.53  1:16.10
 11. Luc de BONT                   Wzv                    1:53.22 9601701    1:23.53           
            37.88  1:23.53
 12. Joren den BOER                BZV 's-hertogenbosch   1:38.76 9601463    1:26.74           
            39.15  1:26.74
 13. Nick EVERS                    AquAmigos                   NT 9502171    1:28.43           
            36.33  1:28.43
 14. Jashja KEMP                   AquAmigos                   NT 9504573    1:37.63           
            44.09  1:37.63
 15. Sven GEERS                    O.Z. & P.C. De Waran   1:55.77 9601963    2:00.70           
            53.04  2:00.70
NG.Z Fons TERSTAPPEN               BZV 's-hertogenbosch   1:16.82 8905815                      
AFGE Stan BROK                     AquAmigos              1:17.48 9401473                      
AFGE Jojie OOMENS                  AquAmigos              1:19.52 9404149                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
6.12.09 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne KIEVIT                 O.Z. & P.C. De Waran   1:15.08 9207058    1:16.75           
            35.30  1:16.75
  2. Linda de KOK                  AquAmigos              1:20.56 9101686    1:20.22           
            36.19  1:20.22
  3. Karin de KOK                  AquAmigos              1:15.87 9301010    1:20.27           
            37.37  1:20.27
  4. Ildiko van der PLOEG          O.Z. & P.C. De Waran   1:20.48 9002960    1:21.18           
            36.70  1:21.18
  5. Maartje BESKERS               O.Z. & P.C. De Waran   1:27.03 9702250    1:24.34           
            39.74  1:24.34
  6. Sanne de LAAT                 AquAmigos              1:27.34 9502730    1:26.96           
            40.33  1:26.96
  7. Leonie ZWIERS                 AquAmigos              1:29.37 9401416    1:31.53           
            41.44  1:31.53
  8. Melissa van der GELD          Wzv                    1:33.23 9506250    1:32.25           
            40.61  1:32.25
  9. Kim van VLIET                 Wzv                    1:32.89 8704384    1:32.64           
            42.92  1:32.64
 10. Marit van TILBURG             O.Z. & P.C. De Waran   1:36.98 9701208    1:32.75           
            42.16  1:32.75
 11. Simone BALVERS                Wzv                    1:33.82 9600878    1:33.15           
            43.15  1:33.15
 12. Elise de KROON                AquAmigos                   NT 9501984    1:35.04           
            43.40  1:35.04
 13. Joyce de JONG                 O.Z. & P.C. De Waran   1:46.86 9704166    1:43.42           
            45.61  1:43.42
 14. Brynne van BELLE              AquAmigos              2:13.56 9505050    1:52.10           
            51.08  1:52.10
 15. Noelle VIGUURS                AquAmigos              1:43.61 9307180    1:52.50           
            48.87  1:52.50
 16. Wiyanna van BELLE             AquAmigos              1:55.02 9600800    1:54.44           
            53.52  1:54.44
 DIS Joyce MUSKENS                 AquAmigos              1:28.42 8301426    1:32.36           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            42.78  1:32.36
AFGE Nienke HOEKS                  O.Z. & P.C. De Waran   1:21.51 9101272                      
AFGE Nynke VERMAZEREN              O.Z. & P.C. De Waran        NT 9604622                      
AFGE DaniŽlle vd WEIJENBERG        AquAmigos              1:08.16 8503174                      
AFGE Selena OOMENS                 AquAmigos                   NT 9704126                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
6.12.09 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Edgar BROK                    AquAmigos                   NT 0000017    3:33.24           
            44.46  1:40.38  3:33.24


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
6.12.09 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van ENGELEN             AquAmigos                   NT 0000350    2:51.48           
            39.26  1:24.26  2:51.48
  2. Esther de LAAT                AquAmigos                   NT 0000174    3:37.21           
            49.06  1:45.05  3:37.21
  3. Dempsy van LIESHOUT           BZV 's-hertogenbosch        NT 0000462    3:39.75           
            46.80  1:45.27  3:39.75
  4. Maartje VERHOEVEN             Wzv                         NT 0003032    3:43.51           
            46.22  1:46.77  3:43.51
  5. Daphne van NOORDEN            BZV 's-hertogenbosch        NT 0002180    4:04.44           
            52.68  1:54.77  4:04.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 200m vrije slag             Jongens Minioren 5 en 6
6.12.09 - 17:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van den HOUT            AquAmigos              3:20.46 9801269    2:59.39           
            42.76  1:30.80  2:59.39
  2. Brian KORTHOUT                AquAmigos                   NT 9802473    3:02.16           
            42.16  1:29.56  3:02.16
  3. Pascal ROOSE                  AquAmigos              3:12.16 9801805    3:02.87           
            42.58  1:31.27  3:02.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 200m vrije slag    Meisjes Minioren 5 en junioren 1
6.12.09 - 17:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal DENTZ                 AquAmigos              3:05.66 9801726    3:03.31           
            42.96  1:30.87  3:03.31
  2. Daphne POLS                   Wzv                         NT 9904116    3:24.73           
            45.09  1:38.64  3:24.73
  3. Janneke WOUTERS               BZV 's-hertogenbosch        NT 9900932    3:36.52           
            46.50  1:42.75  3:36.52
AFGE Kayleigh van BREUGEL          BZV 's-hertogenbosch        NT 9901284                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                       1997 en eerder
6.12.09 - 17:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben FIERE                  O.Z. & P.C. De Waran   1:58.27 9102825    1:59.34           
            26.77    56.64  1:59.34
  2. Philippe van den DUNGEN       AquAmigos              2:07.23 8800893    2:09.64           
            29.57  1:02.16  2:09.64
  3. Kevin de KOK                  AquAmigos              2:12.57 8901705    2:15.70           
            31.26  1:05.12  2:15.70
  4. Jarst van BELLE               AquAmigos              2:18.74 9200061    2:21.61           
            31.90  1:07.68  2:21.61
  5. Pieter PIJNENBURG             O.Z. & P.C. De Waran   2:35.51 9305227    2:24.88           
            33.53  1:11.34  2:24.88
  6. Marco HOOGENRAAD              BZV 's-hertogenbosch   2:36.14 9503051    2:29.13           
            34.47  1:12.38  2:29.13
  7. Paul van den NOORT            O.Z. & P.C. De Waran   2:16.62 8702379    2:29.60           
            32.57  1:09.01  2:29.60
  8. Robin LEFEU                   O.Z. & P.C. De Waran   2:35.64 9703847    2:29.75           
            34.31  1:13.37  2:29.75
  9. Mike VAES                     BZV 's-hertogenbosch   2:36.04 9106821    2:31.32           
            35.06  1:13.64  2:31.32
 10. Nick EVERS                    AquAmigos              2:32.18 9502171    2:32.66           
            32.83  1:11.71  2:32.66
 11. Willem KLEINENDORST           BZV 's-hertogenbosch   2:42.16 9602443    2:35.42           
            35.11  1:15.13  2:35.42
 12. Pim van HELVOIRT              BZV 's-hertogenbosch        NT 9404327    2:53.42           
            38.86  1:24.80  2:53.42
 13. Victor vd WETERING            BZV 's-hertogenbosch        NT 9404179    2:57.69           
            39.90  1:25.96  2:57.69
 14. Ilya RHEMREV                  O.Z. & P.C. De Waran        NT 9505439    3:04.18           
            40.27  1:24.93  3:04.18
 15. Jashja KEMP                   AquAmigos              3:13.80 9504573    3:05.62           
            41.36  1:29.27  3:05.62
 16. Sam MIR                       BZV 's-hertogenbosch   3:15.36 9504341    3:08.29           
            43.92  1:34.51  3:08.29
 17. Sofian RECHCHAD               BZV 's-hertogenbosch   3:04.86 9502793    3:21.73           
            45.27  1:39.58  3:21.73
 18. Remco de BONT                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 9703931    3:26.32           
            47.12  1:40.91  3:26.32
 DIS Tom PEL                       O.Z. & P.C. De Waran   2:16.07 9203237                      
        AQ - Niet goed gekeurde zwemkleding gebruikt (geen tijden noteren)
NG.Z Fons TERSTAPPEN               BZV 's-hertogenbosch   2:32.02 8905815                      
NG.Z Peter de ZOETE                BZV 's-hertogenbosch        NT 9307051                      
AFGE Christopher van den HEUVEL    O.Z. & P.C. De Waran        NT 9505519                      
AFGE Jojie OOMENS                  AquAmigos              2:32.02 9404149                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
6.12.09 - 17:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda de KOK                  AquAmigos              2:17.77 9101686    2:18.63           
            31.93  1:07.02  2:18.63
  2. Arja den BOER                 BZV 's-hertogenbosch   2:23.52 9405634    2:22.85           
            32.47  1:08.94  2:22.85
  3. Daphne KIEVIT                 O.Z. & P.C. De Waran   2:22.13 9207058    2:22.90           
            33.38  1:09.40  2:22.90
  4. Sanne de LAAT                 AquAmigos              2:32.68 9502730    2:36.57           
            37.67  1:19.09  2:36.57
  5. Birgit van der WEGEN          O.Z. & P.C. De Waran   2:31.60 9304942    2:37.57           
            34.62  1:14.65  2:37.57
  6. Carmen KOPER                  O.Z. & P.C. De Waran   2:35.97 9603888    2:38.17           
            36.23  1:16.78  2:38.17
  7. GabriŽlla van OERLE           O.Z. & P.C. De Waran   2:30.64 9006758    2:39.81           
            34.81  1:14.40  2:39.81
  8. Leonie ZWIERS                 AquAmigos              2:41.22 9401416    2:42.18           
            37.86  1:18.92  2:42.18
  9. Simone BALVERS                Wzv                    2:45.64 9600878    2:42.88           
            38.06  1:18.60  2:42.88
 10. Joyce MUSKENS                 AquAmigos              2:38.16 8301426    2:44.45           
            37.80  1:19.84  2:44.45
 11. Sanne van der SCHANS          Wzv                    2:46.20 9602714    2:45.05           
            36.02  1:19.29  2:45.05
 12. Melissa van der GELD          Wzv                    2:46.89 9506250    2:45.81           
            35.99  1:18.37  2:45.81
 13. Simone van den ELZEN          BZV 's-hertogenbosch   2:45.48 9701980    2:47.65           
            37.75  1:20.65  2:47.65
 14. Noelle VIGUURS                AquAmigos              2:54.15 9307180    2:53.39           
            38.95  1:23.11  2:53.39
 15. Elise de KROON                AquAmigos              2:54.94 9501984    2:53.61           
            40.49  1:24.37  2:53.61
 16. Wiyanna van BELLE             AquAmigos              3:00.76 9600800    2:59.34           
            39.96  1:27.21  2:59.34
 17. Cynthia TIJSSEN               O.Z. & P.C. De Waran   2:59.14 9503808    3:03.45           
            39.86  1:25.54  3:03.45
 18. Daphne van der KRUYSSEN       O.Z. & P.C. De Waran   3:03.45 9107998    3:05.77           
            41.41  1:28.95  3:05.77
 19. Carlijn van der WEGEN         O.Z. & P.C. De Waran   2:56.60 9206674    3:07.20           
            40.14  1:26.38  3:07.20
 20. Claudia SIEMONS               O.Z. & P.C. De Waran   3:04.77 9506332    3:07.31           
            41.98  1:30.47  3:07.31
 21. Brynne van BELLE              AquAmigos              3:18.09 9505050    3:12.72           
            42.57  1:32.75  3:12.72
 22. Anne KEMP                     AquAmigos              3:49.12 9705494    3:36.80           
            50.57  1:46.51  3:36.80
 23. Marieke de JONG               O.Z. & P.C. De Waran        NT 9705106    3:38.64           
            48.20  1:45.36  3:38.64
 24. Lisa VERWER                   O.Z. & P.C. De Waran        NT 9606022    3:39.77           
            47.10  1:42.68  3:39.77
 25. Tessa van HELVOIRT            BZV 's-hertogenbosch        NT 9702978    3:55.54           
            52.32  1:53.63  3:55.54
NG.Z Anne Roos CRAMER              BZV 's-hertogenbosch        NT 9506560                      
AFGE Julia MARASABESSY             BZV 's-hertogenbosch   2:42.52 9601820                      
AFGE Anouk VERBERNE                BZV 's-hertogenbosch   3:46.78 9704638                      
AFGE Floor SCHREUDER               O.Z. & P.C. De Waran        NT 9207618                      
AFGE Maaike HOOGENHOUT             AquAmigos              2:40.93 8604444                      
AFGE DaniŽlle vd WEIJENBERG        AquAmigos              2:21.20 8503174                      
AFGE Selena OOMENS                 AquAmigos              3:12.11 9704126                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 4 en later
6.12.09 - 18:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Edgar BROK                    AquAmigos                52.54 0000017      54.58           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Minioren 4 en later
6.12.09 - 18:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van ENGELEN             AquAmigos                42.79 0000350      45.25           
  2. Esther de LAAT                AquAmigos                50.78 0000174      56.92           
  3. Maartje VERHOEVEN             Wzv                         NT 0003032    1:00.53           
  4. Eline AKKERMANS               Wzv                         NT 0100588    1:04.89           





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 200m vlinderslag                      1997 en eerder
6.12.09 - 18:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Stan BROK                     AquAmigos              3:03.58 9401473                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
6.12.09 - 18:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christel PEETERS              O.Z. & P.C. De Waran   2:55.82 9102424    2:55.90           
            36.98  1:20.52  2:55.90
  2. Karin de KOK                  AquAmigos              2:56.89 9301010    3:00.95           
            38.86  1:23.58  3:00.95
  3. Elena van der PLOEG           O.Z. & P.C. De Waran   3:50.72 9500702    3:34.72           
            43.13  1:36.13  3:34.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 300m wisselslag                       1997 en eerder
6.12.09 - 18:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom LOMMERS                   Wzv                    3:39.42 9001847    3:38.25           
            30.18  3:38.25
  2. Sebastian de BEEN             O.Z. & P.C. De Waran   3:44.86 9302233    3:43.45           
            31.06  3:43.45
  3. Giel van DIJK                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 9104211    3:48.92           
            30.86  3:48.92
  4. Harm DONKERS                  O.Z. & P.C. De Waran   4:01.60 9301809    3:50.84           
            35.66  3:50.84
  5. Remy den BOER                 O.Z. & P.C. De Waran   4:04.10 9401759    3:57.14           
            33.50  3:57.14
  6. Pieter PIJNENBURG             O.Z. & P.C. De Waran   4:24.23 9305227    4:08.11           
            35.98  4:08.11
  7. Jelle van der PLOEG           O.Z. & P.C. De Waran        NT 9103661    4:09.06           
            33.77  4:09.06
  8. Rudy CHAMBON                  Wzv                    4:08.11 9306775    4:14.79           
            37.00  4:14.79
  9. Luc de BONT                   Wzv                    4:59.00 9601701    4:54.04           
            39.00  4:54.04
AFGE Ruben van STRATEN             O.Z. & P.C. De Waran   4:18.20 7700933                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 300m wisselslag                  Dames Senioren Open
6.12.09 - 18:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marlotte SPOHR                Wzv                    4:26.00 9305288    4:31.12           
            38.74  4:31.12
  2. Maartje BESKERS               O.Z. & P.C. De Waran        NT 9702250    4:34.36           
            42.97  4:34.36
  3. Femke BESKERS                 O.Z. & P.C. De Waran   5:00.80 9602496    4:41.38           
            42.39  4:41.38
  4. Ildiko van der PLOEG          O.Z. & P.C. De Waran   4:42.64 9002960    4:41.53           
            35.71  4:41.53
  5. Celine van HOUTUM             Wzv                    4:53.00 9604508    4:49.41           
            41.49  4:49.41
  6. Lonne BESKERS                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 9702218    4:56.40           
            45.14  4:56.40
  7. Manon BALVERS                 Wzv                    4:50.00 9502042    5:00.53           
            44.47  5:00.53
  8. Lindsay van HOUTUM            Wzv                    4:47.00 9406546    5:01.14           
            41.35  5:01.14
  9. Kim van VLIET                 Wzv                    4:59.00 8704384    5:04.06           
            42.76  5:04.06
 DIS Janneke de WIJS               Wzv                    5:05.00 9602716    5:05.66           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.49  5:05.66
AFGE Nienke HOEKS                  O.Z. & P.C. De Waran   4:26.74 9101272                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to WZV