Clubsprintwedstrijd KZC
Beverwijk (NED),    5.12.2009,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 2. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 4. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 6. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1    Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 9. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 13. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Alle, 50m vlinderslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 19. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
05.12.2009 - 8:16                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Phil Brantjes                 KZC                      51.06 0000485      44.28           
  2. Stefan Loos                   KZC                    1:01.52 0000487      50.19           
  3. Rens Zomerdijk                KZC                         NT 0000775      57.36           
  4. David Rinder                  KZC                         NT 0000777      59.91           
  5. Ruud Jongbloed                KZC                    1:19.08 0001409    1:00.40           
  6. Niels Martens                 KZC                    1:01.97 0100111    1:00.60           
 DIS Ian Welboren                  KZC                         NT 0001863      54.32 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
05.12.2009 - 8:16                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaylin stel                   OEZA                     49.36 0100290      46.16           
  2. Chayenne Mosk                 KZC                      54.73 0001022      48.46           
  3. Kirsten Dijkman               KZC                    1:01.47 0000842      53.47           
  4. Femke Ritman                  KZC                    1:01.52 0100286      55.62           
  5. Eline Loos                    KZC                      57.03 0100838      58.88           
  6. Naomi Buur                    OEZA                     59.75 0101520      59.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Meisjes, 50m rugslag         Meisjes Minioren 5 Junioren 1
05.12.2009 - 8:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serena Stel                   OEZA                     40.89 9801528      38.83           
  2. Lisa Brantjes                 KZC                      45.00 9800950      40.50           
  3. Samantha Buhrs                KZC                         NT 9804146      44.83           
  4. Anouk Dijkman                 KZC                      49.69 9801518      45.35           
  5. Anouck Lubbers                KZC                    1:00.37 9901912      48.24           
  6. Renee van Kuilenburg          KZC                         NT 9903836      54.28           
  7. Tessa Westerborg              KZC                    1:09.67 9901914      56.47           
  8. Lisa van Stijn                KZC                         NT 9902400      59.43           
  9. Shirley Lippus                KZC                         NT 9901406      59.74           
 10. Rachèl Lubbers                KZC                    1:00.68 9901924    1:00.46           
 11. Julisca Boogaard              KZC                    1:09.14 9902398    1:01.29           
 12. Sascha de Groot               KZC                    1:13.66 9902162    1:02.02           
AFGE Blom van de Velde             KZC                         NT 9901262                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag               Jongens Minioren 5 en 6
05.12.2009 - 8:26                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Morianner                KZC                         NT 9902137      46.04           
  2. Sean Tuinstra                 OEZA                     45.36 9801685      46.06           
  3. Kaj van der Pal               KZC                      56.64 9902135      46.38           
  4. Roy Vlieland                  OEZA                     47.32 9901517      47.97           
  5. Daan Zwetsloot                KZC                         NT 9901409      48.43           
  6. Pepijn Kerssens               KZC                      58.33 9901321      51.01           
  7. Devon-Ray Jacobs              KZC                         NT 9901685      51.32           
  8. Thomas Sap                    KZC                      58.35 9802357      53.07           
  9. Sven Martens                  KZC                    1:03.30 9801445      58.90           
 10. Nick van Stijn                KZC                         NT 9802729      59.37           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m rugslag                Meisjes Junioren 2 en 3
05.12.2009 - 8:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rachel Ozinga                 KZC                         NT 9606278      41.65           
  2. Fréderique van Tiel           KZC                      49.64 9702852      44.82           
  3. Nathasja Boogaard             KZC                      54.12 9604272      50.57           
  4. Rosa Westerborg               KZC                      55.85 9702966      50.78           
AFGE Meike Duineveld               KZC                         NT 9601526                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m rugslag                   Meisjes Jeugd 1 en 2
05.12.2009 - 8:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Groen                    OEZA                     42.82 9505996      41.09           
  2. Yesica Paap                   KZC                         NT 9504822      41.95           
  3. Daniëlle de Reus              KZC                      45.25 9505908      45.99           
  4. Anouk Kleijn                  KZC                      52.29 9504914      47.03           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
05.12.2009 - 8:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dyana van Pomeren             KZC                         NT 9002990      36.77           
  2. Elodie Smit                   KZC                         NT 9303808      38.67           
  3. Willemijn Smit                KZC                         NT 9304864      40.23           
  4. Daisy Lippus                  KZC                      45.88 9305846      44.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                Jongens Junioren 1 en 2
05.12.2009 - 8:34                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dejan Kocet                   KZC                         NT 9601211      37.96           
  2. Clim Kerssens                 KZC                      49.09 9703617      39.68           
  3. Bjarne Bruijns                KZC                         NT 9704617      46.51           
  4. Kees Jongbloed                KZC                    1:10.65 9701533    1:02.57           
AFGE Koen van de Velde             KZC                         NT 9600915                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                Jongens Junioren 3 en 4
05.12.2009 - 8:34                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Vis                      KZC                         NT 9505085      37.35           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                     Heren Jeugd 1 en 2
05.12.2009 - 8:34                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Huub Sturkenboom              KZC                      41.45 9303899      40.25           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
05.12.2009 - 8:34                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep Uylings                  KZC                      30.64 8803437      30.61           
  2. Gert-Jan Zevenbergen          KZC                      34.82 6400877      34.22           
  3. Kenny van den Boogaard        KZC                         NT 8900321      34.87           
  4. Lâsse Krikke                  KZC                      34.92 8802027      35.14           
  5. Peter Uijlings                KZC                         NT 52AGVPU      36.62           
  6. Michael Adrichem              KZC                      38.25 6800011      37.28           
  7. Lars Kleijn                   KZC                      37.86 8905645      37.75           
  8. Vincent Ritman                KZC                         NT 7000851      39.73           
AFGE Peter Hogenstijn              KZC                         NT 8400963                      
AFGE Maarten Maas                  KZC                      37.79 5800275                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
05.12.2009 - 8:38                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Loos                   KZC                    1:00.85 0000487      56.78           
  2. Rens Zomerdijk                KZC                         NT 0000775      57.29           
  3. Phil Brantjes                 KZC                      57.80 0000485      57.35           
  4. Niels Martens                 KZC                      58.03 0100111      57.87           
  5. Ian Welboren                  KZC                         NT 0001863      58.20           
  6. Ruud Jongbloed                KZC                    1:17.02 0001409    1:05.31           
 DIS David Rinder                  KZC                         NT 0000777    1:05.71 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
05.12.2009 - 8:38                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Mosk                 KZC                    1:02.31 0001022      54.19           
  2. Femke Ritman                  KZC                    1:04.79 0100286      59.30           
  3. Lotte Westerborg              KZC                         NT 0002706    1:04.86           
  4. Kirsten Dijkman               KZC                    1:05.53 0000842    1:05.50           
  5. Eline Loos                    KZC                    1:19.46 0100838    1:06.00           
  6. Naomi Buur                    OEZA                   1:05.78 0101520    1:07.25           
 DIS Tara van Leeuwen              KZC                         NT 02AGVTL    1:28.03 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Meisjes, 50m schoolslag       Meisjes Minioren 5 Junioren 1
05.12.2009 - 8:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Dijkman                 KZC                      56.58 9801518      48.00           
  2. Lisa Brantjes                 KZC                      53.00 9800950      48.71           
  3. Samantha Buhrs                KZC                         NT 9804146      53.84           
  4. Anouck Lubbers                KZC                    1:05.98 9901912      55.33           
  5. Shirley Lippus                KZC                         NT 9901406      57.34           
  6. Rachèl Lubbers                KZC                    1:05.46 9901924      58.27           
  7. Lisa van Stijn                KZC                         NT 9902400    1:01.77           
  8. Sascha de Groot               KZC                    1:14.33 9902162    1:06.11           
  9. Tessa Westerborg              KZC                    1:13.68 9901914    1:08.33           
 10. Julisca Boogaard              KZC                    1:19.64 9902398    1:11.40           
 11. Renee van Kuilenburg          KZC                         NT 9903836    1:18.99           
AFGE Blom van de Velde             KZC                         NT 9901262                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m schoolslag             Jongens Minioren 5 en 6
05.12.2009 - 8:48                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaj van der Pal               KZC                      55.52 9902135      49.19           
  2. Daan Zwetsloot                KZC                         NT 9901409      49.83           
  3. Mike Morianner                KZC                      50.53 9902137      50.06           
  4. Sean Tuinstra                 OEZA                     50.30 9801685      50.62           
  5. Thomas Sap                    KZC                      56.57 9802357      50.83           
  6. Devon-Ray Jacobs              KZC                      58.82 9901685      52.42           
  7. Roy Vlieland                  OEZA                     50.23 9901517      54.07           
  8. Sven Martens                  KZC                      57.96 9801445      55.03           
  9. Pepijn Kerssens               KZC                      57.91 9901321      55.24           
 10. Nick van Stijn                KZC                         NT 9802729      57.18           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 50m schoolslag              Meisjes Junioren 2 en 3
05.12.2009 - 8:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fréderique van Tiel           KZC                      48.43 9702852      45.18           
  2. Rachel Ozinga                 KZC                         NT 9606278      46.86           
  3. Rosa Westerborg               KZC                    1:00.10 9702966      55.47           
  4. Nathasja Boogaard             KZC                         NT 9604272    1:00.23           
AFGE Meike Duineveld               KZC                         NT 9601526                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 50m schoolslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
05.12.2009 - 8:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yesica Paap                   KZC                         NT 9504822      46.32           
  2. Daniëlle de Reus              KZC                      51.93 9505908      53.37           
  3. Anouk Kleijn                  KZC                    1:04.27 9504914    1:01.65           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
05.12.2009 - 8:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elodie Smit                   KZC                         NT 9303808      42.80           
  2. Dyana van Pomeren             KZC                         NT 9002990      43.14           
  3. Willemijn Smit                KZC                         NT 9304864      46.84           
  4. Daisy Lippus                  KZC                      48.89 9305846      49.28           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m schoolslag              Jongens Junioren 1 en 2
05.12.2009 - 8:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dejan Kocet                   KZC                         NT 9601211      45.03           
  2. Clim Kerssens                 KZC                      54.76 9703617      47.93           
  3. Bjarne Bruijns                KZC                         NT 9704617      49.25           
  4. Ahmet Liman                   KZC                         NT 9704215      51.64           
  5. Kees Jongbloed                KZC                    1:00.42 9701533      56.73           
  6. Berend Komen                  OEZA                        NT 9704523      57.69           
AFGE Koen van de Velde             KZC                         NT 9600915                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m schoolslag              Jongens Junioren 3 en 4
05.12.2009 - 8:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Vis                      KZC                         NT 9505085      41.61           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m schoolslag                   Heren Jeugd 1 en 2
05.12.2009 - 8:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Tijms                  OEZA                     42.50 9300863      43.17           
  2. Huub Sturkenboom              KZC                      50.76 9303899      51.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
05.12.2009 - 8:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lâsse Krikke                  KZC                      36.62 8802027      36.60           
  2. Kenny van den Boogaard        KZC                         NT 8900321      37.25           
  3. Michael Adrichem              KZC                      37.32 6800011      37.63           
  4. Joep Uylings                  KZC                      37.50 8803437      38.71           
  5. Kees-Jan Brantjes             KZC                      39.70 6300113      39.61           
  6. Lars Kleijn                   KZC                      42.04 8905645      43.57           
  7. Gert-Jan Zevenbergen          KZC                      43.20 6400877      43.91           
  8. Peter Uijlings                KZC                         NT 52AGVPU      46.78           
  9. Vincent Ritman                KZC                      46.61 7000851      47.30           
AFGE Peter Hogenstijn              KZC                         NT 8400963                      
AFGE Maarten Maas                  KZC                      42.70 5800275                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
05.12.2009 - 9:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Phil Brantjes                 KZC                      44.74 0000485      38.50           
  2. Stefan Loos                   KZC                      48.60 0000487      45.37           
  3. Rens Zomerdijk                KZC                         NT 0000775      49.21           
  4. Ian Welboren                  KZC                         NT 0001863      49.25           
  5. Niels Martens                 KZC                      51.71 0100111      51.56           
  6. David Rinder                  KZC                         NT 0000777      54.47           
  7. Ruud Jongbloed                KZC                    1:13.95 0001409      58.61           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
05.12.2009 - 9:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaylin stel                   OEZA                     43.20 0100290      41.08           
  2. Chayenne Mosk                 KZC                      51.69 0001022      45.33           
  3. Kirsten Dijkman               KZC                      53.13 0000842      45.50           
  4. Femke Ritman                  KZC                      57.16 0100286      49.53           
  5. Eline Loos                    KZC                      52.72 0100838      54.12           
  6. Lotte Westerborg              KZC                         NT 0002706    1:03.28           
  7. Tara van Leeuwen              KZC                         NT 02AGVTL    1:13.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m vrije slag       Meisjes Minioren 5 Junioren 1
05.12.2009 - 9:16                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Brantjes                 KZC                      35.71 9800950      33.80           
  2. Serena Stel                   OEZA                     33.91 9801528      33.85           
  3. Samantha Buhrs                KZC                         NT 9804146      38.09           
  4. Anouk Dijkman                 KZC                      43.15 9801518      38.73           
  5. Anouck Lubbers                KZC                      55.69 9901912      45.37           
  6. Rachèl Lubbers                KZC                      59.28 9901924      46.58           
  7. Shirley Lippus                KZC                         NT 9901406      46.75           
  8. Tessa Westerborg              KZC                      58.41 9901914      51.25           
  9. Sascha de Groot               KZC                    1:08.42 9902162      52.03           
 10. Renee van Kuilenburg          KZC                         NT 9903836      55.67           
 11. Julisca Boogaard              KZC                    1:07.91 9902398      59.12           
 12. Lisa van Stijn                KZC                         NT 9902400    1:01.72           
AFGE Blom van de Velde             KZC                         NT 9901262                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Minioren 5 en 6
05.12.2009 - 9:22                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Morianner                KZC                         NT 9902137      36.97           
  2. Sean Tuinstra                 OEZA                     37.56 9801685      37.00           
  3. Kaj van der Pal               KZC                      48.64 9902135      39.31           
  4. Daan Zwetsloot                KZC                         NT 9901409      40.01           
  5. Devon-Ray Jacobs              KZC                      49.42 9901685      41.53           
  6. Roy Vlieland                  OEZA                     40.70 9901517      41.93           
  7. Pepijn Kerssens               KZC                      50.40 9901321      44.36           
  8. Thomas Sap                    KZC                      45.72 9802357      45.05           
  9. Nick van Stijn                KZC                         NT 9802729      45.32           
 10. Sven Martens                  KZC                      55.58 9801445      46.46           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag              Meisjes Junioren 2 en 3
05.12.2009 - 9:26                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rachel Ozinga                 KZC                         NT 9606278      36.39           
  2. Fréderique van Tiel           KZC                      43.45 9702852      38.05           
  3. Nathasja Boogaard             KZC                      41.93 9604272      38.96           
  4. Rosa Westerborg               KZC                      47.07 9702966      40.77           
AFGE Meike Duineveld               KZC                         NT 9601526                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
05.12.2009 - 9:26                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Groen                    OEZA                     34.56 9505996      32.69           
  2. Yesica Paap                   KZC                         NT 9504822      33.35           
  3. Roos Vredenburg               OEZA                     34.30 9504618      34.03           
  4. Daniëlle de Reus              KZC                      40.94 9505908      39.02           
  5. Anouk Kleijn                  KZC                      49.31 9504914      45.25           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
05.12.2009 - 9:26                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dyana van Pomeren             KZC                         NT 9002990      29.44           
  2. Elodie Smit                   KZC                         NT 9303808      31.51           
  3. Willemijn Smit                KZC                         NT 9304864      32.55           
  4. Daisy Lippus                  KZC                      34.78 9305846      34.92           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Heren, 50m vrije slag              Jongens Junioren 1 en 2
05.12.2009 - 9:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dejan Kocet                   KZC                         NT 9601211      30.29           
  2. Clim Kerssens                 KZC                      41.36 9703617      35.14           
  3. Ahmet Liman                   KZC                         NT 9704215      39.27           
  4. Bjarne Bruijns                KZC                         NT 9704617      41.98           
  5. Berend Komen                  OEZA                        NT 9704523      46.90           
  6. Kees Jongbloed                KZC                      51.77 9701533      47.16           
AFGE Koen van de Velde             KZC                         NT 9600915                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Heren, 50m vrije slag              Jongens Junioren 3 en 4
05.12.2009 - 9:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Vis                      KZC                      30.28 9505085      29.35           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Heren, 50m vrije slag                   Heren Jeugd 1 en 2
05.12.2009 - 9:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Tijms                  OEZA                     31.65 9300863      30.77           
  2. Huub Sturkenboom              KZC                      33.65 9303899      33.00           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
05.12.2009 - 9:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep Uylings                  KZC                      26.22 8803437      25.81           
  2. Lâsse Krikke                  KZC                      26.96 8802027      26.90           
  3. Kenny van den Boogaard        KZC                         NT 8900321      28.52           
  4. Michael Adrichem              KZC                      29.06 6800011      28.91           
  5. Gert-Jan Zevenbergen          KZC                      28.62 6400877      29.28           
  6. Lars Kleijn                   KZC                      29.93 8905645      29.33           
  7. Peter Uijlings                KZC                         NT 52AGVPU      30.71           
  8. Kees-Jan Brantjes             KZC                      33.00 6300113      32.40           
  9. Vincent Ritman                KZC                      32.90 7000851      33.65           
AFGE Maarten Maas                  KZC                      31.97 5800275                      
AFGE Peter Hogenstijn              KZC                         NT 8400963                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 4 en later
05.12.2009 - 9:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Phil Brantjes                 KZC                    1:02.65 0000485      50.59           
  2. Stefan Loos                   KZC                    1:14.60 0000487      57.15           
  3. Ian Welboren                  KZC                         NT 0001863    1:06.71           
  4. Niels Martens                 KZC                    1:19.44 0100111    1:12.86           
 DIS Rens Zomerdijk                KZC                         NT 0000775    1:09.74 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Minioren 4 en later
05.12.2009 - 9:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Mosk                 KZC                         NT 0001022      59.35           
  2. Eline Loos                    KZC                         NT 0100838      59.72           
  3. Kirsten Dijkman               KZC                    1:07.20 0000842    1:03.74           
  4. Femke Ritman                  KZC                         NT 0100286    1:09.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 50m vlinderslag       Meisjes Minioren 5 Junioren 1
05.12.2009 - 9:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Brantjes                 KZC                      46.69 9800950      41.68           
  2. Samantha Buhrs                KZC                         NT 9804146      52.31           
  3. Anouk Dijkman                 KZC                    1:00.07 9801518      53.31           
  4. Anouck Lubbers                KZC                    1:15.69 9901912      59.43           
  5. Rachèl Lubbers                KZC                    1:12.44 9901924    1:02.89           
  6. Tessa Westerborg              KZC                    1:14.00 9901914    1:10.33           
  7. Lisa van Stijn                KZC                         NT 9902400    1:20.80           
  8. Sascha de Groot               KZC                         NT 9902162    1:25.15           
 DIS Shirley Lippus                KZC                         NT 9901406    1:07.37 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Julisca Boogaard              KZC                         NT 9902398    1:19.55 VO        
        VO - De armen niet de GEHELE race over water voorwaarts en onder water achterwaarts gebracht.
AFGE Blom van de Velde             KZC                         NT 9901262                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5 en 6
05.12.2009 - 9:42                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Morianner                KZC                         NT 9902137      45.02           
  2. Daan Zwetsloot                KZC                         NT 9901409      55.77           
  3. Kaj van der Pal               KZC                    1:22.80 9902135    1:00.98           
  4. Pepijn Kerssens               KZC                    1:14.12 9901321    1:01.43           
  5. Sven Martens                  KZC                    1:09.89 9801445    1:05.48           
  6. Thomas Sap                    KZC                    1:03.86 9802357    1:07.79           
  7. Nick van Stijn                KZC                         NT 9802729    1:08.20           
  8. Devon-Ray Jacobs              KZC                         NT 9901685    1:08.85           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 50m vlinderslag              Meisjes Junioren 2 en 3
05.12.2009 - 9:46                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rachel Ozinga                 KZC                         NT 9606278      48.88           
  2. Rosa Westerborg               KZC                    1:07.68 9702966      53.57           
  3. Fréderique van Tiel           KZC                    1:03.18 9702852      58.49           
  4. Nathasja Boogaard             KZC                         NT 9604272    1:02.24           
AFGE Meike Duineveld               KZC                         NT 9601526                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 50m vlinderslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
05.12.2009 - 9:46                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roos Vredenburg               OEZA                     38.86 9504618      39.73           
  2. Anne Groen                    OEZA                     44.00 9505996      43.75           
  3. Yesica Paap                   KZC                         NT 9504822      45.09           
  4. Daniëlle de Reus              KZC                      50.51 9505908      46.78           
  5. Anouk Kleijn                  KZC                    1:04.09 9504914      47.48           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
05.12.2009 - 9:46                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dyana van Pomeren             KZC                         NT 9002990      38.07           
  2. Elodie Smit                   KZC                         NT 9303808      38.77           
  3. Willemijn Smit                KZC                         NT 9304864      41.43           
  4. Daisy Lippus                  KZC                      45.90 9305846      45.93           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 50m vlinderslag              Jongens Junioren 1 en 2
05.12.2009 - 9:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dejan Kocet                   KZC                         NT 9601211      38.44           
  2. Clim Kerssens                 KZC                      56.01 9703617      47.02           
  3. Bjarne Bruijns                KZC                         NT 9704617      53.19           
  4. Kees Jongbloed                KZC                    1:03.53 9701533    1:06.82           
AFGE Koen van de Velde             KZC                         NT 9600915                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 50m vlinderslag              Jongens Junioren 3 en 4
05.12.2009 - 9:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Vis                      KZC                         NT 9505085      36.55           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 50m vlinderslag                   Heren Jeugd 1 en 2
05.12.2009 - 9:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Huub Sturkenboom              KZC                      45.07 9303899      41.87           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
05.12.2009 - 9:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep Uylings                  KZC                      29.54 8803437      28.42           
  2. Lâsse Krikke                  KZC                      30.39 8802027      30.78           
  3. Gert-Jan Zevenbergen          KZC                      33.69 6400877      32.50           
  4. Michael Adrichem              KZC                      33.66 6800011      33.90           
  5. Lars Kleijn                   KZC                      34.56 8905645      35.39           
  6. Peter Uijlings                KZC                         NT 52AGVPU      35.55           
  7. Kenny van den Boogaard        KZC                         NT 8900321      35.85           
AFGE Peter Hogenstijn              KZC                         NT 8400963                      
AFGE Maarten Maas                  KZC                      34.51 5800275                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to kzc