Uitslag Klassementswedstrijd deel 1 29-11-2009

Home

 
Programmanummer: 1 50m school j. minioren 6 en later Eindtijd     
1 Dennis Weening Oceanus 0.42.21 00-00815   0.42.20 I        
2 Martijn ter Steeg Noordwijkerhout 0.54.19 98-03425   0.50.39 II        
3 Roan van Bakel Oceanus 0.54.39 99-01723   0.50.59 III        
4 Yves-Maurice Vork Oceanus 0.53.25 98-00583   0.50.69          
5 Aage Vermeeren Oceanus 0.53.18 98-02501   0.51.86          
6 Jesse Kuiper De Columbiaan 0.52.96 99-01081   0.52.57          
7 Nick Bontje De Columbiaan 0.55.07 00-00141   0.53.92          
8 Matteo Bensi Noordwijkerhout 0.55.42 99-01303   0.54.68          
9 Maarten Brouwer De Columbiaan 0.56.28 00-01313   0.55.57          
10 Timo Edelaar Noordwijkerhout 0.59.25 98-03421   0.56.30          
11 Niels Kaptein De Columbiaan 1.01.00 99-02179   0.59.47          
12 Stan Heemskerk Noordwijkerhout 0.57.30 98-03423   1.03.04          
  Tom van den Berg Noordwijkerhout 1.00.39 00-01319   ng za          
 
Programmanummer: 2 100m vrij m. minioren 5 en later Eindtijd 50m   
1 Anouk van Noord Oceanus 1.21.78 99-01294   1.20.20 I 0.38.64      
2 Nathalie Bakker De Columbiaan 1.28.21 99-03732   1.22.68 II 0.38.64      
3 Vianne den Dulk De Columbiaan 1.25.07 99-00046   1.24.82 III 0.40.54      
4 Lianne Bouwmeester Oceanus 1.29.92 00-00956   1.24.86   0.40.82      
5 Loulou Janssen De Columbiaan 1.29.54 01-00132   1.25.23   0.39.83      
6 Dana Bosman Oceanus 1.25.67 99-01296   1.26.77   0.41.26      
7 Stefani Buenrostro De Columbiaan 1.25.88 99-01378   1.26.92   0.40.05      
8 Fabiënne Vork Oceanus 1.27.31 99-02494   1.27.74   0.41.71      
9 Lulu-May Verbeek Oceanus 1.31.30 00-00958   1.28.21   0.43.39      
10 Maaike Baker Noordwijkerhout 1.36.36 99-02930   1.34.20   0.45.30      
11 Simone Slootbeek De Columbiaan 1.35.33 99-02780   1.34.32   0.43.93      
12 Tess Pagano Mirani Oceanus 1.34.07 99-02102   1.36.32   0.46.72      
13 Kim Zuiver Oceanus 1.39.64 99-02104   1.39.11   0.47.11      
14 anne Duivenvoorden Noordwijkerhout 2.05.90 00-01984   1.39.36   0.46.23      
15 Isaa Ebbinge Oceanus 1.40.20 00-01314   1.39.75   0.48.95      
16 Eline van der Vossen Noordwijkerhout 1.40.96 00-00836   1.40.06   0.47.82      
17 Renske Tulen Noordwijkerhout 1.54.31 99-01894   1.42.03   0.47.79      
18 paulien Warmerdam Noordwijkerhout   00-01986   1.42.66   0.47.63      
19 Nina van Mastwijk Oceanus 1.39.52 99-02616   1.44.46   0.48.60      
20 Celine de Jong Noordwijkerhout 1.57.66 99-03156   1.57.37   0.51.56      
  Susan Wentink Noordwijkerhout   01-00810   afg.          
 
Programmanummer: 3 100m vlinder j. junioren 4 en later Eindtijd 50m   
1 Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 1.12.40 95-00803   1.10.04 I 0.31.92      
2 Wessel de Jong Oceanus 1.14.52 96-01447   1.13.11 II 0.33.64      
3 Thomas Verouden Oceanus 1.13.64 96-02855   1.16.10 III        
4 Martijn de Mercado Oceanus 1.18.60 95-02213   1.17.27   0.34.51      
5 Max Wegbrans Oceanus 1.17.07 94-02543   1.18.66   0.33.34      
6 Sven Driessen Oceanus 1.21.40 95-02809   1.21.48   0.36.76      
7 Joeri Berends Oceanus 1.22.78 95-00369   1.23.16   0.36.64      
8 Niek Oosthoek De Columbiaan 1.28.88 94-04473   1.23.50   0.38.29      
9 Roy Heemskerk De Columbiaan 1.28.55 94-05355   1.25.15   0.39.81      
10 Rick de Mercado Oceanus 1.24.60 97-00673   1.27.44   0.39.64      
11 Mathijs Helling Oceanus 1.32.98 96-01043   1.34.89   0.42.45      
12 Tim de Jong Noordwijkerhout 1.45.00 97-01807   1.40.49   0.43.96      
13 Jeff Duivenvoorden Noordwijkerhout 1.44.67 96-01829   1.42.36   0.47.16      
  Dennis Jansen Noordwijkerhout 1.20.13 94-01237   1.18.45 VD 0.35.37      
  Sander ter Steeg Noordwijkerhout 1.29.33 95-02747   1.29.14 VI/VC 0.40.65      
  Luuk Heck De Columbiaan 1.35.93 95-02941   1.32.47 VC 0.41.42      
  Robbert Jansen Noordwijkerhout 1.52.26 97-03207   1.44.86 VG 0.47.23      
  Jordi Edelaar Noordwijkerhout 1.56.90 95-04045   1.51.73 VC 0.49.45      
 
Programmanummer: 4 100m school m. junioren 3 en later Eindtijd 50m   
1 Chantal Warmerdam Noordwijkerhout 1.26.34 96-01060   1.27.36 I 0.41.00      
2 Freeke den Dulk De Columbiaan 1.34.47 97-00538   1.32.88 II 0.44.48      
3 Sharon van der Berg Noordwijkerhout 1.35.81 96-03970   1.34.80 III 0.44.44      
4 Loes Heemskerk Noordwijkerhout 1.52.76 96-03972   1.38.26   0.46.81      
5 Luca Ebbinge Oceanus 1.41.87 98-02406   1.39.07   0.48.42      
6 Anne van Dijk Noordwijkerhout 1.39.71 96-03968   1.39.32   0.47.57      
7 Aïcha Croes Oceanus 1.43.17 98-03338   1.39.50   0.47.97      
8 Cheryl Zethof Oceanus 1.42.95 98-01314   1.40.50   0.47.21      
9 Wietske Voorham De Columbiaan 1.40.82 97-00674   1.42.19   0.49.24      
10 Anne Leltz De Columbiaan 1.50.09 97-02988   1.44.25   0.48.03      
11 Imelda Jansen Noordwijkerhout 1.47.45 98-03170   1.44.85   0.49.56      
12 Simone Huisman Oceanus 1.46.31 98-02402   1.51.76   0.52.10      
13 Marijn Brehler De Columbiaan 1.51.89 98-03420   1.54.04   0.52.80      
14 Anne van Nobelen Noordwijkerhout 1.56.80 98-03172   1.57.82   0.56.62      
  Francine Simons De Columbiaan 1.40.00 98-03958     AA        
  Marinke van Rooijen Noordwijkerhout   96-03974   afg.          
  Elena Bensi Noordwijkerhout   96-05826   afg.          
 
Programmanummer: 5 200m rug heren Eindtijd 50m100m  
1 Menno van den Heuvel Noordwijkerhout 2.21.59 92-00519   2.16.20 I 0.32.32 1.06.92    
2 Nick Duivenvoorden Noordwijkerhout 2.37.08 93-00731   2.23.75 II 0.34.23 1.10.61    
3 Sibrand Rinzema De Columbiaan 2.28.16 93-03269   2.25.27 III 0.34.03 1.10.77    
4 Maikel Warmerdam Noordwijkerhout 2.27.72 93-04001   2.25.79   0.33.72 1.10.72    
5 Walter Jansen Noordwijkerhout 2.33.33 93-00225   2.31.58   0.34.89 1.12.55    
 
Programmanummer: 6 100m vrij dames Eindtijd 50m   
1 Manon Belfor De Columbiaan 1.04.15 93-03704   1.03.20 I 0.29.42      
2 Jaimy Lee Taskin Noordwijkerhout 1.05.48 94-03364   1.04.38 II 0.31.42      
3 Iris Berg De Columbiaan 1.04.83 95-00788   1.05.63 III 0.31.89      
4 Marieke Spitteler Oceanus 1.05.76 93-03402   1.07.55   0.32.72      
5 Danique Sondermeijer De Columbiaan 1.08.92 92-03586   1.08.31   0.32.75      
6 Tessa van Beelen De Columbiaan 1.06.03 94-00860   1.08.91   0.33.19      
7 Alissa Bus Oceanus 1.10.04 95-01370   1.10.86   0.34.20      
8 Iris Kamminga De Columbiaan 1.10.22 93-05472   1.10.94   0.33.94      
9 Britt van der Zon Noordwijkerhout 1.11.36 93-00880   1.11.61   0.34.04      
10 Rebecca Johnson De Columbiaan 1.10.02 94-00964   1.12.11   0.34.43      
11 Sanne van der Meer De Columbiaan 1.14.47 96-01648   1.12.80   0.34.18      
12 Kristel van Egmond Noordwijkerhout 1.11.85 93-03420   1.14.02   0.35.02      
13 Debby van Egmond Noordwijkerhout 1.15.10 95-01804   1.15.19   0.36.25      
  Serena van der Spruit De Columbiaan 1.09.48 91-06336   afg.          
  Joyce Penedo De Columbiaan 1.11.01 96-02918   afg.          
  Denise van Kleef Noordwijkerhout   95-06048   afg.          
  Laura van Duijn De Columbiaan 1.14.40 94-03640   afg.          
 
Programmanummer: 7 100m school j. minioren 6 en later Eindtijd 50m   
1 Dennis Weening Oceanus 1.41.95 00-00815   1.34.12 I 0.45.07      
2 Yves-Maurice Vork Oceanus 1.50.46 98-00583   1.51.12 II 0.53.30      
3 Aage Vermeeren Oceanus 1.48.76 98-02501   1.53.27 III 0.55.90      
4 Martijn ter Steeg Noordwijkerhout 1.58.96 98-03425   1.55.18   0.54.76      
5 Jesse Kuiper De Columbiaan 1.55.11 99-01081   1.56.84b   0.53.99      
6 Matteo Bensi Noordwijkerhout 2.02.62 99-01303   1.58.54a   0.56.45      
7 Nick Bontje De Columbiaan 2.04.23 00-00141   1.58.54b   0.57.09      
8 Timo Edelaar Noordwijkerhout 2.12.20 98-03421   2.04.83   0.59.67      
9 Niels Kaptein De Columbiaan 2.08.89 99-02179   2.13.49   1.01.89      
10 Stan Heemskerk Noordwijkerhout 2.07.96 98-03423   2.21.13   1.06.48      
  Roan van Bakel Oceanus 2.02.02 99-01723   1.56.84a SL 0.55.07      
  Maarten Brouwer De Columbiaan   00-01313   2.01.31 SC 0.56.17      
  Tom van den Berg Noordwijkerhout 2.09.08 00-01319   ng za          
 
Programmanummer: 8 50m vrij m. minioren 5 en later Eindtijd     
1 Anouk van Noord Oceanus 0.37.14 99-01294   0.35.81 I        
2 Loulou Janssen De Columbiaan 0.38.00 01-00132   0.37.14a II        
3 Lianne Bouwmeester Oceanus 0.37.78 00-00956   0.37.14b III        
4 Nathalie Bakker De Columbiaan 0.37.95 99-03732   0.37.22          
5 Lulu-May Verbeek Oceanus 0.38.07 00-00958   0.37.80          
6 Vianne den Dulk De Columbiaan 0.38.36 99-00046   0.39.01          
7 Fabiënne Vork Oceanus 0.38.20 99-02494   0.39.06          
8 Dana Bosman Oceanus 0.41.95 99-01296   0.39.50          
9 Maaike Baker Noordwijkerhout 0.41.87 99-02930   0.39.58          
10 Stefani Buenrostro De Columbiaan 0.38.42 99-01378   0.40.37          
11 Simone Slootbeek De Columbiaan 0.40.80 99-02780   0.40.66          
12 Eline van der Vossen Noordwijkerhout 0.43.33 00-00836   0.43.49          
13 Kim Zuiver Oceanus 0.48.95 99-02104   0.43.61          
14 Renske Tulen Noordwijkerhout 0.48.57 99-01894   0.43.84          
15 paulien Warmerdam Noordwijkerhout 0.47.10 00-01986   0.43.97          
16 anne Duivenvoorden Noordwijkerhout 0.43.57 00-01984   0.44.08          
17 Tess Pagano Mirani Oceanus 0.42.44 99-02102   0.44.32          
18 Isaa Ebbinge Oceanus 0.43.74 00-01314   0.45.74          
19 Nina van Mastwijk Oceanus 0.44.84 99-02616   0.47.21          
20 Celine de Jong Noordwijkerhout 0.54.20 99-03156   0.54.65          
  Susan Wentink Noordwijkerhout 0.55.71 01-00810   afg.          
 
Programmanummer: 9 100m wissel j. junioren 4 en later Eindtijd     
1 Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 1.10.76 95-00803   1.08.15 I        
2 Wessel de Jong Oceanus 1.12.36 96-01447   1.12.33 II        
3 Joeri Berends Oceanus 1.15.08 95-00369   1.14.09 III        
4 Thomas Verouden Oceanus 1.13.44 96-02855   1.14.60          
5 Dennis Jansen Noordwijkerhout 1.25.50 94-01237   1.15.26          
6 Max Wegbrans Oceanus 1.14.74 94-02543   1.15.65          
7 Martijn de Mercado Oceanus 1.18.81 95-02213   1.16.33          
8 Sven Driessen Oceanus 1.19.74 95-02809   1.19.29          
9 Sander ter Steeg Noordwijkerhout 1.47.92 95-02747   1.20.79          
10 Roy Heemskerk De Columbiaan 1.22.10 94-05355   1.21.05          
11 Luuk Heck De Columbiaan 1.20.52 95-02941   1.21.39          
12 Rick de Mercado Oceanus 1.24.42 97-00673   1.21.45          
13 Mathijs Helling Oceanus 1.24.60 96-01043   1.26.12          
14 Niek Oosthoek De Columbiaan 1.29.34 94-04473   1.26.59          
15 Robbert Jansen Noordwijkerhout 1.41.37 97-03207   1.27.52          
16 Tim de Jong Noordwijkerhout 1.36.87 97-01807   1.28.19          
17 Jordi Edelaar Noordwijkerhout 1.31.11 95-04045   1.34.94          
18 Jeff Duivenvoorden Noordwijkerhout 1.37.48 96-01829   1.37.33          
 
Programmanummer: 10 200m school m. junioren 3 en later Eindtijd 50m100m  
1 Chantal Warmerdam Noordwijkerhout 3.09.08 96-01060   3.09.66 I 0.43.30 1.31.99    
2 Freeke den Dulk De Columbiaan   97-00538   3.18.05 II 0.44.72 1.36.02    
3 Sharon van der Berg Noordwijkerhout 3.25.99 96-03970   3.26.92 III 0.46.96 1.40.17    
4 Loes Heemskerk Noordwijkerhout 3.48.52 96-03972   3.32.28   0.49.17 1.43.77    
5 Luca Ebbinge Oceanus 3.34.64 98-02406   3.33.25   0.50.45 1.45.29    
6 Aïcha Croes Oceanus 3.40.08 98-03338   3.33.57   0.49.30 1.44.69    
7 Anne van Dijk Noordwijkerhout 3.37.58 96-03968   3.34.96   0.49.68 1.45.12    
8 Francine Simons De Columbiaan   98-03958   3.35.18   0.51.06 1.45.73    
9 Cheryl Zethof Oceanus   98-01314   3.35.52   0.49.90 1.45.24    
10 Wietske Voorham De Columbiaan   97-00674   3.38.98   0.50.77 1.48.29    
11 Anne Leltz De Columbiaan   97-02988   3.42.99   0.51.43 1.49.46    
12 Imelda Jansen Noordwijkerhout 3.52.25 98-03170   3.49.97   0.50.01 1.49.05    
13 Simone Huisman Oceanus   98-02402   3.58.04   0.54.01 1.54.67    
14 Marijn Brehler De Columbiaan   98-03420   4.07.50   0.55.24 1.58.73    
15 Anne van Nobelen Noordwijkerhout 4.07.40 98-03172   4.10.80   1.00.24 2.04.91    
  Elena Bensi Noordwijkerhout   96-05826   afg.          
  Marinke van Rooijen Noordwijkerhout 4.13.71 96-03974   afg.          
 
Programmanummer: 11 100m rug heren Eindtijd 50m   
1 Menno van den Heuvel Noordwijkerhout 1.07.42 92-00519   1.04.08 I 0.31.64      
2 Walter Jansen Noordwijkerhout 1.05.72 93-00225   1.05.07 II 0.30.58      
3 Sibrand Rinzema De Columbiaan 1.07.36 93-03269   1.07.17 III 0.33.08      
4 Maikel Warmerdam Noordwijkerhout 1.07.97 93-04001   1.07.47   0.32.89      
5 Nick Duivenvoorden Noordwijkerhout 1.05.88 93-00731   1.08.42   0.33.38      
 
Programmanummer: 12 200m vrij dames Eindtijd 50m100m  
1 Jaimy Lee Taskin Noordwijkerhout 2.21.17 94-03364   2.19.50 I 0.32.70 1.08.50    
2 Iris Berg De Columbiaan 2.22.45 95-00788   2.22.29 II 0.32.94 1.09.27    
3 Manon Belfor De Columbiaan 2.30.26 93-03704   2.26.20 III 0.33.49 1.10.17    
4 Marieke Spitteler Oceanus 2.33.13 93-03402   2.28.75   0.34.64 1.12.82    
5 Tessa van Beelen De Columbiaan 2.23.16 94-00860   2.29.67   0.34.21 1.12.50    
6 Danique Sondermeijer De Columbiaan 2.31.20 92-03586   2.29.68   0.34.25 1.12.56    
7 Alissa Bus Oceanus 2.34.68 95-01370   2.35.11   0.36.02 1.15.96    
8 Rebecca Johnson De Columbiaan 2.33.46 94-00964   2.36.26   0.35.44 1.15.98    
9 Iris Kamminga De Columbiaan 2.38.44 93-05472   2.36.95   0.36.01 1.15.95    
10 Kristel van Egmond Noordwijkerhout 2.40.86 93-03420   2.43.53   0.36.64 1.17.98    
11 Debby van Egmond Noordwijkerhout 2.45.28 95-01804   2.44.14   0.37.06 1.19.26    
12 Britt van der Zon Noordwijkerhout 2.37.54 93-00880   2.45.53   0.37.38 1.19.09    
  Joyce Penedo De Columbiaan 2.34.92 96-02918   afg.          
  Denise van Kleef Noordwijkerhout   95-06048   afg.          
  Serena van der Spruit De Columbiaan 2.33.38 91-06336   afg.          
  Laura van Duijn De Columbiaan 2.33.21 94-03640   afg.          
 
Programmanummer: 13 4x50m wissel est. Mix Eindtijd 50m   
1 Oceanus 1   2.53.25     2.50.41 I 0.44.40      
  1. 99-01296 Dana Bosman 3. 99-01294 Anouk van Noord
  2. 98-02501 Aage Vermeeren 4. 98-00583 Yves-Maurice Vork
2 Oceanus 2   3.08.29     2.59.88 II 0.45.70      
  1. 99-02104 Kim Zuiver 3. 00-00815 Dennis Weening
  2. 99-01723 Roan van Bakel 4. 99-02102 Tess Pagano Mirani
3 Noordwijkerhout 2   3.35.88     3.30.92 III 0.58.92      
  1. 98-03421 Timo Edelaar 3. 98-03423 Stan Heemskerk
  2. 00-01986 paulien Warmerdam 4. 00-01984 anne Duivenvoorden
  De Columbiaan 1   3.14.31     3.15.88 VC 0.49.40      
  1. 99-01081 Jesse Kuiper 3. 00-00141 Nick Bontje
  2. 99-00046 Vianne den Dulk 4. 01-00132 Loulou Janssen
  De Columbiaan 2   3.23.13     3.23.24 VC 0.58.24      
  1. 00-01313 Maarten Brouwer 3. 99-02179 Niels Kaptein
  2. 99-03732 Nathalie Bakker 4. 99-01378 Stefani Buenrostro
  Noordwijkerhout 1   3.32.79     3.24.46 EA 0.50.53      
  1. 99-01303 Matteo Bensi 3. 98-03425 Martijn ter Steeg
  2. 00-00836 Eline van der Vossen 4. 99-02930 Maaike Baker
 
EA Te vroeg overgenomen. (geen tijd noteren)
VC Armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Programmanummer: 14 4x50m vrij est. Mix Eindtijd 50m   
1 Noordwijkerhout 1   2.02.59     2.01.50 I 0.30.05      
  1. 94-01237 Dennis Jansen 3. 95-00803 Oscar van den Heuvel
  2. 96-01060 Chantal Warmerdam 4. 96-03968 Anne van Dijk
2 Oceanus 2   2.16.58     2.14.15 II 0.29.62      
  1. 94-02543 Max Wegbrans 3. 98-03338 Aïcha Croes
  2. 95-02809 Sven Driessen 4. 98-02406 Luca Ebbinge
3 De Columbiaan 1   2.12.41     2.16.89 III 0.33.47      
  1. 94-04473 Niek Oosthoek 3. 94-05355 Roy Heemskerk
  2. 97-00538 Freeke den Dulk 4. 97-00674 Wietske Voorham
4 Noordwijkerhout 2   2.25.08     2.22.95   0.32.89      
  1. 95-02747 Sander ter Steeg 3. 97-01807 Tim de Jong
  2. 96-03970 Sharon van der Berg 4. 96-03972 Loes Heemskerk
5 Noordwijkerhout 3   2.33.05     2.35.56   0.37.83      
  1. 97-03207 Robbert Jansen 3. 95-04045 Jordi Edelaar
  2. 98-03170 Imelda Jansen 4. 98-03172 Anne van Nobelen
  De Columbiaan 2   2.30.15       EA        
  1. 00-00141 Nick Bontje 3. 95-02941 Luuk Heck
  2. 97-02988 Anne Leltz 4. 98-03958 Francine Simons
  Oceanus 1   2.10.48       EA        
  1. 96-01447 Wessel de Jong 3. 98-02402 Simone Huisman
  2. 95-00369 Joeri Berends 4. 98-01314 Cheryl Zethof
 
EA Te vroeg overgenomen. (geen tijd noteren)
 
Programmanummer: 15 4x50m school est. Mix Eindtijd 50m   
1 Noordwijkerhout 1   2.20.86     2.22.74 I 0.31.72      
  1. 92-00519 Menno van den Heuvel 3. 93-00225 Walter Jansen
  2. 94-03364 Jaimy Lee Taskin 4. 96-01060 Chantal Warmerdam