Limietwedstrijd 25 m.
Drachten (NED),    28.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 100m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 2. Dames, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Heren, 400m wisselslag, 12 jaar en ouder    Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 5. Heren, 200m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 6. Dames, 200m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 100m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 8. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 200m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 10. Dames, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 400m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 12. Dames, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 13. Heren, 1500m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 14. Dames, 800m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, 12 jaar en ouder    Nr. 16. Dames, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 17. Heren, 200m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 18. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 20. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 21. Heren, 200m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 22. Dames, 200m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 23. Heren, 100m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 24. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 100m vrije slag                     12 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chris van Vliet               TriVia                   53.35 9102425      52.51           
            52.51
  1. Ewoud Potiek                  DZ&PC                    53.17 8902503      52.51           
            52.51
  3. Robert Klinkhamer             ZPC Bikkel Hoogeveen     52.92 9101241      52.69           
            52.69
  4. Remco Kamps                   DZ&PC                    55.61 9001465      54.48           
            54.48
  5. Tim Blauw                     ZPC Stadskanaal          56.32 9301345      55.65           
            55.65
  6. Dennis Groen                  ZPC Bikkel Hoogeveen     56.84 9402447      56.93           
            56.93
  7. Roald Blok                    Octopus                  58.17 9302685      57.41           
            57.41
  8. Marco Krips                   Neptunia '24           1:00.69 9203835      57.92           
            57.92
  9. Sjors Boverhoff               Octopus                  58.07 9500741      58.05           
            58.05
 10. Olaf Smidts                   GZVW                     59.27 9504275      58.64           
            58.64
 11. Aydin Hummel                  Zcnf'34                  56.37 9201577      58.85           
            58.85
 12. Dennis Baalman                De Aquaflippers        1:00.57 9500887      59.01           
            59.01
 13. Jeffry van Zetten             Octopus                1:03.23 9500755      59.02 *         
            59.02
 14. Johan Wijma                   De Aquaflippers        1:00.10 9301689      59.27           
            59.27
 15. Rycklef Epema                 DZ&PC                  1:00.13 9202787      59.96           
            59.96
 16. Tim Vondeling                 De Aquaflippers        1:00.92 9402009    1:00.83           
          1:00.83
 17. Sander Polling                Ritola Z&PC              59.84 9405061    1:01.04           
          1:01.04
 18. Mark Rozema                   DZ&PC                  1:02.27 9202785    1:01.36           
          1:01.36
 19. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:01.97 9500523    1:01.54           
          1:01.54
 20. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  1:02.92 9502731    1:02.03           
          1:02.03
 21. Peter Werkman                 DZ&PC                  1:07.74 8703739    1:02.47           
          1:02.47
 22. Tom Porte                     TriVia                 1:02.39 9502017    1:02.92           
          1:02.92
 23. Marc Blauw                    ZPC Stadskanaal        1:03.25 9600017    1:03.34           
          1:03.34
 24. Casper Muselaers              Octopus                1:04.20 9600399    1:03.73           
          1:03.73
 25. Jarno Nijborg                 Bubble                 1:02.04 9302289    1:03.87           
          1:03.87
 26. Herman van Dijk               Zcnf'34                1:01.76 8900691    1:04.17           
          1:04.17
 27. Hendrik de Vries              Bubble                 1:01.23 8803707    1:06.31           
          1:06.31
 28. Jelmer Groos                  DZ&PC                  1:05.84 9602945    1:06.69           
          1:06.69
 29. Mathijs Mulder                De Forel               1:06.48 9700071    1:06.74           
          1:06.74
 30. Harry Bartelds                Neptunia '24           1:04.08 9200047    1:07.13           
          1:07.13
 31. Mark Folkertsma               DZ&PC                  1:08.00 9601413    1:07.16           
          1:07.16
 32. Stefan Ridderbos              Bubble                 1:08.20 9700851    1:07.59           
          1:07.59
 33. Allard Veenstra               Zcnf'34                1:09.04 9703453    1:08.16           
          1:08.16
 34. Hendrik Rozema                Neptunia '24           1:08.57 9600281    1:08.34           
          1:08.34
 35. Axel Julius                   Octopus                1:11.66 9702221    1:11.03           
          1:11.03
 36. Marcel Groen                  GZVW                   1:08.81 9700239    1:12.11           
          1:12.11
 37. Kevin Rozema                  DZ&PC                  1:16.65 9701451    1:15.05           
          1:15.05
AFGE Lars Hamming                  Ritola Z&PC              54.53 9005491                      
AFGE Axl Akkermans                 Zcnf'34                1:06.82 9301885                      
AFGE Maurits Muthert               ZPC Stadskanaal          55.67 9200941                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 100m vrije slag                     11 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon Gelmers                Octopus                1:00.95 9400416      59.53           
            59.53
  2. Cynthia van Beusekom          TriVia                 1:00.39 9500134    1:00.32           
          1:00.32
  3. Lisanne van Avezaath          ZPC Stadskanaal        1:00.28 9701304    1:02.37           
          1:02.37
  4. Femke Groos                   DZ&PC                  1:01.40 9404492    1:03.12           
          1:03.12
  5. Loes Wielink                  TriVia                 1:04.26 9403960    1:03.55           
          1:03.55
  6. Laura Lutjes                  Bubble                 1:05.76 9002424    1:04.06           
          1:04.06
  7. Elisabeth Muthert             ZPC Stadskanaal        1:03.16 9500062    1:04.38           
          1:04.38
  8. Marissa Minkman               De Krabben             1:04.60 9306054    1:04.53           
          1:04.53
  9. Manon van Essen               Octopus                1:00.54 9100910    1:04.58           
          1:04.58
 10. Jolanda Cnossen               Neptunia '24           1:03.62 8600712    1:04.92           
          1:04.92
 11. Sifra van Bottenburg          Octopus                1:05.74 9501178    1:04.99           
          1:04.99
 12. Suzanne Teuben                De Aquaflippers        1:07.31 9201736    1:06.02           
          1:06.02
 13. Joline Fischer                Nova                   1:05.57 9601638    1:06.44           
          1:06.44
 14. Eva Smit                      GZVW                   1:02.68 9602690    1:06.62           
          1:06.62
 15. Claris de Vries               DZ&PC                  1:07.10 9700942    1:07.03           
          1:07.03
 16. Jill Muller                   DZ&PC                  1:06.83 9600728    1:07.31           
          1:07.31
 17. Tessa Keizer                  GZVW                   1:07.70 9601586    1:07.52           
          1:07.52
 18. Esther Schipper               De Aquaflippers        1:07.42 9201570    1:08.13           
          1:08.13
 19. Tara van Bottenburg           Octopus                1:06.79 9300114    1:08.46           
          1:08.46
 20. Claudia Damski                DZ&PC                  1:11.02 9402346    1:08.93           
          1:08.93
 21. Romy Worst                    Octopus                1:11.85 9505272    1:09.38           
          1:09.38
 22. JoŽlle Rozema                 DZ&PC                  1:09.12 9601124    1:09.50           
          1:09.50
 23. Janna Post                    Neptunia '24           1:12.06 9602061    1:10.15           
          1:10.15
 24. Rixt de Vos                   Neptunia '24           1:10.85 92-07630   1:10.24           
          1:10.24
 25. Laura van der A               ZPC Stadskanaal        1:10.80 9700080    1:10.27           
          1:10.27
 26. Andrea Bandstra               Neptunia '24           1:08.32 9501520    1:11.27           
          1:11.27
 27. Nynke Klokman                 DZ&PC                  1:13.48 9801424    1:11.37           
          1:11.37
 28. Irene Dotinga                 Neptunia '24           1:13.47 9603516    1:11.62           
          1:11.62
 29. Bente Kuik                    ZPC Stadskanaal        1:11.45 9701750    1:12.02           
          1:12.02
 30. Carmen ter Weele              Octopus                1:15.39 9800384    1:12.66           
          1:12.66
 31. Denise van Zetten             Octopus                1:15.29 9600932    1:12.85           
          1:12.85
 32. Christina van der Laan        Ritola Z&PC            1:08.32 9504864    1:13.13           
          1:13.13
 33. Sanne Zijlstra                DZ&PC                  1:14.50 9401968    1:13.90           
          1:13.90
 34. Dagmar Smidts                 GZVW                   1:13.93 9702912    1:14.19           
          1:14.19
 35. Esmee Veendorp                GZVW                   1:14.43 9603850    1:14.51           
          1:14.51
 36. Britt Schoonhoven             Octopus                1:13.53 9702468    1:14.84           
          1:14.84
 37. Linda Noord                   DZ&PC                  1:16.13 9800454    1:15.21           
          1:15.21
 38. Sharonne Urbanus              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:16.05 9700944    1:15.97           
          1:15.97
 39. Marijke van de Beek           Octopus                1:17.53 9602660    1:16.20           
          1:16.20
 40. JuliŽtte Hekman               Vriledo                1:27.21 9803914    1:17.54           
          1:17.54
 41. Winnie de Vries               Zcnf'34                1:21.91 9601456    1:18.06           
          1:18.06
 42. Lisanne Bijsterbosch          Octopus                1:25.22 9701198    1:19.24           
          1:19.24
 43. Latoya van Laar               Octopus                1:26.08 9802100    1:23.90           
          1:23.90
 44. Jeanette Wilkens              Vriledo                1:29.70 9800948    1:26.65           
          1:26.65
 45. Anoek Huiskamp                Octopus                1:41.66 9802872    1:27.39           
          1:27.39
 46. Arianne Jonkman               Zcnf'34                1:32.70 9801590    1:28.99           
          1:28.99
AFGE ZoŽ Hendriks                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:04.39 9405016                      
AFGE Kirsten Nieboer               TriVia                 1:06.17 9501988                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 400m wisselslag                     12 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maiko Postma                  DZ&PC                  5:22.20 9400963    5:04.82           
          1:08.44  5:04.82
  2. Marcel van Essen              Octopus                5:15.15 9400019    5:11.79           
          1:13.01  5:11.79
  3. Fabian Buiringe               TriVia                 5:21.86 9006209    5:25.69           
          1:15.13  5:25.69
  4. Minne Koopmans                Neptunia '24                NT 9603557    5:48.32           
          1:21.90  5:48.32
  5. Robert Westerdijk             Neptunia '24                NT 9402139    5:50.46           
          1:20.06  5:50.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 400m wisselslag                     11 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josephine Meerman             DZ&PC                  5:33.06 9304258    5:33.95           
          1:15.44  5:33.95
  2. Nathalja Pragt                Nova                   5:29.28 9500030    5:42.15           
          1:15.03  5:42.15
  3. Saskia Bergsma                Zcnf'34                     NT 9301686    5:51.98           
          1:18.97  5:51.98
  4. Minke Betten                  DZ&PC                  5:53.51 9404012    6:02.38           
          1:18.38  6:02.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 200m vlinderslag                    12 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonathan Rozema               DZ&PC                  2:26.01 9501157    2:20.38           
          1:07.58  2:20.38
  2. Ruben Post                    Neptunia '24           2:37.62 9106623    2:34.37           
          1:11.39  2:34.37
  3. Martijn Smit                  GZVW                   2:44.25 9406113    2:44.60           
          1:15.40  2:44.60
AFGE Milan GrŁnewald               TriVia                 2:38.00 9500757                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m vlinderslag                    11 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne Hooiveld               Bubble                 2:53.57 9001572    2:43.85           
          1:14.61  2:43.85
AFGE Eva Smit                      GZVW                   2:44.69 9602690                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 100m rugslag                      12 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Hagting                  DZ&PC                    59.24 9100829      58.02           
            58.02
  2. Jelmer Meijer                 HZ&PC                  1:01.13 9001961    1:00.21           
          1:00.21
  3. Sander Hoogeveen              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:04.17 9001267    1:03.83           
          1:03.83
  4. Robert Klinkhamer             ZPC Bikkel Hoogeveen     59.36 9101241    1:04.36           
          1:04.36
  5. Sjors Boverhoff               Octopus                1:09.38 9500741    1:08.95           
          1:08.95
  6. Pieter Groos                  DZ&PC                  1:13.19 9304907    1:12.79           
          1:12.79
  7. Rycklef Epema                 DZ&PC                  1:11.31 9202787    1:14.15           
          1:14.15
  8. Maxiem Wagenaar               Ritola Z&PC            1:14.38 9304645    1:17.26           
          1:17.26
  9. Tom Porte                     TriVia                 1:20.03 9502017    1:18.25           
          1:18.25
 10. Harmen Jellema                Neptunia '24           1:19.20 9302623    1:18.27           
          1:18.27
 11. Casper Muselaers              Octopus                1:17.64 9600399    1:18.73           
          1:18.73
 12. Hendrik Rozema                Neptunia '24           1:19.74 9600281    1:19.70           
          1:19.70
 13. Joost van der Pijl            ZPC Stadskanaal        1:26.60 9700171    1:26.82           
          1:26.82
 14. William Wilkens               Vriledo                1:43.86 9600951    1:28.93           
          1:28.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 100m rugslag                      11 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon Gelmers                Octopus                1:07.37 9400416    1:05.29           
          1:05.29
  2. Mirthe Lanfermeijer           TriVia                 1:04.21 9400074    1:05.97           
          1:05.97
  3. Jakonien Koster               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.19 9400068    1:08.05           
          1:08.05
  4. Naomi Tourť                   TriVia                 1:11.65 9401628    1:09.05           
          1:09.05
  5. Claris de Vries               DZ&PC                  1:15.37 9700942    1:13.83           
          1:13.83
  6. Manon van Essen               Octopus                1:11.37 9100910    1:14.69           
          1:14.69
  7. Kim Franken                   GZVW                   1:15.99 9602688    1:15.82           
          1:15.82
  8. Inez Zewuster                 Vriledo                1:13.83 9503700    1:16.32           
          1:16.32
  9. Nathasja Bos                  ZPC Stadskanaal        1:12.32 9100362    1:16.57           
          1:16.57
 10. Femke Groos                   DZ&PC                  1:15.66 9404492    1:18.00           
          1:18.00
 11. Indyra Hummel                 Zcnf'34                1:18.72 9600624    1:18.29           
          1:18.29
 12. Sanne Huisman                 DZ&PC                  1:16.64 9301998    1:18.46           
          1:18.46
 13. Sharonne Urbanus              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.37 9700944    1:19.09           
          1:19.09
 14. Femke Kirkenier               DZ&PC                  1:19.07 9500936    1:20.37           
          1:20.37
 15. Anouk Zuidema                 De Aquaflippers        1:22.31 9801654    1:21.17           
          1:21.17
 16. Tineke Wind                   DZ&PC                  1:18.06 9400826    1:22.59           
          1:22.59
 17. Anke Koopmans                 Neptunia '24           1:33.18 9702702    1:23.56           
          1:23.56
 18. Willeke Willems               Zcnf'34                1:22.64 9600232    1:24.62           
          1:24.62
 19. Amarins Menger                DZ&PC                  1:27.03 9406716    1:25.46           
          1:25.46
 20. Rixt de Vos                   Neptunia '24           1:24.16 92-07630   1:26.40           
          1:26.40
 21. Astrid de Vegt                Zcnf'34                1:25.58 9800036    1:27.50           
          1:27.50
 22. Emma Arends                   TriVia                 1:27.82 9800972    1:28.14           
          1:28.14
 23. Rianne Weggemans              Zcnf'34                1:32.94 9703306    1:32.97           
          1:32.97
NG.Z Marlies v/d Brug              DZ&PC                  1:29.10 9801428                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 200m schoolslag                     12 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Wijbenga               ZPC Stadskanaal        2:21.62 9003283    2:22.67           
          1:07.46  2:22.67
  2. Ward van Rijssen              TriVia                 2:31.51 9204841    2:31.74           
          1:11.15  2:31.74
  3. Roald Blok                    Octopus                2:33.11 9302685    2:33.14           
          1:12.08  2:33.14
  4. Herman van Dijk               Zcnf'34                2:35.32 8900691    2:38.53           
          1:14.20  2:38.53
  5. Stefan Petersen               TriVia                 2:36.16 9403067    2:40.35           
          1:16.87  2:40.35
  6. Marco Barkhuis                ZPC Stadskanaal        2:43.73 9500279    2:40.91           
          1:15.72  2:40.91
  7. Pepijn Stenveld               Ritola Z&PC            2:44.25 9002797    2:46.39           
          1:17.70  2:46.39
  8. Jarno Nijborg                 Bubble                 2:51.91 9302289    3:00.02           
          1:26.29  3:00.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 200m schoolslag                     11 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes Zanderink                AZ&PC                  2:24.78 8805006    2:25.96           
          1:10.60  2:25.96
  2. Gea Hagting                   Nova                   2:41.74 8801584    2:40.59           
          1:16.85  2:40.59
  3. Suzanne Brummel               Octopus                2:45.28 9401366    2:47.14           
          1:19.18  2:47.14
  4. Paula Duursma                 DZ&PC                  2:47.04 9300982    2:49.74           
          1:20.27  2:49.74
  5. Marissa Minkman               De Krabben             2:51.10 9306054    2:50.77           
          1:19.71  2:50.77
  6. Rixt Menger                   DZ&PC                  2:59.67 9602052    2:58.17           
          1:24.77  2:58.17
  7. Myrna Gorter                  Neptunia '24           3:09.69 9503158    3:05.50           
          1:31.01  3:05.50
  8. Marijke Pras                  GZVW                   3:01.84 9203700    3:09.84           
          1:30.54  3:09.84
  9. Bregje Tingen                 Zcnf'34                3:18.89 9500960    3:10.30           
          1:29.47  3:10.30
 10. Yolanda de Vegt               Zcnf'34                3:06.76 9500328    3:12.39           
          1:32.53  3:12.39
 11. Sanne Kamminga                De Aquaflippers        3:15.91 9604378    3:17.16           
          1:34.84  3:17.16
 12. Nynke Klokman                 DZ&PC                  3:27.60 9801424    3:18.25           
          1:36.54  3:18.25
 13. Joniek Hooghoudt              TriVia                 3:29.90 9801962    3:18.55           
          1:34.80  3:18.55
 14. Elsje de Vries                Zcnf'34                3:21.22 9302676    3:20.02           
          1:36.07  3:20.02
 15. Marley Eiromkui               ZPC Bikkel Hoogeveen   3:21.73 9702340    3:24.00           
          1:37.15  3:24.00
AFGE Martine Goettsch              Zcnf'34                3:26.01 9200632                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 400m vrije slag                     12 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Nijholt                  DZ&PC                  4:26.70 9401349    4:20.26           
          1:00.95  2:07.77  4:20.26
  2. Levi Hilbolling               ZPC Stadskanaal        4:37.21 9500593    4:29.61           
          1:02.14  2:10.55  4:29.61
  3. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:47.89 9500523    4:42.48           
          1:06.59  2:19.14  4:42.48
  4. Ardi Knol                     ZPC Bikkel Hoogeveen   4:54.40 9603447    4:48.10           
          1:06.64  2:20.87  4:48.10
  5. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  5:04.06 9700039    5:00.75           
          1:11.36  2:27.74  5:00.75
  6. Stefan Ridderbos              Bubble                 5:17.16 9700851    5:15.54           
          1:14.36  2:35.22  5:15.54
  7. Stan Ruessink                 Octopus                5:28.51 9700829    5:30.45           
          1:14.28  2:38.04  5:30.45
  8. Axel Julius                   Octopus                     NT 9702221    5:41.87           
          1:19.41  2:46.57  5:41.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 400m vrije slag                     11 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Pijtak                   AZ&PC                  4:36.78 9300602    4:35.78           
          1:05.51  2:15.72  4:35.78
  2. Jill Muller                   DZ&PC                  5:30.84 9600728    5:11.92           
          1:13.70  2:33.51  5:11.92
  3. Sharon Julius                 Octopus                5:46.32 9602664    5:24.90           
          1:15.34  2:38.32  5:24.90
  4. Carmen ter Weele              Octopus                5:41.04 9800384    5:32.91           
          1:18.34  2:45.05  5:32.91
  5. Ageeth Dekker                 ZPC Stadskanaal        6:19.50 9802180    6:02.83           
          1:26.27  2:59.51  6:02.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 1500m vrije slag                    12 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffry van Zetten             Octopus               18:54.51 9500755   18:57.46           
          1:10.61  2:25.39  4:58.28 10:06.82 18:57.46
  2. Jory Willemsen                Octopus               19:01.32 9500747   19:54.24           
          1:08.65  2:25.80  5:04.92 10:33.08 19:54.24
  3. Harry Bartelds                Neptunia '24          20:53.80 9200047   20:07.57           
          1:10.61  2:29.78  5:13.14 10:41.52 20:07.57
  4. Marius Ros                    Zcnf'34               20:45.00 5900779   20:27.06           
          1:15.28  2:35.14  5:17.81 10:44.48 20:27.06
  5. Hendrik Rozema                Neptunia '24                NT 9600281   21:07.75           
          1:19.88  2:45.04  5:34.96 11:16.87 21:07.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 800m vrije slag                     11 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Beau Rijpers                  ZPC Bikkel Hoogeveen   9:55.26 9402638    9:37.23           
          1:06.11  2:17.83  4:44.43  9:37.23
  2. Romy Worst                    Octopus               11:04.32 9505272   10:27.57           
          1:12.74  2:31.57  5:10.41 10:27.57
  3. Tara van Bottenburg           Octopus               10:55.13 9300114   10:29.54           
          1:11.57  2:30.44  5:10.74 10:29.54
  4. Andrea Bandstra               Neptunia '24                NT 9501520   10:51.10           
          1:15.19  2:35.97  5:21.92 10:51.10
  5. Sifra van Bottenburg          Octopus               11:25.00 9501178   11:17.53           
          1:13.44  2:38.48  5:35.36 11:17.53
  6. Denise van Zetten             Octopus               12:36.51 9600932   12:23.13           
          1:20.14  2:55.21  5:19.40 12:23.13
 DIS Indyra Hummel                 Zcnf'34               11:39.30 9600624            AA        
        te vroeg weg of bewogen bij de eerste start



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                     12 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Wijbenga               ZPC Stadskanaal        2:12.39 9003283    2:11.43           
            28.37  2:11.43
  2. Sander Hoogeveen              ZPC Bikkel Hoogeveen   2:18.48 9001267    2:17.91           
            29.21  2:17.91
  3. Maiko Postma                  DZ&PC                  2:22.89 9400963    2:18.15           
            29.47  2:18.15
  4. Bart v/d Hoeven               DZ&PC                  2:24.28 8701379    2:21.14           
            29.72  2:21.14
  5. Jonathan Rozema               DZ&PC                  2:27.29 9501157    2:23.05           
            30.32  2:23.05
  6. Pepijn Stenveld               Ritola Z&PC            2:29.26 9002797    2:31.92           
            32.52  2:31.92
  7. Johan Wijma                   De Aquaflippers        2:35.19 9301689    2:32.01           
            30.96  2:32.01
  8. Tim Vondeling                 De Aquaflippers        2:36.61 9402009    2:36.75           
            31.09  2:36.75
  9. Dennis Baalman                De Aquaflippers             NT 9500887    2:39.91           
            35.11  2:39.91
 10. Robert Westerdijk             Neptunia '24           2:46.69 9402139    2:40.23           
            36.20  2:40.23
 11. Peter Werkman                 DZ&PC                  2:40.50 8703739    2:40.82           
            33.07  2:40.82
 12. Casper Muselaers              Octopus                2:42.23 9600399    2:42.08           
            34.69  2:42.08
 13. Martijn Smit                  GZVW                   2:49.12 9406113    2:44.46           
            33.19  2:44.46
 DIS Sjors Boverhoff               Octopus                2:30.79 9500741            AA        
        te vroeg weg of bewogen bij de eerste start
 DIS Minne Koopmans                Neptunia '24           3:00.08 9603557    2:47.91 RC        
        rugligging verlaten tijdens de race zonder met het keerpunt bezig te zijn
            37.36  2:47.91
AFGE Milan GrŁnewald               TriVia                 2:25.13 9500757                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Dames, 200m wisselslag                     11 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gea Hagting                   Nova                   2:25.20 8801584    2:25.45           
            31.81  2:25.45
  2. Mirthe Lanfermeijer           TriVia                 2:25.77 9400074    2:28.25           
            32.48  2:28.25
  3. Cynthia van Beusekom          TriVia                 2:31.00 9500134    2:31.61           
            31.46  2:31.61
  4. Rianne Hooiveld               Bubble                 2:37.39 9001572    2:34.36           
            32.93  2:34.36
  5. Lisanne van Avezaath          ZPC Stadskanaal        2:29.86 9701304    2:39.98           
            31.53  2:39.98
  6. Rixt Menger                   DZ&PC                  2:44.10 9602052    2:44.71           
            36.53  2:44.71
  7. Tessa Keizer                  GZVW                   2:49.16 9601586    2:46.14           
            35.76  2:46.14
  8. Esther Schipper               De Aquaflippers        2:47.05 9201570    2:48.01           
            35.14  2:48.01
  9. Sanne Kamminga                De Aquaflippers        2:54.27 9604378    2:54.01           
            38.48  2:54.01
 10. Amarins Menger                DZ&PC                  3:05.87 9406716    2:55.66           
            41.62  2:55.66
 11. Bregje Tingen                 Zcnf'34                2:59.20 9500960    2:56.93           
            39.73  2:56.93
 12. Yolanda de Vegt               Zcnf'34                2:59.80 9500328    3:02.28           
            41.15  3:02.28
 13. Marijke van de Beek           Octopus                3:02.39 9602660    3:03.10           
            44.12  3:03.10
 14. Christina van der Laan        Ritola Z&PC            2:59.11 9504864    3:03.67           
            40.63  3:03.67
 15. Britt Schoonhoven             Octopus                3:13.57 9702468    3:05.58           
            43.96  3:05.58
 16. Esmee Veendorp                GZVW                   3:04.67 9603850    3:08.31           
            44.56  3:08.31
 17. Dagmar Smidts                 GZVW                   3:12.77 9702912    3:14.23           
            41.02  3:14.23
 18. Merel Huiskamp                Octopus                3:55.51 9802876    3:18.39           
            44.27  3:18.39
 19. Lisanne Bijsterbosch          Octopus                3:32.70 9701198    3:19.73           
            43.21  3:19.73
 20. Rianne Weggemans              Zcnf'34                3:24.23 9703306    3:21.65           
            49.57  3:21.65
AFGE ZoŽ Hendriks                  ZPC Bikkel Hoogeveen   2:44.00 9405016                      
AFGE Martine Goettsch              Zcnf'34                3:08.09 9200632                      
AFGE Kirsten Nieboer               TriVia                 2:52.48 9501988                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 200m vrije slag                     12 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remco Kamps                   DZ&PC                  2:05.91 9001465    2:02.09           
            57.45  2:02.09
  2. Tim Blauw                     ZPC Stadskanaal        2:08.36 9301345    2:03.39           
          1:00.44  2:03.39
  3. Dennis Groen                  ZPC Bikkel Hoogeveen   2:07.97 9402447    2:09.95           
          1:03.00  2:09.95
  4. Ruben Post                    Neptunia '24           2:17.14 9106623    2:13.42           
          1:04.74  2:13.42
  5. Fabian Buiringe               TriVia                 2:10.91 9006209    2:14.66           
          1:04.33  2:14.66
  6. Olaf Smidts                   GZVW                   2:17.06 9504275    2:15.83           
          1:05.64  2:15.83
  7. Ardi Knol                     ZPC Bikkel Hoogeveen   2:17.12 9603447    2:17.21           
          1:07.57  2:17.21
  7. Marc Blauw                    ZPC Stadskanaal        2:21.48 9600017    2:17.21           
          1:07.16  2:17.21
  9. Sander Polling                Ritola Z&PC            2:14.53 9405061    2:22.77           
          1:07.51  2:22.77
 10. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  2:24.68 9700039    2:22.88           
          1:09.38  2:22.88
 11. Jelmer Groos                  DZ&PC                  2:26.37 9602945    2:26.25           
          1:11.53  2:26.25
 12. Mathijs Mulder                De Forel               2:28.59 9700071    2:27.98           
          1:11.28  2:27.98
 13. Harmen Jellema                Neptunia '24           2:31.01 9302623    2:30.94           
          1:12.65  2:30.94
 14. Marcel Groen                  GZVW                   2:38.47 9700239    2:44.52           
          1:18.40  2:44.52
AFGE Maurits Muthert               ZPC Stadskanaal        2:04.15 9200941                      
AFGE Lars Hamming                  Ritola Z&PC            2:00.45 9005491                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m vrije slag                     11 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Naomi Tourť                   TriVia                 2:12.98 9401628    2:11.66           
          1:04.34  2:11.66
  2. Jakonien Koster               ZPC Bikkel Hoogeveen   2:15.92 9400068    2:16.01           
          1:05.81  2:16.01
  3. Karin Groen                   GZVW                   2:16.55 9502440    2:16.64           
          1:04.80  2:16.64
  4. Elisabeth Muthert             ZPC Stadskanaal        2:17.43 9500062    2:21.18           
          1:08.74  2:21.18
  5. Nathalja Pragt                Nova                   2:18.25 9500030    2:21.52           
          1:07.10  2:21.52
  6. Loes Wielink                  TriVia                 2:22.04 9403960    2:22.85           
          1:08.21  2:22.85
  7. Josephine Meerman             DZ&PC                  2:19.78 9304258    2:23.13           
          1:10.57  2:23.13
  8. Suzanne Brummel               Octopus                2:26.48 9401366    2:25.54           
          1:08.01  2:25.54
  9. Minke Betten                  DZ&PC                  2:19.69 9404012    2:25.59           
          1:10.23  2:25.59
 10. Claris de Vries               DZ&PC                  2:28.45 9700942    2:25.82           
          1:12.22  2:25.82
 11. Jill Muller                   DZ&PC                  2:25.46 9600728    2:26.14           
          1:10.87  2:26.14
 12. Marijke Pras                  GZVW                   2:22.54 9203700    2:27.48           
          1:10.23  2:27.48
 13. Anouk Zuidema                 De Aquaflippers        2:33.48 9801654    2:28.71           
          1:10.93  2:28.71
 14. JoŽlle Rozema                 DZ&PC                  2:29.82 9601124    2:28.73           
          1:12.45  2:28.73
 15. Nathasja Bos                  ZPC Stadskanaal        2:20.98 9100362    2:29.78           
          1:10.87  2:29.78
 16. Claudia Damski                DZ&PC                  2:34.32 9402346    2:31.89           
          1:13.24  2:31.89
 17. Joline Fischer                Nova                   2:34.78 9601638    2:33.34           
          1:14.27  2:33.34
 18. Janna Post                    Neptunia '24           2:33.78 9602061    2:34.79           
          1:16.31  2:34.79
 19. Nadine Blouw                  GZVW                   2:32.16 9302314    2:35.86           
          1:14.24  2:35.86
 20. Tineke Wind                   DZ&PC                  2:28.66 9400826    2:36.03           
          1:14.78  2:36.03
 21. Elsje de Vries                Zcnf'34                2:37.57 9302676    2:39.90           
          1:17.07  2:39.90
 22. Marley Eiromkui               ZPC Bikkel Hoogeveen   2:45.06 9702340    2:44.81           
          1:18.02  2:44.81
 23. Emma Arends                   TriVia                 2:50.27 9800972    2:46.80           
          1:22.35  2:46.80
 24. Joniek Hooghoudt              TriVia                 2:54.12 9801962    2:47.18 *         
          1:22.57  2:47.18
 25. Sanne Zijlstra                DZ&PC                  2:43.60 9401968    2:48.09           
          1:21.45  2:48.09
 26. JuliŽtte Hekman               Vriledo                3:03.65 9803914    2:52.42           
          1:21.22  2:52.42
 27. Latoya van Laar               Octopus                3:25.76 9802100    3:04.56           
          1:29.44  3:04.56
 28. Jeanette Wilkens              Vriledo                3:09.14 9800948    3:16.01           
          1:31.98  3:16.01
 29. Anoek Huiskamp                Octopus                3:16.23 9802872    3:16.05           
          1:32.43  3:16.05
AFGE Anke Koopmans                 Neptunia '24           2:48.46 9702702                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m vlinderslag                    12 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ewoud Potiek                  DZ&PC                    57.92 8902503      56.24           
            56.24
  2. Chris van Vliet               TriVia                 1:00.06 9102425      58.74           
            58.74
  3. Jelmer Meijer                 HZ&PC                  1:01.38 9001961    1:01.11           
          1:01.11
  4. Aydin Hummel                  Zcnf'34                1:02.99 9201577    1:05.62           
          1:05.62
  5. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.90 9500523    1:07.34           
          1:07.34
  6. Marcel van Essen              Octopus                1:06.25 9400019    1:10.38           
          1:10.38
  7. Mark Rozema                   DZ&PC                  1:11.89 9202785    1:12.50           
          1:12.50
  8. Mark Folkertsma               DZ&PC                  1:22.32 9601413    1:21.67           
          1:21.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vlinderslag                    11 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Huisman                 DZ&PC                  1:08.05 9301998    1:05.51           
          1:05.51
  2. Mariska Meems                 ZPC Stadskanaal        1:08.39 8902812    1:07.80           
          1:07.80
  3. Lisanne van Avezaath          ZPC Stadskanaal        1:09.20 9701304    1:10.43           
          1:10.43
  4. Manon van Essen               Octopus                1:14.94 9100910    1:14.02           
          1:14.02
  4. Jolanda Cnossen               Neptunia '24           1:10.80 8600712    1:14.02           
          1:14.02
  6. Laura Lutjes                  Bubble                 1:15.11 9002424    1:15.20           
          1:15.20
  7. Myrna Gorter                  Neptunia '24           1:24.30 9503158    1:19.58           
          1:19.58
  8. Laura van der A               ZPC Stadskanaal        1:21.58 9700080    1:21.31           
          1:21.31
  9. Inez Zewuster                 Vriledo                1:18.75 9503700    1:25.24           
          1:25.24
 10. Irene Dotinga                 Neptunia '24           1:31.32 9603516    1:27.63           
          1:27.63
 11. Astrid de Vegt                Zcnf'34                     NT 9800036    1:34.90           
          1:34.90
 12. Linda Noord                   DZ&PC                  1:47.07 9800454    1:42.34           
          1:42.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Heren, 200m rugslag                      12 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Hagting                  DZ&PC                  2:08.92 9100829    2:05.63           
          1:00.55  2:05.63
  2. Robert Klinkhamer             ZPC Bikkel Hoogeveen   2:10.44 9101241    2:15.88           
          1:05.28  2:15.88
  3. Levi Hilbolling               ZPC Stadskanaal        2:16.67 9500593    2:17.79           
          1:05.33  2:17.79
  4. Ward van Rijssen              TriVia                 2:18.48 9204841    2:19.98           
          1:07.61  2:19.98
  5. Erik Nijholt                  DZ&PC                  2:22.46 9401349    2:21.33           
          1:09.80  2:21.33
  6. Marco Krips                   Neptunia '24           2:30.28 9203835    2:27.23 *         
          1:10.20  2:27.23
  7. Hendrik de Vries              Bubble                 2:28.28 8803707    2:34.70           
          1:17.68  2:34.70
  8. Pieter Groos                  DZ&PC                  2:37.09 9304907    2:40.67 *         
          1:19.14  2:40.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Dames, 200m rugslag                      11 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Franken                   GZVW                   2:44.70 9602688    2:40.67           
          1:19.87  2:40.67
  2. Saskia Bergsma                Zcnf'34                2:41.41 9301686    2:44.64           
          1:18.92  2:44.64
  3. Suzanne Teuben                De Aquaflippers        2:44.45 9201736    2:46.54           
          1:20.96  2:46.54
  4. Nynke Klokman                 DZ&PC                  2:47.02 9801424    2:47.67           
          1:24.42  2:47.67
  5. Sharonne Urbanus              ZPC Bikkel Hoogeveen   2:51.07 9700944    2:48.41           
          1:22.83  2:48.41
  6. Romy Worst                    Octopus                2:56.67 9505272    2:48.48           
          1:22.44  2:48.48
  7. Bente Kuik                    ZPC Stadskanaal        2:50.36 9701750    2:49.96           
          1:22.15  2:49.96
  8. Femke Kirkenier               DZ&PC                  2:53.14 9500936    2:54.08           
          1:24.25  2:54.08
  9. Rixt de Vos                   Neptunia '24                NT 92-07630   3:03.94           
          1:31.13  3:03.94
 10. Willeke Willems               Zcnf'34                2:56.79 9600232    3:04.98           
          1:31.32  3:04.98
 11. Lisanne Bijsterbosch          Octopus                3:19.19 9701198    3:09.63           
          1:32.50  3:09.63
 12. Ageeth Dekker                 ZPC Stadskanaal             NT 9802180    3:11.26 *         
          1:33.30  3:11.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 100m schoolslag                     12 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Wijbenga               ZPC Stadskanaal        1:06.13 9003283    1:07.27           
          1:07.27
  2. Sander Hoogeveen              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.08 9001267    1:08.08           
          1:08.08
  3. Bart v/d Hoeven               DZ&PC                  1:11.56 8701379    1:10.49           
          1:10.49
  4. Stefan Petersen               TriVia                 1:10.01 9403067    1:11.15           
          1:11.15
  5. Herman van Dijk               Zcnf'34                1:10.21 8900691    1:11.84           
          1:11.84
  6. Jory Willemsen                Octopus                1:16.70 9500747    1:17.62           
          1:17.62
  7. Jarno Nijborg                 Bubble                 1:17.63 9302289    1:23.45           
          1:23.45
  8. Maxiem Wagenaar               Ritola Z&PC            1:24.04 9304645    1:25.93           
          1:25.93
  9. Allard Veenstra               Zcnf'34                1:26.42 9703453    1:26.00           
          1:26.00
 10. Thomas de Boer                Zcnf'34                1:35.68 9603127    1:26.47           
          1:26.47
 11. Joost van der Pijl            ZPC Stadskanaal        1:29.98 9700171    1:27.98           
          1:27.98
 12. Stan Ruessink                 Octopus                1:32.67 9700829    1:32.76           
          1:32.76
 13. Mark Folkertsma               DZ&PC                  1:31.59 9601413    1:33.81           
          1:33.81
 14. Tobias Jannink                Ritola Z&PC            1:45.07 9603617    1:40.67           
          1:40.67
 15. Kevin Rozema                  DZ&PC                  1:43.36 9701451    1:41.95           
          1:41.95
AFGE Erik Talma                    TriVia                 1:03.41 8903107                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 100m schoolslag                     11 jaar en ouder
28-11-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon Gelmers                Octopus                1:17.54 9400416    1:14.51           
          1:14.51
  2. Paula Duursma                 DZ&PC                  1:16.31 9300982    1:15.69           
          1:15.69
  3. Marissa Minkman               De Krabben             1:19.54 9306054    1:17.56           
          1:17.56
  4. Mariska Meems                 ZPC Stadskanaal        1:17.99 8902812    1:18.31           
          1:18.31
  5. Suzanne Brummel               Octopus                1:18.04 9401366    1:18.64           
          1:18.64
  6. Sharon Julius                 Octopus                1:28.86 9602664    1:26.84           
          1:26.84
  7. Willeke Jonkman               Zcnf'34                1:28.07 9604304    1:28.35           
          1:28.35
  8. Britt Schoonhoven             Octopus                1:32.67 9702468    1:33.25           
          1:33.25
  9. Marley Eiromkui               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:32.86 9702340    1:33.77           
          1:33.77
 10. Winnie de Vries               Zcnf'34                1:34.44 9601456    1:34.94           
          1:34.94
 11. Merel Huiskamp                Octopus                1:37.79 9802876    1:35.21           
          1:35.21
 12. Andrea Bandstra               Neptunia '24           1:27.32 9501520    1:36.58           
          1:36.58
 13. Marlies v/d Brug              DZ&PC                  1:42.00 9801428    1:38.61 *         
          1:38.61
 14. Latoya van Laar               Octopus                1:48.76 9802100    1:48.88           
          1:48.88
 DIS Arianne Jonkman               Zcnf'34                1:51.56 9801590    1:53.54 SL        
        Met ťťn hand keer- en ofeindpunt aangetikt
          1:53.54



SPLASH Meet Manager 2007Registered to dz&pc