Speedo Club Meet
Boxtel (NED),    22.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6    Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 4, 5 en 6    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
22-11-2009 - 14:30                       (1m,1j,1m,1j)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eiffel 1                      Eiffel Swimmers PSV    2:21.13            2:16.74           
        Anne Smit, 99                              Timo van Lint, 98
        Eline Hartogs, 99                          Joko Vievermanns, 99
            35.95  2:16.74

  2. SBC2000 1                     SBC2000                2:30.67            2:27.20           
        Marij van der Mast, 00                     Anne May Alkemade, 99
        Dylan van Irsel, 98                        Florian van Esch, 00
            35.80  2:27.20

  3. Eiffel 2                      Eiffel Swimmers PSV    2:34.84            2:35.24           
        Cynte Kommer, 99                           Brigitte van Veghel, 99
        Bernard D'hert, 99                         Stijn Simons, 99
            40.51  2:35.24

  4. TRB-RES 1                     TRB-RES                2:39.62            2:36.47           
        Kjell Vissers, 98                          Mitchell Schollen, 98
        Veerle den Boer, 99                        Cynthia van den Broek, 99
            42.64  2:36.47

  5. Nuenen 1                      Z&PV Nuenen            2:35.52            2:44.99           
        Robin Goossens, 00                         Kari van Zwol, 99
        Niels Loomans, 98                          Max van Zwol, 98
            40.83  2:44.99

  6. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              3:20.75            2:54.82           
        Janneke van Hulten, 99                     Romy Schaeken, 00
        Elias Semunovic, 98                        Tygo van Empel, 01
            47.93  2:54.82

  7. Arethusa 1                    Arethusa                    NT            3:03.74           
        Sinne Alkema, 99                           Fleur van der Heijden, 00
        Yorben Verhoeven, 98                       Max-Fernon Troenokarso, 99
            51.99  3:03.74

  8. De Vennen 1                   De Vennen                   NT            3:10.10           
        Tirsa Verkooijen, 99                       Nicky van Lier, 99
        Rick in 't Groen, 99                       Jarno Koreman, 99
            47.08  3:10.10

  9. WZV 1                         WZV                         NT            3:21.92           
        Quinty van den Heuvel, 00                  Chantal van den Linden, 00
        Siem Korthout, 99                          Yannick van Alebeek, 99
          3:21.92




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 3
22-11-2009 - 14:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam van Nunen                 Nautilus                 52.17 0100036      51.08           
  2. Chloë de Vetter               SBC2000                  57.35 0100842      53.76           
  3. Amy Verhouden                 Eiffel Swimmers PSV      56.56 0101400      55.74           
  4. Anne Dickens                  SBC2000                  58.72 0100734      57.34           
  5. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen              59.86 0100434      59.09 F1        
  5. Dagmar Alderlieste            SBC2000                1:00.44 0100438      59.09 F2        
  7. Sarah Vandeursen              Zeester Meerval        1:02.31 0100444    1:00.31           
  8. Eline Akkermans               WZV                    1:04.64 0100588    1:03.05           
  NG Luca van Gemert               Arethusa                    NT 0101636                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m schoolslag             Jongens Minioren 3 en 4
22-11-2009 - 14:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin van Bommel              Zeester Meerval          51.86 0000661      49.15           
  2. Maikel Hendriks               Eiffel Swimmers PSV      52.09 0001637      49.47           
  3. Edgar Brok                    AquAmigos                50.89 0000017      50.69           
  4. Pim Verdaasdonk               SBC2000                  53.64 0100621      51.21 F1        
  5. Luciën van Esch               SBC2000                  57.19 0001359      51.29           
  6. Rick Embregts                 De Vennen                53.86 0000449      51.40           
  7. Nick van Irsel                SBC2000                  54.48 0000383      51.54           
  8. Xander v.d. Plas              Eiffel Swimmers PSV      55.72 0101029      57.17           
  9. Javier Tromp                  WZV                      58.30 0002271      59.77           
 10. Gijs van Leeuwen              Z&PV Nuenen            1:10.00 0000997    1:05.92           
 11. Miguel Pejdic                 WZV                    1:19.39 0002273    1:12.36           
 DIS Stef van Boxtel               Zegenwerp                51.41 0000323      51.21 SK        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., SK
 DIS Kevin Schollen                TRB-RES                  56.77 0100365      53.15 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
  NG Tim Ploegmakers               Arethusa                    NT 0002363                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 5
22-11-2009 - 14:47                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Frederique Janssen            Arethusa                 42.56 9901554      38.96           
  2. Soraya Wasser                 Eiffel Swimmers PSV      40.02 9901358      40.30           
  3. Anne May Alkemade             SBC2000                  43.20 9903374      41.61           
  4. Maaike Zandberg               TRB-RES                  42.74 9901138      41.91           
  5. Anouk Gerrits                 Zegenwerp                42.29 9900992      43.27           
  6. Daphne Pols                   WZV                      45.13 9904116      44.45           
  7. Jessica Bloks                 De Dommelbaarzen         46.26 9900874      46.66           
  8. Esmé Setoe                    Z&PV Nuenen              50.00 9904450      49.61           
  9. Lynn van Es                   WZV                      52.82 9901462      51.93           
 10. Ely van Kraaij                Zeester Meerval          54.35 9901050      52.42           
 11. Veerle den Boer               TRB-RES                     NT 9902518      53.26           
 12. Anouk IJpelaar                De Vennen              1:00.51 9901836      53.85           
 13. Renee van Lierop              Z&PV Nuenen            1:10.00 9904220    1:00.17           
 14. Kari van Zwol                 Z&PV Nuenen              58.96 9902940    1:01.29           
 DIS Mees Schultheiss              SBC2000                1:03.89 9902430    1:03.53 VG        
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Fabiënne van Dommelen         AquAmigos                   NT 9904162    1:07.87 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Janneke van Hulten            Zegenwerp                   NT 9902124                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 6
22-11-2009 - 14:52                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramón Pleijers                De Dommelbaarzen         40.80 9802013      39.63 F2        
  1. Stefan van de Wijdeven        TRB-RES                  39.00 9800995      39.63 F1        
  3. Brian Korthout                AquAmigos                43.58 9802473      41.09           
  4. Fabian van Beek               Zegenwerp                41.57 9800635      41.97           
  5. Thomas Manuel                 Eiffel Swimmers PSV      43.04 9800919      42.34           
  6. Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen                 NT 9801183      44.67           
  7. Pascal Roose                  AquAmigos                48.38 9801805      45.21           
  8. Jari den Ottelander           SBC2000                  42.90 9800059      45.50           
  9. Ivar Wijffels                 De Dommelbaarzen         48.05 9801369      46.14           
 10. Geworg Galstjan               Arethusa               1:01.04 9802445      51.86           
 11. Tijmen van Gerwen             Zeester Meerval        1:00.32 9802583      57.95           
 12. Niels Jacobs                  Zeester Meerval        1:10.05 9801711      58.23           
 13. Danny Röther                  SBC2000                1:01.67 9803167      59.87           
 DIS Marc Berends                  De Dommelbaarzen            NT 9803815                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd )., AE
  NG Elias Semunovic               Zegenwerp                59.98 9801447                      
  NG Rahman Tataev                 Z&PV Nuenen            1:00.00 9803247                      
  NG Max van Zwol                  Z&PV Nuenen            1:00.00 9803543                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
22-11-2009 - 14:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Vos                       SBC2000                1:25.25 0000990    1:24.40           
          1:24.40
  2. Lené Doomen                   TRB-RES                1:28.77 0001330    1:25.28           
            40.77  1:25.28
  3. Valentina v.d. Weerden        Eiffel Swimmers PSV         NT 0002620    1:26.53           
            38.24  1:26.53
  4. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:23.42 0000614    1:27.52           
            40.96  1:27.52
  5. Floor Habers                  Nautilus               1:28.36 0000054    1:30.38           
            42.46  1:30.38
  6. Robin Goossens                Z&PV Nuenen            1:35.00 0003128    1:31.76           
            42.54  1:31.76
  7. Paula Schellekens             TRB-RES                1:34.51 0000368    1:32.71           
            43.74  1:32.71
  8. Nicole Rabou                  De Dommelbaarzen       1:36.15 0001060    1:32.87           
          1:32.87
  9. Lana Breman                   Nautilus               1:49.11 0000300    1:34.47           
            42.68  1:34.47
 10. Noa van Ieperen               Arethusa               1:47.11 0001612    1:36.63           
            44.86  1:36.63
 11. Sanne Wagener                 TRB-RES                1:42.92 0002248    1:37.74           
            46.60  1:37.74
 12. Daphne Schalk                 De Vennen              1:36.04 0000780    1:42.08           
            49.65  1:42.08
 13. Robin van den Dungen          Zeester Meerval        1:38.86 0000472    1:42.32           
            46.52  1:42.32
 14. Serena de Pijper              SBC2000                1:58.13 0001292    1:43.44 F2        
            46.66  1:43.44
 14. Maartje Verhoeven             WZV                         NT 0003032    1:43.44 F1        
            46.67  1:43.44
 16. Ilse Mulder                   De Vennen              1:46.25 0000912    1:43.78           
          1:43.78
 17. Frederiek Geurts              Z&PV Nuenen            1:41.65 0002388    1:44.96           
            51.28  1:44.96
 18. Esther de Laat                AquAmigos              1:43.87 0000174    1:45.21           
            45.61  1:45.21
 19. Eline Slabbers                Arethusa               1:51.81 0001614    1:45.44           
          1:45.44
 20. Annemijn Spohr                WZV                         NT 0000548    1:45.70           
            47.99  1:45.70
 21. Simone Gorren                 Z&PV Nuenen            1:37.00 0001742    1:46.53           
            52.52  1:46.53
 22. Quinty van den Heuvel         WZV                         NT 0003030    1:47.33           
            51.15  1:47.33
 23. Fleur Schellekens             De Vennen                   NT 0002574    1:49.42           
            52.42  1:49.42
 24. Cathy Hekker                  De Vennen              1:59.38 0000562    1:50.46           
            50.83  1:50.46
 25. Renske Dijkstra               SBC2000                     NT 0002040    1:57.64           
          1:57.64
 26. Merel Slot                    De Vennen                   NT 0003112    2:00.34           
          2:00.34
 27. Dionne Paridaans              Zegenwerp              2:09.30 0002382    2:03.42           
            54.88  2:03.42
  NG Laura van Engelen             AquAmigos              1:20.81 0000350                      
  NG Fleur van der Heijden         Arethusa               2:01.73 0001610                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
22-11-2009 - 15:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joko Vievermanns              Eiffel Swimmers PSV    1:15.67 9901915    1:13.04           
            36.01  1:13.04
  2. Merijn Koopmans               De Krabben             1:18.33 9902115    1:14.31           
          1:14.31
  3. Marcoen Smits                 Eiffel Swimmers PSV    1:17.29 9900815    1:16.45           
            36.95  1:16.45
  4. Thomas van Ekert              Z&PV Nuenen            1:22.61 9901917    1:22.88           
            38.91  1:22.88
  5. Matthijs Kooijman             Arethusa               1:27.59 9900537    1:23.78           
            40.22  1:23.78
  6. Lars Hurks                    TRB-RES                1:30.73 9901667    1:24.71           
            40.67  1:24.71
  7. Tony Smits                    Z&PV Nuenen            1:29.29 9900819    1:25.14           
            39.05  1:25.14
  8. Max-Fernon Troenokarso        Arethusa               1:25.76 9903151    1:26.40           
            38.48  1:26.40
  9. Christan de Koning            De Krabben             1:27.00 9902275    1:26.74           
            39.77  1:26.74
 10. Max Peters                    De Dommelbaarzen       1:30.81 9903123    1:30.72           
            42.50  1:30.72
 11. Merijn van der Donk           De Vennen              1:34.33 9901525    1:31.83           
            42.40  1:31.83
 12. Stijn de Coninck              De Krabben             1:38.54 9902347    1:31.99           
            43.58  1:31.99
 13. Sander Somers                 Zegenwerp              1:30.51 9900951    1:33.02           
          1:33.02
 14. Marnix Verhoef                WZV                    1:36.45 9900895    1:33.18           
            44.90  1:33.18
 15. Pepijn Six                    Zegenwerp              1:42.04 9902281    1:33.42           
            45.11  1:33.42
 16. Bob Verdaasdonk               SBC2000                1:39.00 9902369    1:34.14           
          1:34.14
 17. Boaz Kuper                    De Dommelbaarzen            NT            1:37.65           
          1:37.65
 18. Dylan van Mullekom            Zeester Meerval        1:55.00 9901919    1:38.87           
            45.02  1:38.87
 19. Jarno Koreman                 De Vennen              1:40.06 9901179    1:39.95           
            46.07  1:39.95
 20. Siem Korthout                 WZV                    1:47.76 9901959    1:47.29           
            51.53  1:47.29
 21. Thomas van den Linden         WZV                    2:08.29 9900893    1:49.74           
            52.04  1:49.74
 22. Yannick van Alebeek           WZV                         NT 9903057    2:02.32           
            55.54  2:02.32
 23. Rick in 't Groen              De Vennen                   NT 9901485    2:14.03           
            59.06  2:14.03
AFGE Koen Woensdregt               Z&PV Nuenen            2:10.00 9902417                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 50m rugslag                    Meisjes Minioren 3
22-11-2009 - 15:21                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam van Nunen                 Nautilus                 47.99 0100036      49.22 F2        
  1. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen              50.61 0100434      49.22 F1        
  3. Dagmar Alderlieste            SBC2000                  52.04 0100438      49.96           
  4. Chloë de Vetter               SBC2000                  52.26 0100842      50.16           
  5. Amy Verhouden                 Eiffel Swimmers PSV         NT 0101400      53.58           
  6. Eline Akkermans               WZV                      53.20 0100588      55.24           
 DIS Anne Dickens                  SBC2000                  51.48 0100734      51.34 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 50m rugslag               Jongens Minioren 3 en 4
22-11-2009 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luciën van Esch               SBC2000                  49.15 0001359      41.94           
  2. Robin van Bommel              Zeester Meerval          41.89 0000661      42.81           
  3. Maikel Hendriks               Eiffel Swimmers PSV      47.97 0001637      45.09           
  4. Rick Embregts                 De Vennen                50.81 0000449      45.32           
  5. Tygo van Empel                Zegenwerp                46.37 0100541      47.96           
  6. Nick van Irsel                SBC2000                  58.20 0000383      50.66           
  7. Edgar Brok                    AquAmigos                50.52 0000017      50.86           
  8. Pim Verdaasdonk               SBC2000                  54.05 0100621      55.13           
  9. Kevin Schollen                TRB-RES                  58.39 0100365      55.38           
 10. Gijs van Leeuwen              Z&PV Nuenen              56.97 0000997      57.96           
 11. Stef van Boxtel               Zegenwerp                54.30 0000323      58.55           
 12. Javier Tromp                  WZV                    1:04.64 0002271    1:03.90           
 13. Miguel Pejdic                 WZV                    1:16.90 0002273    1:15.17           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
22-11-2009 - 15:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Frederique Janssen            Arethusa               1:30.40 9901554    1:26.71           
          1:26.71
  2. Soraya Wasser                 Eiffel Swimmers PSV    1:24.58 9901358    1:26.81           
          1:26.81
  3. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen            1:30.60 9900856    1:32.37           
          1:32.37
  4. Cynthia van den Broek         TRB-RES                1:38.86 9901338    1:35.94           
          1:35.94
  5. Daphne van den Bos            SBC2000                1:37.28 9900214    1:36.24           
          1:36.24
  6. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:32.97 9900992    1:36.42           
          1:36.42
  7. Jessica Bloks                 De Dommelbaarzen       1:40.17 9900874    1:40.68           
          1:40.68
  8. Daphne Pols                   WZV                         NT 9904116    1:44.80           
          1:44.80
  9. Veerle den Boer               TRB-RES                1:47.15 9902518    1:44.86           
          1:44.86
 10. Laura de Smit                 De Vennen              1:54.37 9904084    1:45.78           
          1:45.78
 11. Lynn van Es                   WZV                    1:48.93 9901462    1:47.41           
          1:47.41
 12. Yeliz Urganci                 Zeester Meerval        1:55.00 9902222    1:49.90           
          1:49.90
 13. Ely van Kraaij                Zeester Meerval        1:47.99 9901050    1:53.29           
          1:53.29
 14. Nicky van Lier                De Vennen              1:53.76 9900900    1:54.79           
          1:54.79
 15. Renee van Lierop              Z&PV Nuenen            1:50.00 9904220    1:55.96           
          1:55.96
 16. Tirsa Verkooijen              De Vennen                   NT 9903138    2:00.24           
          2:00.24
AFGE Lette Alsemgeest              Zegenwerp              2:01.97 9903332                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
22-11-2009 - 15:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramón Pleijers                De Dommelbaarzen       1:23.45 9802013    1:25.17           
          1:25.17
  2. Thomas Manuel                 Eiffel Swimmers PSV    1:28.48 9800919    1:27.04           
          1:27.04
  3. Timo van Lint                 Eiffel Swimmers PSV    1:30.73 9801785    1:28.33           
          1:28.33
  4. Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen                 NT 9801183    1:28.98           
          1:28.98
  5. Mitchell Schollen             TRB-RES                1:28.52 9801543    1:29.55           
          1:29.55
  6. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:35.19 9800635    1:33.13           
          1:33.13
  7. Ivar Wijffels                 De Dommelbaarzen       1:32.23 9801369    1:33.23           
          1:33.23
  8. Brian Korthout                AquAmigos              1:41.57 9802473    1:33.82           
          1:33.82
  9. Pascal Roose                  AquAmigos                   NT 9801805    1:34.83           
          1:34.83
 10. Ted Huijsmans                 Zegenwerp              1:42.13 9801231    1:39.11           
          1:39.11
 11. Dylan van Irsel               SBC2000                1:40.37 9802177    1:40.99           
          1:40.99
 12. Yorben Verhoeven              Arethusa                    NT 9803551    1:44.31           
          1:44.31
 13. Geworg Galstjan               Arethusa               1:46.18 9802445    1:45.17           
          1:45.17
 14. Marc Berends                  De Dommelbaarzen       1:55.60 9803815    1:47.24           
          1:47.24
 15. Martijn de Voogd              De Vennen              1:55.94 9802539    1:51.32           
          1:51.32
 16. Tijmen van Gerwen             Zeester Meerval        1:55.00 9802583    1:59.99           
          1:59.99
 DIS Kjell Vissers                 TRB-RES                1:52.12 9801753    1:49.67 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:49.67
  NG Luuk de Vocht                 Zeester Meerval        1:55.00 9801713                      
  NG Rahman Tataev                 Z&PV Nuenen            2:05.44 9803247                      
  NG Max van Zwol                  Z&PV Nuenen            1:52.89 9803543                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
22-11-2009 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Vos                       SBC2000                  48.27 0000990      47.17           
  2. Julia van Leeuwen             Eiffel Swimmers PSV      47.57 0001464      47.35           
  3. Floor Habers                  Nautilus                 49.77 0000054      51.00           
  4. Simone Gorren                 Z&PV Nuenen              52.28 0001742      51.20           
  5. Maartje Langstraat            Arethusa                 52.39 0000446      51.24           
  6. Maartje Verhoeven             WZV                      51.53 0003032      52.87           
  7. Nicole Rabou                  De Dommelbaarzen         54.46 0001060      53.55           
  8. Serena de Pijper              SBC2000                  57.46 0001292      53.76           
  9. Annemijn Spohr                WZV                      55.12 0000548      54.34           
 10. Amber Baken                   Eiffel Swimmers PSV      56.87 0002816      54.41           
 11. Romy Schaeken                 Zegenwerp                56.21 0003114      54.76           
 12. Wiecke v.d. Put               Eiffel Swimmers PSV      55.39 0002818      55.16           
 13. Sanne Wagener                 TRB-RES                  54.95 0002248      56.54           
 14. Renske Dijkstra               SBC2000                  57.04 0002040      57.54           
 15. Quinty van den Heuvel         WZV                      55.76 0003030      57.73           
 16. Ilse Mulder                   De Vennen                58.58 0000912    1:00.04           
 17. Esther de Laat                AquAmigos                56.00 0000174    1:00.08           
 18. Frederiek Geurts              Z&PV Nuenen              59.84 0002388    1:00.91           
 19. Daphne Schalk                 De Vennen              1:03.34 0000780    1:01.72           
 20. Fleur Schellekens             De Vennen                   NT 0002574    1:02.94           
 21. Dionne Paridaans              Zegenwerp              1:05.45 0002382    1:08.42           
 22. Chantal van den Linden        WZV                    1:02.60 0001502    1:08.54           
 23. Merel Slot                    De Vennen                   NT 0003112    1:08.76           
 24. Cathy Hekker                  De Vennen              1:11.89 0000562    1:14.36           
 DIS Lana Breman                   Nautilus                 52.18 0000300      53.82 SK/SR     
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Fleur van der Heijden         Arethusa                 56.66 0001610      54.92 SJ        
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
  NG Laura van Engelen             AquAmigos                46.57 0000350                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m schoolslag                  Jongens Minioren 5
22-11-2009 - 15:59                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merijn Koopmans               De Krabben               45.16 9902115      43.89           
  2. Bernard D'hert                Eiffel Swimmers PSV      45.57 9900817      44.61           
  3. Christan de Koning            De Krabben               45.06 9902275      45.07           
  4. Djurre Stoové                 Zeester Meerval          46.32 9901555      45.42           
  5. Stijn Simons                  Eiffel Swimmers PSV      49.17 9900813      45.92           
  6. Matthijs Kooijman             Arethusa                 47.30 9900537      46.09           
  7. Max-Fernon Troenokarso        Arethusa                    NT 9903151      49.16           
  8. Matthijs Schalk               De Vennen                53.17 9901217      49.54           
  9. Max Peters                    De Dommelbaarzen         49.17 9903123      50.48           
 10. Tony Smits                    Z&PV Nuenen              53.52 9900819      50.70           
 11. Stijn de Coninck              De Krabben               50.86 9902347      53.72           
 12. Bob Verdaasdonk               SBC2000                  55.65 9902369      56.00           
 13. Boaz Kuper                    De Dommelbaarzen         59.65              59.64           
 14. Pepijn Six                    Zegenwerp                55.22 9902281    1:00.13           
 15. Dylan van Mullekom            Zeester Meerval        1:04.83 9901919    1:00.73           
 16. Marnix Verhoef                WZV                      58.85 9900895    1:00.76           
 17. Yannick van Alebeek           WZV                    1:01.27 9903057    1:01.95           
 18. Rick in 't Groen              De Vennen              1:05.54 9901485    1:02.13           
 19. Thomas van den Linden         WZV                    1:00.71 9900893    1:03.36           
AFGE Koen Woensdregt               Z&PV Nuenen              56.72 9902417                      
  NG Tim van den Oetelaar          Zegenwerp                58.64 9901489                      
  NG Thomas van Ekert              Z&PV Nuenen              48.68 9901917                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 3
22-11-2009 - 16:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam van Nunen                 Nautilus                 39.22 0100036      40.64           
  2. Anne Dickens                  SBC2000                  44.47 0100734      42.19           
  3. Chloë de Vetter               SBC2000                  46.34 0100842      44.48           
  4. Dagmar Alderlieste            SBC2000                  45.64 0100438      45.17           
  5. Amy Verhouden                 Eiffel Swimmers PSV         NT 0101400      46.06           
  6. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen              51.28 0100434      46.92           
  7. Eline Akkermans               WZV                      53.42 0100588      47.29           
  8. Sarah Vandeursen              Zeester Meerval          58.51 0100444      50.02           
  NG Luca van Gemert               Arethusa                    NT 0101636                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
22-11-2009 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luciën van Esch               SBC2000                  41.50 0001359      36.36           
  2. Florian van Esch              SBC2000                  37.77 0001355      36.70           
  3. Maikel Hendriks               Eiffel Swimmers PSV      40.48 0001637      38.51           
  4. Rick Embregts                 De Vennen                40.26 0000449      38.66           
  5. Tygo van Empel                Zegenwerp                39.32 0100541      40.15           
  6. Edgar Brok                    AquAmigos                43.77 0000017      40.58           
  7. Pim Verdaasdonk               SBC2000                  40.38 0100621      40.68 F1        
        F1
  7. Nick van Irsel                SBC2000                  40.71 0000383      40.68 F2        
        F2
  9. Xander v.d. Plas              Eiffel Swimmers PSV         NT 0101029      44.48           
 10. Stef van Boxtel               Zegenwerp                44.72 0000323      46.13           
 11. Kevin Schollen                TRB-RES                  49.89 0100365      48.49           
 12. Gijs van Leeuwen              Z&PV Nuenen              46.55 0000997      49.73           
 13. Javier Tromp                  WZV                         NT 0002271    1:00.04           
 14. Miguel Pejdic                 WZV                         NT 0002273    1:08.32           
  NG Tim Ploegmakers               Arethusa                    NT 0002363                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
22-11-2009 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Hartogs                 Eiffel Swimmers PSV    1:15.03 9901038    1:15.76           
          1:15.76
  2. Frederique Janssen            Arethusa               1:18.37 9901554    1:17.13           
            36.23  1:17.13
  3. Maaike Zandberg               TRB-RES                1:17.07 9901138    1:20.55           
            39.16  1:20.55
  4. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen            1:16.77 9900856    1:21.67           
            39.57  1:21.67
  5. Anne Smit                     Eiffel Swimmers PSV    1:19.03 9904278    1:24.06           
          1:24.06
  6. Daphne van den Bos            SBC2000                1:26.63 9900214    1:29.16           
            41.57  1:29.16
  7. Cynte Kommer                  Eiffel Swimmers PSV    1:35.61 9902658    1:31.53           
          1:31.53
  8. Lynn van Es                   WZV                    1:39.85 9901462    1:33.70           
          1:33.70
  9. Daphne Pols                   WZV                         NT 9904116    1:35.08           
          1:35.08
 10. Jessica Bloks                 De Dommelbaarzen       1:32.80 9900874    1:35.54           
          1:35.54
 11. Anouk IJpelaar                De Vennen              1:39.48 9901836    1:37.29           
            45.32  1:37.29
 12. Brigitte van Veghel           Eiffel Swimmers PSV    1:41.67 9902656    1:38.47           
            45.39  1:38.47
 13. Laura de Smit                 De Vennen              1:39.42 9904084    1:38.98           
          1:38.98
 14. Esmé Setoe                    Z&PV Nuenen            1:35.00 9904450    1:41.42           
          1:41.42
 15. Renee van Lierop              Z&PV Nuenen            1:47.00 9904220    1:41.81           
            47.34  1:41.81
 16. Yeliz Urganci                 Zeester Meerval        1:48.33 9902222    1:46.57           
            50.00  1:46.57
 17. Mees Schultheiss              SBC2000                1:55.95 9902430    1:51.29           
          1:51.29
 18. Janneke van Hulten            Zegenwerp              2:09.14 9902124    1:55.54           
            50.00  1:55.54
 19. Fabiënne van Dommelen         AquAmigos              2:22.51 9904162    2:09.10           
          2:09.10
AFGE Lette Alsemgeest              Zegenwerp              1:39.08 9903332                      
  NG Fleur Kalberg                 Arethusa                    NT 9904228                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
22-11-2009 - 16:26                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramón Pleijers                De Dommelbaarzen       1:13.00 9802013    1:13.80           
          1:13.80
  2. Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen            1:16.38 9801183    1:15.02           
            35.67  1:15.02
  3. Timo van Lint                 Eiffel Swimmers PSV    1:16.04 9801785    1:15.44           
            36.16  1:15.44
  4. Stefan van de Wijdeven        TRB-RES                1:16.16 9800995    1:16.42           
            36.30  1:16.42
  5. Thomas Manuel                 Eiffel Swimmers PSV    1:17.08 9800919    1:16.47           
          1:16.47
  6. Jari den Ottelander           SBC2000                1:18.98 9800059    1:20.02           
            37.54  1:20.02
  7. Ivar Wijffels                 De Dommelbaarzen       1:25.52 9801369    1:22.16           
          1:22.16
  8. Pascal Roose                  AquAmigos              1:26.68 9801805    1:23.32           
            40.07  1:23.32
  9. Brian Korthout                AquAmigos              1:28.93 9802473    1:23.92           
            40.95  1:23.92
 10. Elias Semunovic               Zegenwerp              1:29.39 9801447    1:26.54           
          1:26.54
 11. Niels Loomans                 Z&PV Nuenen            1:27.35 9803245    1:27.13           
            41.44  1:27.13
 12. Geworg Galstjan               Arethusa               1:34.80 9802445    1:32.45           
            44.51  1:32.45
 13. Martijn de Voogd              De Vennen              1:34.68 9802539    1:33.29           
          1:33.29
 14. Max van Zwol                  Z&PV Nuenen            1:35.20 9803543    1:33.50           
            47.48  1:33.50
 15. Ted Huijsmans                 Zegenwerp              1:31.75 9801231    1:37.73           
            46.02  1:37.73
 16. Marc Berends                  De Dommelbaarzen       1:42.66 9803815    1:39.92           
          1:39.92
 17. Yorben Verhoeven              Arethusa               1:39.58 9803551    1:40.07           
            47.48  1:40.07
 18. Danny Röther                  SBC2000                1:42.04 9803167    1:43.02           
            49.54  1:43.02
 19. Niels Jacobs                  Zeester Meerval        1:52.40 9801711    1:44.59           
            48.35  1:44.59
  NG Rahman Tataev                 Z&PV Nuenen            1:53.92 9803247                      
  NG Luuk de Vocht                 Zeester Meerval        1:41.58 9801713                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
22-11-2009 - 16:36                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marij van der Mast            SBC2000                1:35.12 0000676    1:30.69           
          1:30.69
  2. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:32.07 0000614    1:35.57           
          1:35.57
  3. Julia van Leeuwen             Eiffel Swimmers PSV         NT 0001464    1:38.54           
          1:38.54
  4. Lené Doomen                   TRB-RES                1:37.14 0001330    1:39.13           
          1:39.13
  5. Paula Schellekens             TRB-RES                1:44.23 0000368    1:41.02           
          1:41.02
  6. Robin Goossens                Z&PV Nuenen            1:50.00 0003128    1:41.25           
          1:41.25
  7. Floor Habers                  Nautilus               1:41.11 0000054    1:42.70           
          1:42.70
  8. Nicole Rabou                  De Dommelbaarzen       1:42.73 0001060    1:44.48           
          1:44.48
  9. Noa van Ieperen               Arethusa               2:00.25 0001612    1:53.38           
          1:53.38
 10. Annemijn Spohr                WZV                    1:56.92 0000548    1:53.76           
          1:53.76
 11. Ilse Mulder                   De Vennen              2:03.10 0000912    1:54.29           
          1:54.29
 12. Sanne Wagener                 TRB-RES                2:00.68 0002248    1:54.76           
          1:54.76
 13. Esther de Laat                AquAmigos              1:53.89 0000174    1:55.29           
          1:55.29
 14. Robin van den Dungen          Zeester Meerval        1:47.55 0000472    1:56.16           
          1:56.16
 15. Maartje Verhoeven             WZV                    1:58.65 0003032    1:57.22           
          1:57.22
 16. Maartje Langstraat            Arethusa               1:57.27 0000446    1:58.51           
          1:58.51
 17. Eline Slabbers                Arethusa               2:04.89 0001614    1:59.10           
          1:59.10
 18. Daphne Schalk                 De Vennen                   NT 0000780    2:01.16           
          2:01.16
 19. Frederiek Geurts              Z&PV Nuenen            2:03.82 0002388    2:02.45           
          2:02.45
 20. Renske Dijkstra               SBC2000                     NT 0002040    2:09.90           
          2:09.90
 21. Cathy Hekker                  De Vennen              2:15.20 0000562    2:20.48           
          2:20.48
 DIS Valentina v.d. Weerden        Eiffel Swimmers PSV         NT 0002620            AF        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Lana Breman                   Nautilus               1:52.89 0000300    1:51.83 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:51.83
 DIS Fleur van der Heijden         Arethusa               2:09.65 0001610    2:02.78 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:02.78
 DIS Romy Schaeken                 Zegenwerp                   NT 0003114    2:04.50 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:04.50
 DIS Chantal van den Linden        WZV                         NT 0001502    2:23.33 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:23.33
  NG Laura van Engelen             AquAmigos              1:32.56 0000350                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 5
22-11-2009 - 16:49                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcoen Smits                 Eiffel Swimmers PSV    1:27.51 9900815    1:25.10           
          1:25.10
  2. Merijn Koopmans               De Krabben             1:27.71 9902115    1:27.67           
          1:27.67
  3. Matthijs Kooijman             Arethusa               1:38.10 9900537    1:33.02           
          1:33.02
  4. Djurre Stoové                 Zeester Meerval        1:33.92 9901555    1:35.44           
          1:35.44
  5. Matthijs Schalk               De Vennen              1:40.73 9901217    1:40.13           
          1:40.13
  6. Thomas van Ekert              Z&PV Nuenen            1:39.39 9901917    1:40.79           
          1:40.79
  7. Stijn de Coninck              De Krabben             1:50.92 9902347    1:41.67           
          1:41.67
  8. Merijn van der Donk           De Vennen              1:46.59 9901525    1:43.16           
          1:43.16
  9. Lars Hurks                    TRB-RES                1:50.16 9901667    1:43.51           
          1:43.51
 10. Max Peters                    De Dommelbaarzen       1:43.49 9903123    1:46.34           
          1:46.34
 11. Marnix Verhoef                WZV                    1:51.35 9900895    1:48.04           
          1:48.04
 12. Sander Somers                 Zegenwerp              1:41.25 9900951    1:48.54           
          1:48.54
 13. Siem Korthout                 WZV                         NT 9901959    1:55.02           
          1:55.02
 14. Pepijn Six                    Zegenwerp              1:52.92 9902281    2:01.10           
          2:01.10
 15. Thomas van den Linden         WZV                    2:08.02 9900893    2:03.79           
          2:03.79
 DIS Bob Verdaasdonk               SBC2000                1:57.02 9902369            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Christan de Koning            De Krabben             1:44.74 9902275    1:39.92 SJ        
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:39.92
 DIS Boaz Kuper                    De Dommelbaarzen            NT            1:57.82 VA        
        VA - Na de start- en/of keerpunt meer dan iin arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.
          1:57.82
AFGE Koen Woensdregt               Z&PV Nuenen            2:10.00 9902417                      
  NG Tim van den Oetelaar          Zegenwerp              2:06.65 9901489                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag        Meisjes Minioren 3, 4 en 5
22-11-2009 - 17:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eiffel 1                      Eiffel Swimmers PSV    2:46.83            2:46.86           
        Anne Smit, 99                              Soraya Wasser, 99
        Julia van Leeuwen, 00                      Eline Hartogs, 99
            43.20  2:46.86

  2. SBC2000 1                     SBC2000                2:46.97            2:50.51           
        Anne May Alkemade, 99                      Marij van der Mast, 00
        Kim Vos, 00                                Daphne van den Bos, 99
            43.06  2:50.51

  3. TRB-RES 1                     TRB-RES                2:56.59            2:57.70           
        Cynthia van den Broek, 99                  Lené Doomen, 00
        Paula Schellekens, 00                      Maaike Zandberg, 99
            43.51  2:57.70

  4. Zegenwerp 20                  Zegenwerp              3:20.28            3:22.97           
        Manon Kampman, 00                          Anouk Gerrits, 99
        Janneke van Hulten, 99                     Dionne Paridaans, 00
          3:22.97

  5. De Vennen 1                   De Vennen                   NT            3:29.86           
        Nicky van Lier, 99                         Laura de Smit, 99
        Anouk IJpelaar, 99                         Tirsa Verkooijen, 99
            53.23  3:29.86

  6. Zeester Meerval 1             Zeester Meerval        3:39.36            3:36.02           
        Robin van den Dungen, 00                   Ely van Kraaij, 99
        Yeliz Urganci, 99                          Sarah Vandeursen, 01
            54.02  3:36.02

 DIS Nuenen 1                      Z&PV Nuenen            3:04.00                    EA        
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Erica Schoenmakers, 99                     Esmé Setoe, 99
        Simone Gorren, 00                          Kari van Zwol, 99
            39.51

 DIS Eiffel 2                      Eiffel Swimmers PSV         NT                    EA        
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Cynte Kommer, 99                           Valentina v.d. Weerden, 00
        Wiecke v.d. Put, 00                        Amber Baken, 00
            49.75

 DIS Arethusa 1                    Arethusa                    NT            3:44.64 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
        Sinne Alkema, 99                           Noa van Ieperen, 00
        Maartje Langstraat, 00                     Eline Slabbers, 00
            57.23  3:44.64




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Jongens, 4 x 50m wisselslag        Jongens Minioren 4, 5 en 6
22-11-2009 - 17:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eiffel 1                      Eiffel Swimmers PSV    2:41.99            2:42.07           
        Stijn Simons, 99                           Marcoen Smits, 99
        Bernard D'hert, 99                         Joko Vievermanns, 99
            42.39  2:42.07

  2. TRB-RES 1                     TRB-RES                2:54.13            2:54.11           
        Mitchell Schollen, 98                      Stefan van de Wijdeven, 98
        Kjell Vissers, 98                          Lars Hurks, 99
            42.03  2:54.11

  3. Zegenwerp 21                  Zegenwerp              2:57.04            2:59.00           
        Sander Somers, 99                          Fabian van Beek, 98
        Ted Huijsmans, 98                          Elias Semunovic, 98
          2:59.00

  4. SBC2000 1                     SBC2000                2:59.50            3:04.73           
        Dylan van Irsel, 98                        Jari den Ottelander, 98
        Danny Röther, 98                           Florian van Esch, 00
            47.39  3:04.73

  5. Nuenen 1                      Z&PV Nuenen            2:47.80            3:06.36           
        Niels Loomans, 98                          Thomas van Ekert, 99
        Tony Smits, 99                             Max van Zwol, 98
            45.41  3:06.36

  6. Zeester Meerval 1             Zeester Meerval             NT            3:09.53           
        Dylan van Mullekom, 99                     Djurre Stoové, 99
        Niels Jacobs, 98                           Robin van Bommel, 00
            51.69  3:09.53

  7. De Vennen 1                   De Vennen              3:25.66            3:29.36           
        Merijn van der Donk, 99                    Jarno Koreman, 99
        Matthijs Schalk, 99                        Martijn de Voogd, 98
            50.36  3:29.36




SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp