21-11-2009_WZ&PC_LAC-deel2
Purmerend (NED),    21.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 100m wisselslag, Mix Minioren 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 4. Dames, 300m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 300m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 6. Alle, 50m vrije slag, 7 - 12 jaar
Nr. 7. Alle, 300m vrije slag, Mix Minioren 3 en 4    Nr. 8. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 9. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 10. Alle, 50m schoolslag, 7 - 12 jaar
Nr. 11. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 12. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 13. Dames, 1500m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 14. Heren, 1500m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Alle, 100m wisselslag                  Mix Minioren 3 en 4
21-11-2009 - 6:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:30.00 0000349    1:33.15           
          1:33.15
  2. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:43.04 0000412    1:37.40           
          1:37.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
21-11-2009 - 6:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        1:26.39 9800302    1:25.83           
          1:25.83
  2. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        1:34.82 9801222    1:37.21           
          1:37.21
  3. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:30.97 9801004    1:38.10           
          1:38.10
  4. Danoushka End                 WZ&PC Purmerend        1:49.38 9804276    1:50.36           
          1:50.36
  5. Demy Appel                    WZ&PC Purmerend        1:46.19 9802424    1:50.82           
          1:50.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 5 en 6
21-11-2009 - 6:06                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:25.22 9800975    1:25.13           
          1:25.13
  2. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:32.01 9802127    1:37.30           
          1:37.30
  3. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:40.41 9901627    1:45.25           
          1:45.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 300m wisselslag                  Dames Senioren Open
21-11-2009 - 6:09                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        4:14.03 9503644    4:05.65           
          4:05.65
  2. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        4:14.51 9201522    4:18.80           
          4:18.80
  3. Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend        4:21.08 9301454    4:38.06           
          4:38.06
  4. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend             NT 9601960    4:40.45           
          4:40.45
  5. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend             NT 9701320    5:04.07           
          5:04.07
AFGE Melonie Hoonakker             WZ&PC Purmerend             NT 9200804                      
AFGE Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        4:41.48 9504810                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 300m wisselslag                  Heren Senioren Open
21-11-2009 - 6:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend             NT 9200027    3:38.39           
          3:38.39
  2. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend             NT 9303065    3:40.09           
          3:40.09
  3. Lars Haarsma                  DAW-Finenzo            4:09.70 9600745    3:52.59           
          3:52.59
  4. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend             NT 9501403    4:15.64           
          4:15.64
  5. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend             NT 9703609    5:09.82           
          5:09.82
AFGE Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            4:36.80 9501389                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Alle, 50m vrije slag                           7 - 12 jaar
21-11-2009 - 6:21                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raymon Zoetigheid             WZ&PC Purmerend             NT 9804323      42.01           
  2. Lars Dubbeld                  WZ&PC Purmerend          49.94 9804311      45.16           
  3. Jimmy Smit                    WZ&PC Purmerend             NT 9704655      46.27           
  4. Abigail Macaulay              WZ&PC Purmerend             NT 9804050      47.36           
  5. Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend          54.97 9902717      49.40           
  6. Kevin Ruisch                  WZ&PC Purmerend          59.03 0100451      53.80           
  7. Yasmin Lahlal                 WZ&PC Purmerend             NT 0002142      53.81           
  8. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend          57.22 9902892      55.30           
  9. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend             NT 02ESagv      58.08           
 10. Julia Paulusma                WZ&PC Purmerend          57.54 0002144      58.86           
 11. Daphne Nietfeld               WZ&PC Purmerend             NT 9805098    1:00.40           
 12. Rani Babiker                  WZ&PC Purmerend             NT 01RBagv    1:17.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Alle, 300m vrije slag                  Mix Minioren 3 en 4
21-11-2009 - 6:21                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        5:28.36 0000349    4:38.35           
          4:38.35
  2. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend             NT 0000412    5:11.26           
          5:11.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 400m vrije slag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
21-11-2009 - 6:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        6:19.83 9800302    6:03.92           
            42.14  1:28.07  3:02.58  6:03.92
  2. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        6:21.18 9801222    6:23.20           
            42.80  1:30.83  3:09.30  6:23.20
  3. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        6:30.87 9801004    6:48.54           
            44.91  1:34.47  3:19.24  6:48.54
  4. Danoushka End                 WZ&PC Purmerend             NT 9804276    7:28.69           
            49.72  1:45.33  3:40.79  7:28.69
  5. Demy Appel                    WZ&PC Purmerend             NT 9802424    7:53.64           
            48.65  1:44.92  3:45.24  7:53.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 400m vrije slag             Jongens Minioren 5 en 6
21-11-2009 - 6:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        6:04.61 9800975    5:38.94           
            37.44  1:20.00  2:47.33  5:38.94
  2. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        7:09.32 9802127    6:36.52           
            43.87  1:34.04  3:14.31  6:36.52
  3. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend             NT 9901627    7:14.82           
            45.13  1:38.45  3:29.45  7:14.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Alle, 50m schoolslag                           7 - 12 jaar
21-11-2009 - 6:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Dubbeld                  WZ&PC Purmerend        1:00.18 9804311      55.32           
  2. Raymon Zoetigheid             WZ&PC Purmerend          56.15 9804323      58.93           
  3. Daphne Nietfeld               WZ&PC Purmerend          59.22 9805098      59.25           
  4. Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend          58.98 9902717      59.30           
  5. Abigail Macaulay              WZ&PC Purmerend        1:04.25 9804050    1:00.53           
  6. Jimmy Smit                    WZ&PC Purmerend             NT 9704655    1:01.00           
  7. Yasmin Lahlal                 WZ&PC Purmerend        1:07.87 0002142    1:03.35           
  8. Julia Paulusma                WZ&PC Purmerend        1:04.42 0002144    1:04.30           
  9. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        1:03.14 9902892    1:10.09           
 10. Rani Babiker                  WZ&PC Purmerend             NT 01RBagv    1:10.27           
 11. Kevin Ruisch                  WZ&PC Purmerend        1:09.44 0100451    1:12.51           
 DIS Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend             NT 02ESagv    1:10.99           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SL



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 800m vrije slag             Meisjes Junioren 2 en 3
21-11-2009 - 6:48                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend        9:36.73 9600862    9:28.14           
          1:05.49  2:16.42  4:41.47  9:28.14
  2. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend       10:47.20 9600868   10:14.58           
          1:12.34  2:30.39  5:06.86 10:14.58
  3. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend       10:57.24 9603240   10:37.83           
          1:14.51  2:34.90  5:19.99 10:37.83
  4. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend             NT 9601960   11:51.39           
          1:20.13  2:47.61  5:48.83 11:51.39
  5. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend       11:57.94 9701320   12:16.48           
          1:25.84  2:59.70  6:08.13 12:16.48
AFGE Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        9:34.93 9600316                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 800m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
21-11-2009 - 7:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Haarsma                  DAW-Finenzo            9:54.98 9600745    9:27.67           
          1:06.23  2:17.39  4:41.10  9:27.67
  2. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend             NT 9703609   12:18.13           
          1:25.36  2:58.86  6:08.27 12:18.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 1500m vrije slag                 Dames Senioren Open
21-11-2009 - 7:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend       19:07.36 9402788   18:38.56           
          1:10.10  2:25.00  4:56.81  9:57.45 18:38.56
  2. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend       19:27.93 9302840   19:06.02           
          1:10.91  2:27.21  4:59.25 10:03.45 19:06.02
  3. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend       20:13.69 9503644   19:32.48           
          1:10.57  2:27.42  5:01.16 10:15.20 19:32.48
  4. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend       20:21.22 8604394   20:46.07           
          1:17.15  2:41.58  5:28.36 11:01.58 20:46.07
  5. Esther Mijnen                 WZ&PC Purmerend             NT 6900846   23:36.27           
          1:25.86  3:02.15  6:16.35 12:41.64 23:36.27
AFGE Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend       21:15.75 9301454                      
AFGE Melonie Hoonakker             WZ&PC Purmerend       20:42.75 9200804                      
AFGE Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend       19:40.39 9201522                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 1500m vrije slag                 Heren Senioren Open
21-11-2009 - 7:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend       17:37.13 9200027   17:23.70           
          1:06.04  2:16.60  4:37.11  9:16.19 17:23.70
  2. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend       21:38.09 9303065   17:59.18           
          1:04.96  2:15.22  4:35.33  9:21.03 17:59.18
  3. Yannick Vijver                Zwemvereniging Hoorn  19:25.37 9600469   19:10.31           
          1:06.85  2:20.08  4:49.66  9:57.11 19:10.31
  4. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend       19:38.16 9501403   19:25.92           
          1:07.60  2:24.16  5:00.42 10:17.29 19:25.92
AFGE Sjors Lieverst                DAW-Finenzo           18:27.00 9501389                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend