Uitslag Verenigingscompetitie deel 2 15-11-2009

Home

 
Programmanummer: 2 4x100m vrij est. j. junioren 4 en later Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
3. DES 1   4.07.93     4.11.34.00 I 0.28.16 0.58.45    
  1. 94-03055 Menno de Vries 3. 96-02479 Julien Vignal
  2. 96-02435 Tim Hoogland 4. 95-04687 Jakub Foytl
4. Noordwijkerhout 1   4.27.23       EA 0.28.62 0.59.41    
  1. 95-00803 Oscar van den Heuvel 3. 94-01237 Dennis Jansen
  2. 95-02747 Sander ter Steeg 4. 97-01805 Bert Duivenvoorde
 
Programmanummer: 3 4x50m vrij est. Mix Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. GZC DONK 1   2.42.89     2.37.15 II 0.38.15      
  1. 98-03432 Hannah Dixon 3. 99-00990 Merle de Lange
  2. 98-02277 Roel van Grol 4. 00-00681 Duncan van Haaren
3. DES 1   2.24.68     ng          
  1. 99-01982 Isobel Bowring 3. 98-04186 Veerle Scholtes
  2. 98-02427 Jordy Boerboom 4. 98-02713 Elliot Falces
4. Noordwijkerhout 1   2.36.81     2.37.07 I 0.39.18      
  1. 99-01299 Theun Duivenvoorde 3. 99-01301 Dennis van Helden
  2. 98-03170 Imelda Jansen 4. 99-02930 Maaike Baker
 
Programmanummer: 4 400m wissel dames Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
3. Daphne Roubos Noordwijkerhout 5.41.21 90-03188   5.50.95 II 0.35.98 1.21.44    
4. Romee van Dam Noordwijkerhout 5.50.25 91-00624   5.48.91 I 0.34.79 1.17.52    
 
Programmanummer: 5 200m wissel dames Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Eva van Vliet GZC DONK 2.59.32 92-03616   2.59.04 III 0.38.45      
3. Yvonne Gerritsen DES 2.47.70 80-00342   2.44.96 I 0.34.80      
4. Larissa Verkaik GZC DONK 2.48.45 92-03618   2.45.12 II 0.33.90      
5. Jolika Csibra DES   76-00838   3.06.69   0.38.59      
 
Programmanummer: 6 100m vlinder heren Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Tino Kerkhof DES 1.08.48 91-03479   1.21.23   0.36.64      
3. Jimmy Hendriksen DES 1.07.74 89-01201   1.07.17 III 0.29.95      
4. Peter Koning GZC DONK 1.07.97 91-01277   1.07.24   0.31.25      
Serie: 2
1. Michael van der Ploeg Noordwijkerhout 1.05.07 89-02457   afg.          
2. Bastiaan de Knoop GZC DONK 1.04.55 86-01635   1.09.07   0.31.89      
3. Walter Jansen Noordwijkerhout 0.59.85 93-00225   1.04.72 II 0.28.86      
4. Menno van den Heuvel Noordwijkerhout 1.03.75 92-00519   1.04.54 I 0.29.61      
5. Sjoerd van Kampen Noordwijkerhout 1.05.01 85-01275   1.10.85   0.32.16      
6. Jeroen van der Vlist GZC DONK 1.06.31 91-06387   1.07.98   0.30.57      
 
Programmanummer: 7 100m school m. senioren 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Britt van der Zon Noordwijkerhout 1.41.42 93-00880   1.45.16   0.50.04      
3. Kristel van Egmond Noordwijkerhout 1.37.63 93-03420   1.39.12   0.47.21      
4. Myrthe Keizer DES 1.38.95 93-06052   1.36.22   0.45.94      
Serie: 2
1. Tess van der Zon Noordwijkerhout 1.34.97 95-01412   1.36.25   0.46.08      
2. Kyra de Lange GZC DONK 1.32.20 95-02210   1.34.89 III 0.44.29      
3. Marisol van Helden Noordwijkerhout 1.21.39 95-02298   1.21.22 I 0.38.02      
4. Yldau de Lange GZC DONK 1.25.92 93-03608   1.26.14 II 0.40.44      
5. Bente Rog DES 1.34.51 92-06810   1.35.09   0.44.36      
 
Programmanummer: 8 400m vrij j. jeugd 2 en later Eindtijd 100m200m  
Serie: 1
3. Nick Duivenvoorden Noordwijkerhout 4.26.36 93-00731   4.29.66 I 1.03.67 2.12.69    
4. Maikel Warmerdam Noordwijkerhout 4.46.85 93-04001   4.41.74 II 1.04.51 2.18.00    
 
Programmanummer: 9 200m vrij j. jeugd 2 en later Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
1. Jeffrey Jol DES 2.23.65 92-04559   2.23.69   0.32.22 1.08.75    
2. Menno de Vries DES 2.15.30 94-03055   2.15.42 III 0.30.95 1.06.10    
3. Silvan de Waart GZC DONK 2.10.59 92-05345   2.11.86 I 0.31.09 1.04.22    
4. Timo Suaka DES 2.11.73 92-03715   2.13.05 II 0.29.47 1.03.30    
5. Mark van den Hondel GZC DONK 2.19.86 92-01805   2.20.32   0.30.54 1.05.79    
 
Programmanummer: 10 200m rug m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
1. Merel Suur GZC DONK 3.34.22 95-01420   3.24.86 RF 0.45.69 1.43.05    
2. Eline van Krimpen GZC DONK 2.58.94 97-04226   2.51.07 III 0.40.57 1.24.92    
3. Jaimy Lee Taskin Noordwijkerhout 2.28.24 94-03364   2.23.55 I 0.33.76 1.10.37    
4. Emma Siemensma DES 2.46.75 94-02716   2.45.80 II 0.37.75 1.19.55    
5. Debby van Egmond Noordwijkerhout 3.05.97 95-01804   3.06.34   0.43.11 1.30.61    
6. Elise van Dijk DES   94-06622   afg.          
 
Programmanummer: 12 100m vlinder j. junioren 4 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Jordi Edelaar Noordwijkerhout 1.56.90 95-04045   1.49.65   0.45.66      
3. Sander ter Steeg Noordwijkerhout 1.29.33 95-02747   1.34.67 VC 0.40.39      
4. Marc van Rij GZC DONK 1.38.60 95-00931   1.32.89   0.40.60      
Serie: 2
2. Karel Melis DES 1.18.02 96-01529   afg.          
3. Jakub Foytl DES 1.04.84 95-04687   1.07.82 I 0.31.30      
4. Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 1.08.26 95-00803   1.10.36 II 0.33.04      
5. Dennis Jansen Noordwijkerhout 1.20.13 94-01237   1.18.55 III 0.35.03      
 
Programmanummer: 13 50m school dames Eindtijd     
Serie: 1
2. Vera van Vliet GZC DONK 0.44.22 89-05106   0.45.39          
3. Manon Steekers Noordwijkerhout 0.42.10 91-04844   0.42.85          
4. Larissa Verkaik GZC DONK 0.42.64 92-03618   0.42.36          
Serie: 2
2. Yvonne Gerritsen DES 0.38.62 80-00342   0.38.16 II        
3. Daphne Roubos Noordwijkerhout 0.33.96 90-03188   0.36.41 I        
4. Carola van Hunnik Noordwijkerhout 0.38.22 71-00270   0.38.18 III        
5. Trudie van Niejenhuis DES 0.40.27 71-00444   0.39.30          
 
Programmanummer: 14 200m vrij heren Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
2. Lennard Spaans DES 2.18.39 91-07205   2.17.07   0.30.00 1.04.86    
3. Justin Weber GZC DONK 2.09.50 91-02505   2.08.92   0.28.28 1.00.86    
4. Wessel Spoor GZC DONK 2.15.00 91-02183   2.14.62   0.29.96 1.04.10    
5. Roy van Rij GZC DONK 2.27.09 91-06109   2.21.29   0.31.22 1.06.90    
Serie: 2
1. Sjoerd van Kampen Noordwijkerhout 2.08.34 85-01275   2.23.90   0.32.64 1.09.32    
2. Walter Jansen Noordwijkerhout 2.03.15 93-00225   2.25.80   0.32.80 1.09.82    
3. Ivo Roozeboom DES 2.01.81 77-00801   2.02.36 I 0.28.57 1.00.19    
4. Menno van den Heuvel Noordwijkerhout 2.02.32 92-00519   2.03.98 III 0.28.02 0.59.92    
5. Jeffrey Trooster GZC DONK 2.06.00 91-02309   2.02.36 I 0.27.60 0.58.42    
6. Alex Brama Noordwijkerhout 2.08.60 91-00271   2.12.13   0.30.10 1.03.73    
 
Programmanummer: 15 200m wissel m. junioren 3 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
1. Elena Bensi Noordwijkerhout   96-05826   3.43.66 VH 0.48.29      
2. Valentyna Foytlova DES   97-03636   3.17.39   0.45.48      
3. Loes Heemskerk Noordwijkerhout 3.37.81 96-03972   3.24.34   0.45.24      
4. Antonia Milicic DES 3.38.92 97-04070   3.19.18   0.46.01      
5. Tosia Ryng DES   97-03072   2.59.80 III 0.43.30      
6. Sharon van der Berg Noordwijkerhout   96-03970   3.18.82   0.46.00      
Serie: 2
1. Anne Vergeer GZC DONK 3.08.92 97-02386   3.04.64   0.41.50      
2. Maud Megens GZC DONK 3.02.20 96-01094   2.49.89 II 0.38.76      
3. Chantal Warmerdam Noordwijkerhout 2.42.46 96-01060   2.44.12 I 0.35.93      
4. Manon Falces DES 2.59.15 96-04496   afg.          
5. Annelou de Jong GZC DONK 3.05.16 97-01732   3.01.40   0.38.89      
6. Anne van Dijk Noordwijkerhout 3.24.69 96-03968   3.17.04   0.44.26      
 
Programmanummer: 16 100m vrij j. junioren 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Robbert Jansen Noordwijkerhout 1.23.14 97-03207   1.20.48   0.37.42      
3. Nick Bowring DES 1.15.39 97-03277   afg.          
4. Tim de Jong Noordwijkerhout 1.17.60 97-01807   1.16.78   0.36.33      
5. Martijn Tamis GZC DONK 1.23.45 97-01407   1.18.56   0.36.91      
6. Jeff Duivenvoorden Noordwijkerhout 1.29.44 96-01829   1.26.02   0.40.26      
Serie: 2
1. Tim Hoogland DES 1.10.66 96-02435   1.10.87   0.33.32      
2. Julien Vignal DES 1.08.13 96-02479   1.07.86 III 0.32.42      
3. Jeroen Snel GZC DONK 1.04.70 96-02653   1.05.19 I 0.30.49      
4. Paul van Grol GZC DONK 1.06.79 96-02951   1.05.98 II 0.31.78      
5. Joost Zaalberg DES 1.10.44 96-02473   1.11.56   0.34.08      
6. Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 1.10.84 97-01805   1.10.86   0.34.26      
 
Programmanummer: 17 100m rug m. junioren 1 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
1. Merle de Lange GZC DONK 1.51.42 99-00990   1.49.33   0.51.31      
2. Isis Beres DES 1.49.51 00-01874   1.44.39   0.51.54      
3. Mioma Lilipaly GZC DONK 1.47.86 99-03092   1.46.24b   0.51.93      
4. Anne van Nobelen Noordwijkerhout 1.48.13 98-03172   1.45.05   0.50.93      
5. anne Duivenvoorden Noordwijkerhout 1.51.03 00-01984   1.46.24a   0.50.87      
6. paulien Warmerdam Noordwijkerhout 1.53.15 00-01986   1.51.86 RD 0.54.39      
Serie: 2
1. Maaike Baker Noordwijkerhout 1.41.53 99-02930   1.41.87   0.49.65      
2. Imelda Jansen Noordwijkerhout 1.38.84 98-03170   1.37.73   0.46.82      
3. Isobel Bowring DES 1.28.15 99-01982   1.30.04 I 0.43.08      
4. Margo van Loon DES 1.37.36 98-04184   1.36.03b III 0.45.14      
5. Hannah Dixon GZC DONK 1.40.39 98-03432   1.36.03a II 0.47.81      
6. Veerle Scholtes DES 1.45.76 98-04186   1.45.26 RC 0.49.89      
 
Programmanummer: 18 50m school j. minioren 6 en later Eindtijd     
Serie: 1
2. Duncan van Haaren GZC DONK 0.57.46 00-00681   0.57.41a          
3. Marko Ilic DES 0.54.78 98-01073   afg.          
4. Matteo Bensi Noordwijkerhout 0.55.42 99-01303   0.54.53          
5. Timo Edelaar Noordwijkerhout 0.59.25 98-03421   0.57.41b          
Serie: 2
1. Roel van Grol GZC DONK 0.54.19 98-02277   0.50.49 III        
2. Dennis van Helden Noordwijkerhout 0.49.42 99-01301   0.48.89 II        
3. Elliot Falces DES 0.44.27 98-02713   afg.          
4. Theun Duivenvoorde Noordwijkerhout 0.47.28 99-01299   0.47.39 I        
5. Jordy Boerboom DES 0.53.74 98-02427   0.50.58          
6. Martijn ter Steeg Noordwijkerhout 0.54.19 98-03425   0.51.48          
 
Programmanummer: 19 200m vrij dames Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
2. Jolika Csibra DES 2.42.72 76-00838   2.37.86   0.36.60 1.16.42    
3. Iris Geerlings Noordwijkerhout 2.35.72 90-01116   2.33.82   0.34.47 1.13.25    
4. Vera van Vliet GZC DONK 2.41.86 89-05106   2.46.54   0.38.90 1.21.10    
Serie: 2
1. Trudie van Niejenhuis DES 2.34.09 71-00444   2.32.27   0.35.97 1.15.62    
2. Yvonne Gerritsen DES 2.25.96 80-00342   2.29.00 II 0.33.80 1.12.10    
3. Romee van Dam Noordwijkerhout 2.18.39 91-00624   2.20.94 I 0.32.11 1.07.91    
4. Daphne Roubos Noordwijkerhout 2.24.85 90-03188   2.31.05 III 0.33.90 1.12.41    
5. Eva van Vliet GZC DONK 2.30.92 92-03616   2.35.48   0.37.14 1.16.63    
 
Programmanummer: 20 50m school heren Eindtijd     
Serie: 1
2. Wessel Spoor GZC DONK 0.37.00 91-02183   0.33.95 II        
3. Sjoerd van Kampen Noordwijkerhout 0.35.22 85-01275   0.37.74          
4. Justin Weber GZC DONK 0.36.50 91-02505   0.34.41          
5. Roy van Rij GZC DONK 0.38.95 91-06109   0.37.43          
Serie: 2
1. Jeroen van der Vlist GZC DONK 0.34.24 91-06387   0.35.00          
2. Michael van der Ploeg Noordwijkerhout 0.33.70 89-02457   afg.          
3. Bastiaan de Knoop GZC DONK 0.32.55 86-01635   0.34.00 III        
4. Alex Brama Noordwijkerhout 0.32.83 91-00271   0.33.34 I        
5. Jimmy Hendriksen DES 0.34.15 89-01201   0.34.37          
6. Tino Kerkhof DES 0.35.09 91-03479   0.38.80          
 
Programmanummer: 21 400m vrij m. senioren 2 en later Eindtijd 100m200m  
Serie: 1
2. Britt van der Zon Noordwijkerhout 5.47.02 93-00880   5.44.70 III 1.19.04 2.44.89    
3. Tess van der Zon Noordwijkerhout 4.57.63 95-01412   5.11.14 I 1.11.29 2.30.63    
4. Marisol van Helden Noordwijkerhout 5.27.67 95-02298   5.15.05 II 1.12.68 2.32.01    
5. Kristel van Egmond Noordwijkerhout 5.59.11 93-03420   5.54.01   1.21.91 2.52.53    
 
Programmanummer: 22 200m vrij m. senioren 2 en later Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
1. Merel Suur GZC DONK 2.51.23 95-01420   2.48.70   0.38.62 1.22.56    
2. Kyra de Lange GZC DONK 2.46.59 95-02210   2.48.69   0.38.89 1.24.13    
3. Yldau de Lange GZC DONK 2.28.95 93-03608   2.29.65 II 0.33.97 1.11.87    
4. Bente Rog DES 2.30.26 92-06810   2.27.95 I 0.34.09 1.11.89    
5. Myrthe Keizer DES 2.49.05 93-06052   2.47.33 III 0.38.23 1.21.37    
 
Programmanummer: 23 100m school j. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Jeffrey Jol DES 1.35.29 92-04559   1.32.71 SK 0.42.46      
3. Mark van den Hondel GZC DONK 1.21.57 92-01805   1.21.49   0.37.21      
4. Menno de Vries DES 1.21.80 94-03055   1.23.70   0.38.51      
Serie: 2
2. Nick Duivenvoorden Noordwijkerhout 1.11.97 93-00731   1.13.47 I 0.34.52      
3. Timo Suaka DES 1.10.77 92-03715   1.13.69 II 0.33.86      
4. Maikel Warmerdam Noordwijkerhout 1.11.44 93-04001   1.15.04 III 0.35.07      
5. Silvan de Waart GZC DONK 1.14.47 92-05345   1.16.95   0.35.95      
 
Programmanummer: 24 100m vlinder m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Eline van Krimpen GZC DONK 1.22.77 97-04226   1.25.63 III 0.39.90      
3. Jaimy Lee Taskin Noordwijkerhout 1.11.81 94-03364   1.12.93 I 0.34.24      
4. Emma Siemensma DES 1.17.97 94-02716   1.14.89 II 0.34.36      
5. Debby van Egmond Noordwijkerhout 1.38.59 95-01804   1.36.26   0.43.93      
6. Elise van Dijk DES   94-06622   afg.          
 
Programmanummer: 25 200m rug j. junioren 4 en later Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
2. Jordi Edelaar Noordwijkerhout 3.47.90 95-04045   3.07.96   0.43.72 1.30.56    
3. Dennis Jansen Noordwijkerhout 2.57.71 94-01237   2.53.55   0.41.60 1.25.96    
4. Marc van Rij GZC DONK 2.58.34 95-00931   2.47.11 III 0.39.93 1.23.03    
Serie: 2
2. Karel Melis DES 2.45.54 96-01529   afg.          
3. Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 2.29.30 95-00803   2.28.46 I 0.35.02 1.12.08    
4. Jakub Foytl DES 2.36.55 95-04687   2.44.48 II 0.38.00 1.20.07    
5. Sander ter Steeg Noordwijkerhout 2.55.39 95-02747   3.02.48   0.43.00 1.32.15    
 
Programmanummer: 27 100m vlinder dames Eindtijd 50m   
Serie: 1
1. Eva van Vliet GZC DONK 1.24.50 92-03616   1.30.82   0.42.42      
2. Iris Geerlings Noordwijkerhout 1.15.99 90-01116   1.17.02b III 0.35.87      
3. Romee van Dam Noordwijkerhout 1.13.48 91-00624   1.17.02a II 0.34.77      
4. Manon Steekers Noordwijkerhout 1.13.68 91-04844   1.21.45   0.36.04      
5. Larissa Verkaik GZC DONK 1.20.26 92-03618   1.16.31 I 0.36.11      
 
Programmanummer: 28 400m wissel heren Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
3. Menno van den Heuvel Noordwijkerhout 4.50.11 92-00519   4.52.93 I 0.31.53 1.08.68    
4. Walter Jansen Noordwijkerhout   93-00225   5.26.89 II 0.34.45 1.16.54    
 
Programmanummer: 29 200m wissel heren Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Peter Koning GZC DONK 2.29.64 91-01277   2.34.34   0.31.50      
3. Ivo Roozeboom DES 2.19.70 77-00801   2.21.52 II 0.31.17      
4. Bastiaan de Knoop GZC DONK 2.25.05 86-01635   2.28.95 III 0.32.64      
5. Jeffrey Trooster GZC DONK 2.32.16 91-02309   2.20.88 I 0.30.72      
6. Lennard Spaans DES 2.38.34 91-07205   2.39.22   0.33.69      
 
Programmanummer: 30 100m vrij m. junioren 3 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
1. Loes Heemskerk Noordwijkerhout 1.33.09 96-03972   1.26.68   0.39.70      
2. Anne van Dijk Noordwijkerhout 1.21.32 96-03968   1.17.33   0.36.72      
3. Manon Falces DES 1.14.88 96-04496   afg.          
4. Antonia Milicic DES 1.18.65 97-04070   1.21.14   0.37.36      
5. Sharon van der Berg Noordwijkerhout 1.25.72 96-03970   1.25.29   0.40.19      
6. Elena Bensi Noordwijkerhout   96-05826   1.32.75   0.41.56      
Serie: 2
1. Tosia Ryng DES 1.14.10 97-03072   1.11.70   0.34.56      
2. Annelou de Jong GZC DONK 1.12.80 97-01732   1.11.63 III 0.34.17      
3. Chantal Warmerdam Noordwijkerhout 1.05.22 96-01060   1.06.45 I 0.32.17      
4. Maud Megens GZC DONK 1.10.94 96-01094   1.10.02 II 0.33.70      
5. Anne Vergeer GZC DONK 1.13.32 97-02386   1.11.66   0.34.56      
6. Valentyna Foytlova DES 1.14.51 97-03636   1.15.98   0.35.71      
 
Programmanummer: 31 200m wissel j. junioren 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
1. Robbert Jansen Noordwijkerhout 3.33.53 97-03207   3.14.06   0.48.29      
2. Tim de Jong Noordwijkerhout 3.18.47 97-01807   3.12.37   0.45.77      
3. Nick Bowring DES 3.13.62 97-03277   afg.          
4. Martijn Tamis GZC DONK 3.17.64 97-01407   3.20.51   0.51.54      
5. Jeff Duivenvoorden Noordwijkerhout 3.22.51 96-01829   3.35.93   0.50.74      
Serie: 2
1. Julien Vignal DES 3.07.09 96-02479   2.55.38 III 0.36.15      
2. Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 2.54.89 97-01805   2.54.06 VD 0.38.78      
3. Paul van Grol GZC DONK 2.49.07 96-02951   2.49.84 I 0.40.24      
4. Jeroen Snel GZC DONK 2.50.70 96-02653   2.54.86 II 0.39.29      
5. Tim Hoogland DES 3.01.85 96-02435   2.55.74   0.40.21      
6. Joost Zaalberg DES 3.08.62 96-02473   3.08.99   0.43.89      
 
Programmanummer: 32 50m school m. junioren 1 en later Eindtijd     
Serie: 1
1. Mioma Lilipaly GZC DONK 0.54.43 99-03092   0.52.23a          
2. Isis Beres DES 0.53.57 00-01874   0.53.43          
3. paulien Warmerdam Noordwijkerhout 0.53.08 00-01986   0.53.77          
4. anne Duivenvoorden Noordwijkerhout 0.53.25 00-01984   0.52.23b          
5. Anne van Nobelen Noordwijkerhout 0.54.36 98-03172   0.53.20          
6. Merle de Lange GZC DONK 0.59.04 99-00990   0.57.72          
Serie: 2
1. Hannah Dixon GZC DONK 0.50.04 98-03432   0.47.06          
2. Veerle Scholtes DES 0.46.49 98-04186   0.45.17 II        
3. Margo van Loon DES 0.42.99 98-04184   0.43.62 I        
4. Isobel Bowring DES 0.45.60 99-01982   0.45.82 III        
5. Imelda Jansen Noordwijkerhout 0.48.81 98-03170   0.49.34          
6. Maaike Baker Noordwijkerhout 0.50.36 99-02930   0.50.81          
 
Programmanummer: 33 100m rug j. minioren 6 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Martijn ter Steeg Noordwijkerhout 1.55.96 98-03425   1.52.28   0.54.62      
3. Duncan van Haaren GZC DONK 1.50.10 00-00681   1.47.43   0.52.37      
4. Matteo Bensi Noordwijkerhout 1.52.50 99-01303   1.42.42 RD 0.49.36      
5. Timo Edelaar Noordwijkerhout   98-03421   2.12.12   1.06.30      
Serie: 2
1. Jordy Boerboom DES 1.46.89 98-02427   1.47.71   0.49.55      
2. Dennis van Helden Noordwijkerhout 1.38.74 99-01301   1.43.96 III 0.50.31      
3. Elliot Falces DES 1.28.38 98-02713   afg.          
4. Theun Duivenvoorde Noordwijkerhout 1.37.26 99-01299   1.40.76 II 0.49.16      
5. Roel van Grol GZC DONK 1.43.48 98-02277   1.36.95 I 0.47.49      
6. Marko Ilic DES 1.48.54 98-01073   afg.          
 
Programmanummer: 34 4x100m vrij est. dames Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
2. DES 1   4.31.56     4.32.84 II 0.31.87 1.06.65    
  1. 80-00342 Yvonne Gerritsen 3. 76-00838 Jolika Csibra
  2. 92-06810 Bente Rog 4. 94-02716 Emma Siemensma
3. Noordwijkerhout 1   4.13.13     4.18.32 I 0.32.01 1.06.92    
  1. 96-01060 Chantal Warmerdam 3. 94-03364 Jaimy Lee Taskin
  2. 71-00270 Carola van Hunnik 4. 91-00624 Romee van Dam
4. Noordwijkerhout 2   4.25.48     4.32.95 III 0.31.70 1.07.04    
  1. 95-02298 Marisol van Helden 3. 90-03188 Daphne Roubos
  2. 95-01412 Tess van der Zon 4. 91-04844 Manon Steekers
5. GZC DONK 1   4.36.92     4.40.50   0.33.02 1.09.66    
  1. 93-03608 Yldau de Lange 3. 92-03616 Eva van Vliet
  2. 92-03618 Larissa Verkaik 4. 97-04226 Eline van Krimpen
6. GZC DONK 2   4.50.96     5.07.66   0.33.85 1.11.29    
  1. 96-01094 Maud Megens 3. 97-02386 Anne Vergeer
  2. 97-01732 Annelou de Jong 4. 95-02210 Kyra de Lange
 
Programmanummer: 35 4x100m wissel est. heren Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
1. GZC DONK 2   4.38.49     4.32.48   0.33.82 1.12.50    
  1. 92-01805 Mark van den Hondel 3. 91-01277 Peter Koning
  2. 91-02183 Wessel Spoor 4. 91-02505 Justin Weber
2. GZC DONK 1   4.20.71     4.29.68 III 0.33.40 1.10.41    
  1. 91-06387 Jeroen van der Vlist 3. 86-01635 Bastiaan de Knoop
  2. 92-05345 Silvan de Waart 4. 91-02309 Jeffrey Trooster
3. Noordwijkerhout 1   4.09.98     4.17.26 I 0.32.42 1.06.60    
  1. 93-00731 Nick Duivenvoorden 3. 93-00225 Walter Jansen
  2. 92-00519 Menno van den Heuvel 4. 93-04001 Maikel Warmerdam
4. DES 1   4.14.50     4.23.98 II 0.31.45 1.04.45    
  1. 77-00801 Ivo Roozeboom 3. 95-04687 Jakub Foytl
  2. 92-03715 Timo Suaka 4. 89-01201 Jimmy Hendriksen
5. Noordwijkerhout 2   4.21.30     4.47.79   0.35.53 1.14.07    
  1. 85-01275 Sjoerd van Kampen 3. 95-00803 Oscar van den Heuvel
  2. 91-00271 Alex Brama 4. 94-01237 Dennis Jansen