Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag  11 - 15 jaar
Nr. 3. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  11 - 17 jaar
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag  11 - 17 jaar
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag  11 - 15 jaar
Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag  11 - 15 jaar
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag  11 - 15 jaar
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag  11 - 13 jaar
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  11 - 13 jaar
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  9 - 11 jaar
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag  9 - 11 jaar
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag  11 - 17 jaar
Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag  11 - 17 jaar
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag  11 - 15 jaar
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  11 - 15 jaar
Nr. 26. Jongens, 100m rugslag  11 - 15 jaar
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 29. Heren, 200m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  11 - 13 jaar
Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag  11 - 13 jaar
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag  9 - 11 jaar
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  9 - 11 jaar
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag  11 jaar en ouder


Competitie deel 2
Cuijk, 15.11.2009


Programmanr. 2
15.11.09
Jongens, 4 x 100m vrije slag

11 - 15 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt
1.Tritium SG 1Tritium SG4:16.43409
Dieder Schuurmans
Teun Strijbosch
95
96
1:02.37Sander Barten
Koen Seuren
94
94
2.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)4:40.09314
Alex Bos
Christian v. Iersel
95
94
1:08.25Nanno Vamos
Stan Gorree
96
94
3.Dzt'62 1Dzt'624:41.85308
Cristhian van Schijndel
Mark Smits
98
96
1:14.34Loed Jacobs
Jeffrey Swiers
98
94
4.De Warande 1De Warande4:59.86256
Luuc Verburgh
Sven Geers
96
96
1:12.36Robin Lefeu
Remy den Boer
97
94


<< TOP >>
Programmanr. 3
15.11.09
Gemengd, 4 x 50m vrije slag

9 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt
1.Tritium SG 1Tritium SG2:31.33188
Ruben Hermsen
Vera Daman
98
98
39.05Sieb Wesseling
Flo Bosmans
98
00
2.Noord Limburg (SG) 1Noord Limburg(SG)2:39.50161
Wouter de Groot
Ellen van Duren
00
99
48.66Owen Ebskamp
Fenne Vervoort
98
98
3.De Warande 2De Warande2:56.51119
Cas Wouters
Vera Vermeulen
98
99
43.66Ruud Smeets
Fleur Koreman
98
00


<< TOP >>
Programmanr. 5
15.11.09
Dames, 200m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Femke Hendrikx88Dzt'622:28.7732.552:28.77
2.Bernadette Verstegen91Noord Limburg(SG)2:34.7232.062:34.72
3.Sahar Hamam94Dzt'622:43.7935.092:43.79
4.Wilma Scheepers88Tritium SG2:44.4933.872:44.49
5.Christel Peeters91De Warande2:44.8234.822:44.82
6.Vera Hendriks94Noord Limburg(SG)2:45.9935.272:45.99
7.Shauny Feider93Tritium SG2:51.8336.572:51.83
8.Elodie Siroen90Tritium SG2:53.7236.602:53.72
9.Gabriëlla van Oerle90De Warande2:53.9037.782:53.90
10.Bianca Vullings85Tritium SG2:54.4836.922:54.48
11.Ildiko van der Ploeg90De Warande3:10.3238.923:10.32
12.Lisette van de Steeg94Tritium SG3:22.5143.503:22.51


<< TOP >>
Programmanr. 6
15.11.09
Heren, 100m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Gerben Fiere91De Warande57.3767026.4357.37
2.Joppe Wisse89Dzt'6258.4863327.7858.48
3.Bram Wisse85Dzt'621:02.0652928.601:02.06
4.Giel van Dijk91De Warande1:04.0048329.921:04.00
5.Bas Berndes89Tritium SG1:04.4847229.421:04.48
6.Dirk Filippini85Dzt'621:05.1145830.071:05.11
7.Mark Effing86Tritium SG1:05.7244631.191:05.72
8.Ronald Vullings87Tritium SG1:07.3041530.961:07.30
9.Jelmer v. Dijk90Noord Limburg(SG)1:09.5837631.141:09.58
10.Leon Hendriks91Noord Limburg(SG)1:13.0032532.391:13.00
11.Rob Arts88Noord Limburg(SG)1:16.7827934.321:16.78
12.Jeffrey Agterberg90Noord Limburg(SG)1:19.8024934.701:19.80


<< TOP >>
Programmanr. 7
15.11.09
Dames, 100m schoolslag11 - 17 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Petra Schuivens93Tritium SG1:27.5640840.251:27.56
2.Alon Hopman93Tritium SG1:28.8039140.801:28.80
3.Vera Vinken94Dzt'621:31.2936043.481:31.29
4.Marieke kuijpers92De Warande1:31.9235243.541:31.92
5.Daphne de Boer93Noord Limburg(SG)1:31.9335243.281:31.93
6.Daphne Kievit92De Warande1:32.3934742.771:32.39
7.Kelly Agterberg92Noord Limburg(SG)1:32.7034443.041:32.70
8.Melissa van de Steeg92Tritium SG1:32.7434343.801:32.74
9.Rianne Voesten92Tritium SG1:33.1233943.501:33.12
10.Manon Verrijt92Dzt'621:35.9631045.191:35.96
11.Lisa Peeters95Noord Limburg(SG)1:36.0230944.571:36.02
12.Elena van der Ploeg95De Warande1:39.2228045.521:39.22
13.Lori Leenen93Noord Limburg(SG)1:40.8926747.041:40.89
14.Mónica van Schijndel92Dzt'621:41.8325947.861:41.83


<< TOP >>
Programmanr. 9
15.11.09
Jongens, 200m vrije slag

11 - 17 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Kasper v. Dijk92Noord Limburg(SG)2:01.2227.8859.962:01.22
2.Sebastian de Been93De Warande2:02.4127.9158.322:02.41
3.Mart Hendriks93Tritium SG2:05.6727.9259.452:05.67
4.Geoff Ebskamp93Noord Limburg(SG)2:08.7328.051:00.422:08.73
5.Harm Donkers93De Warande2:11.1429.301:02.642:11.14
6.Tristan Bron93Dzt'622:13.6230.021:03.992:13.62
7.Joey Smits93Dzt'622:14.4429.601:03.942:14.44
8.Bart Maas92Tritium SG2:18.5129.581:04.132:18.51
9.Thijs Quaedvlieg92Noord Limburg(SG)2:23.4833.831:10.362:23.48
10.Pieter Pijnenburg93De Warande2:26.4733.031:10.882:26.47
11.Simon van den Broek93Tritium SG2:27.8031.161:07.672:27.80
12.Ogi Babic93Tritium SG2:32.2332.641:09.392:32.23
13.Teun Verrijt93Dzt'622:32.8033.891:11.802:32.80
14.Rens Mahler92Tritium SG2:52.4133.731:15.232:52.41


<< TOP >>
Programmanr. 10
15.11.09
Meisjes, 200m rugslag11 - 15 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Denise Peeters94Noord Limburg(SG)2:48.9640.931:23.992:48.96
2.Ananda Veugen95Dzt'622:49.4741.101:24.822:49.47
3.Carmen Koper96De Warande2:52.7643.231:26.022:52.76
4.Lisa Koolen95Dzt'622:56.8243.041:28.362:56.82
5.Lonne Beskers97De Warande2:56.9642.311:27.062:56.96
6.Fatma Khalfalla94Noord Limburg(SG)3:04.5143.001:29.363:04.51
7.Naomi Euwes97Noord Limburg(SG)3:14.0146.191:35.333:14.01
NGVanessa van Schijndel95Dzt'62
NGSarah Bos97Noord Limburg(SG)


<< TOP >>
Programmanr. 11
15.11.09
Meisjes, 100m rugslag11 - 15 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Kim Loeffen94Tritium SG1:10.2754833.361:10.27
2.Charessa Feider94Tritium SG1:21.1535639.151:21.15
3.Hildy Siroen95Tritium SG1:29.6126442.461:29.61
4.Lisette van de Steeg94Tritium SG1:32.5724045.131:32.57
5.Rosan Mijnders95Tritium SG1:33.6723144.821:33.67


<< TOP >>
Programmanr. 12
15.11.09
Jongens, 100m vlinderslag

11 - 15 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Remy den Boer94De Warande1:11.1835131.651:11.18
2.Stan Gorree94Noord Limburg(SG)1:11.9434032.911:11.94
3.Sander Barten94Tritium SG1:15.6929233.821:15.69
4.Jeffrey Swiers94Dzt'621:18.2926434.731:18.29
5.Dieder Schuurmans95Tritium SG1:19.4325235.551:19.43
6.Koen Seuren94Tritium SG1:20.4124335.721:20.41
7.Alex Bos95Noord Limburg(SG)1:23.1822037.231:23.18
8.Christian v. Iersel94Noord Limburg(SG)1:37.3613742.731:37.36
AFGEMNick Wientjens95Noord Limburg(SG)


<< TOP >>
Programmanr. 13
15.11.09
Dames, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.Femke Hendrikx88Dzt'6235.80593
2.Sahar Hamam94Dzt'6238.49477FJ 1
3.Chantal Willems91Tritium SG38.49477FJ 2
4.Bernadette Verstegen91Noord Limburg(SG)38.97459
5.Gabriëlla van Oerle90De Warande39.94427
6.Bianca Vullings85Tritium SG40.27416
7.Silvia Vousten90Noord Limburg(SG)40.48410
8.Nienke Hoeks91De Warande42.29359
9.Evi Schols96Noord Limburg(SG)44.95299
10.Renske Nielen88Noord Limburg(SG)45.18295
11.Willeke Pas96Tritium SG48.35241
12.Floortje Elemans96Tritium SG57.33144
AFGEMJoël Hoven97Noord Limburg(SG)
NGNaomi van Soest96Noord Limburg(SG)


<< TOP >>
Programmanr. 14
15.11.09
Heren, 200m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Gerben Fiere91De Warande1:59.6527.3357.801:59.65
2.Giel van Dijk91De Warande2:01.5528.7259.772:01.55
3.Dirk Filippini85Dzt'622:05.8029.951:02.702:05.80
4.Bram Wisse85Dzt'622:06.7529.881:02.472:06.75
5.Mark Effing86Tritium SG2:08.5129.921:02.392:08.51
6.Ruud Stoffels84Dzt'622:09.5429.951:02.642:09.54
7.Job v. Duijnhoven88Noord Limburg(SG)2:10.0928.991:01.492:10.09
8.Ronald Vullings87Tritium SG2:10.3228.731:01.952:10.32
9.Jelte Schuurmans91Tritium SG2:11.1028.631:02.002:11.10
10.Bas Berndes89Tritium SG2:16.1530.381:04.352:16.15
11.Jelle van der Ploeg91De Warande2:16.3331.081:05.242:16.33
12.David Vleeschouwer80De Warande2:21.0231.241:06.102:21.02
13.Leon Hendriks91Noord Limburg(SG)2:27.2933.291:09.732:27.29
14.Erik de Boer91Noord Limburg(SG)2:32.8032.701:10.292:32.80


<< TOP >>
Programmanr. 15
15.11.09
Meisjes, 200m wisselslag

11 - 13 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Margot v. Iersel96Noord Limburg(SG)2:51.8735.022:51.87
2.Christa Schuivens96Tritium SG2:57.4638.582:57.46
3.Femke Beskers96De Warande2:58.7239.002:58.72
4.Maartje Beskers97De Warande2:59.1442.602:59.14
5.Emmely Toonen96Tritium SG3:06.5041.173:06.50
6.Eva van de Kerkhof97Dzt'623:08.1244.123:08.12
7.Manon Barten97Tritium SG3:08.6441.933:08.64
8.Marit van Tilburg97De Warande3:11.0943.713:11.09
9.Els van Gemert97Dzt'623:14.2840.823:14.28
10.Maxime Rintjema97Noord Limburg(SG)3:14.5842.513:14.58
11.Lotte Wijnen97Tritium SG3:17.6445.663:17.64
DISMandy Stevens97Dzt'622:52.832:52.83
SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.


<< TOP >>
Programmanr. 16
15.11.09
Jongens, 100m vrije slag

11 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Teun Strijbosch96Tritium SG1:04.3937530.391:04.39
2.Robin Lefeu97De Warande1:08.4831233.231:08.48
3.Loed Jacobs98Dzt'621:08.9430633.821:08.94
4.Luuc Verburgh96De Warande1:12.6726135.261:12.67
5.Mark Smits96Dzt'621:15.3723435.341:15.37
6.Hugo v. Iersel97Noord Limburg(SG)1:16.1822736.191:16.18
7.Nanno Vamos96Noord Limburg(SG)1:18.8920436.511:18.89
8.Scout Mosmüller96Tritium SG1:23.2117437.811:23.21
9.Dewin Jansen97Tritium SG1:24.8916439.391:24.89
10.Paul Flintrop97Tritium SG1:27.7614840.391:27.76
11.Sven Geers96De Warande1:30.4213642.321:30.42
AFGEMBrayen Janz96Noord Limburg(SG)
AFGEMDaniel van Dijk97Tritium SG


<< TOP >>
Programmanr. 17
15.11.09
Meisjes, 100m rugslag9 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Fenne Vervoort98Noord Limburg(SG)1:24.9631041.081:24.96
2.Ellen van Duren99Noord Limburg(SG)1:26.3829541.441:26.38
3.Flo Bosmans00Tritium SG1:39.6119249.241:39.61
4.Vera Daman98Tritium SG1:46.9015649.771:46.90
5.Vera Vermeulen99De Warande1:58.661141:58.66
6.Isabelle Flintrop00Tritium SG2:02.0710556.482:02.07
7.Fleur Koreman00De Warande2:05.509659.122:05.50
NGIlse Geers98De Warande


<< TOP >>
Programmanr. 18
15.11.09
Jongens, 50m schoolslag9 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.Cristhian van Schijndel98Dzt'6242.77239
2.Hilco Heijne00De Warande48.07169
3.Sieb Wesseling98Tritium SG50.03150
4.Jorn Vogelaar98Dzt'6250.04150
5.Owen Ebskamp98Noord Limburg(SG)53.32124
6.Cas Wouters98De Warande57.07101
7.Ruben Hermsen98Tritium SG58.2595
8.Rik Cillessen00Tritium SG58.5593
9.Joppe Bosmans98Tritium SG1:00.0287
10.Wouter de Groot00Noord Limburg(SG)1:00.4385
11.Ruud Smeets98De Warande1:00.5684
DISDahli Koskamp00Tritium SG1:06.79
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 19
15.11.09
Dames, 200m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Femke Hendrikx88Dzt'622:10.5730.161:03.202:10.57
2.Bernadette Verstegen91Noord Limburg(SG)2:17.9430.571:04.912:17.94
3.Vera Hendriks94Noord Limburg(SG)2:24.8933.541:11.362:24.89
4.Christel Peeters91De Warande2:26.6433.831:11.222:26.64
5.Wilma Scheepers88Tritium SG2:26.6734.811:12.892:26.67
6.Chantal Willems91Tritium SG2:30.7032.471:10.422:30.70
7.Lisanne de Graef93Dzt'622:31.5334.611:12.562:31.53
8.Naomi Feider91Tritium SG2:31.7333.701:12.192:31.73
9.Julie Thomassen88Tritium SG2:35.9934.541:13.362:35.99
10.Ildiko van der Ploeg90De Warande2:36.9534.461:13.712:36.95
11.Gabriëlla van Oerle90De Warande2:39.4635.121:15.262:39.46
12.Nienke Hoeks91De Warande2:46.2435.781:17.632:46.24


<< TOP >>
Programmanr. 20
15.11.09
Heren, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.Joppe Wisse89Dzt'6230.04691
2.Gerben Fiere91De Warande31.28612
3.Job v. Duijnhoven88Noord Limburg(SG)33.68490
4.Dirk Filippini85Dzt'6233.72489
5.Jelmer v. Dijk90Noord Limburg(SG)33.92480
6.Giel van Dijk91De Warande34.80445
7.Jelte Schuurmans91Tritium SG35.02436
8.Joppe Schuurmans89Tritium SG35.14432
9.David Vleeschouwer80De Warande35.94404
10.Jelle van der Ploeg91De Warande37.69350
11.Erik de Boer91Noord Limburg(SG)38.30333
12.Mark Effing86Tritium SG38.31333
13.Jeffrey Agterberg90Noord Limburg(SG)39.21311
14.Rob Arts88Noord Limburg(SG)39.41306


<< TOP >>
Programmanr. 22
15.11.09
Dames, 200m vrije slag11 - 17 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Daphne Kievit92De Warande2:24.3133.081:09.652:24.31
2.Petra Schuivens93Tritium SG2:28.6232.631:10.342:28.62
3.Vera Vinken94Dzt'622:29.3233.811:11.372:29.32
4.Alon Hopman93Tritium SG2:31.4834.211:12.692:31.48
5.Shauny Feider93Tritium SG2:31.5134.831:13.452:31.51
6.Birgit van der Wegen93De Warande2:33.3333.981:13.232:33.33
7.Marieke kuijpers92De Warande2:34.2334.111:13.422:34.23
8.Melissa van de Steeg92Tritium SG2:36.0834.921:14.582:36.08
9.Manon Verrijt92Dzt'622:36.0935.771:16.352:36.09
10.Kelly Agterberg92Noord Limburg(SG)2:37.8235.411:15.002:37.82
11.Mónica van Schijndel92Dzt'622:40.6635.331:14.722:40.66
12.Daphne de Boer93Noord Limburg(SG)2:43.7236.351:16.252:43.72
13.Lori Leenen93Noord Limburg(SG)2:49.4538.101:20.602:49.45
14.Rianne Voesten92Tritium SG2:52.6936.441:19.072:52.69
15.Lisa Peeters95Noord Limburg(SG)2:52.7739.841:24.512:52.77
16.Elena van der Ploeg95De Warande2:52.7838.921:23.532:52.78


<< TOP >>
Programmanr. 23
15.11.09
Jongens, 100m schoolslag

11 - 17 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Kasper v. Dijk92Noord Limburg(SG)1:06.8264830.291:06.82
2.Sebastian de Been93De Warande1:14.6446535.001:14.64
3.Geoff Ebskamp93Noord Limburg(SG)1:15.3845134.881:15.38
4.Harm Donkers93De Warande1:15.7344535.171:15.73
5.Pieter Pijnenburg93De Warande1:16.0344035.391:16.03
6.Mart Hendriks93Tritium SG1:16.3543434.661:16.35
7.Tristan Bron93Dzt'621:18.9239336.581:18.92
8.Bart Maas92Tritium SG1:19.5338436.201:19.53
9.Joey Smits93Dzt'621:24.8931638.661:24.89
10.Thijs Quaedvlieg92Noord Limburg(SG)1:26.5429840.421:26.54
11.Simon van den Broek93Tritium SG1:27.5628841.101:27.56
12.Rens Mahler92Tritium SG1:33.4823742.521:33.48
13.Ogi Babic93Tritium SG1:34.1323243.041:34.13
14.Teun Verrijt93Dzt'621:39.7519545.391:39.75
AFGEMBrayen Janz96Noord Limburg(SG)


<< TOP >>
Programmanr. 24
15.11.09
Meisjes, 100m vlinderslag

11 - 15 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Ananda Veugen95Dzt'621:12.7646632.891:12.76
2.Kim Loeffen94Tritium SG1:13.3845433.091:13.38
3.Charessa Feider94Tritium SG1:23.0231437.421:23.02
4.Lisa Koolen95Dzt'621:24.5029839.561:24.50
5.Carmen Koper96De Warande1:26.8227441.891:26.82
6.Lonne Beskers97De Warande1:30.0024642.061:30.00
7.Denise Peeters94Noord Limburg(SG)1:34.1121541.541:34.11
8.Rosan Mijnders95Tritium SG1:36.7619843.101:36.76
9.Hildy Siroen95Tritium SG1:38.7718642.081:38.77
10.Fatma Khalfalla94Noord Limburg(SG)1:44.9915544.941:44.99
11.Naomi Euwes97Noord Limburg(SG)1:46.7114847.751:46.71
NGSarah Bos97Noord Limburg(SG)
NGVanessa van Schijndel95Dzt'62


<< TOP >>
Programmanr. 25
15.11.09
Jongens, 200m rugslag11 - 15 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Remy den Boer94De Warande2:29.7534.181:12.412:29.75
2.Stan Gorree94Noord Limburg(SG)2:41.7337.701:18.432:41.73
3.Jeffrey Swiers94Dzt'622:42.8839.141:21.092:42.88
4.Alex Bos95Noord Limburg(SG)2:48.5740.021:22.422:48.57
5.Christian v. Iersel94Noord Limburg(SG)3:04.4040.701:26.503:04.40
AFGEMNick Wientjens95Noord Limburg(SG)


<< TOP >>
Programmanr. 26
15.11.09
Jongens, 100m rugslag11 - 15 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Dieder Schuurmans95Tritium SG1:08.4040233.401:08.40
2.Sander Barten94Tritium SG1:15.0130535.471:15.01
3.Koen Seuren94Tritium SG1:20.5024637.971:20.50


<< TOP >>
Programmanr. 27
15.11.09
Dames, 100m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Bernadette Verstegen91Noord Limburg(SG)1:11.3949333.131:11.39
2.Chantal Willems91Tritium SG1:15.3941934.931:15.39
3.Sahar Hamam94Dzt'621:17.1739135.721:17.17
4.Christel Peeters91De Warande1:18.6037035.131:18.60
5.Ildiko van der Ploeg90De Warande1:20.9133936.511:20.91
6.Vera Hendriks94Noord Limburg(SG)1:21.1633636.261:21.16
7.Elodie Siroen90Tritium SG1:21.4233336.131:21.42
8.Lisanne de Graef93Dzt'621:24.6929639.311:24.69
9.Gabriëlla van Oerle90De Warande1:26.1328138.451:26.13
10.Julie Thomassen88Tritium SG1:27.7326638.941:27.73
11.Silvia Vousten90Noord Limburg(SG)1:28.0926339.841:28.09
12.Naomi Feider91Tritium SG1:31.0723840.401:31.07
13.Nienke Hoeks91De Warande1:33.9521641.241:33.95
14.Renske Nielen88Noord Limburg(SG)1:40.2117841.781:40.21


<< TOP >>
Programmanr. 29
15.11.09
Heren, 200m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Joppe Wisse89Dzt'622:08.1726.822:08.17
2.Gerben Fiere91De Warande2:15.3027.382:15.30
3.Jelte Schuurmans91Tritium SG2:24.7231.972:24.72
4.Job v. Duijnhoven88Noord Limburg(SG)2:24.8129.642:24.81
5.Joppe Schuurmans89Tritium SG2:25.2229.392:25.22
6.Ruud Stoffels84Dzt'622:29.6833.662:29.68
7.Giel van Dijk91De Warande2:31.3331.332:31.33
8.Jelmer v. Dijk90Noord Limburg(SG)2:32.5233.142:32.52
9.Jelle van der Ploeg91De Warande2:40.8733.162:40.87
10.Rob Arts88Noord Limburg(SG)2:47.1336.202:47.13


<< TOP >>
Programmanr. 30
15.11.09
Meisjes, 100m vrije slag

11 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Margot v. Iersel96Noord Limburg(SG)1:08.7544333.281:08.75
2.Mandy Stevens97Dzt'621:10.4141334.491:10.41
3.Christa Schuivens96Tritium SG1:11.0240234.601:11.02
4.Femke Beskers96De Warande1:12.4537934.701:12.45
5.Eva van de Kerkhof97Dzt'621:13.4736335.401:13.47
6.Els van Gemert97Dzt'621:14.0235535.111:14.02
7.Emmely Toonen96Tritium SG1:14.3835035.971:14.38
8.Maartje Beskers97De Warande1:14.4334936.931:14.43
9.Lotte Wijnen97Tritium SG1:17.8230637.601:17.82
10.Manon Barten97Tritium SG1:18.1630238.201:18.16
11.Maxime Rintjema97Noord Limburg(SG)1:22.1626039.771:22.16
12.Marit van Tilburg97De Warande1:24.2424139.731:24.24
13.Evi Schols96Noord Limburg(SG)1:24.3824040.111:24.38
14.Willeke Pas96Tritium SG1:28.4520841.291:28.45
15.Floortje Elemans96Tritium SG1:36.4216144.731:36.42
AFGEMJoël Hoven97Noord Limburg(SG)
NGNaomi van Soest96Noord Limburg(SG)


<< TOP >>
Programmanr. 31
15.11.09
Jongens, 200m wisselslag

11 - 13 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Teun Strijbosch96Tritium SG2:42.9333.782:42.93
2.Loed Jacobs98Dzt'622:56.4138.022:56.41
3.Luuc Verburgh96De Warande3:03.1339.493:03.13
4.Mark Smits96Dzt'623:14.3940.703:14.39
5.Nanno Vamos96Noord Limburg(SG)3:20.6848.253:20.68
6.Dewin Jansen97Tritium SG3:27.3449.483:27.34
7.Sven Geers96De Warande3:37.1850.303:37.18
8.Scout Mosmüller96Tritium SG3:46.8150.883:46.81
9.Paul Flintrop97Tritium SG3:49.0553.803:49.05
DISRobin Lefeu97De Warande2:49.9738.552:49.97
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISHugo v. Iersel97Noord Limburg(SG)3:21.1344.563:21.13
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMDaniel van Dijk97Tritium SG


<< TOP >>
Programmanr. 32
15.11.09
Meisjes, 50m schoolslag9 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.Fenne Vervoort98Noord Limburg(SG)46.20276
2.Vera Daman98Tritium SG48.02246
3.Ellen van Duren99Noord Limburg(SG)49.94218
4.Flo Bosmans00Tritium SG54.51168
5.Fleur Koreman00De Warande57.00147
6.Vera Vermeulen99De Warande58.49136
7.Isabelle Flintrop00Tritium SG58.51136
NGIlse Geers98De Warande


<< TOP >>
Programmanr. 33
15.11.09
Jongens, 100m rugslag9 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Cristhian van Schijndel98Dzt'621:28.5318542.631:28.53
2.Sieb Wesseling98Tritium SG1:31.6616745.081:31.66
3.Jorn Vogelaar98Dzt'621:35.4114845.491:35.41
4.Owen Ebskamp98Noord Limburg(SG)1:39.6413047.621:39.64
5.Joppe Bosmans98Tritium SG1:48.8410052.761:48.84
6.Rik Cillessen00Tritium SG1:52.409155.151:52.40
7.Ruben Hermsen98Tritium SG1:55.458456.671:55.45
8.Ruud Smeets98De Warande1:58.097858.761:58.09
9.Cas Wouters98De Warande2:01.477257.702:01.47
10.Hilco Heijne00De Warande2:03.076956.432:03.07
DISDahli Koskamp00Tritium SG
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISWouter de Groot00Noord Limburg(SG)1:54.0854.981:54.08
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 34
15.11.09
Dames, 4 x 100m vrije slag

11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt
1.Dzt'62 1Dzt'624:13.80613
Sahar Hamam
Ananda Veugen
94
95
1:04.03Vera Vinken
Femke Hendrikx
94
88
2.Tritium SG 1Tritium SG4:18.35581
Elodie Siroen
Petra Schuivens
90
93
1:08.27Kim Loeffen
Chantal Willems
94
91
3.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)4:27.75522
Bernadette Verstegen
Margot v. Iersel
91
96
1:02.43Denise Peeters
Vera Hendriks
94
94
4.De Warande 1De Warande4:31.53501
Birgit van der Wegen
Christel Peeters
93
91
1:09.19Daphne Kievit
Gabriëlla van Oerle
92
90
5.Dzt'62 2Dzt'624:56.00387
Lisanne de Graef
Els van Gemert
93
97
1:10.92Manon Verrijt
Lisa Koolen
92
95


<< TOP >>
Programmanr. 35
15.11.09
Heren, 4 x 100m wisselslag

11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangTijdPnt
1.Dzt'62 1Dzt'624:09.28581
Dirk Filippini
Joppe Wisse
85
89
1:05.99Bram Wisse
Ruud Stoffels
85
84
2.De Warande 1De Warande4:14.34547
Sebastian de Been
Remy den Boer
93
94
1:04.55Gerben Fiere
Giel van Dijk
91
91
3.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)4:22.46498
Kasper v. Dijk
Job v. Duijnhoven
92
88
1:03.74Geoff Ebskamp
Leon Hendriks
93
91
4.Tritium SG 1Tritium SG4:22.61497
Joppe Schuurmans
Mart Hendriks
89
93
1:03.59Bas Berndes
Ronald Vullings
89
87
5.Dzt'62 2Dzt'625:00.54331
Jeffrey Swiers
Joey Smits
94
93
1:14.42Tristan Bron
Teun Verrijt
93
93