B-competitie deel 2
Veenendaal (NED),    14.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 29. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14.11.2009 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rzc 1                         Rzc                    4:11.48            4:09.06           
        Stefan Timmermans, 94                      Stijn van Duinhoven, 96
        Bas Neeleman, 96                           Tom Brouwers, 94
            56.56  4:09.06

  2. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    4:29.71            4:19.13           
        Roan Hagebeek, 94                          Floyd van Hoof, 97
        Jorian Aantjes, 94                         Emiel van Beusekom, 94
          1:02.86  4:19.13

  3. Go Swim 1                     Go Swim                4:23.18            4:21.60           
        Merijn Huiberts, 96                        Joren Harms, 94
        Matthijs Wilschut, 95                      Erik Wilmes, 94
          1:07.88  4:21.60

  4. VZC E&P 1                     VZC E&P                     NT            4:36.17           
        Jelle Nap, 95                              Leroy van Ooijik, 98
        Brian vd Bovenkamp, 97                     Ard-Jan Methorst, 94
          1:07.70  4:36.17




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
14.11.2009 - 13:50                       (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VZC E&P 1                     VZC E&P                2:31.71            2:23.91           
        Niels van Beek, 98                         Ruben Nap, 98
        Amber van de Kraats, 99                    Kim de Vries, 99
            33.29  2:23.91

  2. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    2:38.33            2:40.39           
        Romee Rikkert, 98                          Esmée Rolloos, 98
        Hidde Hoogen Stoevenbeld, 98               Ids de Klerk, 98
            34.76  2:40.39

  3. Go Swim 1                     Go Swim                2:43.25            2:41.79           
        David Koymans, 99                          Sander van Ditmarsch, 99
        Merve Özdemir, 99                          Myrthe Beijen, 00
            43.04  2:41.79




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
14.11.2009 - 13:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra de Groot                Van Vliet Barracuda         NT 8701420    2:29.79           
            31.50  2:29.79
  2. Charlotte Groeneveld          VZC E&P                2:30.22 8701404    2:33.97           
            31.53  2:33.97
  3. Marike Boersen                VZC E&P                2:30.51 8800402    2:34.84           
            33.71  2:34.84
  4. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    2:36.00 9100118    2:34.94           
            33.68  2:34.94
  5. Yvonne Janssen-van Beek       Rzc                    2:35.20 7600030    2:38.16           
            33.29  2:38.16
  6. Anne van den Brink            Go Swim                2:35.36 8700588    2:40.90           
          2:40.90
  7. Esther Versteeg               Van Vliet Barracuda    2:48.47 8302112    2:45.10           
            34.20  2:45.10
  8. Charlotte te Pas              VZC E&P                     NT 8502272    2:45.54           
            33.01  2:45.54
  9. Chantal Rijsmus               Van Vliet Barracuda    2:55.21 8803652    2:46.79           
          2:46.79
 10. Sarina Snijder                VZC E&P                2:42.92 9102906    2:51.17           
            36.17  2:51.17
 11. Anouk Boersen                 VZC E&P                2:40.44 9000382    2:52.83           
            37.51  2:52.83
 12. Marieke van Dodeweerd         Rzc                    2:54.42 8600896    2:54.76           
            38.00  2:54.76
 13. Heidi Onwezen                 Go Swim                2:56.47 8906470    3:06.48           
            37.24  3:06.48
 DIS Marianne Jongsma              Go Swim                2:37.00 8702044    2:52.60           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            35.88  2:52.60
AFGE Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    2:35.80 8600172                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14.11.2009 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert Lijesen                Van Vliet Barracuda    1:00.92 8501579      56.91           
            56.91
  2. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda    1:01.50 8401627    1:01.77           
          1:01.77
  3. Raynor Wolf                   Rzc                    1:01.27 8903663    1:01.86           
          1:01.86
  4. Erik Wolsing                  Go Swim                1:02.33 8001777    1:03.08           
          1:03.08
  5. Arno van Schuijlenborgh       Rzc                    1:06.39 8403057    1:03.13           
          1:03.13
  6. Joeri Scheidt                 VZC E&P                1:07.36 9102011    1:03.48           
          1:03.48
  7. Yelmar van der Veer           Go Swim                  59.89 8805237    1:03.51           
          1:03.51
  8. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda    1:03.79 8701019    1:04.26           
          1:04.26
  8. Stefan van Susteren           Rzc                    1:03.10 8703283    1:04.26           
          1:04.26
 10. Erik van der Hoeff            Go Swim                1:04.93 9004413    1:06.17 FJ 1      
          1:06.17
 11. Quint Ottens                  VZC E&P                1:08.84 8704583    1:06.17 FJ 2      
          1:06.17
 12. Johan van Roon                Go Swim                1:01.32 8604239    1:06.48           
          1:06.48
 13. Guus van Middelaar            Go Swim                1:03.15 9006293    1:07.00           
          1:07.00
 14. Rudi Butselaar                Go Swim                1:07.39 8700577    1:08.54           
          1:08.54
 15. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda    1:12.84 9104545    1:10.46           
          1:10.46
 16. Peter van den Dool            Go Swim                1:20.98 8704973    1:16.73           
          1:16.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14.11.2009 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda    1:18.79 9202144    1:19.70           
          1:19.70
  2. Monique van der Hoeff         Go Swim                1:18.58 9200752    1:20.88           
          1:20.88
  3. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                1:23.63 9300232    1:24.64           
          1:24.64
  4. Ines Muilwijk                 Van Vliet Barracuda    1:29.12 9202858    1:25.13 FJ 1      
          1:25.13
  5. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    1:25.67 9305334    1:25.13 FJ 2      
          1:25.13
  6. Vita Schipper                 Go Swim                1:24.45 9301858    1:27.89           
          1:27.89
  7. Alma Janssen                  Van Vliet Barracuda    1:31.45 9401078    1:33.60           
          1:33.60
  8. Liza van Dijk                 Rzc                    1:32.06 9502290    1:36.10           
          1:36.10
  9. Manon van de Kraats           VZC E&P                1:34.86 9500448    1:36.14           
          1:36.14
 10. Merel Cornelissen             Go Swim                1:38.10 9302894    1:37.39           
          1:37.39
 11. Amy Eikelenboom               Van Vliet Barracuda    1:37.39 9506016    1:40.63           
          1:40.63
 DIS Ilse Edelbroek                Go Swim                     NT 9407230    1:52.19           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:52.19



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
14.11.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joost Groeneveld              VZC E&P                1:52.80 9200409    1:52.51           
            53.45  1:52.51
  2. Pascal Timmermans             Rzc                    1:57.40 9202349    2:01.43           
            56.29  2:01.43
  3. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda    2:07.87 9300615    2:07.45           
          1:00.55  2:07.45
  4. Jean Maurice van Zoelen       Go Swim                2:10.96 9201565    2:11.03           
          1:03.33  2:11.03
  5. Timo de Jong                  Go Swim                2:21.23 9301147    2:13.48           
          1:03.39  2:13.48
  6. Jochem Benthem                Rzc                    2:12.88 9203293    2:14.55           
          1:03.17  2:14.55
  7. Robbin van Kilsdonk           Go Swim                2:02.58 9200685    2:15.04           
          1:03.26  2:15.04
  8. Ard-Jan Methorst              VZC E&P                     NT 9403177    2:23.11           
          1:09.33  2:23.11
  9. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda    2:19.38 9205841    2:23.39           
          1:08.25  2:23.39
 10. Frank Wilschut                Go Swim                2:26.83 9302465    2:25.03           
          1:10.56  2:25.03
 11. Sjoerd van Stokkum            VZC E&P                     NT 9202447    2:31.75           
          1:10.60  2:31.75
 12. Pascal Rikkert                Van Vliet Barracuda    2:38.60 9501567    2:34.09           
          1:12.04  2:34.09
 13. Mark Slagmolen                Van Vliet Barracuda    2:40.50 9302277    2:38.92           
          1:13.51  2:38.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14.11.2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    2:45.82 9502846    2:36.23           
          1:15.92  2:36.23
  2. Sanne Rodenburg               Rzc                    2:42.57 9404714    2:38.61           
          1:16.14  2:38.61
  3. Romy van Slagmaat             Go Swim                2:49.26 9403698    2:44.76           
          1:18.72  2:44.76
  4. Ellen van Dijk                VZC E&P                2:50.80 9401578    2:49.36           
          1:21.15  2:49.36
  5. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda    3:01.68 9504858    2:49.81           
          1:23.66  2:49.81
  6. Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda    2:36.75 9405434    2:53.33           
          1:24.88  2:53.33
  7. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    2:55.54 9500946    2:55.95           
          1:26.53  2:55.95
  8. Vera Martens                  Rzc                    2:57.43 9600852    3:00.00           
          1:27.64  3:00.00
  9. Kaylee Wittebrood             Go Swim                3:00.04 9407098    3:01.99           
          1:29.83  3:01.99
 10. Renée van den Berg            Go Swim                3:10.99 9502680    3:03.48           
          1:29.80  3:03.48
 11. Babs van der Land             Go Swim                3:17.28 9504642    3:09.02           
          1:33.35  3:09.02
 12. Rinske Dirksen                VZC E&P                3:37.36 9501122    3:19.48           
          1:38.24  3:19.48
 13. Jessie Harms                  Go Swim                3:54.71 9503628    3:32.74           
          1:42.14  3:32.74
AFGE Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda    2:51.77 9504930                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
14.11.2009 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Brouwers                  Rzc                    1:01.85 9402027    1:03.45           
          1:03.45
  2. Stefan Timmermans             Rzc                    1:06.75 9403015    1:08.32           
          1:08.32
  3. Erik Wilmes                   Go Swim                1:13.31 9400575    1:10.26           
          1:10.26
  4. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda    1:15.39 9402839    1:14.59           
          1:14.59
  5. Joren Harms                   Go Swim                1:18.82 9403163    1:15.79           
          1:15.79
  6. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda    1:15.39 9402545    1:17.89           
          1:17.89
  7. Emiel van Beusekom            Van Vliet Barracuda    1:29.16 9403951    1:24.76           
          1:24.76
  8. Jelle Nap                     VZC E&P                1:23.69 9502875    1:26.62           
          1:26.62
  9. Matthijs Wilschut             Go Swim                1:30.35 9501679    1:27.86           
          1:27.86
 10. Jeffrey Tito                  Go Swim                1:40.91 9403875    1:34.04           
          1:34.04
 11. Stefan Steenbergen            Van Vliet Barracuda    1:41.43 9502711    1:38.26           
          1:38.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
14.11.2009 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvonne Janssen-van Beek       Rzc                      36.07 7600030      35.90           
  2. Marike Boersen                VZC E&P                  36.18 8800402      37.34           
  3. Charlotte Groeneveld          VZC E&P                  37.13 8701404      37.76           
  4. Chantal Rijsmus               Van Vliet Barracuda      39.17 8803652      38.73           
  5. Marianne Jongsma              Go Swim                  38.00 8702044      39.61           
  6. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda      38.93 8802088      39.80           
  7. Anouk Boersen                 VZC E&P                  37.48 9000382      40.20           
  8. Anne van den Brink            Go Swim                  39.02 8700588      40.45           
  9. Marieke van Dodeweerd         Rzc                      45.73 8600896      40.50           
 10. Charlotte te Pas              VZC E&P                     NT 8502272      42.11           
 11. Petra van den Brink           Go Swim                  42.32 9100460      42.48           
 12. Sandra den Oudsten            Go Swim                  42.13 8906664      43.19           
AFGE Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda      37.76 8600172                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
14.11.2009 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert Lijesen                Van Vliet Barracuda    1:52.34 8501579    1:51.90           
            54.89  1:51.90
  2. Joeri Scheidt                 VZC E&P                1:58.70 9102011    1:58.69           
            58.48  1:58.69
  3. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda    1:59.95 7900497    2:01.12           
            56.84  2:01.12
  4. Tim Niekus                    VZC E&P                2:01.97 9103709    2:03.09           
            58.53  2:03.09
  5. Roy Awater                    Rzc                    2:00.45 9100043    2:03.40           
            58.54  2:03.40
  6. Quint Ottens                  VZC E&P                2:13.75 8704583    2:05.06           
            59.43  2:05.06
  7. Erik Wolsing                  Go Swim                2:03.03 8001777    2:05.48           
          1:01.73  2:05.48
  8. Arno van Schuijlenborgh       Rzc                    2:09.67 8403057    2:06.84           
          1:00.42  2:06.84
  9. Yelmar van der Veer           Go Swim                1:59.49 8805237    2:07.23           
            59.70  2:07.23
 10. Guus van Middelaar            Go Swim                2:06.07 9006293    2:08.31           
          1:01.83  2:08.31
 11. John van Susteren             Rzc                    2:06.26 8502549    2:08.92           
          1:02.70  2:08.92
 12. Robert de Gruijl              Van Vliet Barracuda    2:00.66 8601035    2:09.28           
            59.67  2:09.28
 13. Peter van den Dool            Go Swim                2:16.03 8704973    2:15.04           
          1:02.26  2:15.04
 14. Erik van der Hoeff            Go Swim                2:12.30 9004413    2:18.42           
          1:05.60  2:18.42
 15. Johan van Roon                Go Swim                2:06.07 8604239    2:19.59           
          1:05.09  2:19.59
 16. Rudi Butselaar                Go Swim                2:15.45 8700577    2:27.18           
          1:10.00  2:27.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
14.11.2009 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura ter Stege               Rzc                    3:08.07 9602364    3:01.80           
            42.32  3:01.80
  2. Anne Petersen                 Van Vliet Barracuda    3:07.67 9700454    3:03.90           
            43.37  3:03.90
  3. Chantal van de Kraats         VZC E&P                3:10.89 9600280    3:09.80           
            43.77  3:09.80
  4. Michelle Muller               VZC E&P                3:18.36 9603484    3:14.24           
            42.68  3:14.24
  5. Aurelie Pinede                Rzc                    3:27.25 9600562    3:22.61           
            48.09  3:22.61
 DIS Tamara van Kooten             VZC E&P                3:36.06 9601352    3:21.15           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            44.89  3:21.15
 DIS Fenna de Pater                Van Vliet Barracuda         NT 9704144    3:34.32           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            52.57  3:34.32
AFGE Juliette van den Berg         Van Vliet Barracuda         NT 9705026                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
14.11.2009 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merijn Huiberts               Go Swim                1:09.07 9600235    1:06.71           
          1:06.71
  2. Stijn van Duinhoven           Rzc                    1:08.61 9601655    1:08.99           
          1:08.99
  3. Bas Neeleman                  Rzc                    1:09.67 9603015    1:09.16           
          1:09.16
  4. Brian vd Bovenkamp            VZC E&P                1:09.93 9701223    1:09.96           
          1:09.96
  5. Floyd van Hoof                Van Vliet Barracuda    1:12.85 9700605    1:10.37           
          1:10.37
  6. Martijn Kornet                Go Swim                1:10.55 9700231    1:11.07           
          1:11.07
  7. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda    1:13.40 9600893    1:12.47           
          1:12.47
  8. Leroy van Ooijik              VZC E&P                1:14.52 9800361    1:13.10           
          1:13.10
  9. Loris Misic                   VZC E&P                1:17.57 9602101    1:13.42           
          1:13.42
 10. Niels Röder                   Van Vliet Barracuda    1:13.56 9603875    1:13.95           
          1:13.95
 11. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    1:15.68 9702737    1:14.59           
          1:14.59
 12. Mike van de Bovenkamp         VZC E&P                1:20.29 9703351    1:18.18           
          1:18.18
 13. Rick Paardekooper             VZC E&P                1:30.28 9701321    1:29.89           
          1:29.89
 14. Menno Kooper                  Rzc                         NT 9704625    1:48.44           
          1:48.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14.11.2009 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romee Rikkert                 Van Vliet Barracuda    1:27.75 9800224    1:28.08           
          1:28.08
  2. Myrthe Beijen                 Go Swim                1:34.59 0002350    1:32.03           
          1:32.03
  3. Elise ter Elst                Rzc                    1:39.61 9801468    1:37.78 FJ 1      
          1:37.78
  4. Marjes Butz                   Rzc                    1:42.36 9901502    1:37.78 FJ 2      
          1:37.78
  5. Ellen ter Stege               Rzc                    1:41.65 9900282    1:39.27           
          1:39.27
  6. Marieke de Boer               Rzc                    1:48.67 9900608    1:42.78           
          1:42.78
  7. Marijn Mantel                 Rzc                    1:42.86 9801486    1:44.58           
          1:44.58
  8. Merve Özdemir                 Go Swim                1:49.05 9903380    1:49.28           
          1:49.28
  9. Amber van de Kraats           VZC E&P                1:54.39 9900236    1:52.11           
          1:52.11
 10. Esmée Rolloos                 Van Vliet Barracuda    1:48.93 9800056    1:52.51           
          1:52.51
 11. Eveline Houweling             Van Vliet Barracuda    1:51.44 9801532    1:53.67           
          1:53.67
 12. Kim de Vries                  VZC E&P                2:07.65 9903488    1:54.65           
          1:54.65
 13. Ilse Nijhuis                  Rzc                    2:00.61 9900606    1:58.51           
          1:58.51
 14. Tara Haze                     Go Swim                2:21.57 0002892    2:07.41           
          2:07.41
 15. Stephanie de Laat             Rzc                    2:10.00 0000410    2:11.95           
          2:11.95
 DIS Soraya Kuypers                Van Vliet Barracuda    1:51.65 9903068    1:48.40           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:48.40
 DIS Naomi van den Dam             Rzc                    1:50.98 9801490    1:52.19           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:52.19
 DIS Nicole van Hattem             Go Swim                2:01.06 9901864    1:56.32           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:56.32
 DIS Tessa Stolte                  Rzc                    2:03.82 0000102    1:56.72           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:56.72
 DIS Anna Janssen                  Rzc                    2:10.00 0000098    1:58.77           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:58.77
 DIS Rianne Edelbroek              Go Swim                     NT 9805138    2:06.38           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          2:06.38
AFGE Wietske Blijjenberg           Rzc                    2:01.29 9803988                      
AFGE Susan van Vliet               Rzc                    2:20.00 9904130                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
14.11.2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Nap                     VZC E&P                  47.17 9800213      45.23           
  2. Niels van Beek                VZC E&P                  49.04 9800409      45.99           
  3. Jos van Herk                  VZC E&P                  54.50 9803037      50.86           
  4. Ids de Klerk                  Van Vliet Barracuda      54.56 9803237      53.08           
  5. Dave van Leerdam              Rzc                      57.48 9801633      54.16           
  6. Lars van den Burg             Go Swim                  58.99 0000565      55.13           
  7. Joost Paardekooper            VZC E&P                1:01.89 9900197      55.91           
  8. Sander van Ditmarsch          Go Swim                1:02.95 9900669      57.63           
  9. Karl van den Burg             Go Swim                1:00.08 0000553      59.05           
 10. Rick Jacobs                   Go Swim                  59.73 0002103    1:00.89           
 11. Hidde Hoogen Stoevenbeld      Van Vliet Barracuda    1:00.36 9803501    1:01.27           
 12. Balder Haze                   Go Swim                1:04.23 9802449    1:01.60           
 DIS David Koymans                 Go Swim                  58.05 9900671      56.94           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
 DIS Gino Kraan                    Go Swim                  59.92 9802451      58.89           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Thijs Daenen                  Rzc                      58.07 0001179                      
AFGE Olaf de Bree                  Rzc                      58.45 0000721                      
AFGE Willem Zorg                   Van Vliet Barracuda      52.03 9803255                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
14.11.2009 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra de Groot                Van Vliet Barracuda    2:11.64 8701420    2:08.02           
          1:03.92  2:08.02
  2. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    2:09.07 9100118    2:11.10           
          1:06.26  2:11.10
  3. Yvonne Janssen-van Beek       Rzc                    2:20.31 7600030    2:25.12           
          1:09.93  2:25.12
  4. Anne van den Brink            Go Swim                2:18.42 8700588    2:25.43           
          1:09.86  2:25.43
  5. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda         NT 8802088    2:25.75           
          1:12.92  2:25.75
  6. Elke Jansen                   VZC E&P                2:14.08 8501406    2:26.38           
          1:10.38  2:26.38
  7. Rita van der Horst            Rzc                    2:27.41 6900260    2:26.42           
          1:09.80  2:26.42
  8. Marianne Jongsma              Go Swim                2:20.00 8702044    2:29.87           
          1:09.68  2:29.87
  9. Suzanne Erdbrink              VZC E&P                2:19.57 8701150    2:30.34           
          1:11.46  2:30.34
 10. Charlotte te Pas              VZC E&P                     NT 8502272    2:31.73           
          1:14.11  2:31.73
 11. Sarina Snijder                VZC E&P                2:22.89 9102906    2:32.65           
          1:12.63  2:32.65
 12. Sandra den Oudsten            Go Swim                2:28.06 8906664    2:37.86           
          1:14.64  2:37.86
 13. Heidi Onwezen                 Go Swim                2:37.37 8906470    2:51.99           
          1:21.22  2:51.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
14.11.2009 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert Lijesen                Van Vliet Barracuda      30.85 8501579      29.23           
  2. Raynor Wolf                   Rzc                      30.61 8903663      30.67           
  3. Tim Niekus                    VZC E&P                  33.63 9103709      31.42           
  4. Kevin van Susteren            Rzc                      32.03 8903085      31.93           
  5. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda      32.61 8401627      32.60           
  6. John van Susteren             Rzc                      31.72 8502549      33.34           
  7. Robert de Gruijl              Van Vliet Barracuda      31.70 8601035      33.37 FJ 1      
  8. Arno van Schuijlenborgh       Rzc                      33.11 8403057      33.37 FJ 2      
  9. Stefan van Susteren           Rzc                      33.82 8703283      34.00           
 10. Quint Ottens                  VZC E&P                  33.44 8704583      34.39           
 11. Bart Beumer                   Rzc                      34.72 9104547      34.42           
 12. Yelmar van der Veer           Go Swim                  32.48 8805237      34.49           
 13. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda      35.90 9104545      34.82           
 14. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda      35.30 8701019      35.66 FJ 1      
 15. Guus van Middelaar            Go Swim                  34.24 9006293      35.66 FJ 2      
 16. Erik van der Hoeff            Go Swim                  35.17 9004413      36.35           
 17. Johan van Roon                Go Swim                  35.68 8604239      36.95           
 18. Peter van den Dool            Go Swim                  38.54 8704973      38.76           
 19. Rudi Butselaar                Go Swim                  40.11 8700577      40.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
14.11.2009 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda    2:18.39 9202144    2:14.51           
          1:04.16  2:14.51
  2. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    2:24.72 9305334    2:19.98           
          1:08.68  2:19.98
  3. Monique van der Hoeff         Go Swim                2:19.86 9200752    2:22.07           
          1:08.45  2:22.07
  4. Trudy van den Brink           Go Swim                2:20.21 9301290    2:24.87           
          1:09.45  2:24.87
  5. Vita Schipper                 Go Swim                2:20.97 9301858    2:25.77           
          1:10.63  2:25.77
  6. Ines Muilwijk                 Van Vliet Barracuda    2:39.79 9202858    2:29.88           
          1:10.55  2:29.88
  7. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                2:26.57 9300232    2:30.60           
          1:11.04  2:30.60
  8. Merel Cornelissen             Go Swim                2:30.36 9302894    2:34.81           
          1:13.84  2:34.81
  9. Amy Eikelenboom               Van Vliet Barracuda    2:38.72 9506016    2:36.54           
          1:15.60  2:36.54
 10. Linda Hulsteijn               Rzc                    2:39.29 9302782    2:37.32           
          1:16.23  2:37.32
 11. Liza van Dijk                 Rzc                    2:35.06 9502290    2:41.00           
          1:15.59  2:41.00
 12. Manon van de Kraats           VZC E&P                2:44.75 9500448    2:46.71           
          1:19.30  2:46.71
AFGE Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda    2:39.95 9504930                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14.11.2009 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo de Jong                  Go Swim                1:12.69 9301147    1:11.50           
          1:11.50
  1. Joost Groeneveld              VZC E&P                1:15.66 9200409    1:11.50           
          1:11.50
  3. Joren Harms                   Go Swim                1:11.96 9403163    1:12.02           
          1:12.02
  4. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda    1:12.60 9300615    1:14.64           
          1:14.64
  5. Pascal Timmermans             Rzc                    1:15.96 9202349    1:15.33           
          1:15.33
  6. Jean Maurice van Zoelen       Go Swim                1:15.21 9201565    1:16.29           
          1:16.29
  7. Jochem Benthem                Rzc                    1:16.96 9203293    1:20.34           
          1:20.34
  8. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda    1:19.22 9205841    1:22.79           
          1:22.79
  9. Rogier Pepplinkhuizen         Rzc                    1:21.53 9302077    1:23.07           
          1:23.07
 10. Frank Wilschut                Go Swim                1:28.57 9302465    1:25.52           
          1:25.52
 11. Ard-Jan Methorst              VZC E&P                     NT 9403177    1:26.57           
          1:26.57
 12. Robbin van Kilsdonk           Go Swim                1:21.17 9200685    1:29.26           
          1:29.26
 13. Mark Slagmolen                Van Vliet Barracuda    1:29.77 9302277    1:29.61           
          1:29.61
 14. Sjoerd van Stokkum            VZC E&P                     NT 9202447    1:32.69           
          1:32.69
 15. Loris Misic                   VZC E&P                1:46.03 9602101    1:40.37           
          1:40.37
 DIS Stefan Steenbergen            Van Vliet Barracuda    1:36.39 9502711    1:35.20           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:35.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
14.11.2009 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda    1:13.86 9405434    1:15.13           
          1:15.13
  2. Romy van Slagmaat             Go Swim                1:15.79 9403698    1:18.64           
          1:18.64
  3. Sanne Rodenburg               Rzc                    1:15.00 9404714    1:20.70           
          1:20.70
  4. Alma Janssen                  Van Vliet Barracuda    1:20.86 9401078    1:20.78           
          1:20.78
  5. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    1:29.13 9500946    1:22.93           
          1:22.93
  6. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda    1:29.46 9504858    1:23.80           
          1:23.80
  7. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    1:27.58 9502846    1:25.05           
          1:25.05
  8. Ellen van Dijk                VZC E&P                1:34.11 9401578    1:26.74           
          1:26.74
  9. Vera Martens                  Rzc                    1:29.45 9600852    1:29.09           
          1:29.09
 10. Renée van den Berg            Go Swim                1:46.90 9502680    1:37.53           
          1:37.53
 11. Babs van der Land             Go Swim                1:57.36 9504642    1:37.63           
          1:37.63
 12. Rinske Dirksen                VZC E&P                1:46.04 9501122    1:37.95           
          1:37.95
 13. Kaylee Wittebrood             Go Swim                1:51.54 9407098    1:41.07           
          1:41.07
 14. Jessie Harms                  Go Swim                2:05.20 9503628    1:51.50           
          1:51.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14.11.2009 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Brouwers                  Rzc                    2:23.62 9402027    2:20.00           
          1:08.02  2:20.00
  2. Erik Wilmes                   Go Swim                2:33.07 9400575    2:35.57           
          1:12.92  2:35.57
  3. Stefan Timmermans             Rzc                    2:35.89 9403015    2:36.54           
          1:13.72  2:36.54
  4. Joren Harms                   Go Swim                2:29.04 9403163    2:37.64           
          1:14.70  2:37.64
  5. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda    2:45.05 9402839    2:38.36           
          1:16.72  2:38.36
  6. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda    2:45.13 9402545    2:44.59           
          1:19.84  2:44.59
  7. Emiel van Beusekom            Van Vliet Barracuda    2:49.86 9403951    2:45.66           
          1:21.65  2:45.66
  8. Jelle Nap                     VZC E&P                2:51.89 9502875    2:51.29           
          1:23.85  2:51.29
  9. Pascal Rikkert                Van Vliet Barracuda    2:59.91 9501567    2:56.02           
          1:26.39  2:56.02
 10. Matthijs Wilschut             Go Swim                3:03.62 9501679    3:01.45           
          1:28.02  3:01.45
 11. Jeffrey Tito                  Go Swim                3:22.68 9403875    3:16.19           
          1:36.99  3:16.19



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14.11.2009 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra de Groot                Van Vliet Barracuda    1:09.51 8701420    1:07.73           
          1:07.73
  2. Charlotte Groeneveld          VZC E&P                1:06.72 8701404    1:09.10           
          1:09.10
  3. Marike Boersen                VZC E&P                1:08.95 8800402    1:11.07           
          1:11.07
  4. Esther Versteeg               Van Vliet Barracuda    1:11.60 8302112    1:13.18           
          1:13.18
  5. Yvonne Janssen-van Beek       Rzc                    1:15.36 7600030    1:15.01           
          1:15.01
  6. Anne van den Brink            Go Swim                1:13.67 8700588    1:17.27           
          1:17.27
  7. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda    1:15.48 8802088    1:19.46           
          1:19.46
  8. Rita van der Horst            Rzc                    1:21.97 6900260    1:21.76           
          1:21.76
  9. Heidi Onwezen                 Go Swim                1:22.79 8906470    1:25.79           
          1:25.79
 10. Marieke van Dodeweerd         Rzc                    1:23.54 8600896    1:26.24           
          1:26.24
 11. Suzanne Erdbrink              VZC E&P                1:18.44 8701150    1:26.32           
          1:26.32
 12. Marianne Jongsma              Go Swim                1:16.00 8702044    1:28.86           
          1:28.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
14.11.2009 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert Lijesen                Van Vliet Barracuda    2:12.00 8501579    2:09.42           
            28.11  2:09.42
  2. Joeri Scheidt                 VZC E&P                2:22.48 9102011    2:17.20           
            30.48  2:17.20
  3. Erik Wolsing                  Go Swim                2:17.07 8001777    2:17.84           
            29.57  2:17.84
  4. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda    2:18.12 8401627    2:18.43           
            30.53  2:18.43
  5. Roy Awater                    Rzc                    2:13.62 9100043    2:22.48           
            28.76  2:22.48
  6. Robert de Gruijl              Van Vliet Barracuda    2:15.04 8601035    2:22.52           
            29.23  2:22.52
  7. John van Susteren             Rzc                    2:20.91 8502549    2:23.54           
            30.62  2:23.54
  8. Tim Niekus                    VZC E&P                2:28.27 9103709    2:24.13           
            29.16  2:24.13
  9. Yelmar van der Veer           Go Swim                2:14.67 8805237    2:26.46           
            28.84  2:26.46
 10. Guus van Middelaar            Go Swim                2:23.70 9006293    2:27.29           
            30.89  2:27.29
 11. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda    2:17.21 7900497    2:28.91           
            28.19  2:28.91
 12. Bart Beumer                   Rzc                    2:27.88 9104547    2:30.57           
            31.36  2:30.57
 13. Erik van der Hoeff            Go Swim                2:29.02 9004413    2:32.39           
            32.23  2:32.39
 14. Johan van Roon                Go Swim                2:22.02 8604239    2:32.70           
            30.39  2:32.70
 15. Kevin van Susteren            Rzc                    2:27.57 8903085    2:37.02           
            32.83  2:37.02
 16. Peter van den Dool            Go Swim                2:41.69 8704973    2:39.10           
            33.95  2:39.10
 17. Rudi Butselaar                Go Swim                2:34.87 8700577    2:39.32           
            33.48  2:39.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
14.11.2009 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura ter Stege               Rzc                    1:10.02 9602364    1:09.51           
          1:09.51
  2. Anne Petersen                 Van Vliet Barracuda    1:11.67 9700454    1:11.26           
          1:11.26
  3. Chantal van de Kraats         VZC E&P                1:13.97 9600280    1:15.86           
          1:15.86
  4. Michelle Muller               VZC E&P                1:19.89 9603484    1:17.60           
          1:17.60
  5. Aurelie Pinede                Rzc                    1:20.97 9600562    1:21.27           
          1:21.27
  6. Tamara van Kooten             VZC E&P                1:25.29 9601352    1:23.18           
          1:23.18
  7. Fenna de Pater                Van Vliet Barracuda    1:22.34 9704144    1:26.73           
          1:26.73
AFGE Melissa van der Heijden       Van Vliet Barracuda    1:13.88 9605526                      
AFGE Juliette van den Berg         Van Vliet Barracuda    1:29.18 9705026                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
14.11.2009 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn van Duinhoven           Rzc                    3:05.76 9601655    2:53.80           
            37.26  2:53.80
  2. Bas Neeleman                  Rzc                    3:18.71 9603015    2:56.72           
            37.52  2:56.72
  3. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda    3:20.59 9600893    3:02.57           
            41.22  3:02.57
  4. Brian vd Bovenkamp            VZC E&P                3:16.26 9701223    3:04.63           
            43.20  3:04.63
  5. Martijn Kornet                Go Swim                3:09.94 9700231    3:07.95           
            45.32  3:07.95
  6. Niels Röder                   Van Vliet Barracuda    3:17.30 9603875    3:08.33           
            42.81  3:08.33
  7. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    3:19.10 9702737    3:08.64           
            41.76  3:08.64
  8. Floyd van Hoof                Van Vliet Barracuda    3:13.80 9700605    3:08.81           
            43.47  3:08.81
  9. Leroy van Ooijik              VZC E&P                3:13.37 9800361    3:18.03           
            47.10  3:18.03
 10. Mike van de Bovenkamp         VZC E&P                     NT 9703351    3:28.64           
            48.92  3:28.64
 11. Rick Paardekooper             VZC E&P                4:05.04 9701321    3:47.37           
            53.04  3:47.37
 DIS Merijn Huiberts               Go Swim                3:18.39 9600235    2:56.17           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            40.39  2:56.17
 DIS Menno Kooper                  Rzc                         NT 9704625    4:31.11           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC - RH
          1:11.12  4:31.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14.11.2009 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romee Rikkert                 Van Vliet Barracuda      46.50 9800224      45.54           
  2. Naomi van den Dam             Rzc                      49.88 9801490      49.13           
  3. Kim de Vries                  VZC E&P                     NT 9903488      51.67           
  4. Marijn Mantel                 Rzc                      53.39 9801486      51.72           
  5. Soraya Kuypers                Van Vliet Barracuda      50.00 9903068      51.92 FJ 1      
  6. Esmée Rolloos                 Van Vliet Barracuda      53.13 9800056      51.92 FJ 2      
  7. Amber van de Kraats           VZC E&P                  54.81 9900236      52.57           
  8. Myrthe Beijen                 Go Swim                  53.44 0002350      52.79           
  9. Merve Özdemir                 Go Swim                  55.72 9903380      52.89           
 10. Marjes Butz                   Rzc                      53.73 9901502      56.23           
 11. Tessa Stolte                  Rzc                    1:02.45 0000102      56.73           
 12. Elise ter Elst                Rzc                      55.60 9801468      57.87           
 13. Eveline Houweling             Van Vliet Barracuda      57.77 9801532      57.92           
 14. Ilse Nijhuis                  Rzc                      58.42 9900606      58.15           
 15. Anna Janssen                  Rzc                    1:00.95 0000098    1:01.20           
 16. Nicole van Hattem             Go Swim                1:10.92 9901864    1:02.15           
 17. Rianne Edelbroek              Go Swim                1:01.95 9805138    1:02.95           
 18. Tara Haze                     Go Swim                1:07.39 0002892    1:05.19           
 19. Marieke de Boer               Rzc                      59.36 9900608    1:05.68           
 DIS Ellen ter Stege               Rzc                      50.60 9900282      49.29           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Stephanie de Laat             Rzc                      57.67 0000410      59.01           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGE Susan van Vliet               Rzc                    1:20.00 9904130                      
AFGE Wietske Blijjenberg           Rzc                      53.73 9803988                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
14.11.2009 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Beek                VZC E&P                1:27.16 9800409    1:25.67           
          1:25.67
  2. Ruben Nap                     VZC E&P                1:32.46 9800213    1:30.95           
          1:30.95
  3. Jos van Herk                  VZC E&P                1:44.14 9803037    1:37.39           
          1:37.39
  4. Karl van den Burg             Go Swim                1:51.71 0000553    1:47.80           
          1:47.80
  5. Sander van Ditmarsch          Go Swim                1:46.73 9900669    1:48.63           
          1:48.63
  6. Ids de Klerk                  Van Vliet Barracuda    1:49.75 9803237    1:48.95           
          1:48.95
  7. David Koymans                 Go Swim                1:49.73 9900671    1:50.41           
          1:50.41
  8. Gino Kraan                    Go Swim                1:57.47 9802451    2:00.19           
          2:00.19
  9. Hidde Hoogen Stoevenbeld      Van Vliet Barracuda    2:03.68 9803501    2:02.25           
          2:02.25
 10. Balder Haze                   Go Swim                1:59.03 9802449    2:03.00           
          2:03.00
 11. Joost Paardekooper            VZC E&P                2:16.31 9900197    2:04.13           
          2:04.13
 12. Rick Jacobs                   Go Swim                2:22.10 0002103    2:20.67           
          2:20.67
 DIS Lars van den Burg             Go Swim                1:49.61 0000565    1:42.47           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:42.47
 DIS Dave van Leerdam              Rzc                    1:46.51 9801633    1:48.71           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:48.71
AFGE Olaf de Bree                  Rzc                    2:10.00 0000721                      
AFGE Willem Zorg                   Van Vliet Barracuda    1:44.02 9803255                      
AFGE Thijs Daenen                  Rzc                    2:20.00 0001179                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
14.11.2009 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    4:05.95            4:10.92           
        Ines Muilwijk, 92                          Amber Reijm, 94
        Petra de Groot, 87                         Merel Barendregt, 91
          1:05.23  4:10.92

  2. VZC E&P 1                     VZC E&P                4:11.50            4:17.57           
        Elke Jansen, 85                            Charlotte te Pas, 85
        Marike Boersen, 88                         Charlotte Groeneveld, 87
          1:06.07  4:17.57

  3. Go Swim 1                     Go Swim                4:15.27            4:24.90           
        Romy van Slagmaat, 94                      Petra van den Brink, 91
        Monique van der Hoeff, 92                  Vita Schipper, 93
          1:04.73  4:24.90

  4. Rzc 1                         Rzc                    4:20.98            4:26.84           
        Sanne Rodenburg, 94                        Rita van der Horst, 69
        Yvonne Janssen-van Beek, 76                Marieke van Dodeweerd, 86
          1:03.95  4:26.84

  5. Barracuda 2                   Van Vliet Barracuda    4:21.47            4:29.50           
        Esther Versteeg, 83                        Linda Janssen, 88
        Marijke Kommers, 93                        Alma Janssen, 94
          1:06.93  4:29.50

  6. Go Swim 2                     Go Swim                4:21.86            4:37.84           
        Sandra den Oudsten, 89                     Trudy van den Brink, 93
        Anne van den Brink, 87                     Marianne Jongsma, 87
          1:12.74  4:37.84

  7. Barracuda 3                   Van Vliet Barracuda    4:34.63            4:40.76           
        Giulia Rolloos, 95                         Anne Petersen, 97
        Saskia Kommers, 95                         Amy Eikelenboom, 95
          1:09.17  4:40.76

  8. Go Swim 3                     Go Swim                4:41.63            5:00.53           
        Merel Cornelissen, 93                      Kaylee Wittebrood, 94
        Babs van der Land, 95                      Heidi Onwezen, 89
          1:10.46  5:00.53




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
14.11.2009 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. VZC E&P 1                     VZC E&P                4:11.44            4:03.03           
        Joeri Scheidt, 91                          Joost Groeneveld, 92
        Tim Niekus, 91                             Quint Ottens, 87
          1:03.69  4:03.03

  2. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    4:00.93            4:05.02           
        Thommy Nickel, 84                          Emiel Ghali, 87
        Robert Lijesen, 85                         Mark Hensen, 79
          1:04.45  4:05.02

  3. Rzc 1                         Rzc                    4:02.39            4:06.13           
        Pascal Timmermans, 92                      Roy Awater, 91
        John van Susteren, 85                      Raynor Wolf, 89
            59.89  4:06.13

  4. Go Swim 1                     Go Swim                4:08.66            4:15.06           
        Yelmar van der Veer, 88                    Erik Wolsing, 80
        Timo de Jong, 93                           Guus van Middelaar, 90
          1:02.91  4:15.06

  5. Rzc 2                         Rzc                    4:17.02            4:18.53           
        Bart Beumer, 91                            Stefan van Susteren, 87
        Arno van Schuijlenborgh, 84                Kevin van Susteren, 89
          1:05.58  4:18.53

  6. Go Swim 2                     Go Swim                4:24.14            4:38.12           
        Erik Wilmes, 94                            Erik van der Hoeff, 90
        Joren Harms, 94                            Robbin van Kilsdonk, 92
          1:10.48  4:38.12

  7. Barracuda 2                   Van Vliet Barracuda    4:21.72            4:38.74           
        Anshel Hofstede, 93                        Robert de Gruijl, 86
        Robin van Beusekom, 92                     Edgar van Oosten, 91
          1:10.81  4:38.74

  8. Go Swim 3                     Go Swim                4:29.78            4:42.80           
        Rudi Butselaar, 87                         Johan van Roon, 86
        Jean Maurice van Zoelen, 92                Peter van den Dool, 87
          1:16.36  4:42.80




SPLASH Meet Manager 2007Registered to VZC Veenendaal