Kring Estafette Kampioenschappen 2009
Purmerend (NED),    1.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Jongens, 4 x 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 3. Heren, 4 x 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 4. Meisjes, 4 x 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 5. Dames, 4 x 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 7. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 8. Heren, 4 x 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 4 x 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 10. Dames, 4 x 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 11. Jongens, 4 x 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 12. Heren, 4 x 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 14. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 15. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 16. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 17. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 18. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 4 x 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 20. Jongens, 4 x 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 21. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 22. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 24. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m vlinderslag               Dames Senioren Open
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:35.78            4:36.93           
        Pascalle Spiekerman, 94                    Shelley de Boer, 93
        Cleo Denise Bol, 94                        Daphne ten Brink, 85
            30.78  1:07.61  1:38.95  2:16.45  2:48.41  3:26.82  3:47.21  4:36.93

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:43.04            4:59.92           
        Nynke de Groot, 88                         Femke Swier, 93
        Kristine Zwaan, 96                         Simone de Wit, 86
            35.37  1:16.03  1:51.23  2:35.75  3:07.01  3:45.68  4:19.67  4:59.92




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m schoolslag          Jongens Jeugd 2 en later
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        5:12.33            5:00.69           
        Kingue Struijf, 94                         Robin Döderlein de Win, 93
        Remy Naporowski, 93                        Daan Remmelzwaal, 93
            32.69  1:09.63  1:43.71  2:24.66  3:02.75  3:47.28  4:21.31  5:00.69

  2. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            5:01.23            5:01.60           
        Mart de Boer, 93                           Sjors Lieverst, 95
        Lars Haarsma, 96                           Jorrick Druyven, 94
            34.39  1:13.50  1:49.18  2:29.91  3:05.82  3:47.88  4:22.62  5:01.60

  3. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   5:22.99            5:23.00           
        Frank van der Wolff, 94                    Yannick Vijver, 96
        Jordi Kerssens, 96                         Guus Jonk, 95
            35.85  1:17.01  1:56.11  2:40.76  3:18.45  4:02.98  4:40.68  5:23.00

  4. EZV Enkhuizen 1               EZV Enkhuizen          6:04.87            5:41.70           
        Ilja Cusveller, 93                         Brecht van Kuijk, 94
        Derk de Boer, 92                           Marcel van Alphen, 93
            38.24  1:23.21  2:03.30  2:50.90  3:32.08  4:21.07  4:58.46  5:41.70

 DIS Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          6:08.33            6:04.04           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., 3de zwemmer
        Casper Gras, 92                            Matthijs Fleumer, 96
        Danny Schmidt, 96                          Maarten van der Park, 94
            39.58  1:27.06  2:11.67  3:04.34  3:49.11  4:42.68  5:20.38  6:04.04




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Heren, 4 x 100m schoolslag                Heren Senioren Open
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:41.03            4:40.40           
        Bas Tietze, 87                             Bart Knijn, 91
        Kevin Lebis, 81                            Jeffrey Appel, 92
            32.08  1:07.79  1:42.44  2:22.23  2:54.62  3:32.83  4:04.12  4:40.40

  2. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          4:54.91            4:52.89           
        Stefan Haack, 82                           Stefan Schulte, 93
        Marc Evers, 91                             Marcel Schouten, 93
            33.01  1:10.53  1:46.41  2:26.20  3:01.24  3:40.95  4:14.86  4:52.89

  3. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:57.26            4:57.05           
        Marijn Nijssen, 87                         Remco Peerdeman, 89
        Thom Wever, 91                             Bart Beemster, 87
            34.62  1:15.73  1:52.35  2:34.29  3:04.68  3:41.13  4:15.89  4:57.05

  4. Oeza 1                        Oeza                   5:03.46            5:06.74           
        Martijn Butter, 79                         Pieter Crok, 91
        Jory van der Gracht, 87                    Paul Oudendijk, 81
            36.27  1:18.91  1:55.11  2:36.73  3:12.80  3:54.73  4:27.50  5:06.74




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 4 x 100m rugslag           Meisjes Jeugd 2 en later
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:49.75            4:48.08           
        Pascalle Spiekerman, 94                    Cleo Denise Bol, 94
        Janine Rooker, 96                          Yvonne Verbeek, 94
            34.37    56.43  1:46.83  2:58.36  3:18.51  4:10.66  4:48.08

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:57.00            5:00.74           
        Claudia Rijkhoff, 96                       Helena La, 95
        Manon Wiersma, 96                          Miloes Rozemuller, 95
            35.45  1:04.78  1:49.54  2:21.10  3:04.69  3:35.96  4:20.97  5:00.74

  3. Oeza 1                        Oeza                   5:15.67            5:17.84           
        Danique Mallon, 94                         Serena Stel, 98
        Anne Groen, 95                             Linda Crok, 94
            38.23  1:08.55  2:39.64  3:22.36  4:00.02  4:39.70  5:17.84

  4. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          5:25.57            5:24.18           
        Sanne Bommer, 95                           Johnny Mae Hauser, 97
        Lisanne van Zijl, 95                       Lotte Vens, 97
            36.72  1:08.45  1:55.56  2:27.09  3:16.65  3:50.56  4:40.45  5:24.18

  5. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          5:19.81            5:35.84           
        Britt Jansen, 95                           Dana van der Zee, 95
        Lindsey Reijsoo, 96                        Neeltje Winkler, 94
            38.89  1:01.58  2:35.99  3:28.49  3:55.06  4:51.30  5:35.84

 DIS EZV Enkhuizen 1               EZV Enkhuizen          6:20.06            6:13.77           
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), 3de Zwemster
        Lotte Rustenburg, 96                       Laura Rustenburg, 95
        Marijke Lippe, 95                          Elna van Deelen, 96
            44.39  1:15.15  2:59.42  4:02.22  4:23.24  5:30.14  6:13.77




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 4 x 100m rugslag                 Dames Senioren Open
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:32.39            4:47.04           
        Shelley de Boer, 93                        Julia Brouwers, 96
        Corine Rooker, 92                          Daphne ten Brink, 85
          1:09.28  2:21.20  3:33.31  4:47.04

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:41.58            5:00.39           
        Nynke de Groot, 88                         Femke Swier, 93
        Kristine Zwaan, 96                         Simone de Wit, 86
          1:17.08  2:35.45  3:46.15  5:00.39

  3. Oeza 1                        Oeza                   5:16.14            5:13.73           
        Anouk van der Gracht, 89                   Annemarie Crok, 89
        Daniëlle Hoek, 88                          Daisy Kleijne, 89
          1:22.34  2:41.81  3:59.46  5:13.73




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          2:37.27            2:38.26           
        Kelsey Okkers, 98                          Zoë van der Kwaak, 98
        Melina Knol, 98                            Skye Tomie Doerk, 98
            42.69  1:26.12  2:02.72  2:38.26

  2. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            3:00.14            2:47.96           
        Maartje Feldberg, 98                       Silke Jonk, 98
        Kimberley Kort, 98                         Anne Noom, 98
            42.88  1:27.73  2:12.24  2:47.96

  3. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        2:55.73            2:56.57           
        Danoushka End, 98                          Naomi Cohen, 98
        Shanna Veerman, 98                         Mara Döderlein de Win, 00
            49.75  1:32.12  2:19.98  2:56.57

  4. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          3:07.79            2:56.70           
        Anouk van Dam, 98                          Florianne Bultje, 98
        Merel Schouten, 98                         Sara Braaij, 98
            38.34  1:30.19  2:18.24  2:56.70

 DIS Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   3:06.62            3:03.55           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt., 2de zwemster
        Sacha Schepers, 98                         Dagmar Swier, 99
        Ilse van Ginkel, 98                        Laura Pomstra, 98
            51.90  1:43.83  2:29.36  3:03.55




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Jongens, 4 x 50m wisselslag            Jongens Minioren 4,5,6
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            2:35.81            2:34.88           
        Thomas Haneveld, 98                        Jhamal Blanken, 98
        Frank Dekker, 98                           Lars van der Velden, 98
            41.62  1:25.44  2:04.71  2:34.88

  2. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          2:41.58            2:41.93           
        Stijn Huitenga, 99                         Robin Schulte, 98
        Jeljer Aldershof, 98                       Simon de Groot, 98
            47.82  1:28.27  2:08.75  2:41.93

  3. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   2:52.04            2:51.53           
        Bas Takken, 99                             Sam Haring, 99
        Floris Siks, 99                            Marc Castricum, 00
            43.42  1:34.90  2:14.62  2:51.53

  4. Zaanstad (SG)                 Zaanstad (SG)               NT            3:02.84           
        Tim Kieft, 99                              Daan in de Braekt, 99
        Sander Schleeper, 98                       Tim Wassenaar, 99
            44.27  1:31.86  2:21.83  3:02.84

  5. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        2:57.49            3:05.92           
        Rense Ruig, 99                             Ian van Tiel, 00
        Lars Dubbeld, 98                           Raymon Zoetigheid, 98
            44.98  1:39.68  2:25.36  3:05.92




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Heren, 4 x 100m vlinderslag               Heren Senioren Open
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:04.80            4:04.75           
        Remy Naporowski, 93                        Jeroen Beemster, 87
        Bas Tietze, 87                             Kevin Lebis, 81
            28.35  1:01.72  1:31.01  2:05.71  2:33.12  3:05.65  3:32.89  4:04.75

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:10.01            4:10.99           
        Remco Peerdeman, 89                        Thom Wever, 91
        Bart Beemster, 87                          Marijn Nijssen, 87
            27.84    59.83  1:27.55  2:00.64  2:31.17  3:05.96  3:34.75  4:10.99




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Meisjes, 4 x 100m schoolslag          Meisjes Jeugd 2 en later
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        5:29.99            5:33.66           
        Yvonne Verbeek, 94                         Julia Brouwers, 96
        Cleo Denise Bol, 94                        Janine Rooker, 96
            38.84  1:21.06  2:00.96  2:45.84  3:25.61  4:09.53  4:49.73  5:33.66

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   5:31.59            5:35.89           
        Helena La, 95                              Manon Wiersma, 96
        Claudia Rijkhoff, 96                       Miloes Rozemuller, 95
            38.26  1:20.41  2:01.67  2:48.15  3:25.78  4:07.81  4:49.39  5:35.89

  3. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          5:45.48            5:51.34           
        Lindsey Reijsoo, 96                        Neeltje Winkler, 94
        Lisanne Dercksen, 94                       Sallie Winkler, 94
            38.88  1:22.71  2:03.50  2:49.44  3:31.22  4:20.17  5:02.73  5:51.34

  4. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          5:53.50            6:00.21           
        Sanne Bommer, 95                           Lotte Vens, 97
        Lisanne van Zijl, 95                       Johnny Mae Hauser, 97
            39.91  1:25.01  2:08.15  2:59.95  3:44.07  4:35.18  5:14.69  6:00.21

  5. EZV Enkhuizen 1               EZV Enkhuizen          6:27.72            6:43.13           
        Marijke Lippe, 95                          Laura Rustenburg, 95
        Elna van Deelen, 96                        Lotte Rustenburg, 96
            45.87  1:41.23  2:29.62  3:24.55  4:11.48  5:03.63  5:50.94  6:43.13




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Dames, 4 x 100m schoolslag                Dames Senioren Open
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        5:11.30            5:21.09           
        Amber Ruig, 96                             Nathalie van Velzen, 85
        Kimberly Mijnen, 95                        Pascalle Spiekerman, 94
            36.50  1:18.09  1:55.58  2:39.61  3:17.19  4:02.29  4:38.29  5:21.09

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   5:53.38            6:01.08           
        Nynke de Groot, 88                         Femke Swier, 93
        Simone de Wit, 86                          Kristine Zwaan, 96
            44.83  1:35.53  2:18.04  3:06.62  3:45.43  4:29.57  5:12.32  6:01.08




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 4 x 100m rugslag           Jongens Jeugd 2 en later
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            4:20.84            4:19.02           
        Vincent Schram, 94                         Joey Stokx, 93
        Lars Haarsma, 96                           Jorrick Druyven, 94
          1:04.89  2:13.35  3:17.20  4:19.02

  2. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:30.44            4:33.44           
        Dave Heshof, 95                            Kingue Struijf, 94
        Robin Döderlein de Win, 93                 Daan Remmelzwaal, 93
          1:04.70  2:11.82  3:21.12  4:33.44

  3. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:50.87            4:49.12           
        Thierry Feld, 96                           Danny Berlemon, 96
        Yannick Vijver, 96                         Frank van der Wolff, 94
          1:11.96  2:26.28  3:46.32  4:49.12

  4. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          4:52.45            4:52.29           
        Michael van Dam, 94                        Stefan Schulte, 93
        Menno Schaefer, 94                         Aaron Koomen, 93
          1:10.38  2:26.70  3:40.42  4:52.29

 DIS EZV Enkhuizen 1               EZV Enkhuizen          4:53.72            4:57.62           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., 2de Zwemmer
        Marcel van Alphen, 93                      Brecht van Kuijk, 94
        Ilja Cusveller, 93                         Derk de Boer, 92
          1:14.25  2:29.06  3:47.11  4:57.62

 DIS Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          5:33.02            5:29.83           
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), 2de zwemmer
        Maarten van der Park, 94                   Matthijs Fleumer, 96
        Jelle Schelvis, 97                         Casper Gras, 92
          1:13.57  5:29.83




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 4 x 100m rugslag                 Heren Senioren Open
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:14.61            4:17.86           
        Sverre Oelen, 90                           Bart Knijn, 91
        Jeroen Beemster, 87                        Jeffrey Appel, 92
          1:03.71  2:08.38  3:14.68  4:17.86

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:20.55            4:25.86           
        Bart Beemster, 87                          Thom Wever, 91
        Marijn Nijssen, 87                         Remco Peerdeman, 89
          1:04.87  2:12.73  3:22.69  4:25.86

  3. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          4:25.89            4:26.57           
        Stefan Haack, 82                           Marcel Schouten, 93
        Marc Evers, 91                             Wouter Allard, 90
          1:06.31  2:17.65  3:22.93  4:26.57

  4. Oeza 1                        Oeza                   4:27.40            4:33.70           
        Jory van der Gracht, 87                    Pieter Crok, 91
        Martijn Butter, 79                         Paul Oudendijk, 81
          1:10.21  2:17.50  3:28.48  4:33.70




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          2:18.45            2:20.45           
        Melina Knol, 98                            Skye Tomie Doerk, 98
        Kelsey Okkers, 98                          Zoë van der Kwaak, 98
            34.45  1:11.61  1:47.38  2:20.45

  2. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            2:26.50            2:25.22           
        Silke Jonk, 98                             Kimberley Kort, 98
        Maartje Feldberg, 98                       Anne Noom, 98
            34.56  1:14.32  1:49.49  2:25.22

  3. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        2:29.46            2:32.93           
        Naomi Cohen, 98                            Danoushka End, 98
        Mara Döderlein de Win, 00                  Shanna Veerman, 98
            37.78  1:16.25  1:59.87  2:32.93

  4. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          2:34.40            2:33.08           
        Anouk van Dam, 98                          Edith Krist, 99
        Sara Braaij, 98                            Merel Schouten, 98
            34.24  1:13.14  1:53.59  2:33.08

  5. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   2:47.03            2:44.38           
        Ilse van Ginkel, 98                        Dagmar Swier, 99
        Sacha Schepers, 98                         Laura Pomstra, 98
            45.97  1:32.76  2:09.89  2:44.38




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Jongens, 4 x 50m vrije slag            Jongens Minioren 4,5,6
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            2:18.15            2:20.32           
        Lars van der Velden, 98                    Frank Dekker, 98
        Thomas Haneveld, 98                        Jhamal Blanken, 98
            30.68  1:05.24  1:44.60  2:20.32

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   2:30.64            2:27.39           
        Marc Castricum, 00                         Bas Takken, 99
        Floris Siks, 99                            Sam Haring, 99
            36.72  1:16.99  1:55.01  2:27.39

  3. Zaanstad (SG)                 Zaanstad (SG)               NT            2:40.60           
        Sander Schleeper, 98                       Tim Wassenaar, 99
        Tim Kieft, 99                              Daan in de Braekt, 99
            38.06  1:19.97  2:02.99  2:40.60

  4. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        2:34.19            2:45.69           
        Raymon Zoetigheid, 98                      Lars Dubbeld, 98
        Ian van Tiel, 00                           Rense Ruig, 99
            41.60  1:17.94  2:04.41  2:45.69

 DIS SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          2:20.21                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren), 1ste zwemmer
        Jeljer Aldershof, 98                       Robin Schulte, 98
        Stijn Huitenga, 99                         Simon de Groot, 98




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Meisjes, 4 x 100m vrije slag          Meisjes Jeugd 2 en later
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:13.95            4:13.23           
        Kimberly Mijnen, 95                        Yvonne Verbeek, 94
        Amber Ruig, 96                             Janine Rooker, 96
            30.20  1:03.80  1:34.27  2:08.00  2:37.63  3:09.62  3:40.64  4:13.23

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:16.08            4:21.77           
        Helena La, 95                              Claudia Rijkhoff, 96
        Manon Wiersma, 96                          Miloes Rozemuller, 95
            31.63  1:06.39  1:37.30  2:11.57  2:42.27  3:15.62  3:47.08  4:21.77

  3. Oeza 1                        Oeza                   4:36.06            4:37.94           
        Danique Mallon, 94                         Serena Stel, 98
        Anne Groen, 95                             Linda Crok, 94
            32.70  1:08.85  1:44.30  2:22.58  2:56.00  3:31.75  4:03.07  4:37.94

  4. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          4:44.52            4:46.94           
        Lindsey Reijsoo, 96                        Dana van der Zee, 95
        Britt Jansen, 95                           Lisanne Dercksen, 94
            34.44  1:11.98  1:46.18  2:24.53  2:58.43  3:36.03  4:10.30  4:46.94

  5. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          4:46.57            4:47.35           
        Sanne Bommer, 95                           Johnny Mae Hauser, 97
        Lotte Vens, 97                             Lisanne van Zijl, 95
            30.84  1:04.64  1:41.04  2:21.58  2:55.19  3:31.13  4:06.82  4:47.35

  6. EZV Enkhuizen 1               EZV Enkhuizen          5:21.17            5:21.34           
        Laura Rustenburg, 95                       Elna van Deelen, 96
        Marijke Lippe, 95                          Lotte Rustenburg, 96
            38.92  1:22.05  2:44.16  3:22.38  4:03.72  4:39.97  5:21.34




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        3:59.31            4:08.06           
        Daphne ten Brink, 85                       Pascalle Spiekerman, 94
        Shelley de Boer, 93                        Cleo Denise Bol, 94
            28.93  1:00.02  1:29.82  2:02.08  2:31.88  3:04.23  3:34.04  4:08.06

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:12.38            4:21.90           
        Nynke de Groot, 88                         Femke Swier, 93
        Kristine Zwaan, 96                         Simone de Wit, 86
            32.98  1:09.68  1:42.20  2:18.61  2:47.41  3:18.48  3:48.57  4:21.90

  3. Oeza 1                        Oeza                   4:21.97            4:26.16           
        Daisy Kleijne, 89                          Nicole Palmboom, 91
        Annemarie Crok, 89                         Daniëlle Hoek, 88
            31.04  1:06.82  1:37.35  2:12.33  2:44.04  3:19.94  3:50.61  4:26.16

  4. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          4:49.85            4:53.93           
        Inge Koopman, 93                           Neeltje Winkler, 94
        Sallie Winkler, 94                         Estherrr Schouten, 91
            33.51  1:09.57  1:44.06  2:24.83  3:02.38  3:43.18  4:16.68  4:53.93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                  Jongens, 4 x 100m wisselslag          Jongens Jeugd 2 en later
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:09.53            4:12.31           
        Jeffrey Appel, 92                          Remy Naporowski, 93
        Kingue Struijf, 94                         Dave Heshof, 95
            29.39  1:00.79  1:33.70  2:12.09  2:40.63  3:14.56  3:42.18  4:12.31

  2. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            4:16.74            4:19.58           
        Joey Stokx, 93                             Jorrick Druyven, 94
        Mart de Boer, 93                           Sjors Lieverst, 95
            31.44  1:04.22  1:38.74  2:18.06  2:46.30  3:19.00  3:47.19  4:19.58

  3. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          4:35.22            4:35.44           
        Aaron Koomen, 93                           Menno Schaefer, 94
        Stefan Schulte, 93                         Michael van Dam, 94
          1:11.64  1:47.37  2:28.03  2:59.69  3:37.00  4:05.00  4:35.44

  4. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:41.41            4:46.91           
        Frank van der Wolff, 94                    Danny Berlemon, 96
        Yannick Vijver, 96                         Thierry Feld, 96
            31.43  1:03.87  1:42.15  2:26.34  3:00.90  3:45.25  4:14.62  4:46.91

  5. EZV Enkhuizen 1               EZV Enkhuizen          4:56.18            5:03.38           
        Brecht van Kuijk, 94                       Derk de Boer, 92
        Marcel van Alphen, 93                      Ilja Cusveller, 93
            37.54  1:19.09  1:57.02  2:40.38  3:14.43  3:57.09  4:27.89  5:03.38

  6. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          5:36.39            5:31.43           
        Danny Schmidt, 96                          Maarten van der Park, 94
        Jelle Schelvis, 97                         Casper Gras, 92
            45.58  1:34.49  2:17.99  3:09.73  3:43.82  4:22.03  4:54.61  5:31.43




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        3:59.38            3:59.17           
        Jeroen Beemster, 87                        Kevin Lebis, 81
        Bas Tietze, 87                             Bart Knijn, 91
            29.23  1:00.55  1:31.41  2:07.43  2:33.72  3:05.09  3:30.17  3:59.17

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:11.54            4:11.43           
        Marijn Nijssen, 87                         Bart Beemster, 87
        Remco Peerdeman, 89                        Thom Wever, 91
            31.07  1:05.22  1:36.37  2:12.59  2:40.85  3:14.04  3:42.03  4:11.43

  3. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          4:13.86            4:11.69           
        Wouter Allard, 90                          Kenneth Deinum, 89
        Stefan Haack, 82                           Marcel Schouten, 93
            30.86  1:03.16  1:36.53  2:14.71  2:42.43  3:16.17  3:43.00  4:11.69

  4. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  4:19.64            4:14.66           
        Ruben Tol, 95                              Fred Bond, 89
        Kees Veerman, 92                           Richard Veerman, 91
            32.16  1:06.75  1:40.83  2:20.72  2:47.86  3:20.24  3:46.09  4:14.66

  5. Oeza 1                        Oeza                   4:19.10            4:22.69           
        Pieter Crok, 91                            Jory van der Gracht, 87
        Paul Oudendijk, 81                         Klaas van Beek, 88
            34.34  1:10.86  1:44.75  2:23.41  2:51.64  3:26.30  3:52.32  4:22.69




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                   Meisjes, 4 x 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          3:03.88            3:03.42           
        Zoë van der Kwaak, 98                      Femke Stevens, 99
        Kelsey Okkers, 98                          Melina Knol, 98
            42.50  1:31.42  2:16.88  3:03.42

  2. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            3:17.72            3:05.08           
        Kimberley Kort, 98                         Silke Jonk, 98
        Maartje Feldberg, 98                       Anne Noom, 98
            47.01  1:36.44  2:21.07  3:05.08

  3. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        3:20.24            3:16.21           
        Naomi Cohen, 98                            Demy Appel, 98
        Mara Döderlein de Win, 00                  Shanna Veerman, 98
            50.86  1:42.42  2:34.52  3:16.21

  4. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          3:32.50            3:23.36           
        Anouk van Dam, 98                          Merel Schouten, 98
        Sara Braaij, 98                            Edith Krist, 99
            50.82  1:41.32  2:33.41  3:23.36

  5. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   3:32.01            3:34.63           
        Sacha Schepers, 98                         Laura Pomstra, 98
        Dagmar Swier, 99                           Ilse van Ginkel, 98
            56.38  1:49.79  2:40.20  3:34.63




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Jongens, 4 x 50m schoolslag            Jongens Minioren 4,5,6
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            3:05.57            3:03.97           
        Frank Dekker, 98                           Thomas Haneveld, 98
        Jhamal Blanken, 98                         Lars van der Velden, 98
            43.84  1:33.27  2:22.36  3:03.97

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   3:32.30            3:27.27           
        Marc Castricum, 00                         Bas Takken, 99
        Sam Haring, 99                             Floris Siks, 99
            52.44  1:43.53  2:35.29  3:27.27

 DIS WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        3:36.31                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
        Raymon Zoetigheid, 98                      Rense Ruig, 99
        Lars Dubbeld, 98                           Ian van Tiel, 00

 DIS Zaanstad (SG)                 Zaanstad (SG)               NT                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), 3de zwemmer
        Sander Schleeper, 98                       Daan in de Braekt, 99
        Tim Wassenaar, 99                          Tim Kieft, 99
            48.25  1:43.34  3:24.83

 DIS SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          3:10.29            3:07.84           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien., 3de zwemmer
        Jeljer Aldershof, 98                       Stijn Huitenga, 99
        Simon de Groot, 98                         Robin Schulte, 98
            41.87  1:25.05  2:20.07  3:07.84




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag          Meisjes Jeugd 2 en later
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:39.70            4:46.10           
        Julia Brouwers, 96                         Janine Rooker, 96
        Amber Ruig, 96                             Yvonne Verbeek, 94
            33.79  1:09.59  1:46.77  2:29.25  3:03.82  3:44.68  4:14.15  4:46.10

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:47.92            4:54.95           
        Claudia Rijkhoff, 96                       Manon Wiersma, 96
        Helena La, 95                              Miloes Rozemuller, 95
            35.79  1:13.94  1:50.69  2:33.83  3:07.82  3:48.33  4:20.16  4:54.95

  3. Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          5:20.78            5:18.36           
        Lisanne van Zijl, 95                       Sanne Bommer, 95
        Johnny Mae Hauser, 97                      Tamara Uijtewaal, 94
            42.27  1:28.44  2:07.44  2:51.27  3:27.06  4:09.83  4:42.29  5:18.36

  4. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          5:14.72            5:20.49           
        Dana van der Zee, 95                       Lindsey Reijsoo, 96
        Lisanne Dercksen, 94                       Britt Jansen, 95
            39.60  1:22.01  2:02.59  2:48.85  3:27.89  4:11.46  4:43.89  5:20.49

  5. Oeza 1                        Oeza                   5:18.97            5:25.16           
        Serena Stel, 98                            Danique Mallon, 94
        Linda Crok, 94                             Anne Groen, 95
            39.98  1:21.36  2:03.43  2:50.77  3:27.46  4:11.44  4:46.88  5:25.16

  6. EZV Enkhuizen 1               EZV Enkhuizen          5:57.54            6:11.92           
        Elna van Deelen, 96                        Lotte Rustenburg, 96
        Laura Rustenburg, 95                       Marijke Lippe, 95
          1:31.16  2:17.59  3:09.85  3:54.96  4:49.47  6:11.92




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:27.77            4:45.06           
        Shelley de Boer, 93                        Cleo Denise Bol, 94
        Pascalle Spiekerman, 94                    Daphne ten Brink, 85
            33.25  1:08.75  1:46.29  2:28.90  3:01.73  3:40.92  4:10.89  4:45.06

  2. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:57.40            5:04.13           
        Nynke de Groot, 88                         Simone de Wit, 86
        Femke Swier, 93                            Kristine Zwaan, 96
            38.39  1:19.05  1:58.15  2:43.03  3:17.12  3:57.71  4:28.86  5:04.13

  3. Oeza 1                        Oeza                   5:02.73            5:08.09           
        Daisy Kleijne, 89                          Anouk van der Gracht, 89
        Nicole Palmboom, 91                        Annemarie Crok, 89
            37.32  1:16.92  1:58.41  2:45.97  3:20.38  4:02.26  4:33.04  5:08.09

  4. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          5:24.60            5:37.02           
        Sallie Winkler, 94                         Inge Koopman, 93
        Neeltje Winkler, 94                        Estherrr Schouten, 91
            42.35  1:30.71  2:14.02  3:03.11  3:39.27  4:25.85  4:59.35  5:37.02




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                  Jongens, 4 x 100m vrije slag          Jongens Jeugd 2 en later
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        3:44.03            3:50.11           
        Kingue Struijf, 94                         Remy Naporowski, 93
        Dave Heshof, 95                            Jeffrey Appel, 92
            26.80    55.76  1:24.83  1:55.29  2:22.85  2:53.65  3:20.00  3:50.11

  2. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            3:51.23            3:55.23           
        Mart de Boer, 93                           Joey Stokx, 93
        Vincent Schram, 94                         Jorrick Druyven, 94
            28.46    59.50  1:27.81  2:00.63  2:28.39  2:58.89  3:25.81  3:55.23

  3. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   4:08.67            4:06.12           
        Thierry Feld, 96                           Guus Jonk, 95
        Yannick Vijver, 96                         Frank van der Wolff, 94
            29.83  1:01.79  1:32.21  2:05.94  2:35.45  3:07.70  3:35.48  4:06.12

  4. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          4:14.57            4:11.99           
        Michael van Dam, 94                        Aaron Koomen, 93
        Menno Schaefer, 94                         Stefan Schulte, 93
            29.13    59.26  1:30.24  2:03.76  2:34.74  3:10.11  3:39.61  4:11.99

  5. EZV Enkhuizen 1               EZV Enkhuizen          4:14.67            4:18.62           
        Derk de Boer, 92                           Ilja Cusveller, 93
        Brecht van Kuijk, 94                       Marcel van Alphen, 93
            29.51  1:01.33  1:32.13  2:07.41  2:38.27  3:13.86  3:44.57  4:18.62

 DIS Zaanstad (SG) 1               Zaanstad (SG)          4:44.95                              
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), 2de zwemmer
        Maarten van der Park, 94                   Matthijs Fleumer, 96
        Jelle Schelvis, 97                         Casper Gras, 92
            29.93  1:01.86  1:38.49  2:21.30  2:56.52  3:40.20




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
1-11-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ed-Vo 1                       Ed-Vo                  3:40.53            3:37.37           
        Ruben Tol, 95                              Richard Veerman, 91
        Kees Veerman, 92                           Fred Bond, 89
            26.78    55.11  1:21.40  1:50.54  2:16.41  2:44.41  3:09.65  3:37.37

  2. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        3:39.10            3:37.59           
        Bart Knijn, 91                             Sverre Oelen, 90
        Bas Tietze, 87                             Jeroen Beemster, 87
            25.99    54.34  1:20.55  1:49.30  2:15.11  2:43.82  3:09.56  3:37.59

  3. SG Haerlem'04 1               SG Haerlem'04          3:43.99            3:44.78           
        Kenneth Deinum, 89                         Marc Evers, 91
        Wouter Allard, 90                          Marcel Schouten, 93
            26.77    55.83  1:22.73  1:51.32  2:19.23  2:49.15  3:15.76  3:44.78

  4. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   3:41.73            3:46.93           
        Marijn Nijssen, 87                         Remco Peerdeman, 89
        Bart Beemster, 87                          Thom Wever, 91
            28.62    59.79  1:26.48  1:56.35  2:21.71  2:49.00  3:16.71  3:46.93

  5. Oeza 1                        Oeza                   3:50.11            3:55.53           
        Jory van der Gracht, 87                    Paul Oudendijk, 81
        Martijn Butter, 79                         Klaas van Beek, 88
            28.52    58.85  1:26.57  1:56.92  2:25.73  2:57.04  3:25.39  3:55.53




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Kring Noord-Holland