Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 2. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Heren, 100m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 5. Alle, 50m vrije slag  6 - 9 jaar
Nr. 6. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 7. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 8. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 9. Heren, 100m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 10. Alle, 25m vlinderslag  6 - 9 jaar
Nr. 11. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 12. Heren, 100m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 14. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 15. Alle, 50m rugslag  6 - 9 jaar
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5 en 6
Nr. 17. Heren, 100m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 19. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 20. Alle, 50m schoolslag  6 - 9 jaar
Nr. 21. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 22. Heren, 100m wisselslag  12 jaar en ouder
Nr. 23. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 24. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open


Clubkampioenschappen
Aalsmeer, 30.10. - 1.11.2009


Programmanr. 1
30.10.09 - 18:15
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle MeulenbroekOceanus1:11.25980113432.411:08.87
2.Cheryl ZethofOceanus1:19.66980131436.621:17.06
3.Suzanne HoboOceanus1:22.8698024081:17.95
4.Luca EbbingeOceanus1:32.35980240639.181:18.72
5.Anouk van NoordOceanus1:22.64990129439.571:21.78
6.Simone HuismanOceanus1:32.62980240240.691:21.81
7.Aïcha CroesOceanus1:30.95980333839.891:22.30
8.Dana BosmanOceanus1:27.9499012961:28.36
9.Fabiënne VorkOceanus1:27.3199024941:28.79
10.Tess Pagano MiraniOceanus1:34.0799021021:35.18
11.Nina van MastwijkOceanus1:42.76990261645.701:39.52
12.Kim ZuiverOceanus1:40.1699021041:47.16
13.Fleur van DiemenOceanus2:08.12990335658.592:02.39
AFGEMMyrthe van VierzenOceanus1:46.029803340


<< TOP >>
Programmanr. 2
30.10.09 - 18:25
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Tamara GroveOceanus1:03.24960126630.651:03.05
2.Maxime van den HeuvelOceanus1:07.2597010041:04.40
3.Carmen RoskamOceanus1:07.14960356232.801:07.22
4.Eva van der BornOceanus1:10.88970238032.761:09.39
5.Lisa de JongOceanus1:16.66960238037.141:16.47
6.Chloë van den HoffOceanus1:15.73960403236.991:17.47

Jeugd 1 en 2

1.Chantal GroveOceanus1:06.73940184431.151:04.43
2.Robin Pagano MiraniOceanus1:06.79950255632.861:07.31
3.Kelsey GielenOceanus1:05.51940193432.591:08.36
4.Alissa BusOceanus1:11.08950137034.011:10.04

Senioren 1 en 2

1.Nikki van der HoornOceanus1:00.93930722429.201:00.69
2.Marieke SpittelerOceanus1:05.76930340232.391:07.95
3.Sylvia OudshoornZPCH1:07.74920137033.471:10.30

Senioren

1.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:03.13910386230.351:03.61
2.Geertje ScharpZPCH1:03.56860313631.141:06.50


<< TOP >>
Programmanr. 3
30.10.09 - 18:30
Jongens, 100m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jorgos SkotadisOceanus1:19.12980331737.621:18.93
2.Bart SommelingOceanus1:22.07980076539.561:22.82
3.Ruben GriffioenOceanus1:25.85990077141.521:24.68
4.Sander KirillovaOceanus1:26.61980012141.701:24.68
5.Daan SommelingOceanus1:30.65990076744.791:31.83
6.Roy StevensOceanusNT980427944.751:33.85
7.Tijn de BoerOceanus1:36.07990147746.141:35.75
8.Yves-Maurice VorkOceanus1:35.32980058346.291:36.23
9.Mitchell GoneshOceanus1:41.88990076547.261:39.58
10.Olaf van der ZwaardOceanus1:44.62980277748.841:40.48
11.Bas EelzakZPCH1:42.45990141151.231:42.54
12.Aage VermeerenOceanus1:48.26980250152.881:43.52
13.Pascal de HeijZPCH1:49.66990029752.671:45.76
14.Roan van BakelOceanus1:50.50990172351.521:46.16
15.Daniel KrymchanskyOceanus1:56.82990175955.231:53.58


<< TOP >>
Programmanr. 4
30.10.09 - 18:35
Heren, 100m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Wessel de JongOceanus1:11.39960144733.991:10.00
2.Mathijs HellingOceanus1:21.89960104337.961:18.61
3.Rick de MercadoOceanus1:20.84970067340.321:20.67
4.Fernando MoolhuijsenOceanus1:19.60960087139.671:20.92
5.Martijn van der ZwaardOceanus1:25.79960234339.131:21.32
DISThomas VeroudenOceanus1:15.309602855RC35.861:12.51
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Junioren 3 en 4

1.Istvan SpaargarenOceanus1:01.66940119929.651:01.68
2.Vincent MoolhuijsenOceanus1:09.03940121532.701:06.29
3.Jeffrey ReijndersOceanus1:08.99950087732.281:06.37
4.Joeri BerendsOceanus1:17.01950036936.131:13.50
5.Martijn de MercadoOceanus1:23.64950221338.861:19.78
6.Sven DriessenOceanus1:20.79950280938.771:20.17
7.Stanley MoolhuijsenOceanus1:26.16950104539.661:20.62
DISMax WegbransOceanus1:16.729402543RC35.961:14.93
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMichael van AmstelOceanus1:16.669401217RC36.401:16.50
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Jeugd 1 en 2

1.Robert RohaanOceanus1:03.64920367930.111:02.99
2.Bastiaan WaandersOceanus1:06.76930122533.721:09.27
3.Donald HillebregtOceanus1:10.03920262933.631:09.51
AFGEMDennis ReijndersOceanus1:07.599202727

Senioren Open

1.Theo BeglingerOceanus1:00.12900015928.9058.91
2.Jos VergeerOceanus1:07.20910274732.021:05.73
3.Robin HofmanOceanus1:06.78910284532.181:07.60


<< TOP >>
Programmanr. 5
30.10.09 - 18:45
50m vrije slag6 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4 en later, Meisjes

1.Lianne BouwmeesterOceanus40.48000095637.78
2.Kaylee de JongZPCH39.98000123439.24
3.Lulu-May VerbeekOceanus40.22000095839.99
4.Maike van de VeldeZPCH43.97000038242.56
5.Isaa EbbingeOceanus44.45000131443.74
6.Anouk StevensOceanus43.46010044644.54
7.Jane SommelingOceanus45.08020040646.14
8.Giulia CorsiOceanus46.12010046849.32
9.Linn ArendseOceanus53.43000258052.76
10.Gita EngelOceanus48.11000277053.32
11.Sam EveleensOceanus55.10010050854.29
12.Loïs BosmanOceanusNT020040455.66
13.Anouck RamdjanamsinghOceanus54.64010050256.26
14.Demi KliffenOceanus54.53010045256.50
15.Amber RademakerOceanus58.4700027721:01.95
AFGEMAmber BellaartOceanus50.400101260

Minioren 4 en later, Jongens

1.Dennis WeeningOceanus35.24000081534.88
2.Ruben van VierzenOceanus39.28000080337.98
3.Corné HoboOceanus49.78000081743.80
4.Sebastian van der BornOceanus48.51000080544.00
5.Dion van den HeuvelOceanus47.77000080145.99
6.Rick MoensOceanus57.13010100757.24


<< TOP >>
Programmanr. 6
30.10.09 - 18:50
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus41.54980113438.91
2.Anouk van NoordOceanus39.86990129438.99
3.Luca EbbingeOceanus49.63980240643.57
4.Simone HuismanOceanus53.76980240243.83
5.Suzanne HoboOceanus47.38980240844.26
6.Aïcha CroesOceanus48.67980333845.13
7.Fabiënne VorkOceanus45.50990249446.96
8.Cheryl ZethofOceanus45.26980131447.11
9.Dana BosmanOceanus53.89990129650.38
10.Kim ZuiverOceanusNT990210459.68
11.Fleur van DiemenOceanusNT99033561:11.47
DISTess Pagano MiraniOceanus1:05.0699021021:02.53VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISNina van MastwijkOceanusNT99026161:04.97VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMMyrthe van VierzenOceanusNT9803340


<< TOP >>
Programmanr. 7
30.10.09 - 18:55
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Maxime van den HeuvelOceanus1:13.12970100434.831:14.44
2.Tamara GroveOceanus1:21.02960126636.801:18.34
3.Carmen RoskamOceanusNT960356242.781:32.01
4.Eva van der BornOceanus1:35.8897023801:32.83
5.Lisa de JongOceanus1:36.42960238045.361:41.20
6.Chloë van den HoffOceanusNT960403245.781:41.54

Jeugd 1 en 2

1.Chantal GroveOceanus1:14.04940184434.931:14.84
2.Kelsey GielenOceanus1:19.63940193437.021:19.92
3.Robin Pagano MiraniOceanus1:19.22950255637.221:20.26
4.Alissa BusOceanus1:37.20950137044.101:35.29

Senioren 1 en 2

1.Nikki van der HoornOceanus1:13.60930722432.391:10.36
2.Marieke SpittelerOceanus1:21.95930340238.841:23.62
3.Sylvia OudshoornZPCH1:24.61920137042.111:32.80

Senioren

1.Geertje ScharpZPCH1:11.38860313634.931:17.90
2.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:25.30910386235.251:19.17


<< TOP >>
Programmanr. 8
30.10.09 - 19:00
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jorgos SkotadisOceanus1:06.75980331732.651:06.43
2.Bart SommelingOceanus1:10.29980076533.431:11.24
3.Ruben GriffioenOceanus1:16.39990077136.181:15.73
4.Sander KirillovaOceanus1:16.73980012137.171:17.09
5.Yves-Maurice VorkOceanus1:17.29980058338.041:19.32
6.Daan SommelingOceanus1:20.14990076740.361:21.39
7.Roy StevensOceanus1:22.58980427941.081:23.70
8.Olaf van der ZwaardOceanus1:27.66980277741.861:26.60
9.Tijn de BoerOceanus1:32.51990147741.421:27.78
10.Aage VermeerenOceanus1:32.33980250143.441:28.98
11.Pascal de HeijZPCH1:36.30990029745.351:35.83
12.Roan van BakelOceanus1:35.19990172347.091:37.39
13.Mitchell GoneshOceanus1:36.01990076548.951:44.29
14.Daniel KrymchanskyOceanus1:41.57990175949.281:44.87
15.Bas EelzakZPCH1:41.88990141150.401:47.93


<< TOP >>
Programmanr. 9
30.10.09 - 19:10
Heren, 100m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Wessel de JongOceanus1:03.20960144729.511:01.20
2.Thomas VeroudenOceanus1:04.47960285531.161:04.08
3.Fernando MoolhuijsenOceanus1:07.41960087131.941:07.44
4.Rick de MercadoOceanus1:07.61970067332.801:07.60
5.Martijn van der ZwaardOceanus1:15.06960234334.081:08.62
6.Mathijs HellingOceanus1:13.42960104334.091:10.76

Junioren 3 en 4

1.Vincent MoolhuijsenOceanus57.06940121527.8957.66
2.Istvan SpaargarenOceanus57.49940119928.2058.08
3.Jeffrey ReijndersOceanus58.41950087728.1858.29
4.Max WegbransOceanus1:04.41940254330.481:03.95
5.Martijn de MercadoOceanus1:07.76950221331.521:05.44
6.Michael van AmstelOceanus1:06.47940121731.621:05.64
7.Joeri BerendsOceanus1:06.95950036932.081:06.40
8.Stanley MoolhuijsenOceanus1:07.71950104532.321:06.86
9.Sven DriessenOceanus1:10.64950280932.881:08.31

Jeugd 1 en 2

1.Robert RohaanOceanus55.95920367927.6456.76
2.Bastiaan WaandersOceanus56.56930122528.3357.98
3.Donald HillebregtOceanus59.29920262928.3859.62
AFGEMDennis ReijndersOceanus59.539202727

Senioren Open

1.Jos VergeerOceanus55.85910274726.6154.87
2.Theo BeglingerOceanus56.93900015927.7457.08
3.Robin HofmanOceanus57.58910284527.7957.39
4.Dennis JonkerZPCH59.21840109728.241:01.92


<< TOP >>
Programmanr. 10
30.10.09 - 19:15
25m vlinderslag6 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4 en later, Meisjes

1.Kaylee de JongZPCH20.95000123420.94
2.Lianne BouwmeesterOceanus25.42000095621.02
3.Lulu-May VerbeekOceanus26.54000095821.49
4.Giulia CorsiOceanus32.45010046826.02
5.Maike van de VeldeZPCH29.40000038226.63
6.Jane SommelingOceanusNT020040627.35
7.Gita EngelOceanusNT000277028.07
8.Isaa EbbingeOceanusNT000131430.00
9.Sam EveleensOceanusNT010050831.82
10.Anouk StevensOceanus26.40010044635.15
DISLinn ArendseOceanusNT000258028.53
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAnouck RamdjanamsinghOceanus1:06.70010050232.74VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAmber RademakerOceanusNT000277234.83VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLoïs BosmanOceanusNT020040439.33VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDemi KliffenOceanusNT010045241.62
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMAmber BellaartOceanusNT0101260

Minioren 4 en later, Jongens

1.Dennis WeeningOceanusNT000081516.63
2.Ruben van VierzenOceanus22.42000080319.59
3.Sebastian van der BornOceanus29.94000080527.18
4.Dion van den HeuvelOceanus28.88000080127.20
5.Corné HoboOceanusNT000081729.91
6.Rick MoensOceanusNT010100737.32


<< TOP >>
Programmanr. 11
1.11.09 - 15:00
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jorgos SkotadisOceanus1:31.65980331741.551:28.25
2.Ruben GriffioenOceanus1:39.07990077147.571:37.18
3.Sander KirillovaOceanus1:37.78980012147.181:38.45
4.Bart SommelingOceanus1:38.73980076546.801:39.49
5.Daan SommelingOceanus1:42.52990076748.901:42.45
6.Roy StevensOceanus1:48.79980427951.801:47.82
7.Aage VermeerenOceanus1:50.77980250153.181:48.76
8.Yves-Maurice VorkOceanus1:51.47980058353.251:50.46
9.Daniel KrymchanskyOceanus2:00.06990175954.811:54.07
10.Tijn de BoerOceanusNT990147755.621:56.37
11.Mitchell GoneshOceanus2:06.26990076558.122:02.02
12.Roan van BakelOceanus2:06.48990172358.592:02.02
DISOlaf van der ZwaardOceanus2:02.459802777SL/SD57.022:00.77
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 12
1.11.09 - 15:10
Heren, 100m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Thomas VeroudenOceanus1:24.86960285540.431:24.34
2.Wessel de JongOceanus1:23.93960144739.861:24.39
3.Fernando MoolhuijsenOceanus1:26.22960087139.641:25.83
4.Martijn van der ZwaardOceanus1:32.23960234341.591:27.42
5.Rick de MercadoOceanus1:37.93970067344.611:36.01
DISMathijs HellingOceanus1:40.179601043SR46.511:40.47
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.

Junioren 3 en 4

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:14.16950087735.071:15.05
2.Vincent MoolhuijsenOceanus1:17.07940121536.351:16.37
3.Joeri BerendsOceanus1:17.33950036936.431:17.65
4.Stanley MoolhuijsenOceanus1:20.42950104537.971:20.83
5.Max WegbransOceanus1:27.16940254339.191:25.23
6.Michael van AmstelOceanus1:29.17940121740.741:27.42
7.Sven DriessenOceanus1:35.45950280943.261:31.58
8.Martijn de MercadoOceanus1:28.50950221341.821:31.75
AFGEMIstvan SpaargarenOceanus1:21.659401199

Jeugd 1 en 2

1.Robert RohaanOceanus1:06.24920367931.881:07.64
2.Donald HillebregtOceanus1:11.26920262933.621:11.50
3.Bastiaan WaandersOceanus1:17.65930122537.061:19.45
AFGEMDennis ReijndersOceanus1:19.609202727

Senioren Open

1.Robin HofmanOceanus1:17.88910284537.901:19.27
DISTheo BeglingerOceanus1:17.209000159SD38.771:23.08
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMJos VergeerOceanus1:13.649102747


<< TOP >>
Programmanr. 13
1.11.09 - 15:15
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle MeulenbroekOceanus1:22.7098011341:21.11
2.Cheryl ZethofOceanus1:29.8498013141:27.21
3.Suzanne HoboOceanus1:31.0798024081:27.97
4.Darleen KagchellandZPCH1:29.6698001381:28.42
5.Aïcha CroesOceanus1:34.8398033381:29.69
6.Simone HuismanOceanus1:32.5198024021:30.21
7.Anouk van NoordOceanus1:30.2999012941:30.33
8.Luca EbbingeOceanus1:31.3898024061:30.63
9.Dana BosmanOceanus1:40.4499012961:38.41
10.Kim ZuiverOceanus1:50.6999021041:44.22
11.Tess Pagano MiraniOceanus1:50.0999021021:46.41
12.Myrthe van VierzenOceanus1:53.4898033401:50.43
13.Nina van MastwijkOceanusNT99026161:51.71
14.Fleur van DiemenOceanusNT99033562:10.07
DISFabiënne VorkOceanus1:49.889902494SK1:34.18
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 14
1.11.09 - 15:25
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Maxime van den HeuvelOceanus1:18.8097010041:14.97
2.Tamara GroveOceanus1:19.3396012661:16.22
3.Bojoura SpaargarenOceanus1:20.5896012701:16.43
4.Carmen RoskamOceanus1:19.5296035621:20.92
5.Eva van der BornOceanus1:27.0097023801:25.35
6.Lisa de JongOceanus1:31.2996023801:28.70
7.Chloë van den HoffOceanus1:28.4296040321:30.18

Jeugd 1 en 2

1.Chantal GroveOceanus1:15.6694018441:14.03
2.Robin Pagano MiraniOceanus1:17.1895025561:18.94
3.Alissa BusOceanus1:23.7895013701:24.25

Senioren 1 en 2

1.Nikki van der HoornOceanus1:11.9293072241:12.83
2.Marieke SpittelerOceanus1:17.5493034021:19.27

Senioren

1.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:14.0991038621:14.12
2.Geertje ScharpZPCH1:14.6886031361:16.42


<< TOP >>
Programmanr. 15
1.11.09 - 15:30
50m rugslag6 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4 en later, Meisjes

1.Kaylee de JongZPCH43.59000123442.98
2.Lianne BouwmeesterOceanus46.98000095643.47
3.Lulu-May VerbeekOceanus49.26000095845.45
4.Maike van de VeldeZPCH47.36000038247.46
5.Imani de JongZPCHNT020046449.01
6.Isaa EbbingeOceanus52.69000131449.66
7.Anouk StevensOceanus52.55010044649.76
8.Linn ArendseOceanus56.09000258051.20
9.Jane SommelingOceanus54.70020040653.31
10.Giulia CorsiOceanus51.73010046854.85
11.Loïs BosmanOceanus1:04.29020040457.30
12.Gita EngelOceanus58.04000277057.88
13.Amber BellaartOceanus58.5401012601:00.40
14.Sam EveleensOceanus58.5701005081:00.59
15.Anouck RamdjanamsinghOceanus1:12.0701005021:03.78
16.Demi KliffenOceanus1:00.8601004521:03.93
DISAmber RademakerOceanus1:02.6200027721:04.29
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH

Minioren 4 en later, Jongens

1.Dennis WeeningOceanus42.23000081540.61
2.Ruben van VierzenOceanus46.35000080342.51
3.Corné HoboOceanus48.57000081747.97
4.Ivar OldenhofZPCH51.02000008150.18
5.Sebastian van der BornOceanus59.63000080558.54
6.Marijn KagchellandZPCH57.92000065559.69
7.Rick MoensOceanusNT01010071:08.74
AFGEMDion van den HeuvelOceanus53.930000801


<< TOP >>
Programmanr. 16
1.11.09 - 15:40
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorgos SkotadisOceanus43.34980331736.42
2.Bart SommelingOceanus38.88980076537.18
3.Sander KirillovaOceanus39.20980012140.07
4.Ruben GriffioenOceanus43.92990077145.01
5.Daan SommelingOceanus47.08990076745.01
6.Yves-Maurice VorkOceanus53.42980058347.14
7.Olaf van der ZwaardOceanus55.14980277747.86
8.Mitchell GoneshOceanusNT990076551.08
9.Roy StevensOceanusNT980427953.25
10.Aage VermeerenOceanus57.54980250153.59
11.Tijn de BoerOceanusNT990147753.59
12.Roan van BakelOceanusNT99017231:04.20
DISDaniel KrymchanskyOceanusNT99017591:03.68VC/VE
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 17
1.11.09 - 15:45
Heren, 100m vlinderslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Wessel de JongOceanus1:16.07960144734.971:15.58
2.Thomas VeroudenOceanus1:17.10960285536.091:15.78
3.Rick de MercadoOceanus1:28.76970067339.191:25.69
4.Fernando MoolhuijsenOceanus1:27.15960087137.881:26.25
5.Martijn van der ZwaardOceanus1:30.85960234341.721:29.64
6.Mathijs HellingOceanus1:32.98960104342.801:36.75

Junioren 3 en 4

1.Vincent MoolhuijsenOceanus1:08.20940121530.591:04.87
2.Jeffrey ReijndersOceanus1:08.65950087731.261:07.44
3.Max WegbransOceanus1:20.84940254333.261:17.55
4.Sven DriessenOceanus1:29.82950280937.481:21.40
5.Joeri BerendsOceanus1:28.44950036937.661:22.78
6.Michael van AmstelOceanus1:26.89940121737.571:23.04
7.Martijn de MercadoOceanus1:32.06950221336.701:25.78
DISStanley MoolhuijsenOceanus1:26.989501045VE38.301:23.04
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEMIstvan SpaargarenOceanus1:06.429401199

Jeugd 1 en 2

1.Robert RohaanOceanus1:04.35920367929.321:01.39
2.Donald HillebregtOceanus1:12.08920262930.881:06.75
3.Bastiaan WaandersOceanus1:10.51930122530.991:07.33
AFGEMDennis ReijndersOceanus1:17.459202727

Senioren Open

1.Theo BeglingerOceanus1:01.89900015928.811:01.55
2.Robin HofmanOceanus1:10.40910284530.401:12.66
AFGEMJos VergeerOceanus1:03.719102747


<< TOP >>
Programmanr. 18
1.11.09 - 15:55
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle MeulenbroekOceanus1:20.22980113439.291:19.58
2.Cheryl ZethofOceanus1:29.54980131440.711:24.60
3.Suzanne HoboOceanus1:28.40980240843.931:29.92
4.Darleen KagchellandZPCH1:29.03980013843.581:30.63
5.Simone HuismanOceanus1:37.53980240246.611:32.78
6.Aïcha CroesOceanus1:36.40980333846.661:33.32
7.Luca EbbingeOceanus1:36.44980240648.461:35.02
8.Anouk van NoordOceanus1:33.14990129448.271:35.93
9.Dana BosmanOceanus1:36.54990129647.501:36.96
10.Fabiënne VorkOceanus1:34.80990249446.691:37.32
11.Nina van MastwijkOceanus1:50.94990261652.161:47.24
12.Myrthe van VierzenOceanus1:51.16980334055.871:53.31
13.Fleur van DiemenOceanus2:02.3099033561:01.252:06.51
DISKim ZuiverOceanus1:39.959902104RD49.851:41.20
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISTess Pagano MiraniOceanus1:41.159902102RC52.361:46.72
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 19
1.11.09 - 16:00
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Tamara GroveOceanus1:12.42960126636.191:13.74
2.Maxime van den HeuvelOceanus1:20.04970100437.291:14.82
3.Carmen RoskamOceanus1:18.26960356236.721:15.01
4.Bojoura SpaargarenOceanus1:19.26960127039.021:19.73
5.Eva van der BornOceanus1:24.58970238040.901:22.69
6.Lisa de JongOceanus1:25.40960238044.111:29.09
7.Chloë van den HoffOceanus1:35.67960403244.091:30.44

Jeugd 1 en 2

1.Chantal GroveOceanus1:08.54940184434.321:09.72
2.Robin Pagano MiraniOceanus1:14.22950255637.311:14.45
3.Alissa BusOceanus1:22.22950137042.651:26.32

Senioren 1 en 2

1.Nikki van der HoornOceanus1:12.48930722435.441:13.39
2.Marieke SpittelerOceanus1:16.44930340238.921:19.30

Senioren

1.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:10.26910386235.151:12.94


<< TOP >>
Programmanr. 20
1.11.09 - 16:05
50m schoolslag6 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4 en later, Meisjes

1.Lianne BouwmeesterOceanus51.02000095648.00
2.Kaylee de JongZPCH49.36000123449.20
3.Maike van de VeldeZPCH53.91000038254.69
4.Lulu-May VerbeekOceanus56.58000095854.80
5.Anouk StevensOceanus57.62010044655.30
6.Jane SommelingOceanus56.79020040656.32
7.Giulia CorsiOceanus56.79010046858.39
8.Imani de JongZPCH1:00.3202004641:00.29
9.Amber RademakerOceanus1:00.3400027721:00.59
10.Isaa EbbingeOceanus1:01.5300013141:00.94
11.Amber BellaartOceanus57.8401012601:02.50
12.Linn ArendseOceanus1:01.9200025801:02.57
13.Demi KliffenOceanus1:02.1501004521:03.65
14.Sam EveleensOceanus1:04.9601005081:05.26
15.Gita EngelOceanus1:05.3500027701:05.89
16.Loïs BosmanOceanus1:06.6202004041:07.23
DISAnouck RamdjanamsinghOceanus1:01.3401005021:00.44SR
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.

Minioren 4 en later, Jongens

1.Dennis WeeningOceanus47.73000081543.70
2.Corné HoboOceanus54.89000081750.39
3.Ruben van VierzenOceanus55.03000080353.58
4.Ivar OldenhofZPCH57.89000008155.84
5.Sebastian van der BornOceanus58.64000080557.58
6.Rick MoensOceanus1:01.6401010071:02.04
DISMarijn KagchellandZPCH57.82000065556.48SJ
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGEMDion van den HeuvelOceanus1:00.140000801


<< TOP >>
Programmanr. 21
1.11.09 - 16:15
Jongens, 100m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jorgos SkotadisOceanus1:19.9898033171:18.75
2.Bart SommelingOceanus1:23.0298007651:22.96
3.Sander KirillovaOceanus1:25.8298001211:26.58
4.Ruben GriffioenOceanus1:26.3999007711:26.80
5.Daan SommelingOceanus1:32.2299007671:32.34
6.Roy StevensOceanusNT98042791:35.99
7.Yves-Maurice VorkOceanus1:35.8498005831:37.80
8.Olaf van der ZwaardOceanus1:43.9498027771:40.16
9.Aage VermeerenOceanus1:51.0798025011:41.01
10.Tijn de BoerOceanusNT99014771:41.30
11.Mitchell GoneshOceanus1:44.5599007651:51.90
12.Roan van BakelOceanus1:51.4499017231:54.49
DISDaniel KrymchanskyOceanusNT9901759VC1:58.65
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 22
1.11.09 - 16:20
Heren, 100m wisselslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Wessel de JongOceanus1:16.0696014471:12.36
2.Thomas VeroudenOceanus1:14.7496028551:13.44
3.Fernando MoolhuijsenOceanus1:20.0296008711:19.81
4.Martijn van der ZwaardOceanus1:20.9296023431:20.72
5.Mathijs HellingOceanus1:26.0596010431:24.60
6.Rick de MercadoOceanus1:24.4297006731:25.45

Junioren 3 en 4

1.Vincent MoolhuijsenOceanus1:08.2994012151:06.28
2.Joeri BerendsOceanus1:18.9595003691:15.08
3.Stanley MoolhuijsenOceanus1:15.6495010451:16.28
4.Michael van AmstelOceanus1:17.2094012171:16.66
5.Max WegbransOceanus1:14.7494025431:17.00
6.Martijn de MercadoOceanus1:23.7095022131:18.81
7.Sven DriessenOceanus1:26.3395028091:19.74
AFGEMIstvan SpaargarenOceanus1:07.479401199
AFGEMJeffrey ReijndersOceanus1:09.109500877

Jeugd 1 en 2

1.Robert RohaanOceanus1:05.7692036791:02.03
2.Donald HillebregtOceanus1:13.6792026291:05.31
3.Bastiaan WaandersOceanus1:07.4893012251:07.82
AFGEMDennis ReijndersOceanus1:09.109202727

Senioren Open

1.Theo BeglingerOceanus1:05.6990001591:05.32
2.Robin HofmanOceanus1:07.2291028451:07.38
3.Carl KnelangeOceanus1:05.9880007951:08.21
AFGEMJos VergeerOceanus1:02.959102747


<< TOP >>
Programmanr. 23
1.11.09 - 16:30
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle MeulenbroekOceanus1:32.89980113442.971:31.95
2.Darleen KagchellandZPCH1:35.39980013844.601:35.89
3.Luca EbbingeOceanus1:43.50980240649.481:41.87
4.Fabiënne VorkOceanus1:42.64990249449.161:42.83
5.Cheryl ZethofOceanus1:43.40980131447.691:42.95
6.Aïcha CroesOceanus1:45.32980333848.821:43.17
7.Suzanne HoboOceanus1:45.58980240849.351:43.82
8.Simone HuismanOceanus1:54.05980240250.501:46.31
9.Anouk van NoordOceanus1:43.60990129452.221:47.93
10.Dana BosmanOceanus1:49.63990129652.961:50.45
11.Nina van MastwijkOceanus1:52.44990261655.571:56.65
12.Kim ZuiverOceanus1:52.14990210456.631:57.06
13.Tess Pagano MiraniOceanus1:57.70990210259.412:01.43
14.Myrthe van VierzenOceanus2:17.84980334058.842:03.45
15.Fleur van DiemenOceanus2:12.8099033561:08.222:22.03


<< TOP >>
Programmanr. 24
1.11.09 - 16:40
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Bojoura SpaargarenOceanus1:23.10960127040.041:23.82
2.Maxime van den HeuvelOceanus1:32.97970100441.821:27.44
3.Carmen RoskamOceanus1:30.67960356243.141:30.66
4.Eva van der BornOceanus1:36.52970238044.831:34.12
5.Tamara GroveOceanus1:40.07960126645.831:36.65
6.Chloë van den HoffOceanus1:41.36960403250.641:44.30
7.Lisa de JongOceanus1:42.24960238049.221:44.93

Jeugd 1 en 2

1.Chantal GroveOceanus1:26.29940184440.981:26.58
2.Alissa BusOceanus1:29.99950137043.731:30.87
3.Robin Pagano MiraniOceanus1:31.70950255644.071:33.31

Senioren 1 en 2

1.Nikki van der HoornOceanus1:25.09930722441.291:28.40
2.Marieke SpittelerOceanus1:27.96930340244.141:32.36

Senioren

1.Geertje ScharpZPCH1:20.18860313639.381:25.11
2.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:29.92910386241.091:28.40