Lac deel-1_WZ&PC_17102009
Purmerend (NED),    17.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m wisselslag, Junioren 2 en ouder    Nr. 2. Heren, 200m wisselslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Meisjes, 200m vrije slag, 8 - 11 jaar    Nr. 4. Jongens, 200m vrije slag, 8 - 11 jaar
Nr. 5. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 2 en 3    Nr. 6. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 7. Dames, 800m vrije slag, Jeugd 1 en ouder    Nr. 8. Heren, 800m vrije slag, Junioren 3 en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 200m wisselslag                      Junioren 2 en 3
17-10-2009 - 6:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend        2:29.29 9600862    2:31.07           
            34.38  2:31.07
  2. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:32.61 9600316    2:34.72           
            34.84  2:34.72
  3. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        2:38.25 9600868    2:36.18           
            35.32  2:36.18
  4. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend        2:39.24 9603240    2:44.83           
            37.54  2:44.83
  5. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend        3:12.34 9601960    2:56.37           
            37.99  2:56.37
  6. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        3:10.30 9703888    3:05.60           
            40.07  3:05.60
  7. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        3:07.73 9701320    3:10.78           
            42.54  3:10.78


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 200m wisselslag                         Jeugd 1 en 2
17-10-2009 - 6:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        2:41.46 9503644    2:36.35           
            32.48  2:36.35
  2. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        2:34.10 9402788    2:36.75           
            35.16  2:36.75
  3. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        2:27.54 9403030    2:39.19           
            32.14  2:39.19
  4. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        2:47.81 9504810    2:53.26           
            36.66  2:53.26
  5. Claudia Spiekerman            WZ&PC Purmerend        3:16.26 9406972    3:17.83           
            43.35  3:17.83
AFGE Marloes Jellema               WZ&PC Purmerend        3:04.82 9500922                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 200m wisselslag                  Senioren 1 en ouder
17-10-2009 - 6:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        2:29.11 8500454    2:38.85           
            33.42  2:38.85
  2. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend        2:38.29 9302840    2:42.14           
            33.31  2:42.14
  3. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:37.73 9201522    2:43.55           
            34.78  2:43.55
  4. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend        2:46.59 8604394    2:53.32           
          2:53.32
AFGE Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend        2:46.27 9301454                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 200m wisselslag                      Junioren 1 en 2
17-10-2009 - 6:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        2:48.91 9600467    2:47.72           
            36.20  2:47.72
 DIS Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        3:23.25 9703609    3:19.92 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            47.69  3:19.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 200m wisselslag                      Junioren 3 en 4
17-10-2009 - 6:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        2:40.00 9501403    2:40.05           
            32.26  2:40.05


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 200m wisselslag                         Jeugd 1 en 2
17-10-2009 - 6:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        2:23.27 9303065    2:21.29           
            28.99  2:21.29
  2. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        2:16.85 9200027    2:23.56           
            31.82  2:23.56


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 200m wisselslag                  Senioren 1 en ouder
17-10-2009 - 6:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        2:19.25 9101249    2:20.73           
            29.73  2:20.73
  2. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        2:16.54 8700155    2:38.27           
            31.61  2:38.27



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m vrije slag            Minioren 5 en Junioren 1
17-10-2009 - 6:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        3:05.48 9800302    2:57.12           
            39.46  1:24.43  2:57.12
  2. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        3:04.42 9801222    3:02.83           
            41.32  1:29.01  3:02.83
  3. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        3:11.72 9801004    3:02.91           
          1:28.88  3:02.91
  4. Danoushka End                 WZ&PC Purmerend             NT 9804276    3:37.07           
            45.92  1:43.24  3:37.07
  5. Demy Appel                    WZ&PC Purmerend        3:54.71 9802424    3:38.36           
            47.36  1:44.69  3:38.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 200m vrije slag                     Minioren 3 en 4
17-10-2009 - 6:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        3:24.14 0000349    2:58.34           
            41.21  1:26.21  2:58.34


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 200m vrije slag                     Minioren 5 en 6
17-10-2009 - 6:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        2:56.07 9800975    2:36.52           
            35.31  1:15.11  2:36.52
  2. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        3:05.21 9802127    3:03.97           
            40.61  1:29.32  3:03.97
  3. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend             NT 9901627    3:26.44           
            43.44  1:36.17  3:26.44
  4. Raoef Babiker                 WZ&PC Purmerend             NT 9803471    3:48.91           
            45.64  1:44.05  3:48.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 400m vrije slag                     Junioren 2 en 3
17-10-2009 - 6:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend        4:34.83 9600862    4:42.07           
            31.42  1:06.11  2:18.13  4:42.07
  2. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        4:38.72 9600316    4:53.51           
            32.85  1:09.39  2:23.00  4:53.51
  3. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend        5:04.29 9603240    5:04.64           
            34.12  1:11.89  2:31.39  5:04.64
  4. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        5:05.52 9600868    5:06.67           
            34.74  1:13.29  2:32.68  5:06.67
  5. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend        5:39.31 9601960    5:39.45           
            37.48  1:19.83  2:47.86  5:39.45
  6. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        5:57.45 9701320    6:02.70           
            40.45  1:24.87  3:00.02  6:02.70
  7. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        6:36.25 9703888    6:20.38           
            40.95  1:27.26  3:09.83  6:20.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 400m vrije slag                     Junioren 1 en 2
17-10-2009 - 6:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        5:22.11 9600467    5:18.80           
            34.26  1:12.66  2:33.16  5:18.80
  2. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        5:59.07 9703609    5:51.66           
            37.63  1:20.64  2:50.56  5:51.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 800m vrije slag                         Jeugd 1 en 2
17-10-2009 - 6:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend       10:05.45 9402788    9:49.77           
          1:09.22  2:23.78  4:53.47  9:49.77
  2. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend       10:31.00 9503644   10:09.09           
          1:09.09  2:26.10  5:00.45 10:09.09
  3. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend       12:59.31 9504810   11:42.17           
          1:19.95  2:46.89  5:45.68 11:42.17
  4. Claudia Spiekerman            WZ&PC Purmerend             NT 9406972   13:17.97           
          1:33.98  3:15.43  6:42.17 13:17.97
AFGE Marloes Jellema               WZ&PC Purmerend       14:14.72 9500922                      
AFGE Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend       10:02.26 9403030                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 800m vrije slag                  Senioren 1 en ouder
17-10-2009 - 6:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        9:58.31 8500454    9:40.31           
          1:06.25  2:19.15  4:47.50  9:40.31
  2. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend        9:58.11 9302840   10:01.67           
          1:08.57  2:23.67  4:52.98 10:01.67
  3. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend       10:03.30 9201522   10:16.55           
          1:10.07  2:27.43  5:04.25 10:16.55
  4. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend       10:33.10 8604394   10:49.59           
          1:16.93  2:39.35  5:22.53 10:49.59
  5. Melonie Hoonakker             WZ&PC Purmerend       10:42.57 9200804   11:02.90           
          1:16.31  2:39.01  5:24.68 11:02.90
  6. Esther Mijnen                 WZ&PC Purmerend             NT 6900846   12:29.70           
          1:25.22  3:00.61  6:13.77 12:29.70
AFGE Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend       11:05.73 9301454                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 800m vrije slag                      Junioren 3 en 4
17-10-2009 - 7:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend       10:11.17 9501403   10:38.28           
          1:13.39  2:35.30  5:21.78 10:38.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 800m vrije slag                  Senioren 1 en ouder
17-10-2009 - 7:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        8:58.21 8700155    8:45.07           
          1:02.38  2:07.20  4:18.29  8:45.07
  2. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        9:48.79 9101249    9:35.11           
          1:04.29  2:15.68  4:41.04  9:35.11


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 800m vrije slag                         Jeugd 1 en 2
17-10-2009 - 7:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend       10:29.25 9303065    9:17.85           
          1:03.98  2:12.67  4:31.26  9:17.85
  2. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        9:13.83 9200027    9:39.24           
          1:05.81  2:18.28  4:45.11  9:39.24



SPLASH Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend