Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo Hilversum deel 1
Hilversum, 11.10.2009


Programmanr. 1
11.10.09 - 14:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels PostDe Otters Het Gooi1:19.2898013271:15.77
2.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:15.7698007231:16.89
3.Gideon HeijTorpedo1:20.3998006551:17.97
4.Tom GentenaarZV De Aalscholver1:29.9898023531:26.46
5.Storm HeezenDe Otters Het Gooi1:39.8598034611:32.74
6.Marc BunschotenZV De Aalscholver1:35.7098023551:34.26
7.Rimmer TheijssenDe Otters Het Gooi1:45.3998011391:41.69
8.Frenk SchultenDe Otters Het GooiNT98037151:56.88
NG.ZAIssam AlahyaneHet Y1:41.799801501


<< TOP >>
Programmanr. 2
11.10.09 - 14:35
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:43.6099005541:40.25
2.Abigail PengelHet Y1:39.4599020021:41.38
3.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:43.0999002901:44.65
4.Nynke VerhoevenZV De Aalscholver1:52.1499026101:49.93
5.Marit LeusinkTorpedo1:47.2699015701:50.59
6.Michelle WartaW.Z. & P.C. Triton2:05.2299033761:59.58
7.Myrthe TwiskerTorpedoNT99038122:07.22
DISTessa BakkerDe Otters Het Gooi2:00.1799005561:54.74SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMIsabel van der WalDe Otters Het GooiNT9903500


<< TOP >>
Programmanr. 3
11.10.09 - 14:41
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordi van der LemKon. AZ 18701:37.3200001891:38.43
2.Ernesto HofTorpedo1:53.0600011051:40.89
3.Olaf SmitTorpedo1:49.9100016771:44.93
4.Mees van TwiskHet YNT00015131:46.34
5.Tjalle AalbersW.Z. & P.C. TritonNT02001131:51.87
6.Julien LuursemaW.Z. & P.C. Triton2:02.1601007291:55.61
7.Jesse StuitZV De AalscholverNT00022611:56.07
8.Niels TermeulenZV De AalscholverNT00022632:03.56
AFGEMLars EbbersW.Z. & P.C. Triton1:52.000001503


<< TOP >>
Programmanr. 4
11.10.09 - 14:45
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anna MorsinkW.Z. & P.C. Triton1:56.8901009701:50.79
50m:51.88100m:1:50.79
2.Inge VijsmaW.Z. & P.C. Triton2:05.6501009721:52.02
50m:54.11100m:1:52.02
3.José BijlHet Y2:12.3601009482:04.18
50m:59.16100m:2:04.18
4.Romy SpoelderZV De Aalscholver2:22.6401004062:11.39
50m:1:03.58100m:2:11.39
5.Amber StrampelTorpedoNT01016622:15.59
50m:1:04.28100m:2:15.59
DISViënne JanssenTorpedoNT0101352AB
AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).
DISCalina van der LemKon. AZ 18702:23.3202000862:09.55SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:1:00.60100m:2:09.55
DISPauline CoxTorpedoNT01013542:15.76SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:1:04.45100m:2:15.76


<< TOP >>
Programmanr. 5
11.10.09 - 14:50
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y1:12.6399003431:11.69
50m:35.24100m:1:11.69
2.Devano BoesewinkelDe Otters Het Gooi1:28.3099016151:26.34
3.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi1:32.0999021691:32.06
4.Hamza BelahcenHet YNT99024591:36.26
5.Job van WijkW.Z. & P.C. Triton1:33.4799010411:40.61
50m:47.90100m:1:40.61
6.Jordi VarkevisserW.Z. & P.C. Triton1:48.1999024831:44.08
50m:49.65100m:1:44.08
7.Martin ReineckeDe Otters Het Gooi1:51.7299016151:53.72
50m:55.05100m:1:53.72
8.Ismaïl el AlamiHet Y1:52.2499014252:05.29
50m:59.66100m:2:05.29
9.Leon KolenbergW.Z. & P.C. TritonNT99031652:11.81
50m:1:00.16100m:2:11.81


<< TOP >>
Programmanr. 6
11.10.09 - 14:55
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chenelva PengelHet Y1:53.4700022041:52.44
50m:52.42100m:1:52.44
2.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:57.9700007501:54.07
50m:55.15100m:1:54.07
3.Saliha BenzeroualHet Y2:10.8300022581:58.29
50m:55.58100m:1:58.29
4.Jennifer SchepensDe Otters Het GooiNT00023921:59.25
50m:57.91100m:1:59.25
5.Zenna ThiryW.Z. & P.C. TritonNT00020601:59.66
50m:57.16100m:1:59.66
6.Marisa GoedarKon. AZ 1870NT00027662:02.30
50m:55.31100m:2:02.30
7.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton2:06.4500020222:07.52
50m:1:00.56100m:2:07.52
8.Ivy de JongTorpedo2:21.6100010482:28.36
50m:1:07.90100m:2:28.36
DISSusan CinqualbreW.Z. & P.C. TritonNT00031782:21.36SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:1:06.87100m:2:21.36
AFGEMAnnegien DijkstraDe Otters Het GooiNT0002386
AFGEMAriane SmitTorpedo2:13.890001652


<< TOP >>
Programmanr. 7
11.10.09 - 15:01
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaspur van der LemKon. AZ 18702:29.9196002792:19.50
100m:1:06.97200m:2:19.50
2.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton2:46.8397024272:36.34
100m:1:19.28200m:2:36.34
3.Teun SteinrothTorpedo2:44.6796025192:38.94
4.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton2:37.3496009592:44.69
5.Damian MartensHet Y2:57.9897010952:49.31
100m:1:19.27200m:2:49.31


<< TOP >>
Programmanr. 8
11.10.09 - 15:04
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah RosinghHet Y2:34.3897003422:31.29
100m:1:12.80200m:2:31.29
2.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton2:48.9897015942:44.71
100m:1:20.69200m:2:44.71
3.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi2:46.2797028182:44.84
4.Dominique LuursemaW.Z. & P.C. Triton2:48.3297021022:48.79
5.Sandra SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton3:02.0297021042:53.10
6.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi2:59.9797028162:53.76
100m:1:24.04200m:2:53.76
7.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi2:57.2697035882:56.62
100m:1:23.56200m:2:56.62
8.Ludi van LeeuwenTorpedoNT97048543:02.79
100m:1:29.76200m:3:02.79
9.Nienke van der ZeeW.Z. & P.C. TritonNT98028083:06.89
100m:1:29.63200m:3:06.89
10.Merve UluDe Otters Het Gooi3:13.4398013923:09.46
11.Emily de JongTorpedoNT98009843:11.66
100m:1:32.99200m:3:11.66
AFGEMSanne VerhoevenZV De Aalscholver2:57.199704788


<< TOP >>
Programmanr. 9
11.10.09 - 15:12
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:25.2998007231:24.96
2.Niels PostDe Otters Het Gooi1:29.1598013271:29.26
3.Tom GentenaarZV De Aalscholver1:40.0898023531:40.61
4.Issam AlahyaneHet Y1:57.2398015011:42.44
5.Storm HeezenDe Otters Het GooiNT98034611:49.18
6.Frenk SchultenDe Otters Het GooiNT98037151:57.57
7.Rimmer TheijssenDe Otters Het Gooi2:08.4898011391:58.66
DISGideon HeijTorpedo1:40.0398006551:34.76RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMarc BunschotenZV De Aalscholver1:45.6098023551:46.55RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
11.10.09 - 15:18
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nynke VerhoevenZV De Aalscholver1:23.0699026101:22.13
2.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:20.4799002901:22.81
3.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:28.8099005541:22.81
4.Marit LeusinkTorpedo1:31.4599015701:28.76
5.Abigail PengelHet Y1:35.7599020021:33.66
6.Tessa BakkerDe Otters Het Gooi1:48.9599005561:42.59
7.Michelle WartaW.Z. & P.C. Triton2:03.7399033761:55.37
8.Myrthe TwiskerTorpedoNT99038121:59.58
AFGEMIsabel van der WalDe Otters Het GooiNT9903500


<< TOP >>
Programmanr. 11
11.10.09 - 15:23
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olaf SmitTorpedoNT00016771:48.53
2.Tjalle AalbersW.Z. & P.C. TritonNT02001131:57.27
3.Mees van TwiskHet YNT00015132:02.05
4.Ernesto HofTorpedo2:08.7400011052:03.95
5.Julien LuursemaW.Z. & P.C. Triton2:05.6401007292:09.28
DISJordi van der LemKon. AZ 18701:51.7500001891:49.78RH/RC
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJesse StuitZV De AalscholverNT00022612:05.79RH/RD
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISNiels TermeulenZV De AalscholverNT00022632:06.08RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMLars EbbersW.Z. & P.C. Triton1:56.700001503


<< TOP >>
Programmanr. 12
11.10.09 - 15:28
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Inge VijsmaW.Z. & P.C. Triton1:09.59010097257.36
2.Anna MorsinkW.Z. & P.C. Triton1:09.60010097057.36
3.Calina van der LemKon. AZ 18701:15.00020008658.26
4.Romy SpoelderZV De Aalscholver1:06.0901004061:01.75
5.José BijlHet YNT01009481:05.20
DISViënne JanssenTorpedoNT01013521:00.26VC/VD
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISPauline CoxTorpedoNT01013541:09.56VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISAmber StrampelTorpedoNT01016621:14.14VC/VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 13
11.10.09 - 15:31
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y1:24.8099003431:22.90
2.Devano BoesewinkelDe Otters Het Gooi1:46.8899016151:41.30
3.Job van WijkW.Z. & P.C. Triton1:43.0999010411:46.98
4.Hamza BelahcenHet YNT99024591:58.36
5.Ismaïl el AlamiHet Y2:08.7699014252:04.71
6.Leon KolenbergW.Z. & P.C. TritonNT99031652:13.78
7.Martin ReineckeDe Otters Het Gooi2:00.3299016152:15.34
DISJordi VarkevisserW.Z. & P.C. Triton2:22.679902483RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISNick van NijburgDe Otters Het Gooi1:52.7999021691:52.30RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 14
11.10.09 - 15:37
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton49.73000075053.40
2.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. TritonNT000202258.26
DISIvy de JongTorpedoNT00010481:03.89VC/VD
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSusan CinqualbreW.Z. & P.C. TritonNT00031781:21.99VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISZenna ThiryW.Z. & P.C. TritonNT00020601:23.25VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
AFGEMAriane SmitTorpedoNT0001652


<< TOP >>
Programmanr. 15
11.10.09 - 15:39
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaspur van der LemKon. AZ 18703:32.8496002793:16.69
100m:1:35.70200m:3:16.69
2.Teun SteinrothTorpedo3:17.7896025193:18.14
100m:1:36.96200m:3:18.14
3.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. TritonNT97024273:31.16
100m:1:45.76200m:3:31.16
4.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton3:29.8996009593:31.54
100m:1:44.07200m:3:31.54


<< TOP >>
Programmanr. 16
11.10.09 - 15:43
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah RosinghHet Y3:15.5197003423:18.74
100m:1:37.26200m:3:18.74
2.Dominique LuursemaW.Z. & P.C. Triton3:26.2397021023:19.88
100m:1:37.81200m:3:19.88
3.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi3:32.9997035883:27.70
100m:1:40.92200m:3:27.70
4.Sandra SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton3:30.3597021043:28.10
100m:1:40.64200m:3:28.10
5.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi3:25.6697028183:28.48
100m:1:42.26200m:3:28.48
6.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton3:43.5997015943:37.13
100m:1:43.89200m:3:37.13
7.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi3:40.6797028163:38.90
100m:1:45.89200m:3:38.90
8.Rosa RandoeHet YNT97044343:40.16
100m:1:45.95200m:3:40.16
DISKirke van de PortHet Y3:45.9997044323:38.69SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
100m:1:45.58200m:3:38.69
DISLudi van LeeuwenTorpedoNT97048543:56.70SH
SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.
100m:1:56.13200m:3:56.70
AFGEMSanne VerhoevenZV De Aalscholver3:42.549704788


<< TOP >>
Programmanr. 17
11.10.09 - 15:52
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels PostDe Otters Het Gooi1:47.0498013271:44.32
2.Storm HeezenDe Otters Het Gooi1:57.4098034611:47.04
3.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:45.0698007231:47.66
4.Tom GentenaarZV De Aalscholver2:02.8098023531:56.42
5.Rimmer TheijssenDe Otters Het GooiNT98011392:02.72
DISGideon HeijTorpedo1:59.5698006551:57.73SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMarc BunschotenZV De Aalscholver1:56.5098023552:04.44SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 18
11.10.09 - 15:58
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:25.6099002901:27.84
2.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:31.2999005541:29.04
3.Nynke VerhoevenZV De Aalscholver1:34.6699026101:31.56
4.Marit LeusinkTorpedo1:40.9699015701:40.20
5.Abigail PengelHet Y1:51.6099020021:48.47
6.Tessa BakkerDe Otters Het Gooi2:00.0099005561:56.13
7.Michelle WartaW.Z. & P.C. Triton2:12.7099033762:06.13