Speedo deel 1
Echt (NED),    11.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
11.10.09 - 14:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:15.14 9800737    1:17.14           
  2. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:23.86 9800247    1:20.89           
  3. Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)      1:33.80 9802891    1:33.19           
  4. Luuk Broens                   RZL                    1:45.40 9802693    1:47.47           
  5. Pim Vrehen                    Patrick                1:45.76 9803525    1:48.07           
  6. Brain Heimens                 Rz                     2:18.47 9800779    1:51.15           
  7. Max Engelen                   De Roersoppers         2:14.82 9801403    1:57.59           
  NG Michel Henkel                 Rz                     1:22.20 9802301                      
  NG Justin Redman                 RZL                    1:53.56 9801453                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
11.10.09 - 14:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:42.79 9901412    1:40.20           
  2. Sterre Schlicher              Rz                     1:43.94 9901672    1:40.45           
  3. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:43.84 9900918    1:42.12           
  4. Jiska van Rijt                Patrick                1:56.84 9901880    1:54.42           
  5. Shania Visser                 Rz                          NT 9902794    1:55.31           
  6. Sanne Vilters                 De Roersoppers         2:00.00 9903438    1:55.62           
  7. Larissa Zegers                Rz                          NT 9902788    2:00.27           
  8. Manouk Verstappen             RZL                         NT 9902322    2:09.83           
 DIS Eva Vullers                   De Roersoppers         2:00.00 9901848    2:08.10           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
11.10.09 - 14:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:23.29 0000267    1:21.51           
  2. Bo Snijders                   RZL                    1:27.78 0000033    1:25.88           
  3. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:26.35 0000263    1:25.88           
  4. Daniel Vlijt                  De Roersoppers         1:44.98 0100183    1:38.01           
  5. Twan Swagten                  De Roersoppers         2:00.00 0001123    1:59.19           
  6. Enzo Schmetzer                De Roersoppers         2:00.00 0100439    2:02.99           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
11.10.09 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)           NT 0200074    2:23.33           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
11.10.09 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roel Slobbe                   Patrick                1:29.18 9901287    1:28.90           
  2. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:31.44 9900667    1:30.09           
  3. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:32.78 9901877    1:31.13           
  4. Cas Louwarts                  Rz                          NT 9901249    1:35.15           
  5. Tjeu Gehlen                   De Roersoppers         2:02.23 9900535    1:53.08           
  6. Mariano Paulussen             Patrick                1:52.64 9901283    2:00.12           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
11.10.09 - 14:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig        NT 0000526    1:53.68           
  2. Amy Mooren                    De Roersoppers         1:59.59 0000360    1:57.24           
  3. Sarine van Rijt               Patrick                1:59.98 0001194    2:00.50           
  4. Zo Pauwels                   Heldense Zwemverenig   2:12.80 0001034    2:05.09           
  5. Shannan Minkenberg            De Roersoppers         2:00.00 0002100    2:15.28           
 DIS Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig   2:04.22 0000524    1:54.08           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
11.10.09 - 14:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Bongers                RZL                    2:33.82 9602629    2:27.93           
          1:12.22  2:27.93
  2. Robin Meuwissen               Patrick                2:41.99 9602601    2:32.36           
          1:11.84  2:32.36
  3. Ivo Grosveld                  RZL                    3:07.26 9702483    2:43.43           
          1:19.14  2:43.43
  4. Luc Nelissen                  Patrick                2:55.31 9701381    2:44.49           
          1:19.68  2:44.49
  5. Guus Wolswinkel               Rz                     3:09.94 9701677    2:44.67           
          1:22.26  2:44.67
  6. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   3:12.40 9602921    2:49.02           
          1:20.11  2:49.02
  7. Mark Tiemersma                De Roersoppers         3:03.90 9700225    2:58.05           
          1:26.84  2:58.05
  8. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)           NT 9702287    2:59.12           
          1:26.42  2:59.12
  9. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig        NT 9701649    3:01.04           
          1:26.89  3:01.04
 10. Jasper Slobbe                 Patrick                3:06.31 9700435    3:03.38           
          1:29.26  3:03.38
 11. Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)      3:09.36 9604879    3:03.38           
          1:27.60  3:03.38
 12. Luuk Willems                  Patrick                3:25.00 9703191    3:10.79           
          1:33.45  3:10.79
 13. Lars Hamacher                 Patrick                3:20.56 9703189    3:12.45           
          1:33.79  3:12.45
 14. Chris Verheesen               Patrick                3:05.72 9701379    3:24.34           
          1:39.64  3:24.34
 15. Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)           NT 9604889    3:36.59           
          1:45.48  3:36.59
 16. Daan Gehlen                   De Roersoppers         4:09.66 9701637    3:39.37           
          1:42.29  3:39.37
  NG Sven Thoolen                  De Roersoppers         3:55.32 9604059                      

  BM Erik Brouns                   RZL                         NT 9702481    3:47.93           
          1:45.72  3:47.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
11.10.09 - 14:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   2:42.45 9702664    2:35.86           
          1:14.47  2:35.86
  2. Lotte van Haarst              De Roersoppers         2:48.30 9701858    2:44.91           
          1:17.58  2:44.91
  3. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      3:04.51 9802916    2:48.39           
          1:22.91  2:48.39
  4. Femke Snijders                RZL                    2:51.97 9700814    2:53.16           
          1:21.61  2:53.16
  5. Serafina Vlijt                De Roersoppers         3:01.24 9801142    2:53.50           
          1:24.81  2:53.50
  6. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      3:12.91 9700916    2:53.90           
          1:24.58  2:53.90
  7. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   3:05.27 9801362    2:54.37           
          1:25.25  2:54.37
  8. Shae Bours                    Rz                     3:16.52 9803982    2:55.78           
          1:25.14  2:55.78
  9. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   3:04.83 9704548    2:58.13           
          1:24.43  2:58.13
 10. Rian Bongers                  RZL                    3:15.43 9802022    3:00.75           
          1:29.88  3:00.75
 11. Elke Teunissen                Rz                     3:11.83 9703446    3:01.01           
          1:27.01  3:01.01
 12. Lieke Schors                  RZL                    3:16.26 9802024    3:01.14           
          1:27.85  3:01.14
 13. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      2:51.70 9701374    3:03.43           
          1:27.06  3:03.43
 14. Celine Jansen                 De Roersoppers         3:15.18 9705404    3:04.58           
          1:27.37  3:04.58
 15. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig        NT 9801364    3:04.86           
          1:28.82  3:04.86
 16. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig        NT 9801108    3:10.56           
          1:30.15  3:10.56
 17. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         3:29.21 9801032    3:12.89           
          1:35.27  3:12.89
 18. Lucie Vrehen                  Patrick                3:20.26 9703222    3:13.36           
          1:33.01  3:13.36
 19. Lisanne Maessen               De Roersoppers         3:30.00 9801626    3:18.74           
          1:39.56  3:18.74
 20. Aniek Ketelings               Rz                     3:19.30 9800588    3:19.41           
          1:35.58  3:19.41
 21. Jol Hoven                    Noord Limburg(SG)           NT 9704816    3:19.59           
          1:34.69  3:19.59
 22. Valerie Schmitz               De Roersoppers         3:31.62 9801030    3:32.12           
          1:40.94  3:32.12
AFGE Rianne Menten                 Rz                          NT 9801162                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
11.10.09 - 15:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:32.26 9800737    1:32.04           
  2. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:41.76 9800247    1:41.50           
  3. Max Engelen                   De Roersoppers         1:55.00 9801403    2:05.57           
  4. Brain Heimens                 Rz                          NT 9800779    2:10.84           
 DIS Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)      1:48.10 9802891    1:37.82           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Pim Vrehen                    Patrick                     NT 9803525    2:03.28           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
  NG Michel Henkel                 Rz                     1:35.51 9802301                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
11.10.09 - 15:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:24.75 9900918    1:24.08           
  2. Sterre Schlicher              Rz                     1:24.10 9901672    1:27.53           
  3. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:31.39 9901412    1:28.13           
  4. Jiska van Rijt                Patrick                1:47.75 9901880    1:37.65           
  5. Shania Visser                 Rz                     2:00.28 9902794    1:47.43           
  6. Sanne Vilters                 De Roersoppers         1:50.00 9903438    1:57.43           
  7. Larissa Zegers                Rz                     2:13.20 9902788    1:58.59           
  8. Eva Vullers                   De Roersoppers         1:50.00 9901848    2:03.44           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
11.10.09 - 15:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:36.54 0000267    1:34.55           
  2. Daniel Vlijt                  De Roersoppers         1:56.76 0100183    1:52.75           
  3. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:43.11 0000263    1:53.49           
 DIS Enzo Schmetzer                De Roersoppers         2:00.00 0100439                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), + RC
 DIS Twan Swagten                  De Roersoppers         2:00.00 0001123                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), +RC
 DIS Bo Snijders                   RZL                    1:45.61 0000033    1:39.16           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., +RH



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
11.10.09 - 15:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)           NT 0200074    1:26.34           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
11.10.09 - 15:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:49.95 9901877    1:37.91           
  2. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:47.19 9900667    1:44.37           
  3. Cas Louwarts                  Rz                     1:58.77 9901249    1:46.50           
  4. Mariano Paulussen             Patrick                2:04.86 9901283    1:59.87           
 DIS Tjeu Gehlen                   De Roersoppers         1:55.00 9900535                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), +RC
 DIS Roel Slobbe                   Patrick                1:43.43 9901287    1:43.46           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
11.10.09 - 15:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zo Pauwels                   Heldense Zwemverenig   1:04.79 0001034      58.06           
 DIS Lexi Swinkels                 Heldense Zwemverenig     54.78 0000526      55.57           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig     57.76 0000524      56.35           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Amy Mooren                    De Roersoppers           56.13 0000360      59.53           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Shannan Minkenberg            De Roersoppers         1:00.00 0002100    1:03.78           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., +VE



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
11.10.09 - 15:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Bongers                RZL                    3:25.23 9602629    3:13.87           
          1:33.70  3:13.87
  2. Robin Meuwissen               Patrick                3:24.92 9602601    3:13.87           
          1:33.69  3:13.87
  3. Ivo Grosveld                  RZL                    3:37.55 9702483    3:22.94           
          1:37.55  3:22.94
  4. Luc Nelissen                  Patrick                     NT 9701381    3:32.49           
          1:43.25  3:32.49
  5. Nanno Vamos                   Noord Limburg(SG)           NT 9604879    3:33.94           
          1:41.03  3:33.94
  6. Guus Wolswinkel               Rz                          NT 9701677    3:34.95           
          1:46.48  3:34.95
  7. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig        NT 9701649    3:35.68           
          1:46.21  3:35.68
  8. Mark Tiemersma                De Roersoppers              NT 9700225    3:42.63           
          1:47.79  3:42.63
  9. Luuk Willems                  Patrick                     NT 9703191    3:50.26           
          1:54.09  3:50.26
 10. Chris Verheesen               Patrick                     NT 9701379    3:50.31           
          1:53.95  3:50.31
 11. Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)           NT 9702287    3:56.09           
          1:53.10  3:56.09
 12. Lars Hamacher                 Patrick                     NT 9703189    4:17.59           
          2:05.59  4:17.59
 13. Jasper Slobbe                 Patrick                     NT 9700435    4:20.36           
          2:08.01  4:20.36
 14. Daan Gehlen                   De Roersoppers              NT 9701637    5:00.29           
          2:27.19  5:00.29
 DIS Erik Brouns                   RZL                         NT 9702481    4:19.36           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:03.11  4:19.36
 DIS Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)           NT 9604889    4:33.72           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          2:15.17  4:33.72
  NG Sven Thoolen                  De Roersoppers              NT 9604059                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag             Meisjes Junioren 1 en 2
11.10.09 - 15:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:08.95 9702664    3:12.45           
          1:31.94  3:12.45
  2. Elke Teunissen                Rz                     3:39.41 9703446    3:26.47           
          1:39.96  3:26.47
  3. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      3:34.65 9701374    3:29.31           
          1:39.80  3:29.31
  4. Femke Snijders                RZL                    3:36.68 9700814    3:31.12           
          1:42.51  3:31.12
  5. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   3:25.45 9704548    3:31.57           
          1:42.85  3:31.57
  6. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig        NT 9801108    3:34.63           
          1:44.74  3:34.63
  7. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      3:59.36 9700916    3:35.89           
          1:44.55  3:35.89
  8. Lotte van Haarst              De Roersoppers         3:43.98 9701858    3:36.40           
          1:45.43  3:36.40
  9. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)           NT 9802916    3:39.54           
          1:46.22  3:39.54
 10. Lucie Vrehen                  Patrick                3:55.29 9703222    3:41.06           
          1:48.15  3:41.06
 11. Shae Bours                    Rz                     3:38.00 9803982    3:41.22           
          1:45.87  3:41.22
 12. Anouk Rutten                  Rz                          NT 9805012    3:42.61           
          1:44.84  3:42.61
 13. Aniek Ketelings               Rz                          NT 9800588    3:44.06           
          1:47.48  3:44.06
 14. Serafina Vlijt                De Roersoppers         4:00.00 9801142    3:46.62           
          1:49.91  3:46.62
 15. Rian Bongers                  RZL                         NT 9802022    3:46.72           
          1:50.61  3:46.72
 16. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig        NT 9801362    3:49.95           
          1:51.02  3:49.95
 17. Celine Jansen                 De Roersoppers         4:08.58 9705404    3:52.11           
          1:51.07  3:52.11
 18. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         4:10.00 9801032    3:52.78           
          1:55.86  3:52.78
 19. Lieke Schors                  RZL                         NT 9802024    3:53.16           
          1:51.58  3:53.16
 20. Lisanne Maessen               De Roersoppers         4:00.00 9801626    3:53.73           
          1:56.36  3:53.73
 21. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig        NT 9801364    4:04.33           
          1:58.42  4:04.33
 22. Valerie Schmitz               De Roersoppers         4:10.00 9801030    4:14.94           
          2:02.57  4:14.94
 DIS Jol Hoven                    Noord Limburg(SG)           NT 9704816    4:20.12           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:06.99  4:20.12
AFGE Rianne Menten                 Rz                          NT 9801162                      
  NG Xenia Tijssen                 RZL                         NT 9803566                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
11.10.09 - 15:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:39.03 9800247    1:41.22           
  2. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:45.84 9800737    1:52.53           
  3. Owen Ebskamp                  Noord Limburg(SG)      2:06.58 9802891    1:58.66           
  4. Max Engelen                   De Roersoppers         2:00.00 9801403    2:01.84           
  5. Luuk Broens                   RZL                         NT 9802693    2:09.73           
  6. Pim Vrehen                    Patrick                2:26.98 9803525    2:15.72           
 DIS Brain Heimens                 Rz                          NT 9800779    2:09.43           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
  NG Justin Redman                 RZL                    2:03.47 9801453                      
  NG Michel Henkel                 Rz                     1:39.63 9802301                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
11.10.09 - 16:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:32.15 9901412    1:31.66           
  2. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:40.00 9900918    1:38.78           
  3. Jiska van Rijt                Patrick                1:49.89 9901880    1:44.76           
  4. Manouk Verstappen             RZL                    2:10.72 9902322    2:02.09           
  5. Sanne Vilters                 De Roersoppers         2:10.00 9903438    2:04.20           
 DIS Larissa Zegers                Rz                          NT 9902788                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), +RD
 DIS Sterre Schlicher              Rz                     1:39.16 9901672    1:37.80           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Shania Visser                 Rz                     1:54.29 9902794    1:54.32           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Eva Vullers                   De Roersoppers         2:10.00 9901848    2:21.29           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Patrick