Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo deel 1
Bergum, 10.10.2009


Programmanr. 1
10.10.09 - 16:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille1:13.4298007351:11.20
2.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:15.8498012351:16.47
3.Mika ButZcnf'341:20.8798013931:18.45
4.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen1:20.9898025491:20.80
5.Cor PolitiekAvenaNT98042731:29.82
6.Werner VeltmanAvena1:35.7298034171:31.56
7.Jorrit MulderWetterwille1:34.9298013911:32.81
8.Wietze WoudwijkWetterwille1:42.4898004791:33.09
9.Sander BrinkZcnf'341:37.5698021311:38.10
10.Jurjen van de WalHZ&PC HeerenveenNT98-042671:46.52


<< TOP >>
Programmanr. 2
10.10.09 - 16:05
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lysbeth KosterAvena1:45.6499019521:41.89
2.Myrna van DuijvenIsisNT99002521:47.50
3.Lisanne FaberHZ&PC Heerenveen1:47.4799016221:48.11
4.Ilse WeggemansZcnf'341:46.4399021501:48.16
5.Sabine LagewegHZ&PC Heerenveen1:53.4999009261:53.69
6.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:53.4999010841:55.20
7.Marjanke HelmhoutHZ&PC HeerenveenNT99035581:57.69
8.Liv FledderusDe Forel2:14.0099023881:58.32
9.Christien liemburgHZ&PC HeerenveenNT99036721:58.63
10.Jildau HoltropHZ&PC Heerenveen1:59.9499028321:58.74


<< TOP >>
Programmanr. 3
10.10.09 - 16:12
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thijs HoekstraHZ&PC Heerenveen1:45.2600004951:34.04
2.Bas KosterWetterwille1:48.6700004151:37.94
3.Jelmar KoopmanDe Forel2:01.8001002491:48.52
4.Justin VisserHZ&PC HeerenveenNT01003372:01.29
5.Remco DijkstraHZ&PC HeerenveenNT01007892:06.99
6.Quentin RuizHZ&PC Heerenveen2:25.6601001872:10.34
7.Martijn WestenbergDe Forel2:23.7801002512:10.92
DISJelmer HallemaAvenaNT0001595
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 4
10.10.09 - 16:17
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marike de JongAvenaNT01010741:53.33
2.Eline v/d WalAvena2:09.4101009301:58.92
3.Janneke WeilandWetterwille2:10.5101001282:06.25
DISElriecke BuurlageZcnf'34NT01005242:06.85
SM - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
10.10.09 - 16:20
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors VerweijAvena1:19.6899005591:23.19
2.Daan ZwertbroekHZ&PC Heerenveen1:24.5899004631:27.88
3.Jelmer MeijerIsisNT99001771:29.00
4.Almar KleefstraWetterwille1:31.7999005551:29.10
5.Erwin HeinsiusHZ&PC Heerenveen1:28.2799006951:29.38
6.Rob van WierHZ&PC Heerenveen1:35.6299006971:30.97
7.Edwin van DelftDe Forel1:47.0099016091:32.14
8.Jort BoomhouwerZcnf'341:32.2799010531:34.50
9.Gerco GanzevoortHZ&PC Heerenveen1:54.5099020911:51.75
10.Laurens TerlaakpootAvenaNT99025631:51.92
11.Fernand BottemaHZ&PC HeerenveenNT99027032:03.43
AFGEMKaram KhudojanHZ&PC HeerenveenNT9902575


<< TOP >>
Programmanr. 6
10.10.09 - 16:26
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eva KosterWetterwille1:48.8600007281:44.52
2.Anna HarbersHZ&PC Heerenveen1:46.8900012501:44.97
3.Irith BuursmaHZ&PC Heerenveen1:46.6000016481:51.42
4.Marthe LubbertsHZ&PC Heerenveen1:57.5400008461:53.20
5.Celeste SijtsmaHZ&PC Heerenveen1:59.8900004421:58.82
6.Romy JalvingHZ&PC Heerenveen2:08.8900006162:01.80
7.Jeske MoerenhoutDe Forel2:09.3700003902:02.50
8.Eline MulderDe Forel3:00.0000021902:27.72
9.Larisa DuikerHZ&PC HeerenveenNT00024102:28.56
DISFardau van der MeulenWetterwille1:54.8200004081:54.98
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISLoes WalrechtHZ&PC Heerenveen1:55.3600010581:55.78
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
10.10.09 - 16:33
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lars RoelofsDe Forel2:49.0696026671:15.082:35.52
2.Allard VeenstraZcnf'342:50.0097034531:18.382:36.87
3.Bart WeilandWetterwille2:49.5797007771:17.582:38.88
4.Koen van der EemsWetterwille3:03.0197008071:18.732:41.33
5.Matthijs JansenWetterwille2:58.3696023791:18.982:42.99
6.Derk WiggersWetterwille3:13.3297004251:24.582:47.92
7.Jorn LampersWetterwille3:17.5797008011:19.702:54.93
8.Niels KoopmanDe Forel3:05.7897018671:25.142:55.13
9.Wiebe Auke PostmaWetterwille3:52.0097026571:26.132:57.24
10.Elmo DoornDe Forel3:03.6996019953:05.52
11.Jonne WestenbergDe Forel3:02.4796016951:30.673:11.09
12.Jurriën WerminkZcnf'343:18.9597000411:33.453:12.69
13.Danny DamhuisDe Forel3:03.3496006233:12.92
14.Franck FluitmanDe Forel3:45.3297018651:34.343:19.55
15.Lars DeinumWetterwille3:43.0097037831:39.133:32.81
AFGEMRico TjepkemaWetterwille3:32.699702303


<< TOP >>
Programmanr. 8
10.10.09 - 16:46
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Anna RegnerusWetterwille2:43.2897016561:24.082:47.62
2.Nynke YtsmaWetterwille2:53.7497016541:25.452:53.42
3.Astrid de VegtZcnf'343:05.0098000361:26.152:53.72
4.Jildou TemmingAvena3:02.0398027681:27.202:57.27
5.Lisanne HassingDe Forel3:00.9997025841:28.952:58.20
6.Rianne WeggemansZcnf'343:18.5397033061:28.842:59.84
7.Astrid HoogendijkDe Forel3:22.8197000861:33.003:11.66
8.Marrit v. AalzumAvena3:38.0098032061:32.463:13.22
9.Fagmar WilpstraWetterwille3:25.0097035941:33.523:13.85
10.Arianne JonkmanZcnf'343:50.0098015901:38.183:19.88
11.Maartje WestenbergDe Forel3:34.5698004061:41.473:33.77
12.Tessa HeinsiusHZ&PC Heerenveen3:58.5697036101:52.013:44.07
13.Amarins SchiereAvenaNT98046661:54.724:06.14
AFGEMMyran KleefstraWetterwille3:20.009701658


<< TOP >>
Programmanr. 9
10.10.09 - 17:00
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille1:22.8398007351:22.39
2.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:28.3298012351:28.56
3.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen1:33.2398025491:34.50
4.Mika ButZcnf'341:37.0598013931:35.13
5.Jorrit MulderWetterwille1:46.6298013911:39.99
6.Werner VeltmanAvena1:45.1698034171:43.41
7.Wietze WoudwijkWetterwille2:04.3398004791:50.70
8.Sander BrinkZcnf'34NT98021311:52.40


<< TOP >>
Programmanr. 10
10.10.09 - 17:21
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lysbeth KosterAvena1:25.0699019521:31.05
2.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:24.8099010841:31.05
3.Myrna van DuijvenIsisNT99002521:33.60
4.Liv FledderusDe Forel1:52.0099023881:33.95
5.Giulia v/d GootAvena1:39.1499033201:34.94
6.Ilse WeggemansZcnf'341:33.2299021501:35.67
7.Sabine LagewegHZ&PC Heerenveen1:29.8599009261:35.83
8.Lisanne FaberHZ&PC Heerenveen1:42.9799016221:38.02
9.Jildau HoltropHZ&PC Heerenveen1:41.5499028321:41.78
10.Marjanke HelmhoutHZ&PC HeerenveenNT99035581:51.75
11.Christien liemburgHZ&PC HeerenveenNT99036721:51.89
12.Rinneke v OmmenAvenaNT99028801:54.23


<< TOP >>
Programmanr. 11
10.10.09 - 17:26
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thijs HoekstraHZ&PC Heerenveen1:53.3700004951:44.46
2.Bas KosterWetterwille2:00.9700004152:01.55
3.Jelmar KoopmanDe Forel2:18.9901002492:05.48
4.Martijn WestenbergDe Forel2:38.4701002512:32.54
DISRemco DijkstraHZ&PC HeerenveenNT0100789
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISQuentin RuizHZ&PC HeerenveenNT0100187
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISJelmer HallemaAvenaNT0001595
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISJustin VisserHZ&PC HeerenveenNT01003371:58.89
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 12
10.10.09 - 17:32
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marike de JongAvenaNT010107444.82
2.Janneke WeilandWetterwille1:00.06010012858.71
DISEline v/d WalAvena1:03.00010093056.33
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISElriecke BuurlageZcnf'34NT01005241:05.70
VJ - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
10.10.09 - 17:34
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors VerweijAvena1:28.1399005591:32.83
2.Erwin HeinsiusHZ&PC Heerenveen1:38.7499006951:39.29
3.Daan ZwertbroekHZ&PC Heerenveen1:35.7499004631:39.79
4.Almar KleefstraWetterwille1:39.5299005551:40.60
5.Rob van WierHZ&PC Heerenveen1:45.6899006971:44.33
6.Edwin van DelftDe ForelNT99016091:48.07
7.Jort BoomhouwerZcnf'341:52.5799010531:54.97
8.Laurens TerlaakpootAvenaNT99025631:59.63
DISJelmer MeijerIsisNT99001771:54.98
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISGerco GanzevoortHZ&PC HeerenveenNT99020912:01.32
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 14
10.10.09 - 17:39
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eva KosterWetterwille46.71000072845.19
2.Anna HarbersHZ&PC Heerenveen46.74000125047.90
3.Celeste SijtsmaHZ&PC Heerenveen56.19000044253.84
4.Loes WalrechtHZ&PC HeerenveenNT000105857.74
5.Fardau van der MeulenWetterwille54.51000040858.26
6.Irith BuursmaHZ&PC Heerenveen55.5100016481:02.25
DISMarthe LubbertsHZ&PC Heerenveen53.94000084655.07
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRomy JalvingHZ&PC HeerenveenNT00006161:01.28
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISEline MulderDe Forel1:22.6900021901:02.06
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 15
10.10.09 - 17:43
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Allard VeenstraZcnf'343:45.0097034531:33.803:10.89
2.Lars RoelofsDe Forel3:27.5796026671:31.773:11.70
3.Koen van der EemsWetterwille3:43.0097008071:40.823:25.45
4.Matthijs JansenWetterwille3:33.4596023791:41.223:29.67
5.Derk WiggersWetterwille4:10.0097004253:33.63
6.Jorn LampersWetterwille3:59.0097008011:45.873:40.20
7.Jonne WestenbergDe Forel4:03.3796016951:50.963:45.78
8.Jurriën WerminkZcnf'344:15.0097000411:53.963:50.85
9.Elmo DoornDe Forel3:51.9596019951:53.243:54.41
10.Niels KoopmanDe Forel4:03.0097018671:54.803:56.48
11.Danny DamhuisDe Forel3:51.5796006231:54.383:57.95
DISWiebe Auke PostmaWetterwille4:02.0097026571:46.263:36.54
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBart WeilandWetterwille4:00.0097007771:49.243:40.20
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISFranck FluitmanDe Forel4:15.2297018651:54.623:58.20
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISLars DeinumWetterwille4:33.0097037831:58.674:04.48
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMRico TjepkemaWetterwille4:32.009702303


<< TOP >>
Programmanr. 16
10.10.09 - 17:59
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Nynke YtsmaWetterwille3:28.6697016541:40.213:24.65
2.Anna RegnerusWetterwille3:38.0797016561:42.923:27.76
3.Rianne WeggemansZcnf'343:34.1197033061:42.143:28.11
4.Lisanne HassingDe Forel3:33.5697025841:43.393:30.32
5.Astrid de VegtZcnf'343:50.0098000361:44.913:33.65
6.Jildou TemmingAvena4:10.0098027681:53.983:50.50
7.Fagmar WilpstraWetterwille4:15.0097035941:55.003:52.64
8.Marrit v. AalzumAvena4:15.0098032063:53.29
9.Arianne JonkmanZcnf'343:50.0098015901:56.804:01.75
10.Maartje WestenbergDe Forel4:30.0098004062:02.724:15.22
11.Tessa HeinsiusHZ&PC Heerenveen4:43.8297036102:10.664:29.76
12.Astrid HoogendijkDe Forel4:05.2297000862:15.714:41.83
DISAmarins SchiereAvenaNT98046662:05.764:16.95
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMyran KleefstraWetterwille4:20.009701658


<< TOP >>
Programmanr. 17
10.10.09 - 18:14
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen1:34.0398025491:32.01
2.Mirko van LigtenbergWetterwille1:37.6198007351:35.94
3.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:36.1098012351:35.94
4.Werner VeltmanAvena1:47.2598034171:42.82
5.Cor PolitiekAvenaNT98042731:46.51
6.Mika ButZcnf'341:47.3398013931:48.98
7.Wietze WoudwijkWetterwille1:54.3698004791:51.41
8.Jorrit MulderWetterwille1:49.0798013911:51.81
9.Sander BrinkZcnf'342:12.4698021312:10.85
10.Jurjen van de WalHZ&PC HeerenveenNT98-042672:20.04


<< TOP >>
Programmanr. 18
10.10.09 - 18:20
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lysbeth KosterAvena1:35.2099019521:34.74
2.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:32.1099010841:37.12
3.Lisanne FaberHZ&PC Heerenveen2:12.7899016221:45.27
4.Sabine LagewegHZ&PC Heerenveen1:42.2999009261:45.39
5.Giulia v/d GootAvenaNT99033201:45.81
6.Ilse WeggemansZcnf'34NT99021501:48.41
7.Rinneke v OmmenAvenaNT99028802:03.02
8.Christien liemburgHZ&PC HeerenveenNT99036722:03.96
9.Marjanke HelmhoutHZ&PC HeerenveenNT99035582:07.04
DISJildau HoltropHZ&PC Heerenveen1:53.3399028321:51.76
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.