Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 31. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later


D 2 competitie deel 1
Zaandam, 4.10.2009


Programmanr. 1
04-10-2009
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zv Aquarius 1Zv Aquarius4:25.014:26.11
Jessica de Ruiter
Martine Lammers
93
93
1:05.07Sandra Zwaanswijk
Mariska van Engeldorp
85
95
2.De Reuring 1De Reuring4:41.264:41.07
Annemiek Suiker
Channe Noort
95
86
1:09.03Danielle Visser
Marije Wedekind
97
89
3.Dwt 1Dwt4:50.734:50.68
Jikke van den Ende
Krista van Kan
95
89
1:14.83Daphne Romeijn
Anouk Nulkes
94
93
4.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:58.124:53.71
Bente Rogge
Cheryl Cornwall
97
92
1:13.13Arianne Hendriks
Ellen Hoorn
95
93


<< TOP >>
Programmanr. 3
04-10-2009
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Reuring 1De Reuring2:48.822:41.39
Hugo Blom
Huib Koenen
98
97
42.26Remco Visser
Wiebe de Vries
95
96
DISZv Aquarius 1Zv Aquarius2:43.76EB
EB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde.
Niels de Jongh
Martijn van de Zee
96
97
41.81Ivar Foekema
Jeffrey Dekker
95
96
NGDwt 1Dwt2:39.73
Jason Maassen van den Brink, Lloyd Muylaert, Soufiane Ridouani, Jeffrey Camphens


<< TOP >>
Programmanr. 4
04-10-2009
50m rugslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Mitchell RijksZaanstad (SG)NT010036351.68
2.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius1:00.56010074754.14
3.Rick TangermanDwtNT010119157.08
4.Miguel KloosterDwt1:03.3501006131:05.63
AFGEMBas BetsZaanstad (SG)53.400001059

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Melissa VallingaZaanstad (SG)NT000167648.88
2.Maxine SchaapZaanstad (SG)48.80000151249.28
3.Bente KoelemeijZaanstad (SG)52.33000170851.09
4.Lieke RoggeZaanstad (SG)NT000171253.26
5.Irene LigthartZv Aquarius1:07.8700022961:06.36
6.Pien KarstenZv Aquarius1:21.1901010081:09.46
DISJulia EijerZaanstad (SG)56.12010045655.29RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZAYara GaljeZaanstad (SG)NT0100372


<< TOP >>
Programmanr. 6
04-10-2009
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Franka RotterdamZaanstad (SG)49.72980065048.64
2.Rowie KampDe Reuring53.80000106148.85
3.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)50.86980079049.23
4.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius49.91980322249.78
5.Cheryl ObolZaanstad (SG)NT980453850.23
6.Jaimy SwinkelsDe Reuring51.86980430450.32
7.Femke TimmermanDe ReuringNT990416050.47
8.Chantal BouquetZaanstad (SG)51.79980384250.61
9.Simone MulDe Reuring54.77990276651.06
10.Moïse TimmerZaanstad (SG)NT990329251.09
11.Floor KoenenDe Reuring51.22000160651.42
12.Nathalie MeijerZaanstad (SG)52.22980267051.47
13.Cindy PronkDe ReuringNT980495451.81
14.Eline van ZijlZaanstad (SG)51.45980338252.19
15.Ailsa GroeneveldDe Reuring54.65980345052.35FJ 1
16.Regina van 't VeerZaanstad (SG)52.14990078452.35FJ 2
17.Thalita DekkerZv Aquarius51.59980322052.68
18.Anna BruinsZaanstad (SG)54.87990196652.93
19.Mandy van BeverenDe Reuring55.94980344853.18
20.Kim KenbeekZaanstad (SG)NT990231253.67
21.Susan BeemsterboerDe ReuringNT990415853.94
22.Benthe MulderDe Reuring56.65990276454.06
23.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)NT980353254.75
24.Marjolein VisserDe Reuring1:01.42990221654.90
25.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)NT990351054.93
26.Iona van SteltenZaanstad (SG)NT990231455.48
27.Maegan MuylaertDwt1:00.53000098855.69
28.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)NT990174856.62
29.Hannah SchrijverDwt1:08.09000079857.04
30.Priscilla AartsDwt1:04.1698046101:00.21
31.Daniëlle van TintelenDwtNT98049121:05.87
32.Irene LigthartZv Aquarius1:09.1500022961:13.41
DISRosaly RobijnsDwtNT9804912AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISElise RotterdamZaanstad (SG)51.50980065252.48SB
SB - Het hoofd niet tijdens iedere cyclus het wateroppervlak doorbroken.
DISMarijn BosscherDwtNT990169854.98SM
SM - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.


<< TOP >>
Programmanr. 8
04-10-2009
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander SchleeperZaanstad (SG)50.47980184348.04
2.Brian OtjesZv Aquarius47.87990113548.31
3.Daan in de BraektZaanstad (SG)52.84990057148.89
4.Tim KieftZaanstad (SG)54.68990192151.78
5.Barry van EngeldorpZv Aquarius49.13990008952.03
6.Hugo BlomDe Reuring50.66980194952.38
7.Job RozemeijerZaanstad (SG)56.09980184152.42
8.Tim WassenaarZaanstad (SG)53.58990196953.31
9.Milan ProsecZaanstad (SG)NT990056956.35
10.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)NT980372957.72
11.Basil BarrettZaanstad (SG)NT990215758.68
12.Romeyn de VriesDwt1:08.9198037951:06.69
DISMaarten JankieDwt57.1598agvMJ55.76SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMJesper LutenZaanstad (SG)55.629801101


<< TOP >>
Programmanr. 9
04-10-2009
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bente RoggeZaanstad (SG)1:31.4097015361:21.96
2.Ilse MulderDe Reuring1:26.0796046521:24.75
3.Romy NulkesDwt1:29.4296010101:25.00
4.Denise OtjesZv Aquarius1:23.1196013781:25.37
5.Kyla GroeneveldDe Reuring1:34.8897034541:30.12
6.Kaylee BeckZaanstad (SG)1:30.0496056701:31.34
7.Noortje RotterdamZaanstad (SG)1:32.5896032181:31.89
8.Fleur BonkerkZaanstad (SG)NT98033761:32.42
9.Michelle NieropZaanstad (SG)NT96032421:33.43
10.Sanne de JongZaanstad (SG)1:41.629704402FJ 11:37.10
11.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:39.309803222FJ 21:37.10
12.Kim HiemstraDe Reuring1:36.9097039661:37.31
13.Benthe de VriesDe Reuring1:37.9498019141:38.35
14.Thessa van LeeuwenZaanstad (SG)NT97056821:39.63
15.Sarissa WiersumZaanstad (SG)1:50.0297045181:41.83
16.Alicia FurumayaDe Reuring1:40.2197039681:43.22
17.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)NT97021761:50.97
18.Anne OvereemDwtNT96059461:59.12
DISLarissa TeeuwenZaanstad (SG)NT9705482RH1:47.68
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMEva VisserDwt1:31.659601012


<< TOP >>
Programmanr. 10
04-10-2009
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:30.6896023111:28.76
2.Huib KoenenDe Reuring1:32.1597029131:30.25
3.Martijn van de ZeeZv Aquarius1:36.0697042751:30.30
4.Koen de JongZaanstad (SG)1:38.1297003471:32.20
5.Lloyd MuylaertDwt1:39.3296032331:34.23
6.Wiebe de VriesDe Reuring1:32.9396048011:34.73
7.Niels de JonghZv Aquarius1:38.3796032391:40.00
8.Jeffrey DekkerZv Aquarius1:41.6296041571:40.75
9.Hugo MettenDwtNT97035412:01.10
DISBram KooiZaanstad (SG)1:45.229700979RH1:32.10
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZAPatrick Maassen van den BrinkDwtNT9703875
AFGEMMax WestermanZv AquariusNT9704149


<< TOP >>
Programmanr. 11
04-10-2009
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Annemiek SuikerDe Reuring30.81950163631.98
2.Jikke van den EndeDwt31.68950550832.87
3.Daphne RomeijnDwt32.27940389032.93
4.Danielle VisserDe Reuring34.65970134633.12
5.Arianne HendriksZaanstad (SG)36.47950302833.37
6.Emma EijerZaanstad (SG)NT950645633.43
7.Kim LuykenZv Aquarius32.37940355833.65
8.Manon van SchagenZv Aquarius34.54940690434.34
9.Denise OtjesZv Aquarius33.46960137835.68
10.Simone GanzevoortDe ReuringNT970567436.40
11.Jamie Lee BronZaanstad (SG)35.99950602037.69
12.Anne GroenDe Reuring39.32950531337.82
13.Effie van BettenDwtNT950651838.14
14.Sien HelslootDe ReuringNT970567643.54
15.Kim HorstmanDwtNT940719843.75
NGCheyenne ten HoeveZv AquariusNT96Chagv


<< TOP >>
Programmanr. 12
04-10-2009
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen KlijbroekDe Reuring31.01940305330.57
2.Remco VisserDe Reuring31.11950318530.58
3.Jeffrey CamphensDwt33.64950311333.90
4.Casper MeskersZv AquariusNT96Cmagv36.20
5.Stefan MiddelbeekDe ReuringNT970457537.19
6.Jeffrey DekkerZv Aquarius39.30960415740.38
DISNiels de JonghZv Aquarius36.829603239AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZASoufiane RidouaniDwt31.109403587
NG.ZAJason Maassen van den BrinkDwt32.739505063
NG.ZAReinier KorbeeDwtNT9500agv


<< TOP >>
Programmanr. 13
04-10-2009
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jessica de RuiterZv Aquarius1:14.5093061601:15.57
2.Anouk NulkesDwt1:17.6893028761:18.79
3.Kim LuykenZv Aquarius1:21.9694035581:25.72
4.Bente RoggeZaanstad (SG)NT97015361:29.16
5.Charita FurumayaDe Reuring1:33.5195056101:33.43
6.Martine LammersZv Aquarius1:28.1693042621:34.29
7.Cheryl CornwallZaanstad (SG)1:32.8592037501:37.52
8.Jill HendrixDwt1:48.0393032441:39.69
9.Becky VendelDe Reuring1:43.4396046541:42.59
10.Yvonne de JagerDe Reuring1:54.5895056121:44.75
AFGEMMichelle MeierZaanstad (SG)1:28.549405948


<< TOP >>
Programmanr. 15
04-10-2009
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Roland HoogendoornDwt1:07.2593060991:06.52
2.Bart van LeijdenDwt1:15.9892068931:13.57
3.Dennis de RuiterZv Aquarius1:12.9792060691:16.82
4.Hiras FerrandinoDwt1:15.8493065271:20.00
5.Robin StammesDe Reuring1:26.9092028091:24.96
6.Jeffrey CamphensDwt1:55.3695031131:31.33
DISIvar FoekemaZv Aquarius1:31.729502947VE+VC1:30.25
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 18
04-10-2009
Dames, 50m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius37.21950232637.28
2.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius41.71850393441.56
3.Channe NoortDe Reuring40.60860503241.63
4.Ellen HoornZaanstad (SG)41.40930113242.06
5.Chantal van KranenburgZv Aquarius43.08860452844.51
6.Sonia de GraafDwt46.00920580844.72
7.Simone GanzevoortDe ReuringNT970567444.93
8.Manon van SchagenZv Aquarius44.62940690445.40
9.Marije WedekindDe Reuring46.15890458245.81
10.Krista van KanDwt43.86890678846.41
11.Corine KalbfleischDwt45.81520002447.14
12.Sien HelslootDe ReuringNT970567652.27
DISLiesbeth van WalsumDwtNT920778252.49SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGCheyenne ten HoeveZv AquariusNT96Chagv


<< TOP >>
Programmanr. 20
04-10-2009
Heren, 50m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis de GraafDwt32.32870107733.03
2.Wessel van GeldorpDwt38.16930674736.18
3.Michel WigbersDwt37.57800174337.80
4.Bart VerdoornZv Aquarius38.33890639738.10
5.Dennis de ReeZaanstad (SG)36.72800122338.54
6.Ramon van LangelaarZaanstad (SG)38.52850152138.83
7.Pim HendriksDwt38.97920397939.34
8.Jorit van GeldorpDwt39.66910734939.78
9.Bart van LeijdenDwt44.48920689343.08FJ 1
10.Bart de GraafDwt41.97610089943.08FJ 2
11.Arno de GraafZaanstad (SG)42.80600084144.68
12.Casper MeskersZv AquariusNT96Cmagv45.53
13.Stefan MiddelbeekDe ReuringNT970457553.54


<< TOP >>
Programmanr. 21
04-10-2009
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Mitchell RijksZaanstad (SG)NT010036343.41
2.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius58.14010074747.81
3.Miguel KloosterDwt53.88010061349.66
4.Rick TangermanDwtNT010119155.66
AFGEMBas BetsZaanstad (SG)44.890001059

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Maxine SchaapZaanstad (SG)38.80000151242.01
2.Lieke RoggeZaanstad (SG)48.00000171243.34
3.Melissa VallingaZaanstad (SG)NT000167644.35
4.Bente KoelemeijZaanstad (SG)43.23000170844.48
5.Julia EijerZaanstad (SG)42.44010045646.91
6.Irene LigthartZv Aquarius1:02.4300022961:02.44
7.Pien KarstenZv Aquarius1:20.5501010081:09.94
NG.ZAYara GaljeZaanstad (SG)NT0100372


<< TOP >>
Programmanr. 22
04-10-2009
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)43.99980079043.15
2.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius43.17980322243.65
3.Chantal BouquetZaanstad (SG)44.96980384245.25
4.Franka RotterdamZaanstad (SG)48.39980065045.34
5.Floor KoenenDe Reuring47.92000160645.46
6.Susan BeemsterboerDe ReuringNT990415845.97
7.Rowie KampDe Reuring49.28000106146.09
8.Cindy PronkDe ReuringNT980495446.63
9.Elise RotterdamZaanstad (SG)46.51980065247.06
10.Nathalie MeijerZaanstad (SG)47.25980267047.39
11.Anna BruinsZaanstad (SG)50.53990196647.47
12.Regina van 't VeerZaanstad (SG)51.57990078447.84
13.Jaimy SwinkelsDe Reuring50.49980430447.88
14.Mandy van BeverenDe Reuring47.26980344848.03
15.Moïse TimmerZaanstad (SG)NT990329248.50
16.Thalita DekkerZv Aquarius47.91980322048.60
17.Iona van SteltenZaanstad (SG)NT990231448.62
18.Eline van ZijlZaanstad (SG)49.71980338249.15
19.Kim KenbeekZaanstad (SG)NT990231249.61
20.Marjolein VisserDe Reuring58.38990221651.81FJ 1
21.Simone MulDe Reuring56.31990276651.81FJ 2
22.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)NT990351052.37
23.Ailsa GroeneveldDe Reuring51.97980345052.39
24.Femke TimmermanDe ReuringNT990416053.51
25.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)NT980353254.19
26.Hannah SchrijverDwt53.96000079854.25
27.Marijn BosscherDwtNT990169855.29
28.Benthe MulderDe Reuring58.28990276456.21
29.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)NT990174856.62
30.Maegan MuylaertDwt1:07.39000098857.50
31.Priscilla AartsDwt1:00.27980461057.86
32.Rosaly RobijnsDwtNT98049121:04.53
33.Daniëlle van TintelenDwtNT98049121:09.08
34.Irene LigthartZv Aquarius1:07.8700022961:09.99
DISCheryl ObolZaanstad (SG)NT9804538RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 24
04-10-2009
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim KieftZaanstad (SG)47.59990192144.09
2.Hugo BlomDe Reuring45.57980194944.50
3.Sander SchleeperZaanstad (SG)45.76980184344.62
4.Brian OtjesZv Aquarius44.35990113545.06
5.Maarten JankieDwtNT98agvMJ47.14
6.Daan in de BraektZaanstad (SG)51.11990057147.59
7.Barry van EngeldorpZv Aquarius49.08990008949.11
8.Job RozemeijerZaanstad (SG)48.78980184149.31
9.Tim WassenaarZaanstad (SG)52.97990196950.40
10.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)NT980372950.77
11.Milan ProsecZaanstad (SG)NT990056955.75
12.Basil BarrettZaanstad (SG)NT990215759.16
DISRomeyn de VriesDwtNT9803795RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGEMJesper LutenZaanstad (SG)48.959801101


<< TOP >>
Programmanr. 26
04-10-2009
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bente RoggeZaanstad (SG)1:19.7397015361:13.67
2.Kaylee BeckZaanstad (SG)1:21.8696056701:17.96
3.Romy NulkesDwt1:20.7096010101:18.12
4.Noortje RotterdamZaanstad (SG)1:21.3796032181:18.81
5.Ilse MulderDe Reuring1:18.3296046521:20.16
6.Denise OtjesZv Aquarius1:14.5896013781:20.62
7.Kyla GroeneveldDe Reuring1:24.2397034541:22.75
8.Michelle NieropZaanstad (SG)NT96032421:26.05
9.Sanne de JongZaanstad (SG)1:29.7197044021:27.65
10.Kim HiemstraDe Reuring1:21.0697039661:28.75
11.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:24.1498032221:29.82
12.Thessa van LeeuwenZaanstad (SG)NT97056821:31.15
13.Benthe de VriesDe Reuring1:28.509801914FJ 11:31.73
14.Alicia FurumayaDe Reuring1:29.799703968FJ 21:31.73
15.Sarissa WiersumZaanstad (SG)1:37.8297045181:37.30
16.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)NT97054821:37.52
17.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)NT97021761:40.27
18.Sien HelslootDe ReuringNT97056761:42.43
19.Anne OvereemDwt1:46.3096059461:52.25
20.Thalita DekkerZv Aquarius1:45.9798032201:55.03
DISFleur BonkerkZaanstad (SG)NT9803376AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMEva VisserDwt1:26.909601012


<< TOP >>
Programmanr. 28
04-10-2009
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:23.3096023111:19.43
2.Koen de JongZaanstad (SG)1:20.8397003471:20.99
3.Lloyd MuylaertDwt1:31.4796032331:22.93
4.Huib KoenenDe Reuring1:23.0397029131:23.40
5.Niels de JonghZv Aquarius1:25.0396032391:24.16
6.Bram KooiZaanstad (SG)1:34.7597009791:24.53
7.Wiebe de VriesDe Reuring1:33.3196048011:28.98
8.Jeffrey DekkerZv Aquarius1:34.6296041571:34.41
9.Hugo MettenDwt1:55.1997035411:51.74
DISMartijn van de ZeeZv Aquarius1:24.959704275VRA
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
NG.ZAPatrick Maassen van den BrinkDwt1:41.959703875
AFGEMMax WestermanZv AquariusNT9704149


<< TOP >>
Programmanr. 31
04-10-2009
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:20.3295023261:23.10
2.Arianne HendriksZaanstad (SG)1:32.0395030281:30.19
3.Daphne RomeijnDwt1:30.8494038901:31.12
4.Annemiek SuikerDe Reuring1:31.6795016361:33.59
5.Jamie Lee BronZaanstad (SG)1:34.0995060201:34.28
6.Emma EijerZaanstad (SG)NT95064561:35.87
7.Danielle VisserDe Reuring1:40.5097013461:37.57
8.Manon van SchagenZv Aquarius1:38.929406904FJ 11:38.40
9.Jikke van den EndeDwt1:37.169505508FJ 21:38.40
10.Anne GroenDe Reuring1:47.6295053131:38.59
11.Effie van BettenDwtNT95065181:45.77
12.Kim HorstmanDwt2:02.2394071981:56.96
NGCheyenne ten HoeveZv AquariusNT96Chagv


<< TOP >>
Programmanr. 33
04-10-2009
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ivar FoekemaZv Aquarius1:26.5395029471:26.91
2.Jeffrey CamphensDwt1:33.0995031131:33.19
3.Jeroen KlijbroekDe Reuring1:38.5394030531:34.24
4.Remco VisserDe Reuring1:39.4895031851:42.39
5.Martijn van de ZeeZv Aquarius1:40.8297042751:45.01
6.Stefan MiddelbeekDe ReuringNT97045751:58.71
NG.ZAReinier KorbeeDwtNT9500agv
NG.ZASoufiane RidouaniDwt1:41.919403587
NG.ZAJason Maassen van den BrinkDwt1:47.539505063
AFGEMMax WestermanZv AquariusNT9704149


<< TOP >>
Programmanr. 34
04-10-2009
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Anouk NulkesDwt2:19.47930287632.521:10.182:25.28
2.Jessica de RuiterZv Aquarius2:24.1093061601:10.942:28.31
3.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:20.97950232633.261:14.262:34.85
4.Martine LammersZv Aquarius2:41.5093042621:16.702:41.39
5.Cheryl CornwallZaanstad (SG)2:30.90920375035.851:17.402:41.73
6.Kim LuykenZv Aquarius2:34.72940355835.701:16.852:43.58
7.Charita FurumayaDe Reuring2:55.80950561041.121:29.103:00.62
8.Becky VendelDe Reuring3:03.50960465442.361:29.323:02.22
9.Jill HendrixDwt2:52.9793032443:06.65
10.Yvonne de JagerDe Reuring3:10.7795056121:32.233:10.81
11.Simone GanzevoortDe ReuringNT970567441.711:30.543:11.40
AFGEMMichelle MeierZaanstad (SG)NT9405948


<< TOP >>
Programmanr. 36
04-10-2009
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Roland HoogendoornDwt2:11.62930609930.441:04.122:12.25
2.Hiras FerrandinoDwt2:18.2293065271:07.462:19.69
3.Dennis de RuiterZv Aquarius2:16.18920606931.731:07.672:20.06
4.Robin StammesDe Reuring2:26.93920280932.531:09.822:25.50
5.Pim HendriksDwt2:31.00920397933.121:11.682:31.37
6.Bart van LeijdenDwt2:36.75920689334.431:13.952:35.80
7.Wessel van GeldorpDwt2:51.20930674733.701:15.292:46.85
8.Ivar FoekemaZv Aquarius2:52.3995029471:22.583:00.10


<< TOP >>
Programmanr. 38
04-10-2009
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Anouk NulkesDwt1:14.2393028761:15.75
2.Jessica de RuiterZv Aquarius1:13.7993061601:16.03
3.Marije WedekindDe Reuring1:19.168904582FJ 11:19.87
4.Daphne RomeijnDwt1:19.369403890FJ 21:19.87
5.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius1:19.6585039341:20.01
6.Ellen HoornZaanstad (SG)1:22.4393011321:23.18
7.Channe NoortDe Reuring1:21.3586050321:24.92
8.Jikke van den EndeDwt1:27.4895055081:25.40
9.Martine LammersZv Aquarius1:22.4093042621:27.00
10.Chantal van KranenburgZv Aquarius1:27.6786045281:29.03
11.Krista van KanDwt1:30.6389067881:29.38
12.Corine KalbfleischDwt1:38.1352000241:46.35
DISSonia de GraafDwtNT9205808VE1:45.08
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 39
04-10-2009
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dennis de GraafDwt1:08.5687010771:07.75
2.Michel WigbersDwt1:12.4180017431:12.89
3.Peter van de BorDwt1:12.5084028971:12.99
4.Ramon van LangelaarZaanstad (SG)1:09.8685015211:13.72
5.Dennis de RuiterZv Aquarius1:11.5992060691:15.06
6.Dennis de ReeZaanstad (SG)1:10.7580012231:16.99
7.Bart VerdoornZv Aquarius1:18.3789063971:20.29
8.Arno de GraafZaanstad (SG)1:20.5060008411:22.28
9.Bart de GraafDwt1:32.3761008991:33.63
DISJorit van GeldorpDwt1:24.349107349AQ
Dubbele zwemkleding


<< TOP >>
Programmanr. 40
04-10-2009
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:26.202:22.53
Franka Rotterdam
Noortje Rotterdam
98
96
39.51Kaylee Beck
Bente Rogge
96
97
2.De Reuring 1De Reuring2:22.762:23.74
Kim Hiemstra
Ilse Mulder
97
96
39.31Kyla Groeneveld
Danielle Visser
97
97
3.De Reuring 2De Reuring2:33.952:39.47
Alicia Furumaya
Jaimy Swinkels
97
98
40.06Becky Vendel
Ailsa Groeneveld
96
98
DISDwt 1Dwt2:56.49EA
EA - Te vroeg overgenomen.
Romy Nulkes
Rosaly Robijns
96
98
34.87Priscilla Aarts
Anne Overeem
98
96
NGZv Aquarius 1Zv AquariusNT
Thalita Dekker, Cheyenne ten Hoeve, Isabel van den Nieuwndijk, Denise Otjes


<< TOP >>
Programmanr. 41
04-10-2009
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dwt 1Dwt4:17.844:16.03
Roland Hoogendoorn
Pim Hendriks
93
92
1:00.84Bart van Leijden
Hiras Ferrandino
92
93
2.Zv Aquarius 1Zv Aquarius5:06.195:08.43
Ivar Foekema
Martijn van de Zee
95
97
1:14.68Niels de Jongh
Dennis de Ruiter
96
92
DISDe Reuring 1De Reuring4:58.53EA
EA - Te vroeg overgenomen.
Stefan Middelbeek
Robin Stammes
97
92
1:24.76Remco Visser
Jeroen Klijbroek
95
94