Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Dames, 4 x 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 401. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 23. Meisjes, 25m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Jongens, 25m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 35. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 37. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later


BZV
'S-Hertogenbosch, 4.10.2009


Programmanr. 1
4-10-2009 - 13:45
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zegenwerp 1Zegenwerp4:26.184:24.08
Tamarah van der Pasch
Robin Hilgerdenaar
94
96
1:03.50Jolijn van der Schoot
Emma Verhoeven
93
93
2.De Waalstroom 1De Waalstroom4:27.304:26.54
Cindy Hendriks
Alja Huibers
92
91
1:06.13Danielle Thijssen
Kimberley Teunissen
93
92
3.Bzv 1BZV 's-hertogenbosch4:20.894:27.53
Margit Tibosch
Michelle Berg
91
78
1:07.95Arja den Boer
Linda Schellekens
94
88
4.Bzv 2BZV 's-hertogenbosch4:37.884:43.79
Laura van Hassel
Annemijn van Grinsven
83
88
1:09.63Linda Coelingh
Yolande Stupers
91
90
5.Zegenwerp 2Zegenwerp4:45.324:49.43
Patricia Becks
Melissa van der Schoot
87
92
1:09.18Anita Engels
Anne Jansen
90
88


<< TOP >>
Programmanr. 3
4-10-2009 - 13:51
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bzv 1BZV 's-hertogenbosch2:20.152:19.17
Guus Vermeulen
Jeffrey Duif
97
94
39.20Diederick Groeneveld
Marco Hoogenraad
95
95
2.De Waalstroom 1De Waalstroom2:24.142:28.84
Bram Blonk
Jip Durieux
95
94
35.18Daan Viering
Jeppe Komdeur
94
96
3.Zegenwerp 1Zegenwerp2:30.912:30.76
Jeffrey Poirters
Bobby Visser
95
96
36.64Richie van Empel
Gijs van Weelie
96
97


<< TOP >>
Programmanr. 401
4-10-2009 - 13:54
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dempsy van LieshoutBZV 's-hertogenbosch52.20000046247.82
2.Lonneke KampmanZegenwerp55.73010014649.98
3.Anouk HornmanBZV 's-hertogenboschNT000225655.39
4.Daphne van NoordenBZV 's-hertogenboschNT00021801:00.94
5.Yara KustersBZV 's-hertogenboschNT01009261:04.17

<< TOP >>
Programmanr. 401
4-10-2009 - 13:54
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tygo van EmpelZegenwerp50.16010054146.37
2.Stef van BoxtelZegenwerp1:01.1200003231:00.70
3.Antoine van DreumelDe Waalstroom1:18.1802001871:08.32
DISPeter de RoijZegenwerp57.06000061352.94
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
4-10-2009 - 13:58
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Manon KampmanZegenwerp1:48.16000061449.661:44.96
2.Emmeke ArendsDe Waalstroom1:55.67980199852.031:51.16
3.Lisa RambachDe Waalstroom2:07.21990365255.301:55.02
4.Janneke WoutersBZV 's-hertogenbosch1:55.09990093252.701:55.20
5.Puk de RoijZegenwerp2:00.47980202055.311:55.78
5.Anouk GerritsZegenwerp1:45.8099009921:55.78
7.Renske HornmanBZV 's-hertogenbosch2:06.07980356254.881:55.98
8.Robin van't HofZegenwerp2:01.12980419256.251:57.47
9.Rixt LettingaDe Waalstroom2:13.5098004801:00.902:05.54
10.Lette AlsemgeestZegenwerp2:12.30990333258.452:06.39
11.Daphne HelsperDe WaalstroomNT990410059.922:07.62
12.Kayleigh van BreugelBZV 's-hertogenbosch2:07.2299012841:01.212:11.25
13.Saartje VermeulenBZV 's-hertogenbosch2:07.7899009341:01.742:14.77
14.Jinte Groen van WettumDe Waalstroom2:28.5999026241:02.232:17.67
15.Gallyon Olde HengelDe Waalstroom2:26.0299029261:05.782:27.96
NG.ZANan van der EerdenZegenwerp1:59.21980385851.61


<< TOP >>
Programmanr. 7
4-10-2009 - 14:06
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ted HuijsmansZegenwerp1:46.10980123150.191:47.32
2.Sander SomersZegenwerp1:51.02990095152.101:48.57
3.Gijs MulderBZV 's-hertogenbosch2:00.57990074755.401:59.55
4.Jasper ArendsDe Waalstroom1:59.53000152955.001:59.79
5.Pepijn SixZegenwerp2:05.9399022811:02.892:11.46
6.Karsten PaardenkooperDe Waalstroom2:22.2299023751:02.432:11.55
7.Thijs ArendsDe Waalstroom2:32.5400018511:03.202:16.82
AFGEMFabian van BeekZegenwerp1:46.829800635


<< TOP >>
Programmanr. 9
4-10-2009 - 14:12
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Robin HilgerdenaarZegenwerp1:18.8796051901:18.02
2.Carlijn VieringDe Waalstroom1:20.7897011421:20.54
3.Julia MarasabessyBZV 's-hertogenbosch1:24.0896018201:24.86
4.Manon van LithZegenwerp1:30.0096055441:25.83
5.Manouschka van BeekZegenwerp1:24.7296036281:26.26
6.Mandy HuijsmansZegenwerp1:31.1296015461:26.94
7.Simone van den ElzenBZV 's-hertogenbosch1:28.7597019801:27.07
8.Lotte van GrinsvenZegenwerp1:28.5896015441:30.17
9.Femke KuipersZegenwerp1:45.5396015481:38.73
10.Anouk VerberneBZV 's-hertogenbosch1:54.9297046381:46.55
11.Tessa van HelvoirtBZV 's-hertogenbosch1:58.1097029781:49.55
NG.ZACedra HorstinkDe Waalstroom1:44.219605634
AFGEMJaimy VennixZegenwerp1:40.419703026


<< TOP >>
Programmanr. 10
4-10-2009 - 14:20
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Richie van EmpelZegenwerp1:20.1496036311:19.94
2.Robin van ZijlBZV 's-hertogenbosch1:33.7796018691:28.54
3.Joren den BoerBZV 's-hertogenbosch1:39.4796014631:29.55
4.Guus VermeulenBZV 's-hertogenbosch1:34.5197015931:31.87
5.Jeppe KomdeurDe Waalstroom1:46.5796040971:34.13
6.Bram van HultenZegenwerpNT96034531:40.32
7.Teun MaurixZegenwerp1:52.5497022031:50.08
8.Jesse DeenenZegenwerpNT97046031:52.40
9.Lasse van GrinsvenZegenwerp1:52.7297026272:00.70
DISGijs van WeelieZegenwerp1:40.7497012531:41.82
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJelle VerploegenDe Waalstroom2:04.2196047871:43.25
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISWouter MeekesDe Waalstroom2:15.2197040492:04.80
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMWillem KleinendorstBZV 's-hertogenbosch1:25.399602443


<< TOP >>
Programmanr. 11
4-10-2009 - 14:28
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tamarah van der PaschZegenwerp29.25940330828.17
2.Julie KleijzenBZV 's-hertogenbosch31.54950295831.30
3.Manon BruijnsDe Waalstroom32.55950243032.14
4.Judith van der KnaapDe Waalstroom32.73940694432.82
5.Daniela RiitanoZegenwerp34.60950609233.10
6.Sietske van ZijlBZV 's-hertogenbosch33.63940323234.90
7.Daphne PortegijsZegenwerp35.15950481435.29
8.Fardau LettingaDe Waalstroom36.24940536436.13
9.Anika KuipersZegenwerp38.28940345237.99
10.Merel MeekesDe Waalstroom40.34950630838.99
11.Hanna RogelsDe Waalstroom43.02950643639.13
AFGEMDesiree PeltenburgZegenwerp33.209403304


<< TOP >>
Programmanr. 12
4-10-2009 - 14:30
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Diederick GroeneveldBZV 's-hertogenbosch29.71950212329.66
2.Daan VieringDe Waalstroom29.64940383929.76
3.Jeffrey DuifBZV 's-hertogenbosch29.90940136530.02
4.Bram BlonkDe Waalstroom31.91950247530.98
5.Jeffrey PoirtersZegenwerp33.21950412731.09
6.Marco HoogenraadBZV 's-hertogenbosch32.44950305131.43
7.Victor vd WeteringBZV 's-hertogenbosch33.22940417931.56
8.Pim van HelvoirtBZV 's-hertogenbosch36.45940432734.18
9.Jip DurieuxDe Waalstroom34.73940563934.82
10.Sam MirBZV 's-hertogenbosch39.43950434135.74
11.Sofian RechchadBZV 's-hertogenbosch37.02950279337.06
NG.ZABobby VisserZegenwerp33.949601437


<< TOP >>
Programmanr. 13
4-10-2009 - 14:33
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kimberley TeunissenDe Waalstroom1:07.86920174231.241:07.98
2.Emma VerhoevenZegenwerp1:19.85930332635.891:19.67
3.Arja den BoerBZV 's-hertogenbosch1:24.15940563438.051:21.49
4.Danielle ThijssenDe Waalstroom1:23.74930609438.601:23.99
5.Tessa VisserZegenwerp1:28.37930645240.111:27.85
6.Laura van ReenDe Waalstroom1:19.81930630040.171:29.68
7.Melissa van der SchootZegenwerp1:25.71920312041.681:30.21
8.Jolijn van der SchootZegenwerp1:29.67930227841.171:30.42
9.Cindy DuifBZV 's-hertogenbosch1:39.3092059601:46.48


<< TOP >>
Programmanr. 15
4-10-2009 - 14:38
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bryan MeeuwissenDe Waalstroom1:03.79920089330.441:05.13
2.Mark SchellekensBZV 's-hertogenbosch1:12.56920115331.991:10.58
3.Bern HoevenZegenwerp1:12.79930177331.761:12.76
4.Stefan EngelsZegenwerp1:18.75920198533.921:16.65
5.Haiko SleumerZegenwerp1:25.43930425138.301:24.36
6.Jeroen StraatmanZegenwerp1:35.20920704140.821:28.24


<< TOP >>
Programmanr. 17
4-10-2009 - 14:40
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Linda SchellekensBZV 's-hertogenboschNT880385438.131:21.89
2.Margit TiboschBZV 's-hertogenbosch1:28.98910469642.591:29.48
3.Michelle BergBZV 's-hertogenbosch1:30.11780004843.701:29.80
4.Patricia BecksZegenwerp1:30.94870594644.341:31.18
5.Yolande StupersBZV 's-hertogenbosch1:31.13900797843.801:32.18
6.Linda CoelinghBZV 's-hertogenbosch1:36.40910498643.871:32.74
7.Cindy HendriksDe Waalstroom1:30.74920767244.071:32.92
8.Marjoke DebetsDe Waalstroom1:35.30860076844.931:33.75
9.Anita EngelsZegenwerp1:32.12900101644.871:33.83
10.Anne JansenZegenwerp1:32.66880205444.011:33.89
11.Laura van HasselBZV 's-hertogenbosch1:32.85830255245.981:35.64
12.Alja HuibersDe Waalstroom1:37.90910135246.511:37.82
13.Rebecca ThijssenDe Waalstroom1:34.99930719246.761:38.16
AFGEMJoke MinkelsZegenwerp1:39.199002592
AFGEMAnnemijn van GrinsvenBZV 's-hertogenbosch1:48.118801450


<< TOP >>
Programmanr. 19
4-10-2009 - 14:47
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bart van der AarBZV 's-hertogenbosch1:08.21890000532.511:10.10
2.Raga FloresBZV 's-hertogenbosch1:10.72890090333.001:10.18
2.Kenny van KriekenBZV 's-hertogenbosch1:08.48900167532.241:10.18
4.Dirk ZeelteDe Waalstroom1:09.45910591133.861:11.02
5.Hermie MinkelsBZV 's-hertogenbosch1:14.29870224933.401:12.49
6.Leon HuijsmansZegenwerp1:15.87690044135.701:14.88
7.Niek HavekesDe Waalstroom1:11.48860112735.211:14.93
8.Stef HoevenZegenwerp1:14.76900122335.191:16.11
9.Mehmet DemirciBZV 's-hertogenbosch1:26.57910045137.631:20.93
10.Luuk LeeringZegenwerp1:20.36870202138.771:22.38
11.Tom HavekesDe Waalstroom1:20.07890111939.041:22.45
12.Martin MartensBZV 's-hertogenbosch1:24.42870217340.121:25.56
13.Charlie van AkenDe Waalstroom1:27.65920562542.301:29.82
14.Fons TerstappenBZV 's-hertogenbosch1:28.79890581542.181:29.98
15.Mike VaesBZV 's-hertogenboschNT910682142.651:30.88
16.Guus VerhoevenZegenwerp1:38.51910462946.301:40.89


<< TOP >>
Programmanr. 21
4-10-2009 - 14:53
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tygo van EmpelZegenwerp42.19010054140.76
2.Stef van BoxtelZegenwerp44.93000032345.92
3.Peter de RoijZegenwerp56.29000061346.34
4.Antoine van DreumelDe Waalstroom1:10.6502001871:04.32

<< TOP >>
Programmanr. 21
4-10-2009 - 14:53
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lonneke KampmanZegenwerp42.42010014643.76
2.Anouk HornmanBZV 's-hertogenbosch1:03.43000225651.70
3.Yara KustersBZV 's-hertogenbosch1:00.14010092656.60


<< TOP >>
Programmanr. 22
4-10-2009 - 14:57
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon KampmanZegenwerp43.04000061442.42
2.Anouk GerritsZegenwerp45.37990099244.06
3.Puk de RoijZegenwerp51.30980202045.89
4.Janneke WoutersBZV 's-hertogenbosch47.92990093247.98
5.Saartje VermeulenBZV 's-hertogenbosch49.73990093449.29
6.Renske HornmanBZV 's-hertogenbosch53.33980356250.06
7.Emmeke ArendsDe Waalstroom52.34980199851.16
8.Lisa RambachDe Waalstroom1:01.21990365252.07
9.Kayleigh van BreugelBZV 's-hertogenbosch1:03.04990128453.89
10.Robin van't HofZegenwerp59.13980419255.39
11.Lette AlsemgeestZegenwerp1:00.96990333259.04
12.Rixt LettingaDe Waalstroom1:06.2998004801:03.70
13.Gallyon Olde HengelDe Waalstroom1:09.5799029261:04.00
14.Jinte Groen van WettumDe Waalstroom1:16.4899026241:11.64
DISDaphne HelsperDe WaalstroomNT990410057.32
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZANan van der EerdenZegenwerp52.709803858


<< TOP >>
Programmanr. 24
4-10-2009 - 15:02
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander SomersZegenwerp46.99990095147.75
2.Ted HuijsmansZegenwerp50.91980123147.98
3.Jasper ArendsDe Waalstroom53.67000152954.99
4.Pepijn SixZegenwerp55.45990228156.31
5.Karsten PaardenkooperDe Waalstroom1:05.18990237558.72
6.Thijs ArendsDe Waalstroom1:10.8500018511:01.57
DISGijs MulderBZV 's-hertogenbosch55.80990074749.02
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMFabian van BeekZegenwerp43.469800635


<< TOP >>
Programmanr. 26
4-10-2009 - 15:06
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Robin HilgerdenaarZegenwerp1:06.95960519032.021:07.23
2.Julia MarasabessyBZV 's-hertogenbosch1:11.0696018201:11.17
3.Carlijn VieringDe Waalstroom1:12.9497011421:14.14
4.Simone van den ElzenBZV 's-hertogenbosch1:16.18970198035.911:15.74
5.Manouschka van BeekZegenwerp1:13.8196036281:15.78
6.Manon van LithZegenwerp1:19.79960554437.451:17.26
7.Mandy HuijsmansZegenwerp1:22.9396015461:18.60
8.Lotte van GrinsvenZegenwerp1:18.0796015441:20.80
9.Femke KuipersZegenwerp1:31.9196015481:31.67
10.Tessa van HelvoirtBZV 's-hertogenbosch1:36.2397029781:42.22
11.Anouk VerberneBZV 's-hertogenbosch1:38.29970463846.761:44.52
NG.ZACedra HorstinkDe Waalstroom1:22.579605634
AFGEMJaimy VennixZegenwerp1:29.809703026


<< TOP >>
Programmanr. 28
4-10-2009 - 15:12
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Richie van EmpelZegenwerp1:09.97960363134.231:10.10
2.Jeppe KomdeurDe Waalstroom1:20.3396040971:19.39
3.Guus VermeulenBZV 's-hertogenbosch1:24.04970159338.611:22.97
4.Robin van ZijlBZV 's-hertogenbosch1:23.8596018691:23.18
5.Joren den BoerBZV 's-hertogenbosch1:33.5896014631:26.70
6.Bram van HultenZegenwerp1:46.8796034531:29.87
7.Gijs van WeelieZegenwerp1:29.8497012531:34.95
8.Teun MaurixZegenwerp1:34.1397022031:35.56
9.Jelle VerploegenDe Waalstroom2:15.0096047871:39.50
10.Jesse DeenenZegenwerpNT97046031:46.67
11.Lasse van GrinsvenZegenwerp1:43.8897026271:56.29
12.Wouter MeekesDe Waalstroom2:05.5797040492:05.42
AFGEMWillem KleinendorstBZV 's-hertogenbosch1:11.909602443


<< TOP >>
Programmanr. 30
4-10-2009 - 15:20
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Julie KleijzenBZV 's-hertogenbosch3:06.31950295840.351:29.603:10.41
2.Fardau LettingaDe Waalstroom3:23.4894053641:36.973:19.69
3.Tamarah van der PaschZegenwerpNT940330844.951:36.573:29.10
4.Daniela RiitanoZegenwerp3:36.80950609245.921:39.603:33.23
5.Judith van der KnaapDe Waalstroom3:32.18940694448.461:44.203:35.70
6.Hanna RogelsDe Waalstroom3:56.24950643646.091:41.083:37.82
7.Merel MeekesDe Waalstroom3:38.19950630849.051:45.343:39.47
8.Daphne PortegijsZegenwerp3:46.3595048141:46.643:40.83
9.Anika KuipersZegenwerp3:41.6094034521:50.423:47.92
10.Sietske van ZijlBZV 's-hertogenboschNT940323253.821:53.043:57.86
DISManon BruijnsDe Waalstroom3:33.549502430
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGEMDesiree PeltenburgZegenwerp3:10.029403304


<< TOP >>
Programmanr. 32
4-10-2009 - 15:29
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Daan VieringDe Waalstroom2:57.28940383939.921:24.442:51.80
2.Jeffrey DuifBZV 's-hertogenbosch2:56.70940136540.671:26.512:55.83
3.Diederick GroeneveldBZV 's-hertogenbosch3:10.9595021231:25.542:57.51
4.Bobby VisserZegenwerp3:22.2196014371:30.933:10.73
5.Bram BlonkDe Waalstroom3:25.07950247544.231:34.703:15.46
6.Marco HoogenraadBZV 's-hertogenbosch3:41.46950305146.761:38.893:22.29
7.Jeffrey PoirtersZegenwerp3:32.93950412747.171:41.203:30.17
8.Sam MirBZV 's-hertogenbosch4:04.27950434150.581:46.243:42.45
9.Jip DurieuxDe Waalstroom3:48.3994056391:47.613:45.07
10.Victor vd WeteringBZV 's-hertogenbosch3:48.3094041791:46.833:50.30
11.Sofian RechchadBZV 's-hertogenbosch3:42.19950279350.251:49.223:50.38
DISPim van HelvoirtBZV 's-hertogenbosch4:20.91940432750.731:54.024:00.45
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 34
4-10-2009 - 15:38
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Kimberley TeunissenDe Waalstroom2:15.91920174232.481:07.892:19.70
2.Arja den BoerBZV 's-hertogenbosch3:00.00940563432.571:10.002:25.64
3.Emma VerhoevenZegenwerp2:25.18930332635.351:14.632:33.41
4.Jolijn van der SchootZegenwerp2:29.3093022781:16.072:38.23
5.Laura van ReenDe Waalstroom2:30.2093063001:18.582:40.54
6.Tessa VisserZegenwerp2:41.46930645235.721:16.382:41.41
7.Melissa van der SchootZegenwerp2:36.94920312039.031:21.162:45.90
8.Cindy DuifBZV 's-hertogenbosch2:49.1692059601:26.132:58.82


<< TOP >>
Programmanr. 36
4-10-2009 - 15:45
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Bryan MeeuwissenDe Waalstroom2:04.82920089330.231:02.862:07.14
2.Mark SchellekensBZV 's-hertogenbosch2:17.51920115330.721:04.302:17.21
3.Stefan EngelsZegenwerp2:20.8792019851:05.862:17.25
4.Bern HoevenZegenwerp2:20.2993017731:04.822:18.07
5.Haiko SleumerZegenwerp2:30.39930425133.231:11.612:31.86
6.Jeroen StraatmanZegenwerp2:50.5692070411:16.702:39.32
7.Charlie van AkenDe Waalstroom2:46.53920562535.981:19.662:47.30


<< TOP >>
Programmanr. 38
4-10-2009 - 15:52
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Linda SchellekensBZV 's-hertogenbosch1:09.7788038541:10.29
2.Margit TiboschBZV 's-hertogenbosch1:17.9191046961:19.30
3.Cindy HendriksDe Waalstroom1:20.6292076721:19.67
4.Patricia BecksZegenwerp1:21.4487059461:20.16
5.Laura van HasselBZV 's-hertogenbosch1:20.2183025521:21.16
6.Michelle BergBZV 's-hertogenbosch1:22.5178000481:21.31
7.Linda CoelinghBZV 's-hertogenbosch1:19.7191049861:22.76
8.Danielle ThijssenDe Waalstroom1:21.7693060941:23.29
9.Yolande StupersBZV 's-hertogenbosch1:22.1290079781:24.04
10.Rebecca ThijssenDe Waalstroom1:23.9393071921:24.59
11.Anne JansenZegenwerp1:22.0188020541:24.85
11.Alja HuibersDe Waalstroom1:23.3791013521:24.85
13.Anita EngelsZegenwerp1:23.2590010161:25.49
14.Annemijn van GrinsvenBZV 's-hertogenbosch1:25.3988014501:25.76
15.Marjoke DebetsDe Waalstroom1:27.1686007681:26.00
AFGEMJoke MinkelsZegenwerp1:23.629002592


<< TOP >>
Programmanr. 39
4-10-2009 - 15:58
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Raga FloresBZV 's-hertogenbosch1:00.2389009031:01.11
2.Hermie MinkelsBZV 's-hertogenbosch1:02.8487022491:02.07
3.Kenny van KriekenBZV 's-hertogenbosch1:03.4090016751:04.40
4.Bart van der AarBZV 's-hertogenbosch1:01.8089000051:06.06
5.Niek HavekesDe Waalstroom1:04.7986011271:06.97
6.Mehmet DemirciBZV 's-hertogenbosch1:09.0991004511:07.78
7.Dirk ZeelteDe Waalstroom1:07.8891059111:08.36
8.Tom HavekesDe Waalstroom1:10.0089011191:09.23
9.Stef HoevenZegenwerp1:07.6990012231:11.92
10.Luuk LeeringZegenwerp1:13.5187020211:15.01
11.Fons TerstappenBZV 's-hertogenbosch1:16.6489058151:18.72
12.Martin MartensBZV 's-hertogenbosch1:19.6487021731:19.80
13.Guus VerhoevenZegenwerp1:19.8091046291:21.28
DISMike VaesBZV 's-hertogenboschNT91068211:21.36
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 40
4-10-2009 - 16:04
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zegenwerp 1Zegenwerp2:17.522:20.48
Robin Hilgerdenaar
Femke Kuipers
96
96
31.42Manon van Lith
Manouschka van Beek
96
96
2.Bzv 1BZV 's-hertogenbosch2:35.602:35.79
Tessa van Helvoirt
Anouk Verberne
97
97
45.12Simone van den Elzen
Julia Marasabessy
97
96
AFGEMDe Waalstroom 1De Waalstroom2:50.38
Rixt Lettinga, Cedra Horstink, Emmeke Arends, Carlijn Viering


<< TOP >>
Programmanr. 41
4-10-2009 - 16:07
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zegenwerp 1Zegenwerp4:20.344:15.10
Bern Hoeven
Haiko Sleumer
93
93
28.1359.45Jeroen Straatman
Stefan Engels
92
92
2.De Waalstroom 1De Waalstroom4:21.544:21.00
Bram Blonk
Charlie van Aken
95
92
1:08.40Daan Viering
Bryan Meeuwissen
94
92
3.Bzv 1BZV 's-hertogenbosch4:24.574:25.10
Marco Hoogenraad
Jeffrey Duif
95
94
Diederick Groeneveld
Mark Schellekens
95
92