Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag  Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open


Landelijke A-Competitie deel 1
Waddinxveen, 4.10.2009


Programmanr. 2
4.10.09
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.de Devel 1de Devel4:48.245:01.32
Sanne Boelhouwer
Sanne Smidt
97
96
1:13.15Daphne van Antwerpen
Tirza Vrijhof
97
96
2.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe5:22.345:15.80
Amanda Sels
Saskia de Mik
96
97
35.641:15.92Amber Zijderhand
Angelique van Vark
98
97
3.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout5:45.135:17.86
Chantal Warmerdam
Anne van Dijk
96
96
31.651:06.86Sharon van der Berg
Imelda Jansen
96
98


<< TOP >>
Programmanr. 3
4.10.09
4 x 50m wisselslagMix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.de Devel 1de Devel2:41.892:45.58
Miranda van Valen
Trang Hoang
98
98
43.35Rainier Voll
Mark de Jongh
98
00
2.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe2:59.522:56.39
Merel te Marvelde
Bryan Maza
98
00
45.64Erwin van Kooten
Sterre van der Bijl
98
99
DISNoordwijkerhout 1Noordwijkerhout3:09.92
EA - Te vroeg overgenomen.
Anne Duivenvoorden, Theun Duivenvoorde, Maaike Baker, Dennis van Helden


<< TOP >>
Programmanr. 4
4.10.09
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Daphne RoubosNoordwijkerhout1:18.21900318837.481:20.19
2.Bianca de Bruijnde Devel1:21.68840039038.441:20.86
3.Maryse Lampede Devel1:19.44870245838.421:21.25
4.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe1:18.92910174038.361:21.29
5.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe1:21.91860318839.451:22.57
6.Romee van DamNoordwijkerhout1:25.1791006241:25.39


<< TOP >>
Programmanr. 5
4.10.09
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Giovanni den Oudende Devel4:14.78930087757.712:01.664:10.80
2.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout4:18.5692005191:00.322:05.734:18.89
3.Nick DuivenvoordenNoordwijkerhout4:27.2193007311:00.612:08.234:23.36
4.Davey de VosZ&PC De GouweNT89034511:06.052:17.964:40.47
5.Joeri de MikZ&PC De Gouwe4:33.2493049031:05.062:17.514:42.26
6.Björn de Grootde Devel4:30.6786010231:04.992:17.374:51.16
AFGEMLuke RijnbeekZ&PC De Gouwe4:36.899301761


<< TOP >>
Programmanr. 6
4.10.09
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jaimy Lee TaskinNoordwijkerhout1:09.92940336433.291:07.80
2.Kimberley van WijkZ&PC De Gouwe1:09.04940204034.281:10.80
3.Leonie Taalde Devel1:12.33930075835.101:14.90
4.Marisol van HeldenNoordwijkerhout1:17.32950229837.001:17.35
5.Michelle Heijnemansde Devel1:19.12930385437.761:17.76
6.Mariette v.d Smande Devel1:15.65930121437.221:17.87
7.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe1:18.60940448638.341:18.85
8.Annewil Molde Devel1:17.64920396238.111:19.07
9.Kristel van EgmondNoordwijkerhout1:24.26930342041.671:24.79
10.Britt van der ZonNoordwijkerhout1:27.97930088040.531:26.49
11.Saskia de MikZ&PC De Gouwe1:45.39970265644.691:30.20
12.Jessica van OudenaardenZ&PC De Gouwe1:37.33960298646.941:34.78


<< TOP >>
Programmanr. 7
4.10.09
Jongens, 200m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Walter JansenNoordwijkerhout2:37.69930022535.431:15.532:37.14
2.Maikel WarmerdamNoordwijkerhout2:40.18930400136.051:17.682:40.39
3.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe2:39.18920296137.511:18.422:41.39
4.Joeri Prinsde Devel2:50.00930203737.711:20.122:47.55
5.Sjoerd Rijperde Devel3:27.31930145342.451:31.263:07.92
6.Jeroen Durinckde Devel3:12.31930012742.331:31.833:17.64
7.Yoeri Kokde Devel3:09.73930104942.791:31.323:18.41
DISRolf BoersZ&PC De Gouwe2:53.16930155537.231:22.062:51.92
SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
DISSybren Groenewegende Devel3:28.09930622341.331:33.343:20.08
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 8
4.10.09
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Rosanne Ligtvoetde Devel2:14.73950121230.971:05.262:17.61
2.Tess van der ZonNoordwijkerhout2:21.26950141232.851:09.652:24.86
3.Aure Lampede Devel2:32.66940007233.221:10.702:28.28
4.Sanne van RijsZ&PC De Gouwe2:32.37950008233.441:10.672:29.09
5.Floortje de Waardde Devel2:21.04940015834.361:12.392:31.10
6.Stephanie van Damde Devel2:25.26950021636.301:15.862:34.45
7.Debby van EgmondNoordwijkerhout2:45.28950180438.131:20.292:49.07
8.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe2:49.82950521038.741:21.592:50.44
9.Manon de VosZ&PC De Gouwe2:36.62950163840.171:26.262:58.83
10.Sharon van der BergNoordwijkerhout3:45.16960397042.331:30.143:15.10
AFGEMDenise van KleefNoordwijkerhoutNT9506048
AFGEMRenate OskamZ&PC De Gouwe2:57.269405036


<< TOP >>
Programmanr. 9
4.10.09
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jeffrey BakkerZ&PC De Gouwe1:18.82940231735.721:15.60
2.Remco de MikZ&PC De Gouwe1:16.26950206535.131:16.00
3.Oscar van den HeuvelNoordwijkerhout1:18.66950080337.331:20.11
4.Dennis JansenNoordwijkerhout1:23.54940123737.961:22.76
5.Niels de JongZ&PC De Gouwe1:29.28950209538.501:22.99
6.Michael Hoekde Devel1:24.79950209738.911:24.32
7.Jeroen van der MeerZ&PC De Gouwe1:29.20950253540.091:25.16
8.Roy Bosde Devel1:29.00950024140.391:25.38
9.Melvin Prinsde Devel1:29.00950020140.111:25.63
10.Benjamin Rietveldde Devel1:29.01940068140.861:26.64
11.Sander ter SteegNoordwijkerhout1:35.40950274743.161:32.60


<< TOP >>
Programmanr. 10
4.10.09
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariska van der TolNoordwijkerhout31.59860355831.79
2.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe32.70910174033.33
3.Maryse Lampede Devel32.60870245833.38
4.Kim MiddendorpZ&PC De Gouwe32.20830139233.39
5.Iris VisserNoordwijkerhout32.30880459233.50
6.Lisa Klattende Devel35.48920362836.04
7.Manon SteekersNoordwijkerhout34.98910484436.19
8.Bianca de Bruijnde Devel37.36840039037.45
9.Daniëlle WijnenZ&PC De Gouwe38.82900430438.27


<< TOP >>
Programmanr. 11
4.10.09
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout1:07.9292005191:03.61
2.Davey de VosZ&PC De Gouwe1:03.2989034511:04.21
3.Giovanni den Oudende Devel1:06.1793008771:04.93
4.Alex BramaNoordwijkerhout1:05.9491002711:05.51
5.Mark van Noorloosde Devel1:08.1588025231:07.77
6.Michael van der PloegNoordwijkerhout1:07.3489024571:08.19
7.Freek Rijperde Devel1:07.3290024451:08.60
8.Nick Klattende Devel1:09.2190015511:08.75
9.Sjoerd van KampenNoordwijkerhout1:07.0685012751:09.45
10.Remco OskamZ&PC De Gouwe1:10.0692055831:09.56
11.Pascal HollemanZ&PC De Gouwe1:08.3780020431:10.13
12.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe1:23.3995010931:12.21


<< TOP >>
Programmanr. 12
4.10.09
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Chantal WarmerdamNoordwijkerhout1:19.76960106035.321:19.91
2.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:29.02970147839.501:26.50
3.Amanda SelsZ&PC De Gouwe1:44.22960317442.401:35.07
4.Tirza Vrijhofde Devel1:32.21960033443.951:37.26
5.Anne van DijkNoordwijkerhout1:47.60960396845.511:42.89
6.Sanne Smidtde Devel1:44.68960057247.071:45.13
7.Sanne Boelhouwerde Devel1:49.89970043247.511:54.60
AFGEMInge Taalde Devel1:26.429600120


<< TOP >>
Programmanr. 13
4.10.09
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Kors van TilburgZ&PC De Gouwe2:54.94960097139.541:22.062:49.35
2.Mark DrosZ&PC De Gouwe3:03.98960150941.451:25.712:53.53
3.Bert DuivenvoordeNoordwijkerhout3:35.82970180541.291:25.572:54.60
4.Daan Clasenerde Devel3:03.00960081740.601:24.822:57.89
5.Bart CokZ&PC De GouweNT970192142.381:28.062:58.44
6.Dylan Zwirsde Devel3:00.39960087941.601:27.102:59.17
7.Tim de JongNoordwijkerhout3:15.54970180745.121:34.563:11.88
DISWessel van KootenZ&PC De GouweNT970103741.361:27.673:02.59
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISJeff DuivenvoordenNoordwijkerhout3:34.50960182949.071:42.473:28.32
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDaniel van Hillode Devel3:17.459603529
AFGEMRobbert JansenNoordwijkerhoutNT9703207


<< TOP >>
Programmanr. 15
4.10.09
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sterre van der BijlZ&PC De Gouwe36.77990053034.66
2.Cindy van Seventerde Devel38.54980101635.28
3.Minou van Seventerde Devel37.15980101836.86
4.Miranda van Valende Devel37.42980034637.60
5.Laura Trompde Devel39.02000027637.72
6.Imelda JansenNoordwijkerhout41.73980317038.11
7.Daisy NonkesZ&PC De Gouwe40.53980136038.80
8.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe39.00980279239.27
9.Amber ZijderhandZ&PC De Gouwe39.00980135639.78
10.Maaike BakerNoordwijkerhout43.16990293041.87
11.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhout46.31000198443.57
12.Eline van der VossenNoordwijkerhout43.33000083643.73


<< TOP >>
Programmanr. 16
4.10.09
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Rainier Vollde Devel1:21.7698003651:22.53
2.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe1:27.1098009831:23.39
3.Theun DuivenvoordeNoordwijkerhout1:40.9799012991:38.56
4.Joep Clasenerde Devel1:43.9898006671:38.93
5.Dennis van HeldenNoordwijkerhout1:42.7699013011:42.84
6.Mark de Jonghde Devel1:39.5700013251:43.51
7.Martijn ter SteegNoordwijkerhout1:46.8498034251:46.00
8.Matteo BensiNoordwijkerhout1:46.6899013031:46.06
9.Max NonkesZ&PC De GouweNT00013611:59.08
DISBryan MazaZ&PC De GouweNT00008212:01.15
VO - De armen niet de GEHELE race over water voorwaarts en onder water achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 17
4.10.09
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Bianca de Bruijnde Devel4:43.1184003901:04.572:13.024:31.75
2.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe4:44.5291017401:07.222:20.474:50.54
3.Maryse Lampede Devel4:49.3987024581:11.902:29.654:59.03
4.Romee van DamNoordwijkerhout4:53.8691006241:09.282:26.034:59.25
5.Myrthe Lampede Devel4:57.1590022361:10.772:26.834:59.87
6.Kim MiddendorpZ&PC De Gouwe4:36.0083013921:07.422:23.395:03.39
7.Mariska van der TolNoordwijkerhout4:53.0286035581:10.492:29.285:09.09
8.Daphne RoubosNoordwijkerhout4:55.8090031881:11.972:31.695:11.12
9.Manon SteekersNoordwijkerhout5:21.8291048441:18.762:45.485:36.18


<< TOP >>
Programmanr. 18
4.10.09
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout1:10.57920051932.551:08.60
2.Nick DuivenvoordenNoordwijkerhout1:11.97930073134.181:12.11
3.Davey de VosZ&PC De Gouwe1:07.58890345134.181:12.29
4.Giovanni den Oudende Devel1:17.92930087735.111:14.86
5.Alex BramaNoordwijkerhout1:13.07910027135.921:15.10
6.Freek Rijperde Devel1:15.02900244535.251:16.13
7.Michael van der PloegNoordwijkerhout1:17.98890245736.251:17.65
8.Nick Klattende Devel1:20.39900155136.341:19.83
9.Björn de Grootde Devel1:15.30860102337.281:19.91
10.Pascal HollemanZ&PC De Gouwe1:21.26800204339.981:24.19
AFGEMLuke RijnbeekZ&PC De Gouwe1:14.929301761


<< TOP >>
Programmanr. 19
4.10.09
Dames, 200m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lisa van Miltde Devel2:47.84920122839.451:23.482:53.88
2.Jaimy Lee TaskinNoordwijkerhout3:02.71940336439.351:24.382:55.80
3.Marisol van HeldenNoordwijkerhout2:56.81950229840.611:25.653:00.58
4.Kimberley van WijkZ&PC De Gouwe3:03.75940204040.861:27.443:05.57
5.Mariette v.d Smande Devel3:06.78930121440.401:27.383:07.01
6.Maaike de LeeuwZ&PC De Gouwe3:03.77940448641.661:30.343:08.56
7.Leonie Taalde Devel3:02.85930075841.431:30.723:14.57
8.Michelle Heijnemansde Devel3:12.78930385442.911:32.043:14.78
9.Kristel van EgmondNoordwijkerhout3:33.50930342046.701:40.193:34.20
10.Britt van der ZonNoordwijkerhout3:35.66930088052.631:50.613:52.14


<< TOP >>
Programmanr. 20
4.10.09
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Walter JansenNoordwijkerhout1:10.19930022531.431:05.72
2.Joeri Prinsde Devel1:07.00930203731.601:06.55
3.Maikel WarmerdamNoordwijkerhout1:09.51930400133.041:07.97
4.Koen de LeeuwZ&PC De Gouwe1:11.19920296135.581:12.47
5.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe1:16.59950109335.331:13.70
6.Rolf BoersZ&PC De Gouwe1:11.91930155535.051:13.96
7.Jeroen Durinckde Devel1:15.88930012737.391:15.66
8.Sybren Groenewegende Devel1:19.22930622337.691:15.91
9.Yoeri Kokde Devel1:13.42930104937.221:17.64
10.Sjoerd Rijperde Devel1:27.27930145337.371:18.73


<< TOP >>
Programmanr. 21
4.10.09
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Rosanne Ligtvoetde Devel1:28.47950121239.141:24.02
2.Sanne van RijsZ&PC De Gouwe1:29.41950008240.381:26.31
3.Floortje de Waardde Devel1:25.23940015841.691:29.49
4.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:28.94950163843.101:30.79
5.Aure Lampede Devel1:32.98940007243.031:32.20
6.Stephanie van Damde Devel1:27.30950021642.571:33.09
7.Sharon van der BergNoordwijkerhout1:37.44960397045.891:37.40
8.Tess van der ZonNoordwijkerhout1:34.97950141246.621:38.37
9.Saskia de MikZ&PC De Gouwe1:37.64970265646.511:38.51
10.Debby van EgmondNoordwijkerhout1:39.99950180448.501:42.82
11.Jessica van OudenaardenZ&PC De Gouwe1:45.97960298651.461:50.36
DISLaura AsschemanZ&PC De Gouwe1:36.00950521045.231:34.60
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMRenate OskamZ&PC De Gouwe1:32.479405036
AFGEMDenise van KleefNoordwijkerhout1:54.519506048


<< TOP >>
Programmanr. 22
4.10.09
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jeffrey BakkerZ&PC De Gouwe2:14.28940231729.061:01.972:08.54
2.Oscar van den HeuvelNoordwijkerhout2:10.01950080329.531:02.332:09.89
3.Melvin Prinsde Devel2:21.41950020132.191:07.282:19.86
4.Remco de MikZ&PC De Gouwe2:18.74950206532.001:08.212:21.58
5.Benjamin Rietveldde Devel2:22.88940068132.761:09.342:22.04
6.Niels de JongZ&PC De Gouwe2:26.00950209532.691:09.572:23.76
7.Jeroen van der MeerZ&PC De Gouwe2:25.81950253533.611:11.732:27.62
8.Roy Bosde Devel2:25.32950024133.611:11.082:27.94
9.Dennis JansenNoordwijkerhout2:29.64940123733.631:11.142:28.97
10.Jeroen Taalde Devel2:31.68940038334.131:13.102:30.81
11.Sander ter SteegNoordwijkerhout2:39.72950274736.421:16.292:39.48


<< TOP >>
Programmanr. 23
4.10.09
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mariska van der TolNoordwijkerhout1:09.0686035581:10.99
2.Kim MiddendorpZ&PC De Gouwe1:08.4083013921:11.95
3.Maryse Lampede Devel1:09.2287024581:12.50
4.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe1:14.4086031881:14.81
5.Daphne RoubosNoordwijkerhout1:12.3190031881:15.24
6.Daniëlle WijnenZ&PC De Gouwe1:18.9590043041:18.03
7.Lisa Klattende Devel1:15.8392036281:18.06
8.Myrthe Lampede Devel1:18.2790022361:19.28
9.Manon SteekersNoordwijkerhout1:17.7491048441:20.40
10.Iris VisserNoordwijkerhout1:13.9988045921:20.64


<< TOP >>
Programmanr. 24
4.10.09
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joeri de MikZ&PC De Gouwe30.76930490331.01
2.Giovanni den Oudende Devel31.35930087731.15
3.Menno van den HeuvelNoordwijkerhout30.68920051931.41
4.Mark van Noorloosde Devel30.92880252332.00
5.Nick DuivenvoordenNoordwijkerhout31.65930073132.07
6.Nick Klattende Devel31.22900155132.20
7.Sjoerd van KampenNoordwijkerhout30.68850127532.93
8.Freek Rijperde Devel33.02900244533.14
9.Remco OskamZ&PC De Gouwe33.75920558334.10
10.Michael van der PloegNoordwijkerhout31.95890245734.22
11.Pascal HollemanZ&PC De Gouwe33.55800204334.64
AFGEMDavey de VosZ&PC De Gouwe31.268903451


<< TOP >>
Programmanr. 25
4.10.09
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe3:04.26970147839.311:22.462:46.94
2.Chantal WarmerdamNoordwijkerhout2:55.23960106041.801:27.762:54.62
3.Amanda SelsZ&PC De Gouwe3:14.38960317441.661:25.972:55.29
4.Daphne van Antwerpende Devel3:00.46970049245.061:34.033:08.71
5.Tirza Vrijhofde Devel2:57.57960033444.311:32.733:08.85
6.Sanne Boelhouwerde Devel3:06.35970043243.481:31.993:10.81
7.Cilia van Damde DevelNT970027045.371:34.923:10.88
8.Anne van DijkNoordwijkerhout3:29.86960396845.751:36.293:19.50
AFGEMInge Taalde Devel2:52.309600120


<< TOP >>
Programmanr. 27
4.10.09
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kors van TilburgZ&PC De Gouwe1:23.44960097136.901:21.26
2.Mark DrosZ&PC De Gouwe1:35.33960150942.151:29.75
3.Bert DuivenvoordeNoordwijkerhout1:24.44970180538.131:30.35
4.Daan Clasenerde Devel1:40.26960081738.991:33.01
5.Bart CokZ&PC De Gouwe1:29.83970192141.161:33.06
6.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe1:40.54970103742.801:36.28
7.Matej Skelode Devel1:34.20960353545.441:39.57
8.Tim de JongNoordwijkerhout1:49.54970180746.841:45.00
9.Jeff DuivenvoordenNoordwijkerhout1:44.67960182947.821:45.45
DISRoberto Hogerwerfde Devel1:27.44970118342.331:34.94
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMDaniel van Hillode Devel1:23.539603529
AFGEMRobbert JansenNoordwijkerhout1:52.269703207


<< TOP >>
Programmanr. 28
4.10.09
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Trang Hoangde Devel1:39.3198002621:32.97
2.Cindy van Seventerde Devel1:39.4798010161:33.20
3.Sterre van der BijlZ&PC De Gouwe1:43.2899005301:33.34
4.Miranda van Valende Devel1:38.0898003461:35.12
5.Minou van Seventerde Devel1:43.0198010181:35.30
6.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe1:40.1698027921:38.22
7.Daisy NonkesZ&PC De Gouwe1:38.9498013601:40.77
8.Amber ZijderhandZ&PC De Gouwe1:38.9498013561:42.30
9.Imelda JansenNoordwijkerhout1:42.1398031701:43.73
10.Maaike BakerNoordwijkerhout1:48.7899029301:52.38
11.Eline van der VossenNoordwijkerhout1:52.8200008361:55.82
12.Anne DuivenvoordenNoordwijkerhoutNT00019841:56.28


<< TOP >>
Programmanr. 29
4.10.09
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe33.69980098333.32
2.Rainier Vollde Devel33.42980036534.08
3.Joep Clasenerde Devel37.62980066738.34
4.Dennis van HeldenNoordwijkerhout39.12990130139.54
5.Mark de Jonghde Devel39.12000132540.04
6.Theun DuivenvoordeNoordwijkerhout40.08990129941.47
7.Martijn ter SteegNoordwijkerhout40.65980342542.47
8.Matteo BensiNoordwijkerhout44.16990130342.56
9.Max NonkesZ&PC De Gouwe52.38000136148.07
10.Bryan MazaZ&PC De Gouwe52.29000082150.74


<< TOP >>
Programmanr. 30
4.10.09
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout4:38.014:44.48
Jaimy Lee Taskin
Daphne Roubos
94
90
34.041:46.82Mariska van der Tol
Romee van Dam
86
91
2.de Devel 1de Devel4:39.184:51.70
Maryse Lampe
Lisa van Milt
87
92
34.801:11.29Leonie Taal
Bianca de Bruijn
93
84
3.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe4:41.594:53.75
Sanne van Rijs
Nathalie Schoonderwoerd
95
86
36.151:15.15Lis Kop Jansen
Kim Middendorp
91
83
4.Noordwijkerhout 2Noordwijkerhout4:56.475:11.60
Iris Visser
Marisol van Helden
88
95
36.641:17.36Tess van der Zon
Chantal Warmerdam
95
96


<< TOP >>
Programmanr. 31
4.10.09
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout3:46.573:47.71
Nick Duivenvoorden
Alex Brama
93
91
27.6557.52Menno van den Heuvel
Walter Jansen
92
93
2.de Devel 1de Devel3:46.553:51.67
Giovanni den Ouden
Mark van Noorloos
93
88
26.2654.84Björn de Groot
Nick Klatten
86
90
3.Z&PC De Gouwe 1Z&PC De Gouwe3:46.873:53.12
Remco Oskam
Joeri de Mik
92
93
27.9059.38Davey de Vos
Jeffrey Bakker
89
94
4.Noordwijkerhout 2Noordwijkerhout3:55.024:01.39
Maikel Warmerdam
Sjoerd van Kampen
93
85
27.9958.21Oscar van den Heuvel
Michael van der Ploeg
95
89