Uitslag Kring Speedo Finales, deel 2 14-06-2009

Progr. nr. 17: 50m vlinder m. minioren 3 Eindtijd          
1 Lauren van Ijll D'Elft 0.48.08 00-01064   0.47.27 I        
2 Gaby van Dijk WVZ 1.03.38 00-00506   0.48.77 II        
3 Lanaya van Uffelen WVZ 0.50.96 00-00058   0.51.73 III        
- Anique van Westerop WVZ 1.05.02 00-00830   0.56.30 VH        
 
VH Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 
Progr. nr. 18: 50m vlinder j. minioren 3 / 4 Eindtijd          
1 Bernard Rivard WVZ 0.47.39 00-00045   0.45.53 I        
2 Naresh Bhugwansing AZL 0.52.64 99-00795   0.50.49 II        
3 Marijn van Giesen ZV Westland Dijkglas 0.51.36 99-00633   0.51.07 III        
4 Nick Boekestijn ZV Westland Dijkglas 0.50.32 99-00291   0.51.39          
5 Walid van Schie ZV Westland Dijkglas 0.57.44 99-01593   0.51.58          
6 Ritesh Hanoeman WVZ 1.05.84 00-00253   0.56.89          
- Rens Martens WVZ 0.58.03 99-00679   0.53.39 VD        
 
VD Schoolslagbenen gezwommen.
 
Progr. nr. 19: 100m rug m. minioren 5 Eindtijd   50m      
1 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 1.16.25 98-00604   1.14.55 I 0.36.45      
2 Valerie van Roon D'Elft 1.18.14 98-02326   1.18.12 II 0.38.46      
3 Marja Esmeijer Zoetermeer 1.23.98 98-00776   1.24.42 III 0.40.29      
4 Yancey Bouman Zoetermeer 1.34.22 98-01924   1.28.92   0.45.07      
5 Anouk van der Lans ZV Westland Dijkglas 1.30.93 98-01614   1.29.99   0.45.92      
6 Eline Veldkamp Zoetermeer 1.33.94 98-01766   1.31.10   0.45.30      
7 Carlijne Tap Zoetermeer 1.38.54 98-01460   1.31.96   0.46.50      
8 Vera Martens WVZ 1.52.96 98-01572   1.36.76   0.46.41      
9 Kirsten Boon ZV Westland Dijkglas 1.42.57 98-03530   1.38.91   0.47.66      
10 Barbara Matekovic WVZ 1.39.15 98-00786   1.42.92   0.50.05      
 
Progr. nr. 20: 100m vlinder j. minioren 6 Eindtijd   50m      
1 Toby van Wijngaarden WVZ 1.28.02 97-00591   1.24.24 I 0.38.87      
2 Max van der Zijden AZL 1.30.86 97-01281   1.30.94 II 0.39.93      
3 Floris van der Meer D'Elft 1.33.13 97-01041   1.34.62 III 0.38.07      
4 Patrick Wyrdeman ZC Ooievaar (SG) 1.40.18 97-02475   1.35.27   0.42.33      
5 Louis IJpema ZV Westland Dijkglas 1.49.00 97-01603   1.41.35   0.43.01      
6 Jerry Jubitana D'Elft 1.53.89 97-02217   1.52.01   0.48.43      
 
Progr. nr. 21: 200m wissel m. minioren 4 Eindtijd   50m      
1 Daily van der Vorst ZV Westland Dijkglas 3.29.75 99-02270   3.29.46 I 0.49.35      
2 Vera Bos WVZ 3.22.46 99-00886   3.29.88 II 0.51.35      
3 Alyssa van der Lans WVZ 3.47.76 99-01644   3.38.76 III 0.51.60      
4 Juliette Farmer WVZ 3.48.09 99-02954   3.44.25   0.49.95      
5 Claudia Hulsegge ZV Westland Dijkglas 3.57.48 99-02262   3.47.51   0.54.20      
- Cara Layden WVZ 3.46.90 99-03562   3.40.53 RH 0.46.42      
- Jemma Layden WVZ 4.00.79 99-03556   3.49.07 RC 0.53.35      
- Isobel Bowring DES 3.23.64 99-01982     AA        
- Iona van der Toorn WVZ 3.25.25 99-00884   ng          
 
AA Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
RC Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
RH Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 
Progr. nr. 22: 200m wissel j. minioren 5 Eindtijd   50m      
1 Jordy v. Oel ZC Ooievaar (SG) 3.01.85 98-02003   2.55.40 I 0.38.73      
2 Jonne Schaafsma WVZ 3.03.42 98-00745   3.00.28 II 0.40.24      
3 Stan Zwinkels ZV Westland Dijkglas 3.03.82 98-00239   3.01.05 III 0.38.48      
4 Rick van den Eng WVZ 3.13.98 98-00755   3.02.45   0.42.47      
5 Jelmer Lankhorst WVZ 3.07.00 98-00353   3.10.38   0.43.13      
6 Wouter Arnoldus WVZ 3.13.92 98-00581   3.14.04   0.42.54      
7 Ivar van Straaten WVZ 3.26.02 98-00107   3.24.06   0.48.23      
8 Rolan Bennis WVZ 3.35.91 98-00159   3.31.86   0.52.93      
9 Tim van Ijll D'Elft 3.46.72 98-02297   3.33.09   0.53.81      
10 Mike Vrolijk DES 3.52.14 98-00497   3.46.93   0.55.20      
- Jort Stienstra D'Elft 3.29.48 98-02299   3.16.00 RC 0.44.42      
- Bram Flink Zoetermeer 4.03.69 98-02627   3.33.48 SK 0.48.52      
- Jerric van Leeuwen AZL 3.43.07 98-01285   3.42.57 VB 0.49.58      
 
RC Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
SK Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
VB Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 
Progr. nr. 23: 100m rug m. minioren 3 Eindtijd   50m      
1 Lauren van Ijll D'Elft 1.43.41 00-01064   1.41.80 I 0.49.12      
2 Lanaya van Uffelen WVZ 1.49.97 00-00058   1.47.58 II 0.52.75      
3 Yoni Brouwer ZV Westland Dijkglas 1.48.63 00-00056   1.49.70 III 0.52.93      
- Anique van Westerop WVZ 1.49.66 00-00830   1.54.42 RC 0.56.69      
 
RC Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Progr. nr. 24: 100m rug j. minioren 3 / 4 Eindtijd   50m      
1 Stefan Weegink WVZ 1.32.81 99-00207   1.27.61 I 0.43.34      
2 Doran Paap WVZ 1.32.84 00-00301   1.32.72 II 0.44.62      
3 Marc Botter ZV Westland Dijkglas 1.39.48 00-00329   1.39.34 III 0.47.69      
4 Nick Boekestijn ZV Westland Dijkglas 1.38.06 99-00291   1.39.66   0.50.22      
5 Bernard Rivard WVZ 1.43.73 00-00045   1.40.91   0.49.36      
6 Naresh Bhugwansing AZL 1.43.19 99-00795   1.47.20   0.54.64      
7 Ritesh Hanoeman WVZ 1.58.64 00-00253   1.56.19   0.58.04      
- Rens Martens WVZ 1.54.60 99-00679   1.56.61 RH 0.56.86      
 
RH Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 
Progr. nr. 25: 100m school m. minioren 5 Eindtijd   50m      
1 Valerie van Roon D'Elft 1.28.92 98-02326   1.28.79 I 0.42.11      
2 Marja Esmeijer Zoetermeer 1.36.38 98-00776   1.35.84 II 0.45.70      
3 Vera Martens WVZ 1.36.20 98-01572   1.36.20 III 0.44.80      
4 Brighid van Uffelen WVZ 1.36.45 98-00310   1.36.97   0.46.14      
5 Margo van Loon DES 1.40.11 98-04184   1.38.16   0.45.43      
6 Carlijne Tap Zoetermeer 1.41.86 98-01460   1.42.06   0.49.58      
7 Anouk van der Lans ZV Westland Dijkglas 1.45.17 98-01614   1.44.84   0.49.52      
8 Julia Litjens ZV Westland Dijkglas 1.46.13 98-01188   1.45.56   0.51.48      
9 Yancey Bouman Zoetermeer 1.48.13 98-01924   1.45.95   0.50.93      
10 Barbara Matekovic WVZ 1.47.67 98-00786   1.46.38   0.49.18      
11 Kirsten Boon ZV Westland Dijkglas 1.43.61 98-03530   1.47.33   0.50.59      
12 Vivienne Tucker D'Elft 1.49.04 98-02320   1.47.85   0.51.92      
13 Eline Veldkamp Zoetermeer 1.57.64 98-01766   2.05.17   0.59.41      
- Uma Kraus D'Elft 1.37.16 98-02328     AM        
 
AM Gebruik maken van hulpmiddelen (het meelopen met de deelnemers - in het zwembad - wordt gelijkgesteld met gebruik van hulpmiddelen) (geen tijd noteren).
 
Progr. nr. 26: 100m vrij j. minioren 6 Eindtijd   50m      
1 Krijn de Kievit WVZ 1.07.59 97-00277   1.08.72 I 0.32.87      
2 Toby van Wijngaarden WVZ 1.10.25 97-00591   1.11.11 II 0.34.38      
3 Max van der Zijden AZL 1.14.23 97-01281   1.12.68 III 0.34.48      
4 Floris van der Meer D'Elft 1.16.74 97-01041   1.16.19   0.36.00      
5 Patrick Wyrdeman ZC Ooievaar (SG) 1.15.38 97-02475   1.16.21   0.36.13      
6 Louis IJpema ZV Westland Dijkglas 1.15.89 97-01603   1.19.74   0.37.32      
7 Jerry Jubitana D'Elft 1.20.70 97-02217   1.22.83   0.39.45      
8 Rick Middendorp ZV Westland Dijkglas 1.37.52 97-01467   1.36.13   0.46.25      
 
Progr. nr. 27: 100m school m. minioren 4 Eindtijd   50m      
1 Isobel Bowring DES 1.43.26 99-01982   1.40.58 I 0.47.85      
2 Julia Hazenberg WVZ 1.44.92 99-00384   1.40.94 II 0.48.89      
3 Vera Bos WVZ 1.45.35 99-00886   1.47.69 III 0.52.88      
4 Nadine van Brink AZL 1.52.64 99-00308   1.47.85   0.52.24      
5 Alyssa van der Lans WVZ 1.52.82 99-01644   1.53.15   0.54.17      
6 Claudia Hulsegge ZV Westland Dijkglas 1.56.67 99-02262   1.53.84   0.53.61      
7 Daily van der Vorst ZV Westland Dijkglas 1.53.62 99-02270   1.54.06   0.55.87      
- Iona van der Toorn WVZ 1.46.22 99-00884   ng          
 
Progr. nr. 28: 100m school j. minioren 5 Eindtijd   50m      
1 Floris Kotterink WVZ 1.27.13 98-00199   1.28.68 I 0.42.69      
2 Yannick Oey De Vliet 1.37.40 98-02125   1.33.77 II 0.45.22      
3 Rick van den Eng WVZ 1.35.77 98-00755   1.34.89 III 0.44.85      
4 Jonne Schaafsma WVZ 1.37.33 98-00745   1.37.89   0.47.39      
5 Stan Zwinkels ZV Westland Dijkglas 1.41.05 98-00239   1.38.45   0.46.77      
6 Ivar van Straaten WVZ 1.39.86 98-00107   1.39.52   0.47.32      
7 Jelmer Lankhorst WVZ 1.41.36 98-00353   1.41.98   0.49.12      
8 Jort Stienstra D'Elft 1.42.80 98-02299   1.42.77   0.49.62      
9 Jordy v. Oel ZC Ooievaar (SG) 1.41.82 98-02003   1.43.95   0.49.88      
10 Wouter Arnoldus WVZ 1.47.07 98-00581   1.44.57   0.49.71      
11 Tim van Ijll D'Elft 1.49.57 98-02297   1.51.53   0.52.54      
12 Rolan Bennis WVZ 1.55.16 98-00159   1.54.93   0.54.73      
- Elliot Falces DES 1.39.35 98-02713   1.36.91 SL 0.45.50      
- Jerric van Leeuwen AZL 2.02.83 98-01285   1.57.04 SK 0.55.82      
- Jordy Boerboom DES 2.00.03 98-02427   ng          
- Wouter de Boer Zoetermeer 1.52.71 98-02701   afg.          
- Arthur Hekelaar Zoetermeer 1.49.67 98-02197   afg.          
 
SK Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
SL Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 
Progr. nr. 29: 100m wissel m. minioren 3 Eindtijd          
1 Lanaya van Uffelen WVZ 1.42.51 00-00058   1.42.59 I        
2 Yoni Brouwer ZV Westland Dijkglas 2.07.71 00-00056   1.49.97 II        
 
Progr. nr. 30: 100m wissel j. minioren 3 / 4 Eindtijd          
1 Stefan Weegink WVZ 1.44.22 99-00207   1.32.70 I        
2 Doran Paap WVZ 1.34.65 00-00301   1.33.07 II        
3 Marc Botter ZV Westland Dijkglas 1.42.96 00-00329   1.39.10 III        
4 Bernard Rivard WVZ 1.48.76 00-00045   1.41.19          
5 Nick Boekestijn ZV Westland Dijkglas 1.44.56 99-00291   1.42.79          
6 Naresh Bhugwansing AZL 1.51.79 99-00795   1.47.05          
7 Toby Katerbau DES 2.05.19 00-00231   1.59.04          
 
Progr. nr. 31: 400m vrij m. minioren 5 Eindtijd   50m 100m 200m  
1 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 5.18.13 98-00604   5.17.81 I 0.38.12 1.18.87 2.40.30  
2 Valerie van Roon D'Elft 5.25.70 98-02326   5.35.71 II 0.37.70 1.19.42 2.44.46  
3 Marja Esmeijer Zoetermeer 5.43.82 98-00776   5.44.45 III 0.39.39 1.23.43 2.52.17  
4 Brighid van Uffelen WVZ 5.50.10 98-00310   5.49.11   0.37.79 1.21.17 2.50.73  
5 Eline Veldkamp Zoetermeer 6.24.76 98-01766   6.14.34   0.43.03 1.31.50 3.08.45  
6 Yancey Bouman Zoetermeer 6.17.58 98-01924   6.15.00   0.42.87 1.29.35 3.05.68  
7 Vera Martens WVZ 6.25.73 98-01572   6.28.49   0.40.65 1.26.81 3.06.83  
8 Carlijne Tap Zoetermeer 6.39.88 98-01460   6.40.21   0.46.03 1.37.06 3.18.35  
9 Barbara Matekovic WVZ 6.53.86 98-00786   7.10.96   0.44.08 1.35.85 3.27.05  
 
Progr. nr. 32: 200m wissel j. minioren 6 Eindtijd   50m      
1 Toby van Wijngaarden WVZ 2.53.16 97-00591   2.52.75 I 0.40.36      
2 Krijn de Kievit WVZ 2.51.90 97-00277   2.57.25 II 0.41.47      
3 Max van der Zijden AZL 3.00.62 97-01281   3.01.72 III 0.41.13      
4 Floris van der Meer D'Elft 3.15.20 97-01041   3.06.96   0.39.54      
5 Patrick Wyrdeman ZC Ooievaar (SG) 3.03.61 97-02475   3.08.98   0.45.30      
6 Louis IJpema ZV Westland Dijkglas 3.15.45 97-01603   3.13.91   0.43.51      
7 Jerry Jubitana D'Elft 3.23.03 97-02217   3.25.66   0.50.82      
8 Rick Middendorp ZV Westland Dijkglas 3.49.49 97-01467   3.42.32   0.55.53