Nr. 13. Dames, 200m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 15. Alle, 50m schoolslag  7 - 10 jaar
Nr. 16. Dames, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 17. Heren, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 18. Dames, 100m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 20. Alle, 100m rugslag  7 - 10 jaar
Nr. 21. Dames, 200m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 22. Heren, 200m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 23. Dames, 4 x 100m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 24. Heren, 4 x 100m vrije slag  11 jaar en ouder


Rabobank Pinkstertoernooi 2009
Purmerend, 30.5. - 1.6.2009


Programmanr. 13
31.5.09 - 9:00
Dames, 200m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
11 - 12 jaar

1.VEERMAN, Rosa96WZ&PC Purmerend2:12.8930.281:03.751:38.072:12.89
2.ZWARTHOED, Brenda96Daw2:13.1330.431:04.231:39.022:13.13
3.ROOKER, Janine96WZ&PC Purmerend2:13.9231.101:04.811:40.172:13.92
4.GEENEN, Roxann96Daw2:18.4731.391:06.751:42.872:18.47
5.WIERSMA, Manon96Zwemvereniging Hoorn2:20.8032.101:07.411:44.182:20.80
6.SMIT, Eva96Gzvw2:22.9432.241:09.341:47.442:22.94
7.DE BOER, Mirl97Daw2:23.9834.161:11.541:48.332:23.98
8.PADT, Sophie96Daw2:24.2832.421:09.051:46.982:24.28
9.HESSELING, Anouk96De Columbiaan2:24.7532.641:09.621:47.852:24.75
10.DE BOER, Tess96Daw2:29.9135.171:13.461:52.592:29.91
11.KEIZER, Tessa96Gzvw2:30.3233.921:12.511:52.752:30.32
12.VAN DER ZEE, Nienke96Zv Aquarius2:30.3533.841:12.231:53.142:30.35
13.WARMERDAM, Chantal96Noordwijkerhout2:30.5033.291:11.451:51.592:30.50
14.VAN UFFELEN, Aylin96Wvz2:31.2433.101:11.641:52.412:31.24
15.VAN DUIJN, Nikki96De Columbiaan2:32.6634.761:14.321:53.662:32.66
16.VISSCHER, Marit96Daw2:33.4234.331:13.571:54.232:33.42
17.MULDER, Annelotte97De Columbiaan2:35.4735.281:15.721:56.962:35.47
18.VERBEEK, José97WZ&PC Purmerend2:36.6335.461:15.381:56.502:36.63
19.STOKX, Laura96Daw2:37.1535.251:15.221:56.882:37.15
20.BOELHOUWER, Sanne97de Devel2:41.2236.811:18.402:00.982:41.22
21.PEETERS, Elena96Daw2:41.8439.101:21.272:02.642:41.84
22.DEKKER, Elise97De Dolfijn2:43.5037.991:19.572:02.132:43.50
23.SMITH, Caitlin97Zeeschuimers (08-043)2:45.2535.191:15.292:03.062:45.25
24.VEENDORP, Esmee96Gzvw2:45.8338.311:21.992:05.372:45.83
25.VAN DAM, Cilia97de Devel2:46.2138.071:21.192:04.622:46.21
26.OOSTERHOFF, Maartje97Luctor et Emergo2:47.9437.831:21.532:06.492:47.94
27.OTJES, Denise96Zv Aquarius2:49.9938.411:21.592:08.582:49.99
28.WEIJBURG, Amy97De Zwoer2:52.6837.101:20.742:08.062:52.68
29.POTS, Suzanne96De IJsselmeeuwen2:55.4940.861:26.662:12.882:55.49
30.FOYTLOVA, Valentyna97Des2:57.7740.181:26.842:14.502:57.77
31.MILICIC, Antonia97Des2:59.3240.151:27.642:14.522:59.32
32.HOOGETERP, Lotte97Daw3:04.0141.701:29.192:18.823:04.01
33.VAN DER VOORT, Gemma96Torpedo3:07.6439.051:26.582:18.323:07.64
34.BOSSCHERT, Fenke97Daw3:10.9839.041:28.672:21.043:10.98
DISHENDERSON, Demi96Des42.18
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISBEUTE, Demi97De IJsselmeeuwen3:34.3144.181:39.342:37.343:34.31
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISVROLIJK, Laura96Des3:38.4546.771:45.192:43.543:38.45
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMHEEMSKERK, Loes96Noordwijkerhout
AFGEMTEUFER, Irene96Daw

13 - 14 jaar

1.SPIEKERMAN, Pascalle94WZ&PC Purmerend2:12.7729.971:03.391:38.232:12.77
2.VERBEEK, Yvonne94WZ&PC Purmerend2:13.8731.291:05.501:40.642:13.87
3.VELDKAMP, Rixt94Gzvw2:14.5931.231:06.271:39.652:14.59
4.MLCOCH, Sharona94Daw2:14.9230.501:04.181:39.052:14.92
5.WEIJBURG, Rianne94De Zwoer2:16.3331.051:05.981:41.622:16.33
6.KOSTER, Lisa94Daw2:17.3431.661:06.531:42.622:17.34
7.BOERS, Natasja95De Columbiaan2:19.9532.361:07.441:44.082:19.95
8.TASKIN, Jaimy Lee94Noordwijkerhout2:21.1733.481:09.221:45.932:21.17
9.VAN ENGELDORP, Mariska95Zv Aquarius2:23.1930.791:07.141:45.742:23.19
10.VAN DER ZON, Tess95Noordwijkerhout2:24.0532.911:08.691:46.172:24.05
11.DRUIJF, Simone95Zwemvereniging Hoorn2:24.4832.231:07.781:45.622:24.48
12.MULDER, Liselotte95De Columbiaan2:26.3232.451:10.161:48.132:26.32
13.CROK, Linda94Oeza2:26.5733.671:11.911:49.822:26.57
14.DE WAARD, Floortje94de Devel2:36.5134.621:12.911:54.252:36.51
15.VREDENBURG, Roos95Oeza2:40.2435.721:16.131:58.392:40.24
16.GARRITSEN, Aniek95De IJsselmeeuwen2:44.6737.261:21.052:04.642:44.67
17.VILLETTE, Aurélie95Des2:45.2137.201:19.472:03.422:45.21
18.MEEUWSE, Tosca94De IJsselmeeuwen2:52.5538.781:21.832:07.482:52.55
19.POST, Leah94De IJsselmeeuwen2:59.4440.621:26.112:14.542:59.44
AFGEMTOUSSAINT, Kira94De Dolfijn

15 - 16 jaar

1.ROOKER, Corine92WZ&PC Purmerend2:18.3231.551:06.781:42.972:18.32
2.DOGGER, Sigrid92De Zwoer2:20.1731.391:06.451:43.222:20.17
3.DE JONG, Jaimy93De Dolfijn2:20.5831.531:07.291:44.532:20.58
4.TOUSSAINT, Merel92De Futen2:21.6232.121:07.991:45.202:21.62
5.SCHOT, Rosa92Daw2:29.3932.191:09.781:49.872:29.39
6.ROG, Bente92Des2:31.7434.861:13.661:54.152:31.74
7.DE GALAN, Cynthia92Kon. AZ 18702:35.3634.131:12.401:52.962:35.36
8.BLOUW, Nadine93Gzvw2:38.0734.621:14.881:57.172:38.07
9.NIESTEN, Iris92Oeza2:39.4636.301:16.821:58.762:39.46
10.VAN DER ZON, Britt93Noordwijkerhout2:42.1536.071:16.381:58.632:42.15
11.KEIZER, Myrthe93Des2:56.1239.681:24.702:11.072:56.12
AFGEMLANGE, Suzanne92De Zwoer

17 jaar en ouder

1.TEN BRINK, Daphne85WZ&PC Purmerend2:10.9429.681:03.101:37.352:10.94
2.ZWAAN, Melissa91Daw2:11.3129.921:03.671:37.622:11.31
3.VOOREN, Maaike91Daw2:13.9630.491:04.181:39.282:13.96
4.BAKKER, Britt91De Dolfijn2:14.3131.221:04.771:39.982:14.31
5.VD POLL, Marianne89Daw2:16.3729.951:03.851:39.852:16.37
6.DOETS, Jorien86ZV Scholtenhagen2:17.6232.041:07.181:42.952:17.62
7.VOS, Carine87De IJsselmeeuwen2:19.5830.921:06.111:42.442:19.58
8.HOEK, Daniëlle88Oeza2:22.0132.411:08.031:44.932:22.01
9.DE GROOT, Nynke88Zwemvereniging Hoorn2:25.0432.391:08.781:46.932:25.04
10.CROK, Annemarie89Oeza2:29.3133.241:09.741:49.052:29.31
11.VAN DER GRACHT, Anouk89Oeza2:31.0634.851:13.791:53.182:31.06
12.REMERIE, Kirsten88De IJsselmeeuwen2:32.0933.651:12.251:52.032:32.09
13.KOOPMAN, Rianne91Daw2:37.2134.571:14.071:55.752:37.21
14.BLOM, Rianne90De IJsselmeeuwen2:39.4335.861:16.561:58.002:39.43
15.VAN DER LEM, Desiree68Kon. AZ 18703:00.8738.651:24.272:12.493:00.87

BMOOSTERHOFF, Hinke98Luctor et Emergo2:35.8335.341:14.271:55.672:35.83


<< TOP >>
Programmanr. 14
31.5.09 - 9:40
Heren, 200m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
11 - 12 jaar

1.HAARSMA, Lars96Zwemvereniging Hoorn2:12.0929.991:03.741:37.982:12.09
2.DOGGER, Sven96De Zwoer2:20.9331.761:07.771:44.832:20.93
3.LYNCH, Romano96Wvz2:23.3633.451:09.481:46.492:23.36
4.BLAUW, Marc96ZPC Stadskanaal2:23.4432.591:09.611:47.432:23.44
5.BERLEMON, Danny96Zwemvereniging Hoorn2:25.0533.271:10.161:48.032:25.05
6.MELIS, Karel96Des2:26.0132.731:09.921:48.612:26.01
7.DE KIEVIT, Krijn97Wvz2:28.9233.301:11.101:50.112:28.92
8.TONSBEEK, Michael97De Dolfijn2:29.6734.481:12.611:51.952:29.67
9.VAN DER LEM, Kaspur96Kon. AZ 18702:29.9133.771:12.951:53.042:29.91
10.FALK, Martijn96Daw2:36.6436.981:17.181:57.922:36.64
11.VAN WIJNGAARDEN, Toby97Wvz2:37.5935.711:15.741:57.952:37.59
12.ZAALBERG, Joost96Des2:37.9136.691:17.701:59.532:37.91
13.JAGROEP, Sanjay97Daw2:41.9736.131:17.532:00.912:41.97
14.GROEN, Marcel97Gzvw2:44.2234.991:16.822:01.332:44.22
15.DE BRUIJN, Maurits97Daw2:44.8637.751:21.502:05.462:44.86
16.KALVERBOER, Jos96ZV Waterland (08-031)2:51.9839.571:23.402:08.922:51.98
17.HOETMER, Dani96Daw2:52.0039.071:23.262:08.192:52.00
18.GROEN, Danny Fabian97WZ&PC Purmerend2:56.0940.091:27.142:13.812:56.09
19.DE JONG, Tim97Noordwijkerhout3:00.6538.991:24.492:12.753:00.65
20.VAN DE ZEE, Martijn97Zv Aquarius3:22.6842.501:34.582:30.903:22.68
21.DEKKER, Jeffrey96Zv Aquarius3:28.1243.711:38.722:34.363:28.12

13 - 14 jaar

1.FOYTL, Jakub95Des2:04.5428.1459.691:32.472:04.54
2.HESHOF, Dave95WZ&PC Purmerend2:07.8529.011:02.261:36.642:07.85
3.VAN DEN HEUVEL, Oscar95Noordwijkerhout2:10.0129.771:02.941:36.782:10.01
4.ROELS, Rico94Daw2:11.9229.511:02.781:37.012:11.92
5.LIEVERST, Sjors95Daw2:12.6029.801:03.311:38.232:12.60
6.GEENEN, Felix95Daw2:13.8430.661:04.531:39.842:13.84
7.KALVERBOER, Gerco94ZV Waterland (08-031)2:14.4729.221:02.471:38.532:14.47
8.DOGGER, Symen94De Zwoer2:17.6730.031:04.391:41.192:17.67
9.DE VRIES, Menno94Des2:19.8731.891:08.681:45.532:19.87
10.FALK, Jasper95Daw2:20.4732.181:08.351:45.292:20.47
11.SCHOUTE, Klaas95Daw2:20.7832.541:09.791:47.172:20.78
12.HUYDTS, Tom94Torpedo2:24.4932.401:08.811:46.872:24.49
13.SMIT, Martijn94Gzvw2:29.1434.191:12.691:52.672:29.14
14.PEUSKEN, Jan94De IJsselmeeuwen2:31.4133.931:14.281:54.112:31.41
15.TER STEEG, Sander95Noordwijkerhout2:44.3137.981:20.252:04.032:44.31
AFGEMJANSEN, Dennis94Noordwijkerhout

15 - 16 jaar

1.ELIVELD, Dennis92Daw1:57.3726.9756.981:27.231:57.37
2.SCHOUTEN, Marcel93Rapido '821:59.2427.2157.071:27.901:59.24
3.DEN OUDEN, Giovanni93de Devel1:59.8927.9958.941:29.641:59.89
4.VAN DEN HEUVEL, Menno92Noordwijkerhout2:03.1528.1659.411:31.752:03.15
4.JANSEN, Walter93Noordwijkerhout2:03.1527.8459.211:31.572:03.15
6.APPEL, Jeffrey92WZ&PC Purmerend2:04.4127.6658.901:31.602:04.41
7.WARMERDAM, Maikel93Noordwijkerhout2:05.4928.571:00.561:33.602:05.49
8.DE KLERK, Jordy93WZ&PC Purmerend2:06.2028.881:00.181:33.042:06.20
9.SCHILDER, Joćo92ZV Waterland (08-031)2:10.9128.631:01.451:36.252:10.91
10.DE BOER, Mart93Daw2:13.2729.271:03.281:38.402:13.27
11.KLEIJNE, Barry93Oeza2:15.1429.531:03.601:40.162:15.14
12.VAN DER VOORT, Nicolaas92Torpedo2:18.8031.451:07.131:43.422:18.80
13.STOKX, Joey93Daw2:20.5229.571:03.501:41.342:20.52
14.DURINCK, Jeroen93de Devel2:21.3932.321:07.811:44.672:21.39
15.JOL, Jeffrey92Des2:23.6532.411:08.121:45.832:23.65
16.TIJANI, Marwan93Des2:38.4633.671:14.321:57.672:38.46
AFGEMVAN DEN HOEK, Mick93Des
AFGEMTIJMS, Stefan93Oeza

17 jaar en ouder

1.BEEMSTER, Jeroen87WZ&PC Purmerend1:59.3327.5657.301:28.001:59.33
2.DEKKER, Matthijs90De Dolfijn2:00.6827.1357.181:29.162:00.68
3.BEEMSTER, Bart87WZ&PC Purmerend2:00.7127.6557.781:28.832:00.71
4.BEEMSTER, Michiel80O Z & P C2:01.0227.0357.361:29.582:01.02
5.LEBIS, Kevin81WZ&PC Purmerend2:03.3027.6957.761:29.652:03.30
6.HARTOG, Hans Peter91Daw2:03.4527.8258.711:31.242:03.45
7.VAN BEEK, Klaas88Oeza2:07.9329.561:01.091:34.352:07.93
8.STARING, Jelmer90De IJsselmeeuwen2:10.7029.541:02.381:36.942:10.70
9.DE BOER, Thom91Daw2:10.8629.501:02.931:37.692:10.86
10.BUITING, Frank90De IJsselmeeuwen2:15.6729.791:03.571:39.082:15.67
11.SPAANS, Lennard91Des2:19.7231.301:08.141:45.612:19.72
12.VAN DER LEM, Marcel65Kon. AZ 18702:30.2331.971:08.941:49.422:30.23
13.JONKER, Henk90De IJsselmeeuwen2:34.9837.291:17.731:56.882:34.98
14.VAN DER VEEN, Sybren87Des3:13.9337.771:26.972:23.533:13.93
AFGEMMOLENKAMP, Patrick88Daw


<< TOP >>
Programmanr. 15
31.5.09 - 10:05
50m schoolslag7 - 10 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
7 - 8 jaar, Meisjes

1.WILDEBOER, Marieke01Gzvw49.04235
2.VAN DER MEER, Marieke00De Columbiaan50.14220
3.VAN UFFELEN, Lanaya00Wvz50.91210
4.DÖDERLEIN DE WIN, Mara00WZ&PC Purmerend53.84178
5.MIDDELKOOP, Layla00de Devel55.41163
6.VAN DER VELDEN, Saskia00Daw55.57162
7.WENSVEEN, Jade00De IJsselmeeuwen57.98142
DISKEIZER, Josee00Gzvw53.51
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBERES, Isis00Des55.18
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMHART 'T, Sophie00De Columbiaan
AFGEMJANSSEN, Loulou01De Columbiaan

9 - 10 jaar, Meisjes

1.VAN MANEN, Elise98De Columbiaan41.16398
* Groot verschil.
2.JAGER, Rebecca98ZC De Toekomst41.52387
3.SISTERMANS, Louisa98De Columbiaan43.27342
4.VEERMAN, Shanna98WZ&PC Purmerend43.34341
5.VAN UFFELEN, Brighid98Wvz43.84329
6.NOOM, Anne98Daw45.22300
7.SCHOLTES, Veerle98Des46.49276
8.JONK, Silke98Daw46.61274
9.HEEMSKERK, Daphne99De Columbiaan47.04266
10.KRAUS, Mirthe98De IJsselmeeuwen47.39261
11.BAARS, Melissa99Aquarijn (06-001)48.36245
12.NAGTEGAAL, Ivana98De IJsselmeeuwen48.70240
13.VAN DEN NIEUWNDIJK, Isabel98Zv Aquarius49.91223
14.MINJON, Sanna98De IJsselmeeuwen50.04221
15.VAN DER LANS, Alyssa99Wvz51.50203
16.HENRAAT, Frederique98Kon. AZ 187051.73200
17.ALOFS, Lieke99Daw52.00197
18.VAN DER LEM, Sharon98Kon. AZ 187052.14196
19.APPEL, Demy98ZV Waterland (08-031)53.92177
20.SMITH, Robyn99Zeeschuimers (08-043)54.04176
21.FEITH, Nikki98De IJsselmeeuwen54.27174
22.VAN SPUNTEREN, Romay99De IJsselmeeuwen54.47172
23.TOSSINGS, Pauline98Daw54.84168
24.TERINK, Ayleen99De IJsselmeeuwen55.08166
25.PADT, Jasmijn99Daw55.62161
26.MESTRUM, Paula99Kon. AZ 187057.24148
27.WIGGERS, Lieke99De IJsselmeeuwen59.35133
DISDEKKER, Thalita98Zv Aquarius51.94
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.

7 - 8 jaar, Jongens

1.VAN TIEL, Ian00WZ&PC Purmerend52.63131
2.MARTENS, Niels01Kzc54.94115
3.VAN DER LEM, Jordi00Kon. AZ 187055.64111
4.BRANTJES, Phil00Kzc56.47106
5.LOOS, Stefan00Kzc57.02103
6.WISSINK, Jordy01De IJsselmeeuwen59.9588
7.BROERSE, Philip01De Dolfijn1:08.2360

9 - 10 jaar, Jongens

1.VAN DER VELDEN, Lars98Daw42.50248
2.JONGELEEN, Calvin98De Columbiaan43.16237
3.FALCES, Elliot98Des44.27220
4.OTJES, Brian99Zv Aquarius47.87174
5.BLANKEN, Jhamal98Daw48.57166
6.VAN DER PAL, Kaj99Kzc49.42158
7.HANEVELD, Thomas98Daw50.30150
8.LIEVERST, Raoul99Daw50.45148
9.DORLAND, Sander99ZV Waterland (08-031)51.13143
10.WILDEBOER, Dennis98Gzvw51.40140
11.MORIANNER, Mike99Kzc52.05135
12.DE WAARD, Sybe99de Devel53.04128
13.VAN ENGELDORP, Barry99Zv Aquarius53.44125
14.KOK, Jeroen99De IJsselmeeuwen54.12120
15.MARTENS, Sven98Kzc54.92115
16.KOOPEN, Simon98WZ&PC Purmerend56.14108
17.LICHTENBERG, Tom99De IJsselmeeuwen57.7399
18.VERVEER, Jessin98Zeeschuimers (08-043)58.8793
19.BROERSE, Mart99De Dolfijn1:01.4782
DISHOLSBOER, Quinten99Zeeschuimers (08-043)
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISLYNCH, Antonio98Wvz48.21
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISHARING, Sam99Zwemvereniging Hoorn49.78
SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMVROLIJK, Mike98Des
AFGEMJACOBS, Devon-Ray99Kzc

DISVAN DER LEM, Calina02Kon. AZ 18701:07.00
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 16
31.5.09 - 10:20
Dames, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
11 - 12 jaar

1.VAN AVEZAATH, Lisanne97Trivia (01-047)37.37531
2.KOX, Esther96Torpedo38.56484
3.WIERSMA, Manon96Zwemvereniging Hoorn39.14463
3.BROUWERS, Julia96WZ&PC Purmerend39.14463
5.VISSCHER, Marit96Daw40.06431
6.KOK, Susan97De IJsselmeeuwen40.58415
7.GEENEN, Roxann96Daw41.29394
8.PEETERS, Elena96Daw44.21321
9.WEIJBURG, Amy97De Zwoer44.92306
10.VAN DAM, Cilia97de Devel45.01304
11.FOYTLOVA, Valentyna97Des46.11283
12.HENDERSON, Demi96Des46.37278
13.VAN TIEL, Fréderique97Kzc46.79271
14.BOSSCHERT, Fenke97Daw47.21264
15.SAVUT, Diyar96Kon. AZ 187048.39245
16.VEENDORP, Esmee96Gzvw49.47229
17.SCHEERDER, Sanne97De IJsselmeeuwen50.07221
18.BEUTE, Demi97De IJsselmeeuwen52.41193
19.HOOGETERP, Lotte97Daw53.41182
20.VALERIUS, Dianyra97Kon. AZ 187054.05176
21.BENSCHOP, Anne96De IJsselmeeuwen55.16165
22.VROLIJK, Laura96Des1:02.96111
DISVAN DER VOORT, Gemma96Torpedo
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISGOEDHART, Esmee96De IJsselmeeuwen48.80
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
DISDZOKOTOE, Franklina97Kon. AZ 187055.11
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.

13 - 14 jaar

1.JACOBS, Tania94De Columbiaan37.74516
1.GROEN, Karin95Gzvw37.74516
3.IMMERZEEL, Larissa95Wvz37.82513
4.ALFONSI, Maxine95Daw39.88437
5.METSELAAR, Nadia94Lac42.22369
6.VILLETTE, Aurélie95Des42.91351
7.VERHAGE, Mandy95Daw43.07347
8.GORANSSON, kim94Zeeschuimers (08-043)44.16322
9.GARRITSEN, Aniek95De IJsselmeeuwen44.87307
10.VREDENBURG, Roos95Oeza45.72290
11.KLERK, Sharon94de Devel46.93268
12.SAVUT, Seren95Kon. AZ 187048.05250
13.MEEUWSE, Tosca94De IJsselmeeuwen48.51243
14.POST, Leah94De IJsselmeeuwen48.57242
AFGEMELIVELD, Melissa95Daw
AFGEMMEYER, Naomi95Zeeschuimers (08-043)

15 - 16 jaar

1.VAN DER LEEST, Sharon92WZ&PC Purmerend36.86554
2.DE GROOT, Danielle93Daw37.52525
3.DOGGER, Sigrid92De Zwoer40.50418
4.GRIM, Priscilla93WZ&PC Purmerend41.45389
5.BROUWERS, Nina93WZ&PC Purmerend42.82353
6.BOELHOUWER, Marloes93de Devel42.95350
7.NEERHOUT, Whitney93Lac43.74331
8.AARDENBURG, Judith93Kzc44.37318
9.DE GALAN, Cynthia92Kon. AZ 187044.50315
10.LIPPUS, Daisy93Kzc47.64257
11.KEIZER, Myrthe93Des48.22247
AFGEMLANGE, Suzanne92De Zwoer

17 jaar en ouder

1.VOS, Carine87De IJsselmeeuwen35.05644
2.BAKKER, Britt91De Dolfijn35.93598
3.VAN VELZEN, Nathalie85WZ&PC Purmerend36.24583
4.DOETS, Jorien86ZV Scholtenhagen37.84512
5.ELZINGA, Wieteke86Daw38.45488
6.PALMBOOM, Nicole91Oeza39.31457
7.SCHAAP, Ilana91Daw40.28424
8.UDES, Maureen91WZ&PC Purmerend41.09400
9.BREED, Milja88Torpedo41.17397
10.ZWAANSWIJK, Sandra85Zv Aquarius41.71382
11.BLOM, Rianne90De IJsselmeeuwen42.30366
12.WOLSINK, Rianne91De IJsselmeeuwen42.76355
13.DE KLERK, Nickey86WZ&PC Purmerend43.09347
14.REMERIE, Kirsten88De IJsselmeeuwen43.10346
15.LUBBERS, Roxane88Kon. AZ 187043.12346
16.VAN DER LEM, Desiree68Kon. AZ 187043.33341
17.VAN KRANENBURG, Chantal86Zv Aquarius44.19321
18.DE GALAN, Elly58Kon. AZ 187057.61145


<< TOP >>
Programmanr. 17
31.5.09 - 10:30
Heren, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
11 - 12 jaar

1.BUITENDIJK, Tino96Lac38.16343
2.DOGGER, Sven96De Zwoer39.24315
3.HOOGLAND, Tim96Des39.87301
4.STEINROTH, Teun96Torpedo44.32219
5.VAN NEE, Albert96De Dolfijn44.80212
6.DE BRUIJN, Maurits97Daw45.20206
7.BOSKLOPPER, Bob96de Devel45.64200
8.KALVERBOER, Jos96ZV Waterland (08-031)47.31180
9.VAN DE ZEE, Martijn97Zv Aquarius47.53177
10.FALK, Martijn96Daw47.73175
11.HOETMER, Dani96Daw48.73165
12.DEKKER, Jeffrey96Zv Aquarius49.73155
DISJAGROEP, Sanjay97Daw44.40
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.

13 - 14 jaar

1.STRUIJF, Kingue94WZ&PC Purmerend32.33564
2.DRUYVEN, Jorrick94Daw34.83451
3.SCHRAM, Vincent94Daw36.98377
4.SCHOUTE, Klaas95Daw37.11373
5.DOGGER, Symen94De Zwoer38.13344
6.GEENEN, Felix95Daw38.27340
7.PEUSKEN, Jan94De IJsselmeeuwen38.73328
8.DE VRIES, Menno94Des39.43311
9.FALK, Jasper95Daw43.84226
DISNABERHUIS, Bram95De IJsselmeeuwen
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISGORANSSON, Casper94Zeeschuimers (08-043)58.01
SO - Tijdens de race op de rug gedraaid.

15 - 16 jaar

1.SUAKA, Timo92Des32.68546
2.APPEL, Jeffrey92WZ&PC Purmerend32.71544
3.DE BOER, Mart93Daw34.31472
4.STOKX, Joey93Daw37.14372
5.WOLSINK, Robbert93De IJsselmeeuwen38.68329
6.VLAOVIC, Dalibor93Lac40.75282
7.TIJANI, Marwan93Des42.50248

17 jaar en ouder

1.TIETZE, Bas87WZ&PC Purmerend30.65662
2.VISSER, Rian90Daw32.26568
3.OUDENDIJK, Paul81Oeza32.63548
4.BEEMSTER, Michiel80O Z & P C32.91535
5.STARING, Jelmer90De IJsselmeeuwen33.12525
6.VAN GELDEREN, Martijn89Daw33.86491
7.TIETZE, Axel88WZ&PC Purmerend34.46466
8.BUITING, Frank90De IJsselmeeuwen35.11440
9.BEEMSTER, Bart87WZ&PC Purmerend35.18438
10.KERKHOF, Tino91Des35.35431
11.VAN DER LEM, Marcel65Kon. AZ 187035.51426
12.DE HAAN, Stefan89Zeeschuimers (08-043)36.33397
13.JONKER, Henk90De IJsselmeeuwen39.71304
14.TIJMS, Eric64Oeza39.91300
15.HOOGLAND, Michel77De IJsselmeeuwen44.69213
16.VAN DER VEEN, Sybren87Des45.49202
DISKRAS, Richard91Zeeschuimers (08-043)30.68
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGEMMOLENKAMP, Patrick88Daw
AFGEMKLIJBERG, Tom81De IJsselmeeuwen


<< TOP >>
Programmanr. 18
31.5.09 - 10:40
Dames, 100m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
11 - 12 jaar

1.SMIT, Eva96Gzvw1:11.68507
2.ZWARTHOED, Brenda96Daw1:13.36473
3.ROOKER, Janine96WZ&PC Purmerend1:13.79465
4.WIERSMA, Manon96Zwemvereniging Hoorn1:16.68414
5.GEENEN, Roxann96Daw1:17.13407
6.VAN DER ZEE, Nienke96Zv Aquarius1:20.37360
7.WARMERDAM, Chantal96Noordwijkerhout1:20.45358
8.DE BOER, Mirl97Daw1:21.39346
9.HOLSBOER, Lola96Zeeschuimers (08-043)1:21.56344
10.KROON, Janine96Ed-Vo1:22.09337
11.NEUTEBOOM, Annika96Torpedo1:26.39290
12.PADT, Sophie96Daw1:26.79286
13.DE BOER, Tess96Daw1:29.12264
14.OOSTERHOFF, Maartje97Luctor et Emergo1:30.54251
15.DEKKER, Elise97De Dolfijn1:32.11239
16.SMITH, Caitlin97Zeeschuimers (08-043)1:33.54228
17.POTS, Suzanne96De IJsselmeeuwen1:38.09198
18.VERBEEK, José97WZ&PC Purmerend1:42.69172
19.OTJES, Denise96Zv Aquarius1:43.75167
20.BOELHOUWER, Sanne97de Devel1:52.66131
21.HOOGETERP, Lotte97Daw1:57.48115
22.BOSSCHERT, Fenke97Daw1:59.36110
AFGEMFALCES, Manon96Des
AFGEMTEUFER, Irene96Daw

13 - 14 jaar

1.BOL, Cleo Denise94WZ&PC Purmerend1:06.42637
2.SPIEKERMAN, Pascalle94WZ&PC Purmerend1:07.01620
3.PADT, Rosanne95Daw1:09.83548
4.MLCOCH, Sharona94Daw1:12.40492
5.VAN DAALEN, Laura95De Columbiaan1:12.68486
6.GROEN, Karin95Gzvw1:14.71448
7.VERBEEK, Yvonne94WZ&PC Purmerend1:15.07441
8.IMMERZEEL, Amanda95Wvz1:15.85428
9.WEIJBURG, Rianne94De Zwoer1:16.41418
10.MALLON, Danique94Oeza1:17.21406
11.VAN ENGELDORP, Mariska95Zv Aquarius1:17.45402
12.LAMPE, Aure94de Devel1:19.61370
13.DE WAARD, Floortje94de Devel1:21.53344
14.SIEMENSMA, Emma94Des1:23.81317
15.ALFONSI, Maxine95Daw1:25.26301
16.MEEUWSE, Tosca94De IJsselmeeuwen1:33.96225
17.VILLETTE, Aurélie95Des1:34.75219
AFGEMTOUSSAINT, Kira94De Dolfijn
AFGEMBOERS, Natasja95De Columbiaan

15 - 16 jaar

1.DE JONG, Jaimy93De Dolfijn1:09.22563
2.KRIJNEN, Carmen93WZ&PC Purmerend1:16.73413
3.ROG, Bente92Des1:22.52332
4.NEERHOUT, Whitney93Lac1:27.91275
5.VAN DER ZON, Britt93Noordwijkerhout1:28.01274
6.BLOUW, Nadine93Gzvw1:29.58260
AFGEMLANGE, Suzanne92De Zwoer

17 jaar en ouder

1.VOOREN, Maaike91Daw1:09.81549
2.ZWAAN, Melissa91Daw1:10.76527
3.TEN BRINK, Daphne85WZ&PC Purmerend1:11.43512
4.DOETS, Jorien86ZV Scholtenhagen1:12.41492
5.CROK, Annemarie89Oeza1:17.19406
6.DE GROOT, Nynke88Zwemvereniging Hoorn1:17.50401
7.PALMBOOM, Nicole91Oeza1:19.41373
8.HOEK, Daniëlle88Oeza1:20.62356
9.SCHAAP, Ilana91Daw1:20.91352
10.MANTING, Henriëtte71Gzvw1:22.74330
11.BREED, Milja88Torpedo1:23.00326
12.ZWAANSWIJK, Sandra85Zv Aquarius1:25.59298
13.REMERIE, Kirsten88De IJsselmeeuwen1:28.63268
14.VAN KRANENBURG, Chantal86Zv Aquarius1:35.64213
DISVAN DER GRACHT, Anouk89Oeza1:18.68
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.

BMOOSTERHOFF, Hinke98Luctor et Emergo1:27.22281


<< TOP >>
Programmanr. 19
31.5.09 - 11:15
Heren, 100m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
11 - 12 jaar

1.HAARSMA, Lars96Zwemvereniging Hoorn1:12.42340
2.MELIS, Karel96Des1:19.21260
3.VAN MILT, Pim96de Devel1:20.53247
4.VIGNAL, Julien96Des1:22.94226
5.GROEN, Marcel97Gzvw1:27.84190
6.TONSBEEK, Michael97De Dolfijn1:28.01189
7.DOGGER, Sven96De Zwoer1:29.17182
8.DE KIEVIT, Krijn97Wvz1:34.53153
9.STEINROTH, Teun96Torpedo1:35.01151
10.DE BRUIJN, Maurits97Daw1:43.22117
DISVAN DE ZEE, Martijn97Zv Aquarius1:49.09
VO - De armen niet de GEHELE race over water voorwaarts en onder water achterwaarts gebracht.

13 - 14 jaar

1.VAN HOUWELINGEN, Huub94AZ&PC1:01.90544
2.HESHOF, Dave95WZ&PC Purmerend1:06.04448
3.FOYTL, Jakub95Des1:06.82433
4.STRUIJF, Kingue94WZ&PC Purmerend1:06.90431
5.LIEVERST, Sjors95Daw1:11.06360
6.ASJES, Sander95Lac1:12.66337
7.ROELS, Rico94Daw1:13.05331
8.KALVERBOER, Gerco94ZV Waterland (08-031)1:15.20304
9.SCHOUTE, Klaas95Daw1:16.05293
10.HUYDTS, Tom94Torpedo1:17.17281
11.SMIT, Martijn94Gzvw1:19.64256
12.DOGGER, Symen94De Zwoer1:21.13242
13.SPALTMAN, Rowdy95Daw1:24.81212

15 - 16 jaar

1.JANSEN, Walter93Noordwijkerhout59.85602
2.BREMMER, Eduard92De Columbiaan1:00.06596
3.SCHOUTEN, Marcel93Rapido '821:02.45530
4.DEKKER, Ruben93De Dolfijn1:02.92518
5.DEN OUDEN, Giovanni93de Devel1:03.30509
6.NAPOROWSKI, Remy93WZ&PC Purmerend1:03.69500
7.SCHILDER, Joćo92ZV Waterland (08-031)1:03.83496
8.VAN DEN HEUVEL, Menno92Noordwijkerhout1:05.70455
9.WARMERDAM, Maikel93Noordwijkerhout1:06.10447
10.WILKENS, Laurent93Torpedo1:07.11427
11.STOKX, Joey93Daw1:09.00393
12.DÖDERLEIN DE WIN, Robin93WZ&PC Purmerend1:09.93377
13.SUAKA, Timo92Des1:10.32371
14.RINZEMA, Sibrand93De Columbiaan1:11.92347
15.AMBROSINI, Marco93Lac1:12.11344
16.VAN DER VOORT, Nicolaas92Torpedo1:12.67336
17.DE BOER, Mart93Daw1:13.98319
18.WOLSINK, Robbert93De IJsselmeeuwen1:18.26269
19.DURINCK, Jeroen93de Devel1:22.94226

17 jaar en ouder

1.LEBIS, Kevin81WZ&PC Purmerend57.69672
2.BEEMSTER, Jeroen87WZ&PC Purmerend1:00.03597
3.ENGELENBURG, Raoul89De Dolfijn1:02.03541
4.BARON, Arjan91Daw1:02.21536
5.DEKKER, Matthijs90De Dolfijn1:02.26535
6.BEEMSTER, Michiel80O Z & P C1:02.66525
7.BEEMSTER, Bart87WZ&PC Purmerend1:03.51504
8.VAN DER GRACHT, Jory87Oeza1:05.74454
9.TIETZE, Bas87WZ&PC Purmerend1:06.24444
10.DE BOER, Thom91Daw1:06.45440
11.BLAUW, Niels90ZPC Stadskanaal1:06.95430
12.VISSER, Rian90Daw1:09.23389
13.KERKHOF, Tino91Des1:10.04376
14.SPAANS, Lennard91Des1:16.31291

BMTUIJP, Tim98WZ&PC Purmerend1:21.52238


<< TOP >>
Programmanr. 20
31.5.09 - 11:30
100m rugslag7 - 10 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
7 - 8 jaar, Meisjes

1.KEIZER, Josee00Gzvw1:39.24203
2.WILDEBOER, Marieke01Gzvw1:39.40202
3.MIDDELKOOP, Layla00de Devel1:44.99171
4.BERES, Isis00Des1:49.51151
5.VAN DER VELDEN, Saskia00Daw1:52.21140
6.VAN UFFELEN, Lanaya00Wvz1:53.55135

9 - 10 jaar, Meisjes

1.BELFOR, Ruby99De Columbiaan1:22.76349
2.VAN MANEN, Elise98De Columbiaan1:24.43329
3.JAGER, Rebecca98ZC De Toekomst1:25.14321
4.VEERMAN, Shanna98WZ&PC Purmerend1:25.80313
5.BAARS, Melissa99Aquarijn (06-001)1:26.53306
6.BRANTJES, Lisa98Kzc1:28.54285
7.NOOM, Anne98Daw1:29.72274
8.VAN UFFELEN, Brighid98Wvz1:31.20261
9.JONK, Silke98Daw1:33.21244
10.NAGTEGAAL, Ivana98De IJsselmeeuwen1:35.42228
11.PADT, Jasmijn99Daw1:35.55227
12.KRAUS, Mirthe98De IJsselmeeuwen1:37.77212
13.VAN DER LANS, Alyssa99Wvz1:41.79188
14.MESTRUM, Paula99Kon. AZ 18701:43.25180
15.VAN DER LEM, Sharon98Kon. AZ 18701:44.01176
16.FEITH, Nikki98De IJsselmeeuwen1:45.37169
17.SCHOLTES, Veerle98Des1:45.76167
18.MINJON, Sanna98De IJsselmeeuwen1:49.34151
19.TOSSINGS, Pauline98Daw1:49.93149
20.APPEL, Demy98ZV Waterland (08-031)1:55.56128
21.HENRAAT, Frederique98Kon. AZ 18702:01.20111
22.ALOFS, Lieke99Daw2:05.9399
23.VAN SPUNTEREN, Romay99De IJsselmeeuwen2:06.0299
24.TERINK, Ayleen99De IJsselmeeuwen2:07.9495
DISVAN DEN NIEUWNDIJK, Isabel98Zv Aquarius1:33.58
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISDEKKER, Thalita98Zv Aquarius1:43.92
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISWIGGERS, Lieke99De IJsselmeeuwen1:57.82
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.

7 - 8 jaar, Jongens

1.PAAP, Doran00Wvz1:32.84167
2.VAN TIEL, Ian00WZ&PC Purmerend1:36.40149
3.BRANTJES, Phil00Kzc1:47.64107
4.VAN DER LEM, Jordi00Kon. AZ 18701:51.7596
5.LOOS, Stefan00Kzc1:55.6287
6.WISSINK, Jordy01De IJsselmeeuwen2:06.8366
7.MARTENS, Niels01Kzc2:11.8658
8.BROERSE, Philip01De Dolfijn2:30.4739

9 - 10 jaar, Jongens

1.VAN DER VELDEN, Lars98Daw1:22.17241
2.HARING, Sam99Zwemvereniging Hoorn1:27.46200
3.VAN VLIET, Daniel99De Columbiaan1:29.87184
4.FALCES, Elliot98Des1:31.21176
5.WILDEBOER, Dennis98Gzvw1:31.23176
6.KOOPEN, Simon98WZ&PC Purmerend1:35.06156
7.LIEVERST, Raoul99Daw1:37.11146
8.LYNCH, Antonio98Wvz1:37.13146
9.BLANKEN, Jhamal98Daw1:37.61144
10.OTJES, Brian99Zv Aquarius1:41.73127
11.VAN DER PAL, Kaj99Kzc1:46.98109
12.VAN ENGELDORP, Barry99Zv Aquarius1:47.39108
13.KOK, Jeroen99De IJsselmeeuwen1:52.3994
14.BROERSE, Mart99De Dolfijn1:53.4892
15.MORIANNER, Mike99Kzc1:56.6584
* Backuptijd.
16.MARTENS, Sven98Kzc2:10.5860
DISLICHTENBERG, Tom99De IJsselmeeuwen
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISDORLAND, Sander99ZV Waterland (08-031)
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RD
DISHANEVELD, Thomas98Daw1:24.61
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMVROLIJK, Mike98Des

BMVAN DER LEM, Calina02Kon. AZ 18701:54.07133


<< TOP >>
Programmanr. 21
31.5.09 - 11:45
Dames, 200m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
11 - 12 jaar

1.BROUWERS, Julia96WZ&PC Purmerend2:25.4334.811:11.831:49.682:25.43
2.VEERMAN, Rosa96WZ&PC Purmerend2:33.0735.231:13.361:52.882:33.07
3.STOKX, Laura96Daw2:43.3438.221:19.822:02.322:43.34
4.FRANKEN, Kim96Gzvw2:47.3538.321:20.662:05.032:47.35
5.VAN DER ZEE, Nienke96Zv Aquarius2:48.5739.391:22.042:06.222:48.57
6.VAN UFFELEN, Aylin96Wvz2:49.6639.161:23.502:08.762:49.66
7.MULDER, Annelotte97De Columbiaan2:50.4340.161:23.932:07.882:50.43
8.PAAP, Nacinda97Wvz2:52.6539.971:23.742:08.882:52.65
9.KEIZER, Tessa96Gzvw2:53.1940.971:24.452:09.712:53.19
10.NEUTEBOOM, Annika96Torpedo2:58.6042.281:27.602:13.322:58.60
11.WEIJBURG, Amy97De Zwoer3:08.1443.591:31.852:21.583:08.14
12.HOOGETERP, Lotte97Daw3:14.6847.421:38.502:27.633:14.68
13.MILICIC, Antonia97Des3:15.4645.291:36.222:26.903:15.46
14.BOSSCHERT, Fenke97Daw3:25.6146.811:38.912:33.013:25.61
DISOTJES, Denise96Zv Aquarius3:06.5544.711:31.632:15.693:06.55
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISVALERIUS, Dianyra97Kon. AZ 18704:04.5748.461:44.773:44.614:04.57
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGEMHEEMSKERK, Loes96Noordwijkerhout
AFGEMTEUFER, Irene96Daw
AFGEMFALCES, Manon96Des

13 - 14 jaar

1.TASKIN, Jaimy Lee94Noordwijkerhout2:28.2435.161:12.891:51.682:28.24
2.MLCOCH, Sharona94Daw2:32.9736.101:14.771:54.392:32.97
3.BOERS, Natasja95De Columbiaan2:35.0635.531:14.131:54.542:35.06
4.KONING, Daisy95Zeeschuimers (08-043)2:36.6936.271:15.341:56.802:36.69
5.VELDKAMP, Rixt94Gzvw2:37.7935.521:15.991:56.142:37.79
6.VERHAGE, Mandy95Daw2:37.8736.101:15.581:56.782:37.87
7.VAN ENGELDORP, Mariska95Zv Aquarius2:39.7936.721:17.571:59.402:39.79
8.WEIJBURG, Rianne94De Zwoer2:42.4537.211:18.752:01.042:42.45
9.CROK, Linda94Oeza2:43.9139.341:21.152:03.402:43.91
10.VAN DER ZON, Tess95Noordwijkerhout2:46.0538.651:20.642:03.952:46.05
11.VAN NIEKERK, Ilse94Daw2:47.5038.771:20.842:04.662:47.50
12.POST, Leah94De IJsselmeeuwen3:15.3745.231:35.092:26.133:15.37
AFGEMELIVELD, Melissa95Daw

15 - 16 jaar

1.VAN DER LEEST, Sharon92WZ&PC Purmerend2:26.2733.571:10.231:48.682:26.27
2.ROOKER, Corine92WZ&PC Purmerend2:28.7735.501:13.321:51.912:28.77
3.DOGGER, Sigrid92De Zwoer2:37.4336.271:16.531:58.002:37.43
4.TOUSSAINT, Merel92De Futen2:40.3438.231:19.682:00.752:40.34
5.NIESTEN, Iris92Oeza2:51.2540.121:23.272:07.672:51.25
6.SCHOT, Rosa92Daw2:52.0939.691:22.882:07.562:52.09
7.DE GALAN, Cynthia92Kon. AZ 18702:54.9740.331:24.582:08.142:54.97
8.BROUWERS, Nina93WZ&PC Purmerend3:03.4043.121:29.472:17.063:03.40

17 jaar en ouder

1.TEN BRINK, Daphne85WZ&PC Purmerend2:31.8034.371:12.911:53.042:31.80
2.ELZINGA, Wieteke86Daw2:38.7136.851:17.121:58.172:38.71
3.VD POLL, Marianne89Daw2:40.2036.541:16.751:58.562:40.20
4.KLEIJNE, Daisy89Oeza2:40.6736.161:16.081:57.932:40.67
5.DE GROOT, Nynke88Zwemvereniging Hoorn2:41.7338.281:19.312:01.612:41.73
6.BAAS, Relinda89Gzvw2:49.1640.431:22.542:06.322:49.16
7.KOOPMAN, Rianne91Daw3:00.5842.441:27.832:14.413:00.58
* Backup tijd.
8.MANTING, Henriëtte71Gzvw3:04.9041.981:28.832:17.123:04.90
9.VAN DER LEM, Desiree68Kon. AZ 18703:14.4842.971:32.142:23.823:14.48
10.WOLSINK, Rianne91De IJsselmeeuwen3:21.0447.121:38.712:31.463:21.04
DISBREED, Milja88Torpedo
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISVOS, Carine87De IJsselmeeuwen2:41.3536.271:17.522:00.532:41.35
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 22
31.5.09 - 12:10
Heren, 200m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
11 - 12 jaar

1.HAARSMA, Lars96Zwemvereniging Hoorn2:32.6735.231:13.761:53.292:32.67
2.VAN DER LEM, Kaspur96Kon. AZ 18702:44.2339.081:21.622:04.402:44.23
3.JACOBS, Joeri96De Columbiaan2:50.1939.161:23.102:07.612:50.19
4.ZAALBERG, Joost96Des2:55.1741.041:25.082:11.632:55.17
5.JAGROEP, Sanjay97Daw3:03.0842.961:29.152:16.263:03.08
6.HOETMER, Dani96Daw3:03.8743.881:31.182:18.233:03.87
7.MELIS, Karel96Des3:04.7243.141:29.872:17.653:04.72
8.DE BRUIJN, Maurits97Daw3:06.7145.301:34.072:21.723:06.71
9.GROEN, Danny Fabian97WZ&PC Purmerend3:08.333:08.33
10.DE JONG, Tim97Noordwijkerhout3:15.5447.561:37.912:28.623:15.54
11.FALK, Martijn96Daw3:20.2248.711:39.022:30.213:20.22
12.DEKKER, Jeffrey96Zv Aquarius3:44.8650.701:48.632:48.623:44.86

13 - 14 jaar

1.DRUYVEN, Jorrick94Daw2:18.6132.651:08.031:44.132:18.61
2.SCHRAM, Vincent94Daw2:25.3333.961:11.101:48.742:25.33
3.VAN DEN HEUVEL, Oscar95Noordwijkerhout2:29.3035.761:14.201:52.232:29.30
4.DOGGER, Symen94De Zwoer2:29.9835.001:12.671:51.422:29.98
5.LIEVERST, Sjors95Daw2:31.8535.961:14.461:53.712:31.85
6.GEENEN, Felix95Daw2:41.0039.071:19.872:00.692:41.00
7.HUYDTS, Tom94Torpedo2:44.9139.061:20.522:03.072:44.91
8.FALK, Jasper95Daw2:48.6441.111:24.362:07.862:48.64
9.SPALTMAN, Rowdy95Daw2:51.1840.201:24.752:09.282:51.18
10.TER STEEG, Sander95Noordwijkerhout2:55.3941.361:27.232:14.502:55.39
AFGEMJANSEN, Dennis94Noordwijkerhout
AFGEMEDELAAR, Dave95De Columbiaan

15 - 16 jaar

1.ELIVELD, Dennis92Daw2:10.0330.551:03.421:36.792:10.03
2.DEKKER, Ruben93De Dolfijn2:11.4331.251:04.531:38.612:11.43
3.SCHOUTEN, Marcel93Rapido '822:14.3032.151:05.731:40.002:14.30
4.APPEL, Jeffrey92WZ&PC Purmerend2:14.7832.521:06.441:41.352:14.78
5.DE KLERK, Jordy93WZ&PC Purmerend2:16.5732.651:07.091:41.832:16.57
6.STOKX, Joey93Daw2:24.0133.961:11.191:48.222:24.01
7.KLEIJNE, Barry93Oeza2:30.2535.581:14.301:53.752:30.25
8.VAN DER VOORT, Nicolaas92Torpedo2:38.3138.371:19.091:59.482:38.31
9.JOL, Jeffrey92Des2:41.9835.721:16.241:58.342:41.98
10.VLAOVIC, Dalibor93Lac2:51.6940.851:25.032:10.802:51.69

17 jaar en ouder

1.BEEMSTER, Bart87WZ&PC Purmerend2:15.4131.281:04.741:39.932:15.41
2.HARTOG, Hans Peter91Daw2:16.6831.481:05.591:41.272:16.68
3.BEEMSTER, Jeroen87WZ&PC Purmerend2:16.8031.211:05.241:41.222:16.80
4.OUDENDIJK, Paul81Oeza2:20.0731.801:06.221:42.702:20.07
5.DE BOER, Thom91Daw2:24.9335.201:12.481:49.712:24.93
6.KERKHOF, Tino91Des2:37.1836.791:16.151:57.362:37.18
7.BUITING, Frank90De IJsselmeeuwen2:43.8938.071:19.592:01.962:43.89
8.VAN DER LEM, Marcel65Kon. AZ 18702:49.3239.241:22.752:07.642:49.32


<< TOP >>
Programmanr. 23
31.5.09 - 12:30
Dames, 4 x 100m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt
1.Trivia (01-047) 1Trivia (01-047)3:58.67745
DIK, Sylvia
HULSING, Esther
95
96
27.92
28.18
58.88
1:00.52
FRIEMAN, Anouk
VAN BEUSEKOM, Cynthia
95
95
28.27
28.57
59.36
59.91
2.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend4:00.08732
SPIEKERMAN, Pascalle
VEERMAN, Rosa
94
96
28.80
29.57
1:00.06
1:01.36
TEN BRINK, Daphne
BOL, Cleo Denise
85
94
28.35
28.31
59.67
58.99
3.WZ&PC Purmerend 2WZ&PC Purmerend4:19.27581
VAN DER LEEST, Sharon
ROOKER, Corine
92
92
31.44
31.39
1:06.06
1:06.25
VERBEEK, Yvonne
ROOKER, Janine
94
96
30.46
30.64
1:03.24
1:03.72
4.Daw 1Daw4:19.86577
DE BOER, Mirl
GEENEN, Roxann
97
96
32.46
29.92
1:07.59
1:02.88
ZWARTHOED, Brenda
PADT, Sophie
96
96
29.63
32.06
1:02.85
1:06.54
5.Daw 2Daw4:23.83552
PADT, Rosanne
MLCOCH, Sharona
95
94
29.38
29.82
1:03.82
1:03.23
STOKX, Laura
VERHAGE, Mandy
96
95
33.78
30.96
1:12.50
1:04.28
6.Oeza 1Oeza4:24.42548
CROK, Annemarie
HOEK, Daniëlle
89
88
31.91
30.62
1:07.30
1:05.81
KLEIJNE, Daisy
PALMBOOM, Nicole
89
91
31.14
31.20
1:05.31
1:06.00
7.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout4:33.08497
VAN DER ZON, Tess
VAN HELDEN, Marisol
95
95
32.10
34.93
1:06.82
1:14.52
WARMERDAM, Chantal
TASKIN, Jaimy Lee
96
94
31.12
30.48
1:06.57
1:05.17
8.De IJsselmeeuwen 1De IJsselmeeuwen4:33.84493
WOLSINK, Rianne
BLOM, Rianne
91
90
34.12
33.78
1:10.68
1:12.02
REMERIE, Kirsten
VOS, Carine
88
87
31.96
28.92
1:09.74
1:01.40
9.Gzvw 1Gzvw4:36.98477
GROEN, Karin
VEENDORP, Esmee
95
96
30.48
36.18
1:04.21
1:16.53
BLOUW, Nadine
SMIT, Eva
93
96
33.41
30.90
1:11.16
1:05.08
10.WZ&PC Purmerend 3WZ&PC Purmerend4:38.57469
KRIJNEN, Carmen
BROUWERS, Julia
93
96
32.73
32.60
1:08.80
1:07.04
BROUWERS, Nina
DE KLERK, Nickey
93
86
35.05
32.25
1:15.49
1:07.24
11.Des 1Des4:56.59388
SIEMENSMA, Emma
ROG, Bente
94
92
31.16
33.93
1:05.70
1:10.58
VILLETTE, Aurélie
KEIZER, Myrthe
95
93
37.06
38.74
1:18.46
1:21.85
12.Daw 3Daw5:10.16339
BOSSCHERT, Fenke
HOOGETERP, Lotte
97
97
39.95
40.55
1:25.06
1:24.89
VISSCHER, Marit
KOOPMAN, Rianne
96
91
32.30
33.54
1:09.55
1:10.66
13.De IJsselmeeuwen 2De IJsselmeeuwen5:12.20333
POST, Leah
MEEUWSE, Tosca
94
94
37.71
38.86
1:21.71
1:21.90
POTS, Suzanne
GARRITSEN, Aniek
96
95
37.76
33.34
1:18.38
1:10.21
14.Des 2Des5:37.64263
MILICIC, Antonia
HENDERSON, Demi
97
96
39.77
39.82
1:24.10
1:23.24
FOYTLOVA, Valentyna
SCHOLTENS, Veerle
9738.59
40.14
1:22.00
1:28.30


<< TOP >>
Programmanr. 24
31.5.09 - 12:45
Heren, 4 x 100m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt
1.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend3:40.43648
TIETZE, Bas
APPEL, Jeffrey
87
92
26.08
26.08
54.93
55.34
OELEN, Sverre
BEEMSTER, Jeroen
90
87
25.92
26.14
55.46
54.70
2.WZ&PC Purmerend 2WZ&PC Purmerend3:44.89611
HESHOF, Dave
NAPOROWSKI, Remy
95
93
27.64
26.68
57.63
55.87
DE KLERK, Jordy
STRUIJF, Kingue
93
94
26.47
26.37
55.56
55.83
3.WZ&PC Purmerend 3WZ&PC Purmerend3:47.42590
LEBIS, Kevin
DÖDERLEIN DE WIN, Robin
81
93
25.63
28.21
54.24
1:00.24
TIETZE, Axel
BEEMSTER, Bart
88
87
27.19
26.24
57.49
55.45
4.Noordwijkerhout 1Noordwijkerhout3:49.19577
VAN DEN HEUVEL, Menno
VAN DEN HEUVEL, Oscar
92
95
27.06
28.63
56.44
1:00.61
JANSEN, Walter
WARMERDAM, Maikel
93
93
26.29
27.08
55.50
56.64
5.Des 1Des3:56.00528
FOYTL, Jakub
SUAKA, Timo
95
92
26.39
27.07
55.78
58.02
KERKHOF, Tino
SPAANS, Lennard
91
91
29.31
28.63
1:01.80
1:00.40
6.Oeza 1Oeza3:56.65524
KLEIJNE, Barry
VAN DER GRACHT, Jory
93
87
28.64
28.16
1:00.56
59.64
OUDENDIJK, Paul
VAN BEEK, Klaas
81
88
29.29
26.56
1:00.98
55.47
7.Daw 1Daw4:00.21501
STOKX, Joey
LIEVERST, Sjors
93
95
28.18
28.77
59.15
1:01.40
DE BOER, Mart
VAN GELDEREN, Martijn
93
89
28.51
27.70
1:00.94
58.72
8.De IJsselmeeuwen 1De IJsselmeeuwen4:08.41453
BUITING, Frank
JONKER, Henk
90
90
28.01
30.98
59.17
1:06.57
PEUSKEN, Jan
STARING, Jelmer
94
90
30.58
28.11
1:04.25
58.42
9.Daw 2Daw4:25.21372
SCHOUTE, Klaas
BARON, Arjan
95
91
30.08
27.59
1:04.05
57.92
DE BRUIJN, Maurits
JAGROEP, Sanjay
97
97
34.68
31.44
1:14.04
1:09.20
10.de Devel 1de Devel4:32.46343
DEN OUDEN, Giovanni
BOSKLOPPER, Bob
93
96
27.28
35.50
56.40
1:21.35
DURINCK, Jeroen
VAN MILT, Pim
93
96
29.67
31.53
1:04.60
1:10.11
11.Des 3Des4:45.86297
VIGNAL, Julien
ZAALBERG, Joost
96
96
32.01
34.49
1:09.89
1:12.89
HOOGLAND, Tim
MELIS, Karel
96
96
34.64
32.12
1:14.51
1:08.57
AFGEMDe IJsselmeeuwen 2De IJsselmeeuwen
NABERHUIS, Bram, PEUSKEN, Jan, HOOGLAND, Michel, WOLSINK, Robbert
AFGEMDes 2Des
JOL, Jeffrey, VAN DEN HOEK, Mick, TIJANI, Marwan, DE VRIES, Menno