A-Kringkampioenschappen 2009 deel 1
Beverwijk (NED),    16.5.2009,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Heren, 50m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 2. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 3. Heren, 200m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 4. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 6. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m wisselslag, 12 jaar en ouder    Nr. 8. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 9. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 11. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 50m vrije slag                        12 - 17 jaar
16-5-2009 - 14:15                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Richard Kras                  9103407 Zeeschuimers             25.08     1.          
    2.  Richard Veerman               9106345 Ed-Vo                    25.09     2.          
    3.  Sverre Eschweiler             9204035 MSV- Zeemacht            25.45     3.          
    4.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend          25.57     4.          
    5.  Jeffrey Appel                 9200027 WZ&PC Purmerend          25.65     5.          
    6.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo              26.02     6.          
    7.  Mike ter Horst                9402785 Nva/Hhc                  26.13     7.          
    8.  Hans Peter Hartog             9100859 DAW-Finenzo              26.32     8.          
    9.  Martijn Gras                  9100751 Zaanstad (SG)            26.51     9.          
   10.  Ruben Tol                     9501119 Ed-Vo                    26.56    10.          
   11.  Julian van Leuven             9200823 Rapido '82               26.61    11.          
   12.  Thom Wever                    9102711 Zwemvereniging Hoorn     26.97    12.          
   13.  Marcel Schouten               9300653 Rapido '82               27.14    13.          
   14.  Pieter Crok                   9100413 Oeza                     27.25    14.          
   15.  Rob Tol                       9205459 Ed-Vo                    27.26    15.          
   16.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo              27.32    16.          
   17.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo              27.48    17.          
   18.  Michael van Dam               9401501 Hpc                      27.57    18.          
   19.  Barry Kleijne                 9300661 Oeza                     27.63    19.          
   20.  Hiras Ferrandino              9306527 Dwt                      27.64    20.          
   21.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo              27.74    21.          
   22.  Robin Ras                     9105275 Nva/Hhc                  27.89    22.          
   23.  Timo v.d. Veen                9104133 Hpc                      28.04    23.          
   23.  Jesse Meijer                  9403633 Zaanstad (SG)            28.04    23.          
   25.  Frank van der Wolff           9400955 Zwemvereniging Hoorn     28.06    25.          
   26.  Sjors Lieverst                9501389 DAW-Finenzo              28.07    26.          
   27.  Remy Naporowski               9303065 WZ&PC Purmerend          28.10    27.          
   27.  Bryan Kroon                   9402341 Ed-Vo                    28.10    27.          
   29.  Lars Haarsma                  9600745 Zwemvereniging Hoorn     28.29    29.          
   30.  Stefan Schulte                9302443 Rapido '82               28.42    30.          
   31.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo              28.47    31.          
   32.  Stephen de Wit                9306669 Oeza                     28.52    32.          
   33.  Michael Gozeling              9206031 Rapido '82               28.57    33.          
   34.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo              28.67    34.          
   35.  Roland Hoogendoorn            9306099 Dwt                      28.85    35.          
   36.  Gerco Kalverboer              9400231 ZV Waterland             29.26    36.          
    NG  Kees Veerman                  9205457 Ed-Vo                              NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 50m vrije slag                    18 jaar en ouder
16-5-2009 - 14:15                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fred Bond                     8905697 Ed-Vo                    25.45     1.          
    2.  Stanley Vleerlaag             8502813 DAW-Finenzo              25.65     2.          
    3.  Bas Tietze                    8703351 WZ&PC Purmerend          25.73     3.          
    4.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend          25.98     4.          
    5.  Wouter Breton                 8900461 Oeza                     26.74     5.FJ 1      
    6.  Martijn van Gelderen          8900939 DAW-Finenzo              26.74     6.FJ 2      
    7.  Robin Schilder                9006787 Ed-Vo                    26.86     7.          
    7.  Klaas van Beek                8805941 Oeza                     26.86     7.          
    9.  Marijn Nijssen                8703983 Zwemvereniging Hoorn     27.09     9.          
   10.  Morgan Tuijn                  9005303 Nva/Hhc                  27.57    10.          
   11.  Rian Visser                   9007141 DAW-Finenzo              27.74    11.          
   12.  Dennis de Graaf               8701077 Dwt                      27.85    12.          
 NG.ZA  Stefan de Haan                8905289 Zeeschuimers                    NG.ZA          
 AFGEM  Martijn Butter                7900231 Oeza                            AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 50m vlinderslag            Meisjes Jeugd 2 en later
16-5-2009 - 14:25                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cleo Denise Bol               9403314 WZ&PC Purmerend          29.66     1.          
    2.  Pascalle Spiekerman           9403030 WZ&PC Purmerend          30.43     2.          
    3.  Shelley de Boer               9302840 Zaanstad (SG)            30.72     3.          
    4.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo              30.97     4.          
    5.  Jessica de Ruiter             9306160 Zv Aquarius              31.32     5.          
    6.  Kimberly Mijnen               9503644 Zaanstad (SG)            31.77     6.          
    7.  Brenda Zwarthoed              9604938 DAW-Finenzo              31.78     7.          
    8.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius              32.03     8.          
    9.  Suzanne Mosch                 9400548 MSV- Zeemacht            32.18     9.          
   10.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo              32.26    10.          
   11.  Janine Rooker                 9600316 WZ&PC Purmerend          32.45    11.          
   12.  Irene Teufer                  9602340 DAW-Finenzo              32.62    12.          
   13.  DaniŽlle de Groot             9303868 DAW-Finenzo              32.75    13.FJ 1      
   14.  Claudia Rijkhoff              9603338 Zwemvereniging Hoorn     32.75    14.FJ 2      
   15.  Nadia du Fossť                9401110 Hpc                      33.02    15.          
   15.  Roxann Geenen                 9601518 DAW-Finenzo              33.02    15.          
   17.  Rosa Veerman                  9600862 WZ&PC Purmerend          33.03    17.          
   18.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend          33.10    18.          
   19.  Inge Koopman                  9303382 Rapido '82               33.23    19.          
   20.  Romy Willemsen                9303982 A.Z.V.D.                 33.41    20.          
   20.  Tamara Uijtewaal              9404852 Zaanstad (SG)            33.41    20.          
   22.  Alouette Bakker               9301442 A.Z.V.D.                 33.84    22.          
   23.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)            33.93    23.          
   24.  Femke Aan                     9601498 Zaanstad (SG)            34.00    24.          
   25.  Amber Ruig                    9603240 Zaanstad (SG)            34.26    25.          
   25.  Mandy Verhage                 9501382 DAW-Finenzo              34.26    25.          
   27.  Nienke van der Zee            9605430 Zv Aquarius              34.28    27.          
   28.  Lara Deul                     9602480 Ed-Vo                    34.37    28.FJ 1      
   29.  Julia Brouwers                9600868 WZ&PC Purmerend          34.37    29.FJ 2      
   30.  Danique Mallon                9402114 Oeza                     34.99    30.          
   31.  Manon Wiersma                 9600112 Zwemvereniging Hoorn     35.15    31.          
   32.  Annemiek Suiker               9501636 De Reuring               35.32    32.          
   33.  Mirl de Boer                  9700468 DAW-Finenzo              35.42    33.          
   34.  Miloes Rozemuller             9501832 Zwemvereniging Hoorn     35.72    34.          
   35.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo              35.76    35.          
   36.  Daisy Koning                  9500314 Zeeschuimers             35.85    36.          
   37.  Lola Holsboer                 9601554 Zeeschuimers             36.06    37.          
   38.  Lindsey Reijsoo               9603078 Rapido '82               36.45    38.          
   38.  Neeltje Winkler               9402652 Rapido '82               36.45    38.          
   40.  Linda Crok                    9401068 Oeza                     36.47    40.          
   41.  Dana van der Zee              9500532 Rapido '82               37.07    41.          
   42.  Marjolein Vink                9306478 Oeza                     37.29    42.          
   43.  Renee v.d. Brink              9602732 MSV- Zeemacht            37.39    43.          
   44.  Shannon Adema                 9601422 A.Z.V.D.                 37.44    44.          
 AFGEM  Anouk Limburg                 9501806 MSV- Zeemacht                   AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 50m vlinderslag                    16 jaar en ouder
16-5-2009 - 14:25                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantalle van der Fluit       9206406 DAW-Finenzo              29.26     1.          
    2.  Tessa Mosch                   9102172 MSV- Zeemacht            30.64     2.          
    3.  Katinka van Vastenhoven       8402500 Nva/Hhc                  31.50     3.          
    4.  Daphne ten Brink              8500454 WZ&PC Purmerend          31.96     4.          
    5.  Tamara Sachs                  9205524 Zwemvereniging Hoorn     32.08     5.          
    6.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo              32.12     6.          
    7.  Melissa Zwaan                 9103666 DAW-Finenzo              32.16     7.          
    8.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo              32.23     8.          
    9.  Evelien Kok                   9002028 A.Z.V.D.                 32.76     9.          
   10.  Anouk van der Gracht          8901408 Oeza                     32.92    10.          
   11.  Femke Lourens                 9108288 Nva/Hhc                  33.01    11.          
   12.  Corine Rooker                 9201522 WZ&PC Purmerend          33.56    12.          
   13.  Nickey de Klerk               8604394 WZ&PC Purmerend          33.64    13.          
   14.  Chantal Molenkamp             9002624 DAW-Finenzo              33.72    14.          
   15.  Amber van Berge               9203670 Zaanstad (SG)            35.51    15.          
   16.  Lidewij Vink                  9007508 Oeza                     36.28    16.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                  Jongens Junioren 1
16-5-2009 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yannick Vijver                9600469 Zwemvereniging Hoorn   3:00.59     1.          
          1:28.10  3:00.59
    2.  Lars Haarsma                  9600745 Zwemvereniging Hoorn   3:05.78     2.          
          1:31.11  3:05.78
    3.  Thierry Feld                  9601185 Zwemvereniging Hoorn   3:19.45     3.          
          1:36.05  3:19.45


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                  Jongens Junioren 2
16-5-2009 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Felix Geenen                  9501085 DAW-Finenzo            2:58.87     1.          
          1:27.06  2:58.87
    2.  Ruben Tol                     9501119 Ed-Vo                  2:59.05     2.          
          1:26.46  2:59.05
    3.  Klaas Schoute                 9500891 DAW-Finenzo            2:59.76     3.          
          1:27.06  2:59.76
    4.  Sjors Lieverst                9501389 DAW-Finenzo            3:01.56     4.          
          1:27.55  3:01.56
    5.  Paul de Graaf                 9500107 ZV Waterland           3:04.56     5.          
          1:28.39  3:04.56


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                  Jongens Junioren 3
16-5-2009 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike ter Horst                9402785 Nva/Hhc                2:45.01     1.          
          1:16.50  2:45.01
    2.  Michael van Dam               9401501 Hpc                    2:54.56     2.          
          1:25.74  2:54.56
    3.  Bryan Kroon                   9402341 Ed-Vo                  3:02.04     3.          
          1:27.23  3:02.04
    4.  Gerco Kalverboer              9400231 ZV Waterland           3:06.11     4.          
          1:28.43  3:06.11


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                  Jongens Junioren 4
16-5-2009 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcel Schouten               9300653 Rapido '82             2:44.47     1.          
          1:18.34  2:44.47
    2.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo            2:49.20     2.          
          1:19.60  2:49.20
    3.  Daan Remmelzwaal              9302553 Zaanstad (SG)          2:50.48     3.          
          1:20.19  2:50.48
    4.  Stefan Schulte                9302443 Rapido '82             2:52.66     4.          
          1:23.13  2:52.66
    5.  Roland Hoogendoorn            9306099 Dwt                    3:01.38     5.          
          1:26.82  3:01.38
    6.  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend        3:02.04     6.          
          1:25.73  3:02.04
    7.  Hiras Ferrandino              9306527 Dwt                    3:03.77     7.          
          1:31.11  3:03.77


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                       Heren Jeugd 1
16-5-2009 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Appel                 9200027 WZ&PC Purmerend        2:40.30     1.          
          1:16.61  2:40.30
    2.  Julian van Leuven             9200823 Rapido '82             2:48.96     2.          
          1:20.10  2:48.96
    NG  Kees Veerman                  9205457 Ed-Vo                              NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                       Heren Jeugd 2
16-5-2009 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Richard Kras                  9103407 Zeeschuimers           2:42.58     1.          
          1:18.80  2:42.58
    2.  Hans Peter Hartog             9100859 DAW-Finenzo            2:43.82     2.          
          1:17.50  2:43.82
    3.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend        2:48.45     3.          
          1:20.56  2:48.45
    4.  Richard Veerman               9106345 Ed-Vo                  2:49.60     4.          
          1:20.20  2:49.60
    5.  Thom Wever                    9102711 Zwemvereniging Hoorn   2:53.56     5.          
          1:24.43  2:53.56
    6.  Timo v.d. Veen                9104133 Hpc                    2:54.93     6.          
          1:23.21  2:54.93
    7.  Martijn Gras                  9100751 Zaanstad (SG)          2:56.93     7.          
          1:24.94  2:56.93
    8.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo            3:00.37     8.          
          1:26.15  3:00.37
    9.  Kristian Stam                 9102187 Zaanstad (SG)          3:08.06     9.          
          1:29.37  3:08.06


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Heren, 200m schoolslag                    18 jaar en ouder
16-5-2009 - 14:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paul Oudendijk                8101287 Oeza                   2:40.07     1.          
          1:17.37  2:40.07
    2.  Bas Tietze                    8703351 WZ&PC Purmerend        2:40.69     2.          
          1:17.64  2:40.69
    3.  Rian Visser                   9007141 DAW-Finenzo            2:45.01     3.          
          1:20.18  2:45.01
    4.  Marijn Nijssen                8703983 Zwemvereniging Hoorn   2:53.17     4.          
          1:21.68  2:53.17



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m vrije slag                  Meisjes Junioren 1
16-5-2009 - 14:55                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirl de Boer                  9700468 DAW-Finenzo            5:11.84     1.          
          1:14.68  2:34.34  5:11.84


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m vrije slag                  Meisjes Junioren 2
16-5-2009 - 14:55                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rosa Veerman                  9600862 WZ&PC Purmerend        4:45.91     1.          
          1:06.32  2:18.64  4:45.91
    2.  Janine Rooker                 9600316 WZ&PC Purmerend        4:48.30     2.          
          1:08.74  2:23.18  4:48.30
    3.  Brenda Zwarthoed              9604938 DAW-Finenzo            4:56.69     3.          
          1:08.84  2:25.28  4:56.69
    4.  Irene Teufer                  9602340 DAW-Finenzo            4:59.73     4.          
          1:13.03  2:29.60  4:59.73
    5.  Claudia Rijkhoff              9603338 Zwemvereniging Hoorn   5:02.13     5.          
          1:11.67  2:29.90  5:02.13
    6.  Roxann Geenen                 9601518 DAW-Finenzo            5:08.13     6.          
          1:12.49  2:30.40  5:08.13
    7.  Manon Wiersma                 9600112 Zwemvereniging Hoorn   5:09.37     7.          
          1:13.52  2:32.18  5:09.37
    8.  Sophie Padt                   9601514 DAW-Finenzo            5:14.58     8.          
          1:15.70  2:36.77  5:14.58
    9.  Lola Holsboer                 9601554 Zeeschuimers           5:15.36     9.          
          1:13.99  2:34.40  5:15.36
   10.  Tess de Boer                  9601516 DAW-Finenzo            5:21.84    10.          
          1:15.50  2:36.25  5:21.84
   11.  Nienke van der Zee            9605430 Zv Aquarius            5:33.16    11.          
          1:16.16  2:40.38  5:33.16
   12.  Janine Kroon                  9600600 Ed-Vo                  5:39.78    12.          
          1:15.65  2:41.46  5:39.78


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m vrije slag                  Meisjes Junioren 3
16-5-2009 - 14:55                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mandy Verhage                 9501382 DAW-Finenzo            5:01.92     1.          
          1:11.87  2:28.56  5:01.92
    2.  Kimberly Mijnen               9503644 Zaanstad (SG)          5:07.60     2.          
          1:12.83  2:31.85  5:07.60
    3.  Miloes Rozemuller             9501832 Zwemvereniging Hoorn   5:10.08     3.          
          1:12.68  2:31.03  5:10.08
    4.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius            5:14.28     4.          
          1:11.95  2:32.06  5:14.28
    5.  Daisy Koning                  9500314 Zeeschuimers           5:21.77     5.          
          1:15.71  2:38.49  5:21.77
    6.  Simone Druijf                 9505830 Zwemvereniging Hoorn   5:25.48     6.          
          1:16.06  2:38.16  5:25.48
 AFGEM  Anouk Limburg                 9501806 MSV- Zeemacht                   AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m vrije slag                       Dames Jeugd 1
16-5-2009 - 14:55                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        4:48.75     1.          
          1:08.82  2:22.19  4:48.75
    2.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            4:52.51     2.          
          1:08.82  2:22.66  4:52.51
    3.  Suzanne Mosch                 9400548 MSV- Zeemacht          5:05.67     3.          
          1:13.97  2:31.51  5:05.67


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m vrije slag                       Dames Jeugd 2
16-5-2009 - 14:55                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shelley de Boer               9302840 Zaanstad (SG)          5:01.79     1.          
          1:09.47  2:25.55  5:01.79
    2.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo            5:24.22     2.          
          1:15.34  2:36.59  5:24.22


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m vrije slag                    16 jaar en ouder
16-5-2009 - 14:55                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daphne ten Brink              8500454 WZ&PC Purmerend        4:45.96     1.          
          1:06.30  2:18.84  4:45.96
    2.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            4:47.16     2.          
          1:07.53  2:19.64  4:47.16
    3.  Katinka van Vastenhoven       8402500 Nva/Hhc                4:50.74     3.          
          1:08.89  2:22.29  4:50.74
    4.  Melissa Zwaan                 9103666 DAW-Finenzo            4:52.71     4.          
          1:14.05  2:21.37  4:52.71
    5.  Corine Rooker                 9201522 WZ&PC Purmerend        5:03.93     5.          
          1:11.88  2:30.00  5:03.93
    6.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo            5:05.09     6.          
          1:10.10  2:28.86  5:05.09
    7.  Chantalle van der Fluit       9206406 DAW-Finenzo            5:05.67     7.          
          1:11.92  2:29.94  5:05.67



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                   Jongens Junioren 1
16-5-2009 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Haarsma                  9600745 Zwemvereniging Hoorn   1:13.40     1.          
    2.  Thierry Feld                  9601185 Zwemvereniging Hoorn   1:16.06     2.          
    3.  Kevin Schaaf                  9602603 Rapido '82             1:19.82     3.          
    4.  Carlo Kemp                    9600467 WZ&PC Purmerend        1:20.44     4.          
    5.  Jeroen Jongert                9600445 A.Z.V.D.               1:22.15     5.          
    6.  Rowin Meuffels                9603325 DAW-Finenzo            1:24.06     6.          
   DIS  Yannick Vijver                9600469 Zwemvereniging Hoorn   1:24.71    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                   Jongens Junioren 2
16-5-2009 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remco Tol                     9501505 Ed-Vo                  1:13.80     1.          
    2.  Sjors Lieverst                9501389 DAW-Finenzo            1:15.47     2.          
    3.  Klaas Schoute                 9500891 DAW-Finenzo            1:17.76     3.          
    4.  Felix Geenen                  9501085 DAW-Finenzo            1:18.39     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                   Jongens Junioren 3
16-5-2009 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorrick Druyven               9400507 DAW-Finenzo            1:05.58     1.          
    2.  Frank van der Wolff           9400955 Zwemvereniging Hoorn   1:06.35     2.          
    3.  Michael van Dam               9401501 Hpc                    1:11.09     3.          
    4.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo            1:14.09     4.          
    5.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo            1:15.15     5.          
    6.  Gerco Kalverboer              9400231 ZV Waterland           1:17.43     6.          
    7.  Koen Kesting                  9400225 ZV Waterland           1:18.50     7.          
    8.  Jesse Meijer                  9403633 Zaanstad (SG)          1:18.97     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                   Jongens Junioren 4
16-5-2009 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcel Schouten               9300653 Rapido '82             1:08.11     1.          
    2.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo            1:08.21     2.          
    3.  Stephen de Wit                9306669 Oeza                   1:12.89     3.          
    4.  Robin DŲderlein de Win        9302447 WZ&PC Purmerend        1:14.15     4.          
    5.  Barry Kleijne                 9300661 Oeza                   1:14.58     5.          
    6.  Aaron Koomen                  9304381 Rapido '82             1:17.70     6.          
   DIS  Daan Remmelzwaal              9302553 Zaanstad (SG)          1:17.12    DIS          
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                        Heren Jeugd 1
16-5-2009 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julian van Leuven             9200823 Rapido '82             1:08.74     1.          
    2.  Jeffrey Appel                 9200027 WZ&PC Purmerend        1:09.24     2.          
   DIS  Sverre Eschweiler             9204035 MSV- Zeemacht          1:02.44    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    NG  Kees Veerman                  9205457 Ed-Vo                              NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                        Heren Jeugd 2
16-5-2009 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hans Peter Hartog             9100859 DAW-Finenzo            1:06.07     1.          
    2.  Richard Veerman               9106345 Ed-Vo                  1:10.22     2.FJ 1      
    3.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend        1:10.22     3.FJ 2      
    4.  Thom Wever                    9102711 Zwemvereniging Hoorn   1:10.57     4.          
    5.  Martijn Gras                  9100751 Zaanstad (SG)          1:11.91     5.          
    6.  Timo v.d. Veen                9104133 Hpc                    1:12.92     6.          
    7.  Pieter Crok                   9100413 Oeza                   1:15.68     7.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 100m rugslag                     18 jaar en ouder
16-5-2009 - 15:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stanley Vleerlaag             8502813 DAW-Finenzo            1:04.18     1.          
    2.  Paul Oudendijk                8101287 Oeza                   1:06.35     2.          
    3.  Wouter Breton                 8900461 Oeza                   1:07.27     3.          
    4.  Marijn Nijssen                8703983 Zwemvereniging Hoorn   1:12.17     4.          
    5.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend        1:12.31     5.          
 AFGEM  Martijn Butter                7900231 Oeza                            AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 1
16-5-2009 - 15:45                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirl de Boer                  9700468 DAW-Finenzo            1:34.21     1.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 2
16-5-2009 - 15:45                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Ruig                    9603240 Zaanstad (SG)          1:20.39     1.          
    2.  Lindsey Reijsoo               9603078 Rapido '82             1:24.80     2.          
    3.  Irene Teufer                  9602340 DAW-Finenzo            1:25.18     3.          
    4.  Janine Rooker                 9600316 WZ&PC Purmerend        1:26.86     4.          
    5.  Marit Visscher                9600004 DAW-Finenzo            1:27.11     5.          
    6.  Manon Wiersma                 9600112 Zwemvereniging Hoorn   1:27.57     6.          
    7.  Julia Brouwers                9600868 WZ&PC Purmerend        1:29.78     7.          
    8.  Roxann Geenen                 9601518 DAW-Finenzo            1:30.13     8.          
    9.  Shannon Adema                 9601422 A.Z.V.D.               1:34.29     9.          
   10.  Claudia Rijkhoff              9603338 Zwemvereniging Hoorn   1:35.68    10.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m schoolslag                  Meisjes Junioren 3
16-5-2009 - 15:45                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Helena La                     9502134 Zwemvereniging Hoorn   1:19.29     1.          
    2.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius            1:24.02     2.          
    3.  Maxine Alfonsi                9502900 DAW-Finenzo            1:26.82     3.          
    4.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)          1:27.99     4.          
    5.  Marcha Kemp                   9504810 WZ&PC Purmerend        1:29.87     5.          
    6.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo            1:37.47     6.          
    7.  Miloes Rozemuller             9501832 Zwemvereniging Hoorn   1:38.25     7.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m schoolslag                       Dames Jeugd 1
16-5-2009 - 15:45                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascalle Spiekerman           9403030 WZ&PC Purmerend        1:21.09     1.          
    2.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        1:25.53     2.          
    3.  Nadia du Fossť                9401110 Hpc                    1:25.86     3.          
    4.  Lisanne Dercksen              9406514 Nva/Hhc                1:26.27     4.          
    5.  Cleo Denise Bol               9403314 WZ&PC Purmerend        1:26.70     5.          
    6.  Ilse van Niekerk              9406180 DAW-Finenzo            1:31.60     6.          
    7.  Neeltje Winkler               9402652 Rapido '82             1:32.67     7.          
    8.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            1:33.94     8.          
    9.  Linda Crok                    9401068 Oeza                   1:34.70     9.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m schoolslag                       Dames Jeugd 2
16-5-2009 - 15:45                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alouette Bakker               9301442 A.Z.V.D.               1:24.18     1.          
    2.  DaniŽlle de Groot             9303868 DAW-Finenzo            1:27.75     2.          
    3.  Jessica de Ruiter             9306160 Zv Aquarius            1:34.45     3.          
    4.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo            1:40.93     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m schoolslag                    16 jaar en ouder
16-5-2009 - 15:45                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van der Leest          9202772 WZ&PC Purmerend        1:21.38     1.          
    2.  Katinka van Vastenhoven       8402500 Nva/Hhc                1:23.62     2.          
    3.  Femke Lourens                 9108288 Nva/Hhc                1:24.03     3.          
    4.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            1:24.43     4.          
    5.  Daphne ten Brink              8500454 WZ&PC Purmerend        1:26.17     5.          
    6.  Miranda Schaap                9202874 Zeeschuimers           1:28.68     6.          
    7.  Evelien Kok                   9002028 A.Z.V.D.               1:29.39     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                  Jongens Junioren 1
16-5-2009 - 16:00                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Haarsma                  9600745 Zwemvereniging Hoorn   2:39.50     1.          
          2:39.50
    2.  Yannick Vijver                9600469 Zwemvereniging Hoorn   2:47.77     2.          
          2:47.77
    3.  Tim Walstock                  9601493 Hpc                    2:51.66     3.          
          2:51.66
    4.  Thierry Feld                  9601185 Zwemvereniging Hoorn   2:52.09     4.          
          2:52.09
    5.  Carlo Kemp                    9600467 WZ&PC Purmerend        2:54.80     5.          
          2:54.80
    6.  Kevin Schaaf                  9602603 Rapido '82             2:58.61     6.          
          2:58.61
    7.  Jeroen Jongert                9600445 A.Z.V.D.               3:01.36     7.          
          3:01.36


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                  Jongens Junioren 2
16-5-2009 - 16:00                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Tol                     9501119 Ed-Vo                  2:29.48     1.          
          2:29.48
    2.  Sjors Lieverst                9501389 DAW-Finenzo            2:39.96     2.          
          2:39.96
    3.  Klaas Schoute                 9500891 DAW-Finenzo            2:41.67     3.          
          2:41.67


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                  Jongens Junioren 3
16-5-2009 - 16:00                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorrick Druyven               9400507 DAW-Finenzo            2:25.40     1.          
          2:25.40
    2.  Mike ter Horst                9402785 Nva/Hhc                2:26.32     2.          
          2:26.32
    3.  Frank van der Wolff           9400955 Zwemvereniging Hoorn   2:28.61     3.          
          2:28.61
    4.  Michael van Dam               9401501 Hpc                    2:30.25     4.          
          2:30.25
    5.  Gerco Kalverboer              9400231 ZV Waterland           2:43.87     5.          
          2:43.87
    6.  Bryan Kroon                   9402341 Ed-Vo                  2:44.76     6.          
          2:44.76
    7.  Jesse Meijer                  9403633 Zaanstad (SG)          2:46.58     7.          
          2:46.58


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                  Jongens Junioren 4
16-5-2009 - 16:00                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcel Schouten               9300653 Rapido '82             2:24.09     1.          
          2:24.09
    2.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo            2:32.76     2.          
          2:32.76
    3.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo            2:33.45     3.          
          2:33.45
    4.  Remy Naporowski               9303065 WZ&PC Purmerend        2:34.95     4.          
          2:34.95


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                       Heren Jeugd 1
16-5-2009 - 16:00                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Appel                 9200027 WZ&PC Purmerend        2:25.52     1.          
          2:25.52
    2.  Julian van Leuven             9200823 Rapido '82             2:26.57     2.          
          2:26.57
    NG  Kees Veerman                  9205457 Ed-Vo                              NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                       Heren Jeugd 2
16-5-2009 - 16:00                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hans Peter Hartog             9100859 DAW-Finenzo            2:22.30     1.          
          2:22.30
    2.  Richard Kras                  9103407 Zeeschuimers           2:27.26     2.          
          2:27.26
    3.  Richard Veerman               9106345 Ed-Vo                  2:28.05     3.          
          2:28.05
    4.  Thom Wever                    9102711 Zwemvereniging Hoorn   2:28.23     4.          
          2:28.23
    5.  Martijn Gras                  9100751 Zaanstad (SG)          2:32.16     5.          
          2:32.16
    6.  Timo v.d. Veen                9104133 Hpc                    2:34.88     6.          
          2:34.88
    7.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo            2:40.63     7.          
          2:40.63


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m wisselslag                    18 jaar en ouder
16-5-2009 - 16:00                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paul Oudendijk                8101287 Oeza                   2:28.05     1.          
          2:28.05
    2.  Marijn Nijssen                8703983 Zwemvereniging Hoorn   2:31.87     2.          
          2:31.87
    3.  Rian Visser                   9007141 DAW-Finenzo            2:32.76     3.          
          2:32.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag      Meisjes Junioren 3 en later
16-5-2009 - 16:20                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WZ&PC Purmerend 1                     WZ&PC Purmerend        4:57.57     1.          
        Julia Brouwers, 96                        Janine Rooker, 96
        Marcha Kemp, 95                           Rosa Veerman, 96
          1:13.02  4:57.57

    2.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            5:02.61     2.          
        Rosanne Padt, 95                          Irene Teufer, 96
        Maxine Alfonsi, 95                        Brenda Zwarthoed, 96
          1:15.61  5:02.61

    3.  Zaanstad (SG) 1                       Zaanstad (SG)          5:04.60     3.          
        Kimberly Mijnen, 95                       Femke Aan, 96
        Amber Ruig, 96                            Sanne Bommer, 95
          1:18.57  5:04.60

    4.  Zwemvereniging Hoorn 1                Zwemvereniging Hoorn   5:06.32     4.          
        Claudia Rijkhoff, 96                      Miloes Rozemuller, 95
        Helena La, 95                             Manon Wiersma, 96
          1:15.93  5:06.32

    5.  DAW-Finenzo 2                         DAW-Finenzo            5:14.71     5.          
        Roxann Geenen, 96                         Mandy Verhage, 95
        Marit Visscher, 96                        Sophie Padt, 96
          1:17.76  5:14.71




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Dames, 4 x 100m wisselslag               Dames Senioren Open
16-5-2009 - 16:25                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WZ&PC Purmerend 1                     WZ&PC Purmerend        4:50.64     1.          
        Daphne ten Brink, 85                      Pascalle Spiekerman, 94
        Sharon van der Leest, 92                  Cleo Denise Bol, 94
          1:11.56  4:50.64

    2.  DAW-Finenzo 2                         DAW-Finenzo            5:19.14     2.          
        Marianne vd Poll, 89                      Sharona Mlcoch, 94
        Ilse van Niekerk, 94                      Chantal Molenkamp, 90
          1:21.35  5:19.14

   DIS  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            5:04.46    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Chantalle van der Fluit, 92               Melissa Zwaan, 91
        Maaike Vooren, 91                         DaniŽlle de Groot, 93
          1:13.47  5:04.46




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Jongens, 4 x 100m vrije slag      Jongens Junioren 4 en later
16-5-2009 - 16:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            4:10.91     1.          
        Vincent Schram, 94                        Joey Stokx, 93
        Mart de Boer, 93                          Jorrick Druyven, 94
          1:03.51  4:10.91

    2.  Zwemvereniging Hoorn 1                Zwemvereniging Hoorn   4:24.28     2.          
        Yannick Vijver, 96                        Lars Haarsma, 96
        Thierry Feld, 96                          Frank van der Wolff, 94
          1:07.84  4:24.28




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                  Heren, 4 x 100m vrije slag               Heren Senioren Open
16-5-2009 - 16:35                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WZ&PC Purmerend 1                     WZ&PC Purmerend        3:48.49     1.          
        Bas Tietze, 87                            Sverre Oelen, 90
        Bart Knijn, 91                            Jeffrey Appel, 92
            58.34  3:48.49

    2.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            3:50.63     2.          
        Stanley Vleerlaag, 85                     Rian Visser, 90
        Hans Peter Hartog, 91                     Bart Schram, 91
            55.07  3:50.63

    3.  Oeza 1                                Oeza                   4:15.77     3.          
        Klaas van Beek, 88                        Wouter Breton, 89
        Pieter Crok, 91                           Paul Oudendijk, 81
          1:00.96  4:15.77




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Kring Noord-Holland