Brabantse School Zwem Kampioenschappen 2009
Boxtel (NED),    19.4.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Gemengd, 6 x 25m vrije slag, 20 - 100 jaar    Nr. 2. Alle, 50m vrije slag, 10 - 12 jaar
Nr. 3. Alle, 25m vrije slag, 8 - 10 jaar    Nr. 4. Alle, 25m vrije slag, 6 - 8 jaar
Nr. 5. Alle, 50m rugslag, 10 - 12 jaar    Nr. 6. Alle, 25m rugslag, 8 - 10 jaar
Nr. 7. Alle, 25m rugslag, 6 - 8 jaar    Nr. 8. Gemengd, ludieke estafette, 20 - 100 jaar


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Gemengd, 6 x 25m vrije slag                         Hele team
19-04-2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Lichtstraat, Vught 1       De Lichtstraat, Vugh        NT            1:52.56           
          1:52.56
  2. Gunterslaer, Eindhoven 1      Gunterslaer, Eindhov        NT            2:05.23           
          2:05.23
  3. De Gentiaan 1, Son&Breugel 1  De Gentiaan 1, Son&B        NT            2:07.20           
          2:07.20
  4. De Sporckt, Tilburg 1         De Sporckt, Tilburg         NT            2:10.34           
          2:10.34
  5. De Boschuil 1, Eindhoven 1    De Boschuil 1, Eindh        NT            2:13.29           
          2:13.29
  6. De Toermalijn, Halsteren 1    De Toermalijn, Halst        NT            2:13.97           
          2:13.97
  7. De Zonnewijzer, Valkenswaard 1De Zonnewijzer, Valk        NT            2:15.53           
          2:15.53
  8. Odaschool 1, St.Oedenrode 1   Odaschool 1, St.Oede        NT            2:16.95           
          2:16.95
  9. De Vlaswiek, Valkenswaard 1   De Vlaswiek, Valkens        NT            2:18.21           
          2:18.21
 10. Spelelier, Boxtel 1           Spelelier, Boxtel           NT            2:20.66           
          2:20.66
 11. De Bloktempel, Son&Breugel 1  De Bloktempel, Son&B        NT            2:22.78           
          2:22.78
 12. De Schalm, Vught 1            De Schalm, Vught            NT            2:23.80           
          2:23.80
 13. De Springplank, Eindhoven 1   De Springplank, Eind        NT            2:24.41           
          2:24.41
 14. Jan Ligthartschool Huibeven, TJan Ligthartschool H        NT            2:26.33           
          2:26.33
 15. De Gentiaan 2, Son&Breugel 1  De Gentiaan 2, Son&B        NT            2:26.51           
          2:26.51
 16. De Boschuil 2, Eindhoven 1    De Boschuil 2, Eindh        NT            2:26.84           
          2:26.84
 17. Eerschot, St.Oedenrode 1      Eerschot, St.Oedenro        NT            2:27.06           
          2:27.06
 18. Theresiaschool, Berlicum 1    Theresiaschool, Berl        NT            2:27.89           
          2:27.89
 19. De Kraal, Tholen 1            De Kraal, Tholen            NT            2:33.50           
          2:33.50
 20. Odaschool 2, St.Oedenrode 1   Odaschool 2, St.Oede        NT            2:34.77           
          2:34.77
 21. De Piramide, Vught 1          De Piramide, Vught          NT            2:35.49           
          2:35.49
 22. De Vorsenpoel, Boxtel 1       De Vorsenpoel, Boxte        NT            2:37.26           
          2:37.26
 23. De Boog, Eindhoven 1          De Boog, Eindhoven          NT            2:40.88           
          2:40.88
 24. Schepelweyen, Valkenswaard 1  Schepelweyen, Valken        NT            2:43.72           
          2:43.72
 25. De Boschuil 3, Eindhoven 1    De Boschuil 3, Eindh        NT            2:46.75           
          2:46.75
 26. De Touwladder, St.MichielsgestDe Touwladder, St.Mi        NT            2:54.67           
          2:54.67
 27. St.Petrus, Boxtel 1           St.Petrus, Boxtel           NT            2:58.57           
          2:58.57
 28. St.Theresia, Lennisheuvel 1   St.Theresia, Lennish        NT            3:01.03           
          3:01.03
 29. St.Lambertusschool, Gemonde 1 St.Lambertusschool,         NT            3:18.36           
          3:18.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Alle, 50m vrije slag                             Bovenbouw
19-04-2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom DONDERS                   De Sporckt, Tilburg         NT Sporck06     31.76           
  2. Ylva HENDRIKS                 De Lichtstraat, Vugh        NT Lichts06     32.45           
  3. Isa van HELVOIRT              Theresiaschool, Berl        NT ThereB06     33.22           
  4. Ramon PLEIJERS                De Piramide, Vught          NT Pirami05     34.12           
  5. Amber ROMMELSE                De Springplank, Eind        NT Spring05     34.36           
  6. Meike SCHOONEN                De Gentiaan 1, Son&B        NT Gentia06     34.39           
  7. Anne GIBBELS                  Odaschool 1, St.Oede        NT Oda---05     34.86           
  8. Joko VIEVERMANS               Gunterslaer, Eindhov        NT Gunter05     34.87           
  9. Sebastiaan BRANDS             De Gentiaan 1, Son&B        NT Gentia05     34.94           
 10. Joyce RABOU                   De Lichtstraat, Vugh        NT Lichts05     35.56           
 11. Eva BRANDS                    De Gentiaan 2, Son&B        NT Gentia16     35.92           
 12. Yara HOOFS                    Jan Ligthartschool H        NT JLigth06     36.11           
 13. Pien PEETERS                  De Boschuil 1, Eindh        NT Bosuil06     36.36           
 14. Fabian van BEEK               Spelelier, Boxtel           NT Spelel06     36.45           
 15. Kim VERBIEST                  De Boschuil 2, Eindh        NT Bosuil16     37.07           
 16. Pascal van BAKEL              De Gentiaan 2, Son&B        NT Gentia15     37.18           
 17. Evelien van BEEK              De Bloktempel, Son&B        NT Blokte05     37.28           
 18. Gijs van WEELIE               St.Lambertusschool,         NT Lamber05     37.50           
 19. Niels van den OETELAAR        De Touwladder, St.Mi        NT Touwl05      37.86           
 20. Bas van GRINSVEN              De Piramide, Vught          NT Pirami06     38.02           
 21. Joris COX                     De Zonnewijzer, Valk        NT Zonnew05     38.16           
 22. Mees SCHOUTEN                 Odaschool 1, St.Oede        NT Oda---06     38.43           
 23. Fleur van BAKEL               De Bloktempel, Son&B        NT Blokte06     38.64           
 24. Floris VERHEIJEN              De Boschuil 2, Eindh        NT Bosuil15     39.37           
 25. Noud van BOVEN                Theresiaschool, Berl        NT ThereB05     39.38           
 26. Maikel HENDRICKS              Gunterslaer, Eindhov        NT Gunter06     39.91           
 27. Inge van BIJSTERVELD          De Vlaswiek, Valkens        NT Vlaswi06     40.23           
 28. Mike BECKERS                  De Boschuil 1, Eindh        NT Bosuil05     40.89           
 29. Margaux DAMEN                 De Kraal, Tholen            NT Kraal-06     40.93           
 30. Lai NUYTEN                    De Sporckt, Tilburg         NT Sporck05     41.00           
 31. Vincent STAALS                Odaschool 2, St.Oede        NT Oda---16     41.02           
 32. Pim SMITS                     Eerschot, St.Oedenro        NT Eersch05     41.87           
 33. Bas GIBBELS                   Odaschool 2, St.Oede        NT Oda---15     42.07           
 34. Fleur OUSRI                   De Boschuil 3, Eindh        NT Bosuil25     42.09           
 35. Daan van GERVEN               De Vlaswiek, Valkens        NT Vlaswi05     42.64           
 36. Casey WILCOX                  Schepelweyen, Valken        NT Schepe05     42.86           
 37. Jesse DEENEN                  Spelelier, Boxtel           NT Spelel05     43.33           
 38. Laura PEETERS                 De Zonnewijzer, Valk        NT Zonnew06     43.37           
 39. Stan PORTEGIES                Schepelweyen, Valken        NT Schepe06     43.55           
 40. Cato van BREUGEL              De Touwladder, St.Mi        NT Touwl06      44.72           
 41. Maxime DASSEN                 De Boschuil 3, Eindh        NT Bosuil26     45.25           
 42. Decha POULICH                 De Vorsenpoel, Boxte        NT Vorsep06     46.89           
 43. Julia van de VELDE            De Toermalijn, Halst        NT Toerma06     47.07           
 44. Thomas LIPPENS                De Springplank, Eind        NT Spring06     48.85           
 45. Ricky van den KIEBOOM         De Toermalijn, Halst        NT Toerma05     49.43           
 46. Kerensa PERSOONS              Eerschot, St.Oedenro        NT Eersch06     50.15           
 47. Maurice van de BOORN          De Schalm, Vught            NT Schalm05     50.23           
 48. Brichet POULICH               De Vorsenpoel, Boxte        NT Vorsep05     50.75           
 49. Eef VERHOEVEN                 St.Theresia, Lennish        NT ThereL05     51.28           
 50. Eliane de MERIS               De Schalm, Vught            NT Schalm06     53.16           
 51. Gloria van WIJNGAARDEN        De Boog, Eindhoven          NT Boog--05     56.01           
 52. Kiki van de LOO               De Boog, Eindhoven          NT Boog--06   1:00.26           
 53. Janna de SMET                 De Kraal, Tholen            NT Kraal-06   1:01.63           
 54. Maud BAAYENS                  St.Theresia, Lennish        NT ThereL06   1:01.66           
 55. Sander LANS                   St.Petrus, Boxtel           NT Petrus05   1:04.40           
 56. Ellen van WEELIE              St.Lambertusschool,         NT Lamber06   1:04.89           
 57. Sjoerd VERZIJDEN              St.Petrus, Boxtel           NT Petrus06   1:04.96           
  NG Deveney ELGIN                 Jan Ligthartschool H        NT JLigth05                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Alle, 25m vrije slag                            Middenbouw
19-04-2009 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel BRANDS                 De Gentiaan 1, Son&B        NT Gentia03     17.03           
  2. Cynthia van den BROEK         De Sporckt, Tilburg         NT Sporck03     17.04           
  3. Roel GEURTS                   De Zonnewijzer, Valk        NT Zonnew03     17.42           
  4. Rens van OOST                 De Gentiaan 2, Son&B        NT Gentia14     17.49           
  5. Elias SEMUNOVIC               Spelelier, Boxtel           NT Spelel04     18.00           
  6. Nicole RABOU                  De Lichtstraat, Vugh        NT Lichts03     18.07           
  7. Christan de KONING            De Toermalijn, Halst        NT Toerma04     18.10           
  8. Stijn de CONINCK              De Kraal, Tholen            NT Kraal-03     18.12           
  9. Lars HURKS                    De Sporckt, Tilburg         NT Sporck04     18.20           
 10. Amy HEEREN                    Theresiaschool, Berl        NT ThereB03     18.26           
 11. Fleur GIBBELS                 Odaschool 2, St.Oede        NT Oda---14     18.70           
 12. Max PETERS                    De Lichtstraat, Vugh        NT Lichts04     18.75           
 13. Ries SCHOUTEN                 Odaschool 1, St.Oede        NT Oda---04     18.80           
 14. Lennart van ENKHUIZEN         De Schalm, Vught            NT Schalm03     18.89           
 15. Britt WIRTZ                   De Schalm, Vught            NT Schalm04     18.95           
 16. Mischa GEEL                   De Toermalijn, Halst        NT Toerma03     19.22           
 17. Pepijn SIX                    Spelelier, Boxtel           NT Spelel03     19.26           
 18. Stan van de BERSSELAAR        Odaschool 1, St.Oede        NT Oda---03     19.43           
 19. Lukas de BIE                  Eerschot, St.Oedenro        NT Eersch03     19.77           
 20. Joost van BIJSTERVELD         De Vlaswiek, Valkens        NT Vlaswi03     20.17           
 21. Shenna van OOL                Schepelweyen, Valken        NT Schepe03     20.29           
 22. Marieke van VEEN              De Gentiaan 1, Son&B        NT Gentia04     20.54           
 23. Britt LINDHOUT                De Boschuil 2, Eindh        NT Bosuil13     20.62           
 24. Isa SCHELLEKENS               St.Theresia, Lennish        NT ThereL03     20.71           
 24. Lena LABANOUWSKAYA            De Springplank, Eind        NT Spring03     20.71           
 26. Amy van GERVEN                De Piramide, Vught          NT Pirami04     20.75           
 27. Britt BOGERS                  De Boschuil 1, Eindh        NT Bosuil03     20.80           
 28. Eline van de MOLENGRAFT       De Boschuil 1, Eindh        NT Bosuil04     21.14           
 29. Amy BECKERS                   De Boschuil 2, Eindh        NT Bosuil14     21.50           
 30. Lisa de BEIJER                De Boog, Eindhoven          NT Boog--03     21.60           
 31. Julian SMOLDER                Jan Ligthartschool H        NT JLigth04     21.78           
 32. Quint PIJNENBURG              Jan Ligthartschool H        NT JLigth03     21.95           
 33. Bente de ROOS                 Theresiaschool, Berl        NT ThereB04     22.13           
 34. Koert AERDEMA                 St.Petrus, Boxtel           NT Petrus04     22.30           
 35. Ellen GIBBELS                 Odaschool 2, St.Oede        NT Oda---13     22.39           
 36. Caya ROZENBERG                De Vorsenpoel, Boxte        NT Vorsep04     22.50           
 37. Tim van den OETELAAR          De Touwladder, St.Mi        NT Touwl03      22.69           
 38. Koen WOENSDREGT               De Boog, Eindhoven          NT Boog--04     22.93           
 39. Indi VERHOEVEN                De Boschuil 3, Eindh        NT Bosuil24     22.95           
 40. Nikki SEYKENS                 Gunterslaer, Eindhov        NT Gunter04     23.22           
 41. Iris van GERVEN               De Zonnewijzer, Valk        NT Zonnew04     23.35           
 42. Julian van OORSCHODT          Eerschot, St.Oedenro        NT Eersch04     23.66           
 43. Iris BRENKMAN                 De Boschuil 3, Eindh        NT Bosuil23     23.88           
 44. Stťfanie NAS                  De Springplank, Eind        NT Spring04     24.40           
 45. Maud JOOSTEN                  De Gentiaan 2, Son&B        NT Gentia13     25.00           
 46. Floor van de HAGEN            De Bloktempel, Son&B        NT Blokte04     25.16           
 47. Evie DIESBERGEN               Gunterslaer, Eindhov        NT Gunter03     25.54           
 48. JoŽlle JOCHEMS                De Bloktempel, Son&B        NT Blokte03     26.69           
 49. Kim SMULDERS                  Schepelweyen, Valken        NT Schepe04     26.90           
 50. Emmy G÷BEL                    De Piramide, Vught          NT Pirami03     27.04           
 51. Lenn POULICH                  De Vorsenpoel, Boxte        NT Vorsep03     27.36           
 52. Veerle de SMET                De Kraal, Tholen            NT Kraal-04     28.13           
 53. Sam van DOMMELEN              De Vlaswiek, Valkens        NT Vlaswi04     28.50           
 54. Bram van GRINSVEN             De Touwladder, St.Mi        NT Touwl04      29.34           
 55. Christy SCHOONES              St.Lambertusschool,         NT Lamber03     30.05           
 56. Hanna JASPERS                 St.Petrus, Boxtel           NT Petrus03     30.28           
 57. Madieke van OOSTERHOUT        St.Theresia, Lennish        NT ThereL04     31.73           
 58. Kim van der SANDE             St.Lambertusschool,         NT Lamber04     32.39           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Alle, 25m vrije slag                             Onderbouw
19-04-2009 - 15:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alyssia MARQUENIE             De Lichtstraat, Vugh        NT Lichts01     20.08           
  2. Xander van der PLAS           De Springplank, Eind        NT Spring01     20.44           
  3. Sofie HABRAKEN                Gunterslaer, Eindhov        NT Gunter01     20.48           
  4. Khelsey van GEEL              De Toermalijn, Halst        NT Toerma02     21.07           
  5. Jainy MARQUENIE               De Lichtstraat, Vugh        NT Lichts02     21.60           
  6. Maartje van GERVEN            De Vlaswiek, Valkens        NT Vlaswi01     21.97           
  7. Emma van BAKEL                De Bloktempel, Son&B        NT Blokte02     24.57           
  8. Sara MILOSEVSKA               Gunterslaer, Eindhov        NT Gunter02     25.48           
  9. Christian BRUGEL              De Bloktempel, Son&B        NT Blokte01     26.05           
 10. Bissala ADENEKAN              Spelelier, Boxtel           NT Spelel02     26.11           
 11. Joes van de BERSSELAAR        Eerschot, St.Oedenro        NT Eersch01     26.82           
 12. Ralph DAMEN                   De Kraal, Tholen            NT Kraal-02     27.14           
 13. Floran VERHOEVEN              De Vlaswiek, Valkens        NT Vlaswi02     27.16           
 14. Pim ZIJLMANS                  De Sporckt, Tilburg         NT Sporck02     27.56           
 15. Quincy van der HEIJDEN        De Boschuil 1, Eindh        NT Bosuil02     28.07           
 16. Fleur KREMER                  De Sporckt, Tilburg         NT Sporck01     28.24           
 17. Dimo DEVETZIS                 St.Petrus, Boxtel           NT Petrus01     28.25           
 18. Douwe van VEEN                De Gentiaan 1, Son&B        NT Gentia01     28.34           
 19. Maikel PEETERS                De Zonnewijzer, Valk        NT Zonnew01     28.82           
 20. Thomas van KERSBERGEN         De Gentiaan 1, Son&B        NT Gentia02     29.16           
 21. Alex SCHOUTEN                 Odaschool 2, St.Oede        NT Oda---11     29.36           
 22. Madelon DAAMS                 De Boog, Eindhoven          NT Boog--02     29.40           
 23. Bart SABEL                    Odaschool 1, St.Oede        NT Oda---02     29.80           
 24. Wouter NEMETH                 De Piramide, Vught          NT Pirami02     30.76           
 25. Joram de WILD                 De Boog, Eindhoven          NT Boog--01     31.20           
 26. Mike HENDRIKX                 De Boschuil 1, Eindh        NT Bosuil01     31.41           
 27. Fleur van DEUVEREN            Spelelier, Boxtel           NT Spelel01     31.55           
 28. Jop van de SANDE              St.Theresia, Lennish        NT ThereL01     31.71           
 29. Sander PEETERS                De Boschuil 2, Eindh        NT Bosuil11     31.94           
 30. NoŽlle JANSEN                 De Toermalijn, Halst        NT Toerma01     32.12           
 31. Pim KAUFFELD                  De Zonnewijzer, Valk        NT Zonnew02     32.13           
 32. Raf de BONT                   Theresiaschool, Berl        NT ThereB01     32.51           
 33. Corianne VERWEY               De Kraal, Tholen            NT Kraal-01     32.53           
 34. Philipinne van OLPHEN         De Schalm, Vught            NT Schalm01     32.60           
 35. Sven WIRTZ                    De Schalm, Vught            NT Schalm02     32.66           
 36. Douwed MENGARI                De Vorsenpoel, Boxte        NT Vorsep01     33.16           
 37. Madeleine SCHEPERS            De Vorsenpoel, Boxte        NT Vorsep02     33.34           
 38. Jelle de KOK                  Jan Ligthartschool H        NT JLigth02     33.44           
 39. Puk KRIJNEN                   Odaschool 1, St.Oede        NT Oda---01     33.74           
 40. Sofia LANDEROS LOPEZ          De Boschuil 3, Eindh        NT Bosuil21     34.28           
 41. Puck KWASPEN                  De Boschuil 2, Eindh        NT Bosuil12     35.57           
 41. Marco HOFSINK                 De Gentiaan 2, Son&B        NT Gentia11     35.57           
 43. Nieke van AALST               Jan Ligthartschool H        NT JLigth01     35.64           
 44. Giel VALIZE                   Eerschot, St.Oedenro        NT Eersch02     35.88           
 45. Thieu BAAYENS                 St.Theresia, Lennish        NT ThereL02     36.68           
 46. Jesse HOKSBERGEN              St.Lambertusschool,         NT Lamber01     37.45           
 47. Floor SMIT                    De Gentiaan 2, Son&B        NT Gentia12     38.53           
 48. Kaj LEIJTEN                   St.Petrus, Boxtel           NT Petrus02     38.57           
 49. Nick van GERVEN               De Piramide, Vught          NT Pirami01     38.60           
 50. Bijke van GOGH                Odaschool 2, St.Oede        NT Oda---12     39.00           
 51. Maud van de HELM              De Touwladder, St.Mi        NT Touwl01      39.54           
 52. Aniek van BEEK                Schepelweyen, Valken        NT Schepe01     39.65           
 53. Naomi van BOMMEL              Schepelweyen, Valken        NT Schepe02     40.09           
 54. Jessie LINSSEN                De Boschuil 3, Eindh        NT Bosuil22     40.88           
 55. Aidan van RUN                 De Touwladder, St.Mi        NT Touwl02      41.53           
 56. Adam van WIER                 De Springplank, Eind        NT Spring02     41.72           
 57. Iris HOKSBERGEN               St.Lambertusschool,         NT Lamber02     42.13           
 58. Wessel VISSER                 Theresiaschool, Berl        NT ThereB02     42.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Alle, 50m rugslag                              Bovenbouw
19-04-2009 - 15:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber ROMMELSE                De Springplank, Eind        NT Spring05     38.91           
  2. Ylva HENDRIKS                 De Lichtstraat, Vugh        NT Lichts06     39.09           
  3. Joris COX                     De Zonnewijzer, Valk        NT Zonnew05     40.31           
  4. Joyce RABOU                   De Lichtstraat, Vugh        NT Lichts05     40.34           
  5. Ramon PLEIJERS                De Piramide, Vught          NT Pirami05     40.57           
  6. Kim VERBIEST                  De Boschuil 2, Eindh        NT Bosuil16     40.84           
  7. Tom DONDERS                   De Sporckt, Tilburg         NT Sporck06     41.14           
  8. Sebastiaan BRANDS             De Gentiaan 1, Son&B        NT Gentia05     42.03           
  9. Yara HOOFS                    Jan Ligthartschool H        NT JLigth06     42.28           
 10. Anne GIBBELS                  Odaschool 1, St.Oede        NT Oda---05     42.47           
 11. Isa van HELVOIRT              Theresiaschool, Berl        NT ThereB06     42.48           
 12. Eva BRANDS                    De Gentiaan 2, Son&B        NT Gentia16     42.60           
 13. Joko VIEVERMANS               Gunterslaer, Eindhov        NT Gunter05     43.02           
 14. Meike SCHOONEN                De Gentiaan 1, Son&B        NT Gentia06     43.67           
 15. Fabian van BEEK               Spelelier, Boxtel           NT Spelel06     43.92           
 16. Bas van GRINSVEN              De Piramide, Vught          NT Pirami06     44.41           
 17. Gijs van WEELIE               St.Lambertusschool,         NT Lamber05     45.10           
 18. Fleur van BAKEL               De Bloktempel, Son&B        NT Blokte06     45.25           
 19. Pien PEETERS                  De Boschuil 1, Eindh        NT Bosuil06     45.29           
 20. Pascal van BAKEL              De Gentiaan 2, Son&B        NT Gentia15     45.54           
 21. Mees SCHOUTEN                 Odaschool 1, St.Oede        NT Oda---06     45.76           
 22. Noud van BOVEN                Theresiaschool, Berl        NT ThereB05     46.58           
 23. Inge van BIJSTERVELD          De Vlaswiek, Valkens        NT Vlaswi06     46.82           
 24. Maikel HENDRICKS              Gunterslaer, Eindhov        NT Gunter06     47.20           
 25. Lai NUYTEN                    De Sporckt, Tilburg         NT Sporck05     47.25           
 26. Margaux DAMEN                 De Kraal, Tholen            NT Kraal-06     47.40           
 27. Mike BECKERS                  De Boschuil 1, Eindh        NT Bosuil05     47.53           
 28. Jesse DEENEN                  Spelelier, Boxtel           NT Spelel05     48.26           
 29. Casey WILCOX                  Schepelweyen, Valken        NT Schepe05     49.46           
 30. Evelien van BEEK              De Bloktempel, Son&B        NT Blokte05     49.86           
 31. Daan van GERVEN               De Vlaswiek, Valkens        NT Vlaswi05     50.34           
 32. Pim SMITS                     Eerschot, St.Oedenro        NT Eersch05     50.53           
 33. Laura PEETERS                 De Zonnewijzer, Valk        NT Zonnew06     51.26           
 34. Stan PORTEGIES                Schepelweyen, Valken        NT Schepe06     51.36           
 35. Fleur OUSRI                   De Boschuil 3, Eindh        NT Bosuil25     51.59           
 36. Niels van den OETELAAR        De Touwladder, St.Mi        NT Touwl05      51.89           
 37. Eliane de MERIS               De Schalm, Vught            NT Schalm06     52.13           
 38. Floris VERHEIJEN              De Boschuil 2, Eindh        NT Bosuil15     52.31           
 39. Maxime DASSEN                 De Boschuil 3, Eindh        NT Bosuil26     53.02           
 39. Bas GIBBELS                   Odaschool 2, St.Oede        NT Oda---15     53.02           
 41. Vincent STAALS                Odaschool 2, St.Oede        NT Oda---16     54.50           
 42. Brichet POULICH               De Vorsenpoel, Boxte        NT Vorsep05     54.75           
 43. Cato van BREUGEL              De Touwladder, St.Mi        NT Touwl06      55.65           
 44. Julia van de VELDE            De Toermalijn, Halst        NT Toerma06     55.86           
 45. Decha POULICH                 De Vorsenpoel, Boxte        NT Vorsep06     56.98           
 46. Thomas LIPPENS                De Springplank, Eind        NT Spring06     57.81           
 47. Ricky van den KIEBOOM         De Toermalijn, Halst        NT Toerma05     57.82           
 48. Kerensa PERSOONS              Eerschot, St.Oedenro        NT Eersch06   1:03.23           
 49. Kiki van de LOO               De Boog, Eindhoven          NT Boog--06   1:03.33           
 50. Maurice van de BOORN          De Schalm, Vught            NT Schalm05   1:06.60           
 51. Ellen van WEELIE              St.Lambertusschool,         NT Lamber06   1:06.75           
 52. Gloria van WIJNGAARDEN        De Boog, Eindhoven          NT Boog--05   1:07.86           
 53. Maud BAAYENS                  St.Theresia, Lennish        NT ThereL06   1:10.54           
 54. Janna de SMET                 De Kraal, Tholen            NT Kraal-06   1:10.95           
 55. Eef VERHOEVEN                 St.Theresia, Lennish        NT ThereL05   1:13.31           
 56. Sander LANS                   St.Petrus, Boxtel           NT Petrus05   1:16.58           
 57. Sjoerd VERZIJDEN              St.Petrus, Boxtel           NT Petrus06   1:20.00           
  NG Deveney ELGIN                 Jan Ligthartschool H        NT JLigth05                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                         Alle, 25m rugslag                             Middenbouw
19-04-2009 - 15:59                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cynthia van den BROEK         De Sporckt, Tilburg         NT Sporck03     20.87           
  2. Wessel BRANDS                 De Gentiaan 1, Son&B        NT Gentia03     20.91           
  3. Elias SEMUNOVIC               Spelelier, Boxtel           NT Spelel04     22.15           
  4. Amy HEEREN                    Theresiaschool, Berl        NT ThereB03     22.25           
  5. Britt WIRTZ                   De Schalm, Vught            NT Schalm04     22.26           
  6. Stijn de CONINCK              De Kraal, Tholen            NT Kraal-03     22.46           
  7. Rens van OOST                 De Gentiaan 2, Son&B        NT Gentia14     22.48           
  8. Max PETERS                    De Lichtstraat, Vugh        NT Lichts04     22.70           
  9. Christan de KONING            De Toermalijn, Halst        NT Toerma04     22.89           
 10. Lennart van ENKHUIZEN         De Schalm, Vught            NT Schalm03     23.00           
 11. Lars HURKS                    De Sporckt, Tilburg         NT Sporck04     23.22           
 12. Lukas de BIE                  Eerschot, St.Oedenro        NT Eersch03     23.57           
 13. Joost van BIJSTERVELD         De Vlaswiek, Valkens        NT Vlaswi03     23.78           
 14. Isa SCHELLEKENS               St.Theresia, Lennish        NT ThereL03     23.80           
 15. Iris van GERVEN               De Zonnewijzer, Valk        NT Zonnew04     23.90           
 16. Stan van de BERSSELAAR        Odaschool 1, St.Oede        NT Oda---03     23.96           
 17. Ries SCHOUTEN                 Odaschool 1, St.Oede        NT Oda---04     24.08           
 18. Nicole RABOU                  De Lichtstraat, Vugh        NT Lichts03     24.14           
 19. Pepijn SIX                    Spelelier, Boxtel           NT Spelel03     24.18           
 20. Roel GEURTS                   De Zonnewijzer, Valk        NT Zonnew03     24.40           
 21. JoŽlle JOCHEMS                De Bloktempel, Son&B        NT Blokte03     24.94           
 22. Amy van GERVEN                De Piramide, Vught          NT Pirami04     25.04           
 23. Eline van de MOLENGRAFT       De Boschuil 1, Eindh        NT Bosuil04     25.32           
 24. Julian SMOLDER                Jan Ligthartschool H        NT JLigth04     25.41           
 25. Ellen GIBBELS                 Odaschool 2, St.Oede        NT Oda---13     25.45           
 26. Lisa de BEIJER                De Boog, Eindhoven          NT Boog--03     25.80           
 27. Britt LINDHOUT                De Boschuil 2, Eindh        NT Bosuil13     26.16           
 28. Nikki SEYKENS                 Gunterslaer, Eindhov        NT Gunter04     26.18           
 29. Fleur GIBBELS                 Odaschool 2, St.Oede        NT Oda---14     26.26           
 30. Marieke van VEEN              De Gentiaan 1, Son&B        NT Gentia04     26.37           
 31. Indi VERHOEVEN                De Boschuil 3, Eindh        NT Bosuil24     26.43           
 32. Quint PIJNENBURG              Jan Ligthartschool H        NT JLigth03     26.45           
 33. Mischa GEEL                   De Toermalijn, Halst        NT Toerma03     26.46           
 34. Lena LABANOUWSKAYA            De Springplank, Eind        NT Spring03     26.65           
 35. Floor van de HAGEN            De Bloktempel, Son&B        NT Blokte04     26.70           
 36. Bente de ROOS                 Theresiaschool, Berl        NT ThereB04     27.06           
 37. Caya ROZENBERG                De Vorsenpoel, Boxte        NT Vorsep04     27.50           
 38. Tim van den OETELAAR          De Touwladder, St.Mi        NT Touwl03      27.67           
 39. Kim SMULDERS                  Schepelweyen, Valken        NT Schepe04     27.72           
 40. Shenna van OOL                Schepelweyen, Valken        NT Schepe03     27.91           
 41. Hanna JASPERS                 St.Petrus, Boxtel           NT Petrus03     27.95           
 41. Julian van OORSCHODT          Eerschot, St.Oedenro        NT Eersch04     27.95           
 43. Sam van DOMMELEN              De Vlaswiek, Valkens        NT Vlaswi04     28.07           
 44. Amy BECKERS                   De Boschuil 2, Eindh        NT Bosuil14     28.10           
 45. Koert AERDEMA                 St.Petrus, Boxtel           NT Petrus04     28.42           
 46. Koen WOENSDREGT               De Boog, Eindhoven          NT Boog--04     28.85           
 47. Evie DIESBERGEN               Gunterslaer, Eindhov        NT Gunter03     28.91           
 48. Emmy G÷BEL                    De Piramide, Vught          NT Pirami03     29.32           
 49. Britt BOGERS                  De Boschuil 1, Eindh        NT Bosuil03     29.36           
 50. Maud JOOSTEN                  De Gentiaan 2, Son&B        NT Gentia13     29.59           
 51. Iris BRENKMAN                 De Boschuil 3, Eindh        NT Bosuil23     31.98           
 52. Stťfanie NAS                  De Springplank, Eind        NT Spring04     32.43           
 53. Lenn POULICH                  De Vorsenpoel, Boxte        NT Vorsep03     32.93           
 54. Veerle de SMET                De Kraal, Tholen            NT Kraal-04     33.60           
 55. Madieke van OOSTERHOUT        St.Theresia, Lennish        NT ThereL04     36.41           
 56. Kim van der SANDE             St.Lambertusschool,         NT Lamber04     39.64           
 57. Bram van GRINSVEN             De Touwladder, St.Mi        NT Touwl04      50.70           
 58. Christy SCHOONES              St.Lambertusschool,         NT Lamber03     56.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                         Alle, 25m rugslag                              Onderbouw
19-04-2009 - 16:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sofie HABRAKEN                Gunterslaer, Eindhov        NT Gunter01     22.48           
  2. Alyssia MARQUENIE             De Lichtstraat, Vugh        NT Lichts01     23.33           
  3. Khelsey van GEEL              De Toermalijn, Halst        NT Toerma02     24.57           
  4. Xander van der PLAS           De Springplank, Eind        NT Spring01     24.61           
  5. Jainy MARQUENIE               De Lichtstraat, Vugh        NT Lichts02     25.97           
  6. Maartje van GERVEN            De Vlaswiek, Valkens        NT Vlaswi01     26.30           
  7. Floran VERHOEVEN              De Vlaswiek, Valkens        NT Vlaswi02     26.74           
  8. Sara MILOSEVSKA               Gunterslaer, Eindhov        NT Gunter02     27.17           
  9. Christian BRUGEL              De Bloktempel, Son&B        NT Blokte01     28.01           
 10. Douwe van VEEN                De Gentiaan 1, Son&B        NT Gentia01     28.45           
 11. Thomas van KERSBERGEN         De Gentiaan 1, Son&B        NT Gentia02     28.74           
 12. Joes van de BERSSELAAR        Eerschot, St.Oedenro        NT Eersch01     29.00           
 13. Wouter NEMETH                 De Piramide, Vught          NT Pirami02     29.03           
 14. Alex SCHOUTEN                 Odaschool 2, St.Oede        NT Oda---11     29.62           
 15. Pim ZIJLMANS                  De Sporckt, Tilburg         NT Sporck02     29.77           
 16. Emma van BAKEL                De Bloktempel, Son&B        NT Blokte02     29.84           
 17. Puck KWASPEN                  De Boschuil 2, Eindh        NT Bosuil12     30.50           
 18. Quincy van der HEIJDEN        De Boschuil 1, Eindh        NT Bosuil02     30.90           
 19. Fleur KREMER                  De Sporckt, Tilburg         NT Sporck01     31.00           
 20. Puk KRIJNEN                   Odaschool 1, St.Oede        NT Oda---01     31.44           
 21. Madelon DAAMS                 De Boog, Eindhoven          NT Boog--02     31.48           
 22. Bart SABEL                    Odaschool 1, St.Oede        NT Oda---02     31.57           
 23. Joram de WILD                 De Boog, Eindhoven          NT Boog--01     31.70           
 24. Fleur van DEUVEREN            Spelelier, Boxtel           NT Spelel01     32.30           
 25. Ralph DAMEN                   De Kraal, Tholen            NT Kraal-02     32.59           
 26. Sven WIRTZ                    De Schalm, Vught            NT Schalm02     32.90           
 27. Philipinne van OLPHEN         De Schalm, Vught            NT Schalm01     33.02           
 28. NoŽlle JANSEN                 De Toermalijn, Halst        NT Toerma01     33.03           
 29. Mike HENDRIKX                 De Boschuil 1, Eindh        NT Bosuil01     33.25           
 30. Pim KAUFFELD                  De Zonnewijzer, Valk        NT Zonnew02     33.31           
 31. Jelle de KOK                  Jan Ligthartschool H        NT JLigth02     33.68           
 32. Corianne VERWEY               De Kraal, Tholen            NT Kraal-01     34.03           
 33. Nieke van AALST               Jan Ligthartschool H        NT JLigth01     34.10           
 34. Floor SMIT                    De Gentiaan 2, Son&B        NT Gentia12     34.15           
 35. Marco HOFSINK                 De Gentiaan 2, Son&B        NT Gentia11     34.42           
 36. Nick van GERVEN               De Piramide, Vught          NT Pirami01     35.03           
 37. Jessie LINSSEN                De Boschuil 3, Eindh        NT Bosuil22     36.20           
 38. Adam van WIER                 De Springplank, Eind        NT Spring02     36.35           
 39. Giel VALIZE                   Eerschot, St.Oedenro        NT Eersch02     36.51           
 40. Jop van de SANDE              St.Theresia, Lennish        NT ThereL01     36.86           
 41. Dimo DEVETZIS                 St.Petrus, Boxtel           NT Petrus01     36.98           
 42. Maikel PEETERS                De Zonnewijzer, Valk        NT Zonnew01     37.92           
 43. Madeleine SCHEPERS            De Vorsenpoel, Boxte        NT Vorsep02     37.93           
 44. Kaj LEIJTEN                   St.Petrus, Boxtel           NT Petrus02     38.61           
 45. Aniek van BEEK                Schepelweyen, Valken        NT Schepe01     38.78           
 46. Maud van de HELM              De Touwladder, St.Mi        NT Touwl01      39.18           
 47. Douwed MENGARI                De Vorsenpoel, Boxte        NT Vorsep01     39.51           
 48. Thieu BAAYENS                 St.Theresia, Lennish        NT ThereL02     40.29           
 49. Sander PEETERS                De Boschuil 2, Eindh        NT Bosuil11     40.70           
 50. Naomi van BOMMEL              Schepelweyen, Valken        NT Schepe02     41.04           
 51. Sofia LANDEROS LOPEZ          De Boschuil 3, Eindh        NT Bosuil21     41.09           
 52. Bissala ADENEKAN              Spelelier, Boxtel           NT Spelel02     41.68           
 53. Bijke van GOGH                Odaschool 2, St.Oede        NT Oda---12     41.80           
 54. Aidan van RUN                 De Touwladder, St.Mi        NT Touwl02      42.00           
 55. Jesse HOKSBERGEN              St.Lambertusschool,         NT Lamber01     43.42           
 56. Raf de BONT                   Theresiaschool, Berl        NT ThereB01     48.51           
 57. Iris HOKSBERGEN               St.Lambertusschool,         NT Lamber02     51.97           
 58. Wessel VISSER                 Theresiaschool, Berl        NT ThereB02     52.78           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Gemengd, ludieke estafette                          Hele team
19-04-2009 - 16:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Gentiaan 1, Son&Breugel 1  De Gentiaan 1, Son&B        NT              52.67           
            52.67
  2. Theresiaschool, Berlicum 1    Theresiaschool, Berl        NT              53.50           
            53.50
  3. De Lichtstraat, Vught 1       De Lichtstraat, Vugh        NT              58.35           
            58.35
  4. Odaschool 1, St.Oedenrode 1   Odaschool 1, St.Oede        NT            1:03.17           
          1:03.17
  5. Odaschool 2, St.Oedenrode 1   Odaschool 2, St.Oede        NT            1:05.92           
          1:05.92
  6. De Gentiaan 2, Son&Breugel 1  De Gentiaan 2, Son&B        NT            1:06.42           
          1:06.42
  7. Spelelier, Boxtel 1           Spelelier, Boxtel           NT            1:10.10           
          1:10.10
  8. De Sporckt, Tilburg 1         De Sporckt, Tilburg         NT            1:10.44           
          1:10.44
  9. Gunterslaer, Eindhoven 1      Gunterslaer, Eindhov        NT            1:10.65           
          1:10.65
 10. De Touwladder, St.MichielsgestDe Touwladder, St.Mi        NT            1:14.75           
          1:14.75
 11. De Springplank, Eindhoven 1   De Springplank, Eind        NT            1:15.22           
          1:15.22
 12. De Toermalijn, Halsteren 1    De Toermalijn, Halst        NT            1:15.76           
          1:15.76
 13. De Piramide, Vught 1          De Piramide, Vught          NT            1:16.00           
          1:16.00
 14. De Kraal, Tholen 1            De Kraal, Tholen            NT            1:16.16           
          1:16.16
 15. De Boschuil 3, Eindhoven 1    De Boschuil 3, Eindh        NT            1:16.20           
          1:16.20
 16. De Schalm, Vught 1            De Schalm, Vught            NT            1:16.84           
          1:16.84
 17. Schepelweyen, Valkenswaard 1  Schepelweyen, Valken        NT            1:19.25           
          1:19.25
 18. De Zonnewijzer, Valkenswaard 1De Zonnewijzer, Valk        NT            1:19.28           
          1:19.28
 19. De Boog, Eindhoven 1          De Boog, Eindhoven          NT            1:19.29           
          1:19.29
 20. Jan Ligthartschool Huibeven, TJan Ligthartschool H        NT            1:19.70           
          1:19.70
 21. De Boschuil 2, Eindhoven 1    De Boschuil 2, Eindh        NT            1:20.82           
          1:20.82
 22. St.Theresia, Lennisheuvel 1   St.Theresia, Lennish        NT            1:21.89           
          1:21.89
 23. St.Lambertusschool, Gemonde 1 St.Lambertusschool,         NT            1:24.33           
          1:24.33
 24. De Bloktempel, Son&Breugel 1  De Bloktempel, Son&B        NT            1:24.55           
          1:24.55
 25. De Vlaswiek, Valkenswaard 1   De Vlaswiek, Valkens        NT            1:25.43           
          1:25.43
 26. De Boschuil 1, Eindhoven 1    De Boschuil 1, Eindh        NT            1:28.84           
          1:28.84
 27. St.Petrus, Boxtel 1           St.Petrus, Boxtel           NT            1:28.93           
          1:28.93
 28. De Vorsenpoel, Boxtel 1       De Vorsenpoel, Boxte        NT            1:39.19           
          1:39.19
 29. Eerschot, St.Oedenrode 1      Eerschot, St.Oedenro        NT            1:59.82           
          1:59.82



SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp