Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m vlinderslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 8. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 11. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 13. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 14. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 15. Alle, 100m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 16. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 400m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 400m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 21. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 22. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 24. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 26. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 27. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 28. Gemengd, 8 x 50m vrije slag  11 jaar en ouder


swimkick deel 4+4kamp
Blerick, 19.4.2009


Programmanr. 1
19-4-2009
Meisjes, 25m vlinderslag
vlinderslag of schoolslag swimkick
Meisjes Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nica van RossenbergTritium(SG)26.64010026826.27
swimkick
2.Milou van den BeuckenMosa-RegioNT000256426.73
3.Channa van BoxtelNoord Limburg(SG)30.86010048031.37
4.Jessie LamberHeldense ZwemverenigingNT010054632.24
5.Neri EuwesNoord Limburg(SG)29.59020007435.42

<< TOP >>
Programmanr. 1
19-4-2009
Jongens, 25m vlinderslag
vlinderslag of schoolslag swimkick
Jongens Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter GeerkensNoord Limburg(SG)33.80000090333.51
swimkick


<< TOP >>
Programmanr. 2
19-4-2009
Meisjes, 25m vlinderslag
swimkick
Meisjes Minioren 4 t/m 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle KurversHeldense Zwemvereniging21.79990218623.61
swimkick
2.Donja SchutteTritium(SG)41.42990146826.41
3.Kim van SebilleHeldense Zwemvereniging28.84990271227.28
DISSabien TimmersTritium(SG)35.8599STAGV31.95
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

<< TOP >>
Programmanr. 2
19-4-2009
Jongens, 25m vlinderslag
swimkick
Jongens Minioren 4 t/m 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nadim TamaHeldense Zwemvereniging24.99990084723.02
swimk,ick
2.Joppe BosmansTritium(SG)NT980327527.77
3.Wilco HerpersNoord Limburg(SG)NT990180332.37


<< TOP >>
Programmanr. 3
19-4-2009
Meisjes, 50m vlinderslag
swimkick
Meisjes Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Flo BosmansTritium(SG)50.62000010450.63
2.Lexi SwinkelsHeldense ZwemverenigingNT000052654.78
3.Lisa LamberHeldense Zwemvereniging59.02000052457.76
4.Zoë PauwelsHeldense Zwemvereniging1:06.1800010341:04.79


<< TOP >>
Programmanr. 4
19-4-2009
Meisjes, 50m vlinderslag
swimkick
Meisjes Minioren 4 t/m 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aukje ToonenTritium(SG)45.23990108645.12
swimkick
2.Ellen van DurenNoord Limburg(SG)45.22990141248.94
AFGEMFenne VervoortNoord Limburg(SG)40.299802916

<< TOP >>
Programmanr. 4
19-4-2009
Jongens, 50m vlinderslag
swimkick
Jongens Minioren 4 t/m 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sieb WesselingTritium(SG)41.13980048939.20
swimkick
2.Sean VerstappenHeldense Zwemvereniging53.85970164951.78
DISBart van der ZandenNoord Limburg(SG)53.24990084954.04
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
19-4-2009
Heren, 100m vlinderslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Geoff EbskampNoord Limburg(SG)1:00.9893018171:01.62
2.Leon HendriksNoord Limburg(SG)1:08.8991069751:09.00
3.Alec EbskampNoord Limburg(SG)1:09.2291043051:11.28
4.Bart AlbertsHeldense Zwemvereniging1:10.6289000331:11.97
5.Sander BartenTritium(SG)1:16.7794018991:16.19
6.Thijs QuaedvliegNoord Limburg(SG)1:12.1692041291:16.43
7.Joop van der LindenMosa-Regio1:14.3691048391:17.57
8.Koen SeurenTritium(SG)1:26.8994010131:21.11
9.Tim KesselsHeldense Zwemvereniging1:32.4094061271:22.20
AFGEMDjeremy HesselingMosa-Regio1:34.549603197


<< TOP >>
Programmanr. 6
19-4-2009
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal WillemsTritium(SG)1:11.8791054821:15.15
2.Petra SchuivensTritium(SG)1:18.6493050361:20.07
3.Kyani VullingsHeldense Zwemvereniging1:21.8594021021:21.00
4.Denise PeetersNoord Limburg(SG)1:24.8594064181:21.23
5.Linda MaasMosa-Regio1:21.0490024401:23.74
6.Charessa FeiderTritium(SG)1:25.7194043401:24.59
7.Margot v. IerselNoord Limburg(SG)1:23.0696030981:25.59FJ 1
8.Roxanne VossenHeldense Zwemvereniging1:27.1594049621:25.59FJ 2
9.Linda RoeffenHeldense Zwemvereniging1:30.8594041541:26.15
10.Carley DondersHeldense ZwemverenigingNT96020961:26.25
11.Lisa PeetersNoord Limburg(SG)1:32.9495031361:30.72
12.Eline van de VenHeldense Zwemvereniging1:41.1697026641:36.40
13.Manon BartenTritium(SG)1:45.9897014521:38.67
14.Tetske KeijsersMosa-Regio1:40.3493062821:48.67
15.Evi ScholsNoord Limburg(SG)1:54.0196029121:49.87
AFGEMRenee HarkxNoord Limburg(SG)1:22.479202220
AFGEMMaxime RintjemaNoord Limburg(SG)1:42.059700916


<< TOP >>
Programmanr. 7
19-4-2009
Heren, 100m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jelte SchuurmansTritium(SG)1:05.4091048411:04.44
2.Dieder SchuurmansTritium(SG)1:16.4595004471:13.33
3.Shing Long LinMosa-Regio1:13.6793059991:13.86
50m:35.67100m:1:13.86
4.Bart MaasTritium(SG)1:14.0492051391:14.69
50m:35.74100m:1:14.69
5.Bas OttenheimHeldense Zwemvereniging1:16.8794041091:14.83
50m:36.67100m:1:14.83
6.Guido FaassenMosa-Regio1:12.4991044091:19.80
50m:32.48100m:1:19.80
7.Erik de BoerNoord Limburg(SG)1:14.1391069731:20.09
50m:38.40100m:1:20.09
8.Jeroen WillemsenTritium(SG)1:24.7796004131:25.06
50m:40.57100m:1:25.06
9.Jeroen KurversHeldense Zwemvereniging1:33.0796029211:32.47
50m:44.55100m:1:32.47
10.Wilco GeurtsHeldense Zwemvereniging1:34.1294057391:32.97
50m:48.30100m:1:32.97


<< TOP >>
Programmanr. 8
19-4-2009
Dames, 100m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim LoeffenTritium(SG)1:11.8194034321:11.56
50m:34.23100m:1:11.56
2.Melanie van den BeukenHeldense Zwemvereniging1:13.4291051621:13.82
50m:35.20100m:1:13.82
3.Floor RuttenHeldense Zwemvereniging1:18.9494037921:19.88
50m:37.94100m:1:19.88
4.Hildy SiroenTritium(SG)1:29.2395021541:25.86
50m:41.32100m:1:25.86
5.Lieke SeelenMosa-Regio1:27.2397016421:25.96
50m:42.47100m:1:25.96
6.Rianne MoorenMosa-Regio1:28.6197030181:28.69
50m:43.64100m:1:28.69
7.Fatma KhalfallaNoord Limburg(SG)1:30.3994069161:29.57
50m:42.72100m:1:29.57
8.Joël HovenNoord Limburg(SG)1:41.7097048161:38.28
50m:47.33100m:1:38.28
9.Naomi van SoestNoord Limburg(SG)1:54.6996053561:44.95
50m:51.48100m:1:44.95
DISBritt TimmermansHeldense Zwemvereniging1:22.9592029121:25.31
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:40.96100m:1:25.31
AFGEMSuzanne PeetersNoord Limburg(SG)1:50.109207704


<< TOP >>
Programmanr. 9
19-4-2009
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max JanssenHeldense Zwemvereniging53.22000026351.73
2.Jesse JanssenHeldense Zwemvereniging51.99000026752.39
3.Daan TerburgTritium(SG)1:02.58990063756.31


<< TOP >>
Programmanr. 10
19-4-2009
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gina FeenstraMosa-Regio47.79980279847.56
2.Helena HavekesTritium(SG)57.54990296854.82
3.Lotte TerburgTritium(SG)1:01.04000034459.32
4.Donja SchutteTritium(SG)59.6199014681:00.14
5.Sabien TimmersTritium(SG)1:00.6499STAGV1:01.60
DISVivian SchravenMosa-Regio48.84980413850.20
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
19-4-2009
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jelte SchuurmansTritium(SG)26.46910484126.24
2.Guido FaassenMosa-RegioNT910440927.44
3.Shing Long LinMosa-Regio28.85930599928.00
4.Ricardo VullingsHeldense Zwemvereniging28.63920362728.26
5.Bart MaasTritium(SG)28.63920513928.69
6.Dieder SchuurmansTritium(SG)29.32950044728.82
7.Michel EbischHeldense Zwemvereniging29.62920444329.48
8.Bram in 't ZandtMosa-Regio31.26960125729.66
9.Sander BartenTritium(SG)30.08940189930.37
10.Tim KesselsHeldense Zwemvereniging31.78940612730.89
11.Joop van der LindenMosa-Regio29.31910483931.33
12.Tigo ToonenTritium(SG)46.21970255139.67


<< TOP >>
Programmanr. 12
19-4-2009
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel SiroenTritium(SG)28.09880400628.70
2.Chantal WillemsTritium(SG)28.88910548229.23
3.Naomi FeiderTritium(SG)30.09910795630.31
4.Minke JanssenNoord Limburg(SG)30.18940083030.56
5.Shauny FeiderTritium(SG)31.24930594031.28
6.Charessa FeiderTritium(SG)31.83940434032.46
7.Eline van de VenHeldense Zwemvereniging33.04970266432.89
8.Carley DondersHeldense Zwemvereniging33.08960209633.03
9.Judith WienenMosa-Regio34.28970164433.94
10.Manon BartenTritium(SG)36.76970145235.07
11.Hildy SiroenTritium(SG)34.89950215435.42


<< TOP >>
Programmanr. 13
19-4-2009
Meisjes, 50m vrije slag
swimkick
Meisjes Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Flo BosmansTritium(SG)42.54000010440.03
swimkick
2.Lexi SwinkelsHeldense Zwemvereniging43.07000052641.60
3.Lisa LamberHeldense Zwemvereniging43.43000052445.15
4.Zoë PauwelsHeldense Zwemvereniging44.09000103445.37
5.Nica van RossenbergTritium(SG)NT010026846.52
6.Channa van BoxtelNoord Limburg(SG)1:20.7901004801:06.14
7.Karlijn SchutteTritium(SG)NT02KSAGV1:24.28
DISJessie LamberHeldense Zwemvereniging53.510100546
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
DISNeri EuwesNoord Limburg(SG)1:39.540200074
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).

<< TOP >>
Programmanr. 13
19-4-2009
Jongens, 50m vrije slag
swimkick
Jongens Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter GeerkensNoord Limburg(SG)1:06.79000090358.30
swimkick


<< TOP >>
Programmanr. 14
19-4-2009
Meisjes, 50m vrije slag
swimkick
Meisjes Minioren 4 t/m 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aukje ToonenTritium(SG)39.96990108638.33
swimkick
2.Kim van SebilleHeldense Zwemvereniging46.48990271247.56
3.Michelle KurversHeldense Zwemvereniging52.13990218650.34
4.Helena HavekesTritium(SG)54.22990296850.92
5.Sabien TimmersTritium(SG)55.4899STAGV51.23
6.Donja SchutteTritium(SG)54.73990146854.66

<< TOP >>
Programmanr. 14
19-4-2009
Jongens, 50m vrije slag
swimkick
Jongens Minioren 4 t/m 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joppe BosmansTritium(SG)45.62980327546.60
swimkick
2.Wilco HerpersNoord Limburg(SG)1:02.5299018031:05.36


<< TOP >>
Programmanr. 15
19-4-2009
Jongens, 100m vrije slag
swimkick
Jongens Minioren 4 t/m 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sieb WesselingTritium(SG)1:14.5498004891:17.63
2.Sean VerstappenHeldense Zwemvereniging1:25.2397016491:28.77
3.Nadim TamaHeldense Zwemvereniging1:29.8499008471:30.48
4.Bart van der ZandenNoord Limburg(SG)1:33.7799008491:33.92

<< TOP >>
Programmanr. 15
19-4-2009
Meisjes, 100m vrije slag
swimkick
Meisjes Minioren 4 t/m 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ellen van DurenNoord Limburg(SG)1:31.3999014121:35.48
AFGEMFenne VervoortNoord Limburg(SG)1:18.529802916


<< TOP >>
Programmanr. 16
19-4-2009
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen SeurenTritium(SG)1:24.1094010131:23.10
2.Bart MaasTritium(SG)1:21.8092051391:23.43
3.Erik de BoerNoord Limburg(SG)1:22.9991069731:24.94
4.Jeroen WillemsenTritium(SG)1:34.7596004131:34.43
5.Tim KesselsHeldense Zwemvereniging1:35.6194061271:35.56
6.Tim WienhovenMosa-Regio1:44.3097021991:45.54
7.Wilco GeurtsHeldense Zwemvereniging1:41.5594057391:45.92
DISTigo ToonenTritium(SG)1:48.6597025511:50.15
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
AFGEMGuido FaassenMosa-Regio1:12.319104409


<< TOP >>
Programmanr. 17
19-4-2009
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roxanne VossenHeldense Zwemvereniging1:25.4294049621:24.16
2.Eline van de VenHeldense Zwemvereniging1:26.2397026641:29.43
3.Kyani VullingsHeldense Zwemvereniging1:28.5694021021:31.05
4.Naomi FeiderTritium(SG)1:28.5791079561:31.21
5.Linda MaasMosa-Regio1:28.9590024401:31.45
6.Shauny FeiderTritium(SG)1:37.3993059401:32.72
7.Britt TimmermansHeldense Zwemvereniging1:33.2292029121:33.97
8.Daniek van de VenHeldense Zwemvereniging1:36.9697045481:34.17
9.Lisa PeetersNoord Limburg(SG)1:35.7195031361:36.43
10.Lieke SeelenMosa-Regio1:42.0697016421:38.74
11.Judith WienenMosa-Regio1:42.0697016441:40.33FJ 1
12.Naomi EuwesNoord Limburg(SG)1:37.7797013741:40.33FJ 2
13.Manon BartenTritium(SG)1:37.2697014521:41.01
14.Fatma KhalfallaNoord Limburg(SG)1:43.1194069161:42.37
15.Evi ScholsNoord Limburg(SG)1:42.0796029121:44.35
16.Tetske KeijsersMosa-Regio1:50.9193062821:51.22
17.Hildy SiroenTritium(SG)1:48.8095021541:51.99
18.Joël HovenNoord Limburg(SG)2:08.1197048161:54.58
19.Naomi van SoestNoord Limburg(SG)1:49.9096053561:56.02
AFGEMSuzanne PeetersNoord Limburg(SG)1:57.489207704


<< TOP >>
Programmanr. 18
19-4-2009
Heren, 400m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Geoff EbskampNoord Limburg(SG)5:06.8393018175:00.46
100m:1:07.48400m:5:00.46
2.Leon HendriksNoord Limburg(SG)5:38.9491069755:34.11
100m:1:14.05400m:5:34.11
3.Luuk JanssenMosa-Regio6:08.5495034975:40.37
100m:1:21.40400m:5:40.37
4.Thijs QuaedvliegNoord Limburg(SG)NT92041295:56.44
100m:1:22.62400m:5:56.44
5.Bram in 't ZandtMosa-Regio6:14.0896012576:01.18
100m:1:23.87400m:6:01.18


<< TOP >>
Programmanr. 19
19-4-2009
Dames, 400m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lizzy JanssenHeldense Zwemvereniging5:41.1395007525:38.54
100m:1:18.29400m:5:38.54
2.Angelique SchoutenHeldense ZwemverenigingNT95034506:13.12
100m:1:35.81400m:6:13.12
3.Rianne MoorenMosa-RegioNT97030186:48.55
100m:1:42.74400m:6:48.55


<< TOP >>
Programmanr. 20
19-4-2009
Meisjes, 25m vrije slag
swimkick
Meisjes Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lexi SwinkelsHeldense Zwemvereniging19.48000052618.70
swimkick
2.Lisa LamberHeldense Zwemvereniging20.39000052419.48
3.Zoë PauwelsHeldense Zwemvereniging20.29000103419.78
4.Nica van RossenbergTritium(SG)21.17010026821.23
5.Lotte TerburgTritium(SG)19.25000034421.35
6.Milou van den BeuckenMosa-Regio21.77000256421.90
7.Jessie LamberHeldense Zwemvereniging25.00010054623.64
8.Karlijn SchutteTritium(SG)NT02KSAGV36.47


<< TOP >>
Programmanr. 21
19-4-2009
Meisjes, 25m vrije slagMeisjes Minioren 4 t/m 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim van SebilleHeldense Zwemvereniging22.80990271220.83
swimkick
2.Helena HavekesTritium(SG)22.48990296822.41
3.Michelle KurversHeldense Zwemvereniging21.19990218622.65

<< TOP >>
Programmanr. 21
19-4-2009
Jongens, 25m vrije slagJongens Minioren 4 t/m 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sean VerstappenHeldense ZwemverenigingNT970164917.72
swimkick
2.Nadim TamaHeldense Zwemvereniging19.06990084718.63
3.Daan TerburgTritium(SG)20.69990063719.87
4.Joppe BosmansTritium(SG)21.56980327520.60


<< TOP >>
Programmanr. 22
19-4-2009
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesse JanssenHeldense Zwemvereniging1:24.2800002671:24.16
2.Max JanssenHeldense Zwemvereniging1:27.0700002631:26.35


<< TOP >>
Programmanr. 23
19-4-2009
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gina FeenstraMosa-Regio1:24.2798027981:26.89
2.Flo BosmansTritium(SG)1:35.2800001041:32.27
3.Vivian SchravenMosa-Regio1:43.6598041381:44.17


<< TOP >>
Programmanr. 24
19-4-2009
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart AlbertsHeldense Zwemvereniging2:34.3989000332:29.77
100m:1:12.46200m:2:29.77
2.Alec EbskampNoord Limburg(SG)2:33.5291043052:39.08
100m:1:15.32200m:2:39.08
3.Sander BartenTritium(SG)2:48.3994018992:44.93
100m:1:20.25200m:2:44.93
4.Shing Long LinMosa-Regio2:48.2593059992:48.99
100m:1:13.64200m:2:48.99
5.Michel EbischHeldense ZwemverenigingNT92044432:51.93
100m:1:22.93200m:2:51.93
6.Tim WienhovenMosa-RegioNT97021993:14.85
100m:1:37.03200m:3:14.85
7.Jeroen KurversHeldense ZwemverenigingNT96029213:15.23
100m:1:34.98200m:3:15.23
DISBas OttenheimHeldense Zwemvereniging2:58.3394041092:50.39
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:16.10200m:2:50.39
AFGEMDjeremy HesselingMosa-Regio2:59.849603197


<< TOP >>
Programmanr. 25
19-4-2009
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim LoeffenTritium(SG)2:38.8394034322:30.70
100m:1:13.08200m:2:30.70
2.Minke JanssenNoord Limburg(SG)2:34.4094008302:34.28
100m:1:14.59200m:2:34.28
3.Merel SiroenTritium(SG)2:39.2388040062:38.05
100m:1:17.21200m:2:38.05
4.Lizzy JanssenHeldense Zwemvereniging2:43.6595007522:40.12
100m:1:17.57200m:2:40.12
5.Petra SchuivensTritium(SG)2:50.7393050362:43.02
100m:1:19.91200m:2:43.02
6.Margot v. IerselNoord Limburg(SG)2:44.9696030982:44.67
100m:1:21.08200m:2:44.67
7.Melanie van den BeukenHeldense Zwemvereniging2:39.7591051622:47.37
100m:1:19.56200m:2:47.37
8.Angelique SchoutenHeldense Zwemvereniging2:56.9395034502:55.76
100m:1:25.48200m:2:55.76
9.Floor RuttenHeldense Zwemvereniging2:54.6494037922:57.22
100m:1:24.82200m:2:57.22
10.Lieke SeelenMosa-Regio3:11.0097016423:00.04
100m:1:30.46200m:3:00.04
11.Linda RoeffenHeldense Zwemvereniging3:10.3994041543:01.31
100m:1:27.93200m:3:01.31
12.Naomi EuwesNoord Limburg(SG)3:09.1497013743:16.52
100m:1:35.67200m:3:16.52
13.Daniek van de VenHeldense Zwemvereniging3:30.9697045483:28.33
100m:1:42.52200m:3:28.33
DISCarley DondersHeldense Zwemvereniging3:05.039602096
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISDenise PeetersNoord Limburg(SG)2:43.8694064182:48.72
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:22.46200m:2:48.72
AFGEMRenee HarkxNoord Limburg(SG)2:58.289202220
AFGEMMaxime RintjemaNoord Limburg(SG)3:23.149700916


<< TOP >>
Programmanr. 27
19-4-2009
Alle, 4 x 25m schoolslag
Swimkick
Mix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Heldense ZwemverenigingHeldense Zwemvereniging1:46.761:45.80
swimkick
Michelle Kurvers
Nadim Tama
99
99
Kim van Sebille
Sean Verstappen
99
97
DISTritium(SG)Tritium(SG)NT
EA - Te vroeg overgenomen., derde zwemmer
Sabien Timmers, Helena Havekes, Joppe Bosmans, Aukje Toonen
AFGEMNoord Limburg(SG)Noord Limburg(SG)1:43.87
Ellen van Duren, Bart van der Zanden, Fenne Vervoort, Wilco Herpers


<< TOP >>
Programmanr. 28
19-4-2009
Gemengd, 8 x 50m vrije slag

11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Heldense Zwemvereniging 1Heldense Zwemvereniging4:02.163:59.77
Ricardo Vullings
Roxanne Vossen
Tim Kessels
Kyani Vullings
92
94
94
94
28.52Bas Ottenheim
Melanie van den Beuken
Bart Alberts
Lizzy Janssen
94
91
89
95
2.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)4:01.244:00.58
Alec Ebskamp
Minke Janssen
Geoff Ebskamp
Margot v. Iersel
91
94
93
96
26.44Leon Hendriks
Denise Peeters
Thijs Quaedvlieg
Lisa Peeters
91
94
92
95