Vrijeslag Toernooi 2009
Valkenburg (NED),    13.4.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 24. Meisjes, 5 x 50m vrije slag, Jeugd 2 en later    Nr. 25. Jongens, 5 x 50m vrije slag, Jeugd 2 en later
Nr. 26. Dames, 5 x 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 27. Heren, 5 x 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 28. Alle, 50m vrije slag, Minioren 1 en 2    Nr. 29. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 31. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1
Nr. 32. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 5 en 6    Nr. 33. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 2 en 3
Nr. 34. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2    Nr. 35. Meisjes, 200m vrije slag, Jeugd 1 en 2
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 3 en 4    Nr. 37. Dames, 200m vrije slag, Senioren 1 en 2
Nr. 38. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 1 en 2    Nr. 39. Dames, 200m vrije slag, Senioren
Nr. 40. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open    




-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Meisjes, 5 x 50m vrije slag                  Jeugd 2 en later
13-4-2009 - 12:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemvereniging       Heldense Zwemverenig        NT            2:39.02           
        Eline van de Ven, 97                       Kyani Vullings, 94
        Carley Donders, 96                         Lizzy Janssen, 95
        Angelique Schouten, 95
            33.04  2:39.02

  2. RZL 1                         RZL                    2:37.29            2:41.74           
        Ankie Meusen, 93                           Karin Bongers, 93
        Jacqueline Teley, 94                       Michelle Meusen, 94
        Maaike Knops, 94
            34.06  2:41.74




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Jongens, 5 x 50m vrije slag                  Jeugd 2 en later
13-4-2009 - 12:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:28.20            2:25.43           
        Arthur van Noorden, 95                     Mart Theunissen, 95
        Dylan Notten, 95                           Lucas Greven, 95
        Max Grispen, 95
            27.51  2:25.43




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Dames, 5 x 50m vrije slag                      Senioren Open
13-4-2009 - 12:06                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:27.22            2:32.81           
        Dimphy van de Laar, 92                     Jamie Schepers, 93
        Simone Hendrikse, 90                       Misty Coert, 93
        Jolien van Golde, 92
            30.45  2:32.81

  2. RZL 1                         RZL                    2:31.06            2:33.39           
        Maaike Knops, 94                           Michelle Meusen, 94
        Karin Bongers, 93                          Renske Venner, 90
        Majke Van Bommel, 92
            32.26  2:33.39

  3. RZL 2                         RZL                    2:50.08            2:58.39           
        Marlou Jacobs, 95                          Ankie Meusen, 93
        Femke Snijders, 97                         Miranda Bouten, 86
        Marjolein Briels, 86
            35.64  2:58.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Heren, 5 x 50m vrije slag                      Senioren Open
13-4-2009 - 12:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZL 1                         RZL                    2:08.97            2:10.14           
        Stefan Teley, 91                           Martin Teley, 89
        Ruud Bex, 92                               Peter Crijns, 88
        Niels van Dalen, 89
            25.96  2:10.14

  2. Des 1                         Des                    2:25.34            2:27.20           
        Tino Kerkhof, 91                           Lennard Spaans, 91
        Marwan Tijani, 93                          Timo Suaka, 92
        Tim Hoogland, 96
            27.10  2:27.20

  3. RZL 2                         RZL                    2:31.45            2:33.20           
        Jeroen Criens, 94                          Dick Duisters, 91
        Jeroen Bongers, 96                         Ken Boonen, 94
        Stan Snijders, 95
            35.70  2:33.20




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Alle, 50m vrije slag                       Minioren 1 en 2
13-4-2009 - 12:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           1:25.71 0100256      46.17           
  2. Xavier Braun                  Eurode KZC             1:46.99 0100423      56.32           
  3. Guido Berghorst               ZC Valkenburg          1:56.98 0100447    1:01.79           
  4. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg          1:54.42 0100616    1:01.82           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m vrije slag                     Minioren 3 en 4
13-4-2009 - 12:14                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malon Hanssen                 ROB                    1:15.70 9901472    1:33.68           
  2. Britt Gijpmans                ROB                    1:25.92 0001404    1:41.51           
  3. Nikki Krottjť                 Eurode KZC             1:26.66 9900096    1:43.54           
  4. Melanie Franssens             De Schelde             1:31.71 9902242    1:53.01           
  5. Esmee Lanckohr                Eurode KZC             1:37.94 0002442    1:56.03           
  6. Demy Roessel van              Nimo                   1:35.72 9903666    1:58.26           
  7. Daphne Thijssen               ROB                    1:39.44 0001078    2:00.23           
  8. Marit van Emmerik             ROB                    1:42.95 0001406    2:03.89           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m vrije slag                     Minioren 3 en 4
13-4-2009 - 12:17                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Corben Braun                  Eurode KZC             1:18.97 9900835    1:33.92           
  2. Mariano Paulussen             Patrick                1:36.02 9901283    1:52.64           
  3. Sam Erdweg                    Eurode KZC             1:37.20 9902093    1:55.16           
  4. Stephan Hamers                ZC Valkenburg          1:42.62 9900095    2:00.37           
  5. Sofian Ait Mellouk            Nimo                   1:49.63 0001707    2:03.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Meisjes, 200m vrije slag            Minioren 5 en junioren 1
13-4-2009 - 12:18                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:12.58 9701232    2:29.25           
          1:12.27  2:29.25
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          2:16.66 9801412    2:33.12           
          1:15.40  2:33.12
  3. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          2:13.36 9700656    2:33.51           
          1:16.00  2:33.51
  4. Chayenne Poorts               Nimo                   2:13.56 9800670    2:37.08           
          1:14.36  2:37.08
  5. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   2:20.60 9702664    2:48.26           
          1:20.70  2:48.26
  6. Melanie Leunissen             Nimo                   2:27.52 9800672    2:51.09           
          1:22.68  2:51.09
  7. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          2:30.07 9801466    2:52.02           
          1:24.70  2:52.02
  8. Femke Snijders                RZL                    2:31.40 9700814    2:56.27           
          1:26.25  2:56.27
  9. Birgit Hanssen                ROB                    2:29.07 9703194    2:56.45           
          1:24.20  2:56.45
 10. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           2:33.82 9700714    3:01.45           
          1:27.60  3:01.45
 11. Shania Haenen                 Eurode KZC             2:47.19 9802528    3:04.83 FJ 1      
          1:27.80  3:04.83
 12. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   2:38.96 9704548    3:04.83 FJ 2      
          1:27.84  3:04.83
 13. Claudia de Buck               De Schelde             2:37.94 9801810    3:05.23           
          1:29.20  3:05.23
 14. Lisan van Emmerik             ROB                    2:45.86 9703006    3:16.34           
          1:34.49  3:16.34
 15. Maxime Braun                  Eurode KZC             2:45.55 9703840    3:19.70           
          1:36.92  3:19.70
 16. Tayo Kamaansing               Nimo                   2:45.62 9705290    3:22.26           
          1:35.92  3:22.26
 17. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          2:51.11 9801826    3:28.39           
          1:41.20  3:28.39
 18. Bonnie Van der Valk           Eurode KZC             3:06.11 9804668    3:33.51           
          1:43.45  3:33.51
 19. Lisa Snijkers                 Nimo                   3:09.86 9700112    3:37.04           
          1:46.39  3:37.04
 20. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          2:58.16 9803366    3:43.18           
          1:47.37  3:43.18
 21. Seline Bastings               ZC Valkenburg          3:35.37 9804032    4:02.48           
          2:01.13  4:02.48
 22. Fleur Nacken                  Hellas-Glana           3:12.69 9804498    4:06.28           
          1:52.30  4:06.28
 23. Pilar Algera                  Nimo                   3:32.82 9803020    4:07.16           
          1:59.10  4:07.16
 DIS Mignon Peeters                Nimo                   2:16.98 9701048                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 200m vrije slag                     Minioren 5 en 6
13-4-2009 - 12:28                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Didden               ZEPS                   2:16.29 9701615    2:34.70           
          1:16.92  2:34.70
  2. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          2:14.36 9702025    2:34.93           
          1:16.81  2:34.93
  3. Vincent Jacobs                Nimo                   2:19.78 9801669    2:39.54           
          1:17.42  2:39.54
  4. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          2:48.65 9701169    3:12.78           
          1:29.92  3:12.78
  5. Reuben Smits                  Eurode KZC             2:48.77 9800055    3:16.39           
          1:37.42  3:16.39
  6. Wesley de Vree                ZC Valkenburg          3:04.94 9703809    3:39.79           
          1:45.75  3:39.79
  7. Quint Jacobs                  Nimo                   3:22.93 9801671    3:46.64           
          1:51.32  3:46.64
  8. Jiry Maassen                  ROB                    3:22.44 9800889    4:12.42           
          2:00.39  4:12.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Meisjes, 200m vrije slag                     Junioren 2 en 3
13-4-2009 - 12:32                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   2:00.62 9501784    2:18.17           
          1:06.16  2:18.17
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:00.73 9500752    2:19.42           
          1:06.82  2:19.42
  3. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   2:09.69 9503450    2:29.32           
          1:11.32  2:29.32
  4. Bo Kerkhoff                   Nimo                   2:15.61 9502376    2:32.26           
          1:13.10  2:32.26
  5. Merel Jaspers                 Nimo                   2:14.47 9602544    2:35.77           
          1:15.03  2:35.77
  6. Nieske Janssen                Nimo                   2:28.06 9601328    2:44.42           
          1:19.78  2:44.42
  7. JoŽlle Houben                 Hellas-Glana           2:25.53 9601416    2:45.04           
          1:21.57  2:45.04
  8. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           2:16.45 9503970    2:47.26           
          1:20.86  2:47.26
  9. Inge Bastings                 ZC Valkenburg          2:36.76 9603068    2:49.27           
          1:23.69  2:49.27
 10. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   2:22.23 9602096    2:50.34           
          1:23.50  2:50.34
 11. Marlou Jacobs                 RZL                    2:29.41 9502388    2:53.00           
          1:23.76  2:53.00
 12. Jennifer Nelissen             Eurode KZC             2:27.88 9602546    2:53.67           
          1:24.51  2:53.67
 13. Dyonne Lemmens                ZEPS                   2:33.34 9502228    2:59.92           
          1:27.11  2:59.92
 14. Veerle Wauben                 Hellas-Glana           2:38.94 9502734    3:02.02           
          1:29.39  3:02.02
 15. Jesse Hebben                  ROB                    2:41.82 9601552    3:09.32           
          1:32.32  3:09.32
 16. Maud Gijpmans                 ROB                    2:56.15 9505896    3:32.07           
          1:38.68  3:32.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m vrije slag                     Junioren 1 en 2
13-4-2009 - 12:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:55.36 9501239    2:07.45           
          1:01.57  2:07.45
  2. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:57.61 9501941    2:08.64           
          1:03.36  2:08.64
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:52.27 9500483    2:09.33           
          1:03.81  2:09.33
  4. Stan Snijders                 RZL                    2:01.25 9500485    2:21.32           
          1:06.52  2:21.32
  5. Max Grispen                   ZC Valkenburg          2:02.09 9501783    2:22.36           
          1:09.07  2:22.36
  6. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:07.45 9500099    2:25.09           
          1:09.96  2:25.09
  7. Joeri Kerkhoff                Nimo                   2:10.35 9501689    2:30.33           
          1:13.08  2:30.33
  8. Bart de Heer                  ZEPS                   2:17.50 9500359    2:32.00           
          1:13.92  2:32.00
  9. Jan Aken, van                 Hellas-Glana           2:16.52 9504369    2:33.51           
          1:47.71  2:33.51
 10. Jeroen Bongers                RZL                    2:09.05 9602629    2:35.26           
          1:14.95  2:35.26
 11. Laurence Smits                Eurode KZC             2:21.09 9500007    2:39.39           
          1:20.23  2:39.39
 12. Kiowa Kamaansing              Nimo                   2:07.15 9500125    2:39.98           
          1:14.07  2:39.98
 13. Joost Zaalberg                Des                    2:23.26 9602473    2:47.70           
          1:22.14  2:47.70
 14. Tim Hoogland                  Des                    2:27.10 9602435    2:51.32           
          1:23.42  2:51.32
 15. Bob Thijert                   Hellas-Glana           2:26.98 9503247    2:55.20           
          1:25.39  2:55.20
 16. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           2:33.28 9505409    3:02.13           
          1:29.31  3:02.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Meisjes, 200m vrije slag                        Jeugd 1 en 2
13-4-2009 - 12:46                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Meijer                Nimo                   2:01.91 9304374    2:15.32           
          1:05.13  2:15.32
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          2:01.30 9300162    2:15.45           
          1:05.64  2:15.45
  3. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          2:09.66 9300894    2:19.64           
          1:07.67  2:19.64
  4. Vera Weinberg                 Nimo                   2:06.04 9302144    2:22.54           
          1:07.92  2:22.54
  5. Michelle Meusen               RZL                    2:08.56 9400852    2:25.39           
          1:09.61  2:25.39
  6. Karin Bongers                 RZL                    2:06.13 9303800    2:25.76           
          1:10.35  2:25.76
  7. Rylana Slaghuis               Nimo                   2:08.97 9401286    2:27.60           
          1:11.16  2:27.60
  8. Emma Siemensma                Des                    2:08.72 9402716    2:30.31           
          1:11.92  2:30.31
  9. Maaike Knops                  RZL                    2:10.31 9404018    2:33.18           
          1:13.33  2:33.18
 10. Sarina Paulussen              Patrick                2:15.13 9307426    2:33.95           
          1:14.62  2:33.95
 11. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   2:15.03 9402102    2:35.67           
          1:15.92  2:35.67
 12. Bo Peeters                    Nimo                   2:07.83 9306564    2:37.92           
          1:14.36  2:37.92
 13. Sanne Kerkhoff                Nimo                   2:12.96 9305530    2:38.42           
          1:14.13  2:38.42
 14. Ankie Meusen                  RZL                    2:15.66 9302180    2:39.89           
          1:17.76  2:39.89
 15. Jacqueline Teley              RZL                    2:23.29 9405944    2:41.30           
          1:17.89  2:41.30
 16. Sanne Boelhouwers             ZEPS                   2:22.12 9403506    2:43.76           
          1:18.67  2:43.76
 17. Lieke Janssen                 Nimo                   2:25.37 9305954    2:45.67           
          1:19.07  2:45.67
 18. Myrthe Keizer                 Des                    2:30.99 9306052    2:53.86           
          1:23.89  2:53.86
 19. Jenneke Schouwenberg          ROB                    2:28.35 9406326    2:57.20           
          1:23.45  2:57.20
 20. Joyce Janssen                 ROB                    2:29.21 9404482    2:57.95           
          1:26.53  2:57.95
 21. Rayna Maassen                 ROB                    2:42.45 9304084    3:09.02           
          1:29.54  3:09.02
 22. Joy Gijpmans                  ROB                    2:42.78 9406826    3:10.97           
          1:30.20  3:10.97
 DIS Patricia Griffioen            Hellas-Glana           2:47.50 9407124                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Jongens, 200m vrije slag                     Junioren 3 en 4
13-4-2009 - 12:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:48.94 9400947    2:00.64           
            59.64  2:00.64
  2. Robin Ramaekers               Nimo                   1:51.91 9304385    2:04.70           
            58.89  2:04.70
  3. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:54.56 9403779    2:11.22           
          1:04.26  2:11.22
  4. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:59.03 9403511    2:15.92           
          1:05.80  2:15.92
  5. Pim Thijert                   Hellas-Glana           2:01.92 9305431    2:17.45           
          1:05.86  2:17.45
  6. Ken Boonen                    RZL                    1:52.70 9401481    2:19.76           
          1:06.16  2:19.76
  7. Camiel Smeets                 Nimo                   1:58.38 9400911    2:22.80           
          1:07.51  2:22.80
  8. Yoeri Cuijpers                Nimo                   1:59.72 9403969    2:29.21           
          1:10.62  2:29.21
  9. Josiah Markink                ZC Valkenburg          2:09.18 9406095    2:35.76           
          1:13.89  2:35.76
 10. Marwan Tijani                 Des                    2:14.93 9305105    2:47.31           
          1:15.40  2:47.31
 11. Jeroen Criens                 RZL                    2:28.07 9403019    2:48.70           
          1:22.07  2:48.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 200m vrije slag                      Senioren 1 en 2
13-4-2009 - 13:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:07.61 9201052    2:20.57           
          1:06.82  2:20.57
  2. Michelle Hacking              Nimo                   2:06.81 9107646    2:20.71           
          1:08.00  2:20.71
  3. Chloť Rutzerveld              Nimo                   2:07.42 9203450    2:23.13           
          1:09.00  2:23.13
  4. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          2:09.09 9204200    2:24.60           
          1:10.81  2:24.60
  5. Anke Snijkers                 Nimo                   2:10.72 9201638    2:29.76           
          1:11.89  2:29.76
  6. Bente Rog                     Des                    2:14.80 9206810    2:33.87           
          1:16.64  2:33.87
  7. Annemieke de Heer             ZEPS                   2:17.56 9200704    2:34.54           
          1:15.20  2:34.54
  8. Majke Van Bommel              RZL                    2:11.90 9207738    2:39.02           
          1:14.00  2:39.02
  9. Stephanie Engels              Hellas-Glana           2:25.90 9200516    2:49.67           
          1:19.51  2:49.67
 10. Kirsten Langen                Nimo                   2:46.66 9108228    3:15.22           
          1:34.35  3:15.22



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Jongens, 200m vrije slag                        Jeugd 1 en 2
13-4-2009 - 13:06                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Suaka                    Des                    1:55.14 9203715    2:11.73           
          1:03.26  2:11.73
  2. Stefan Teley                  RZL                    1:52.06 9107153    2:12.60           
          1:03.57  2:12.60
  3. Dick Duisters                 RZL                    1:55.20 9107427    2:13.41           
          1:03.92  2:13.41
  4. Ruud Bex                      RZL                    1:52.45 9204133    2:14.36           
          1:04.32  2:14.36
  5. Tino Kerkhof                  Des                    1:56.05 9103479    2:15.03           
          1:04.62  2:15.03
  6. Lennard Spaans                Des                    1:56.09 9107205    2:18.39           
          1:06.86  2:18.39
  7. Daniel van den Wildenberg     Eurode KZC             2:26.57 9206491    3:01.95           
          1:24.57  3:01.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Dames, 200m vrije slag                             Senioren
13-4-2009 - 13:08                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lydia Colijn                  Nimo                   1:59.02 8600718    2:16.29           
          1:05.55  2:16.29
  2. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          2:04.85 9005446    2:19.51           
          1:07.33  2:19.51
  3. Renske Venner                 RZL                    2:04.50 9008012    2:22.02           
          1:07.02  2:22.02
  4. Fleur Boelhouwers             ZEPS                   2:08.10 9007408    2:27.95           
          1:09.61  2:27.95
  5. Chantal Enkoroma Coffie       Des                    2:04.86 8701142    2:32.27           
          1:12.11  2:32.27
  6. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           2:15.30 9002302    2:35.32           
          1:13.76  2:35.32
  7. Miranda Bouten                RZL                    2:17.64 8600490    2:35.89           
          1:14.86  2:35.89
  8. Inge Snijkers                 Nimo                   2:20.61 9008112    2:44.64           
          1:17.16  2:44.64
  9. Mieke Vranken                 ZEPS                   2:25.56 8302508    2:54.36           
          1:24.39  2:54.36
 10. Charlotte Jaspers             ROB                    2:29.41 8805830    2:57.80           
          1:27.55  2:57.80
 11. Marjolein Briels              RZL                    2:33.68 8605002    2:59.84           
          1:25.85  2:59.84
 12. Yvonne Bruls                  Eurode KZC             2:33.42 9008114    3:03.40           
          1:25.95  3:03.40
 13. Kim de Groot                  ZEPS                   2:38.47 8601318    3:06.29           
          1:29.26  3:06.29
 14. Rachella Feenstra             Eurode KZC             2:48.95 8604534    3:26.57           
          1:34.10  3:26.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
13-4-2009 - 13:16                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:41.72 8402089    2:00.68           
            57.18  2:00.68
  2. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          1:46.96 8800937    2:02.50           
            59.79  2:02.50
  3. Peter Crijns                  RZL                    1:45.63 8800673    2:02.67           
          1:00.33  2:02.67
  4. Ralf Peters                   Kzpc                   1:52.65 7600737    2:06.07           
          1:01.52  2:06.07
  5. Sander van den Berg           Nimo                   1:52.02 8700211    2:09.13           
          1:01.64  2:09.13
  6. Freddie Geerlings             Nimo                   1:53.99 7900379    2:09.61           
          1:02.77  2:09.61
  7. Niels van Dalen               RZL                    1:48.40 8906237    2:11.73           
          1:03.76  2:11.73
  8. Martin Teley                  RZL                    1:46.82 8906059    2:12.13           
          1:02.82  2:12.13
  9. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:56.72 8900033    2:13.20           
          1:03.82  2:13.20
 10. Sander Slaghuis               Nimo                   1:54.62 8805305    2:13.45           
          1:02.77  2:13.45
 11. Rick Hellenbrand              Nimo                   2:07.07 8901173    2:23.75           
          1:08.84  2:23.75
 12. Karsten Meijers               ZC Valkenburg          2:07.93 9004959    2:31.00           
          1:12.54  2:31.00
 13. Steven Oosterhof              Nimo                   2:18.47 8403173    3:02.82           
          1:24.86  3:02.82



SPLASH Meet Manager 2007Registered to ZC Valkenburg