Districtscompetitie deel 5
Terneuzen (NED),    5.4.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 14. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 16. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Jongens, 50m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 18. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 30. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag, Mix    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Jongens, 4 x 50m wisselslag          Jongens Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                               Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Schelde 1                  De Schelde             2:10.52            2:11.40           
        Dennis Wolfert, 92                         Ivar Jansen v Rosendaal, 92
        Nico Huijssen, 93                          Mark Legters, 93
            33.72  1:09.65  1:41.94  2:11.40

  2. De Bevelanders 1              De Bevelanders         2:15.56            2:16.18           
        Robin Nahon, 94                            Tim Tramper, 94
        Tibor Jansen, 94                           Joost Gevaert, 95
            36.27  1:15.76  1:45.44  2:16.18

  3. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:19.31            2:17.09           
        Robin Breel, 92                            Ozzie Hoogesteger, 95
        Mees Leijnse, 95                           Rowan Leijnse, 93
            33.94  1:17.07  1:48.90  2:17.09




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 4 x 50m vrije slag          Meisjes Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 14:18                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                               Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Bevelanders 1              De Bevelanders         2:00.09            2:01.00           
        Ilse van Noorden, 94                       Manon Kloosterman, 97
        Josephien Jansen, 93                       Larissa Jansen, 95
            30.12    59.85  1:31.67  2:01.00

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:11.03            2:09.16           
        Corline Meulmeester, 95                    Chelsea Schild, 95
        Vivian Koopmanschap, 94                    Vivienne van Vliet, 94
            31.85  1:04.33  1:37.06  2:09.16

  3. De Schelde 1                  De Schelde             2:14.62            2:14.99           
        Eline van der Werf, 94                     Emma Pool, 96
        Stephany de Gruijter, 94                   Yentl Geelhoedt, 95
            31.09  1:04.80  1:39.76  2:14.99

  4. De Stormvogel 2               De Stormvogel          2:17.68            2:19.28           
        Marianne Bhugwandass, 93                   Rowena de Kok, 96
        Demi Dingemanse, 94                        Lianda Vervloed, 94
            35.86  1:10.72  1:44.59  2:19.28

  5. De Schelde 2                  De Schelde             2:30.93            2:28.17           
        Charissa Loof, 96                          Esmée Siben, 96
        Nadine van Geersdaele, 94                  Kirsti Sletten, 96
            35.98  1:12.87  1:53.42  2:28.17

  6. De Schelde 3                  De Schelde             2:39.42            2:33.97           
        Iris Raes, 97                              Merel Beemster, 95
        Roxan Pieters, 94                          Demi van Campenhout, 97
            36.73  1:15.58  1:55.10  2:33.97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 4 en later
5-4-2009 - 14:22                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacek Lemieszka               De Schelde             1:46.40 9901377    1:41.13           
            49.84  1:41.13
  2. Pablo Mol                     De Stormvogel          1:50.53 9900969    1:47.32           
            51.01  1:47.32
  3. Tim Valentijn                 De Bevelanders         2:00.53 0000987    1:54.75           
            54.94  1:54.75


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Minioren 4 en later
5-4-2009 - 14:22                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Meike Romeijnsen              De Schelde                  NT 9901682    1:38.88           
            46.63  1:38.88
  2. Eline Bekkers                 De Stormvogel          1:41.53 9900740    1:40.25           
            50.11  1:40.25
  3. Anouk van Haaren              De Stormvogel               NT 9901548    1:44.26           
            48.25  1:44.26
  4. Charlotte Allonsius           De Schelde             1:55.78 9901361    1:49.64           
            53.60  1:49.64
  5. Melanie Franssens             De Schelde                  NT 9902242    2:00.40           
            58.38  2:00.40
  6. Iverna Meerman                De Stormvogel               NT 9903020    2:03.45           
          1:00.14  2:03.45
 DIS Roos van Marrewijk            De Bevelanders              NT 0100560    2:06.85           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:02.35  2:06.85



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 1 en later
5-4-2009 - 14:27                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kloosterman             De Bevelanders           35.27 9702082      36.47           
  2. Lisa Pieters                  De Bevelanders           40.26 9703364      38.77           
  3. Vera de Regt                  De Bevelanders           40.82 9702080      40.80           
  4. Kabi Schouwenaar              De Bevelanders           40.72 9702086      40.99           
  5. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders              NT 9802592      41.43           
  6. Felicia Groenewold            De Schelde               45.70 9802399      43.75           
  7. Iris Klapwijk                 De Stormvogel            43.14 9700854      43.80           
  8. Merel Kuijs                   De Stormvogel            44.20 9704002      44.69           
  9. Cynthia van Gils              De Bevelanders              NT 9705086      46.92           
 10. Manon Molewijk                De Schelde               50.14 9801812      47.33           
 11. Heleen de Lange               De Bevelanders           53.14 9902048      47.75           
 12. Elvira de Nood                De Bevelanders           52.74 9703362      47.80           
 13. Claudia de Buck               De Schelde               51.24 9801810      48.29           
 14. Elise de Kwaadsteniet         De Schelde               54.06 9802366      48.37           
 15. Ylva Wolterman                De Stormvogel            48.94 9801718      49.08           
 16. Daphne Louws                  De Stormvogel          1:04.74 9802686      49.22           
 17. Myrthe van der leden          De Bevelanders              NT 9702634      50.86           
 18. Veronique Kamerling           De Schelde               51.67 9802852      53.10           
 19. Chloë Veenstra                De Schelde               51.48 9801838      53.38           
 20. Anouk van Kaam                De Stormvogel            58.44 9802684      54.20           
 21. Ilona de Groote               De Stormvogel          1:01.65 9802682      54.30           
 22. Quinty de Ritter              De Schelde               52.54 9802368      54.52           
 23. Irene de Buck                 De Stormvogel            52.65 9704000      55.62           
 24. Laura Alewijnse               De Stormvogel            55.32 9703780      56.06           
 25. Daphne de Jonge               De Stormvogel            57.99 9802690      56.19           
 26. Jolien Vinke                  De Schelde                  NT 9802856      56.58           
 27. Natasja Böseler               De Bevelanders              NT 9803870      58.43           
 28. Kim Lamper                    De Bevelanders         1:00.77 9803868    1:00.63           
 29. Sylvana Vogel                 De Stormvogel          1:02.09 9802688    1:03.45           
 30. Romy de Regt                  De Bevelanders              NT 9903468    1:06.95           
 31. Romy Eversdijk                De Bevelanders              NT 9902680    1:07.64           
 32. Aniek Valentijn               De Bevelanders              NT 9902678    1:09.19           
 DIS Indra Reijnhout               De Bevelanders           51.56 9802638      53.74           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Esmee Koeman                  De Bevelanders         1:07.76 9902682      53.95           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Femke van Tatenhove           De Schelde                  NT 9802401      55.55           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
NG.Z Janine van den Driest         De Stormvogel               NT 9704046                      
NG.Z Dominique Wessel              De Stormvogel          1:11.34 9802680                      
NG.Z Jasmijn van den Berge         De Stormvogel            48.55 9703994                      
  NG Sanne van Rooij               De Stormvogel            56.66 9704004                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 6 en later
5-4-2009 - 14:34                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van Elsen                 De Stormvogel            49.03 9703009      39.22           
  2. Quinten de Putter             De Schelde               44.72 9702675      42.73           
  3. Alex Breel                    De Stormvogel            47.22 9700945      43.96           
  4. Jan Vermue                    De Bevelanders              NT 9703635      47.19           
  5. Nander Meerman                De Stormvogel            49.05 9801261      48.01           
  6. Nick Soetmulder               De Schelde                  NT 9802403      49.95           
  7. Jochem Neels                  De Stormvogel            48.65 9800999      51.43           
  8. Jason van Boom                De Schelde             1:03.19 9801695      52.44           
  9. Jason de Visser               De Stormvogel          1:12.05 9801739      54.80           
 10. Dennis Machielsen             De Schelde                  NT 9802405    1:02.88           
 11. Arco Nahon                    De Bevelanders           59.14 9701483    1:12.79           
 DIS Ruben Hamelink                De Bevelanders           51.32 9703003      45.15           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
 DIS Romano de Bruijne             De Schelde                  NT 9802417      55.77           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Jeffrey Cats                  De Bevelanders              NT 9801937    1:03.34           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Joey Sinke                    De Bevelanders              NT 9901945    1:08.95           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Thijs Mallekote               De Bevelanders              NT 9703301    1:28.84           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Cas van der Peijl             De Schelde                  NT 9802143                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
5-4-2009 - 14:39                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders         2:21.91 9500660    2:19.20           
          1:06.32  2:19.20
  2. Chelsea Schild                De Stormvogel          2:38.51 9502584    2:40.84           
          1:15.53  2:40.84
  3. Britt Wolterman               De Stormvogel          2:54.06 9503840    2:41.23           
          1:19.29  2:41.23
  4. Lois van den Berg             De Stormvogel          2:48.98 9502874    2:45.29           
          1:19.64  2:45.29
  5. Corline Meulmeester           De Stormvogel          2:44.54 9502244    2:48.33           
          1:22.13  2:48.33
  6. Sophie Hamelink               De Bevelanders              NT 9504778    2:51.92           
          1:23.08  2:51.92
  7. Sanne Koopmanschap            De Stormvogel               NT 9602526    2:59.07           
          1:27.58  2:59.07
  8. Liza Koole                    De Stormvogel          3:11.57 9505670    3:01.65           
          1:26.21  3:01.65
  9. Esmee de Kok                  De Bevelanders         3:32.29 9602886    3:03.96           
          1:29.23  3:03.96
 10. Céline den Engelsman          De Stormvogel          3:10.32 9505294    3:05.34           
          1:27.62  3:05.34
 11. Eva de Weert                  De Stormvogel               NT 9605122    3:05.50           
          1:29.89  3:05.50
 12. Lindsay van der Meer          De Bevelanders              NT 9605106    3:13.02           
          1:29.91  3:13.02
NG.Z Faye Kisters                  De Stormvogel               NT 9505934                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
5-4-2009 - 14:46                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kirsti Sletten                De Schelde             1:25.84 9603784    1:15.88           
            35.60  1:15.88
  2. Emma Pool                     De Schelde             1:23.55 9604886    1:18.81           
            35.91  1:18.81
  3. Iris Raes                     De Schelde             1:34.70 9703010    1:24.77           
            38.94  1:24.77
  4. Demi van Campenhout           De Schelde             1:32.60 9703728    1:26.11           
            40.97  1:26.11
  5. Merel Beemster                De Schelde             1:30.12 9505069    1:26.30           
            39.70  1:26.30
  6. Jessie Eulink                 De Schelde                  NT 9703247    1:31.62           
            43.15  1:31.62
  7. Lieke Donze                   De Schelde             1:41.59 9703628    1:37.31           
            44.90  1:37.31
  8. Ylonka Pronk                  De Schelde             1:36.27 9703654    1:41.77           
            47.19  1:41.77
  9. Laura de Jongh                De Schelde             1:43.99 9604730    1:43.38           
            46.51  1:43.38
 10. Cheyenne Glerum               De Schelde                  NT 9705238    1:56.76           
            51.91  1:56.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
5-4-2009 - 14:51                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joost Gevaert                 De Bevelanders         2:30.77 9501029    2:29.39           
          1:11.22  2:29.39
  2. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          2:36.80 9503413    2:30.51           
          1:15.08  2:30.51
  3. Mees Leijnse                  De Stormvogel          2:45.50 9503415    2:40.27           
          1:17.53  2:40.27
  4. Siegert van Dieren            De Bevelanders         2:45.54 9500849    2:40.63           
          1:18.21  2:40.63
  5. Sjakko Bekkers                De Stormvogel          2:30.06 9501591    2:44.19           
          1:18.55  2:44.19
  6. Kevin van Haaren              De Stormvogel          3:05.88 9603031    2:55.73           
          1:26.47  2:55.73
  7. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders         3:07.75 9602451    2:57.27           
          1:25.61  2:57.27
  8. Menno van Kaam                De Stormvogel          3:05.70 9504401    2:58.07           
          1:25.66  2:58.07
  9. Laurens van der Leden         De Bevelanders         3:10.54 9504131    3:02.68           
          1:30.45  3:02.68
 10. Dion Priester                 De Bevelanders              NT 9600295    3:06.60           
          1:29.06  3:06.60
NG.Z Alexander Wessel              De Stormvogel               NT 9603241                      
  NG Ismir Obarcanin               De Stormvogel          3:10.75 9504399                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
5-4-2009 - 14:59                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Wezeman                De Schelde             1:20.84 9504437    1:13.30           
            35.23  1:13.30
  2. Marijn Donze                  De Schelde             1:23.61 9503673    1:16.05           
            35.77  1:16.05
  3. Koen Legters                  De Schelde             1:31.41 9603193    1:21.92           
            38.95  1:21.92
  4. Vincent de Vos                De Schelde             1:26.97 9703051    1:23.25           
            39.46  1:23.25
  5. Bas Raes                      De Schelde                  NT 9504975    1:25.90           
            40.77  1:25.90
  6. Sander de Ridder              De Schelde             1:33.71 9604139    1:30.20           
            43.16  1:30.20
  7. Dimitri Geers                 De Schelde             1:40.64 9703263    1:33.53           
          1:33.53
  8. Axel Obrie                    De Schelde             1:39.30 9705240    1:40.16           
            45.41  1:40.16
  9. Björn Cousin                  De Schelde             2:06.71 9703929    1:43.84           
            47.91  1:43.84
 10. Jasper Mariman                De Schelde             1:59.56 9703925    1:54.56           
            53.10  1:54.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 15:04                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Noorden              De Bevelanders         1:20.21 9404104    1:17.73           
            36.35  1:17.73
  2. Annelotte van Dieren          De Bevelanders         1:21.52 9302322    1:20.62           
            37.69  1:20.62
  3. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          1:22.56 9404956    1:21.83           
            39.81  1:21.83
  4. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          1:24.17 9404010    1:23.29           
            37.83  1:23.29
  5. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:27.24 9602908    1:23.42           
            40.26  1:23.42
  6. Demi Dingemanse               De Stormvogel          1:27.98 9404236    1:26.54           
            40.38  1:26.54
  7. Lianda Vervloed               De Stormvogel               NT 9402336    1:27.96           
            41.26  1:27.96
  8. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          1:30.61 9307322    1:29.15           
            41.90  1:29.15
  9. Yentl Geelhoedt               De Schelde             1:26.01 9502660    1:29.17           
            42.71  1:29.17
 10. Nadine van Geersdaele         De Schelde             1:27.50 9406366    1:29.58           
            42.36  1:29.58
 11. Charissa Loof                 De Schelde             1:30.72 9603550    1:30.30           
            43.52  1:30.30
 12. Liza Koole                    De Stormvogel          1:31.75 9505670    1:31.61           
            45.24  1:31.61
 13. Jamie van Driel               De Schelde             1:30.32 9601332    1:31.98           
            43.12  1:31.98
 14. Joann Griep                   De Bevelanders         1:33.23 9305588    1:32.24           
            42.47  1:32.24
 15. Roxan Pieters                 De Schelde             1:34.12 9406108    1:34.43           
            44.38  1:34.43
 16. Kirsten Kramer                De Stormvogel          1:37.06 9303996    1:37.69           
            46.03  1:37.69
 17. Alisa van der Werf            De Stormvogel          1:37.88 9402338    1:38.78           
            48.15  1:38.78
 18. Annelotte Dekker              De Bevelanders              NT 94-01878   1:47.43           
            52.09  1:47.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
5-4-2009 - 15:11                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rowan Leijnse                 De Stormvogel          1:16.43 9302897    1:14.78           
            35.97  1:14.78
  2. Robin Nahon                   De Bevelanders         1:21.54 9403733    1:16.61           
            35.76  1:16.61
  3. Nico Huijssen                 De Schelde             1:14.52 9303653    1:16.66           
            35.01  1:16.66
  4. Tibor Jansen                  De Bevelanders         1:23.02 9401243    1:18.30           
            37.34  1:18.30
  5. Casper Hermans                De Schelde             1:24.10 9404871    1:24.26           
            39.78  1:24.26
  6. Jasper van Riet               De Schelde             1:35.21 9604137    1:29.41           
            43.04  1:29.41
  7. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:43.01 9603031    1:29.44           
            45.20  1:29.44
NG.Z Alexander Wessel              De Stormvogel          1:50.77 9603241                      
  NG Julian Aertssen               De Stormvogel          1:31.48 9405591                      
  NG Menno van Kaam                De Stormvogel          1:37.22 9504401                      
  NG Jordy de Kok                  De Bevelanders         1:16.60 9403731                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
5-4-2009 - 15:16                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josephien Jansen              De Bevelanders         1:17.54 9302324    1:18.03           
            37.82  1:18.03
  2. Britt Wolterman               De Stormvogel          1:27.40 9503840    1:24.39           
            42.39  1:24.39
  3. Corline Meulmeester           De Stormvogel          1:27.10 9502244    1:25.49           
            42.26  1:25.49
  4. Eline Vermue                  De Bevelanders         1:27.78 9203710    1:28.34           
            42.38  1:28.34
  5. Sanne Koopmanschap            De Stormvogel          1:28.67 9602526    1:29.82           
            41.90  1:29.82
  6. Lois van den Berg             De Stormvogel          1:32.67 9502874    1:33.66           
            44.82  1:33.66
  7. Céline den Engelsman          De Stormvogel          1:38.76 9505294    1:37.88           
            46.66  1:37.88
  8. Nienke Dekker                 De Bevelanders         1:54.88 9204754    1:46.48           
            48.65  1:46.48
 DIS Samantha Lamper               De Bevelanders         1:46.21 9406122    1:43.95           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.27  1:43.95
 DIS Cynthia Lamper                De Bevelanders         1:52.95 9206822    1:48.20           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            51.77  1:48.20

  BM Manon Kloosterman             De Bevelanders         1:19.51 9702082    1:20.83           
            38.30  1:20.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 50m rugslag              Dames Senioren 2 en later
5-4-2009 - 15:21                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maja Sevic                    De Schelde               44.70 9702628      43.60           
  2. Esmée Siben                   De Schelde               46.68 9603782      44.19           
  3. Ane Sletten                   De Schelde               47.88 9307050      46.05           
  4. Melissa de Bok                De Schelde                  NT 9705434      51.14           
 DIS Esmee Buijze                  De Schelde               53.08 9703245      48.71           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 15:23                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tramper                   De Bevelanders         1:08.85 9400397    1:11.44           
            34.50  1:11.44
  2. Robin Breel                   De Stormvogel          1:14.11 9206111    1:12.84           
            35.19  1:12.84
  3. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          1:23.44 9503413    1:25.47           
            41.67  1:25.47
  4. Mees Leijnse                  De Stormvogel          1:28.79 9503415    1:30.61           
            43.83  1:30.61
  5. Sjakko Bekkers                De Stormvogel          1:27.57 9501591    1:33.80           
            44.78  1:33.80
NG.Z Andrew van Vliet              De Stormvogel          1:38.53 9107373                      
  NG Angelo Priester               De Bevelanders         1:18.64 9202981                      
  NG Jordy de Nood                 De Stormvogel          1:19.42 9205657                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Jongens, 50m rugslag              Jongens Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 15:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Dickie                  De Schelde               34.96 9402071      35.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
5-4-2009 - 15:27                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacqueline Boonman            De Bevelanders         2:41.31 9100340    2:42.36           
          1:14.36  2:42.36
  2. Eline van der Werf            De Schelde             3:30.19 9404260    3:02.66           
          1:30.39  3:02.66
  3. Manon van Geersdaele          De Schelde             3:12.02 9206908    3:07.09           
          1:25.18  3:07.09
  4. Lianda Vervloed               De Stormvogel          3:10.66 9402336    3:10.99           
          1:31.04  3:10.99
  5. Stephany de Gruijter          De Schelde                  NT 9406106    3:13.51           
          1:32.52  3:13.51
  6. Demi Dingemanse               De Stormvogel          3:12.37 9404236    3:13.98           
          1:34.00  3:13.98
 DIS Miriam van Noorden            De Bevelanders         2:41.71 9102290    2:42.37           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:12.51  2:42.37




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
5-4-2009 - 15:32                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Boonman                De Bevelanders         2:33.90 8900349    2:28.65           
          1:10.59  2:28.65
  2. Dennis Wolfert                De Schelde             2:28.88 9202509    2:29.37           
          1:09.95  2:29.37
  3. Ivar Jansen v Rosendaal       De Schelde             2:38.36 9203335    2:40.07           
          1:15.64  2:40.07
  4. Rowan Leijnse                 De Stormvogel          2:48.97 9302897    2:45.36           
          1:20.56  2:45.36
  5. Robin Breel                   De Stormvogel          2:45.37 9206111    2:46.31           
          1:20.05  2:46.31
  6. Mark Legters                  De Schelde             3:04.58 9303361    2:51.10           
          1:22.51  2:51.10
  7. Michael Rutze                 De Bevelanders         2:41.68 8902717    2:57.70           
          1:21.51  2:57.70
  8. Remy van de Guchte            De Bevelanders         2:52.95 8300797    2:58.48           
          1:23.79  2:58.48
  9. Michiel Vermue                De Bevelanders         3:04.03 8703525    3:12.69           
          1:30.53  3:12.69
 DIS Yanick Breukers               De Bevelanders         2:46.34 9000409    2:48.38           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:17.06  2:48.38
NG.Z Andrew van Vliet              De Stormvogel          3:01.10 9107373                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
5-4-2009 - 15:54                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pablo Mol                     De Stormvogel            25.10 9900969      25.08           
  2. Lorenzo de Vos                De Schelde               29.76 0001439      26.82           
  3. Tim Valentijn                 De Bevelanders           27.77 0000987      28.53           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
5-4-2009 - 15:54                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Bekkers                 De Stormvogel            23.16 9900740      23.28           
  2. Anouk van Haaren              De Stormvogel            23.36 9901548      23.85           
  3. Fabiënne Michielsen           De Schelde               34.57 0001302      25.35           
  4. Iverna Meerman                De Stormvogel            26.75 9903020      26.30           
  5. Melissa Pijpelink             De Schelde               27.96 0001532      26.84           
  6. Lynn de Ritter                De Schelde                  NT 0002106      27.11           
  7. Roos van Marrewijk            De Bevelanders              NT 0100560      27.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
5-4-2009 - 15:57                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kloosterman             De Bevelanders         1:09.09 9702082    1:11.15           
            33.91  1:11.15
  2. Kabi Schouwenaar              De Bevelanders         1:16.39 9702086    1:16.48           
            36.94  1:16.48
  3. Vera de Regt                  De Bevelanders         1:15.93 9702080    1:18.92           
            37.99  1:18.92
  4. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders         1:19.17 9802592    1:19.97           
            38.15  1:19.97
  5. Iris Klapwijk                 De Stormvogel          1:21.91 9700854    1:21.66           
            39.05  1:21.66
  6. Ylva Wolterman                De Stormvogel          1:25.20 9801718    1:26.93           
            41.96  1:26.93
  7. Myrthe van der leden          De Bevelanders         1:23.62 9702634    1:27.71           
            39.98  1:27.71
  8. Elvira de Nood                De Bevelanders         1:29.15 9703362    1:27.88           
            40.59  1:27.88
  9. Heleen de Lange               De Bevelanders         1:31.14 9902048    1:28.43           
            42.92  1:28.43
 10. Merel Kuijs                   De Stormvogel          1:35.70 9704002    1:29.79           
            44.56  1:29.79
 11. Cynthia van Gils              De Bevelanders         1:33.91 9705086    1:32.00           
            40.73  1:32.00
 12. Anouk van Kaam                De Stormvogel          1:31.00 9802684    1:33.90           
            45.26  1:33.90
 13. Daphne de Jonge               De Stormvogel          1:31.40 9802690    1:34.10           
            43.63  1:34.10
 14. Irene de Buck                 De Stormvogel          1:34.80 9704000    1:35.49           
            45.77  1:35.49
 15. Daphne Louws                  De Stormvogel          1:34.85 9802686    1:36.69           
            45.81  1:36.69
 16. Ilona de Groote               De Stormvogel          1:37.47 9802682    1:37.13           
            45.54  1:37.13
 17. Sylvana Vogel                 De Stormvogel          1:34.67 9802688    1:38.06           
            45.40  1:38.06
 18. Kim Lamper                    De Bevelanders         1:46.89 9803868    1:39.43           
            45.66  1:39.43
 19. Indra Reijnhout               De Bevelanders         1:38.32 9802638    1:39.45           
            46.90  1:39.45
 20. Romy Eversdijk                De Bevelanders         1:38.54 9902680    1:41.15           
            45.57  1:41.15
 21. Esmee Koeman                  De Bevelanders         1:48.99 9902682    1:48.35           
            50.59  1:48.35
 22. Laura Alewijnse               De Stormvogel          1:44.45 9703780    1:50.36           
            52.00  1:50.36
 23. Natasja Böseler               De Bevelanders         1:51.23 9803870    1:53.66           
            56.59  1:53.66
 24. Romy de Regt                  De Bevelanders         1:46.99 9903468    1:55.15           
            53.48  1:55.15
 25. Aniek Valentijn               De Bevelanders         1:51.82 9902678    1:59.74           
            56.16  1:59.74
 DIS Lisa Pieters                  De Bevelanders         1:17.09 9703364                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.Z Janine van den Driest         De Stormvogel               NT 9704046                      
NG.Z Dominique Wessel              De Stormvogel          1:36.67 9802680                      
NG.Z Jasmijn van den Berge         De Stormvogel          1:31.25 9703994                      
  NG Sanne van Rooij               De Stormvogel          1:34.16 9704004                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
5-4-2009 - 16:06                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Molewijk                De Schelde               38.70 9801812      35.64           
  2. Claudia de Buck               De Schelde               37.19 9801810      36.47           
  3. Felicia Groenewold            De Schelde               40.14 9802399      37.11           
  4. Elise de Kwaadsteniet         De Schelde               40.94 9802366      38.77           
  5. Chloë Veenstra                De Schelde               39.89 9801838      39.02           
  6. Meike Romeijnsen              De Schelde               41.14 9901682      39.24           
  7. Quinty de Ritter              De Schelde               41.53 9802368      41.68           
  8. Sabien Dieleman               De Schelde               42.85 9803540      41.69           
  9. Charlotte Allonsius           De Schelde               45.86 9901361      42.07           
 10. Jolien Vinke                  De Schelde               44.20 9802856      42.92           
 11. Nora Pool                     De Schelde               45.55 9803576      43.38           
 12. Veronique Kamerling           De Schelde               41.14 9802852      43.56           
 13. Femke van Tatenhove           De Schelde               47.14 9802401      44.75           
 14. Melissa de Bok                De Schelde                  NT 9705434      44.98           
 15. Suzanne de Letter             De Schelde               46.16 9804328      45.07           
 16. Moniek de Letter              De Schelde               46.68 9903284      45.32           
 17. Esmée van Campenhout          De Schelde               47.29 9902728      46.00           
 18. Esmeé de Visser               De Schelde               48.56 9901363      47.38           
 19. Hilde Scheele                 De Schelde               48.82 9903276      48.70           
 20. Melanie Franssens             De Schelde               48.86 9902242      49.14           
 21. Imke Kruppa                   De Schelde               54.95 9802854      49.24           
 22. Julia de Mul                  De Schelde               49.77 9903272      49.30           
 23. Elsa de Bok                   De Schelde               51.16 9903310      51.05           
 24. Iris van Sante                De Schelde               53.67 9903274      51.72           
 25. Jennifer Pichal               De Schelde                  NT 9903314      53.89           
NG.Z Floor van Bolderik            De Schelde               57.26 9902474                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
5-4-2009 - 16:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van Elsen                 De Stormvogel          1:11.81 9703009    1:12.45           
            34.98  1:12.45
  2. Alex Breel                    De Stormvogel          1:17.41 9700945    1:17.99           
            37.16  1:17.99
  3. Ruben Hamelink                De Bevelanders         1:24.87 9703003    1:22.83           
            40.59  1:22.83
  4. Jan Vermue                    De Bevelanders         1:25.80 9703635    1:23.09           
            39.57  1:23.09
  5. Nander Meerman                De Stormvogel          1:24.46 9801261    1:25.01           
            40.60  1:25.01
  6. Arco Nahon                    De Bevelanders         1:25.89 9701483    1:25.67           
            41.32  1:25.67
  7. Jason de Visser               De Stormvogel          1:31.74 9801739    1:30.08           
            41.63  1:30.08
  8. Jeffrey Cats                  De Bevelanders         1:26.93 9801937    1:33.46           
            44.43  1:33.46
  9. Jochem Neels                  De Stormvogel          1:29.39 9800999    1:38.82           
            46.30  1:38.82
 10. Thijs Mallekote               De Bevelanders         1:40.25 9703301    1:42.16           
            47.72  1:42.16
 11. Joey Sinke                    De Bevelanders         1:42.73 9901945    1:46.07           
            50.67  1:46.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
5-4-2009 - 16:14                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Quinten de Putter             De Schelde               35.14 9702675      36.48           
  2. Romano de Bruijne             De Schelde               41.84 9802417      39.73           
  3. Nick Soetmulder               De Schelde               43.19 9802403      40.62           
  4. Jacek Lemieszka               De Schelde               41.66 9901377      41.26           
  5. Teun de Pooter                De Schelde               44.07 9901715      41.72           
  6. Victor Pool                   De Schelde               43.92 9901717      46.56           
  7. Dennis Machielsen             De Schelde               46.97 9802405      46.82           
  8. Jordy van Leemput             De Schelde               54.03 9902427      49.39           
  9. Liam Vrolijk                  De Schelde               54.57 9803369      55.32           
 DIS Jason van Boom                De Schelde               41.28 9801695                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Cas van der Peijl             De Schelde               44.55 9802143                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
5-4-2009 - 16:17                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders           37.68 9500660      38.87           
  2. Rowena de Kok                 De Stormvogel            42.21 9602908      42.52           
  3. Lois van den Berg             De Stormvogel            41.06 9502874      42.76           
  4. Kirsti Sletten                De Schelde               43.74 9603784      43.20           
  5. Liza Koole                    De Stormvogel            43.16 9505670      43.94           
  6. Corline Meulmeester           De Stormvogel            44.60 9502244      45.19           
  7. Emma Pool                     De Schelde               47.70 9604886      46.26           
  8. Jessie Eulink                 De Schelde               45.68 9703247      46.39           
  9. Sophie Hamelink               De Bevelanders           47.48 9504778      46.59           
 10. Demi van Campenhout           De Schelde               49.09 9703728      47.27           
 11. Merel Beemster                De Schelde               49.14 9505069      47.67           
 12. Maja Sevic                    De Schelde               46.03 9702628      47.74           
 13. Chelsea Schild                De Stormvogel            49.04 9502584      47.95           
 14. Iris Raes                     De Schelde               49.11 9703010      48.47           
 15. Sanne Koopmanschap            De Stormvogel            47.57 9602526      48.71           
 16. Eva de Weert                  De Stormvogel            51.39 9605122      49.82           
 17. Esmee Buijze                  De Schelde               50.27 9703245      49.92           
 18. Esmee de Kok                  De Bevelanders           50.96 9602886      50.49           
 19. Lindsay van der Meer          De Bevelanders           52.51 9605106      50.61           
 20. Britt Wolterman               De Stormvogel            50.14 9503840      51.31           
 21. Laura de Jongh                De Schelde               53.20 9604730      52.25           
 22. Céline den Engelsman          De Stormvogel            50.22 9505294      54.20           
 23. Cheyenne Glerum               De Schelde                  NT 9705238      56.21           
 24. Lieke Donze                   De Schelde               52.70 9703628      57.54           
 DIS Ylonka Pronk                  De Schelde               54.50 9703654      56.04           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
NG.Z Faye Kisters                  De Stormvogel            49.90 9505934                      
  NG Iris Klapwijk                 De Stormvogel            47.15 9700854                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
5-4-2009 - 16:23                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel            41.37 9503413      41.04           
  2. Marijn Donze                  De Schelde               41.96 9503673      41.25           
  3. Siegert van Dieren            De Bevelanders           42.66 9500849      41.52           
  4. Joost Gevaert                 De Bevelanders           42.55 9501029      41.69           
  5. Kevin van Haaren              De Stormvogel            45.13 9603031      45.46           
  6. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders           45.57 9602451      47.14           
  7. Sjakko Bekkers                De Stormvogel            44.72 9501591      48.50           
  8. Bas Raes                      De Schelde               50.29 9504975      48.70           
  9. Koen Legters                  De Schelde               47.43 9603193      48.78           
 10. Vincent de Vos                De Schelde               48.98 9703051      50.24           
 11. Dimitri Geers                 De Schelde               52.13 9703263      52.78           
 12. Laurens van der Leden         De Bevelanders           54.38 9504131      53.60           
 13. Björn Cousin                  De Schelde               54.09 9703929      55.21           
 14. Sander de Ridder              De Schelde               53.41 9604139      55.27           
 15. Axel Obrie                    De Schelde               57.29 9705240      55.36           
 16. Dion Priester                 De Bevelanders           57.93 9600295      57.48           
 17. Jasper Mariman                De Schelde               58.35 9703925    1:03.91           
NG.Z Alexander Wessel              De Stormvogel            47.65 9603241                      
  NG Ismir Obarcanin               De Stormvogel            44.52 9504399                      
  NG Menno van Kaam                De Stormvogel            53.81 9504401                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 16:28                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Noorden              De Bevelanders         2:56.13 9404104    2:53.05           
          1:24.25  2:53.05
  2. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          3:03.80 9404010    2:55.46           
          1:24.60  2:55.46
  3. Annelotte van Dieren          De Bevelanders         2:59.15 9302322    2:57.63           
          1:26.24  2:57.63
  4. Vivienne van Vliet            De Stormvogel               NT 9404956    3:13.34           
          1:35.60  3:13.34
  5. Lianda Vervloed               De Stormvogel          3:14.47 9402336    3:17.17           
          1:37.06  3:17.17
  6. Joann Griep                   De Bevelanders         3:26.40 9305588    3:24.31           
          1:40.79  3:24.31
  7. Kirsten Kramer                De Stormvogel          3:31.68 9303996    3:30.73           
          1:42.19  3:30.73
  8. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel               NT 9307322    3:36.03           
          1:50.31  3:36.03
  9. Samantha Lamper               De Bevelanders              NT 9406122    3:47.48           
          1:49.76  3:47.48
 DIS Alisa van der Werf            De Stormvogel               NT 9402338                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 16:37                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yentl Geelhoedt               De Schelde             1:26.80 9502660    1:28.81           
            43.66  1:28.81
 DIS Nadine van Geersdaele         De Schelde             1:28.01 9406366    1:31.74           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.13  1:31.74
 DIS Charissa Loof                 De Schelde             1:35.31 9603550    1:33.19           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.39  1:33.19
 DIS Roxan Pieters                 De Schelde             1:37.80 9406108    1:39.78           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.96  1:39.78



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
5-4-2009 - 16:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Nahon                   De Bevelanders         2:48.45 9403733    2:46.26           
          1:22.33  2:46.26
  2. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          2:59.17 9503413    2:58.88           
          1:29.37  2:58.88
  3. Tibor Jansen                  De Bevelanders         3:34.52 9401243    3:16.07           
          1:34.03  3:16.07
  4. Mees Leijnse                  De Stormvogel               NT 9503415    3:16.30           
          1:35.70  3:16.30
  NG Julian Aertssen               De Stormvogel          3:28.35 9405591                      
  NG Jordy de Kok                  De Bevelanders         3:10.65 9403731                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
5-4-2009 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Dickie                  De Schelde             1:15.45 9402071    1:16.91           
            37.37  1:16.91
  2. Nico Huijssen                 De Schelde             1:18.78 9303653    1:22.98           
            38.93  1:22.98
  3. Jeroen Wezeman                De Schelde             1:33.03 9504437    1:30.95           
            44.94  1:30.95
  4. Jasper van Riet               De Schelde             1:34.48 9604137    1:32.08           
            46.04  1:32.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
5-4-2009 - 16:47                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josephien Jansen              De Bevelanders         1:05.02 9302324    1:06.51           
            31.81  1:06.51
  2. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          1:08.15 9404956    1:08.57           
            33.82  1:08.57
  3. Eline van der Werf            De Schelde             1:10.25 9404260    1:11.67           
            34.24  1:11.67
  4. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:13.20 9602908    1:14.15           
            35.91  1:14.15
  5. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          1:15.05 9404010    1:14.40           
            35.96  1:14.40
  6. Chelsea Schild                De Stormvogel          1:12.85 9502584    1:14.94           
            34.78  1:14.94
  7. Stephany de Gruijter          De Schelde             1:15.85 9406106    1:17.33           
            37.17  1:17.33
  8. Eline Vermue                  De Bevelanders         1:14.16 9203710    1:17.78           
            35.45  1:17.78
  9. Demi Dingemanse               De Stormvogel          1:20.34 9404236    1:20.12           
            38.17  1:20.12
 10. Esmée Siben                   De Schelde             1:28.26 9603782    1:25.38           
            39.81  1:25.38
 11. Jamie van Driel               De Schelde             1:27.10 9601332    1:27.40           
            41.96  1:27.40
 12. Ane Sletten                   De Schelde             1:29.77 9307050    1:28.57           
            42.33  1:28.57
 13. Nienke Dekker                 De Bevelanders         1:29.77 9204754    1:30.37           
            43.25  1:30.37
 14. Cynthia Lamper                De Bevelanders         1:37.39 9206822    1:30.73           
            42.78  1:30.73
 15. Annelotte Dekker              De Bevelanders              NT 94-01878   1:40.06           
            45.97  1:40.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
5-4-2009 - 16:52                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Wolfert                De Schelde             1:00.20 9202509    1:00.15           
            29.22  1:00.15
  2. Tim Tramper                   De Bevelanders           59.60 9400397    1:00.58           
            29.50  1:00.58
  3. Robin Breel                   De Stormvogel          1:03.88 9206111    1:03.28           
            30.02  1:03.28
  4. Ivar Jansen v Rosendaal       De Schelde             1:04.01 9203335    1:05.21           
            30.71  1:05.21
  5. Mark Legters                  De Schelde             1:04.31 9303361    1:05.80           
            31.49  1:05.80
NG.Z Andrew van Vliet              De Stormvogel          1:10.84 9107373                      
  NG Ismir Obarcanin               De Stormvogel          1:16.39 9504399                      
  NG Angelo Priester               De Bevelanders         1:14.55 9202981                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
5-4-2009 - 16:54                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacqueline Boonman            De Bevelanders           28.01 9100340      29.06           
  2. Miriam van Noorden            De Bevelanders           29.42 9102290      30.01           
  3. Corline Meulmeester           De Stormvogel            32.13 9502244      31.78           
  4. Yentl Geelhoedt               De Schelde               33.88 9502660      34.71           
  5. Manon van Geersdaele          De Schelde               34.62 9206908      34.90           
  6. Emma Pool                     De Schelde               35.35 9604886      36.06           
  7. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel            34.47 9307322      38.24           
  8. Kirsten Kramer                De Stormvogel            37.73 9303996      38.40           
  9. Maja Sevic                    De Schelde               38.18 9702628      41.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
5-4-2009 - 16:57                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Boonman                De Bevelanders           25.55 8900349      25.75           
  2. Yanick Breukers               De Bevelanders           26.77 9000409      27.43           
  3. Rowan Leijnse                 De Stormvogel            27.60 9302897      28.62           
  4. Robin Breel                   De Stormvogel            28.77 9206111      29.25           
  5. Remy van de Guchte            De Bevelanders           30.18 8300797      31.29           
  6. Kevin Dickie                  De Schelde               32.34 9402071      32.48           
  7. Michiel Vermue                De Bevelanders           31.26 8703525      32.88           
  8. Casper Hermans                De Schelde               34.45 9404871      33.19           
  9. Jan Boonman                   De Bevelanders           33.96 6100801      35.52           
 10. Quinten de Putter             De Schelde               35.14 9702675      36.07           
 DIS Michael Rutze                 De Bevelanders           27.84 8902717                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Jordy de Nood                 De Stormvogel            30.97 9205657                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 2 en later
5-4-2009 - 16:59                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                               Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:12.03            2:11.78           
        Tom van Elsen, 97                          Sjakko Bekkers, 95
        Mees Leijnse, 95                           Ozzie Hoogesteger, 95
            30.24  1:04.67  1:40.36  2:11.78

  2. De Bevelanders 1              De Bevelanders         2:24.90            2:25.15           
        Siegert van Dieren, 95                     Arco Nahon, 97
        Dion Priester, 96                          Joost Gevaert, 95
            32.57  1:13.07  1:53.66  2:25.15

  3. De Schelde 1                  De Schelde             2:28.84            2:30.49           
        Marijn Donze, 95                           Jasper van Riet, 96
        Vincent de Vos, 97                         Koen Legters, 96
            35.57  1:15.55  1:52.52  2:30.49

  4. De Bevelanders 2              De Bevelanders         2:38.06            2:31.47           
        Ruben Hamelink, 97                         Laurens van der Leden, 95
        Jeroen Reijnhout, 96                       Jan Vermue, 97
            39.85  1:15.78  1:52.98  2:31.47

  5. De Schelde 2                  De Schelde             2:48.99            2:46.75           
        Bas Raes, 95                               Sander de Ridder, 96
        Axel Obrie, 97                             Dimitri Geers, 97
            38.23  1:22.63  2:04.35  2:46.75




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Alle, 4 x 25m schoolslag             Mix Minioren 4 en later
5-4-2009 - 17:03                       (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                               Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Schelde 1                  De Schelde                  NT            1:34.62           
        Victor Pool, 99                            Jacek Lemieszka, 99
        Charlotte Allonsius, 99                    Meike Romeijnsen, 99
            48.79  1:34.62

  2. De Schelde 2                  De Schelde                  NT            1:43.67           
        Teun de Pooter, 99                         Lorenzo de Vos, 00
        Fabiënne Michielsen, 00                    Esmée van Campenhout, 99
            51.32  1:43.67


  BM De Schelde 4                  De Schelde                  NT            1:46.38           
        Julia de Mul, 99                           Moniek de Letter, 99
        Melissa Pijpelink, 00                      Iris van Sante, 99
            54.80  1:46.38

  BM De Schelde 3                  De Schelde                  NT            1:55.91           
        Jennifer Pichal, 99                        Elsa de Bok, 99
        Hilde Scheele, 99                          Lynn de Ritter, 00
            56.95  1:55.91




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 8 x 50m vrije slag                                 Mix
5-4-2009 - 17:05               (1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                               Vereniging:            In.tijd Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Bevelanders 1              De Bevelanders         3:54.57            4:00.09           
        Siegert van Dieren, 95                     Tibor Jansen, 94
        Larissa Jansen, 95                         Miriam van Noorden, 91
        Tim Tramper, 94                            Michael Rutze, 89
        Josephien Jansen, 93                       Jacqueline Boonman, 91
            32.88  1:02.46  1:29.80  2:00.54  2:32.00  3:01.80  3:30.57  4:00.09

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:09.08            4:17.99           
        Ozzie Hoogesteger, 95                      Sjakko Bekkers, 95
        Chelsea Schild, 95                         Vivian Koopmanschap, 94
        Rowan Leijnse, 93                          Robin Breel, 92
        Corline Meulmeester, 95                    Vivienne van Vliet, 94
            31.76  1:04.99  1:35.51  2:08.92  2:44.57  3:17.19  3:46.81  4:17.99

  3. De Schelde 1                  De Schelde             4:11.67            4:19.03           
        Jeroen Wezeman, 95                         Dennis Wolfert, 92
        Yentl Geelhoedt, 95                        Eline van der Werf, 94
        Nico Huijssen, 93                          Ivar Jansen v Rosendaal, 92
        Stephany de Gruijter, 94                   Manon van Geersdaele, 92
            33.12  1:09.70  1:41.67  2:16.04  2:44.44  3:16.49  3:44.61  4:19.03

  4. De Schelde 2                  De Schelde             4:43.40            4:42.01           
        Quinten de Putter, 97                      Mark Legters, 93
        Kirsti Sletten, 96                         Charissa Loof, 96
        Kevin Dickie, 94                           Casper Hermans, 94
        Merel Beemster, 95                         Nadine van Geersdaele, 94
            36.20  1:11.07  1:44.24  2:22.69  2:54.73  3:31.83  4:06.21  4:42.01




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Schelde