Nr. 23. Gemengd, 4 x 100m wisselslag  2 j jun.2 el, 2 m jun.3 el (volgorde vrij)
Nr. 24. Gemengd, 4 x 100m vrije slag  j jeu.2 el, d sen.2 el, j jeu.2 el, d sen.2 el
Nr. 25. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 27. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 28. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 31. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 32. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 34. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 35. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 36. Dames, 200m schoolslag  Senioren 2 en later
Nr. 37. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 38. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 39. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 40. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 41. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 42. Meisjes, 200m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 43. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 44. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 45. Gemengd, 12 x 50m vrije slag  9 j. e.o., van jong naar ouder, j,m,j,m,j enz.


Promotie/Degradatie E.ON Nederlandse Zwemcompetitie
Amersfoort, 5.4.2009


Programmanr. 23
05.04.2009 - 14:20
Gemengd, 4 x 100m wisselslag2 j jun.2 el, 2 m jun.3 el (volgorde vrij)
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Orca 1Orca4:45.134:42.08
Pieter Ytsma
Jessie Smeding
95
95
36.52
37.40
1:14.40
1:19.06
Femke Leenstra
Myrdin Willemse
95
95
31.22
30.12
1:07.44
1:01.18
2.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:44.724:43.32
Claudia Rijkhoff
Helena La
96
95
35.18
36.90
1:11.82
1:19.46
Lars Haarsma
Guus Jonk
96
95
32.67
28.97
1:11.50
1:00.54
3.AZ&PC 1AZ&PC4:50.474:44.65
Twan Boot
Suzanne de Vries
96
95
33.90
37.33
1:09.68
1:20.33
Shireen Post
Daniël Buijs
95
96
32.10
31.10
1:10.11
1:04.53
4.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht4:53.844:55.36
Jelmar Hillebrink
Lesley Harlaar
95
96
36.32
40.80
1:14.20
1:26.12
Laura Advocaat
Duane Wemmers
95
95
33.97
28.91
1:13.16
1:01.88
5.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)5:00.664:56.39
Anne Kooijman
Mirre Thomas
95
95
33.71
41.51
1:10.70
1:27.78
Yassine Maniani
Indi Joore
95
95
33.13
32.03
1:12.04
1:05.87
6.Vlaardingen 1Vlaardingen4:56.394:57.25
Jordy Maurits
Asmara Ritmeijer
95
96
34.33
41.68
1:10.90
1:30.26
Nick Cleintuar
Celine Hoogendijk
95
96
32.76
29.73
1:12.80
1:03.29
7.AZ&PC 2AZ&PC5:15.905:12.83
Sedona de Keijzer
André van Kleef
96
96
38.60
39.98
1:18.96
1:26.22
Laura Moolenaar
Martijn Bartels
96
96
35.71
32.47
1:18.17
1:09.48


<< TOP >>
Programmanr. 24
05.04.2009 - 14:26
Gemengd, 4 x 100m vrije slagj jeu.2 el, d sen.2 el, j jeu.2 el, d sen.2 el
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)3:43.613:44.72
Robin Veenstra
Malissa van der Horst
92
92
27.22
27.90
56.68
57.91
Aziz Nosairi
Elise Bouwens
91
91
24.90
27.12
53.02
57.11
2.AZ&PC 1AZ&PC3:55.553:54.48
Mike Marissen
Ilka van Veldhuijzen
92
93
25.20
30.41
52.07
1:03.35
Jeroen v.d. Bos
Rachelle Visser
92
95
27.03
29.78
57.84
1:01.22
3.Vlaardingen 1Vlaardingen3:54.723:55.23
Stefan Grudelbach
Rianne van der Hoeven
92
92
27.52
29.88
57.56
1:02.81
Boris Galjart
Kimberley Albers
92
92
27.68
27.94
56.86
58.00
4.Orca 1Orca3:56.103:57.81
Bart Haveman
Wendan Poelstra
92
91
28.00
28.48
58.92
59.46
Jorke Willemse
Fiona van Heerde
93
94
26.18
30.36
55.24
1:04.19
5.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn3:54.013:57.99
Thom Wever
Femke Swier
91
93
28.11Bruun Beenker
Andrea Kneppers
91
93
28.37
27.38
1:00.06
57.63
6.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht4:02.414:02.46
Alwin Hillebrink
Romy Bouman
92
92
26.74
29.84
56.65
1:03.25
Melvin van de Meij
Katja Bougrimova
93
91
27.94
29.94
58.24
1:04.32
7.AZ&PC 2AZ&PC4:14.634:15.67
Robin de Rijke
Lynn Dybiona
91
95
29.14
31.98
1:00.51
1:07.12
Rikus de Lange
Desiree Visser
94
95
28.95
31.73
1:01.05
1:06.99


<< TOP >>
Programmanr. 25
05.04.2009 - 14:31
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Robin van AggeleAZ&PC1:57.1584000172:07.0026.6859.441:36.082:07.00
2.Robert YallopAZ&PC2:01.9889036792:09.5827.5859.401:38.492:09.58
3.Vincent van IperenOrca2:10.2291061792:11.9228.151:02.411:40.642:11.92
4.Ewoud TammingaAZ&PC2:11.9382017012:13.5527.551:02.251:43.862:13.55
5.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn2:11.5889024112:13.8227.551:02.621:42.112:13.82
6.Jurrien HartmanVlaardingen2:12.6788012972:14.3628.561:05.861:43.552:14.36
7.Paul BrinkmanVlaardingen2:10.4184003092:16.7028.541:04.391:44.892:16.70
8.Martijn DolkMNC Dordrecht2:17.9089007372:16.8431.721:06.311:46.532:16.84
9.Martijn BouwensZwemlust/Utrecht(SG)2:23.7088004612:16.9827.621:04.531:44.852:16.98
10.Marco van der StelVlaardingen2:16.1191028792:17.4830.011:08.761:47.692:17.48
11.Martijn van BuurenZwemlust/Utrecht(SG)2:17.2676001692:19.1728.861:06.021:47.452:19.17
12.Michiel PunterOrca2:16.1184018232:19.4328.681:04.681:46.652:19.43
13.Nick van IngenMNC DordrechtNT88016472:19.8629.671:07.111:47.362:19.86
14.Marc CatsburgMNC Dordrecht2:18.8990005332:19.8829.391:06.411:48.382:19.88
15.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn2:20.4687039832:24.5929.541:05.721:50.292:24.59
16.Arjen ThomasOrca2:26.3986030752:35.5431.441:12.011:59.012:35.54
AFGEMEdwin v. NordenAZ&PC2:12.896300563
NGCamiel Villa RikkersZwemlust/Utrecht(SG)2:17.128905359


<< TOP >>
Programmanr. 26
05.04.2009 - 14:41
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Rieneke TerinkAZ&PC55.38840242455.9626.9955.96
2.Ilse KraaijeveldOrca55.37900211057.4527.1057.45
3.Lieke VeroudenAZ&PC57.74900394859.2128.7759.21
4.Marloes OldenburgOrca59.82880321859.8128.8759.81
5.Kimberley AlbersVlaardingen58.75920410259.8628.5759.86
6.Lotte WilmsAZ&PC1:00.1184027701:00.2729.101:00.27
7.Mandy van WakerenZwemlust/Utrecht(SG)1:01.4486039541:01.6529.581:01.65
8.Natalie van der HoevenVlaardingen59.6589017861:01.8429.571:01.84
9.Ilse van HoornZwemlust/Utrecht(SG)1:00.1690015781:02.4429.631:02.44
10.Nadya PutterVlaardingen1:02.0483016301:02.8630.291:02.86
11.Simone de WitZwemvereniging Hoorn1:01.8886041521:03.3830.241:03.38
12.Sheri RijnbergeMNC Dordrecht1:01.4688036501:03.6530.371:03.65
13.Romy BoumanMNC Dordrecht1:03.8392028521:03.6729.951:03.67
14.Sascha de BruijnMNC Dordrecht1:02.9688006801:04.0631.151:04.06
15.Nynke de GrootZwemvereniging Hoorn1:03.9588014901:04.7331.181:04.73
16.Kirsten van der SteenMNC Dordrecht1:02.3381014201:07.2331.331:07.23
17.Dorien RiemersmaAZ&PC1:07.9989034921:09.7932.081:09.79
18.Viki BoviatsisOrca1:10.5287005381:11.3733.991:11.37
19.Annika EpkerZwemvereniging Hoorn1:36.7497011881:32.9942.981:32.99


<< TOP >>
Programmanr. 27
05.04.2009 - 14:48
Jongens, 50m rugslag
2-startsregel
Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mohammed el BakkaliZwemlust/Utrecht(SG)37.33970097137.57
2.Dennis BougrimovMNC Dordrecht39.09980056538.02
3.Daniel BorghardtOrca38.17970097338.37
4.Tim van der SteenVlaardingen38.90970296538.89
5.Seser YasZwemlust/Utrecht(SG)38.62980090939.98
6.Sam HaringZwemvereniging Hoorn41.41990149140.02
7.Jelmer PostmaOrca38.61970163141.06
8.Virgill vd HeijMNC Dordrecht43.75970156542.11
9.Tjeerd SmidAZ&PC42.62970372342.12
10.Stuart VisOrca43.96970299143.29
11.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn47.71990164344.43
12.Tim SpaansVlaardingen44.48980204144.80
13.Stijn GeelenMNC Dordrecht47.43980136345.71
14.Camiel BootAZ&PC41.39980164745.83
15.Skip de MönninkAZ&PC45.53990103548.08
16.Twan de WilligenVlaardingen53.43980338148.65
17.Duncan de VosZwemlust/Utrecht(SG)46.23970317749.16
18.Timo HolZwemvereniging Hoorn47.71970188549.57
19.Ian BerkelZwemvereniging Hoorn46.33980119951.92
DISLennart KruizingaAZ&PC45.55970263342.12RD
AFGEMKoen van KanMNC Dordrecht45.229801367


<< TOP >>
Programmanr. 28
05.04.2009 - 14:53
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marre ZandringaOrca38.89970113638.63
2.Rebecca JansenOrca44.61970349042.80
3.Kim BuschMNC Dordrecht41.76980145042.97FJ 1
4.Marije DinkelbergVlaardingen43.99970319242.97FJ 2
5.Manon BroezeAZ&PC46.11970346844.09
6.Carolien BaardaOrca46.22970406045.54
7.Lilly de WitMNC Dordrecht46.79980349846.28
8.Brigitte SleekingMNC Dordrecht45.25980061646.56
9.Esmee MorelAZ&PC50.40980235648.92
10.Eva WerkmanZwemlust/Utrecht(SG)50.14970345849.11
11.Rianne van ReeVlaardingen53.97980371650.33
12.Richenne ZeebregtsVlaardingen52.78980181851.22
13.Marlene BezemAZ&PC51.60980170451.39
14.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn50.84980033651.46
15.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht49.52980132051.86
16.Sophie BrouwerAZ&PC55.19980213452.43
17.Lisette HoogervorstZwemvereniging Hoorn53.21970466652.88
18.Jodie MoraalZwemvereniging Hoorn55.00970516455.95
19.Hanneke SchoenmakersVlaardingen53.43980182056.27
DISAldith PasveerOrca48.67970139847.97SK
DISDagmar SwierZwemvereniging Hoorn51.93990056252.81SA/SL


<< TOP >>
Programmanr. 29
05.04.2009 - 14:59
Jongens, 200m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Timo DinkelbergVlaardingen2:15.6693007732:18.5027.971:01.941:46.692:18.50
2.Sander AriaanszZwemlust/Utrecht(SG)2:29.8693020532:19.7529.321:07.711:48.992:19.75
3.Bart DunwegVlaardingen2:23.7093017632:21.7630.151:09.091:50.402:21.76
3.Jordan KraaijenhofAZ&PC2:23.4693011112:21.7631.131:08.921:49.452:21.76
5.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn2:20.5594009552:25.8430.371:06.931:52.712:25.84
6.Gijs GertsenOrca2:26.3093034852:26.5232.261:10.081:53.322:26.52
7.Huub van HouwelingenAZ&PC2:29.0794060192:26.6530.371:09.451:52.832:26.65
8.Alex CatsburgMNC Dordrecht2:24.9994047532:28.4532.111:11.161:54.772:28.45
9.Tom van de PutteMNC Dordrecht2:30.4894026252:32.3032.181:13.521:56.552:32.30
10.Jeroen van DeursenVlaardingen2:40.3994033452:35.3231.041:12.542:00.452:35.32
11.Guus JonkZwemvereniging Hoorn2:40.7495015092:37.0134.021:14.652:37.01
12.Bram ter EllenOrca2:51.5094026892:37.1536.591:17.122:03.872:37.15
13.Jesse PutsZwemlust/Utrecht(SG)3:00.0694011472:37.5431.081:13.792:04.022:37.54
14.Ronald VermeulenAZ&PC2:42.9994001092:38.6133.731:14.622:02.032:38.61
15.Marc AdvocaatMNC Dordrecht2:49.5094026032:41.8435.511:18.082:05.822:41.84
16.Anne-Tjeerd VisserZwemvereniging Hoorn2:43.8393061792:41.9732.271:16.512:04.882:41.97
17.Marcel RazzakAZ&PC2:49.0095039193:01.6237.431:24.392:17.663:01.62
18.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn3:16.6096010753:16.6750.921:50.072:41.173:16.67
DISBrian ListOrca2:56.1993064432:47.77RH35.661:21.702:09.812:47.77
NGMax SpieringVlaardingen2:33.009402131

BMWillem Kees RoosOrca2:20.7494026932:21.07SL30.501:04.951:51.182:21.07


<< TOP >>
Programmanr. 30
05.04.2009 - 15:10
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn57.15930221658.2527.8658.25
2.Femke LeenstraOrca59.49950303859.5228.9659.52
3.Rachelle VisserAZ&PC1:01.1695001061:00.4229.641:00.42
4.Kiki KlerksVlaardingen1:02.5493017641:03.0330.391:03.03
5.Fiona van HeerdeOrca1:04.6894036601:03.3430.551:03.34
6.Femke van der LindeMNC Dordrecht1:04.7694030681:04.1831.321:04.18
7.Ilka van VeldhuijzenAZ&PC1:04.8393049901:04.3730.781:04.37
8.Femke SwierZwemvereniging Hoorn59.5493051221:04.6030.131:04.60
9.Evelien van RuitenOrca1:06.1496029241:05.7431.431:05.74
10.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:08.0496044261:06.0131.651:06.01
11.Desiree VisserAZ&PC1:05.9495053181:06.7931.801:06.79
12.Mirre ThomasZwemlust/Utrecht(SG)1:06.6095060021:06.9832.001:06.98
13.Francesca van DongenMNC Dordrecht1:07.1694029821:07.3232.251:07.32
14.Ankie van der MeerOrca1:07.0993005041:07.7533.031:07.75
15.Courtney van HuizenZwemlust/Utrecht(SG)1:06.1996016861:07.8632.131:07.86
16.Charelle HanewaldAZ&PC1:11.4093051861:09.2432.961:09.24
17.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht1:10.2195033421:09.4233.351:09.42
18.Ellen HengstVlaardingen1:10.1993058501:09.6832.961:09.68
19.Ingrid PootVlaardingen1:12.7794041141:11.5533.561:11.55
20.Naomi van GoolMNC Dordrecht1:14.7295051661:14.4135.531:14.41
21.Jonna EpkerZwemvereniging Hoorn1:15.8295011961:15.2136.241:15.21
NGItske FratermanVlaardingen1:14.029400738


<< TOP >>
Programmanr. 31
05.04.2009 - 15:17
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Robert YallopAZ&PC1:05.2489036791:05.2830.571:05.28
2.Vincent BakkerAZ&PC1:06.1386001071:06.7131.181:06.71
3.Jurrien HartmanVlaardingen1:06.4188012971:07.6131.391:07.61
4.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn1:07.8889024111:08.1531.521:08.15
5.Vincent van IperenOrca1:09.2391061791:09.1032.871:09.10
6.Martijn BouwensZwemlust/Utrecht(SG)1:11.0088004611:10.3332.871:10.33
7.Paul BrinkmanVlaardingen1:07.5084003091:10.3633.001:10.36
8.Edwin v. NordenAZ&PC1:11.1263005631:10.5933.171:10.59
9.Nick van IngenMNC Dordrecht1:10.6488016471:12.0633.921:12.06
10.Mario PeetersMNC Dordrecht1:12.4786023551:12.8633.921:12.86
11.Michiel PunterOrca1:13.5484018231:13.9834.211:13.98
12.Martijn van BuurenZwemlust/Utrecht(SG)1:10.7576001691:15.7235.321:15.72
13.Ruud HolswilderVlaardingen1:13.2878004351:18.4234.951:18.42
14.Marc CatsburgMNC Dordrecht1:13.0290005331:20.2935.751:20.29
15.Michel KoenenZwemvereniging Hoorn1:19.9889062011:20.5637.721:20.56
16.Kevin VisserOrca1:16.9590062391:20.8436.771:20.84
17.Ruben PeraZwemvereniging Hoorn1:47.2296022491:51.3950.891:51.39
DISMarijn NijssenZwemvereniging Hoorn1:14.808703983AA
DISJasper de JongMNC Dordrecht1:13.3485012191:14.15SJ34.671:14.15
NGCamiel Villa RikkersZwemlust/Utrecht(SG)1:10.638905359


<< TOP >>
Programmanr. 32
05.04.2009 - 15:24
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Lieke VeroudenAZ&PC2:36.0290039482:40.4736.871:18.461:59.532:40.47
2.Yvonne v.d. PolAZ&PC2:50.6188034722:43.5736.611:17.932:00.732:43.57
3.Marloes OldenburgOrca2:43.1788032182:47.5238.021:21.212:04.172:47.52
4.Astrid KoertMNC Dordrecht2:48.1380006122:48.1637.151:19.552:03.082:48.16
5.Sascha de BruijnMNC Dordrecht2:50.7088006802:49.0138.891:22.042:05.262:49.01
6.Ilse KraaijeveldOrca2:49.6890021102:50.0738.291:21.482:05.452:50.07
7.Karin SteinVlaardingen2:55.3471005542:52.6140.321:24.632:08.942:52.61
8.Marike BoersenZwemlust/Utrecht(SG)2:55.6888004022:56.0939.901:25.342:10.802:56.09
9.Rianne HartmanOrca2:57.3395014622:56.8140.021:25.812:11.142:56.81
10.Kimberley AlbersVlaardingen2:57.8792041022:58.2940.161:26.262:13.232:58.29
11.Ilse van HoornZwemlust/Utrecht(SG)3:00.9390015782:59.2440.411:25.982:13.012:59.24
12.Kirsten van der SteenMNC Dordrecht2:50.9881014203:01.0740.281:26.462:13.463:01.07
13.Elsbeth v. DorssenAZ&PC2:59.6785007243:04.0042.411:30.272:17.063:04.00
14.Lidia van Bon-RosenbrandAZ&PCNT70000543:05.6541.381:27.382:15.743:05.65
15.Sabine KolkenZwemvereniging Hoorn3:04.9780006163:06.7041.991:29.862:17.553:06.70
16.Simone de WitZwemvereniging Hoorn3:12.7586041523:13.0542.771:32.092:22.813:13.05
DISNatalie van der HoevenVlaardingen2:50.4289017862:51.89SK38.151:22.152:07.072:51.89


<< TOP >>
Programmanr. 33
05.04.2009 - 15:36
Jongens, 100m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Twan BootAZ&PC1:11.1896012011:09.3633.891:09.36
2.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn1:11.9096007451:11.4234.801:11.42
3.Jordy MauritsVlaardingen1:12.4895030671:12.5535.321:12.55
4.Nick CleintuarVlaardingen1:14.9195037811:13.6135.411:13.61
5.Myrdin WillemseOrca1:17.4695009511:14.1736.761:14.17
6.Yassine ManianiZwemlust/Utrecht(SG)1:13.5795017551:14.7736.561:14.77
7.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:15.0596011851:15.95FJ 137.201:15.95
8.Pieter YtsmaOrca1:15.4095018091:15.95FJ 237.161:15.95
9.Jens KuitertOrca1:16.4296038911:16.8237.341:16.82
10.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn1:16.6796004691:17.8437.821:17.84
11.Jelmar HillebrinkMNC Dordrecht1:13.4895004011:18.1637.681:18.16
12.Daniël BuijsAZ&PC1:19.7996001831:18.4638.861:18.46
13.Vincent van der KraanVlaardingen1:20.0296032571:19.9839.571:19.98
14.Vincent VisserOrca1:20.1795021971:22.0339.131:22.03
15.Indi JooreZwemlust/Utrecht(SG)1:21.4495037611:23.1741.861:23.17
16.Duane WemmersMNC Dordrecht1:17.1895013971:23.3339.361:23.33
17.André van KleefAZ&PC1:24.2596021951:23.9441.871:23.94
18.Martijn BartelsAZ&PC1:27.8096034931:24.5843.241:24.58
19.Wimar LindenbergMNC Dordrecht1:24.8896018571:25.4142.491:25.41
AFGEMMatthijs HellenbergZwemvereniging Hoorn1:23.349501405


<< TOP >>
Programmanr. 34
05.04.2009 - 15:43
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jessie SmedingOrca1:19.8695045281:20.2938.291:20.29
2.Liza SalverdaOrca1:21.9695005701:20.9438.671:20.94
3.Freya HolwerdaOrca1:27.4395027801:26.9539.831:26.95
4.Lesley HarlaarMNC Dordrecht1:24.5496016501:27.1441.901:27.14
5.Laura MoolenaarAZ&PC1:32.0296006561:27.8742.221:27.87
6.Laura AdvocaatMNC Dordrecht1:27.4495029881:28.5342.111:28.53
7.Anne KooijmanZwemlust/Utrecht(SG)1:34.7095032181:29.26FJ 141.821:29.26
8.Sedona de KeijzerAZ&PC1:32.0396031641:29.26FJ 242.261:29.26
9.Miloes RozemullerZwemvereniging Hoorn1:30.6795018321:29.4242.061:29.42
10.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht1:27.6795033421:29.4742.531:29.47
11.Asmara RitmeijerVlaardingen1:29.2196007901:29.6042.121:29.60
12.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn1:30.2496033381:30.3242.731:30.32
13.Claire GaljartVlaardingen1:35.3195007601:34.6345.091:34.63
14.Claudia HackeOrca1:35.3996029361:35.5244.721:35.52
15.Lynn DybionaAZ&PC1:37.1495017861:37.6047.361:37.60
16.Astrid DunwegVlaardingen1:41.6895019521:38.3046.941:38.30
17.Laura de JagerMNC Dordrecht1:43.5397020181:39.9847.031:39.98
18.Danielle KuypersZwemlust/Utrecht(SG)1:40.4895024701:43.1749.251:43.17
19.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn1:45.3895058301:44.0748.541:44.07
DISCeline HoogendijkVlaardingen1:22.6896015961:24.43SK39.221:24.43
AFGEMEva PeijmenAZ&PC1:41.069605584
NGChantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn1:33.399603884


<< TOP >>
Programmanr. 35
05.04.2009 - 15:51
Jongens, 200m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Mike MarissenAZ&PC2:04.3292021872:04.8629.761:01.451:33.642:04.86
2.Victor PootVlaardingen2:11.9892036512:12.8031.361:04.521:38.612:12.80
3.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)2:13.8691046452:19.2232.371:07.481:44.072:19.22
4.Jorke WillemseOrca2:12.9493019772:19.4932.401:07.151:42.972:19.49
5.Melvin van de MeijMNC Dordrecht2:17.5693011572:20.6433.021:08.611:44.822:20.64
6.Thom WeverZwemvereniging Hoorn2:25.3291027112:26.5934.701:11.841:49.382:26.59
7.Rikus de LangeAZ&PC2:29.5794012612:27.9736.571:14.251:52.032:27.97
8.Alwin HillebrinkMNC Dordrecht2:19.9292016612:28.3433.801:11.501:50.262:28.34
9.Stefan GrudelbachVlaardingen2:27.7292020732:29.7435.261:13.481:52.302:29.74
10.Boris GaljartVlaardingen2:27.2292019972:30.7834.941:13.051:52.322:30.78
11.Casper van der HaagenZwemvereniging Hoorn2:34.3192025212:31.2335.771:14.841:54.172:31.23
12.Tim VerwestVlaardingen2:32.3292046752:32.92FJ 135.801:14.711:54.082:32.92
13.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht(SG)2:30.3192013352:32.92FJ 236.451:15.831:55.102:32.92
14.Bruun BeenkerZwemvereniging Hoorn2:35.1391000832:34.8636.131:15.391:55.892:34.86
15.Jeroen v.d. BosAZ&PC2:45.4792022992:38.5437.081:17.291:58.262:38.54
16.Tom VermeerenOrca2:46.4092024312:41.2337.611:18.542:00.442:41.23
17.Gerald van DalenAZ&PC2:43.2291047512:42.0537.811:20.132:02.162:42.05
18.Bart HavemanOrca2:45.1892040932:47.5538.521:21.642:05.982:47.55
19.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn2:59.2396005272:57.4041.031:25.822:11.802:57.40
DISArmenak HairabetianMNC Dordrecht2:43.6891055312:48.10RC38.761:20.602:05.022:48.10

BMMichael WestersOrca2:28.9992042632:25.9834.891:11.831:49.212:25.98


<< TOP >>
Programmanr. 36
05.04.2009 - 16:02
Dames, 200m schoolslagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Wendan PoelstraOrca2:42.6491024962:43.5138.001:19.102:01.262:43.51
2.Suzanne de VriesAZ&PC2:54.1695006282:51.0338.751:22.042:06.152:51.03
3.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)2:54.2392008102:54.08FJ 139.211:24.242:09.502:54.08
4.Joyce DuurkenOrca2:49.0592059382:54.08FJ 239.211:23.752:09.692:54.08
5.Elise BouwensZwemlust/Utrecht(SG)3:00.8791039642:54.4741.031:26.032:11.252:54.47
6.Helena LaZwemvereniging Hoorn2:47.7095021342:56.6840.111:24.712:10.932:56.68
7.Shireen PostAZ&PC3:05.0095032862:57.5841.511:26.652:12.082:57.58
8.Rianne van der HoevenVlaardingen2:55.0292007603:00.3141.191:26.822:13.893:00.31
9.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn3:01.6996001123:00.5641.831:28.312:14.723:00.56
10.Katja BougrimovaMNC Dordrecht3:04.1391044883:05.4241.361:28.822:17.163:05.42
11.Lieke HengstVlaardingen3:11.8091080483:08.8742.181:30.772:20.043:08.87
12.Tamara van der SteenVlaardingen3:10.6196051563:11.0242.531:32.142:22.323:11.02
13.Mirthe AlkemaOrca3:09.2996036163:12.3443.351:33.422:23.893:12.34
14.Ilka van VeldhuijzenAZ&PC3:14.5093049903:16.6644.451:33.942:24.913:16.66
15.Solé van LeenenMNC Dordrecht3:12.8291043543:16.7843.541:33.442:24.733:16.78
16.Tamara SachsZwemvereniging Hoorn3:17.6492055243:17.0743.541:34.162:25.763:17.07
17.Angela de JagerMNC Dordrecht3:22.0895035063:23.9744.541:38.072:31.543:23.97
18.Janine ElsebosMNC Dordrecht3:30.4696031843:31.5747.711:41.502:37.353:31.57


<< TOP >>
Programmanr. 37
05.04.2009 - 16:15
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ewoud TammingaAZ&PC26.93820170126.39
2.Joran BarendsAZ&PC27.09850009126.66
3.Edwin v. NordenAZ&PC29.60630056327.81
4.Jasper de JongMNC Dordrecht29.48850121928.07
5.Finn van der BasVlaardingen28.12840006728.47
6.Ruud HolswilderVlaardingen28.92780043529.28FJ 1
7.Remco PeerdemanZwemvereniging Hoorn28.00890241129.28FJ 2
8.Michiel PunterOrca29.33840182329.43
9.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn30.06870398329.82
10.Vincent van IperenOrca30.44910617929.88
11.Martijn DolkMNC Dordrecht29.20890073730.16
12.Martijn BouwensZwemlust/Utrecht(SG)32.55880046130.39
13.Kevin VisserOrca31.99900623931.94
14.Mark PijtakAZ&PC32.27900228732.27
15.Martijn van BuurenZwemlust/Utrecht(SG)NT760016932.72
16.Arjen ThomasOrca32.57860307533.76
17.Marco van der StelVlaardingen31.96910287935.17
18.Michel KoenenZwemvereniging Hoorn34.95890620136.52
NGArjan van der PlaatMNC Dordrecht29.328602403


<< TOP >>
Programmanr. 38
05.04.2009 - 16:19
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ilse KraaijeveldOrca29.96900211028.85
2.Mandy van WakerenZwemlust/Utrecht(SG)29.55860395429.43
3.Silvie KetelaarsAZ&PC29.54850377829.82
4.Kimberley AlbersVlaardingen30.13920410230.21FJ 1
5.Lotte WilmsAZ&PC30.39840277030.21FJ 2
6.Marloes OldenburgOrca29.57880321830.48
7.Marike BoersenZwemlust/Utrecht(SG)31.35880040231.54
8.Nynke de GrootZwemvereniging Hoorn31.12880149031.62
9.Sascha de BruijnMNC Dordrecht32.22880068031.78
10.Nadya PutterVlaardingen32.04830163031.83
11.Kirsten van der SteenMNC Dordrecht30.60810142032.01
12.Rianne HartmanOrca32.95950146232.96FJ 1
13.Sheri RijnbergeMNC Dordrecht31.50880365032.96FJ 2
14.Simone de WitZwemvereniging Hoorn32.74860415233.71FJ 1
15.Karin SteinVlaardingen34.71710055433.71FJ 2
16.Dorien RiemersmaAZ&PC34.99890349233.89
17.Elsbeth v. DorssenAZ&PC33.22850072434.94
18.Viki BoviatsisOrca36.77870053835.87
19.Lisette HoogervorstZwemvereniging Hoorn54.38970466653.66


<< TOP >>
Programmanr. 39
05.04.2009 - 16:24
Jongens, 100m schoolslag
2-startsregel
Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Mohammed el BakkaliZwemlust/Utrecht(SG)1:35.9397009711:33.3244.221:33.32
2.Tim van der SteenVlaardingen1:33.6997029651:33.6745.001:33.67
3.Stijn GeelenMNC Dordrecht1:37.5998013631:37.0046.321:37.00
4.Dennis BougrimovMNC Dordrecht1:42.1098005651:37.6346.591:37.63
5.Daniel BorghardtOrca1:39.6597009731:38.76FJ 146.761:38.76
6.Stuart VisOrca1:40.2897029911:38.76FJ 246.901:38.76
7.Virgill vd HeijMNC Dordrecht1:46.8697015651:39.32FJ 145.731:39.32
8.Duncan de VosZwemlust/Utrecht(SG)1:44.2997031771:39.32FJ 247.161:39.32
9.Lennart KruizingaAZ&PC1:46.9097026331:39.4947.221:39.49
10.Seser YasZwemlust/Utrecht(SG)1:42.0798009091:42.7549.381:42.75
11.Jelmer PostmaOrca1:39.6797016311:43.4549.431:43.45
12.Tjeerd SmidAZ&PC1:52.6997037231:48.0450.761:48.04
13.Skip de MönninkAZ&PC1:51.8499010351:48.8452.251:48.84
13.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:50.5099014911:48.8451.111:48.84
15.Tim SpaansVlaardingen1:49.9298020411:49.4151.461:49.41
16.Timo HolZwemvereniging Hoorn1:52.3197018851:57.8956.421:57.89
17.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn2:04.2299016431:59.3557.281:59.35
18.Camiel BootAZ&PC1:53.8598016471:59.7655.791:59.76
19.Ian BerkelZwemvereniging Hoorn2:03.0498011992:11.401:00.562:11.40
DISTwan de WilligenVlaardingen1:56.9098033811:55.44SK53.941:55.44
AFGEMKoen van KanMNC Dordrecht1:47.199801367


<< TOP >>
Programmanr. 40
05.04.2009 - 16:33
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Marre ZandringaOrca1:14.7997011361:12.7735.231:12.77
2.Marije DinkelbergVlaardingen1:14.5697031921:17.7037.701:17.70
3.Lilly de WitMNC Dordrecht1:20.8298034981:21.3739.871:21.37
4.Sanne AdvocaatMNC Dordrecht1:30.4398013201:21.9540.001:21.95
5.Brigitte SleekingMNC Dordrecht1:21.5398006161:22.3640.831:22.36
6.Aldith PasveerOrca1:26.5297013981:26.3043.061:26.30
7.Rebecca JansenOrca1:29.1197034901:27.5543.071:27.55
7.Kim BuschMNC Dordrecht1:24.8298014501:27.5542.161:27.55
9.Manon BroezeAZ&PC1:31.0097034681:28.2343.281:28.23
10.Carolien BaardaOrca1:28.6997040601:31.0043.561:31.00
11.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn1:35.6798003361:34.8845.971:34.88
12.Eva WerkmanZwemlust/Utrecht(SG)1:38.6797034581:36.4946.441:36.49
13.Richenne ZeebregtsVlaardingen1:37.1198018181:36.7546.271:36.75
14.Jasmin LotfolahianAZ&PC1:36.4397031481:37.7047.761:37.70
15.Esmee MorelAZ&PC1:45.0098023561:40.6149.321:40.61
16.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:42.5199005621:42.8850.311:42.88
17.Jodie MoraalZwemvereniging Hoorn1:47.9797051641:48.1751.591:48.17
18.Annika EpkerZwemvereniging Hoorn1:54.6097011881:55.3856.501:55.38
DISHanneke SchoenmakersVlaardingen1:40.3998018201:39.33RC/RH49.751:39.33
DISMarlene BezemAZ&PC1:42.9098017041:41.39RD51.261:41.39
DISRianne van ReeVlaardingen1:44.5398037161:42.50RD51.161:42.50


<< TOP >>
Programmanr. 41
05.04.2009 - 16:41
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Timo DinkelbergVlaardingen54.12930077355.0026.3955.00
2.Sander AriaanszZwemlust/Utrecht(SG)55.32930205355.76FJ 126.8755.76
3.Bart DunwegVlaardingen55.13930176355.76FJ 226.7955.76
4.Jordan KraaijenhofAZ&PC58.97930111157.8728.1257.87
5.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn59.29940095558.0028.0258.00
6.Gijs GertsenOrca56.95930348558.4428.2258.44
7.Tom van de PutteMNC Dordrecht57.84940262558.6127.4158.61
8.Jesse PutsZwemlust/Utrecht(SG)59.48940114758.7927.8658.79
9.Alex CatsburgMNC Dordrecht58.02940475358.8428.1658.84
10.Huub van HouwelingenAZ&PC59.97940601959.9528.7659.95
11.Ronald VermeulenAZ&PC1:01.8694001091:01.6729.541:01.67
12.Guus JonkZwemvereniging Hoorn1:01.5395015091:02.4229.901:02.42
13.Bram ter EllenOrca1:02.6994026891:02.7529.631:02.75
14.Marc AdvocaatMNC Dordrecht1:03.2094026031:03.171:03.17
15.Jeroen van DeursenVlaardingen1:07.3294033451:03.6730.881:03.67
16.Brian ListOrca1:05.3593064431:04.4230.091:04.42
17.Wimar LindenbergMNC Dordrecht1:05.0696018571:05.6531.061:05.65
18.Anne-Tjeerd VisserZwemvereniging Hoorn1:08.3693061791:07.0631.461:07.06
19.Marcel RazzakAZ&PC1:05.0095039191:10.5737.871:10.57
20.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:15.0696010751:13.8235.221:13.82
NGMax SpieringVlaardingen1:01.309402131

BMWillem Kees RoosOrca55.15940269355.2326.4455.23


<< TOP >>
Programmanr. 42
05.04.2009 - 16:47
Meisjes, 200m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Andrea KneppersZwemvereniging Hoorn2:23.6093022162:24.3629.452:24.36
2.Rachelle VisserAZ&PC2:30.5895001062:26.3631.932:26.36
3.Femke LeenstraOrca2:29.5195030382:30.5431.441:11.141:56.922:30.54
4.Kiki KlerksVlaardingen2:34.7293017642:38.3833.251:14.252:03.142:38.38
5.Desiree VisserAZ&PC2:48.5595053182:42.6834.541:17.812:07.992:42.68
6.Femke SwierZwemvereniging Hoorn2:37.9493051222:42.9035.001:17.052:06.802:42.90
7.Femke van der LindeMNC Dordrecht2:50.7694030682:43.4134.841:18.652:07.732:43.41
8.Ankie van der MeerOrca2:40.9093005042:45.0435.861:18.502:06.722:45.04
9.Fiona van HeerdeOrca2:42.9094036602:47.76FJ 136.131:17.382:08.622:47.76
10.Mirre ThomasZwemlust/Utrecht(SG)2:47.6395060022:47.76FJ 234.301:19.262:09.282:47.76
11.Evelien van RuitenOrca2:48.5396029242:47.7735.472:47.77
12.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht2:48.4895005542:48.6136.721:19.722:11.692:48.61
13.Francesca van DongenMNC Dordrecht2:48.4794029822:50.7038.822:50.70
14.Ellen HengstVlaardingen2:49.8093058502:51.4039.181:20.222:13.892:51.40
15.Ingrid PootVlaardingen2:54.6894041142:52.6637.171:23.442:13.722:52.66
16.Charelle HanewaldAZ&PC2:55.7393051862:54.4038.531:22.482:13.902:54.40
17.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn3:03.2696044262:55.2638.681:26.682:15.742:55.26
18.Courtney van HuizenZwemlust/Utrecht(SG)3:02.6896016862:55.6739.371:22.322:17.962:55.67
19.Lesley HarlaarMNC Dordrecht2:57.0596016502:57.5143.262:57.51
20.Nicolle BuijsAZ&PC2:58.9793024003:03.4839.611:28.432:21.523:03.48
NGItske FratermanVlaardingen2:59.829400738


<< TOP >>
Programmanr. 43
05.04.2009 - 16:59
Heren, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.AZ&PC 1AZ&PC7:28.187:28.73
Joran Barends
Robin van Aggele
Ewoud Tamminga
Mike Marissen
85
84
82
92
25.80
24.65
26.03
25.81
53.95
53.81
55.35
55.06
1:22.80
1:22.35
1:24.57
1:24.94
1:50.51
1:50.59
1:53.66
1:53.97
1:50.51
1:50.59
1:53.66
1:53.97
2.Vlaardingen 1Vlaardingen7:53.688:08.31
Victor Poot
Bart Dunweg
Marco van der Stel
Timo Dinkelberg
92
93
91
93
26.82
26.99
28.09
27.70
56.47
57.77
59.82
58.35
1:27.24
1:30.97
1:32.00
1:31.04
1:58.66
2:02.72
2:03.06
2:03.87
1:58.66
2:02.72
2:03.06
2:03.87
3.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht7:58.828:12.17
Marc Catsburg
Nick van Ingen
Martijn Dolk
Melvin van de Meij
90
88
89
93
27.79
27.55
27.80
28.01
58.72
58.54
58.27
1:00.33
1:30.75
1:31.37
1:30.47
1:33.10
2:02.03
2:03.20
2:02.14
2:04.80
2:02.03
2:03.20
2:02.14
2:04.80
4.Orca 1Orca8:15.488:15.30
Michiel Punter
Jorke Willemse
Vincent van Iperen
Arjen Thomas
84
93
91
86
26.65
26.40
26.90
28.90
57.26
56.61
57.08
1:02.52
1:29.91
1:27.98
1:28.49
1:37.52
2:03.50
2:00.48
1:59.41
2:11.91
2:03.50
2:00.48
1:59.41
2:11.91
5.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)8:02.138:16.79
Aziz Nosairi
Martijn van Buuren
Yassine Maniani
Sander Ariaansz
91
76
95
93
27.26
28.23
27.89
27.53
57.60
59.36
1:00.86
59.46
1:28.98
1:31.61
1:35.27
1:32.08
1:59.75
2:03.79
2:08.95
2:04.30
1:59.75
2:03.79
2:08.95
2:04.30
6.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn8:16.208:20.11
Remco Peerdeman
Marijn Nijssen
Frank van der Wolff
Thom Wever
89
87
94
91
27.05
27.73
28.78
28.80
56.39
1:00.42
1:00.63
1:01.21
1:27.02
1:34.20
1:33.78
1:34.82
1:58.62
2:07.55
2:07.21
2:06.73
1:58.62
2:07.55
2:07.21
2:06.73


<< TOP >>
Programmanr. 44
05.04.2009 - 17:09
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.AZ&PC 1AZ&PC4:21.554:26.42
Rieneke Terink
Yvonne v.d. Pol
84
88
30.36
35.73
1:03.07
1:17.09
Lotte Wilms
Lieke Verouden
84
90
30.91
28.21
1:07.23
59.03
2.Orca 1Orca4:23.224:28.18
Wendan Poelstra
Joyce Duurken
91
92
32.19
36.03
1:06.85
1:17.84
Marloes Oldenburg
Ilse Kraaijeveld
88
90
30.82
26.75
1:07.16
56.33
3.Vlaardingen 1Vlaardingen4:31.544:34.17
Kimberley Albers
Karin Stein
92
71
32.48
36.56
1:06.95
1:18.31
Nadya Putter
Natalie van der Hoeven
83
89
31.14
28.63
1:08.06
1:00.85
4.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)4:27.384:34.84
Malissa van der Horst
Ilse van Hoorn
92
90
32.41
38.61
1:06.82
1:22.47
Elise Bouwens
Mandy van Wakeren
91
86
29.68
29.04
1:04.10
1:01.45
5.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht4:35.634:44.30
Romy Bouman
Astrid Koert
92
80
34.56
35.91
1:13.14
1:18.13
Sascha de Bruijn
Sheri Rijnberge
88
88
31.02
30.18
1:08.45
1:04.58
6.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn4:58.794:56.34
Claudia Rijkhoff
Helena La
96
95
35.12
38.80
1:12.40
1:23.80
Simone de Wit
Nynke de Groot
86
88
33.91
30.72
1:15.64
1:04.50


<< TOP >>
Programmanr. 45
05.04.2009 - 17:14
Gemengd, 12 x 50m vrije slag
2-startsregel
9 j. e.o., van jong naar ouder, j,m,j,m,j enz.
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.AZ&PC 1AZ&PC5:36.005:29.12
Lennart Kruizinga
Manon Broeze
Twan Boot
Laura Moolenaar
Huub van Houwelingen
Rachelle Visser
97
97
96
96
94
95
34.68
34.44
26.10
28.97
26.80
28.10
Mike Marissen
Shireen Post
Joran Barends
Silvie Ketelaars
Robin van Aggele
Rieneke Terink
92
95
85
85
84
84
23.48
29.73
22.80
27.06
21.46
25.50
2.Orca 1Orca5:32.775:30.51
Jelmer Postma
Marre Zandringa
Myrdin Willemse
Femke Leenstra
Gijs Gertsen
Jessie Smeding
97
97
95
95
93
95
34.80
28.90
27.10
27.36
25.79
29.25
Bart Haveman
Wendan Poelstra
Vincent van Iperen
Ilse Kraaijeveld
Michiel Punter
Marloes Oldenburg
92
91
91
90
84
88
26.16
27.53
25.18
26.00
24.22
28.22
3.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)5:38.405:34.40
Seser Yas
Eva Werkman
Yassine Maniani
Anne Kooijman
Jesse Puts
Mirre Thomas
98
97
95
95
94
95
31.55
36.42
26.18
29.68
26.19
29.88
Aziz Nosairi
Elise Bouwens
Martijn van Buuren
Malissa van der Horst
Martijn Bouwens
Mandy van Wakeren
91
91
76
92
88
86
24.23
26.15
24.37
27.14
24.18
28.43
4.MNC Dordrecht 1MNC Dordrecht5:39.305:41.21
Dennis Bougrimov
Brigitte Sleeking
Duane Wemmers
Laura Advocaat
Tom van de Putte
Francesca van Dongen
98
98
95
95
94
94
32.39
31.60
27.91
29.74
26.01
30.46
Alwin Hillebrink
Katja Bougrimova
Nick van Ingen
Kirsten van der Steen
Jasper de Jong
Sascha de Bruijn
92
91
88
81
85
88
25.53
28.83
24.92
28.84
25.82
29.16
5.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn5:41.925:46.46
Sam Haring
Marielle Vijver
Lars Haarsma
Kristine Zwaan
Frank van der Wolff
Femke Swier
99
98
96
96
94
93
34.22
38.11
26.75
29.75
26.92
28.56
Thom Wever
Andrea Kneppers
Marijn Nijssen
Simone de Wit
Remco Peerdeman
Nynke de Groot
91
93
87
86
89
88
26.71
26.57
25.86
29.59
24.36
29.06
6.Vlaardingen 1Vlaardingen5:46.355:48.10
Tim van der Steen
Marije Dinkelberg
Nick Cleintuar
Tamara van der Steen
Jeroen van Deursen
Kiki Klerks
97
97
95
96
94
93
33.97
32.21
29.60
31.20
28.21
28.56
Tim Verwest
Celine Hoogendijk
Jurrien Hartman
Rianne van der Hoeven
Paul Brinkman
Lieke Hengst
92
96
88
92
84
91
27.40
28.60
24.36
29.73
24.70
29.56
7.AZ&PC 2AZ&PC5:55.635:48.44
Tjeerd Smid
Sophie Brouwer
Daniël Buijs
Lynn Dybiona
Jordan Kraaijenhof
Desiree Visser
97
98
96
95
93
95
35.47
36.79
30.81
30.05
26.92
29.74
Jeroen v.d. Bos
Ilka van Veldhuijzen
Ewoud Tamminga
Lieke Verouden
Robert Yallop
Lotte Wilms
92
93
82
90
89
84
26.53
30.32
23.21
27.47
23.81
27.32