Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  j min.6 el, m jun.1 el, j min.6 el, m jun.1 el
Nr. 2. Gemengd, 4 x 200m vrije slag  j jun.4 el, m jeu.2 el, j jun.4 el, m jeu.2 el
Nr. 3. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 4. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 8. Dames, 200m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 9. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 10. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 11. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 1 en later
Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 14. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 15. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 17. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 2 en later
Nr. 18. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 200m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 20. Dames, 100m vlinderslag  Senioren 2 en later
Nr. 21. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 22. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open


Finale E.ON Nederlandse Zwemcompetitie
Alkmaar, 4.4.2009


Programmanr. 1
04.04.2009 - 10:00
Gemengd, 4 x 50m vrije slag
2-startsregel
j min.6 el, m jun.1 el, j min.6 el, m jun.1 el
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Dinkel 1De Dinkel2:11.322:05.90
Tom Laarhuis
Elles Tijink
98
98
30.80
32.19
Luuk Hendriksen
Anouk Knippers
97
97
31.65
31.26
2.WVZ 1WVZ2:10.802:06.34
Krijn de Kievit
Kim Visser
97
97
31.55Floris Kotterink
Nacinda Paap
98
97
3.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO2:16.462:07.45
Maurits de Bruijn
Yvanna Zuurveld
97
97
33.98Lars van der Velden
Mirl de Boer
98
97
4.De Columbiaan 1De Columbiaan2:09.172:08.61
Thijs van Wieringen
Annelotte Mulder
99
97
32.93Sam Heck
Elise van Manen
97
98
5.DWK 1DWK2:14.382:09.64
Nino Sieling
Anouk van Nellestijn
97
98
34.02Sook Willemsen
Laura Willemsen
98
97
6.De Dolfijn 1De Dolfijn2:15.362:12.50
Navin Keizer
Tessa Vermeulen
97
98
33.46
33.04
Jason Slijngard
Robin Pameijer
98
97
34.41
31.59
7.TriVia 1TriVia2:20.302:15.65
Maarten Bonnema
Marieke Tienstra
98
99
36.49
33.31
Jelle Roorda
Lisanne van Avezaath
97
97
37.31
28.54


<< TOP >>
Programmanr. 2
04.04.2009 - 10:03
Gemengd, 4 x 200m vrije slagj jun.4 el, m jeu.2 el, j jun.4 el, m jeu.2 el
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Dolfijn 1De Dolfijn8:30.328:21.30
Jens Bakker
Kira Toussaint
Freek Schoffelmeer
Esmee Vermeulen
93
94
93
96
57.631:58.221:58.22
2.WVZ 1WVZ8:24.398:23.66
Philippe Rivard
Maud Hoofs
Ensger Kotterink
Géke Heinsbroek
93
95
94
93
55.751:55.191:55.19
3.DWK 1DWK8:32.298:39.39
Jelle Derksen
Marloes Erkens
Robin Bos
Macy Oortwijn
94
93
93
95
27.3358.202:02.742:02.74
4.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO8:42.088:46.62
Jorrick Druyven
Sharona Mlcoch
Joey Stokx
Brenda Zwarthoed
94
94
93
96
28.86
29.92
29.13
29.82
1:00.90
1:03.95
1:02.25
1:04.00
1:34.15
1:39.45
1:37.22
1:40.00
2:05.44
2:14.42
2:11.22
2:15.54
2:05.44
2:14.42
2:11.22
2:15.54
5.TriVia 1TriVia8:49.978:59.72
Milan Grünewald
Kyra Rietveld
Roy Smeenge
Naomi Touré
95
93
93
94
29.341:03.302:12.582:12.58
6.De Columbiaan 1De Columbiaan8:59.899:04.82
Sibrand Rinzema
Tania Jacobs
Jonathan Cassuto
Jara Schmidt
93
94
93
94
30.02
30.63
28.97
30.66
1:05.21
1:05.75
1:01.53
1:05.60
1:40.62
1:41.54
1:36.44
1:41.94
2:16.68
2:18.53
2:12.00
2:17.61
2:16.68
2:18.53
2:12.00
2:17.61
DISDe Dinkel 1De Dinkel8:31.268:42.76
1e zwemmer dubbele badkleding
Damon Peperkamp
Marleen Braakhuis
Pim Kienhuis
Carien van der Schaaf
95
93
93
95
1:00.30
1:05.93
59.48
1:04.37
2:05.77
2:20.23
2:02.93
2:13.83
2:05.77
2:20.23
2:02.93
2:13.83


<< TOP >>
Programmanr. 3
04.04.2009 - 10:13
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jan KerstenDe Columbiaan55.32860156156.8627.2756.86
2.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn56.88890506357.7028.4757.70
3.Raymond van de MerweWVZ57.51860207758.6728.1658.67
4.Merijn EllenkampDWK57.00850069159.4128.3259.41
5.Dennis EliveldDAW-FINENZO1:01.8892023511:00.0829.441:00.08
6.Mike StofferWVZ59.1389030411:00.2529.671:00.25
7.Felix BroekhuizenDWK58.4390004391:00.8929.201:00.89
8.Wouter SmeetsWVZ58.7184020931:00.9229.451:00.92
9.Richard BlankDe Dolfijn1:00.9272000851:01.23FJ 129.971:01.23
10.Yaïr WildeboerTriVia1:03.6588060091:01.23FJ 229.331:01.23
11.Jeroen EggeraatDe Columbiaan1:01.2992021271:02.2031.051:02.20
11.Niels van PolanenDe Columbiaan1:01.7991018091:02.2030.331:02.20
13.Martijn SmeetsWVZ1:00.8081015551:02.3930.221:02.39
14.Pieter SchootsDAW-FINENZO1:01.5587029791:03.0730.581:03.07
15.Raoul EngelenburgDe Dolfijn1:03.8889008431:03.1230.751:03.12
16.Nick van GemertDWK1:02.4689009431:03.7930.761:03.79
17.Jordi DijkhuisDe Dinkel1:02.7391004831:04.0731.241:04.07
18.Bas BraunTriVia1:05.8291065451:04.9830.951:04.98
19.Dirk VogelsZeester Meerval1:06.1893024271:05.0931.451:05.09
20.Erik SchröderTriVia1:06.1084020251:06.3132.661:06.31
21.Bart van 't LandTriVia1:04.3689065631:06.5731.551:06.57
22.Joost SchasfoortDe Dinkel1:16.4290026491:06.9032.551:06.90
23.Jeffrey ThijssenZeester Meerval1:06.2094004451:08.2732.631:08.27
24.Ivar van GinkelDWKNT94000251:09.3533.821:09.35
25.Frank RikhofDe Dinkel1:06.5888028511:12.1535.151:12.15
DISMarien WillemeDe Dinkel1:04.6989036231:07.3232.561:07.32
dubbele badkleding
AFGEMJacco DoestDWK1:06.349400711
NGJordy ZuidhoekDe Columbiaan1:06.039201569


<< TOP >>
Programmanr. 4
04.04.2009 - 10:22
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Willemijn KnotDe Dolfijn2:19.5090020102:18.2331.951:07.902:18.23
2.Anja van der HoutDe Dolfijn2:21.5690015982:19.1632.731:08.322:19.16
3.Marion van den BergDWK2:22.4286002722:21.4834.001:09.361:45.022:21.48
4.Lona KroeseDe Dolfijn2:23.9387023822:22.4933.401:08.932:22.49
5.Miranda NijenhuisDe Columbiaan2:18.6292040762:22.6732.591:08.832:22.67
6.Silke Oude WeerninkDe Dinkel2:26.7690028542:23.7433.501:10.111:46.702:23.74
7.Mirthe LanfermeijerTriVia2:26.2194000742:24.5334.301:10.741:47.802:24.53
8.Inge ArtsZeester Meerval2:26.8692030762:25.3234.351:10.722:25.32
9.Rieneke SchinkelDWK2:26.6283017562:26.3233.491:09.922:26.32
10.Eeke van der WalTriVia2:27.6690041502:27.3335.001:12.332:27.33
11.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan2:27.2884021542:29.3334.821:12.771:50.862:29.33
12.Loes ZanderinkDe Dinkel2:37.5488050062:32.6034.891:13.732:32.60
13.Jolijn van ValkengoedWVZ2:28.3681015162:33.7236.061:14.911:54.382:33.72
14.Ellen van de VeldeWVZ2:32.7882016922:34.3835.481:13.942:34.38
15.Marianne vd PollDAW-FINENZO2:37.4989033522:35.7035.911:15.561:56.122:35.70
16.Iris BergDe Columbiaan2:41.4795007882:36.2036.551:16.722:36.20
17.Kim Anne BouwDWK2:32.4190005002:36.5735.021:15.091:55.802:36.57
18.Wieteke ElzingaDAW-FINENZO2:38.2886010382:36.7436.811:16.111:57.132:36.74
19.Elisabeth RivardWVZ2:34.7496002442:37.0836.081:16.181:37.282:37.08
20.Cyril LandstraZeester Meerval2:32.0293057222:38.6836.081:15.992:38.68
21.Edith van den ElzenZeester Meerval2:59.8093020182:41.0638.021:18.242:00.082:41.06
22.Lisa KosterDAW-FINENZO2:37.0494016822:44.4138.111:19.712:44.41
23.Monique BruinsTriViaNT85004942:52.4837.871:20.072:52.48
NGClaudia HoltermanDe Dinkel2:20.988100650


<< TOP >>
Programmanr. 5
04.04.2009 - 10:33
Jongens, 200m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Damon PeperkampDe Dinkel2:05.1395011012:06.9629.261:01.802:06.96
2.Ties ElzermanDe Dolfijn2:14.5595021632:10.8929.661:02.431:36.502:10.89
3.Jurian BeukersWVZ2:14.4695013272:13.9830.421:04.262:13.98
4.Greg l' AmiDe Columbiaan2:14.1496001012:15.2129.981:03.881:38.992:15.21
5.Guus van StiphoutZeester Meerval2:17.7495010812:16.8430.801:04.842:16.84
6.Karst BoersmaDe Dinkel2:22.1596008492:17.4032.261:07.952:17.40
7.Yoran KlosDe Dinkel2:21.4296004812:17.4531.821:07.621:43.792:17.45
8.Felix GeenenDAW-FINENZO2:19.7095010852:18.6231.251:06.461:43.152:18.62
9.Klaas SchouteDAW-FINENZO2:19.1395008912:19.7230.481:04.861:41.362:19.72
10.Anthony LubbersDe Dolfijn2:19.4295011512:20.9630.661:06.152:20.96
11.Timo van der EndeWVZ2:21.3196019792:21.2131.871:07.762:21.21
12.Ruben RozeboomTriVia2:24.8395003232:21.4432.121:08.181:44.712:21.44
13.Tom PorteTriVia2:28.0295020172:21.6931.891:08.431:46.632:21.69
14.Robin van der VoortDe Columbiaan2:26.0295012152:22.4931.561:08.011:46.242:22.49
15.Stanley KlerksWVZ2:25.4696008092:23.2033.831:10.562:23.20
16.Max GuthmanDe Dolfijn2:12.8296033172:24.4831.011:07.332:24.48
17.Thomas LeeuwisDWK2:24.6496017432:25.0932.271:09.611:47.662:25.09
18.Rowdy SpaltmanDAW-FINENZO2:24.6995017472:26.0732.921:10.572:26.07
19.Maarten RottierTriVia2:32.5396006572:30.9133.501:12.101:52.242:30.91
20.Dave EdelaarDe ColumbiaanNT95016472:32.3633.351:12.652:32.36
21.Rick van der LeeZeester Meerval2:39.9595040332:33.1234.421:12.801:52.902:33.12
22.Quinn MasseeDWK2:30.2995015212:35.7333.291:12.802:35.73
23.Niek de BrabanderDWK2:36.4595020712:36.1235.721:15.522:36.12
AFGEMAndy OnderstalDe Dolfijn2:12.829504889


<< TOP >>
Programmanr. 6
04.04.2009 - 10:43
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Esmée BosDWK1:13.3096006621:10.421:10.42
2.Macy OortwijnDWK1:11.6595007221:10.941:10.94
3.Esmee VermeulenDe Dolfijn1:16.6896006781:11.371:11.37
4.Anouk FriemanTriVia1:13.6295023901:11.551:11.55
5.Liset JansenDe Columbiaan1:14.2895004181:11.681:11.68
6.Loes WesterhofDe Dinkel1:12.5795027521:11.691:11.69
7.Lotte LangenhoffZeester Meerval1:11.8296025801:12.011:12.01
8.Nicole BennisWVZ1:13.7796004701:12.311:12.31
9.Kimberly RibberinkDe Dinkel1:19.8995016541:12.611:12.61
10.Rosanne PadtDAW-FINENZO1:13.3295015821:14.371:14.37
11.Liselotte MulderDe Columbiaan1:14.7895034721:14.431:14.43
12.Laura van DaalenDe Columbiaan1:17.8495034741:14.901:14.90
13.Nikey van de WeteringZeester Meerval1:15.8695003361:14.961:14.96
14.Maxime VerschuurDe Dolfijn1:33.8595008041:15.081:15.08
15.Joëll KempersDe Dinkel1:17.7695031061:15.301:15.30
16.Mandy VerhageDAW-FINENZO1:15.4495013821:15.311:15.31
17.Annika ArvinDe Dolfijn1:26.2095000081:15.551:15.55
18.Sanne van EsWVZ1:18.5496004041:15.571:15.57
19.Esther HulsingTriVia1:15.7396010801:16.101:16.10
20.Maud HoofsWVZ1:15.4195012061:16.221:16.22
21.Marit VisscherDAW-FINENZO1:17.7696000041:16.361:16.36
22.Esma van VonderenZeester Meerval1:15.9495011121:16.651:16.65
23.Denise van LeeuwenDWK1:16.9895016721:17.141:17.14
24.Ilse van RijssenTriVia1:27.2496016001:23.091:23.09


<< TOP >>
Programmanr. 7
04.04.2009 - 10:50
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tim van DeutekomDWK58.97910045958.3226.1158.32
2.Nick HessingDe Dolfijn1:04.1691037531:01.8828.331:01.88
3.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:02.5491030631:02.0728.071:02.07
4.Jos de GraafDWK1:00.1691060951:02.4528.511:02.45
5.Chris van VlietTriVia1:02.0891024251:02.6928.861:02.69
6.Hans Peter HartogDAW-FINENZO1:03.0391008591:02.7829.021:02.78
7.Thom de BoerDAW-FINENZO1:03.2191001811:03.1529.361:03.15
8.Jorick HendriksenDe Columbiaan1:03.0091008951:03.2228.801:03.22
9.Nick OortwijnDWK1:02.8692044471:03.2529.011:03.25
10.Bryan MannaartWVZ1:03.5391015331:03.3729.001:03.37
11.Rense LoohuisDe Dinkel1:06.1091014771:03.6329.601:03.63
12.Marciano LynchWVZ1:05.3294018931:04.0429.621:04.04
13.Thom van de WeteringZeester Meerval1:05.7191025511:05.1231.361:05.12
14.Demi de RooijDAW-FINENZO1:05.4091056071:05.1729.921:05.17
15.Oscar SondermeijerDe Columbiaan1:08.9991040451:05.2429.461:05.24
16.Ward van RijssenTriVia1:07.6792048411:06.2830.351:06.28
17.Jordy ZuidhoekDe ColumbiaanNT92015691:07.3229.601:07.32
18.Mike LiefhebberWVZ1:04.4391045431:07.6528.471:07.65
19.Jelger RietveldTriVia1:12.1792011091:10.6031.511:10.60
20.Lorenzo PeperkampDe Dinkel1:09.6096008471:11.5032.801:11.50
21.Tommy PosselDe Dolfijn1:15.1891042351:14.6632.381:14.66
22.Dennis TimmermanDe Dinkel1:19.0192036111:15.2934.511:15.29


<< TOP >>
Programmanr. 8
04.04.2009 - 10:57
Dames, 200m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Tessa BrouwerDe Dolfijn2:08.6891055482:06.2928.731:00.281:33.172:06.29
2.Mariël BorgerinkDe Dinkel2:09.1792001422:07.8830.351:02.981:35.862:07.88
3.Stephanie JanssenZeester Meerval2:08.1891014502:09.2130.141:02.531:35.712:09.21
4.Géke HeinsbroekWVZ2:11.0093003122:10.5130.261:04.291:37.862:10.51
5.Kelly de JongDe Dolfijn2:14.1991014742:10.7629.861:37.202:10.76
6.Britt BakkerDe Dolfijn2:17.4891000942:12.7330.731:03.891:37.892:12.73
7.Cynthia van BeusekomTriVia2:19.7095001342:14.6430.601:04.951:40.262:14.64
8.Yvette de GierDe Columbiaan2:17.9794021242:15.1131.081:05.182:15.11
9.Maaike VoorenDAW-FINENZO2:11.4291033242:15.21FJ 131.311:05.332:15.21
10.Marleen BraakhuisDe Dinkel2:12.8693048502:15.21FJ 231.201:05.382:15.21
11.Chantalle van der FluitDAW-FINENZO2:20.2792064062:16.0231.011:05.381:40.872:16.02
12.Sophie SollieZeester Meerval2:16.7594001402:16.1731.691:05.911:41.342:16.17
13.Karlijn HoogstedeZeester Meerval2:23.0294048002:17.8031.101:06.001:42.452:17.80
14.Lonne DijkhuisDe Dinkel2:18.2394000302:17.9231.211:05.912:17.92
15.Tessa VreeburgDe Columbiaan2:13.6991033582:19.2332.951:08.502:19.23
16.Rianne ZeegersDWK2:16.2091036342:19.6930.511:05.091:41.742:19.69
17.Jara SchmidtDe Columbiaan2:16.3094050622:19.8932.921:08.771:45.092:19.89
18.Carina KleesWVZ2:25.2096026802:20.7432.131:07.572:20.74
19.Davina van PergeDAW-FINENZO2:20.2595037862:21.1732.541:08.291:45.462:21.17
20.Natasha BosmaDWK2:19.8993001122:21.8033.371:09.051:45.612:21.80
21.Isabelle MassarWVZ2:18.2191020342:23.7231.081:07.112:23.72
22.Grace VrielingTriVia2:26.2294016242:28.2032.221:10.042:28.20
23.Iris KoolDWK2:31.8293004282:35.4533.901:13.182:35.45
24.Imke OddingTriVia2:34.7795013262:40.9534.232:40.95


<< TOP >>
Programmanr. 9
04.04.2009 - 11:07
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Raymond van de MerweWVZ2:02.2386020772:04.8227.6059.171:31.642:04.82
2.Felix BroekhuizenDWK2:08.1290004392:06.5628.311:00.301:33.152:06.56
3.Devi WolthuizenTriVia2:13.7887038872:12.0928.501:01.942:12.09
4.Hugo BregmanWVZ2:13.0058000692:12.4029.721:04.152:12.40
5.Danny van ZoenDe Dolfijn2:15.2984026772:12.8628.761:02.131:37.022:12.86
6.Niels van PolanenDe Columbiaan2:08.8291018092:12.9430.161:04.611:39.162:12.94
7.Dennis EliveldDAW-FINENZO2:21.2092023512:16.3830.621:05.312:16.38
8.Joost KrommenhoekDe Dolfijn2:13.9884012932:16.6929.521:04.622:16.69
9.Jordi DijkhuisDe Dinkel2:18.6591004832:16.7029.841:04.761:40.602:16.70
10.Erik SchröderTriVia2:17.8684020252:17.8530.321:06.751:42.862:17.85
11.Olaf AchterbergDWK2:19.4990000112:18.0429.541:05.101:41.422:18.04
12.Raoul EngelenburgDe Dolfijn2:27.0389008432:21.1431.541:07.301:43.952:21.14
13.Jeroen EggeraatDe Columbiaan2:16.7292021272:21.2030.431:06.341:43.292:21.20
14.Alex GoeyenbierWVZ2:23.7087045092:21.5529.401:03.742:21.55
15.Arjan BaronDAW-FINENZO2:21.5191000672:23.9130.821:07.142:23.91
16.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel2:28.7691026512:25.8731.411:08.371:46.802:25.87
17.Patrick MolenkampDAW-FINENZO2:38.2588024272:29.9631.831:09.661:49.612:29.96
NGBas BraunTriVia2:33.299106545

BMFloor VerhaarDWK2:11.8290046032:09.2328.831:01.541:35.332:09.23


<< TOP >>
Programmanr. 10
04.04.2009 - 11:17
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lenneke van SchaikDe Dolfijn1:00.3886031241:01.0828.561:01.08
2.Jolijn van ValkengoedWVZ59.9881015161:03.6429.731:03.64
3.Willemijn KnotDe Dolfijn1:02.8090020101:04.4929.981:04.49
4.Marina ScheepbouwerDe Columbiaan1:03.0584021541:05.3330.581:05.33
5.Anouk ElzermanDe Dolfijn1:09.3290059141:06.3930.951:06.39
6.Silke Oude WeerninkDe Dinkel1:05.4890028541:06.4430.831:06.44
7.Marlies ReindersDe Dinkel1:05.6586029761:08.3031.861:08.30
8.Lona KroeseDe Dolfijn1:07.5787023821:08.6431.771:08.64
9.Melissa ZwaanDAW-FINENZO1:09.9291036661:09.6131.891:09.61
10.Miranda NijenhuisDe Columbiaan1:06.5992040761:09.7532.131:09.75
11.Rosanne SchoonbeekTriVia1:10.7794026921:10.0432.861:10.04
12.Marion van den BergDWK1:13.5386002721:11.2633.601:11.26
13.Anique WillemeDe Dinkel1:09.9886041061:11.4832.401:11.48
14.Carolien StuutTriVia1:09.0187040141:12.3733.301:12.37
15.Irene TeuferDAW-FINENZO1:10.4096023401:12.4132.981:12.41
16.Laura van der HuchtWVZNT93064241:12.6033.001:12.60
17.Monique BruinsTriVia1:12.3985004941:12.7232.011:12.72
18.Kim Anne BouwDWK1:12.7490005001:12.8333.601:12.83
19.Suzanne KonstDe Dinkel1:12.7290050941:13.1833.611:13.18
20.Natasja BoersDe Columbiaan1:20.6595015601:13.7433.561:13.74
21.Nikey van de WeteringZeester MeervalNT95003361:13.8134.731:13.81
22.Lisa van den EngWVZ1:14.0396020701:14.0434.321:14.04
23.Monique van VlietTriVia1:17.0789044101:15.1133.451:15.11
24.Inger WoutersWVZ1:08.7689048261:15.3233.611:15.32
25.Judith VosZeester Meerval1:22.8395021401:18.0836.331:18.08
26.Daphne RoubosDe Columbiaan1:16.1390031881:19.1734.611:19.17
27.Rianne BurgersDWK1:22.5492003521:24.4037.741:24.40
28.Juliette van den BergZeester Meerval1:26.8596012861:24.4238.891:24.42
29.Sarah van BeijsterveldtZeester Meerval1:27.1095015521:26.3037.521:26.30
NGLisa KosterDAW-FINENZO1:18.159401682
NGJuliette van LatumZeester Meerval1:22.809600924


<< TOP >>
Programmanr. 11
04.04.2009 - 11:26
Jongens, 50m vlinderslag
2-startsregel
Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Floris KotterinkWVZ33.08980019933.07
2.Tom LaarhuisDe Dinkel34.55980030935.46
3.Lars van der VeldenDAW-FINENZO36.53980017536.11
4.Krijn de KievitWVZ36.67970027736.67
5.Mart KortmanDe Dinkel38.55980035737.39
6.Sook WillemsenDWK38.62980091737.40FJ 1
7.Toby van WijngaardenWVZ39.07970059137.40FJ 2
8.Fedde BeukersDe Dinkel39.57970100737.40FJ 3
9.Sam HeckDe Columbiaan37.22970077938.35
10.Anis el BachaouiDe Dolfijn39.92970209339.21
11.Navin KeizerDe Dolfijn37.85970133739.32
12.Mike FraanjeDWK38.03970184739.34
13.Nino SielingDWK39.98970184539.41
14.Calvin JongeleenDe Columbiaan40.43980013940.94
15.Thijs van WieringenDe Columbiaan39.51990057741.28
16.Reijer BoodtDe Dolfijn44.61990100143.07
17.Thomas HaneveldDAW-FINENZO44.95980163143.48
18.Maurits de BruijnDAW-FINENZO44.92970091744.10
19.Maarten BonnemaTriVia46.05980004745.31
20.Sergio JansenTriVia57.73980149950.65
21.Jelle RoordaTriVia49.60970327950.92


<< TOP >>
Programmanr. 12
04.04.2009 - 11:31
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Lisanne van AvezaathTriVia1:13.7197013041:11.851:11.85
2.Annelotte MulderDe Columbiaan1:17.3597013481:17.501:17.50
3.Laura WillemsenDWK1:21.6197001681:18.431:18.43
4.Kim VisserWVZ1:23.3797025161:20.691:20.69
5.Bernice DijkhuisTriVia1:23.1398000841:21.261:21.26
6.Anouk KnippersDe Dinkel1:24.1397006021:21.451:21.45
7.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:21.1098000681:21.651:21.65
8.Judith KluitmanDe Dinkel1:26.5897005981:21.951:21.95
9.Anouk van NellestijnDWK1:19.9098003661:22.071:22.07
10.Elise van ManenDe Columbiaan1:22.2798016761:22.691:22.69
11.Freeke den DulkDe Columbiaan1:24.1397005381:23.201:23.20
12.Rosanne LeeuwisDWK1:25.3398019741:23.701:23.70
13.Marieke TienstraTriVia1:26.0699003021:24.791:24.79
14.Elles TijinkDe Dinkel1:25.7398004081:24.861:24.86
15.Robin PameijerDe Dolfijn1:27.1097019781:25.011:25.01
16.Yasmin EsserZeester Meerval1:27.2197039241:25.541:25.54
17.Nacinda PaapWVZ1:26.7997016841:26.261:26.26
18.Moesha WartesDe Dolfijn1:35.3299017241:26.731:26.73
19.Yvanna ZuurveldDAW-FINENZO1:29.8597029981:28.261:28.26
20.Sofie NooijenZeester Meerval1:33.0297020921:28.781:28.78
21.Brighid van UffelenWVZ1:26.8998003101:29.951:29.95
22.Anne HoevenaarsZeester Meerval1:34.5797007781:30.531:30.53
DISMirl de BoerDAW-FINENZO1:19.029700468AA
DISSilke JonkDAW-FINENZO1:31.4898020421:29.64RH1:29.64


<< TOP >>
Programmanr. 13
04.04.2009 - 11:39
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Philippe RivardWVZ1:11.2493012091:07.2331.601:07.23
2.Jens BakkerDe Dolfijn1:06.8793000211:07.7832.751:07.78
2.Roy SmeengeTriVia1:07.1793055571:07.7832.301:07.78
4.Jelle DerksenDWK1:06.4194000171:08.0431.031:08.04
5.Olav van der WalTriVia1:13.5493033991:11.5733.261:11.57
6.Mart de BoerDAW-FINENZO1:11.2993035891:12.9733.911:12.97
7.Jacko van der MeerDWK1:11.5194023471:13.7034.761:13.70
8.Jorrick DruyvenDAW-FINENZO1:14.9494005071:14.3935.321:14.39
9.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn1:14.4793029031:14.5635.371:14.56
10.Ben van WestenbergDe Dinkel1:13.6494008731:14.6035.141:14.60
11.Jonathan CassutoDe Columbiaan1:14.6693007291:15.2235.371:15.22
12.Joey StokxDAW-FINENZO1:19.4493012511:15.6535.461:15.65
13.Ivar van GinkelDWKNT94000251:15.8135.281:15.81
14.Wessel de JongWVZ1:17.3993002291:19.1736.911:19.17
15.Jacques JournéeDe Dinkel1:20.9894005131:19.5136.731:19.51
16.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn1:23.6693017351:21.03FJ 138.041:21.03
17.Olivier NassWVZ1:20.9994029331:21.03FJ 238.501:21.03
18.Sibrand RinzemaDe Columbiaan1:20.7693032691:22.3838.541:22.38
19.Geert Jan RozeboomTriVia1:24.4895003251:25.9340.461:25.93
20.Mart Oude WeerninkDe Dinkel1:27.6493003931:26.5440.471:26.54
AFGEMMichiel BouwDWK1:11.489400009
NGWessel SuykerlandDe Columbiaan1:26.009301097


<< TOP >>
Programmanr. 14
04.04.2009 - 11:46
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kira ToussaintDe Dolfijn1:02.9994009901:02.9530.731:02.95
2.Sylvia DikTriVia1:06.7795010641:05.611:05.61
3.Tamara van VlietDe Columbiaan1:07.6294035621:06.2731.851:06.27
4.Tania JacobsDe Columbiaan1:10.1394008641:09.2433.171:09.24
5.Tamara BoeffDe Columbiaan1:09.0093019301:09.6734.231:09.67
6.Parand ZarekianiDe Dolfijn1:11.1794021501:09.6833.161:09.68
7.Noortje TimmermanDe Dinkel1:10.3595010881:09.9233.331:09.92
8.Manon van StrienWVZ1:12.6194007701:10.4534.391:10.45
9.Eefje SubrotoWVZ1:10.6694007661:10.8034.441:10.80
10.Marloes ErkensDWK1:09.3393002341:11.1434.481:11.14
11.Karlijn HoogstedeZeester Meerval1:12.4694048001:11.6635.421:11.66
12.Maud HesselinkDe Dinkel1:11.6094008541:11.9234.571:11.92
13.Jamie de JongDe Dolfijn1:12.2993008981:12.3634.651:12.36
14.Lotte LangenhoffZeester Meerval1:12.2596025801:12.8335.191:12.83
15.Veronique van der VeldeDe Dinkel1:14.7696017401:12.9535.871:12.95
16.Sharona MlcochDAW-FINENZO1:13.6194061781:13.131:13.13
17.Tessa van der AaDWK1:10.6093021101:13.4434.721:13.44
18.Jeanine BurgersDWK1:13.1294018621:13.6835.611:13.68
19.Cyril LandstraZeester Meerval1:10.3393057221:14.8937.131:14.89
20.Naomi TouréTriVia1:14.4194016281:15.1636.321:15.16
21.Lisa WitvlietWVZ1:17.5094039801:15.5336.681:15.53
22.Danielle de GrootDAW-FINENZO1:13.9893038681:16.6037.631:16.60
23.Loes WielinkTriVia1:18.9594039601:18.9137.891:18.91


<< TOP >>
Programmanr. 15
04.04.2009 - 11:53
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jan KerstenDe Columbiaan22.70860156123.33
2.Jeroen StuutTriVia23.50880331523.82
3.Arjan AssinkWVZ23.93860006924.12
4.Wouter SmeetsWVZ23.17840209324.22
5.Yaïr WildeboerTriVia25.30880600924.36
6.Danny van ZoenDe Dolfijn24.36840267724.39
7.Merijn EllenkampDWK23.63850069124.67
8.Nick van GemertDWK24.53890094324.88
9.Thomas KerstenWVZ25.12900151524.89
10.Martijn SmeetsWVZ24.23810155525.00
11.Pieter SchootsDAW-FINENZO24.35870297925.02
12.Bart van 't LandTriVia24.76890656325.17
13.Sjoerd ZanderinkDe Dinkel24.95910265125.18
14.Dennis EliveldDAW-FINENZO25.36920235125.27
15.Erik TalmaTriVia25.54890310725.32
16.Frank RikhofDe Dinkel25.32880285125.36
17.Joost KrommenhoekDe Dolfijn25.54840129325.43
18.Vince PolakDe Columbiaan25.42890527725.95
19.Jorick HendriksenDe ColumbiaanNT910089526.03
20.Raoul EngelenburgDe Dolfijn25.94890084326.26
21.Thierry van de SpekDe Columbiaan26.02890296926.42
22.Marien WillemeDe Dinkel26.63890362326.45
23.Nick OortwijnDWKNT920444726.56
24.Jeffrey ThijssenZeester Meerval26.16940044526.76
25.Tom van de KampDWK26.60910115327.83
25.Pim SollieZeester Meerval27.82920123327.83
27.Joost SchasfoortDe Dinkel28.18900264928.26
28.Thijs van GalenZeester Meerval33.22960202137.45


<< TOP >>
Programmanr. 16
04.04.2009 - 11:58
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Moniek NijhuisDe Dolfijn30.24880318831.08
2.Ellen van de VeldeWVZ33.01820169233.59
3.Anouk ElzermanDe Dolfijn33.05900591433.72
4.Loes ZanderinkDe Dinkel31.76880500634.09
5.Anja van der HoutDe Dolfijn36.57900159834.61
6.Miranda NijenhuisDe Columbiaan33.99920407634.89
7.Karin HiddingDe Dinkel33.09840097035.10
8.Marijke MonsmaDWK34.96850210035.90
9.Daphne RoubosDe Columbiaan33.96900318835.99
10.Mirthe LanfermeijerTriVia36.00940007436.34
11.Nikki HabersZeester Meerval37.07960059436.95
12.Myrna SchasfoortDe Dinkel36.38930066837.38
13.Inger WoutersWVZ34.75890482637.52
14.Carolien StuutTriVia37.65870401437.61
15.Irene TeuferDAW-FINENZO38.58960234037.78
16.Edith van den ElzenZeester Meerval37.36930201837.80
17.Monique PronkWVZ37.22880352837.95
18.Wieteke ElzingaDAW-FINENZO38.52860103837.98
19.Leonie LomanDe Dinkel39.82920113238.97
20.Anke JonkerDe Dolfijn39.40890696639.08
21.Lisa van CasterenZeester Meerval40.15940355239.72
22.Sanne van der MeerDe Columbiaan40.60960164839.92
23.Dieuwertje JorinkDAW-FINENZO40.92930230640.00
24.Anoeska van de KraatsDWK40.58970128440.25
25.Kimberly GrünewaldTriVia40.06900668040.26
26.Monique van VlietTriVia41.28890441040.42
27.Esther WagelaarDWK40.95930341841.38
28.Marloes ResinkDWK43.45900307841.60
29.Iris BergDe Columbiaan43.29950078841.82


<< TOP >>
Programmanr. 17
04.04.2009 - 12:05
Jongens, 100m wisselslagJunioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Damon PeperkampDe Dinkel1:08.7395011011:06.701:06.70
2.Ties ElzermanDe Dolfijn1:33.5695021631:08.291:08.29
3.Max GuthmanDe Dolfijn1:11.5096033171:12.411:12.41
4.Klaas SchouteDAW-FINENZO1:12.4495008911:12.671:12.67
5.Anthony LubbersDe Dolfijn1:28.5095011511:13.081:13.08
6.Ruben RozeboomTriVia1:17.4795003231:13.291:13.29
7.Jurian BeukersWVZ1:20.4895013271:13.591:13.59
8.Greg l' AmiDe Columbiaan1:14.8296001011:13.931:13.93
9.Yoran KlosDe Dinkel1:14.1696004811:14.281:14.28
10.Stanley KlerksWVZ1:16.3496008091:14.751:14.75
11.Guus van StiphoutZeester Meerval1:18.4295010811:14.841:14.84
12.Felix GeenenDAW-FINENZO1:17.2595010851:15.231:15.23
13.Maarten RottierTriVia1:18.1696006571:15.411:15.41
14.Karst BoersmaDe Dinkel1:16.7096008491:15.811:15.81
15.Timo van der EndeWVZ1:15.5696019791:15.921:15.92
16.Thomas LeeuwisDWK1:17.1596017431:16.391:16.39
17.Robin van der VoortDe Columbiaan1:15.7495012151:16.661:16.66
18.Dave EdelaarDe ColumbiaanNT95016471:20.481:20.48
19.Rick van der LeeZeester Meerval1:48.8895040331:20.901:20.90
20.Rowdy SpaltmanDAW-FINENZO1:21.1595017471:22.071:22.07
21.Casper de BruinZeester Meerval1:31.5196020191:23.921:23.92
22.Niek de BrabanderDWK1:22.5895020711:24.511:24.51
23.Jurre StammesDWK1:35.2097018431:33.621:33.62
DISMilan GrünewaldTriVia1:09.3895007571:07.25SK1:07.25
AFGEMAndy OnderstalDe Dolfijn1:11.509504889


<< TOP >>
Programmanr. 18
04.04.2009 - 12:12
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Esmee VermeulenDe Dolfijn2:07.4296006782:07.0829.511:01.672:07.08
2.Carien van der SchaafDe Dinkel2:13.0695001682:12.0830.761:03.882:12.08
3.Macy OortwijnDWK2:10.6295007222:12.7229.961:04.111:38.892:12.72
4.Liset JansenDe Columbiaan2:19.8495004182:14.8530.811:05.021:39.772:14.85
5.Anouk FriemanTriVia2:19.0295023902:15.0130.591:04.911:40.512:15.01
6.Brenda ZwarthoedDAW-FINENZO2:15.1796049382:15.1030.351:04.541:40.292:15.10
7.Mandy VerhageDAW-FINENZO2:18.1195013822:16.6431.391:06.002:16.64
8.Esmée BosDWK2:19.3296006622:18.2532.111:07.822:18.25
9.Esther HulsingTriVia2:23.9996010802:18.6331.931:07.591:43.342:18.63
10.Sabine KoudijsWVZ2:19.7295000242:19.0631.721:06.762:19.06
11.Loes WesterhofDe Dinkel2:20.9095027522:19.9531.411:07.791:44.832:19.95
12.Maud HoofsWVZ2:20.7495012062:19.9932.021:08.362:19.99
13.Esma van VonderenZeester Meerval2:21.8895011122:20.6931.541:07.412:20.69
14.Laura van DaalenDe Columbiaan2:24.1595034742:20.7931.821:07.702:20.79
15.Maxime VerschuurDe Dolfijn2:19.3595008042:21.9832.241:07.581:44.732:21.98
16.Sanne van EsWVZ2:22.3096004042:23.5032.201:08.651:46.402:23.50
16.Joëll KempersDe Dinkel2:25.8295031062:23.5032.301:09.332:23.50
18.Annika ArvinDe Dolfijn2:20.2595000082:23.6033.511:10.852:23.60
19.Natasja BoersDe ColumbiaanNT95015602:23.9333.361:09.982:23.93
20.Janine HuizelingTriVia2:28.8396015982:23.9932.931:09.902:23.99
21.Denise van LeeuwenDWK2:28.5095016722:25.2434.701:12.051:49.012:25.24
22.Nikey van de WeteringZeester Meerval2:24.6095003362:25.3534.451:11.641:48.722:25.35
23.Rosanne PadtDAW-FINENZO2:20.4395015822:30.4631.211:08.361:48.402:30.46
24.Judith VosZeester Meerval2:36.4795021402:31.2035.291:13.261:51.572:31.20


<< TOP >>
Programmanr. 19
04.04.2009 - 12:23
Jongens, 200m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Bryan MannaartWVZ1:56.6891015331:55.0726.5255.211:25.211:55.07
2.Nick HessingDe Dolfijn1:58.8991037531:56.8027.0757.361:56.80
3.Tim van DeutekomDWK1:57.6691004591:57.2426.8157.491:57.24
4.Hans Peter HartogDAW-FINENZO1:58.5691008591:58.7227.7157.901:28.631:58.72
5.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:59.4791030631:59.7127.5658.181:59.71
6.Jos de GraafDWK1:59.0291060951:59.9127.9959.291:29.731:59.91
7.Chris van VlietTriVia1:55.9891024252:00.9426.5456.932:00.94
8.Oscar SondermeijerDe Columbiaan2:01.0691040452:01.4428.761:00.211:30.972:01.44
9.Rense LoohuisDe Dinkel2:04.0491014772:01.63FJ 127.8059.102:01.63
10.Jordy ZuidhoekDe ColumbiaanNT92015692:01.63FJ 228.741:00.582:01.63
11.Demi de RooijDAW-FINENZO2:00.9191056072:01.6526.8958.331:29.772:01.65
12.Marciano LynchWVZ2:00.3194018932:02.7528.181:00.182:02.75
13.Jelle BlokWVZ2:09.0492051792:05.4827.9159.662:05.48
14.Ward van RijssenTriVia2:07.8992048412:06.2028.771:00.401:33.282:06.20
15.Dirk VogelsZeester Meerval2:09.2693024272:06.3128.991:00.871:33.582:06.31
16.Pim KienhuisDe Dinkel2:00.2193002632:06.5529.051:01.641:34.182:06.55
17.Johan VeenstraDWK2:04.2692013332:07.5328.3959.951:33.112:07.53
18.Stefan van BeelenDe Columbiaan2:09.7392000512:07.7629.231:01.222:07.76
19.Thom van de WeteringZeester Meerval2:20.5791025512:08.4030.951:04.661:36.632:08.40
20.Tommy PosselDe Dolfijn2:12.9691042352:10.0529.151:02.181:35.642:10.05
21.Thom de BoerDAW-FINENZO2:01.0691001812:12.9127.061:02.642:12.91
22.Dennis TimmermanDe Dinkel2:15.5992036112:17.0631.101:06.371:41.882:17.06
23.Jelger RietveldTriVia2:15.2692011092:17.3230.541:05.072:17.32
24.Pim SollieZeester Meerval2:18.2792012332:22.9731.351:07.272:22.97


<< TOP >>
Programmanr. 20
04.04.2009 - 12:32
Dames, 100m vlinderslagSenioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Kelly de JongDe Dolfijn1:02.6191014741:02.0128.751:02.01
2.Tessa BrouwerDe Dolfijn1:04.2491055481:03.6329.431:03.63
3.Stephanie JanssenZeester Meerval1:05.1691014501:04.9429.841:04.94
4.Inge ArtsZeester Meerval1:04.7992030761:06.6730.541:06.67
5.Mariël BorgerinkDe Dinkel1:10.0292001421:07.7731.871:07.77
6.Géke HeinsbroekWVZ1:08.0293003121:09.6732.731:09.67
7.Cynthia van BeusekomTriVia1:12.9095001341:10.4132.101:10.41
8.Chantalle van der FluitDAW-FINENZO1:11.0192064061:10.5731.601:10.57
9.Kyra RietveldTriVia1:11.8793006241:10.5831.691:10.58
10.Jara SchmidtDe Columbiaan1:10.9494050621:10.6732.671:10.67
11.Sophie SollieZeester Meerval1:07.6094001401:10.9032.761:10.90
12.Britt BakkerDe Dolfijn1:10.0991000941:11.1833.141:11.18
13.Maaike VoorenDAW-FINENZO1:08.9591033241:11.3833.631:11.38
14.Marleen BraakhuisDe Dinkel1:10.5193048501:11.4433.781:11.44
15.Tessa VreeburgDe Columbiaan1:09.3291033581:13.4033.301:13.40
16.Yvette de GierDe Columbiaan1:13.0294021241:13.8033.881:13.80
17.Isabelle MassarWVZ1:13.3991020341:14.0532.981:14.05
18.Daniëlle HolsDWK1:14.4391045881:15.6034.331:15.60
19.Amanda ImmerzeelWVZ1:17.2295015341:16.7234.431:16.72
20.Karlijn HassinkDe Dinkel1:15.4193037581:17.1033.981:17.10
21.Grace VrielingTriVia1:19.7594016241:21.3735.421:21.37
22.Natasha BosmaDWK1:19.3893001121:22.7338.001:22.73
23.Diane SchoenmakerDWK1:20.7395029201:23.5737.861:23.57
24.Davina van PergeDAW-FINENZO1:27.6395037861:30.3239.591:30.32


<< TOP >>
Programmanr. 21
04.04.2009 - 12:39
Heren, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.WVZ 1WVZ3:46.183:50.31
Mike Stoffer
Thijs van Valkengoed
89
83
29.391:00.21Raymond van de Merwe
Wouter Smeets
86
84
2.DWK 1DWK3:51.253:58.18
Merijn Ellenkamp
Nick van Gemert
85
89
27.61
32.03
58.33
1:08.62
Felix Broekhuizen
Olaf Achterberg
90
90
26.57
25.28
58.19
53.04
3.De Dolfijn 1De Dolfijn3:59.913:59.95
Henk van Niejenhuis
Danny van Zoen
89
84
29.0058.80Joost Krommenhoek
Richard Blank
84
72
4.De Columbiaan 1De Columbiaan3:54.894:00.12
Jan Kersten
Sander Beekman
86
91
28.4957.25Niels van Polanen
Oscar Sondermeijer
91
91
5.TriVia 1TriVia3:55.954:00.29
Devi Wolthuizen
Erik Talma
87
89
29.381:00.82Jeroen Stuut
Bart van 't Land
88
89
6.De Dinkel 1De Dinkel4:00.694:01.33
Rense Loohuis
Sjoerd Zanderink
91
91
29.811:00.12
1:06.90
Jordi Dijkhuis
Frank Rikhof
91
88
59.56
54.75
7.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO4:10.024:14.71
Pieter Schoots
Patrick Molenkamp
87
88
31.501:04.42Arjan Baron
Thom de Boer
91
91


<< TOP >>
Programmanr. 22
04.04.2009 - 12:44
Dames, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.De Dolfijn 1De Dolfijn8:25.698:19.66
Lona Kroese
Moniek Nijhuis
Willemijn Knot
Lenneke van Schaik
87
88
90
86
28.831:00.492:04.502:04.50
2.De Dinkel 1De Dinkel8:33.458:36.65
Silke Oude Weernink
Marlies Reinders
Carien van der Schaaf
Mariël Borgerink
90
86
95
92
28.58
28.87
30.30
29.32
1:00.33
1:01.34
1:04.04
1:01.82
1:32.83
1:34.75
1:38.29
1:35.38
2:05.24
2:09.71
2:13.00
2:08.70
2:05.24
2:09.71
2:13.00
2:08.70
3.De Columbiaan 1De Columbiaan8:51.818:49.70
Tania Jacobs
Miranda Nijenhuis
Tamara van Vliet
Eline Boers
94
92
94
91
31.411:06.541:42.742:17.972:17.97
4.TriVia 1TriVia8:55.448:55.46
Eeke van der Wal
Rosanne Schoonbeek
Mirthe Lanfermeijer
Sylvia Dik
90
94
94
95
30.541:04.252:14.712:14.71
5.DAW-FINENZO 1DAW-FINENZO8:48.758:58.48
Marianne vd Poll
Melissa Zwaan
Sharona Mlcoch
Maaike Vooren
89
91
94
91
29.951:03.512:12.802:12.80
6.DWK 1DWK8:54.249:01.16
Marion van den Berg
Kim Anne Bouw
Rianne Zeegers
Rieneke Schinkel
86
90
91
83
29.231:01.072:07.422:07.42
7.WVZ 1WVZ8:54.749:10.58
Jolijn van Valkengoed
Elisabeth Rivard
Sabine Koudijs
Géke Heinsbroek
81
96
95
93
29.791:02.88
1:08.28
1:08.65
1:04.86
2:10.41
2:25.24
2:22.23
2:12.70
2:10.41
2:25.24
2:22.23
2:12.70