competitie deel 4
Tilburg (NED),    15.3.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eiffel 1                      Eiffel Swimmers PSV    7:38.39            7:48.21           
        Steven Nonnekes, 90                        Tommie Kerstens, 88
        John Verhagen, 92                          Yulian Kostov, 89
            26.25    55.26  1:55.70  7:48.21

  2. Eiffel 2                      Eiffel Swimmers PSV    8:09.39            8:09.80           
        Dennis Overhage, 90                        Johnno Smulders, 92
        Sil Hoving, 91                             Lars v.d. Heijden, 90
            27.10    57.16  2:00.51  8:09.80

  3. TRB/RES 1                     TRB/RES                8:09.69            8:14.90           
        Ian van der Hulst, 84                      Rik Bakker, 91
        Tim van Doesburg, 88                       Joey van Doesburg, 87
            28.03    59.14  2:05.90  8:14.90

  4. De Stormvogel 1               De Stormvogel          8:22.19            8:28.66           
        Sander v. Nieuwenhuyzen, 91                Eelco van Gemert, 72
        Jan Brink, 62                              Martijn Mechielsen, 90
            27.78    59.63  2:08.62  8:28.66

  5. TRB/RES 2                     TRB/RES                8:41.94            8:38.99           
        Jeroen van Erve, 90                        Robin van Gulik, 90
        Enzo Diependaal, 92                        Jeroen Bonten, 88
            29.52  1:03.10  2:12.22  8:38.99




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van Leeuwen             Eiffel Swimmers PSV      36.28 9701762      34.54           
  2. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV      35.01 9700490      34.59           
  3. Paulien Koenen                TRB/RES                  36.70 9701856      34.95           
  4. Rigt van der Woude            De Stormvogel            42.77 9703998      38.48           
  5. Amber Rommelse                Eiffel Swimmers PSV      40.80 9702562      39.27           
  6. Romy van Herk                 Eiffel Swimmers PSV      40.46 9702552      40.26           
  7. Rebecca Fairley               Eiffel Swimmers PSV      48.38 9702736      41.02           
  8. Jill van der Jagt             Eiffel Swimmers PSV      44.21 9700910      41.63           
  9. Sarinah Leenheer              De Stormvogel            43.24 9703066      41.89           
 10. Bente Gerits                  Eiffel Swimmers PSV      41.71 9702052      42.48           
 11. Maaike Zandberg               TRB/RES                  46.37 9901138      44.62           
 12. Lisan Tjioe                   TRB/RES                  46.07 9800736      45.53           
 13. Ilona van Ginneken            TRB/RES                  48.58 9801580      48.08           
 14. Daniek Peppenster             TRB/RES                  49.78 9702916      48.39           
 15. Carina Spronk                 TRB/RES                  50.87 9702382      51.29           
 16. Amy van Delft                 TRB/RES                  51.39 9802450      51.53           
AFGE Demi van der Werf             De Stormvogel            38.89 9701860                      
  NG Mara van Loon                 Eiffel Swimmers PSV      41.58 9703122                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonathan Davidse              De Stormvogel          1:14.14 9702473    1:10.20           
            33.42  1:10.20
  2. Stefan Hoekstra               TRB/RES                1:14.58 9700223    1:13.26           
            34.92  1:13.26
  3. Ruben Schellekens             TRB/RES                1:16.71 9702747    1:16.40           
            35.99  1:16.40
  4. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:17.38 9801259    1:19.19           
            38.00  1:19.19
  5. Timo van Lint                 Eiffel Swimmers PSV    1:19.26 9801785    1:19.42           
            38.31  1:19.42
  6. Marcoen Smits                 Eiffel Swimmers PSV    1:27.06 9900815    1:21.31           
            38.88  1:21.31
  7. Stijn Simons                  Eiffel Swimmers PSV    1:30.24 9900813    1:26.88           
            41.38  1:26.88
  8. Rick van den Boer             TRB/RES                1:27.71 9700413    1:27.04           
            39.86  1:27.04
  9. Lars Hurks                    TRB/RES                1:37.36 9901667    1:39.06           
            43.88  1:39.06
 10. Kjell Vissers                 TRB/RES                1:57.63 9801753    1:51.14           
            51.50  1:51.14
 11. Noël Heidt                    TRB/RES                1:52.21 9900391    1:54.92           
            50.74  1:54.92
AFGE Wouter Stap                   De Stormvogel          1:10.42 9700935                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 400m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Smulders                  TRB/RES                5:02.22 9501248    4:50.65           
            31.31  1:06.08  2:20.80  4:50.65
  2. Madelon Schellekens           TRB/RES                5:18.63 9501888    5:08.68           
            32.40  1:08.68  2:26.07  5:08.68
  3. Sanne Ter Burg                Eiffel Swimmers PSV    5:20.21 9501058    5:08.91           
            35.79  1:14.61  2:33.84  5:08.91
  4. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV    5:18.00 9601816    5:10.00           
            34.62  1:12.56  2:32.12  5:10.00
  5. Mariska van Leeuwen           Eiffel Swimmers PSV    5:24.57 9503780    5:13.00           
            35.26  1:14.20  2:34.36  5:13.00
  6. Madelon van Dam               Eiffel Swimmers PSV    5:28.16 9601624    5:13.33           
            34.96  1:14.18  2:34.13  5:13.33
  7. Savannah Leenheer             De Stormvogel          6:23.41 9603072    5:14.85           
            34.57  1:13.76  2:34.82  5:14.85
  8. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    5:12.65 9504730    5:15.08           
            34.20  1:12.36  2:33.36  5:15.08
  9. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV    5:18.84 9500754    5:21.48           
            35.41  1:14.29  2:34.41  5:21.48
 10. Demi van der Werf             De Stormvogel               NT 9701860    5:21.86           
            36.73  1:17.20  2:40.02  5:21.86
 11. Femke van Hest                TRB/RES                5:31.65 9604294    5:22.42           
            35.20  1:14.13  2:34.98  5:22.42
 12. Indy Diependaal               TRB/RES                5:33.76 9504976    5:25.07           
            35.38  1:16.20  2:39.28  5:25.07
 13. Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV    5:23.39 9501372    5:29.84           
            35.43  1:15.68  2:40.20  5:29.84
AFGE Tulany de Wilde               De Stormvogel          6:04.94 9601002                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    1:19.12 9601007    1:21.40           
            38.08  1:21.40
  2. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV    1:26.43 9500769    1:23.82           
            39.17  1:23.82
  3. Bart Gubbels                  TRB/RES                1:27.23 9602015    1:25.48           
            39.41  1:25.48
  4. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:27.13 9601459    1:28.88           
            42.46  1:28.88
  5. Levy Kort                     De Stormvogel          1:28.44 9600583    1:30.34           
            42.34  1:30.34
  6. Peter Rietveld                TRB/RES                1:36.48 9601081    1:32.20           
            43.51  1:32.20
  7. Tom Donders                   TRB/RES                1:42.79 9603677    1:37.06           
            44.36  1:37.06
  8. Wouter Stap                   De Stormvogel               NT 9700935    1:38.67           
            46.47  1:38.67
  9. Koen van den Boer             TRB/RES                1:41.69 9600429    1:42.70           
            49.34  1:42.70
 10. Martijn Bolkenbaas            TRB/RES                1:49.00 9602651    1:43.40           
            49.64  1:43.40
  NG Marc Tromp                    Eiffel Swimmers PSV    1:24.53 9502151                      
  NG Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV    1:22.20 9600427                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Hendrikx             Eiffel Swimmers PSV    2:27.42 9303186    2:25.92           
            32.74  1:10.06  2:25.92
  2. Judith Stap                   De Stormvogel          2:25.35 9302702    2:28.96           
            32.31  1:09.97  2:28.96
  3. Manon Minneboo                De Stormvogel          2:42.62 9301548    2:35.74           
            33.27  1:12.61  2:35.74
  4. Roos van Esch                 TRB/RES                2:27.25 8200468    2:36.20           
            34.20  1:13.02  2:36.20
  5. Michelle de Bruijn            TRB/RES                2:59.76 9503090    2:39.26           
            32.70  1:12.02  2:39.26
  6. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV    2:39.06 9107994    2:47.04           
            33.48  1:12.92  2:47.04
  7. Suzan van Boxtel              TRB/RES                2:47.64 9402578    2:48.40           
            35.70  1:18.29  2:48.40
  8. Anne van Vroonhoven           Eiffel Swimmers PSV    2:45.24 9204124    2:50.15           
            36.01  1:19.01  2:50.15
  9. Yvette Bouthoorn              TRB/RES                3:24.91 9007992    3:15.84           
            37.29  1:28.10  3:15.84
  NG Merel van der Ent             De Stormvogel               NT 9303976                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yulian Kostov                 Eiffel Swimmers PSV    1:08.61 8906593    1:00.88           
            30.56  1:00.88
  2. Lars v.d. Heijden             Eiffel Swimmers PSV    1:04.62 9005167    1:04.86           
            31.89  1:04.86
  3. Robin van Gulik               TRB/RES                1:06.65 9001061    1:05.10           
            30.84  1:05.10
  4. Eelco van Gemert              De Stormvogel          1:04.51 7200299    1:05.86           
            32.06  1:05.86
  5. Jan Brink                     De Stormvogel          1:05.65 6200091    1:06.06           
          1:06.06
  6. Jasper Rouwendal              De Stormvogel          1:12.89 9006069    1:06.82           
            33.29  1:06.82
  7. Daan van Erp                  TRB/RES                1:09.83 8903833    1:08.12           
            33.37  1:08.12
  8. Jeroen van Erve               TRB/RES                1:10.39 9005917    1:08.38           
            33.87  1:08.38
  9. Pepijn Smits                  Eiffel Swimmers PSV    1:14.57 9600691    1:16.81           
            37.66  1:16.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristel Doreleijers           Eiffel Swimmers PSV    2:42.40 9302568    2:41.00           
            36.16  1:16.80  2:41.00
  2. Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV    2:42.09 9302484    2:47.74           
            36.38  1:18.92  2:47.74
  3. Merel van der Ent             De Stormvogel               NT 9303976    2:58.31           
            39.38  1:24.18  2:58.31
  4. Pascalle Rovers               TRB/RES                3:03.20 9301064    2:59.24           
            39.39  1:24.53  2:59.24
  5. Dashney Verweij               TRB/RES                3:08.94 9403916    3:02.08           
            39.15  1:25.08  3:02.08
  6. Kelly Mekes                   TRB/RES                3:08.59 9402724    3:06.67           
            41.46  1:28.31  3:06.67
  7. Anniek Minderhoud             De Stormvogel          3:02.26 9302698    3:12.11           
            42.87  1:31.16  3:12.11
  8. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                3:21.91 9506214    3:18.23           
            43.16  1:33.36  3:18.23
  9. Ingrid Bakker                 TRB/RES                3:29.08 9302872    3:30.92           
            44.40  1:38.56  3:30.92
AFGE Amira Fathi                   De Stormvogel          2:56.25 9402974                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV    1:05.07 9302125    1:04.38           
            30.91  1:04.38
  2. Frans Slaats                  Eiffel Swimmers PSV    1:05.35 9300461    1:05.20           
            31.02  1:05.20
  3. Yannick Mol                   De Stormvogel          1:08.27 9302899    1:07.65           
            32.91  1:07.65
  4. Ruud van Heerbeek             Eiffel Swimmers PSV    1:09.61 9301769    1:08.12           
            33.14  1:08.12
  5. Thomas Rietveld               TRB/RES                1:12.87 9401803    1:10.16           
            34.14  1:10.16
  6. Rick Hoekstra                 TRB/RES                1:14.45 9501437    1:11.71           
            34.39  1:11.71
  7. Tian Tjioe                    TRB/RES                1:16.35 9306093    1:11.96           
            34.18  1:11.96
  8. Pedro Mol                     De Stormvogel          1:18.20 9600581    1:18.02           
            38.48  1:18.02
  9. Bjorge Janssen                TRB/RES                1:19.04 9302171    1:20.88           
            38.24  1:20.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marceline de Cloe             TRB/RES                2:34.27 9602050    2:27.55           
            33.56  1:11.52  2:27.55
  2. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV    2:29.37 9307612    2:28.95           
            34.82  1:12.67  2:28.95
  3. Noortje van den Boom          Eiffel Swimmers PSV    2:34.48 9400574    2:32.19           
            35.59  1:13.72  2:32.19
  4. Louise van de Meer            TRB/RES                2:47.76 9504198    2:41.02           
            35.19  1:15.84  2:41.02
  5. Jaimy Kort                    De Stormvogel          2:43.52 9205654    2:42.04           
            38.06  1:19.07  2:42.04
  6. Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV    2:27.57 9102428    2:46.49           
            36.41  1:17.89  2:46.49
  7. Danique van Peenen            De Stormvogel          2:53.45 9202888    2:50.14           
            39.67  1:22.33  2:50.14
  8. Liliane Solé                  De Stormvogel          3:10.90 9206088    3:00.04           
            41.29  1:27.08  3:00.04
  9. Daphne Verstijnen             TRB/RES                3:00.92 9603844    3:01.26           
            44.10  1:29.39  3:01.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV      54.51 9103947      54.78           
            26.22    54.78
  2. Rik Bakker                    TRB/RES                  56.82 9104625      56.34           
            27.30    56.34
  3. Sander v. Nieuwenhuyzen       De Stormvogel            55.17 9104257      57.00           
            26.70    57.00
  4. Date v.d. Zaag                Eiffel Swimmers PSV      55.98 9403919      59.08           
            27.81    59.08
  5. Enzo Diependaal               TRB/RES                  58.57 9206691      59.52           
            28.23    59.52
  6. Daan Koudijs                  TRB/RES                1:01.62 9204721      59.59           
            29.18    59.59
  7. Stefan Roovers                De Stormvogel            58.74 9102753    1:00.62           
            29.27  1:00.62
  8. Mitchell Verburg              Eiffel Swimmers PSV    1:01.34 9400277    1:01.44           
            29.15  1:01.44
  9. Matti de Bruijn               TRB/RES                1:00.02 9305071    1:01.86           
            29.23  1:01.86
 10. Emiel van Avezaath            TRB/RES                1:05.83 9203261    1:04.80           
            30.37  1:04.80
 11. Christiaan Peppenster         TRB/RES                1:06.00 9207007    1:05.93           
            31.22  1:05.93
 12. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      59.56 9201621    1:12.32           
            32.87  1:12.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Minneboo                De Stormvogel            26.60 9301548      27.05           
  2. Marjolijn Wuisman             TRB/RES                  27.27 8604202      27.26           
  3. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV      27.64 8907234      27.70           
  4. Merel van der Ent             De Stormvogel            27.42 9303976      28.11           
  5. Linda Weekers                 Eiffel Swimmers PSV      27.81 9004184      28.15           
  6. Pauline van Dam               Eiffel Swimmers PSV      28.96 9304422      28.32           
  7. Maike op het Veld             TRB/RES                  27.82 8703046      28.86           
  8. Nikita Kruis                  De Stormvogel            28.86 8902486      29.11           
  9. Jannemieke van Avezaath       TRB/RES                  29.46 8900132      29.94           
 10. Eveline van Avezaath          TRB/RES                  33.08 8700108      33.57           
 11. Angela Mekes                  TRB/RES                  35.54 9006924      35.64           
 12. Vivianne van Avezaath         TRB/RES                  35.41 9105646      35.76           
 13. Britt van Diessen             TRB/RES                  37.25 8900900      37.64           
 14. Valérie Obbens                TRB/RES                  38.03 9108150      38.06           
 15. Monique Melief                TRB/RES                  38.86 8201110      38.86           
  NG Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV      29.05 8700196                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Steven Nonnekes               Eiffel Swimmers PSV    2:14.67 9003749    2:10.69           
            28.29  2:10.69
  2. John Verhagen                 Eiffel Swimmers PSV    2:08.54 9205325    2:12.91           
            28.88  2:12.91
  3. Joey van Doesburg             TRB/RES                2:13.32 8700735    2:16.45           
            28.61  2:16.45
  4. Tommie Kerstens               Eiffel Swimmers PSV    2:17.97 8801817    2:17.71           
            28.06  2:17.71
  5. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    2:19.18 9202675    2:20.54           
            28.92  2:20.54
  6. Martijn Mechielsen            De Stormvogel          2:23.79 9001933    2:21.04           
            29.58  2:21.04
  7. Robin van Gulik               TRB/RES                2:23.64 9001061    2:24.79           
            29.61  2:24.79
  8. Jasper Rouwendal              De Stormvogel          2:22.56 9006069    2:26.72           
            30.65  2:26.72
  9. Jan Brink                     De Stormvogel          2:25.73 6200091    2:32.62           
            33.52  2:32.62
 10. Jeroen van Erve               TRB/RES                2:33.36 9005917    2:32.74           
            32.21  2:32.74
  NG Jeroen Bonten                 TRB/RES                2:26.73 8800377                      

  BM Thomas Priems                 TRB/RES                2:31.14 8602467    2:25.52           
            30.20  2:25.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van Leeuwen             Eiffel Swimmers PSV    1:08.70 9701762    1:07.23           
            32.51  1:07.23
  2. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV    1:08.96 9700490    1:08.30           
            33.24  1:08.30
  3. Paulien Koenen                TRB/RES                1:08.23 9701856    1:09.23           
            33.04  1:09.23
  4. Amber Rommelse                Eiffel Swimmers PSV    1:14.40 9702562    1:12.16           
            34.40  1:12.16
  5. Bente Gerits                  Eiffel Swimmers PSV    1:14.04 9702052    1:12.68           
            34.74  1:12.68
  6. Rebecca Fairley               Eiffel Swimmers PSV    1:18.75 9702736    1:14.53           
            36.05  1:14.53
  7. Jill van der Jagt             Eiffel Swimmers PSV    1:15.93 9700910    1:15.36           
            35.74  1:15.36
  8. Rigt van der Woude            De Stormvogel          1:24.31 9703998    1:17.98           
            36.54  1:17.98
  9. Romy van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    1:16.36 9702552    1:18.16           
            37.39  1:18.16
 10. Daniek Peppenster             TRB/RES                1:19.89 9702916    1:19.09           
            37.50  1:19.09
 11. Steffi Kieboom                TRB/RES                1:24.86 9701620    1:21.26 FJ 1      
            38.73  1:21.26
 12. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          1:26.29 9703066    1:21.26 FJ 2      
            39.35  1:21.26
 13. Maaike Zandberg               TRB/RES                1:22.23 9901138    1:23.60           
            39.10  1:23.60
 14. Anne Snoeren                  TRB/RES                1:28.29 9800914    1:27.94           
          1:27.94
 15. Anouk Haans                   TRB/RES                1:34.10 9803740    1:31.06           
            42.47  1:31.06
 16. Cynthia van den Broek         TRB/RES                1:34.11 9901338    1:31.67           
            42.48  1:31.67
 17. Baukje van Hest               TRB/RES                1:36.85 9901340    1:41.72           
            46.17  1:41.72
AFGE Demi van der Werf             De Stormvogel          1:11.21 9701860                      
  NG Mara van Loon                 Eiffel Swimmers PSV    1:15.26 9703122                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Hoekstra               TRB/RES                  39.55 9700223      37.93           
  2. Jonathan Davidse              De Stormvogel            38.65 9702473      39.02           
  3. Ruben Schellekens             TRB/RES                  40.10 9702747      39.85           
  4. Kalle van Gemert              De Stormvogel            40.05 9801259      40.24           
  5. Marcoen Smits                 Eiffel Swimmers PSV      46.88 9900815      43.38           
  6. Stijn Simons                  Eiffel Swimmers PSV      48.32 9900813      47.69           
  7. Timo van Lint                 Eiffel Swimmers PSV      56.57 9801785      49.57           
  8. Rick van den Boer             TRB/RES                  52.39 9700413      55.10           
  9. Lars Hurks                    TRB/RES                  59.51 9901667    1:01.89           
 10. Noël Heidt                    TRB/RES                1:10.87 9900391    1:09.11           
 11. Kjell Vissers                 TRB/RES                1:15.57 9801753    1:10.96           
AFGE Wouter Stap                   De Stormvogel            36.48 9700935                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel          1:18.58 9603072    1:19.10           
            37.39  1:19.10
  2. Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV    1:22.06 9500430    1:22.51           
            38.82  1:22.51
  3. Mariska van Leeuwen           Eiffel Swimmers PSV    1:25.27 9503780    1:24.82           
            40.24  1:24.82
  4. Kim Smulders                  TRB/RES                1:23.32 9501248    1:25.20           
            39.49  1:25.20
  5. Sanne Ter Burg                Eiffel Swimmers PSV    1:26.01 9501058    1:26.13           
            40.82  1:26.13
  6. Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV    1:23.67 9501372    1:26.24           
            39.86  1:26.24
  7. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:24.90 9504730    1:27.22           
            40.56  1:27.22
  8. Indy Diependaal               TRB/RES                1:28.73 9504976    1:27.28           
            40.87  1:27.28
  9. Madelon van Dam               Eiffel Swimmers PSV    1:35.51 9601624    1:27.36           
            42.00  1:27.36
 10. Demi van der Werf             De Stormvogel               NT 9701860    1:29.47           
            42.55  1:29.47
 11. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV    1:32.30 9601816    1:32.42           
            43.32  1:32.42
 12. Femke van Hest                TRB/RES                1:31.06 9604294    1:32.47           
            43.21  1:32.47
 13. Madelon Schellekens           TRB/RES                1:30.43 9501888    1:33.96           
          1:33.96
 14. Anastasia Novikova            TRB/RES                1:38.47 9604996    1:35.80           
            43.76  1:35.80
 15. Kimberly van der Smissen      TRB/RES                1:42.04 9504987    1:39.36           
            46.11  1:39.36
 16. Martine Janssens              TRB/RES                1:45.64 9506218    1:40.54           
            46.39  1:40.54
AFGE Tulany de Wilde               De Stormvogel          1:23.89 9601002                      
  NG Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV    1:26.43 9500754                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 400m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    4:43.84 9601007    4:34.89           
            32.02  1:06.45  2:15.48  4:34.89
  2. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV    4:36.51 9500769    4:35.16           
            30.38  1:03.78  2:13.98  4:35.16
  3. Pepijn Smits                  Eiffel Swimmers PSV    4:56.88 9600691    4:58.32           
            33.22  1:09.44  2:25.75  4:58.32
  4. Peter Rietveld                TRB/RES                5:11.04 9601081    5:01.22           
            32.90  1:10.46  2:27.83  5:01.22
  5. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    5:12.38 9601459    5:01.85           
            37.09  1:16.05  2:33.60  5:01.85
  6. Levy Kort                     De Stormvogel          5:10.23 9600583    5:04.75           
            33.65  1:11.54  2:29.86  5:04.75
  7. Bart Gubbels                  TRB/RES                5:47.46 9602015    5:29.10           
            35.95  1:15.82  2:38.86  5:29.10
  8. Wouter Stap                   De Stormvogel               NT 9700935    5:37.86           
            37.84  5:37.86
  NG Marc Tromp                    Eiffel Swimmers PSV    5:50.32 9502151                      
  NG Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV    4:49.91 9600427                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel          2:19.82 9302702    2:27.60           
            32.14  2:27.60
  2. Manon Minneboo                De Stormvogel          2:26.57 9301548    2:27.70           
            31.64  2:27.70
  3. Linda Weekers                 Eiffel Swimmers PSV    2:27.73 9004184    2:29.49           
            32.64  2:29.49
  4. Michelle de Bruijn            TRB/RES                2:36.30 9503090    2:34.67           
            32.02  2:34.67
  5. Marjolijn Wuisman             TRB/RES                2:35.00 8604202    2:35.26           
            32.12  2:35.26
  6. Nilshaira Isenia              Eiffel Swimmers PSV    2:35.58 8907234    2:35.48           
            31.87  2:35.48
  7. Maike op het Veld             TRB/RES                2:34.07 8703046    2:38.14           
            34.05  2:38.14
  8. Roos van Esch                 TRB/RES                2:33.76 8200468    2:40.54           
            34.23  2:40.54
  9. Nikita Kruis                  De Stormvogel          2:41.22 8902486    2:42.62           
            34.78  2:42.62
 10. Jannemieke van Avezaath       TRB/RES                2:47.38 8900132    2:47.13           
            33.86  2:47.13
  NG Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV    2:38.29 8700196                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yulian Kostov                 Eiffel Swimmers PSV      25.20 8906593      23.90           
  2. Steven Nonnekes               Eiffel Swimmers PSV      23.80 9003749      24.19           
  3. Tommie Kerstens               Eiffel Swimmers PSV      24.64 8801817      24.60           
  4. John Verhagen                 Eiffel Swimmers PSV      24.20 9205325      24.89           
  5. Dennis Overhage               Eiffel Swimmers PSV      25.95 9002223      25.83           
  6. Martijn Mechielsen            De Stormvogel            25.53 9001933      25.86           
  7. Lars v.d. Heijden             Eiffel Swimmers PSV      25.56 9005167      25.92           
  8. Robin van Gulik               TRB/RES                  26.03 9001061      26.32           
  9. Jeroen Bonten                 TRB/RES                  25.87 8800377      26.39           
 10. Eelco van Gemert              De Stormvogel            26.00 7200299      26.42           
 11. Daan van Erp                  TRB/RES                  26.56 8903833      26.80           
 12. Jasper Rouwendal              De Stormvogel            26.52 9006069      26.88           
 13. Jeroen van Erve               TRB/RES                  27.53 9005917      27.52           
 14. Joris Sauvé                   TRB/RES                  34.30 9006793      34.57           

  BM Thomas Priems                 TRB/RES                  29.62 8602467      26.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van der Ent             De Stormvogel          1:09.92 9303976    1:09.73           
            34.36  1:09.73
  2. Kristel Doreleijers           Eiffel Swimmers PSV    1:09.36 9302568    1:10.97           
            34.54  1:10.97
  3. Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV    1:13.09 9302484    1:13.70           
            34.57  1:13.70
  4. Dashney Verweij               TRB/RES                1:17.20 9403916    1:16.08           
            36.31  1:16.08
  5. Pascalle Rovers               TRB/RES                1:15.66 9301064    1:16.87           
            37.43  1:16.87
  6. Anniek Minderhoud             De Stormvogel          1:15.22 9302698    1:18.15           
            37.89  1:18.15
  7. Kelly Mekes                   TRB/RES                1:21.93 9402724    1:18.48           
            37.36  1:18.48
  8. Marleen Bakker                TRB/RES                1:17.00 9302874    1:18.86           
            38.11  1:18.86
  9. Estee Verdonk                 TRB/RES                1:22.35 9405866    1:25.09           
            41.02  1:25.09
 10. Ingrid Bakker                 TRB/RES                1:26.91 9302872    1:29.77           
            42.76  1:29.77
  NG Amira Fathi                   De Stormvogel          1:24.97 9402974                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud van Heerbeek             Eiffel Swimmers PSV    2:33.91 9301769    2:35.00           
            33.91  1:12.59  2:35.00
  2. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV         NT 9302125    2:41.60           
            36.39  1:17.45  2:41.60
  3. Yannick Mol                   De Stormvogel          2:46.44 9302899    2:43.39           
            36.42  1:18.86  2:43.39
  4. Rick Hoekstra                 TRB/RES                2:50.36 9501437    2:44.27           
            38.31  1:20.82  2:44.27
  5. Frans Slaats                  Eiffel Swimmers PSV         NT 9300461    2:45.10           
            35.76  1:17.16  2:45.10
  6. Wiebe van de Rijt             TRB/RES                3:01.80 9400931    2:58.57           
            39.49  1:26.17  2:58.57
  7. Thomas Rietveld               TRB/RES                3:12.86 9401803    3:00.68           
            40.65  1:26.75  3:00.68
  8. Tian Tjioe                    TRB/RES                3:08.48 9306093    3:08.72           
            40.26  1:26.87  3:08.72
  9. Bjorge Janssen                TRB/RES                3:18.42 9302171    3:15.38           
            43.12  1:32.51  3:15.38
 DIS Pedro Mol                     De Stormvogel               NT 9600581    3:14.10           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            45.74  1:36.52  3:14.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV      59.29 9107994    1:00.58           
            29.37  1:00.58
  2. Pauline van Dam               Eiffel Swimmers PSV    1:00.31 9304422    1:00.60           
            29.57  1:00.60
  3. Noortje van den Boom          Eiffel Swimmers PSV    1:01.64 9400574    1:01.78           
            29.68  1:01.78
  4. Marceline de Cloe             TRB/RES                1:04.23 9602050    1:03.65           
            30.61  1:03.65
  5. Louise van de Meer            TRB/RES                1:04.24 9504198    1:03.95           
            30.02  1:03.95
  6. Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV    1:02.58 9307612    1:04.79           
            30.06  1:04.79
  7. Yvon Vromans                  TRB/RES                1:08.41 9205576    1:08.62 FJ 1      
            32.30  1:08.62
  8. Jaimy Kort                    De Stormvogel          1:05.81 9205654    1:08.62 FJ 2      
            32.23  1:08.62
  9. Liliane Solé                  De Stormvogel          1:07.68 9206088    1:09.88           
            33.90  1:09.88
 10. Danique van Peenen            De Stormvogel          1:09.91 9202888    1:10.54           
            33.39  1:10.54
 11. Amy Kieboom                   TRB/RES                1:13.20 9502580    1:11.12           
            33.30  1:11.12
 12. Renate Peppenster             TRB/RES                1:12.45 9604298    1:11.13           
            34.06  1:11.13
 13. Veerle Sauvé                  TRB/RES                1:13.42 9304400    1:13.02           
            34.36  1:13.02
 14. Renske Zandberg               TRB/RES                1:18.12 9604832    1:15.70           
            35.50  1:15.70
 15. Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV    1:01.64 9102428    1:16.30           
            35.93  1:16.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Date v.d. Zaag                Eiffel Swimmers PSV    2:13.95 9403919    2:13.60           
            30.48  1:03.69  2:13.60
  2. Stefan Roovers                De Stormvogel          2:22.49 9102753    2:19.40           
            32.56  1:07.71  2:19.40
  3. Mitchell Verburg              Eiffel Swimmers PSV    2:23.53 9400277    2:22.68           
            33.06  1:09.08  2:22.68
  4. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    2:33.55 9201621    2:25.13           
            33.80  1:10.48  2:25.13
  5. Rik Bakker                    TRB/RES                2:29.76 9104625    2:26.48           
            35.71  1:12.94  2:26.48
  6. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV    2:22.42 9103947    2:27.29           
            34.07  1:10.45  2:27.29
  7. Enzo Diependaal               TRB/RES                2:55.25 9206691    2:34.26           
            36.57  1:16.36  2:34.26
  8. Matti de Bruijn               TRB/RES                2:33.40 9305071    2:34.72           
            35.90  1:15.29  2:34.72
  9. Sander v. Nieuwenhuyzen       De Stormvogel          2:29.49 9104257    2:37.06           
            34.40  1:13.18  2:37.06
 10. Daan Koudijs                  TRB/RES                3:13.92 9204721    2:48.18           
            40.52  1:24.15  2:48.18
 11. Remco Schaap                  TRB/RES                3:01.36 9105717    2:52.88           
            38.25  1:22.28  2:52.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel          1:05.44 9302702    1:08.69           
            33.81  1:08.69
  2. Manon Minneboo                De Stormvogel          1:06.25 9301548    1:08.80           
            33.20  1:08.80
  3. Maike op het Veld             TRB/RES                1:07.59 8703046    1:10.32           
            34.60  1:10.32
  4. Michelle Hendrikx             Eiffel Swimmers PSV    1:13.02 9303186    1:13.37           
            35.95  1:13.37
  5. Marjolijn Wuisman             TRB/RES                1:15.67 8604202    1:13.68           
            37.01  1:13.68
  6. Anne van Vroonhoven           Eiffel Swimmers PSV    1:15.49 9204124    1:16.26           
            37.23  1:16.26
  7. Jannemieke van Avezaath       TRB/RES                1:12.88 8900132    1:16.28           
            36.82  1:16.28
  8. Nikita Kruis                  De Stormvogel          1:15.06 8902486    1:17.67           
            37.68  1:17.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    2:13.78 9202675    2:15.39           
            28.90  1:02.62  2:15.39
  2. Dennis Overhage               Eiffel Swimmers PSV    2:14.64 9002223    2:15.92           
            29.70  1:04.39  2:15.92
  3. Joey van Doesburg             TRB/RES                2:21.36 8700735    2:22.61           
            30.69  1:06.22  2:22.61
  4. Martijn Mechielsen            De Stormvogel               NT 9001933    2:27.16           
            31.73  1:08.46  2:27.16
  5. Jeroen Bonten                 TRB/RES                2:36.05 8800377    2:32.14           
            31.22  1:08.12  2:32.14
  6. Jan Brink                     De Stormvogel          2:42.82 6200091    2:42.13           
            34.38  1:15.38  2:42.13
  7. Daan van Erp                  TRB/RES                2:47.76 8903833    2:44.48           
            33.26  1:13.45  2:44.48
AFGE Eelco van Gemert              De Stormvogel          2:32.89 7200299                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eiffel 1                      Eiffel Swimmers PSV    1:45.65            1:45.66           
        Frans Slaats, 93                           Maurice Soudant, 93
        Date v.d. Zaag, 94                         Ruud van Heerbeek, 93
            26.72  1:45.66

  2. TRB/RES 1                     TRB/RES                1:51.92            1:51.45           
        Peter Rietveld, 96                         Matti de Bruijn, 93
        Thomas Rietveld, 94                        Tian Tjioe, 93
            29.17  1:51.45

  3. Eiffel 2                      Eiffel Swimmers PSV    1:55.74            1:59.01           
        Stef van Zitteren, 96                      Mike van Herk, 96
        Pepijn Smits, 96                           Maarten Brzoskowski, 95
            34.47  1:59.01

  4. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:02.71            2:01.97           
        Yannick Mol, 93                            Levy Kort, 96
        Wouter Stap, 97                            Pedro Mol, 96
            27.58  2:01.97

  5. TRB/RES 2                     TRB/RES                2:01.31            2:03.35           
        Bart Gubbels, 96                           Bjorge Janssen, 93
        Wiebe van de Rijt, 94                      Rick Hoekstra, 95
            31.17  2:03.35




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
15.3.09                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. TRB/RES 1                     TRB/RES                4:48.07            4:51.45           
        Marceline de Cloe, 96                      Michelle de Bruijn, 95
        Kim Smulders, 95                           Louise van de Meer, 95
            33.34  1:08.39  4:51.45

  2. Eiffel 1                      Eiffel Swimmers PSV    4:55.42            5:09.29           
        Madelon van Dam, 96                        Mariska van Leeuwen, 95
        Simone Soudant, 95                         Jeanine Kocken, 96
            37.32  1:16.64  5:09.29

  3. Eiffel 2                      Eiffel Swimmers PSV    5:04.88            5:12.07           
        Sanne Ter Burg, 95                         Laura van Leeuwen, 97
        Tjitske Fetter, 95                         Evelien Schat, 95
            37.00  1:16.48  5:12.07

  4. TRB/RES 2                     TRB/RES                5:18.01            5:25.94           
        Femke van Hest, 96                         Madelon Schellekens, 95
        Indy Diependaal, 95                        Paulien Koenen, 97
            40.51  1:24.94  5:25.94

 DIS De Stormvogel 1               De Stormvogel          5:22.23            5:41.56           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Rigt van der Woude, 97                     Savannah Leenheer, 96
        Demi van der Werf, 97                      Sarinah Leenheer, 97
            43.76  1:32.00  5:41.56




SPLASH Meet Manager 2007Registered to TRB/RES