Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag  Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6 en later
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 28. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en later


Landelijke A competitie - 4
Wapenveld, 14.3.2009


Programmanr. 1
14.3.09 - 14:30
Heren, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt
1.Octopus 1Octopus8:22.89597
Floris MANNI
Remco JORINK
Roald BLOK
Emile MANNI
88
80
93
90
2:05.00
2.Ndd 1Ndd8:27.44581
Hjalmar de RUITER
Kevin ELTINK
Nico CHIAPPERINI
Emil WASSINK
89
91
78
74
2:09.78
3.Aquapoldro 1Aquapoldro8:33.13562
Remco van de BRUINHORST
Andre in het VELD
Stefan KNAPEN
Gijs de ROOIJ
83
58
90
91
2:05.48


<< TOP >>
Programmanr. 2
14.3.09 - 14:40
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Maike BLOM97Ndd38.07319
2.Felicia SWETS98Aquapoldro38.98297
3.Estelle WITTEVEEN97Aquapoldro39.83278
4.Tamara MAASSEN98Aquapoldro39.95276
5.Britt SCHOONHOVEN97Octopus40.73260
6.Carmen ter WEELE98Octopus41.48246
7.Rianne HESSE97Aquapoldro43.30216
8.Marleen BUSSINK97Ndd43.64211
9.Latoya VAN LAAR98Octopus43.82209
10.Lisanne BIJSTERBOSCH97Octopus46.51175
DISLysanne SCHEPPER97Ndd45.36
VH- niet met twee handen gelijktijdig keer- en of eindpunt aangetikt


<< TOP >>
Programmanr. 3
14.3.09 - 14:44
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Axel JULIUS97Octopus1:13.20261
2.Jesse THOMASSEN97Aquapoldro1:13.80255
3.Martin WENDERICH97Aquapoldro1:17.35221
4.Niek HEETHAAR99Aquapoldro1:22.14185
5.Sybren BOOTSMA98Octopus1:25.10166
6.Kelt GARRITSEN98Ndd1:29.02145
7.Jarco van OMMEN98Octopus1:29.53143
8.Bram DENKERS98Ndd1:33.07127
9.Ebel van GEEMEN99Ndd1:33.53125
10.Robin MEIMA99Octopus1:33.95124


<< TOP >>
Programmanr. 4
14.3.09 - 14:49
Meisjes, 400m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Annemarie WORST95Octopus4:39.67642
50m:
100m:

1:05.82
150m:
200m:

2:17.10
250m:
300m:
350m:
400m:

4:39.67
2.Guusje VRIEZE95Ndd4:59.06525
50m:
100m:

1:10.16
150m:
200m:

2:26.19
250m:
300m:
350m:
400m:

4:59.06
3.Cecily SADOWSKI95Aquapoldro5:07.95481
50m:
100m:

1:11.00
150m:
200m:

2:27.95
250m:
300m:
350m:
400m:

5:07.95
4.Romy WORST95Octopus5:23.74414
50m:
100m:

1:17.58
150m:
200m:

2:40.58
250m:
300m:
350m:
400m:

5:23.74
5.Isolde de LOUW95Aquapoldro5:24.10413
50m:
100m:

1:15.80
150m:
200m:

2:39.67
250m:
300m:
350m:
400m:

5:24.10
6.Denise van ARK96Aquapoldro5:26.76403
50m:
100m:

1:13.82
150m:
200m:

2:37.23
250m:
300m:
350m:
400m:

5:26.76
7.Femke de VRIES95Ndd5:35.91371
50m:
100m:

1:19.54
150m:
200m:

2:48.86
250m:
300m:
350m:
400m:

5:35.91
8.Sifra van BOTTENBURG95Octopus5:36.48369
50m:
100m:

1:15.61
150m:
200m:

2:42.30
250m:
300m:
350m:
400m:

5:36.48
9.Sanne NIEUWENHUIS96Ndd5:42.67349
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:42.67
10.Sharon JULIUS96Octopus5:49.20330
50m:
100m:

1:18.92
150m:
200m:

2:49.23
250m:
300m:
350m:
400m:

5:49.20


<< TOP >>
Programmanr. 6
14.3.09 - 15:02
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Jory WILLEMSEN95Octopus1:18.48408
2.Leander HEUVELS95Ndd1:21.20368
3.Jeffry van ZETTEN95Octopus1:28.36286
4.Niels THOMASSEN95Aquapoldro1:28.39285
5.Casper MUSELAERS96Octopus1:29.45275
6.Josha van den ELZEN96Aquapoldro1:29.89271
7.Maikel MIEROP95Ndd1:30.31268
8.Mees LAAR96Ndd1:34.60233
9.Victor WESTHOF95Octopus1:36.54219
10.Pike KIJLSTRA95Aquapoldro1:38.08209


<< TOP >>
Programmanr. 7
14.3.09 - 15:07
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Margot vd KEMP77Ndd2:36.30
2.Sharon GELMERS94Octopus2:38.45
3.Chantal KUIPERS87Ndd2:42.89
4.Anja BOOGAARD84Aquapoldro2:46.95
5.Erika AAN HET ROT90Octopus2:50.73
6.Tara van BOTTENBURG93Octopus2:52.86
7.Inge SCHIMMELPENNINK90Aquapoldro3:02.60
8.Aranka JORINK82Octopus3:04.21
9.Sophie de BEEN94Aquapoldro3:16.36


<< TOP >>
Programmanr. 8
14.3.09 - 15:14
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Emile MANNI90Octopus1:02.48548
2.Hjalmar de RUITER89Ndd1:03.40525
3.Floris MANNI88Octopus1:03.89513
4.Albert van PIEKEREN84Octopus1:06.20461
5.Remco van de BRUINHORST83Aquapoldro1:07.82429
6.Kevin ELTINK91Ndd1:08.14423
7.Stefan KNAPEN90Aquapoldro1:08.23421
8.Martin PAUW78Aquapoldro1:09.02407
9.Stefan van der GRIFT87Octopus1:10.65379FJ 1
10.Nico CHIAPPERINI78Ndd1:10.65379FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 9
14.3.09 - 15:18
Meisjes, 200m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Suzanne BRUMMEL94Octopus2:45.64
2.Malou MEMELINK94Ndd2:54.39
3.Maike BOS93Ndd3:07.42
4.Simone WAANDERS95Octopus3:09.02
5.Esther KUHLMAN96Aquapoldro3:09.32
6.Loranne van KEULEN97Aquapoldro3:09.95
7.Henrieke ten BOKKEL94Ndd3:13.06
8.Anne Marleen van KEULEN94Aquapoldro3:15.34
9.Marijke van de BEEK96Octopus3:23.26
10.Hanneke STEENBERGEN94Octopus3:25.10


<< TOP >>
Programmanr. 11
14.3.09 - 15:26
Jongens, 100m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Marcel van ESSEN94Octopus1:07.37437
2.Mart VRIEZE94Ndd1:08.23421
3.Roald BLOK93Octopus1:08.65413
4.Thomas MEIJER94Aquapoldro1:10.20387
5.Jeroen STAAKMAN94Aquapoldro1:10.86376
6.Nick van de ESSCHERT93Aquapoldro1:10.89375
7.Robin MIEROP93Ndd1:15.61309
8.Ramon WESTHOF93Octopus1:18.08281


<< TOP >>
Programmanr. 12
14.3.09 - 15:30
Dames, 200m rugslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Diede OLDENHAVE92Ndd2:32.58
2.Manon van ESSEN91Octopus2:38.23
3.Anne de VRIES93Ndd2:38.71
4.José ADEMA91Aquapoldro2:43.36
5.Mieke JANSEN92Ndd2:44.58
6.Liselot van der KUIP93Aquapoldro2:45.29
7.Kristel HUISKAMP92Octopus2:45.64
8.Geralde STEENBERGEN92Octopus3:01.55
9.Estelle WITTEVEEN97Aquapoldro3:02.98
10.Vivian RENSHOFF96Octopus3:07.80


<< TOP >>
Programmanr. 13
14.3.09 - 15:37
Jongens, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Maik STEENKAMP91Ndd56.97554
2.Bas EBBERS92Ndd57.39542
3.Alex WENDERICH91Aquapoldro58.39515
4.Alex van der HOEVEN92Ndd58.92501
5.Sjors BOVERHOFF95Octopus1:00.20470
6.Christian RENSHOFF94Octopus1:01.14448
7.Michiel PETERS92Aquapoldro1:01.32444
8.Robbin SCHUCHMANN93Aquapoldro1:03.56399
9.Johan SMIT92Octopus1:07.80329


<< TOP >>
Programmanr. 14
14.3.09 - 15:41
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Sharon GELMERS94Octopus28.37620
2.Chantal KUIPERS87Ndd28.64603
3.Sharon VERSTEGEN90Ndd29.20569
4.Anja BOOGAARD84Aquapoldro30.51498
5.Marileen de REUS82Aquapoldro30.89480
6.Aranka JORINK82Octopus31.17467
7.Tara van BOTTENBURG93Octopus31.45455
8.Miriam VISSERMAN87Octopus31.73443
9.Lisanne KNAPEN93Aquapoldro32.50412


<< TOP >>
Programmanr. 15
14.3.09 - 15:43
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Emile MANNI90Octopus2:20.13
2.Stefan KNAPEN90Aquapoldro2:25.83
3.Hjalmar de RUITER89Ndd2:27.68
4.Gijs de ROOIJ91Aquapoldro2:28.51
5.John EILANDER72Octopus2:29.36
6.Nico CHIAPPERINI78Ndd2:30.67
7.Stefan van der GRIFT87Octopus2:31.57
8.Albert van PIEKEREN84Octopus2:31.82
9.Martin PAUW78Aquapoldro2:33.75


<< TOP >>
Programmanr. 16
14.3.09 - 15:50
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Rianne HESSE97Aquapoldro1:12.63384
2.Maike BLOM97Ndd1:13.23375
3.Britt SCHOONHOVEN97Octopus1:13.53370
4.Lysanne SCHEPPER97Ndd1:17.56315
5.Tamara MAASSEN98Aquapoldro1:17.58315
6.Carmen ter WEELE98Octopus1:18.70302
7.Felicia SWETS98Aquapoldro1:21.42273
8.Marleen BUSSINK97Ndd1:24.29246
9.Latoya VAN LAAR98Octopus1:26.08231
10.Lisanne BIJSTERBOSCH97Octopus1:27.40220


<< TOP >>
Programmanr. 17
14.3.09 - 15:54
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 6 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Niek HEETHAAR99Aquapoldro41.10174
2.Martin WENDERICH97Aquapoldro41.73166
3.Kelt GARRITSEN98Ndd42.73155
4.Axel JULIUS97Octopus43.08151
5.Jesse THOMASSEN97Aquapoldro44.16140
6.Sybren BOOTSMA98Octopus46.98117
7.Jarco van OMMEN98Octopus48.39107
8.Bram DENKERS98Ndd50.0996
9.Ebel van GEEMEN99Ndd53.0281
DISRobin MEIMA99Octopus59.89
VD - Schoolslagbenen gezwommen.


<< TOP >>
Programmanr. 18
14.3.09 - 15:57
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Guusje VRIEZE95Ndd1:21.36520
2.Cecily SADOWSKI95Aquapoldro1:26.12439
3.Annemarie WORST95Octopus1:27.19423
4.Julia MIJNEN96Ndd1:29.59390
5.Sanne NIEUWENHUIS96Ndd1:30.08383
6.Romy WORST95Octopus1:31.13370
7.Isolde de LOUW95Aquapoldro1:31.99360
8.Sharon JULIUS96Octopus1:33.99338
9.Sifra van BOTTENBURG95Octopus1:37.45303
10.Denise van ARK96Aquapoldro1:46.85230


<< TOP >>
Programmanr. 19
14.3.09 - 16:02
Jongens, 400m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Maikel MIEROP95Ndd4:38.31488
50m:
100m:

1:05.52
150m:
200m:

2:17.56
250m:
300m:
350m:
400m:

4:38.31
2.Jeffry van ZETTEN95Octopus4:40.07479
50m:
100m:

1:07.04
150m:
200m:

2:19.73
250m:
300m:
350m:
400m:

4:40.07
3.Niels THOMASSEN95Aquapoldro4:53.26417
50m:
100m:

1:08.89
150m:
200m:

2:23.39
250m:
300m:
350m:
400m:

4:53.26
4.Jory WILLEMSEN95Octopus5:07.23363
50m:
100m:

1:10.45
150m:
200m:

2:31.67
250m:
300m:
350m:
400m:

5:07.23
5.Pike KIJLSTRA95Aquapoldro5:19.21324
50m:
100m:

1:11.76
150m:
200m:

2:33.44
250m:
300m:
350m:
400m:

5:19.21
6.Casper MUSELAERS96Octopus5:19.60322
50m:
100m:

1:13.89
150m:
200m:

2:35.95
250m:
300m:
350m:
400m:

5:19.60
7.Josha van den ELZEN96Aquapoldro5:25.89304
50m:
100m:

1:16.57
150m:
200m:

2:40.20
250m:
300m:
350m:
400m:

5:25.89
8.Victor WESTHOF95Octopus5:30.94290
50m:
100m:

1:16.37
150m:
200m:

2:41.19
250m:
300m:
350m:
400m:

5:30.94
9.Mees LAAR96Ndd5:47.82250
50m:
100m:

1:18.04
150m:
200m:

2:46.23
250m:
300m:
350m:
400m:

5:47.82


<< TOP >>
Programmanr. 21
14.3.09 - 16:16
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Sharon GELMERS94Octopus2:34.56
2.Margot vd KEMP77Ndd2:35.74
3.Erika AAN HET ROT90Octopus2:39.04
4.Sharon VERSTEGEN90Ndd2:41.08
5.Inge SCHIMMELPENNINK90Aquapoldro2:50.45
6.Marileen de REUS82Aquapoldro2:52.86
7.Maike BOS93Ndd2:53.69
8.Aranka JORINK82Octopus2:54.66
9.Lisanne KNAPEN93Aquapoldro3:03.51


<< TOP >>
Programmanr. 22
14.3.09 - 16:23
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Kevin ELTINK91Ndd24.17682
2.Emile MANNI90Octopus25.54578
3.Hjalmar de RUITER89Ndd25.87557FJ 1
4.Remco JORINK80Octopus25.87557FJ 2
5.Martin PAUW78Aquapoldro26.55515
6.Nico CHIAPPERINI78Ndd26.58513
7.John EILANDER72Octopus26.68507
8.Andre in het VELD58Aquapoldro26.81500FJ 1
9.Remco van de BRUINHORST83Aquapoldro26.81500FJ 2
10.Albert van PIEKEREN84Octopus28.54415


<< TOP >>
Programmanr. 23
14.3.09 - 16:26
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Margreet LAAR93Ndd1:09.12599
2.Malou MEMELINK94Ndd1:12.04529
3.Esther KUHLMAN96Aquapoldro1:13.84492
4.Henrieke ten BOKKEL94Ndd1:18.09416
5.Suzanne BRUMMEL94Octopus1:18.67407
6.Simone WAANDERS95Octopus1:21.20370
7.Sophie de BEEN94Aquapoldro1:21.33368
8.Marijke van de BEEK96Octopus1:23.26343
9.Hanneke STEENBERGEN94Octopus1:24.58327
10.Anne Marleen van KEULEN94Aquapoldro1:29.01281


<< TOP >>
Programmanr. 24
14.3.09 - 16:30
Jongens, 200m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Roald BLOK93Octopus2:35.99
2.Marcel van ESSEN94Octopus2:36.98
3.Thomas MEIJER94Aquapoldro2:41.56
4.Mart VRIEZE94Ndd2:58.67
5.Robin MIEROP93Ndd2:59.03
6.Jeroen STAAKMAN94Aquapoldro2:59.07
7.Nick van de ESSCHERT93Aquapoldro3:00.66
8.Ramon WESTHOF93Octopus3:23.98


<< TOP >>
Programmanr. 26
14.3.09 - 16:38
Dames, 100m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Manon van ESSEN91Octopus1:03.10586
2.Mieke JANSEN92Ndd1:05.76518
3.José ADEMA91Aquapoldro1:05.83516
4.Anne de VRIES93Ndd1:06.76495
5.Diede OLDENHAVE92Ndd1:07.02489
6.Kristel HUISKAMP92Octopus1:09.75434
7.Liselot van der KUIP93Aquapoldro1:10.64418
8.Geralde STEENBERGEN92Octopus1:10.79415
9.Vivian RENSHOFF96Octopus1:14.07362
10.Loranne van KEULEN97Aquapoldro1:17.16320


<< TOP >>
Programmanr. 27
14.3.09 - 16:41
Jongens, 200m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Christian RENSHOFF94Octopus2:21.87
2.Alex WENDERICH91Aquapoldro2:25.20
3.Bas EBBERS92Ndd2:25.32
4.Sjors BOVERHOFF95Octopus2:28.33
5.Alex van der HOEVEN92Ndd2:31.57
6.Robbin SCHUCHMANN93Aquapoldro2:35.38
7.Maik STEENKAMP91Ndd2:36.29
8.Michiel PETERS92Aquapoldro2:41.35
9.Johan SMIT92Octopus2:46.82


<< TOP >>
Programmanr. 28
14.3.09 - 16:48
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt50m100m
1.Chantal KUIPERS87Ndd1:07.88633
2.Sharon GELMERS94Octopus1:11.16549
3.Margot vd KEMP77Ndd1:13.22504
4.Anja BOOGAARD84Aquapoldro1:15.76455
5.Erika AAN HET ROT90Octopus1:17.80420
6.Marileen de REUS82Aquapoldro1:18.98402
7.Inge SCHIMMELPENNINK90Aquapoldro1:19.24398
8.Miriam VISSERMAN87Octopus1:22.82348


<< TOP >>
Programmanr. 29
14.3.09 - 16:52
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Emile MANNI90Octopus2:18.53
2.Remco van de BRUINHORST83Aquapoldro2:28.23
3.Emil WASSINK74Ndd2:29.26
4.Floris MANNI88Octopus2:29.53
5.Remco JORINK80Octopus2:33.14
6.Kevin ELTINK91Ndd2:33.42
7.Stefan van der GRIFT87Octopus2:37.50
8.Stefan KNAPEN90Aquapoldro2:37.73
9.Gijs de ROOIJ91Aquapoldro2:38.94


<< TOP >>
Programmanr. 31
14.3.09 - 16:59
Jongens, 4 x 50m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt
1.Octopus 1Octopus1:47.98500
Marcel van ESSEN
Christian RENSHOFF
94
94
27.17Jory WILLEMSEN
Roald BLOK
95
93
2.Aquapoldro 1Aquapoldro1:54.93414
Thomas MEIJER
Nick van de ESSCHERT
94
93
28.56Robbin SCHUCHMANN
Jeroen STAAKMAN
93
94
3.Ndd 1Ndd1:55.48409
Mart VRIEZE
Mees LAAR
94
96
27.89Robin MIEROP
Maikel MIEROP
93
95


<< TOP >>
Programmanr. 32
14.3.09 - 17:02
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt
1.Aquapoldro 1Aquapoldro5:01.19492
Esther KUHLMAN
Cecily SADOWSKI
96
95
1:12.69Isolde de LOUW
Denise van ARK
95
96
2.Octopus 1Octopus5:10.60449
Sifra van BOTTENBURG
Simone WAANDERS
95
95
1:18.92Annemarie WORST
Sharon JULIUS
95
96
3.Ndd 1Ndd5:17.50420
Femke de VRIES
Sanne NIEUWENHUIS
95
96
1:21.38Guusje VRIEZE
Julia MIJNEN
95
96