Nr. 1. Alle, 200m wisselslag  Mix Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Heren, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Alle, 400m vrije slag  Mix Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 800m vrije slag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 8. Jongens, 800m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 9. Meisjes, 1500m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 1500m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 11. Dames, 2000m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 2000m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


LAC 3e ronde
Zaandam, 1.3.2009


Programmanr. 1
01.03.2009 - 13:00
200m wisselslagMix Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brian, OTJESZv Aquarius3:35.5599011353:32.55
50m:49.1649.16200m:3:32.552:43.39
2.Barry, van ENGELDORPZv Aquarius3:45.4199000893:43.29
50m:52.8952.89200m:3:43.292:50.40
3.Viveka, VERHAGEDAW-FinenzoNT00014804:26.73
50m:1:04.161:04.16200m:4:26.733:22.57
DISLeonie, VOSDAW-FinenzoNT9901662AE
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
DISPhil, BRANTJESKzcNT00004853:43.59VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:54.9754.97200m:3:43.592:48.62
DISSaskia, van der VELDENDAW-FinenzoNT00014784:11.61VC+RH
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:59.8559.85200m:4:11.613:11.76


<< TOP >>
Programmanr. 2
01.03.2009 - 13:05
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah, ROSINGHHet Y3:02.4297003422:53.71
50m:40.1840.18200m:2:53.712:13.53
2.Serena, STELOeza3:08.1298015283:01.45
50m:43.7043.70200m:3:01.452:17.75
3.Samira, MIJNENZaanstad (SG)3:27.5997013203:08.70
50m:43.0243.02200m:3:08.702:25.68
4.Anne, NOOMDAW-Finenzo3:12.7098000623:10.10
50m:41.4041.40200m:3:10.102:28.70
5.Elise, DEKKERZaanstad (SG)3:13.6797009763:11.54
50m:43.1443.14200m:3:11.542:28.40
6.Lisa, BRANTJESKzc3:18.1698009503:14.40
7.Silke, JONKDAW-Finenzo3:23.7598020423:16.06
50m:46.5146.51200m:3:16.062:29.55
8.Lotte, HOOGETERPDAW-Finenzo3:31.4697038783:28.44
50m:53.8853.88200m:3:28.442:34.56
9.Merel, VERSTEEGDAW-Finenzo3:53.5897048363:36.07
50m:51.0751.07200m:3:36.072:45.00
DISIsabel, van den NIEUWNDIJKZv Aquarius3:44.3798032223:39.28VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
50m:50.6150.61200m:3:39.282:48.67


<< TOP >>
Programmanr. 3
01.03.2009 - 13:15
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jason, SLIJNGARDDe DolfijnNT98012653:24.36
50m:47.7947.79200m:3:24.362:36.57


<< TOP >>
Programmanr. 4
01.03.2009 - 13:15
Dames, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien, SOHLHet Y5:10.2186033465:16.34
50m:33.8933.89100m:1:12.9039.01400m:5:16.344:03.44
2.Alice, BRAVOHet Y5:15.8887053465:16.38
50m:34.1334.13100m:1:13.3139.18400m:5:16.384:03.07
3.Melissa, ZWAANDAW-Finenzo5:30.6991036665:26.25
50m:34.5734.57100m:1:13.4938.92400m:5:26.254:12.76
4.Kimberly, MIJNENZaanstad (SG)5:39.6795036445:33.18
50m:33.6533.65100m:1:15.2941.64400m:5:33.184:17.89
5.Larissa, BRAKDe Zijl-LGB5:25.2088005725:34.12
50m:35.2835.28100m:1:18.8643.58400m:5:34.124:15.26
6.Shelley, de BOERZaanstad (SG)5:29.6693028405:35.98
50m:33.7933.79100m:1:15.1841.39400m:5:35.984:20.80
7.Roxann, GEENENDAW-Finenzo5:54.4596015185:37.66
50m:37.1137.11100m:1:21.2244.11400m:5:37.664:16.44
8.Sanne, BOMMERZaanstad (SG)5:42.7295011325:41.29
50m:35.9835.98100m:1:19.8243.84400m:5:41.294:21.47
9.Suzanne, MOSCHMSV- ZeemachtNT94005485:44.35
50m:35.6135.61100m:1:17.1041.49400m:5:44.354:27.25
10.Mariska, van ENGELDORPZv Aquarius5:54.0695023265:53.06
50m:37.0537.05100m:1:25.1848.13400m:5:53.064:27.88
11.Dieuwertje, JORINKDAW-FinenzoNT93023065:54.05
50m:37.3037.30100m:1:21.3944.09400m:5:54.054:32.66
12.Elke, VENSZaanstad (SG)5:14.6690039065:56.20
50m:35.8635.86100m:1:18.3942.53400m:5:56.204:37.81
13.Amber, RUIGZaanstad (SG)NT96032405:57.19
50m:39.7139.71100m:1:29.3949.68400m:5:57.194:27.80
14.Ilona, BROEDERSHet Y5:59.4093010305:58.30
50m:38.0638.06100m:1:25.5047.44400m:5:58.304:32.80
15.Daisy, KONINGDe Zeeschuimers5:45.1295003145:59.09
50m:37.8837.88100m:1:23.7145.83400m:5:59.094:35.38
16.Mandy, VERHAGEDAW-FinenzoNT95013826:00.45
50m:36.9736.97100m:1:23.0146.04400m:6:00.454:37.44
17.Annemiek, SUIKERDe ReuringNT95016366:02.07
50m:34.9834.98100m:1:16.4441.46400m:6:02.074:45.63
18.Linda, CROKOeza5:58.1394010686:03.64
50m:39.8339.83100m:1:29.0049.17400m:6:03.644:34.64
19.Nienke, van der ZEEZv Aquarius6:11.6096054306:10.66
50m:36.5036.50100m:1:23.3546.85400m:6:10.664:47.31
20.Laura, STOKXDAW-Finenzo6:32.4296015106:15.42
50m:38.5138.51100m:1:30.0051.49400m:6:15.424:45.42
21.Shannon, ADEMAA.Z.V.D.NT96014226:19.23
50m:40.8540.85100m:1:31.9751.12400m:6:19.234:47.26
22.Danique, MALLONOeza6:04.2694021146:22.57
50m:38.2638.26100m:1:23.5145.25400m:6:22.574:59.06
23.Marit, VISSCHERDAW-FinenzoNT96000046:26.29
50m:42.3242.32100m:1:34.3252.00400m:6:26.294:51.97
24.Renee, v.d. BRINKMSV- ZeemachtNT96027326:30.83
50m:40.9840.98100m:1:30.6549.67400m:6:30.835:00.18
25.Denise, OTJESZv Aquarius6:45.2696013786:43.14
50m:43.2143.21100m:1:38.5055.29400m:6:43.145:04.64
DISLola, HOLSBOERDe ZeeschuimersNT96015545:50.39SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:37.7337.73100m:1:22.4544.72400m:5:50.394:27.94
DISSanne, ESSERSOeza6:00.2991009126:12.93RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:36.2136.21100m:1:20.3044.09400m:6:12.934:52.63
AFGEMSaskia, van LANGELAARZaanstad (SG)7:09.189105222
AFGEMMaxine, ALFONSIDAW-FinenzoNT9502900
NGKaylee, KOCHHet Y5:33.749301444


<< TOP >>
Programmanr. 5
01.03.2009 - 13:40
Heren, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Raoul, ENGELENBURGDe Dolfijn5:00.0189008435:00.27
50m:30.3930.39100m:1:04.8834.49400m:5:00.273:55.39
2.Frans, BIJLHet YNT94013195:30.39
50m:33.1633.16100m:1:14.1240.96400m:5:30.394:16.27


<< TOP >>
Programmanr. 6
01.03.2009 - 13:50
400m vrije slagMix Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brian, OTJESZv Aquarius6:51.8899011356:35.52
50m:42.9342.93100m:1:30.9648.03200m:3:12.361:41.40400m:6:35.523:23.16
2.Raoul, LIEVERSTDAW-FinenzoNT99007136:51.02
100m:1:31.351:31.35200m:3:16.231:44.88400m:6:51.023:34.79
3.Barry, van ENGELDORPZv Aquarius7:23.7299000897:07.09
50m:47.4847.48100m:1:39.4551.97200m:3:29.641:50.19400m:7:07.093:37.45


<< TOP >>
Programmanr. 7
01.03.2009 - 13:55
Meisjes, 800m vrije slagMeisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle, van VELZENDe Zijl-LGB12:23.22970229411:50.49
50m:
100m:
36.53
1:20.28
36.53
43.75
200m:
400m:
2:51.33
5:52.38
1:31.05
3:01.05
800m:11:50.495:58.11
2.Isabel, van den NIEUWNDIJKZv Aquarius15:24.87980322215:01.92
50m:
100m:
44.71
1:38.54
44.71
53.83
200m:
400m:
3:29.68
7:21.52
1:51.14
3:51.84
800m:15:01.927:40.40


<< TOP >>
Programmanr. 8
01.03.2009 - 13:55
Jongens, 800m vrije slagJongens Minioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars, van der VELDENDAW-FinenzoNT980017511:38.09
50m:
100m:
37.84
1:20.86
37.84
43.02
200m:
400m:
2:51.61
5:51.72
1:30.75
3:00.11
800m:11:38.095:46.37
2.Sanjay, JAGROEPDAW-Finenzo14:17.94970162512:36.63
50m:
100m:
42.09
1:30.01
42.09
47.92
200m:
400m:
3:08.73
6:26.51
1:38.72
3:17.78
800m:12:36.636:10.12
3.Jason, SLIJNGARDDe DolfijnNT980126512:41.55
50m:
100m:
42.20
1:29.64
42.20
47.44
200m:
400m:
3:08.92
6:24.87
1:39.28
3:15.95
800m:12:41.556:16.68
4.Thomas, HANEVELDDAW-FinenzoNT980163112:45.30
50m:
100m:
41.22
1:27.61
41.22
46.39
200m:
400m:
3:06.10
6:25.39
1:38.49
3:19.29
800m:12:45.306:19.91
5.Damian, MARTENSHet Y14:36.84970109512:55.30
50m:
100m:
42.09
1:30.01
42.09
47.92
200m:
400m:
3:08.73
6:26.51
1:38.72
3:17.78
800m:12:55.306:28.79
6.Kjeld, VERHAGEDAW-Finenzo14:46.49970263713:46.34
50m:
100m:
44.08
1:35.64
44.08
51.56
200m:
400m:
3:22.80
7:01.58
1:47.16
3:38.78
800m:13:46.346:44.76
7.Enrico, STRIKDe Zijl-LGBNT980074714:01.26
50m:
100m:
43.95
14:25.92
43.95
13:41.97
200m:
400m:
3:19.04
6:52.02

3:32.98
800m:14:01.267:09.24
AFGEMFrank, DEKKERDAW-FinenzoNT9801155


<< TOP >>
Programmanr. 9
01.03.2009 - 14:10
Meisjes, 1500m vrije slagMeisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariska, van ENGELDORPZv Aquarius20:14.70950232620:31.04
50m:
100m:
33.06
1:11.45
33.06
38.39
200m:
400m:
2:30.35
5:14.47
1:18.90
2:44.12
800m:
1500m:
10:52.39
20:31.04
5:37.92
9:38.65
2.Nienke, van der ZEEZv Aquarius22:43.11960543022:11.38
50m:
100m:
37.50
1:20.78
37.50
43.28
200m:
400m:
2:49.68
5:47.78
1:28.90
2:58.10
800m:
1500m:
11:42.78
22:11.38
5:55.00
10:28.60
3.Lisa, MARTELHOFFHet YNT950425824:49.42
50m:
100m:
36.87
1:21.77
36.87
44.90
200m:
400m:
2:58.73
6:19.63
1:36.96
3:20.90
800m:
1500m:
13:04.83
24:49.42
6:45.20
11:44.59
4.Denise, OTJESZv Aquarius26:45.78960137825:43.15
50m:
100m:
40.71
1:28.20
40.71
47.49
200m:
400m:
3:05.98
6:26.35
1:37.78
3:20.37
800m:
1500m:
13:24.93
25:43.15
6:58.58
12:18.22
DISSanne, BOMMERZaanstad (SG)20:41.809501132AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 10
01.03.2009 - 14:10
Jongens, 1500m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors, LIEVERSTDAW-Finenzo18:47.93950138918:40.39
50m:
100m:
32.75
1:08.82
32.75
36.07
200m:
400m:
2:23.88
4:54.54
1:15.06
2:30.66
800m:
1500m:
9:56.71
18:40.39
5:02.17
8:43.68
2.Felix, GEENENDAW-FinenzoNT950108519:37.18
50m:
100m:
33.95
1:11.95
33.95
38.00
200m:
400m:
2:29.83
5:07.06
1:17.88
2:37.23
800m:
1500m:
10:26.04
19:37.18
5:18.98
9:11.14
3.Jasper, FALKDAW-Finenzo23:31.43950278519:59.92
50m:
100m:
35.31
1:13.10
35.31
37.79
200m:
400m:
2:30.92
5:10.72
1:17.82
2:39.80
800m:
1500m:
9:13.69
19:59.92
4:02.97
10:46.23
4.Pepijn, JORINKDAW-Finenzo22:42.04950257521:34.20
50m:
100m:
36.51
1:15.89
36.51
39.38
200m:
400m:
2:38.89
5:24.01
1:23.00
2:45.12
800m:
1500m:
11:12.58
21:34.20
5:48.57
10:21.62
5.Martijn, FALKDAW-FinenzoNT960145722:13.74
50m:
100m:
39.80
1:23.97
39.80
44.17
200m:
400m:
2:54.10
5:55.37
1:30.13
3:01.27
800m:
1500m:
11:56.74
22:13.74
6:01.37
10:17.00
6.Jeroen, JONGERTA.Z.V.D.NT960044522:31.42
50m:
100m:
37.39
1:20.16
37.39
42.77
200m:
400m:
2:48.51
5:47.54
1:28.35
2:59.03
800m:
1500m:
11:45.70
22:31.42
5:58.16
10:45.72
7.Jordi, BERENDRECHTZaanstad (SG)NT950391323:08.21
50m:
100m:
40.64
1:25.90
40.64
45.26
200m:
400m:
2:59.65
6:09.22
1:33.75
3:09.57
800m:
1500m:
12:22.07
23:08.21
6:12.85
10:46.14
DISMatthijs, FLEUMERZaanstad (SG)NT9603273AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 11
01.03.2009 - 14:35
Dames, 2000m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice, BRAVOHet Y24:07.04870534624:25.70
50m:
100m:
32.98
1:07.38
32.98
34.40
200m:
400m:
2:18.18
4:42.51
1:10.80
2:24.33
800m:
1500m:
9:39.09
18:16.09
4:56.58
8:37.00
2000m:24:25.706:09.61
2.Danique, GIELENOceanus23:45.69910592225:01.22
50m:
100m:
32.36
1:07.15
32.36
34.79
200m:
400m:
2:17.55
4:40.05
1:10.40
2:22.50
800m:
1500m:
9:27.20
18:31.43
4:47.15
9:04.23
2000m:25:01.226:29.79
3.Daisy, KLEIJNEOezaNT890228627:32.48
50m:
100m:
35.25
1:13.50
35.25
38.25
200m:
400m:
2:34.35
5:20.34
1:20.85
2:45.99
800m:
1500m:
10:53.16
20:38.23
5:32.82
9:45.07
2000m:27:32.486:54.25
NGLeonie, van NOORTDe Zijl-LGB24:08.899301752


<< TOP >>
Programmanr. 12
01.03.2009 - 14:35
Heren, 2000m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan, GLORIEHet Y24:26.44880111522:42.62
50m:
100m:
31.22
1:04.64
31.22
33.42
200m:
400m:
2:12.72
4:29.30
1:08.08
2:16.58
800m:
1500m:
9:04.43
17:04.82
4:35.13
8:00.39
2000m:22:42.625:37.80
2.Michael, van der LINDENDe Zijl-LGB22:17.36860192122:43.65
50m:
100m:
30.56
1:03.54
30.56
32.98
200m:
400m:
2:10.94
4:25.27
1:07.40
2:14.33
800m:
1500m:
8:54.84
17:01.62
4:29.57
8:06.78
2000m:22:43.655:42.03
3.Matthijs, DEKKERZaanstad (SG)23:32.63900062122:43.77
50m:
100m:
30.87
1:04.39
30.87
33.52
200m:
400m:
2:12.21
4:29.48
1:07.82
2:17.27
800m:
1500m:
9:04.51
17:04.51
4:35.03
8:00.00
2000m:22:43.775:39.26
4.Jan-Willem, v.d. GRAAFFHet Y22:53.69890102323:07.76
50m:
100m:
32.22
1:06.77
32.22
34.55
200m:
400m:
2:15.41
4:35.77
1:08.64
2:20.36
800m:
1500m:
9:12.67
17:21.28
4:36.90
8:08.61
2000m:23:07.765:46.48
5.Marcel, SCHOUTENRapido'8224:02.70930065323:14.80
50m:
100m:
30.89
1:04.29
30.89
33.40
200m:
400m:
2:12.54
4:30.20
1:08.25
2:17.66
800m:
1500m:
9:11.51
17:21.38
4:41.31
8:09.87
2000m:23:14.805:53.42
6.Tom, VERBEEKHet Y23:02.98880352723:24.30
50m:
100m:
31.14
1:04.20
31.14
33.06
200m:
400m:
2:11.90
4:30.00
1:07.70
2:18.10
800m:
1500m:
9:10.01
17:28.14
4:40.01
8:18.13
2000m:23:24.305:56.16
7.Rob, van VLIETWzk23:43.03840245923:33.25
50m:
100m:
30.37
1:04.00
30.37
33.63
200m:
400m:
2:12.55
4:32.25
1:08.55
2:19.70
800m:
1500m:
9:12.32
17:27.78
4:40.07
8:15.46
2000m:23:33.256:05.47
8.Ivor, MOLLEMAOceanus23:40.12900713723:43.61
50m:
100m:
30.39
1:04.00
30.39
33.61
200m:
400m:
2:12.77
4:32.16
1:08.77
2:19.39
800m:
1500m:
9:13.36
17:38.02
4:41.20
8:24.66
2000m:23:43.616:05.59
9.Killian, HESTERMANHet Y24:40.17900118723:55.88
50m:
100m:
30.09
1:03.31
30.09
33.22
200m:
400m:
2:13.52
4:32.66
1:10.21
2:19.14
800m:
1500m:
9:22.09
17:54.52
4:49.43
8:32.43
2000m:23:55.886:01.36
10.Donald, HILLEBREGTOceanus24:01.44920262924:02.32
50m:
100m:
31.50
1:05.54
31.50
34.04
200m:
400m:
2:15.30
4:35.82
1:09.76
2:20.52
800m:
1500m:
9:22.00
17:57.40
4:46.18
8:35.40
2000m:24:02.326:04.92
11.Fred, SMINKDe Otters Het Gooi23:48.97910451924:06.83
50m:
100m:
30.69
1:04.29
30.69
33.60
200m:
400m:
2:13.00
4:32.99
1:08.71
2:19.99
800m:
1500m:
9:20.67
18:00.31
4:47.68
8:39.64
2000m:24:06.836:06.52
12.Jorrick, DRUYVENDAW-FinenzoNT940050724:11.20
50m:
100m:
32.01
1:07.60
32.01
35.59
200m:
400m:
2:19.37
4:44.79
1:11.77
2:25.42
800m:
1500m:
9:37.41
18:09.18
4:52.62
8:31.77
2000m:24:11.206:02.02
13.Martijn, BUTTEROeza24:08.54790023124:16.80
50m:
100m:
33.45
1:09.20
33.45
35.75
200m:
400m:
2:22.39
4:46.82
1:13.19
2:24.43
800m:
1500m:
9:37.70
18:13.73
4:50.88
8:36.03
2000m:24:16.806:03.07
14.Ruben, DEKKERZaanstad (SG)24:28.76930062724:26.69
50m:
100m:
31.18
1:06.49
31.18
35.31
200m:
400m:
2:17.50
4:40.75
1:11.01
2:23.25
800m:
1500m:
9:33.53
18:10.60
4:52.78
8:37.07
2000m:24:26.696:16.09
15.Daniel, ROSINGHHet Y25:18.20930274124:46.30
50m:
100m:
31.39
1:07.09
31.39
35.70
200m:
400m:
2:22.11
4:47.09
1:15.02
2:24.98
800m:
1500m:
9:44.73
18:32.82
4:57.64
8:48.09
2000m:24:46.306:13.48
16.Pieter, CROKOeza24:59.43910041325:18.01
50m:
100m:
33.65
1:10.82
33.65
37.17
200m:
400m:
2:26.68
4:56.78
1:15.86
2:30.10
800m:
1500m:
10:02.12
18:58.27
5:05.34
8:56.15
2000m:25:18.016:19.74
17.Kristian, STAMZaanstad (SG)25:09.06910218725:35.64
50m:
100m:
35.29
1:13.72
35.29
38.43
200m:
400m:
2:32.26
5:09.71
1:18.54
2:37.45
800m:
1500m:
10:20.46
19:16.46
5:10.75
8:56.00
2000m:25:35.646:19.18
18.Dirk, HOEKDe Zijl-LGBNT820244525:50.45
50m:
100m:
33.21
1:10.13
33.21
36.92
200m:
400m:
2:27.53
5:00.12
1:17.40
2:32.59
800m:
1500m:
10:06.46
19:12.93
5:06.34
9:06.47
2000m:25:50.456:37.52
19.Fergil, HESTERMANHet Y26:08.97930018725:52.98
50m:
100m:
33.12
1:09.50
33.12
36.38
200m:
400m:
2:25.21
4:57.84
1:15.71
2:32.63
800m:
1500m:
10:09.88
19:23.62
5:12.04
9:13.74
2000m:25:52.986:29.36
20.Barry, KLEIJNEOezaNT930066125:53.79
50m:
100m:
34.21
1:10.82
34.21
36.61
200m:
400m:
2:26.89
5:00.61
1:16.07
2:33.72
800m:
1500m:
10:10.67
19:23.35
5:10.06
9:12.68
2000m:25:53.796:30.44
21.Paul, OUDENDIJKOeza25:20.86810128726:06.16
50m:
100m:
34.51
1:11.32
34.51
36.81
200m:
400m:
2:26.22
5:02.07
1:14.90
2:35.85
800m:
1500m:
10:17.61
19:37.10
5:15.54
9:19.49
2000m:26:06.166:29.06
22.Jory, van der GRACHTOeza26:30.90870109726:19.79
50m:
100m:
33.54
1:10.50
33.54
36.96
200m:
400m:
2:27.14
5:01.85
1:16.64
2:34.71
800m:
1500m:
10:16.32
19:41.21
5:14.47
9:24.89
2000m:26:19.796:38.58
23.Job, BOERSMADe ReuringNT950118526:32.27
50m:
100m:
34.62
1:12.51
34.62
37.89
200m:
400m:
2:30.37
5:08.19
1:17.86
2:37.82
800m:
1500m:
10:30.40
19:59.38
5:22.21
9:28.98
2000m:26:32.276:32.89
24.Bjorn, de GOEDEZaanstad (SG)26:00.57870104126:40.32
50m:
100m:
34.70
1:12.20
34.70
37.50
200m:
400m:
2:29.97
5:08.36
1:17.77
2:38.39
800m:
1500m:
10:30.53
20:00.40
5:22.17
9:29.87
2000m:26:40.326:39.92
25.Leffert, LANSINKHet Y27:40.30920686526:49.86
50m:
100m:
35.95
1:16.07
35.95
40.12
200m:
400m:
2:37.20
5:21.48
1:21.13
2:44.28
800m:
1500m:
10:47.23
20:06.32
5:25.75
9:19.09
2000m:26:49.866:43.54
26.Gerben, ROZIEMSV- Zeemacht26:40.23900250727:16.16
50m:
100m:
32.37
1:09.58
32.37
37.21
200m:
400m:
2:30.11
5:09.58
1:20.53
2:39.47
800m:
1500m:
10:35.03
20:18.41
5:25.45
9:43.38
2000m:27:16.166:57.75
27.Maarten, van der PARKZaanstad (SG)30:26.95940280127:40.58
50m:
100m:
35.90
1:15.59
35.90
39.69
200m:
400m:
2:37.40
5:23.74
1:21.81
2:46.34
800m:
1500m:
11:01.36
20:51.47
5:37.62
9:50.11
2000m:27:40.586:49.11
28.Jesse, MEIJERZaanstad (SG)NT940363328:15.86
50m:
100m:
36.22
1:16.79
36.22
40.57
200m:
400m:
2:38.24
5:25.43
1:21.45
2:47.19
800m:
1500m:
11:12.60
21:15.90
5:47.17
10:03.30
2000m:28:15.866:59.96
29.Casper, GRASZaanstad (SG)31:56.48920040329:39.11
50m:
100m:
38.74
1:21.22
38.74
42.48
200m:
400m:
2:49.34
5:47.25
1:28.12
2:57.91
800m:
1500m:
11:43.30
22:10.86
5:56.05
10:27.56
2000m:29:39.117:28.25
30.Richard, BRINKMSV- Zeemacht30:14.11920369129:44.89
50m:
100m:
34.97
1:15.80
34.97
40.83
200m:
400m:
2:41.30
5:42.10
1:25.50
3:00.80
800m:
1500m:
11:44.59
22:20.59
6:02.49
10:36.00
2000m:29:44.897:24.30
31.Stefan, TIJMSOezaNT930086329:44.95
50m:
100m:
36.22
1:16.87
36.22
40.65
200m:
400m:
2:42.63
5:39.94
1:25.76
2:57.31
800m:
1500m:
11:38.51
22:20.03
5:58.57
10:41.52
2000m:29:44.957:24.92
32.Christiaan, ZWAALMSV- ZeemachtNT950388129:49.64
50m:
100m:
35.16
1:16.67
35.16
41.51
200m:
400m:
2:43.09
5:41.36
1:26.42
2:58.27
800m:
1500m:
11:41.95
22:30.16
6:00.59
10:48.21
2000m:29:49.647:19.48
AFGEMDennis, de REEZaanstad (SG)27:18.608001223
AFGEMMartijn, GRASZaanstad (SG)25:53.179100751