Nr. 1. Alle, 800m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 200m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Alle, 100m vrije slag  5 - 11 jaar
Nr. 5. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 6. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 7. Alle, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 8. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 9. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 10. Alle, 50m schoolslag  5 - 10 jaar
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 13. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 14. Alle, 200m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 15. Dames, 200m vlinderslag  10 jaar en ouder
Nr. 16. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 17. Alle, 100m vlinderslag  8 - 11 jaar
Nr. 18. Alle, 50m vlinderslag  5 - 11 jaar
Nr. 19. Alle, 400m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 20. Dames, 100m vrije slag  10 jaar en ouder
Nr. 21. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 22. Dames, 1500m vrije slag  Senioren Open
Nr. 23. Heren, 1500m vrije slag  Senioren Open


Limietwedstrijd 2 SBC2000
Breda, 1.3.2009


Programmanr. 1
1.3.09 - 14:00
800m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Senioren Open, Heren

1.Dennis OverhageEIFFEL Swimmers PSV9:17.5090022239:29.45
100m:
200m:
1:03.54
2:14.29
300m:
400m:
3:24.92
4:37.97
500m:
600m:
5:52.04
7:05.73
700m:
800m:
8:19.54
9:29.45

Senioren Open, Dames

1.Maya KingmaSBC200010:09.21950382410:16.10
100m:
200m:
1:12.56
2:30.06
300m:
400m:
3:48.69
5:06.64
500m:
600m:
6:24.56
7:42.69
700m:
800m:
9:00.34
10:16.10
2.Anita SmitsZ&PC DIO10:39.69690052210:41.49
100m:
200m:
1:15.65
2:36.72
300m:
400m:
3:58.24
5:19.93
500m:
600m:
6:40.75
8:01.49
700m:
800m:
9:22.09
10:41.49
3.Kitty Schiphorst PreuperSBC200010:24.10910275211:14.47
100m:
200m:
1:15.19
2:39.39
300m:
400m:
4:04.36
5:30.21
500m:
600m:
6:57.09
8:24.00
700m:
800m:
9:50.77
11:14.47
4.Lieke van DeursenZV ZaltbommelNT930101211:14.69
100m:
200m:
1:14.55
2:40.65
300m:
400m:
4:10.52
5:42.09
500m:
600m:
7:14.69
8:46.70
700m:
800m:
10:17.81
11:14.69
5.Ilse van den EerenbeemdZ&PV NuenenNT950543412:31.30
100m:
200m:
1:23.40
2:57.88
300m:
400m:
4:32.96
6:09.31
500m:
600m:
7:46.25
9:22.65
700m:
800m:
10:59.08
12:31.30
6.Lichelle GrootSBC200011:39.86900630812:48.50
100m:
200m:
1:20.96
2:53.98
300m:
400m:
4:31.31
6:09.27
500m:
600m:
7:48.57
9:29.50
700m:
800m:
11:09.41
12:48.50
7.Annelot PannekoekZV ZaltbommelNT960066812:49.46
100m:
200m:
1:26.34
3:02.76
300m:
400m:
4:40.94
6:18.99
500m:
600m:
7:59.08
9:37.41
700m:
800m:
11:16.59
12:49.46
8.Mies KuipersOld Dutch Breda18:46.00580065918:29.72
100m:
200m:
2:09.92
4:30.44
300m:
400m:
6:50.64
9:11.60
500m:
600m:
11:32.19
13:53.33
700m:
800m:
16:15.59
18:29.72
AFGEMNicole van der KooySBC200010:41.408702310


<< TOP >>
Programmanr. 3
1.3.09 - 14:30
200m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5 en later, Meisjes

1.Raiesha SardarZC Ooievaar (SG)2:30.7898006042:38.16
100m:1:20.55200m:2:38.16
2.Hinke OosterhoffLuctor et Emergo2:34.4998012962:43.00
100m:1:20.81200m:2:43.00
3.Rebecca JagerZC De Toekomst2:39.4198004022:43.88
100m:1:21.10200m:2:43.88
4.Nikita van den OudenLuctor et Emergo2:57.6599006222:53.37
100m:1:22.97200m:2:53.37
5.Laura RoelevinkSBC20003:05.5498022583:03.86
100m:1:27.41200m:3:03.86


<< TOP >>
Programmanr. 4
1.3.09 - 14:36
100m vrije slag5 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5 en junioren 1, Meisjes

1.Tamara van Kooijde Zeehond '731:16.2697000321:17.77
2.Esmee Buddenbergde Zeehond '731:20.6798003041:20.90


<< TOP >>
Programmanr. 5
1.3.09 - 14:36
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lenneke van SchaikDe Dolfijn2:13.8486031242:11.01
100m:1:03.22200m:2:11.01
2.Ela HuttenSBC20002:11.0093003542:16.38
100m:1:06.58200m:2:16.38
3.Linda WeekersEIFFEL Swimmers PSV2:11.0190041842:18.08
100m:1:07.53200m:2:18.08
4.Kristel DoreleijersEIFFEL Swimmers PSV2:23.8993025682:20.12
100m:1:07.21200m:2:20.12
5.Nilshaira IseniaEIFFEL Swimmers PSV2:13.1489072342:21.09
100m:1:08.39200m:2:21.09
6.Samantha LubbersDe Dolfijn2:23.4591067942:27.74
100m:1:10.92200m:2:27.74
7.Irene TeuferDAW-Finenzo2:26.1296023402:28.70
100m:1:09.88200m:2:28.70
8.Janine VerhaeghEIFFEL Swimmers PSV2:25.0995007542:29.70
100m:1:10.11200m:2:29.70
9.Gemma Schiphorst PreuperSBC20002:27.0292033282:30.29
100m:1:12.10200m:2:30.29
10.Renée RoksSBC20002:29.2393038442:31.50
100m:1:11.36200m:2:31.50
11.Iranila PattipilohyDe Dolfijn2:32.7396052302:33.87
100m:1:13.96200m:2:33.87
12.Daisy van den BosSBC20002:28.0695038802:34.18
100m:1:10.44200m:2:34.18
13.Nicole PeetersSBC20002:33.8593038422:38.62
100m:1:15.42200m:2:38.62
14.Bente van GennepSBC20002:21.8992005902:38.79
100m:1:14.08200m:2:38.79
15.Simone SoudantEIFFEL Swimmers PSV2:32.6695004302:40.30
100m:1:17.60200m:2:40.30
16.Anouk CoppietersZ&PV Nuenen2:37.4295054302:41.09
100m:1:19.74200m:2:41.09
17.Julie KleijzenBZV 's-hertogenbosch3:04.1495029582:43.74
100m:1:16.09200m:2:43.74
18.Kathy GrootSBC20002:49.5597004442:46.54
100m:1:18.94200m:2:46.54
19.Yasmine BarteldsSBC20003:02.1796043662:52.87FJ 1
100m:1:22.48200m:2:52.87
20.Antonela BaricSBC20002:55.0296032062:52.87FJ 2
100m:1:22.12200m:2:52.87
21.Maartje OosterhoffLuctor et Emergo2:52.5197025902:55.26
100m:1:23.45200m:2:55.26
22.Bernice LauwenSBC20003:04.2097041822:58.62
100m:1:22.59200m:2:58.62
AFGEMJessica OomenSBC20003:17.899701622
AFGEMEsther de KerfSBC20002:59.679701708
AFGEMSiham el BachaDe Dolfijn3:14.989504602
NGNienke KerremansSBC20003:14.339702954


<< TOP >>
Programmanr. 6
1.3.09 - 14:54
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Johnno SmuldersEIFFEL Swimmers PSV2:01.0592026752:04.20
100m:59.02200m:2:04.20
2.Ferry J. ClaassenZ&PV Nuenen2:02.5492022172:06.58
100m:1:01.78200m:2:06.58
3.Pim van WouwenSBC20002:11.5692029632:12.86FJ 1
100m:1:03.68200m:2:12.86
4.Andy OnderstalDe Dolfijn2:12.8295048892:12.86FJ 2
100m:1:04.06200m:2:12.86
5.Tommy PosselDe Dolfijn2:13.3291042352:12.96
100m:1:03.38200m:2:12.96
6.Ramon BastiaansenZ&PC DIO2:13.9293037972:13.88
100m:1:03.18200m:2:13.88
7.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '732:11.2095022892:15.84
100m:1:03.69200m:2:15.84
8.Jesper WeehuizenSBC20002:34.6093038252:27.50
100m:1:13.13200m:2:27.50
9.Anthony LubbersDe Dolfijn2:19.4295011512:28.23
100m:1:11.29200m:2:28.23
10.Jordy JongenelenSBC20002:27.2695049952:29.24
100m:1:11.71200m:2:29.24
11.Kars OomenSBC20002:33.2392029452:34.85
100m:1:15.20200m:2:34.85
12.Leon VerschurenSBC20002:29.2993044032:35.01
100m:1:11.98200m:2:35.01
13.Michael TonsbeekDe Dolfijn2:36.7897012872:41.10
100m:1:16.70200m:2:41.10
NG.ZARoel RothenburgSBC20002:12.008403169
AFGEMCoen KuijpersSBC20002:44.359402835
AFGEMYannick van OpdorpSBC20002:24.019306521
NGRens KuijpersSBC20003:16.549604605


<< TOP >>
Programmanr. 7
1.3.09 - 15:06
50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5 en later, Meisjes

1.Myrle SchoonesZ&PV Nuenen41.78980020643.96
2.Nikita van den OudenLuctor et Emergo42.94990062244.48
3.Daphne van den BosSBC200046.02990021447.18
4.Sabrin el BachaDe Dolfijn50.93990054851.33
5.Rayan YaqiniSBC200055.16980427455.65

Minioren 5 en later, Jongens

1.Dylan van IrselSBC200046.41980217746.76
2.Nick LubbersDe Dolfijn45.81980098947.71
3.Nick van IrselSBC200058.20000038351.64


<< TOP >>
Programmanr. 8
1.3.09 - 15:12
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Estrella WierikxZPCNumansdorp1:15.0894027121:18.51
2.Bente van GennepSBC20001:26.0792005901:31.31
3.Julie KleijzenBZV 's-hertogenbosch1:33.3095029581:32.51
4.Senna Polsde Zeehond '731:30.1597000121:34.50
5.Maxime SchoonesZ&PV Nuenen1:31.2895035201:41.42
6.Eline van EndhovenSBC20001:36.7594058421:41.60
7.Sabine Schiphorst PreuperSBC20001:37.8094047741:44.16
8.Valerie JongenelenSBC2000NT97053041:44.59
9.Marjolein WijnenZ&PV Nuenen1:50.9097025561:50.24
AFGEMAngelique OertelEIFFEL Swimmers PSV1:17.289307612
AFGEMSiham el BachaDe Dolfijn1:35.949504602
AFGEMColet ClaessensZ&PV Nuenen1:22.729405182
AFGEMKris HuttenSBC20001:23.169500688
NGNienke KerremansSBC20001:38.509702954


<< TOP >>
Programmanr. 9
1.3.09 - 15:18
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Geert JanssenEIFFEL Swimmers PSV1:14.8992016211:15.45
2.Rick de Waardde Zeehond '731:14.9494010951:16.51
3.Robert GrootSBC20001:14.8993019971:16.66
4.Mark RemieSBC20001:30.9093068451:33.77
5.Dylan OnderstalDe Dolfijn1:25.6992041211:34.24
6.Mark van DalenSBC20001:39.7694027951:46.06
7.Bryan BorsjeSBC2000NT96038191:50.41
AFGEMCoen KuijpersSBC20001:27.029402835


<< TOP >>
Programmanr. 10
1.3.09 - 15:24
50m schoolslag5 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5 en later, Meisjes

1.Rebecca JagerZC De Toekomst43.45980040243.98
2.Rayan YaqiniSBC200051.80980427450.14
3.Sabrin el BachaDe Dolfijn51.81990054854.23
AFGEMAniek de PeijperSBC200047.459801644

Minioren 5, Jongens

1.Dylan van IrselSBC200053.16980217753.23
2.Nick LubbersDe Dolfijn52.18980098953.55

Minioren 3 en later, Jongens

1.Nick van IrselSBC200054.48000038354.41


<< TOP >>
Programmanr. 12
1.3.09 - 15:30
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ela HuttenSBC20002:31.1793003542:35.81
2.Kristel DoreleijersEIFFEL Swimmers PSV2:29.5793025682:35.89
3.Linda WeekersEIFFEL Swimmers PSV2:27.7390041842:45.09FJ 1
4.Simone SoudantEIFFEL Swimmers PSV2:42.8495004302:45.09FJ 2
5.Kitty Schiphorst PreuperSBC20002:42.8691027522:49.60
6.Janine VerhaeghEIFFEL Swimmers PSV2:43.8995007542:50.25
7.Lindi VerkooijenSBC20002:50.6295038262:55.48
8.Gemma Schiphorst PreuperSBC20002:55.1492033282:56.84
9.Iranila PattipilohyDe Dolfijn2:54.3896052303:02.22
10.Nicole PeetersSBC20002:53.7093038423:02.49
11.Antonela BaricSBC20003:28.6696032063:22.27
12.Yasmine BarteldsSBC20003:32.0996043663:23.09
13.Maartje OosterhoffLuctor et Emergo3:14.4897025903:25.44
AFGEMKris HuttenSBC20002:48.169500688


<< TOP >>
Programmanr. 13
1.3.09 - 15:42
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Johnno SmuldersEIFFEL Swimmers PSV2:19.1892026752:26.60
2.Pim van WouwenSBC20002:30.5592029632:33.02
3.Tommy PosselDe Dolfijn2:38.3091042352:36.82
4.Andy OnderstalDe Dolfijn2:34.2895048892:38.16
5.Remco van AlthuisSBC2000NT83000292:42.70
6.Jesper WeehuizenSBC20002:46.8393038252:48.78
7.Anthony LubbersDe Dolfijn2:45.1795011512:51.05
8.Kars OomenSBC20003:03.4092029453:03.17
9.Michael TonsbeekDe Dolfijn2:56.6597012873:07.57
10.Dylan OnderstalDe Dolfijn2:42.1692041213:13.29
AFGEMJeroen SchellingZ&PV Nuenen3:22.979701837


<< TOP >>
Programmanr. 14
1.3.09 - 15:48
200m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5 en later, Meisjes

1.Raiesha SardarZC Ooievaar (SG)2:58.6098006043:06.63
2.Rebecca JagerZC De Toekomst3:05.7298004023:06.64


<< TOP >>
Programmanr. 15
1.3.09 - 15:54
Dames, 200m vlinderslag10 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5

1.Hinke OosterhoffLuctor et EmergoNT98012963:29.95
100m:1:38.73200m:3:29.95

Senioren Open

1.Lenneke van SchaikDe Dolfijn2:17.8686031242:23.33
100m:1:09.21200m:2:23.33
2.Maaike de Waardde Zeehond '732:35.8596006042:44.93
100m:1:16.27200m:2:44.93
3.Estrella WierikxZPCNumansdorp2:44.3894027122:46.43
100m:1:17.06200m:2:46.43
4.Irene TeuferDAW-Finenzo2:47.4496023402:48.45
100m:1:16.20200m:2:48.45
5.Renée RoksSBC20002:49.6193038443:00.49
6.Daisy van den BosSBC20003:23.5795038803:12.73
7.Kathy GrootSBC20003:17.2697004443:29.30
AFGEMAngelique OertelEIFFEL Swimmers PSV2:32.779307612


<< TOP >>
Programmanr. 16
1.3.09 - 16:00
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Geert JanssenEIFFEL Swimmers PSV2:26.2592016212:24.93
100m:1:08.40200m:2:24.93
2.Jeffrey Buddenbergde Zeehond '732:44.5995022892:41.30
100m:1:14.30200m:2:41.30
3.Jordy JongenelenSBC20002:57.9895049953:03.15
100m:1:24.25200m:3:03.15
4.Leon VerschurenSBC2000NT93044033:08.77
100m:1:22.74200m:3:08.77
NG.ZARoel RothenburgSBC20002:40.008403169


<< TOP >>
Programmanr. 17
1.3.09 - 16:06
100m vlinderslag8 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en later, Meisjes

1.Rebecca JagerZC De Toekomst1:29.9798004021:37.69FJ 1
2.Nikita van den OudenLuctor et Emergo1:35.2999006221:37.69FJ 2
3.Tamara van Kooijde Zeehond '731:38.1497000321:45.12
4.Laura RoelevinkSBC20001:49.3598022581:48.93
5.Daphne van den BosSBC20001:50.0099002142:04.45
AFGEMAniek de PeijperSBC20001:50.299801644


<< TOP >>
Programmanr. 18
1.3.09 - 16:12
50m vlinderslag5 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5 en junioren 1, Meisjes

1.Esmee Buddenbergde Zeehond '7341.03980030443.45


<< TOP >>
Programmanr. 19
1.3.09 - 16:12
400m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5 en later, Meisjes

1.Myrle SchoonesZ&PV Nuenen6:06.3798002066:07.66
100m:1:25.77200m:3:00.40300m:4:35.57400m:6:07.66


<< TOP >>
Programmanr. 20
1.3.09 - 16:18
Dames, 100m vrije slag10 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 5

1.Hinke OosterhoffLuctor et Emergo1:08.5598012961:12.45

Senioren Open

1.Lichelle GrootSBC20001:08.4390063081:11.44
2.Lindi VerkooijenSBC20001:08.5195038261:11.67
3.Maxime SchoonesZ&PV Nuenen1:08.5995035201:14.36
4.Maartje OosterhoffLuctor et Emergo1:16.7397025901:18.49
5.Bernice LauwenSBC20001:25.0497041821:22.71
6.Marjolein WijnenZ&PV Nuenen1:29.9597025561:29.36
7.Eline van EndhovenSBC20001:26.9294058421:30.08
8.Valerie JongenelenSBC20001:27.7097053041:31.18
AFGEMEsther de KerfSBC20001:24.629701708
AFGEMJessica OomenSBC20001:24.159701622
AFGEMColet ClaessensZ&PV Nuenen1:09.459405182
NGSabine Schiphorst PreuperSBC20001:16.959404774


<< TOP >>
Programmanr. 21
1.3.09 - 16:24
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Raga FloresBZV 's-hertogenbosch54.36890090354.12
2.Ferry J. ClaassenZ&PV Nuenen54.84920221756.54
3.Ramon BastiaansenZ&PC DIO1:00.1693037971:00.39
4.Robert GrootSBC200058.3493019971:01.88
5.Mark RemieSBC20001:12.0693068451:13.99
6.Mark van DalenSBC20001:18.0794027951:21.13
7.Bryan BorsjeSBC20001:29.0396038191:32.48
AFGEMYannick van OpdorpSBC20001:02.839306521
AFGEMJeroen SchellingZ&PV Nuenen1:19.739701837
NGRens KuijpersSBC20001:29.649604605


<< TOP >>
Programmanr. 22
1.3.09 - 16:30
Dames, 1500m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arja den BoerBZV 's-hertogenbosch20:36.57940563420:38.57
100m:
200m:
300m:
1:11.60
2:31.82
3:54.39
400m:
500m:
600m:
5:17.20
6:39.95
8:03.80
700m:
800m:
900m:
9:27.39
10:50.10
12:13.95
1000m:
1100m:
1200m:
13:37.80
15:02.39
16:27.20
1300m:
1400m:
1500m:
17:52.39
19:16.51
20:38.57
2.Joyce CoppietersZ&PV NuenenNT930722022:28.98
100m:
200m:
300m:
1:21.66
2:51.16
4:22.70
400m:
500m:
600m:
5:53.73
7:26.46
8:56.06
700m:
800m:
900m:
10:26.14
11:56.63
13:27.16
1000m:
1100m:
1200m:
14:58.91
16:29.98
18:00.35
1300m:
1400m:
1500m:
19:31.39
21:03.26
22:28.98
3.Mies KuipersOld Dutch Breda38:00.00580065936:13.86
100m:
200m:
300m:
2:14.04
4:38.48
7:09.00
400m:
500m:
600m:
9:27.64
11:52.32
14:18.67
700m:
800m:
900m:
16:43.48
19:10.00
21:35.26
1000m:
1100m:
1200m:
24:02.36
26:30.82
28:58.76
1300m:
1500m:
31:26.29
36:13.86


<< TOP >>
Programmanr. 23
1.3.09 - 17:12
Heren, 1500m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maurice SoudantEIFFEL Swimmers PSV17:51.68930212518:02.48
100m:
200m:
300m:
1:04.36
2:15.08
3:26.64
400m:
500m:
600m:
4:38.08
5:49.20
7:02.17
700m:
800m:
900m:
8:15.36
9:28.02
10:42.08
1000m:
1100m:
1200m:
11:55.48
13:09.42
14:23.95
1300m:
1400m:
1500m:
15:37.02
16:50.54
18:02.48
2.Dennis OverhageEIFFEL Swimmers PSV17:15.97900222319:02.48
100m:
200m:
300m:
1:05.11
2:16.95
3:31.30
400m:
500m:
600m:
4:46.84
6:03.93
7:21.41
700m:
800m:
900m:
8:39.77
9:58.07
11:16.12
1000m:
1100m:
1200m:
12:34.57
13:52.44
15:10.84
1300m:
1400m:
1500m:
16:27.99
17:44.37
19:02.48
3.Sven AlderliesteSBC200020:20.29950132920:00.26
100m:
200m:
300m:
1:10.26
2:28.82
3:49.74
400m:
500m:
600m:
5:10.64
6:32.04
7:53.12
700m:
800m:
900m:
9:14.42
10:35.71
11:56.39
1000m:
1100m:
1200m:
13:17.42
14:38.48
15:59.70
1300m:
1400m:
1500m:
17:20.45
18:41.36
20:00.26
4.Remco van AlthuisSBC2000NT830002921:52.22
100m:
200m:
300m:
1:15.34
2:40.94
4:09.74
400m:
500m:
600m:
5:40.99
7:09.99
8:39.38
700m:
800m:
900m:
10:08.97
11:38.76
13:08.41
1000m:
1100m:
1200m:
14:37.97
15:59.84
17:26.63
1300m:
1400m:
1500m:
18:55.99
20:25.31
21:52.22
5.Phil TrethewieOld Dutch Breda23:00.00650131523:55.07
100m:
200m:
300m:
1:23.08
2:56.53
4:33.49
400m:
500m:
600m:
6:11.81
1:49.53
9:27.49
700m:
800m:
900m:
11:04.19
12:42.25
14:20.08
1000m:
1100m:
1200m:
15:56.66
17:33.37
19:12.56
1300m:
1400m:
1500m:
20:49.99
22:26.78
23:55.07
6.Peter van GenderenOld Dutch Breda27:00.00550040527:54.65
100m:
200m:
300m:
1:26.52
3:12.61
5:03.71
400m:
500m:
600m:
6:56.71
8:48.99
10:41.55
700m:
800m:
900m:
12:34.61
14:27.74
16:22.61
1000m:
1100m:
1200m:
18:17.80
20:12.86
22:09.11
1300m:
1400m:
1500m:
24:04.33
26:00.80
27:54.65