Nr. 12. Heren, 50m rugslag  8 jaar en ouder
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag  8 jaar en ouder
Nr. 14. Heren, 100m wisselslag  8 jaar en ouder
Nr. 15. Dames, 50m vlinderslag  8 jaar en ouder
Nr. 16. Heren, 50m vrije slag  8 jaar en ouder
Nr. 17. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 18. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 22. Heren, 4 x 50m vrije slag  Heren Senioren Open


Brabantse Sprint Kampioenschappen 2009
Cuijk, 7. - 8.2.2009


Programmanr. 12
8.2.09
Heren, 50m rugslag8 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 5 en later

1.Loed JacobsDZT '6238.95980044137.99
2.Elwin van GerwenNjord41.43980112540.85
3.Mitchell SchollenWZV42.00980154341.05
4.Jelle de WindNuenen42.23980118341.51
5.Stefan van de WijdevenNjord42.15980099541.95
6.Cristhian van SchijndelDZT '6242.21980013143.07

Jongens Minioren 6

1.Robin LefeuDe Warande37.60970384737.16
2.Floris van MierloBudel38.13970048937.43
3.Daniel van DijkTritium SG38.76970157738.88
4.Ruben SchellekensTRB-RES40.23970274739.15
5.Stefan HoekstraTRB-RES41.24970022340.47
6.Thomas ZielhorstDe Biesboschzwemmers40.60970213540.54
7.Joeri PhaffNuenen40.58970109941.29
8.Roy van der HeydenDZT '6240.33970120941.54
9.Jeroen SchellingNuenen41.64970183741.61
NGAlain VogelsNuenen41.399701835

Jongens Junioren 1

1.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV33.33960100732.43
2.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV33.73960042733.19
3.Ramon VerhulstHieronymus33.82960175133.82
4.Peter RietveldTRB-RES36.90960108135.06
5.Fime NamwansaArgo37.57960382737.04
6.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen38.20960306537.42FJ 1
7.Thijs van GalenZeester Meerval38.63960202137.42FJ 2
8.Jeroen WillemsenTritium SG38.95960041337.76
9.Casper de BruinZeester Meerval39.40960201938.42
10.Willem KleinendorstBZV38.83960244338.57
11.Richie van EmpelZegenwerp39.44960363139.68
12.Jason VerbovenDe Wildert39.47960337740.39

Jongens Junioren 2

1.Joep van GrunsvenArethusa34.69950046932.60
2.Alex in 't GroenDe Vennen34.67950268332.96
3.Rick HoekstraTRB-RES33.57950143732.98
4.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen36.23950451533.13
5.Jordy JongenelenSBC200034.94950499533.54FJ 1
6.Diederick GroeneveldBZV33.52950212333.54FJ 2
7.Dieder SchuurmansTritium SG36.03950044734.20
8.Sven AlderliesteSBC200035.26950132934.57
9.Wouter KwintAegir35.50950089334.97
10.Daryl PolderDe Biesboschzwemmers37.38950467135.00
11.Bram van de WaterDen Doorn35.95950162935.02

Jongens Junioren 3

1.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV30.81940391929.57
2.Jeffrey ThijssenZeester Meerval31.27940044530.66
3.Roberto VisserBZV32.31940615131.16
4.Mitchell VerburgEiffel Swimmers PSV30.77940027731.38
5.Erwin MallensNjord33.66940309731.45
6.Remy den BoerDe Warande34.84940175931.80
7.Walter van der SteltDen Doorn33.36940132732.36
8.Stan BrokAquAmigos34.04940147332.72
9.Jarmo van ZwolNuenen34.57940298333.57
10.Bas de BruijnHieronymus33.82940250933.87
11.Thomas RietveldTRB-RES34.49940180333.99
12.Koen WesselsHydra34.54940304135.32
AFGEMJelle WesterlakenZVDO '7433.619400255

Jongens Junioren 4

1.Sven KardolNuenen28.62930213528.86
2.Miguel CorreiaZeester Meerval29.57930010329.66
3.Mart HendriksTritium SG30.60930407930.08
4.Ramon BastiaansenDIO30.43930379730.28
5.Stef van der StruijkDBD30.88930547330.54
6.Robert GrootSBC200032.48930199731.50
7.Paul KosterDIO32.16930446531.80
8.Wesley BeckHieronymus32.40930212331.91
9.Bern HoevenZegenwerp32.28930177332.23
10.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen32.69930348732.29
11.Wouter SijmonsNuenen32.62930269532.41
12.Pepijn WarrinkDBD33.47930263332.47
13.Jeroen van den CorputHydra32.96930341932.70
14.Matti de BruijnTRB-RES32.66930507132.74
15.Marco van der AalstZ.V. Tiamat33.25930221733.81

Heren Jeugd 1

1.Yorick MassinkDZT '6230.52920216329.91
2.Mitchel HeesakkersZ.V. Tiamat29.99920047930.49
3.Ferry J. ClaassenNuenen30.54920221730.81
4.Tom PelDe Warande31.43920323731.39
5.Vincent van DijkDe Biesboschzwemmers31.67920686331.80
6.Coen de BruijnHieronymus32.40920515134.54
NG.ZACas HendriksLutra31.469205303

Heren Jeugd 2

1.Gerben FiereDe Warande28.45910282528.42
2.Wouter de MolHieronymus31.26910160330.09
3.Jelte SchuurmansTritium SG30.60910484130.12
4.Rik BakkerTRB-RES31.00910462531.89

Heren Senioren Open

1.Raga FloresBZV27.42890090327.42
2.Hermie MinkelsBZV28.69870224928.34
3.Tom LommersWZV29.14900184728.72
4.Joppe SchuurmansTritium SG29.00890544729.21
5.Rick de GreefBudel29.14840074929.51
6.Martijn RongenZ.V. Tiamat29.76870507330.00


<< TOP >>
Programmanr. 13
8.2.09
Dames, 50m schoolslag8 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 5 en later

1.Myrle SchoonesNuenen44.28980020643.06
2.Laura van DijkeDe Krabben43.64980115244.26
3.Sanne van de PolDe Biesboschzwemmers44.65980072245.36
4.Rachel de VetDe Vennen45.66980052845.70
5.Tamara BrouwersEiffel Swimmers PSV45.97980249445.84
6.Lisan TjioeTRB-RES46.30980073646.51
NG.ZAChayenne JansenLutra44.399804044

Meisjes Junioren 1

1.Jo-Eny PolsbroekArethusa41.11970223839.67
2.Amber RommelseEiffel Swimmers PSV42.04970256240.50
3.Marlijn van VonderenZeester Meerval42.62970034840.53
4.Louise van HoutenArethusa42.54970332041.71
5.Isolde D'hertEiffel Swimmers PSV42.62970256441.86FJ 1
6.Paulien KoenenTRB-RES42.17970185641.86FJ 2
7.Mandy StevensDZT '6244.12970286642.17
8.Esmée SixEiffel Swimmers PSV44.92970049043.26
9.Mara van LoonEiffel Swimmers PSV43.80970312243.27
10.Nienke KerremansSBC200044.41970295443.47
11.Maud JansenHydra44.56970348443.88
12.Kathy GrootSBC200044.51970044444.00
13.Lisanne van DijkDe Biesboschzwemmers44.77970415444.35
14.Vera van der SteltDen Doorn43.10970247644.58
15.Bo SluijpersNeptunus '5843.89970269244.67
16.Simone van den ElzenBZV43.63970198044.84
17.Anne VerhappenAegir44.89970261247.17
DISYlva HendriksDe Dommelbaarzen44.679704012
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISNikki BurcksenHieronymus44.18970142444.07
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.

Meisjes Junioren 2

1.Nikki HabersZeester Meerval38.95960059437.07
2.Jaimy MousNjord39.62960257637.68
3.Lotte LangenhoffZeester Meerval40.42960258038.61
4.Emmely ToonenTritium SG39.98960337439.96
5.Myreen SleddensZ.V. Tiamat41.74960253440.60
6.Sanne van der SchansWZV42.04960271440.71
7.Elke van den HurkNuenen42.06960181441.08
8.Robin HilgerdenaarZegenwerp41.92960519041.86
9.Juliette van den BergZeester Meerval42.93960128642.07
10.Daphne VerstijnenTRB-RES43.80960384442.09
11.Femke van HestTRB-RES42.83960429442.16
12.Hilde GrondhoutArgo42.63960230042.57
13.Julia MarasabessyBZV43.12960182042.67
14.Manouschka van BeekZegenwerp43.96960362843.13
15.Anouk van SchaikTempo 43.59960163643.27
DISJessica MandersNuenen42.94960400442.58
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.

Meisjes Junioren 3

1.Elise PenningsArgo37.21950360837.52
2.Kris HuttenSBC200038.20950068837.94
3.Mariska van LeeuwenEiffel Swimmers PSV39.65950378038.42
4.Kim SmuldersTRB-RES39.39950124838.92
4.Julie KleijzenBZV40.03950295838.92
6.Indy DiependaalTRB-RES39.50950497638.98
7.Nikey van de WeteringZeester Meerval39.04950033639.08
8.Evelien SchatEiffel Swimmers PSV39.47950473039.54
9.Lindi VerkooijenSBC200041.69950382639.57
10.Aniek ResinkDIO39.82950073839.98
11.Laura RendersDBD41.46950053840.18
12.Ananda VeugenDZT '6241.98950207040.32
13.Aniek van DillenZ.V. Tiamat41.17950057440.62
14.Claudia den OttelanderSBC200041.12950055240.72
15.Louise van de MeerTRB-RES41.65950419840.77
16.Judith van de WijdevenNjord41.75950382041.19
17.Daniela RiitanoZegenwerp42.29950609241.28
18.Kelly HoegeeZVDO '7441.26950040441.35
19.Susan TeijkenNuenen42.08950459241.42
20.Anne KlijbergWZV42.00950397441.67
21.Xenia DrenthDe Zilvermeeuw41.82950630641.75
22.Vera EelkemaHydra41.80950604641.78
23.Emma van DelstZeester Meerval42.14950456441.82
24.Amy KieboomTRB-RES42.20950258042.09
25.Nikki van der ZeeDe Krabben41.44950334042.23
26.Maxime SchoonesNuenen42.34950352042.97
DISEmy LiebregtsNjord41.379505020
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMTjitske FetterEiffel Swimmers PSV38.579501372

Meisjes Jeugd 1

1.Kim LoeffenTritium SG36.61940343235.73
2.Kristie DekkersDIO37.55940206836.16
3.Dashney VerweijTRB-RES37.71940391636.65
4.Sahar HamamDZT '6237.81940541236.96
5.Karlijn HoogstedeZeester Meerval38.48940480037.45
6.Arja den BoerBZV38.27940563438.07
7.Colet ClaessensNuenen39.51940518238.23
8.Kelly MekesTRB-RES39.65940272438.77
9.Vera van den OordNautilus40.61940543239.17
10.Whitney van HoeckelDIO39.18940239039.39
11.Nelly VelthuijsNjord39.98940402839.49
12.Monique VanekerZVDO '7440.30940136239.76
13.Suzan van BoxtelTRB-RES40.45940257839.92
14.Vera VinkenDZT '6240.87940192839.95
15.Sophie SollieZeester Meerval40.83940014040.02
16.Lisa van CasterenZeester Meerval40.55940355240.15
17.Nathasja ScheepersBudel40.15940504840.17
17.Ilse van der HeijdenNjord41.12940287840.17
19.Anouk GoesDe Biesboschzwemmers40.50940034040.38
20.Esther KrielaartDe Dommelbaarzen40.02940405440.42
21.Desiree PeltenburgZegenwerp41.02940330440.66
22.Kimberley PardoelNautilus40.04940164640.95
23.Liza van CalisDZT '6241.23940038241.22
24.Marcella WijtmansWZV41.47940368841.36
25.Vaia SuijkerbuijkDIO40.89940399841.82
26.Anouk v. LokvenNeptunus '5841.34940268042.17

Meisjes Jeugd 2

1.Cyril LandstraZeester Meerval36.84930572236.66
2.Lotte NederstigtDe Krabben37.92930306237.08
3.Ela HuttenSBC200037.87930035437.19FJ 1
4.Marissa MinkmanDe Krabben37.57930605437.19FJ 2
5.Marlotte SpohrWZV37.86930528837.31
6.Edith van den ElzenZeester Meerval39.59930201837.36
7.Pascalle RoversTRB-RES37.84930106437.75
8.Petra SchuivensTritium SG38.60930503638.13
9.Marit StegeNautilus39.63930074638.18
10.Renée RoksSBC200038.39930384438.19
11.Ilse ResinkDIO38.64930363238.84
12.Petri VelthuisZVDO '7440.25930079439.07
13.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers38.30930001239.16
14.Hanneke van der SteenZegenwerp40.12930228039.65

Dames Senioren D1

1.Inge ArtsZeester Meerval37.76920307638.13
2.Chantalle van der LindenDIO39.22920452438.35FJ 1
3.Esther WittermansNuenen38.98920434638.35FJ 2
4.Chantal VerbakelNautilus39.45920261040.20FJ 1
5.Karin VerbeekNautilus39.70920184840.20FJ 2
6.Evy BokkersArethusa39.97920541440.42

Dames Senioren D2

1.Stephanie JanssenZeester Meerval36.23910145035.81
2.Laura de JongNuenen38.56910388037.31

Dames Senioren

1.Femke HendrikxDZT '6234.64880169834.30
2.Jolanda PostDIO35.97900484836.08
3.Esther VosZVDO '7436.06820176236.13
4.Annette Wijnja-VisserDe Biesboschzwemmers37.59670052837.38
5.Jannemieke van AvezaathTRB-RES37.48890013237.44
6.Susanne van der LindenDIO37.36880273637.67
7.Marleen FijenNautilus37.88830058437.76
8.Linda SchellekensNeptunus '5837.80880385437.93
9.Kim vd BeekEiffel Swimmers PSV37.86870019637.95
10.Tonny MethorstDe Biesboschzwemmers37.83880299838.73
NGNilshaira IseniaEiffel Swimmers PSV35.748907234


<< TOP >>
Programmanr. 14
8.2.09
Heren, 100m wisselslag8 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 5 en later

1.Loed JacobsDZT '621:24.8398004411:23.20
2.Thomas ManuelEiffel Swimmers PSV1:31.6998009191:28.48
3.Cristhian van SchijndelDZT '621:29.4798001311:34.14

Jongens Minioren 6

1.Floris van MierloBudel1:18.6897004891:20.44
2.Rick MinkmanDe Krabben1:25.5797010971:22.94
3.Ruben SchellekensTRB-RES1:26.9197027471:24.27
4.Yvo BulhamDe Vennen1:27.5297010731:25.13
5.Roy van der HeydenDZT '621:28.3097012091:29.20

Jongens Junioren 1

1.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV1:11.8296010071:12.58
2.Ramon VerhulstHieronymus1:16.2396017511:15.28
3.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV1:14.9296004271:15.50
4.Peter RietveldTRB-RES1:19.7996010811:16.75
5.Fime NamwansaArgo1:23.9896038271:18.25
6.Teun StrijboschTritium SG1:22.8796030411:18.26
7.Bart GubbelsTRB-RES1:22.2196020151:19.51
8.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen1:23.0996030651:20.39
9.Richie van EmpelZegenwerp1:22.3896036311:21.03
10.Jeroen WillemsenTritium SG1:24.7496004131:22.64

Jongens Junioren 2

1.Joep van GrunsvenArethusa1:10.7495004691:09.33
2.Rick HoekstraTRB-RES1:15.7395014371:11.19
3.Joris WillemsNuenen1:13.8595022931:11.91
4.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen1:15.3095045151:12.61
5.Jordy JongenelenSBC20001:15.6595049951:13.04
6.Wouter van EekelenDIO1:16.4595031271:14.35
7.Diederick GroeneveldBZV1:15.4095021231:14.56
8.Alex in 't GroenDe Vennen1:16.3495026831:15.97
9.Wouter KwintAegir1:16.8595008931:17.77
10.Bram van de WaterDen Doorn1:19.3495016291:18.80
11.Dieder SchuurmansTritium SG1:20.2595004471:19.39

Jongens Junioren 3

1.Jeffrey ThijssenZeester Meerval1:04.7694004451:05.32
2.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV1:08.2394039191:05.54
3.Walter van der SteltDen Doorn1:08.5994013271:06.64
4.Bas de BruijnHieronymus1:10.5594025091:10.57
5.Jarmo van ZwolNuenen1:13.1194029831:10.98
6.Mark v. DintherNeptunus '581:14.1394014711:11.13
7.Ted ReniersDe Dommelbaarzen1:13.8994005191:11.49
8.Mitchell VerburgEiffel Swimmers PSV1:11.2694002771:11.73
9.Thomas RietveldTRB-RES1:12.7394018031:12.17

Jongens Junioren 4

1.Sven KardolNuenen1:02.8693021351:01.50
2.Miguel CorreiaZeester Meerval1:04.9393001031:03.43
3.Robert GrootSBC20001:07.6793019971:04.73
4.Mart HendriksTritium SG1:06.2493040791:05.09
5.Christian BingelDIO1:10.0393032071:05.47
6.Stef van der StruijkDBD1:06.2593054731:06.52
7.Paul KosterDIO1:07.1593044651:07.16
8.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen1:09.0793034871:08.57
9.Wouter SijmonsNuenen1:10.8193026951:09.95
10.Jeroen van den CorputHydra1:10.4093034191:11.48
AFGEMThomas van MierloBudel1:09.699300353

Heren Jeugd 1

1.Ferry J. ClaassenNuenen1:06.1892022171:03.48
2.Coen de BruijnHieronymus1:06.8992051511:04.05
3.Kevin JanssenZeester Meerval1:07.8792041091:06.21
4.Roy SmitsDe Vennen1:09.6692022591:07.56
5.Rick van HamondDe Dommelbaarzen1:09.6792058731:07.69
6.Mitchel HeesakkersZ.V. Tiamat1:08.0292004791:08.02
7.Mark SchellekensNeptunus '581:06.7592011531:09.47
8.Remco JonkersDe Vennen1:08.9192017171:09.58
NG.ZACas HendriksLutra1:09.279205303

Heren Jeugd 2

1.Gerben FiereDe Warande1:01.2991028251:01.53
2.Pieter JoordensZ.V. Tiamat1:05.8191011331:04.90
3.Wouter de MolHieronymus1:03.6791016031:05.34
4.Rens van EijkNuenen1:04.9991005731:06.13
5.Giel van DijkDe Warande1:06.3591042111:06.16
6.Reinier VosZeester Meerval1:06.2191024451:06.67
7.Jelte SchuurmansTritium SG1:07.4691048411:07.82

Heren Senioren Open

1.Raga FloresBZV1:00.8089009031:00.79
2.Bart van der AarBZV1:03.6189000051:01.80
3.Hermie MinkelsBZV1:02.8487022491:02.84
4.Tom LommersWZV1:03.1990018471:03.30
5.Kenny van KriekenBZV1:03.9890016751:03.40
6.Robin van GulikTRB-RES1:03.7390010611:03.90
7.Lars v.d. HeijdenEiffel Swimmers PSV1:04.7590051671:04.79
8.Joppe SchuurmansTritium SG1:04.1889054471:04.80
DISRick de GreefBudel1:00.6484007491:01.02
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 15
8.2.09
Dames, 50m vlinderslag8 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 5 en later

1.Eva van GinnekenDe Vennen38.31980016438.10
2.Myrle SchoonesNuenen39.16980020638.18
3.Bo VerhoevenNjord41.00980156238.33
4.Aniek de PeijperSBC200044.09980164440.08
5.Jade GroeneveldDe Biesboschzwemmers42.79990048040.74
6.Joyce RabouDe Dommelbaarzen42.25980189240.79
7.Tamara BrouwersEiffel Swimmers PSV43.70980249441.15
8.Eline HartogsNuenen43.76990138842.30
9.Soraya WasserEiffel Swimmers PSV42.85990135842.38
10.Sanne ten KateEiffel Swimmers PSV44.13980383642.43
11.Maritte PistersZeester Meerval43.26980219042.67
12.Lotte VerbiesenZeester Meerval44.09980212043.25
13.Anouk GerritsZegenwerp44.38990099244.18
14.Sanne van de PolDe Biesboschzwemmers42.98980072245.26
15.Erica SchoenmakersNuenen43.94990085645.57
NG.ZAChayenne JansenLutra42.849804044

Meisjes Junioren 1

1.Danique ScheepersBudel35.84970083634.39
2.Nikki BurcksenHieronymus36.35970142434.72
3.Esmée SixEiffel Swimmers PSV37.28970049035.01
4.Mandy StevensDZT '6237.66970286636.45
5.Jo-Eny PolsbroekArethusa37.74970223836.48
6.Paulien KoenenTRB-RES37.77970185636.70
7.Kathy GrootSBC200039.51970044437.29
8.Marlijn van VonderenZeester Meerval41.41970034837.41
9.Louise van HoutenArethusa39.88970332037.76
10.Ida van de WaterDen Doorn37.48970247237.79
11.Ylva HendriksDe Dommelbaarzen40.48970401237.86
12.Anne VerhoefWZV38.00970251038.07
13.Els van GemertDZT '6241.39970287838.22
14.Vera van der SteltDen Doorn39.76970247638.47
15.Nadien van LangNjord38.70970201238.50
16.Hélène ColijnHieronymus42.20970228839.10
17.Lonne BeskersDe Warande41.46970221839.14
18.Bo SluijpersNeptunus '5840.24970269239.43
19.Maartje BeskersDe Warande41.52970225039.98
20.Romy van HerkEiffel Swimmers PSV41.98970255240.46
21.Maud JansenHydra40.72970348440.48
22.Xandra BlaauwNjord42.43970201040.66
23.Amber RommelseEiffel Swimmers PSV41.84970256240.80
24.Hanna StalsBudel42.15970125241.41
25.Mara van LoonEiffel Swimmers PSV42.25970312241.58
26.Chantal de LauTempo 42.23970284642.38

Meisjes Junioren 2

1.Bente v. BergenNeptunus '5833.02960033631.88
2.Lotte LangenhoffZeester Meerval35.45960258032.64
3.Hilde GrondhoutArgo36.86960230034.04
4.Jaimy MousNjord34.13960257634.13
5.Marceline de CloeTRB-RES34.75960205034.99
6.Evy UlijnArethusa36.54960410035.53
7.Davina BranderhorstDen Doorn36.87960104636.30
8.Femke BeskersDe Warande38.73960249636.65
9.Nikki HabersZeester Meerval40.29960059436.82
10.Juliette van den BergZeester Meerval38.51960128637.05
11.Carmen KoperDe Warande37.36960388837.13
12.Emmely ToonenTritium SG40.00960337437.24
13.Sanne van der SchansWZV38.29960271437.29
14.Robin HilgerdenaarZegenwerp36.65960519037.53
15.Chantal VervoortNjord38.10960313437.59
16.Aniek PenningsNeptunus '5839.12960011437.62
17.Femke van HestTRB-RES38.95960429437.93
18.Jessica MandersNuenen37.66960400438.19
19.Claudia RomboutsDe Wildert37.99960464238.23
20.Manouschka van BeekZegenwerp38.42960362838.25
21.Madelon van UchelenDe Krabben38.82960418038.26
22.Amy van LierDe Vennen36.96960302238.29
23.Amy van BerkelDe Dommelbaarzen39.52960364238.34
24.Cheyenne MelisBudel40.35960408238.48
25.Elke van den HurkNuenen40.23960181439.10
26.Anouk van SchaikTempo 40.18960163639.82
27.Annemiek van EldertDBD37.92960276439.84
28.Julia MarasabessyBZV39.57960182039.89
29.Lara v.d. VenNeptunus '5839.12960289240.80
NGRenate PeppensterTRB-RES37.599604298

Meisjes Junioren 3

1.Michelle de BruijnTRB-RES31.45950309029.57
Brabants Record
2.Kim SmuldersTRB-RES33.37950124831.99
3.Elise PenningsArgo33.23950360832.04
4.Ananda VeugenDZT '6233.54950207032.66
5.Mariska van LeeuwenEiffel Swimmers PSV33.74950378032.67
6.Samantha KardolNuenen33.93950297232.84
7.Kelly HoegeeZVDO '7436.64950040433.21
8.Judith VosZeester Meerval33.92950214033.54
9.Madelon SchellekensTRB-RES34.76950188833.64
10.Claudia den OttelanderSBC200035.62950055233.97
11.Maxime SchoonesNuenen34.10950352034.09
12.Esma van VonderenZeester Meerval35.52950111234.26
13.Nikey van de WeteringZeester Meerval34.58950033634.28
14.Daisy van den BosSBC200035.88950388034.32
15.Emma van DelstZeester Meerval35.51950456434.85
16.Julie KleijzenBZV36.11950295835.13
17.Aniek ResinkDIO33.65950073835.16
18.Shirley VoetsNeptunus '5836.64950486235.34
19.Mandy de BruinNjord35.72950055035.42
20.Judith van de WijdevenNjord34.33950382035.66
21.Indy DiependaalTRB-RES36.42950497635.68
22.Evelien SchatEiffel Swimmers PSV36.00950473035.70
23.Nikki van der ZeeDe Krabben35.13950334035.72
24.Lindi VerkooijenSBC200037.04950382635.81
25.Vanessa van SchijndelDZT '6237.23950040035.96
26.Susan TeijkenNuenen38.35950459236.07
27.Louise van de MeerTRB-RES37.02950419836.22
28.Lisa HartogsNuenen38.30950504436.24
29.Kris HuttenSBC200036.94950068836.30
30.Lisa KoolenDZT '6236.36950207236.91
31.Claudia BloksDe Dommelbaarzen38.36950187837.22
32.Emy LiebregtsNjord38.13950502037.45
33.Laura RendersDBD36.81950053837.51
34.Jessie van den BroekHydra37.10950240837.67
35.Sarah van BeijsterveldtZeester Meerval38.17950155237.83
36.Anne KlijbergWZV36.41950397438.98
DISSanne de LaatAquAmigos35.649502730
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMTjitske FetterEiffel Swimmers PSV37.059501372
NGLisa de MolHieronymus38.029503814

Meisjes Jeugd 1

1.Sophie SollieZeester Meerval31.01940014031.21
2.Nelly VelthuijsNjord31.16940402831.22
3.Vera van den OordNautilus33.24940543231.65
4.Karlijn HoogstedeZeester Meerval31.24940480031.71
5.Whitney van HoeckelDIO33.25940239032.29
6.Suzan van BoxtelTRB-RES32.90940257832.44FJ 1
7.Sahar HamamDZT '6231.47940541232.44FJ 2
8.Tamarah van der PaschZegenwerp33.61940330832.52
9.Dashney VerweijTRB-RES32.94940391632.60
10.Kim LoeffenTritium SG34.00940343233.13
11.Fieke NelissenTritium SG35.01940158233.58
12.Janneke MollenZ.V. Tiamat35.39940138834.40
13.Kimberley PardoelNautilus34.69940164634.51FJ 1
14.Anouk GoesDe Biesboschzwemmers34.61940034034.51FJ 2
15.Kristie DekkersDIO33.07940206834.73
16.Charessa FeiderTritium SG36.45940434035.04
16.Vera VinkenDZT '6234.23940192835.04
18.Vaia SuijkerbuijkDIO34.58940399835.17
19.Maike KorthoutWZV35.51940603435.19
20.Arja den BoerBZV35.76940563435.37
21.Kelly MekesTRB-RES34.50940272435.40
22.Rebecca SchmidtDe Biesboschzwemmers35.36940034836.02
23.Anouk v. LokvenNeptunus '5835.67940268036.30
24.Estee VerdonkTRB-RES36.43940586636.32
25.Esther KrielaartDe Dommelbaarzen36.16940405436.57
26.Nathasja ScheepersBudel36.43940504836.94
DISLiza van CalisDZT '6235.619400382
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISEsra PenningsNeptunus '5834.769402180
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISAnouk v. HelvoirtNeptunus '5835.779405606
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Meisjes Jeugd 2

1.Ela HuttenSBC200031.29930035430.82
2.Renée RoksSBC200030.79930384431.07
3.Marcha AdmiraalDe Biesboschzwemmers30.34930001231.14
4.Petri VelthuisZVDO '7431.28930079431.16
5.Ilse ResinkDIO33.22930363232.00
6.Marissa MinkmanDe Krabben32.10930605432.57
7.Nienke BoumanZ.V. Tiamat34.58930296432.59
8.Karin de KokAquAmigos33.90930101032.95
9.Marleen BakkerTRB-RES33.04930287433.41
10.Cyril LandstraZeester Meerval32.98930572233.60
11.Manon van LeuvenZ.V. Tiamat34.71930295434.14
12.Jennemieke AanraadSBC200033.61930183434.23
13.Emma VerhoevenZegenwerp33.40930332634.59
14.Petra SchuivensTritium SG34.44930503634.88
15.Marit StegeNautilus34.79930074635.09
16.Ingrid BakkerTRB-RES33.94930287235.34
17.Marlotte SpohrWZV35.36930528835.36
18.Sanne van der SteltDen Doorn35.31930356235.72
19.Lisanne de GraefDZT '6234.39930695435.86
20.Elke SchellekensNeptunus '5835.42930155037.11
21.Linda van OolTempo 34.58930498237.21
DISBirgit van der WegenDe Warande34.839304942
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGLaura KorsmanDe Biesboschzwemmers35.259302034

Dames Senioren D1

1.Inge ArtsZeester Meerval30.42920307630.12
2.Robina HoegeeZVDO '7432.75920075431.33
3.Désirée EmmenDe Vennen31.88920486232.33
4.Manouk van MaanenDe Dommelbaarzen34.06920432432.74
5.Chantalle van der LindenDIO33.93920452434.03
6.Karin VerbeekNautilus34.93920184834.72
NGMargot van RielArethusa34.069203838
NGInge MaalsenZeester Meerval31.669202236

Dames Senioren D2

1.Stephanie JanssenZeester Meerval29.34910145029.30
2.Chantal WillemsTritium SG31.42910548230.86
3.Valerie HemesathEiffel Swimmers PSV31.96910375431.36
4.Laura de JongNuenen31.74910388032.10
5.Linda de KokAquAmigos32.41910168632.57
6.Christel PeetersDe Warande33.06910242432.66
7.Jiska de BoerZVDO '7432.94910389633.15
8.Kim WijnjaDe Biesboschzwemmers33.68910781233.92
9.Joyce RaemaekersBudel33.80910610634.33
DISCora van DorstHieronymus30.229106218
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGMarit den OudenDe Zilvermeeuw32.869102394

Dames Senioren

1.Jolanda PostDIO30.69900484829.85
2.Linda SchellekensNeptunus '5830.06880385429.90
3.Femke HendrikxDZT '6230.64880169829.93
4.Esther VosZVDO '7430.82820176230.77
5.Kim vd BeekEiffel Swimmers PSV30.42870019630.82
6.Danielle ScheepersNjord31.02900542832.48
7.Miranda van LaarhovenDe Treffers32.27830121632.70
8.Jannemieke van AvezaathTRB-RES32.88890013232.72
9.Juliska PeijnenburgDe Dommelbaarzen32.23900289232.98
10.Hanny EversZ.V. Tiamat32.85840067033.15
DISSaskia PhaffEiffel Swimmers PSV31.246600242
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGNilshaira IseniaEiffel Swimmers PSV30.878907234


<< TOP >>
Programmanr. 16
8.2.09
Heren, 50m vrije slag8 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 5 en later

1.Loed JacobsDZT '6231.78980044131.92
2.Ramón PleijersDe Dommelbaarzen35.81980201334.34
3.Stefan van de WijdevenNjord35.94980099534.35
4.Tobias GeurtsNuenen35.70980118534.50
5.Thomas ManuelEiffel Swimmers PSV36.25980091935.61
6.Sieb WesselingTritium SG35.99980048936.10
7.Fabian van BeekZegenwerp36.91980063536.57
8.Cristhian van SchijndelDZT '6236.67980013137.29

Jongens Minioren 6

1.Floris van MierloBudel31.04970048930.54
2.Yvo BulhamDe Vennen34.29970107332.54
3.Joeri PhaffNuenen34.23970109932.61
4.Rick MinkmanDe Krabben34.26970109733.00
5.Stefan HoekstraTRB-RES34.01970022333.56
6.Daniel van DijkTritium SG34.96970157734.25
NGAlain VogelsNuenen34.979701835

Jongens Junioren 1

1.Stan PijnenburgEiffel Swimmers PSV28.43960042728.39
2.Mike van HerkEiffel Swimmers PSV29.26960100728.54
3.Peter RietveldTRB-RES30.38960108128.90
4.Ramon VerhulstHieronymus29.51960175128.98
5.Fime NamwansaArgo31.73960382730.15
6.Richie van EmpelZegenwerp32.70960363130.79
7.Teun StrijboschTritium SG32.16960304131.38
8.Willem KleinendorstBZV32.37960244331.74
8.Jason VerbovenDe Wildert31.69960337731.74
10.Bart GubbelsTRB-RES31.98960201531.89
11.Bart WijnjaDe Biesboschzwemmers32.85960056332.60
12.Teun van HoutertDe Dommelbaarzen32.72960306533.29
DISJeroen WillemsenTritium SG32.779600413
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Jongens Junioren 2

1.Joep van GrunsvenArethusa28.51950046928.07
2.Alex in 't GroenDe Vennen29.44950268328.50
3.Joris WillemsNuenen29.61950229329.00
4.Sven AlderliesteSBC200029.76950132929.22
5.Daryl PolderDe Biesboschzwemmers30.67950467129.23
6.Rick HoekstraTRB-RES30.21950143729.33
7.Wouter van EekelenDIO29.99950312729.42
8.Loek van HoutertDe Dommelbaarzen29.37950451529.43
9.Bram van de WaterDen Doorn30.13950162929.80
10.Jordy JongenelenSBC200030.20950499529.91
11.Wouter KwintAegir30.53950089329.92
12.Diederick GroeneveldBZV30.25950212330.01
13.Dieder SchuurmansTritium SG30.40950044730.33
14.Wilko HeemskerkDe Treffers30.89950432230.81
NGFabian SebregtsHieronymus30.689500689

Jongens Junioren 3

1.Date v.d. ZaagEiffel Swimmers PSV26.71940391925.75
2.Remy den BoerDe Warande27.04940175925.77
3.Jeffrey ThijssenZeester Meerval26.61940044526.16
4.Roberto VisserBZV27.36940615126.39
5.Walter van der SteltDen Doorn27.06940132726.41
6.Jarmo van ZwolNuenen28.57940298327.13
7.Stan BrokAquAmigos28.70940147327.53
8.Bart SchoutenDe Biesboschzwemmers28.97940045328.00
8.Mark v. DintherNeptunus '5827.82940147128.00
10.Thomas RietveldTRB-RES28.38940180328.01
11.Ted ReniersDe Dommelbaarzen29.02940051928.56
12.Mitchell VerburgEiffel Swimmers PSV29.31940027728.85
13.Martino ValentijnDIO29.12940391329.58
AFGEMJelle WesterlakenZVDO '7429.049400255

Jongens Junioren 4

1.Paul KosterDIO25.31930446524.89
2.Mart HendriksTritium SG25.66930407925.32
3.Christian BingelDIO27.07930320726.20
4.Sven KardolNuenen25.88930213526.35
5.Wouter SijmonsNuenen28.06930269526.36
6.Robert GrootSBC200027.45930199726.55
7.Ramon BastiaansenDIO27.05930379726.57
8.Bern HoevenZegenwerp26.89930177326.73
8.Miguel CorreiaZeester Meerval25.86930010326.73
10.Wesley BeckHieronymus28.31930212327.25
11.Stijn SchooneZ.V. Tiamat27.75930562527.38
12.Tian TjioeTRB-RES27.36930609327.41
13.Luuk van DoremalenDe Dommelbaarzen27.71930348727.53
14.Matti de BruijnTRB-RES28.00930507127.65
15.Yannick van OpdorpSBC200028.33930652127.66
16.Simon van den BroekTritium SG28.36930238328.01
17.Pepijn WarrinkDBD28.48930263328.31
18.Joey SmitsDZT '6227.96930602928.41
NGThomas van MierloBudel25.459300353

Heren Jeugd 1

1.Ferry J. ClaassenNuenen25.35920221725.10
2.Coen de BruijnHieronymus25.85920515125.57
3.Yorick MassinkDZT '6226.09920216325.70
4.Kevin JanssenZeester Meerval26.33920410926.33
5.Rick van HamondDe Dommelbaarzen26.62920587326.48
6.Enzo DiependaalTRB-RES26.71920669126.63
7.Remco JonkersDe Vennen26.59920171726.77
8.Mitchel HeesakkersZ.V. Tiamat26.51920047926.95
9.Vincent van DijkDe Biesboschzwemmers27.10920686327.08
10.Wim CrielaardZVDO '7427.50920571327.10
11.Roy SmitsDe Vennen27.24920225927.48
12.Ruud ScheepersNjord26.97920341127.54
13.Mark SchellekensNeptunus '5827.29920115328.25
14.Aron HeerkensNautilus27.03920175128.32

Heren Jeugd 2

1.Gerben FiereDe Warande24.30910282524.47
2.Wouter de MolHieronymus25.37910160325.49
3.Rens van EijkNuenen25.72910057325.51
4.Mehmet DemirciBZV26.37910045125.90FJ 1
5.Wietse SterkenburgZVDO '7426.13910220525.90FJ 2
6.Giel van DijkDe Warande26.00910421125.92
7.Jelte SchuurmansTritium SG26.40910484126.31FJ 1
8.Pieter JoordensZ.V. Tiamat26.07910113326.31FJ 2
9.Rik BakkerTRB-RES26.16910462526.40
10.Reinier VosZeester Meerval26.07910244526.46
11.Stefan WesolowskiDe Vennen26.60910253926.77

Heren Senioren Open

1.Raga FloresBZV23.75890090323.82
2.Tom LommersWZV24.19900184724.12FJ 1
3.Hermie MinkelsBZV24.06870224924.12FJ 2
4.Lars RongenZ.V. Tiamat24.68890263524.51
5.Ronald VullingsTritium SG25.45870365524.62
6.Rick de GreefBudel23.99840074924.67
7.Jasper GroothelmDBD25.04900573524.94
8.Bart van der AarBZV24.98890000525.07
9.Kenny van KriekenBZV25.76900167525.18
10.Joost MulderDe Vennen25.26860215325.45
11.Jan van OpstalDIO25.93860229125.54
12.Joppe SchuurmansTritium SG25.53890544725.75
13.Lars v.d. HeijdenEiffel Swimmers PSV25.56900516725.92
14.Gert-Jan den DekkerZVDO '7425.64850051926.08
15.Niels RaaijmakersBudel25.90900237726.80


<< TOP >>
Programmanr. 17
8.2.09
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nuenen 1Nuenen2:47.802:44.94
Erica Schoenmakers
Simone Gorren
99
00
39.03Myrle Schoones
Eline Hartogs
98
99
2.Zeester Meerval 2Zeester Meerval2:50.832:51.80
Iris van de Crommert
Lotte Verbiesen
98
98
43.87Maritte Pisters
Claire van den Berg
98
98


<< TOP >>
Programmanr. 18
8.2.09
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.TRB-RES 1TRB-RES2:14.632:12.13
Marceline de Cloe
Kim Smulders
96
95
32.86Michelle de Bruijn
Louise van de Meer
95
95
2.Zeester Meerval 5Zeester Meerval2:19.772:15.20
Judith Vos
Nikki Habers
95
96
35.27Nikey van de Wetering
Lotte Langenhoff
95
96
3.SBC2000 1SBC20002:22.322:18.51
Lindi Verkooijen
Kris Hutten
95
95
36.80Daisy van den Bos
Claudia den Ottelander
95
95
4.Njord 1Njord2:20.352:18.69
Judith van de Wijdeven
Jaimy Mous
95
96
35.10Mandy de Bruin
Emy Liebregts
95
95
5.Nuenen 1Nuenen2:22.172:20.35
Samantha Kardol
Elke van den Hurk
95
96
35.19Maxime Schoones
Susan Teijken
95
95
6.TRB-RES 2TRB-RES2:23.532:23.32
Paulien Koenen
Indy Diependaal
97
95
39.09Madelon Schellekens
Femke van Hest
95
96
7.Zeester Meerval 6Zeester Meerval2:25.222:23.57
Esma van Vonderen
Juliette van den Berg
95
96
34.99Emma van Delst
Sarah van Beijsterveldt
95
95
8.Argo 1Argo2:29.202:25.34
Hilde Grondhout
Anne Gibbels
96
96
34.83Elise Pennings
Marijke van der Heijden
95
97
9.WZV 2WZV2:30.142:28.20
Anne Klijberg
Sanne van der Schans
95
96
36.07Anne Verhoef
Melissa van der Geld
97
95
10.DZT '62 1DZT '622:29.582:28.39
Vanessa van Schijndel
Mandy Stevens
95
97
38.96Lisa Koolen
Ananda Veugen
95
95
11.Neptunus '58 1Neptunus '582:29.392:28.48
Aniek Pennings
Bo Sluijpers
96
97
40.49Bente v. Bergen
Shirley Voets
96
95
12.Zegenwerp 1Zegenwerp2:30.682:30.99
Manon van Lith
Daniela Riitano
96
95
40.27Manouschka van Beek
Robin Hilgerdenaar
96
96
13.Nuenen 2Nuenen2:33.432:33.40
Anouk Coppieters
Lisa Hartogs
95
95
37.88Jessica Manders
Ilse van Eerenbeemd
96
95
14.SBC2000 2SBC20002:35.082:35.99
Yasmine Bartelds
Nienke Kerremans
96
97
39.12Kathy Groot
Antonela Baric
97
96


<< TOP >>
Programmanr. 19
8.2.09
Dames, 4 x 50m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zeester Meerval 8Zeester Meerval2:07.252:06.76
Inge Arts
Cyril Landstra
92
93
32.80Stephanie Janssen
Sophie Sollie
91
94
2.DIO 1DIO2:10.372:08.65
Ilse Resink
Susanne van der Linden
93
88
33.22Jolanda Post
Kristie Dekkers
90
94
3.Tritium SG 1Tritium SG2:11.592:08.89
Petra Schuivens
Kim Loeffen
93
94
34.42Chantal Willems
Merel Siroen
91
88
4.DZT '62 1DZT '622:09.582:11.29
Laura vd Laar
Femke Hendrikx
92
88
35.94Sahar Hamam
Chantal van Herpen
94
90
5.ZVDO '74 1ZVDO '742:11.952:12.09
Narissa Lobregt
Esther Vos
92
82
36.75Petri Velthuis
Robina Hoegee
93
92
6.SBC2000 1SBC20002:14.012:12.10
Nicole Peeters
Bente van Gennep
93
92
35.36Renée Roks
Ela Hutten
93
93
7.De Biesboschzwemmers 1De Biesboschzwemmers2:13.252:13.80
Kim Wijnja
Annette Wijnja-Visser
91
67
36.02Marcha Admiraal
Tonny Methorst
93
88
8.TRB-RES 1TRB-RES2:13.712:13.96
Jannemieke van Avezaath
Dashney Verweij
89
94
34.05Suzan van Boxtel
Pascalle Rovers
94
93
9.Nuenen 1Nuenen2:15.962:15.32
Colet Claessens
Esther Wittermans
94
92
33.31Danila van den Hoogenband
Laura de Jong
90
91


<< TOP >>
Programmanr. 20
8.2.09
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nuenen 1Nuenen2:20.512:18.98
Jelle de Wind
Tobias Geurts
98
98
36.04Jeroen Schelling
Joeri Phaff
97
97
DISDZT '62 1DZT '622:23.69
EA - Te vroeg overgenomen.
Cristhian van Schijndel
Jorn Vogelaar
98
98
36.96Roy van der Heyden
Loed Jacobs
97
98


<< TOP >>
Programmanr. 21
8.2.09
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DIO 1DIO1:48.551:46.57
Christian Bingel
Martino Valentijn
93
94
26.60Ramon Bastiaansen
Paul Koster
93
93
2.Nuenen 1Nuenen1:52.121:48.20
Wouter Sijmons
Joris Willems
93
95
26.47Jarmo van Zwol
Sven Kardol
94
93
3.Tritium SG 1Tritium SG1:53.991:51.17
Koen Seuren
Simon van den Broek
94
93
28.56Mart Hendriks
Dieder Schuurmans
93
95
4.TRB-RES 1TRB-RES1:53.951:51.32
Rick Hoekstra
Thomas Rietveld
95
94
29.06Matti de Bruijn
Tian Tjioe
93
93
5.SBC2000 1SBC20001:55.741:52.43
Jordy Jongenelen
Sven Alderlieste
95
95
29.93Yannick van Opdorp
Robert Groot
93
93
6.DBD 1DBD1:58.191:53.38
Jeroen Brzoskowski
Peter van Eldert
93
93
29.30Pepijn Warrink
Stef van der Struijk
93
93
7.TiamatZ.V. Tiamat1:56.701:53.64
Michel Joordens
Marco van der Aalst
93
93
29.92Tom Tamerus
Stijn Schoone
93
93
8.De Biesboschzwemmers 1De Biesboschzwemmers1:59.641:56.12
Bart Schouten
Maarten van der Meijden
94
94
28.99Daryl Polder
Ebe Gremmer
95
93
9.De Dommelbaarzen 1De Dommelbaarzen1:58.821:57.15
Ted Reniers
Teun van Houtert
94
96
29.05Loek van Houtert
Luuk van Doremalen
95
93


<< TOP >>
Programmanr. 22
8.2.09
Heren, 4 x 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.BZV 1BZV1:39.751:37.86
Raga Flores
Kenny van Krieken
89
90
24.02Bart van der Aar
Hermie Minkels
89
87
2.Nuenen 1Nuenen1:41.721:40.38
Rens van Eijk
Akke Toeter
91
90
25.56Ferry J. Claassen
Martin de Wildt
92
74
3.Tritium SG 1Tritium SG1:44.121:42.12
Joppe Schuurmans
Jelte Schuurmans
89
91
25.54Ronald Vullings
Mark Effing
87
86
4.TiamatZ.V. Tiamat1:43.881:43.03
Pieter Joordens
Mitchel Heesakkers
91
92
26.05Martijn Rongen
Lars Rongen
87
89
5.De Warande 1De Warande1:46.131:43.16
David Vleeschouwer
Giel van Dijk
80
91
26.54Tom Pel
Gerben Fiere
92
91
6.De Vennen 1De Vennen1:45.031:43.54
Melvin Smits
Stefan Wesolowski
90
91
26.19Remco Jonkers
Joost Mulder
92
86
7.Zeester Meerval 1Zeester Meerval1:44.871:44.00
Reinier Vos
Jeffrey Thijssen
91
94
26.45Miguel Correia
Kevin Janssen
93
92
8.ZVDO '74 1ZVDO '741:45.621:44.50
Erik den Dekker
Wietse Sterkenburg
89
91
26.86Wim Crielaard
Gert-Jan den Dekker
92
85
9.TRB-RES 1TRB-RES1:45.811:45.18
Daan van Erp
Enzo Diependaal
89
92
26.56Rik Bakker
Robin van Gulik
91
90
10.Neptunus '58 1Neptunus '581:49.211:50.55
Mark Schellekens
Frank Hovenier
92
85
28.56Mark v. Dinther
Roel v.d. Kleij
94
90
11.De Biesboschzwemmers 1De Biesboschzwemmers1:49.901:51.41
Mark Visser
Bart Schouten
88
94
26.28Dennis Klop
Vincent van Dijk
83
92