Speedo deel 3
De Westereen (NED),    31.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m schoolslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
31-1-2009 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacob de Roos                 ZPD                    1:36.39 9900553    1:39.07           
  2. Stefan Reinderink             DZ&PC                  1:41.13 9900787    1:39.64           
  3. Sjors Verweij                 Avena                  1:39.02 9900559    1:44.63           
  4. Daan Zwertbroek               HZ&PC Heerenveen       1:51.82 9900463    1:46.07           
  5. Jan Arnoud Melse              DZ&PC                  1:46.80 9900785    1:46.65           
  6. Gerco Ganzevoort              HZ&PC Heerenveen            NT 9902091    1:52.91           
  7. Koendert Kellner              DZ&PC                  2:00.50 0000237    1:56.06           
  8. Pieter Roemeling              ZPD                    1:53.60 9900253    1:57.56           
  9. Marcel Delfstra               de Granaet             1:56.63 0100037    1:57.97           
 10. Thijs Hoekstra                HZ&PC Heerenveen            NT 0000495    2:03.67           
 11. Jeroen de Boer                de Granaet             2:09.64 9901827    2:04.10           
 12. Jilles Lycklama a Nijholt     HZ&PC Heerenveen            NT 0001103    2:04.76           
 13. Noah Vincent Stavorinus       ZPD                         NT 0000359    2:04.77           
 14. Jelle Betten                  DZ&PC                       NT 0001535    2:07.87           
 15. Quentin Ruiz                  HZ&PC Heerenveen            NT 0100187    2:14.74           
 DIS Freek Jan Melse               DZ&PC                  2:02.62 0000235                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Luuk Veldman                  Neptunia '24                NT 9900981    1:47.18           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
 DIS Leon Noord                    DZ&PC                       NT 9901527    1:58.46           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Erwin Heinsius                HZ&PC Heerenveen       2:00.42 9900695    1:58.76           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Rob van Wier                  HZ&PC Heerenveen       2:11.56 9900697    2:04.38           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Roan Numan                    HZ&PC Heerenveen            NT 0001353    2:15.00           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
31-1-2009 - 14:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marrit Steenbergen            DZ&PC                  1:18.72 0000086    1:17.41           
  2. Danieke van de Kooi           de Granaet             1:29.51 0000552    1:29.27           
  3. Elsa Bremer                   DZ&PC                       NT 0001050    1:35.76           
  4. Janny Groos                   DZ&PC                       NT 0000740    1:36.43           
  5. Anna Harbers                  HZ&PC Heerenveen            NT 0001250    1:40.00           
  6. Loes Walrecht                 HZ&PC Heerenveen            NT 0001058    1:41.23           
  7. Celeste Sijtsma               HZ&PC Heerenveen            NT 0000442    1:50.00           
  8. Irith-gitte Buursma           HZ&PC Heerenveen            NT 0001648    1:51.91           
  9. Marthe Lubberts               HZ&PC Heerenveen            NT 0000846    1:55.97           
 10. Romy Jalving                  HZ&PC Heerenveen            NT 0000616    1:56.34           
 11. Chantal Middelkamp            DZ&PC                       NT 0101010    2:21.59           
AFGE Tabitha de Haan               de Granaet             1:39.45 0000550                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
31-1-2009 - 14:18                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlo Ruiz                    HZ&PC Heerenveen            NT 9802549    3:20.46           
  2. Theo Groenewoud               DZ&PC                       NT 9801737    3:24.75           
  3. Werner Veltman                Avena                       NT 9803417    4:06.80           
 DIS Kevin de Joode                de Granaet             3:34.42 9800371                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
 DIS Jacko Korporaal               ZPD                         NT 9802247    3:24.26           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Herman Buist                  PWC Buitenpost              NT 9801525    3:41.78           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGE Aron Visser                   DZ&PC                       NT 9801889                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
31-1-2009 - 14:24                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hinke Groos                   DZ&PC                  1:53.96 9901768    1:45.00           
  2. Lysbeth Koster                Avena                  1:54.26 9901952    1:46.84           
  3. Naomi Rozema                  DZ&PC                  1:50.56 9901194    1:50.00           
  4. Genna Visser                  ZPD                    1:53.34 9900968    1:52.81           
  5. Sabine Lageweg                HZ&PC Heerenveen       2:00.63 9900926    1:56.10           
  6. Chiara Olde Agterhuis         HZ&PC Heerenveen       2:02.97 9901084    1:56.78           
  7. Kirsten Westerhuis            DZ&PC                  2:06.29 9901320    1:56.93           
  8. Tessa Folkertsma              DZ&PC                  2:06.69 9901322    1:57.14           
  9. Lisanne Faber                 HZ&PC Heerenveen       2:05.11 9901622    1:58.30           
 10. Annewietske Visser            Neptunia '24                NT 9902674    1:59.83           
 11. Myrthe Offenga                De Vikings             2:01.44 9901874    2:00.46           
 12. Silke Rinsma                  HZ&PC Heerenveen       2:03.66 9900732    2:01.31           
 13. Jildau Holtrop                HZ&PC Heerenveen            NT 9902832    2:03.92           
 14. Hanna Kellner                 DZ&PC                  2:09.80 9901318    2:04.13           
AFGE Jori van der Meer             HZ&PC Heerenveen            NT 9902830                      
AFGE Esther Meinsma                DZ&PC                  2:13.93 9901810                      
AFGE Ilse Marije Sijpersma         Neptunia '24           1:47.12 9901014                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
31-1-2009 - 14:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcel van der Heide          De Vikings             1:22.25 9701503    1:19.16           
  2. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  1:20.61 9700039    1:20.69           
  3. Jelmer Post                   Avena                  1:30.33 9702609    1:25.61           
  4. Bas Verweij                   Avena                  1:32.80 9702493    1:29.84           
  5. Guido Postma                  Avena                  1:41.72 9702065    1:30.60           
  6. Martijn Lageweg               HZ&PC Heerenveen       1:29.84 9701323    1:31.19           
  7. Melwin v Spil                 Avena                  1:33.51 9701927    1:32.22           
  8. Silvan Akkerman               HZ&PC Heerenveen       1:34.54 9700113    1:33.65           
  9. Niels Visser                  HZ&PC Heerenveen       1:38.18 9702251    1:35.22           
 10. Frank van der Wal             HZ&PC Heerenveen       1:37.55 9700645    1:36.07           
 11. Kevin Rozema                  DZ&PC                  1:37.77 9701451    1:36.90           
 12. Jille v/d Weerd               DZ&PC                  1:43.16 9702727    1:39.13           
 13. Danny Hayema                  PWC Buitenpost         1:43.44 9701043    1:40.87           
 14. Jelmer de Groot               DZ&PC                  1:43.74 9701945    1:42.26           
 15. Daylam Dag                    ZPD                    1:44.37 9701301    1:44.92           
 DIS Patrick de Roos               ZPD                    1:33.62 9702671    1:31.67           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Thomas van Breemen            ZPD                    1:34.58 9701299    1:37.25           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Jacob de Boer                 ZPD                    1:35.09 9701369                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
31-1-2009 - 14:42                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nynke Klokman                 DZ&PC                  1:40.39 9801424    1:40.69           
  2. Meike Holdinga                de Granaet             1:45.26 9802602    1:45.83           
  3. Ellen Jager                   PWC Buitenpost         1:50.23 9801384    1:46.43           
  4. Marlies v/d Brug              DZ&PC                  1:45.97 9801428    1:46.80           
  5. Jildou Temming                Avena                  2:04.43 9802768    1:48.80           
  6. Brecht Buis                   Neptunia '24                NT 9803854    1:48.88           
  7. Linda Noord                   DZ&PC                  1:52.28 9800454    1:49.44           
  8. Brigitte van de Veen          de Granaet             2:06.80 9802600    1:50.17           
  9. Kim Jasper                    Neptunia '24                NT 9802714    1:54.69           
 10. Rixt-Nynke Zijlstra           de Granaet             1:59.16 9801456    1:54.75           
 11. Lisanne Boonstra              DZ&PC                       NT 9804454    1:56.16           
 12. Melissa Portijk               HZ&PC Heerenveen            NT 9803442    1:59.27           
 13. Carolien Nauta                De Vikings                  NT 9803148    2:05.58           
 14. Carola Stuiver                HZ&PC Heerenveen            NT 9803444    2:07.97           
 DIS Iris de Jong                  HZ&PC Heerenveen       2:12.23 9801708    1:41.43           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
  NG Marrit v. Aalzum              Avena                       NT 9803206                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
31-1-2009 - 14:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
FZK 2009               2:25.70  Jongens Junioren 2
FZK 2009               2:33.00  Jongens Junioren 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick Halma                    De Vikings             2:32.57 9505121    2:22.02           
  2. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  2:32.12 9502731    2:25.30           
  3. Jelmer Groos                  DZ&PC                  2:35.07 9602945    2:33.06           
  4. Hendrik Rozema                Neptunia '24           2:45.49 9600281    2:35.43           
  5. Arno Bergsma                  DZ&PC                  2:39.39 9501691    2:39.05           
  6. Roderik Stoffels              Avena                  2:51.85 9504143    2:40.35           
  7. Mark Folkertsma               DZ&PC                  2:45.81 9601413    2:43.46           
  8. Hein Jouke Wind               DZ&PC                  3:00.44 9600949    2:58.33           
  9. Ruben de Boer                 Avena                  3:06.53 9500941    2:58.91           
 10. Minne Koopmans                Neptunia '24                NT 9603557    3:01.19           
 11. Jurjen de Wolff               Avena                  3:29.47 9604107    3:26.20           
AFGE Jacco v/d Wal                 Avena                  2:55.94 9504145                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
31-1-2009 - 15:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
FZK 2009               2:38.70  Meisjes Junioren 2
FZK 2009               2:47.90  Meisjes Junioren 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joëlle Rozema                 DZ&PC                  2:32.90 9601124    2:34.00           
  2. Marieke Dijkstra              Avena                  2:47.35 9602122    2:37.84           
  3. Melissa Nauta                 De Vikings             3:10.50 9602388    2:40.01           
  4. Martine van Sluis             De Vikings             2:41.35 9702888    2:40.59           
  5. Janna Post                    Neptunia '24           3:01.81 9602061    2:41.31           
  6. Bianca Jongsma                Avena                  2:48.27 9601006    2:49.05           
  7. Tineke Nicolai                de Granaet             2:50.75 9603032    2:50.62           
  8. Hester Groos                  DZ&PC                  3:02.41 9702734    2:54.38           
  9. Anouk Terpstra                Avena                  3:02.26 9603660    2:54.53           
 10. Anke Koopmans                 Neptunia '24           3:00.21 9702702    2:54.72           
 11. Marike de Boer                de Granaet             2:56.95 9705302    2:56.77           
 12. Rosanne Baarda                Neptunia '24           2:59.03 9603026    2:57.29           
 13. Mare Zijlstra                 DZ&PC                  2:59.52 9702700    2:58.10           
 14. Eline Stoffels                Avena                  3:05.32 9704084    2:59.53           
 15. Wendy Bergsma                 DZ&PC                  2:59.96 9701316    3:00.95           
 16. Karin v/d Goot                Avena                  3:16.05 9604084    3:01.17           
 17. Silke Bil                     de Granaet             3:08.99 9703942    3:04.40           
 18. Raijsa Balasingham            Avena                  3:08.14 9702182    3:04.98           
 19. Judith Brug van der           Avena                  3:11.74 9704082    3:05.46           
 20. Tessa Walda                   DZ&PC                  3:11.40 9704304    3:07.18           
 21. Anne Vlottes                  De Vikings             3:14.17 9702120    3:07.25           
 22. Trineke van der Schaaf        HZ&PC Heerenveen       3:03.94 9700200    3:07.34           
 23. Renske Jellesma               Avena                  3:12.36 9605180    3:07.85           
 24. Paulien Peterson              ZPD                    3:14.55 9700906    3:14.24           
 25. Swanet van der Wal            ZPD                    3:21.13 9701930    3:18.56           
 26. Siebrina van der Meulen       ZPD                    3:29.89 9700904    3:23.93           
 27. Amber v/d Ley                 Avena                       NT 9705172    3:34.34           
 28. Willeke Kronemeijer           Avena                       NT 9705174    3:35.42           
 29. Marit Broersma                Avena                       NT 9705094    3:48.46           
 30. Dagmar Bosma                  Avena                       NT 9705090    3:54.92           
 31. Tessa Heinsius                HZ&PC Heerenveen       4:01.97 9703610    3:58.56           
 DIS Irene Dotinga                 Neptunia '24           2:48.59 9603516                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Femke de Meer                 ZPD                    3:10.56 9703080                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m vlinderslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
31-1-2009 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Veldman                  Neptunia '24             41.59 9900981      42.72           
  2. Sjors Verweij                 Avena                    48.39 9900559      45.66           
  3. Stefan Reinderink             DZ&PC                    50.34 9900787      47.10           
  4. Pieter Roemeling              ZPD                      50.52 9900253      47.72           
  5. Freek Jan Melse               DZ&PC                  1:08.38 0000235      47.92           
  6. Koendert Kellner              DZ&PC                    51.68 0000237      49.10           
  7. Jan Arnoud Melse              DZ&PC                  1:01.18 9900785      51.38           
  8. Daan Zwertbroek               HZ&PC Heerenveen         54.79 9900463      53.03           
  9. Erwin Heinsius                HZ&PC Heerenveen         54.85 9900695      53.94           
 10. Marcel Delfstra               de Granaet                  NT 0100037      57.63           
 11. Rob van Wier                  HZ&PC Heerenveen            NT 9900697    1:06.59           
 DIS Jilles Lycklama a Nijholt     HZ&PC Heerenveen            NT 0001103                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
 DIS Jacob de Roos                 ZPD                      38.75 9900553      39.69           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Thijs Hoekstra                HZ&PC Heerenveen            NT 0000495    1:04.76           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Jeroen de Boer                de Granaet             1:04.77 9901827    1:07.00           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Minioren 2 en 3
31-1-2009 - 15:48                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marrit Steenbergen            DZ&PC                  1:28.69 0000086    1:25.65           
  2. Danieke van de Kooi           de Granaet             1:36.55 0000552    1:35.63           
  3. Loes Walrecht                 HZ&PC Heerenveen            NT 0001058    1:48.99           
  4. Janny Groos                   DZ&PC                       NT 0000740    1:51.84           
  5. Anna Harbers                  HZ&PC Heerenveen            NT 0001250    1:52.97           
  6. Elsa Bremer                   DZ&PC                       NT 0001050    1:55.28           
  7. Marthe Lubberts               HZ&PC Heerenveen            NT 0000846    2:03.69           
  8. Chantal Middelkamp            DZ&PC                       NT 0101010    2:21.14           
 DIS Celeste Sijtsma               HZ&PC Heerenveen            NT 0000442    1:57.68           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Irith-gitte Buursma           HZ&PC Heerenveen            NT 0001648    1:57.82           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Romy Jalving                  HZ&PC Heerenveen            NT 0000616    2:08.31           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Tabitha de Haan               de Granaet             1:43.11 0000550                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
31-1-2009 - 15:54                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin de Joode                de Granaet             1:15.80 9800371    1:16.48           
  2. Jacko Korporaal               ZPD                    1:21.31 9802247    1:22.50           
  3. Carlo Ruiz                    HZ&PC Heerenveen       1:35.36 9802549    1:25.25           
  4. Theo Groenewoud               DZ&PC                  1:29.46 9801737    1:27.82           
  5. Mark Bartelds                 Neptunia '24           1:31.91 9801459    1:29.90           
  6. Herman Buist                  PWC Buitenpost         1:35.13 9801525    1:33.06           
  7. Robin van der Akker           Neptunia '24           1:38.69 9802103    1:33.65           
  8. Roy Merkus                    DZ&PC                       NT 9803653    1:51.34           
  9. Werner Veltman                Avena                       NT 9803417    1:57.59           
AFGE Aron Visser                   DZ&PC                  1:33.08 9801889                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
31-1-2009 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Naomi Rozema                  DZ&PC                  1:36.62 9901194    1:35.22           
  2. Myrthe Offenga                De Vikings             1:41.97 9901874    1:36.94           
  3. Hinke Groos                   DZ&PC                       NT 9901768    1:39.32           
  4. Chiara Olde Agterhuis         HZ&PC Heerenveen       1:43.09 9901084    1:42.98           
  5. Kirsten Westerhuis            DZ&PC                  1:48.81 9901320    1:46.00           
  6. Silke Rinsma                  HZ&PC Heerenveen       1:54.00 9900732    1:46.32           
  7. Lysbeth Koster                Avena                  1:48.27 9901952    1:47.54           
  8. Sabine Lageweg                HZ&PC Heerenveen       1:49.20 9900926    1:47.96           
  9. Annewietske Visser            Neptunia '24                NT 9902674    1:48.69           
 10. Genna Visser                  ZPD                    1:56.35 9900968    1:54.89           
 11. Hanna Kellner                 DZ&PC                  1:54.44 9901318    1:57.75           
 DIS Tessa Folkertsma              DZ&PC                  1:47.62 9901322    1:44.78           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Lisanne Faber                 HZ&PC Heerenveen       2:12.78 9901622    1:52.75           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Jildau Holtrop                HZ&PC Heerenveen            NT 9902832    1:56.13           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Esther Meinsma                DZ&PC                  2:04.69 9901810                      
AFGE Jori van der Meer             HZ&PC Heerenveen            NT 9902830                      
AFGE Ilse Marije Sijpersma         Neptunia '24           1:35.67 9901014                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
31-1-2009 - 16:09                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              DZ&PC                       NT 9700039    5:16.62           
  2. Marcel van der Heide          De Vikings             5:54.28 9701503    5:17.49           
  3. Guido Postma                  Avena                       NT 9702065    5:48.10           
  4. Jelmer Post                   Avena                       NT 9702609    5:50.87           
  5. Thomas van Breemen            ZPD                    6:13.64 9701299    6:10.62           
  6. Bas Verweij                   Avena                       NT 9702493    6:13.54           
  7. Patrick de Roos               ZPD                    6:55.07 9702671    6:20.71           
  8. Martijn Lageweg               HZ&PC Heerenveen            NT 9701323    6:21.50           
  9. Frank van der Wal             HZ&PC Heerenveen       7:16.67 9700645    6:28.09           
 10. Melwin v Spil                 Avena                       NT 9701927    6:30.34           
 11. Silvan Akkerman               HZ&PC Heerenveen       7:14.08 9700113    6:33.35           
 12. Niels Visser                  HZ&PC Heerenveen       7:44.36 9702251    6:37.45           
 13. Kevin Rozema                  DZ&PC                       NT 9701451    6:46.25           
 14. Jille v/d Weerd               DZ&PC                       NT 9702727    6:47.84           
 15. Jelmer de Groot               DZ&PC                       NT 9701945    6:58.70           
 16. Daylam Dag                    ZPD                         NT 9701301    7:24.69           
 17. Danny Hayema                  PWC Buitenpost              NT 9701043    7:33.32           
AFGE Jacob de Boer                 ZPD                         NT 9701369                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
31-1-2009 - 16:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen Jager                   PWC Buitenpost              NT 9801384    1:35.03           
  2. Nynke Klokman                 DZ&PC                       NT 9801424    1:37.68           
  3. Marlies v/d Brug              DZ&PC                       NT 9801428    1:40.60           
  4. Iris de Jong                  HZ&PC Heerenveen            NT 9801708    1:43.95           
  5. Jildou Temming                Avena                       NT 9802768    1:44.37           
  6. Rixt-Nynke Zijlstra           de Granaet                  NT 9801456    1:45.34           
  7. Linda Noord                   DZ&PC                       NT 9800454    1:47.93           
  8. Brigitte van de Veen          de Granaet                  NT 9802600    1:54.87           
  9. Meike Holdinga                de Granaet                  NT 9802602    2:03.63           
 DIS Marrit v. Aalzum              Avena                       NT 9803206    2:15.50           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Carolien Nauta                De Vikings                  NT 9803148    2:18.47           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
31-1-2009 - 16:39                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
FZK 2009               3:09.80  Jongens Junioren 2
FZK 2009               3:22.70  Jongens Junioren 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hendrik Rozema                Neptunia '24           3:16.82 9600281    3:12.17           
  2. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  3:18.09 9502731    3:12.87           
  3. Roderik Stoffels              Avena                  3:23.82 9504143    3:14.26           
  4. Mark Folkertsma               DZ&PC                  3:28.75 9601413    3:25.71           
  5. Ruben de Boer                 Avena                  3:41.59 9500941    3:31.95           
  6. Arno Bergsma                  DZ&PC                  3:37.50 9501691    3:33.44           
  7. Hein Jouke Wind               DZ&PC                  3:48.65 9600949    3:49.44           
  8. Jurjen de Wolff               Avena                  4:15.33 9604107    4:07.16           
 DIS Rick Halma                    De Vikings             3:37.39 9505121    3:28.61           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Minne Koopmans                Neptunia '24                NT 9603557    3:42.87           
        SO - Tijdens de race op de rug gedraaid.
AFGE Jelmer Groos                  DZ&PC                  3:31.03 9602945                      
AFGE Jacco v/d Wal                 Avena                  3:39.98 9504145                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag             Meisjes Junioren 1 en 2
31-1-2009 - 16:54                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
FZK 2009               3:24.40  Meisjes Junioren 2
FZK 2009               3:35.90  Meisjes Junioren 1
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Nauta                 De Vikings             3:21.09 9602388    3:14.00           
  2. Martine van Sluis             De Vikings             3:19.28 9702888    3:14.94 FJ 1      
  3. Irene Dotinga                 Neptunia '24           3:17.99 9603516    3:14.94 FJ 2      
  4. Marieke Dijkstra              Avena                  3:50.84 9602122    3:25.45           
  5. Tineke Nicolai                de Granaet             3:25.21 9603032    3:28.10           
  6. Eline Stoffels                Avena                       NT 9704084    3:29.84           
  7. Marike de Boer                de Granaet             3:32.84 9705302    3:31.16           
  8. Anouk Terpstra                Avena                  3:41.34 9603660    3:31.32           
  9. Siebrina van der Meulen       ZPD                         NT 9700904    3:36.77           
 10. Bianca Jongsma                Avena                  3:40.74 9601006    3:38.42           
 11. Mare Zijlstra                 DZ&PC                  3:43.27 9702700    3:39.08           
 12. Paulien Peterson              ZPD                    3:57.02 9700906    3:40.57           
 13. Karin v/d Goot                Avena                  3:47.37 9604084    3:41.06           
 14. Anke Koopmans                 Neptunia '24           3:49.65 9702702    3:43.81           
 15. Joëlle Rozema                 DZ&PC                  3:40.81 9601124    3:44.40           
 16. Trineke van der Schaaf        HZ&PC Heerenveen       3:49.89 9700200    3:45.31           
 17. Anne Vlottes                  De Vikings             3:47.76 9702120    3:45.38           
 18. Janna Post                    Neptunia '24           3:55.10 9602061    3:48.20           
 19. Raijsa Balasingham            Avena                  4:00.14 9702182    3:51.50           
 20. Judith Brug van der           Avena                       NT 9704082    3:56.63           
 21. Tessa Walda                   DZ&PC                  3:50.21 9704304    3:57.73           
 22. Hester Groos                  DZ&PC                  3:50.49 9702734    3:58.12           
 23. Renske Jellesma               Avena                  4:06.73 9605180    4:02.19           
 24. Swanet van der Wal            ZPD                    4:07.39 9701930    4:02.65           
 25. Dagmar Bosma                  Avena                       NT 9705090    4:19.22           
 26. Silke Bil                     de Granaet             4:16.20 9703942    4:19.34           
 27. Willeke Kronemeijer           Avena                       NT 9705174    4:20.56           
 28. Marit Broersma                Avena                       NT 9705094    4:22.06           
 29. Tessa Heinsius                HZ&PC Heerenveen       4:53.44 9703610    4:43.82           
 DIS Amber v/d Ley                 Avena                       NT 9705172    3:34.14           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Rosanne Baarda                Neptunia '24           3:52.16 9603026    3:40.78           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
 DIS Wendy Bergsma                 DZ&PC                  3:50.99 9701316    3:51.53           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
AFGE Femke de Meer                 ZPD                    4:12.58 9703080                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to zpd