BC Competitie deel 3
Terneuzen (NED),    18.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
18-1-2009 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Scheldestroom 1               Scheldestroom          9:32.44            9:41.58           
        Marlinda Eggermont, 85                     Ryan Verplanke, 77
        Valerie Manhave, 88                        Rody Vanhijfte, 94
            31.24  1:05.62  1:41.99  2:18.33  2:51.65  3:29.72  4:11.06  4:52.60  5:23.66
          5:59.21  6:36.58  7:13.80  7:46.68  8:23.77  9:02.94  9:41.58

  2. ZCKoewacht 1                  ZCKoewacht             9:49.34            9:51.60           
        Naomi Gelderland, 90                       Anouk Meesen, 89
        Eline Nijskens, 88                         Sabine van Waes, 85
            31.39  1:07.59  1:46.73  2:26.45  3:00.23  3:37.24  4:15.44  4:54.19  5:28.64
          6:06.65  6:45.40  7:23.96  7:56.65  8:33.71  9:12.57  9:51.60

  3. De Schelde 1                  De Schelde            10:13.25           10:07.50           
        Willemijn Verhelst, 94                     Lieke Beezemer, 91
        Anouk Molewijk, 95                         Josje van Houwelingen, 90
            34.61  1:14.62  1:56.73  2:37.91  3:12.02  3:50.38  4:31.48  5:13.96  5:48.09
          6:26.64  7:07.25  7:47.48  8:17.75  8:53.21  9:30.68 10:07.50

  4. Scheldestroom 2               Scheldestroom         10:08.15           10:53.34           
        Evelyn Verplanke, 81                       Veronique Vasseur, 83
        Leonie Cornelis, 89                        Nicky Vanhijfte, 92
            37.15  1:19.76  2:05.76  2:52.54  3:27.90  4:07.38  4:49.07  5:31.27  6:07.36
          6:47.97  7:31.27  8:14.51  8:49.97  9:30.06 10:11.54 10:53.34

AFGE Scheldestroom 3               Scheldestroom         11:25.89                              




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
18-1-2009 - 14:27                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nadine Koster                 ZCKoewacht             1:37.78 9701898    1:35.07           
            45.84  1:35.07
  2. Romy van den Abeele           Scheldestroom          1:38.09 9701098    1:37.82           
            46.36  1:37.82
  3. Lore van Riel                 Scheldestroom          1:41.36 9701094    1:38.71           
            47.18  1:38.71
  4. Tessa Eijkman                 De Schelde                  NT 9702316    1:41.74           
            47.28  1:41.74
  5. Manon Aerssens                Scheldestroom          1:44.48 9900294    1:41.94           
            48.17  1:41.94
  6. Cherida Dieleman              ZCKoewacht             1:44.37 9700566    1:42.52           
            46.68  1:42.52
  7. Imke Bun                      ZCKoewacht             1:51.82 9801432    1:43.98           
            49.07  1:43.98
  8. Romy Bonte                    ZCKoewacht             1:49.40 9800426    1:45.56           
            49.04  1:45.56
  9. Maaike Pladdet                De Schelde             1:51.69 9703208    1:46.80           
            50.53  1:46.80
 10. Manon Scherbeijn              Scheldestroom          1:50.96 9800114    1:47.57           
            50.01  1:47.57
 11. Selina Dimkos                 ZCKoewacht             1:48.32 9702458    1:49.74           
            51.21  1:49.74
 12. Lize Struyf                   ZCKoewacht                  NT 9801980    1:49.84           
            51.11  1:49.84
 13. Lynn Mariman                  ZCKoewacht             1:50.80 9900194    1:53.16           
            53.64  1:53.16
 14. Sabine Menu                   ZCKoewacht             1:56.96 9700676    1:54.75           
            52.85  1:54.75
 15. Laura Thomaes                 Scheldestroom          2:12.27 9800962    1:55.45           
            54.33  1:55.45
 16. Nicole Thomaes                Scheldestroom          2:03.49 9801060    1:55.90           
            55.49  1:55.90
 17. Nienke Dierikx                Scheldestroom          2:06.41 9802898    1:57.38           
            58.09  1:57.38
 18. Esther Basting                Scheldestroom          1:58.60 9704158    1:58.81           
            55.27  1:58.81
 19. Meike Misseghers              ZCKoewacht             2:00.32 9803192    2:02.28           
          1:00.01  2:02.28
 20. Daniela Zegers                ZCKoewacht             2:07.14 9803194    2:02.36           
            57.51  2:02.36
 21. Romy Verschuren               ZCKoewacht             2:00.37 9801010    2:02.66           
            58.91  2:02.66
 22. Inge van Doeselaar            Scheldestroom          2:06.06 9900292    2:02.81           
            59.25  2:02.81
 23. Indra Goossen                 ZCKoewacht             2:11.49 9703962    2:02.94           
            57.97  2:02.94
 24. Anouk Engelen                 Scheldestroom          2:07.72 9901716    2:04.36           
            58.04  2:04.36
 25. Annemiek Totté                Scheldestroom          2:17.04 9702178    2:04.73           
            58.75  2:04.73
 26. Laura Valent                  ZCKoewacht             2:02.83 9900598    2:06.56           
          1:01.10  2:06.56
 27. Melloney Temmerman            Scheldestroom          2:11.96 9703212    2:07.11           
            59.51  2:07.11
 28. Manon van de Woestijne        Scheldestroom          2:13.96 9902120    2:12.21           
          1:02.38  2:12.21
 29. Anouck Cleys                  ZCKoewacht                  NT 9903086    2:39.31           
          1:13.11  2:39.31
 DIS Sabien Verherbruggen          ZCKoewacht                  NT 9903088    2:16.32           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:02.49  2:16.32
NG.Z Fien van de Velde             ZCKoewacht                  NT 9704508                      
NG.Z Marie van de Velde            ZCKoewacht                  NT 9902296                      
NG.Z Valerie Klaaijsen             Scheldestroom               NT 9902988                      
NG.Z Bonita Tanghe                 Scheldestroom               NT 9804202                      
AFGE Sophie van Bolderik           De Schelde             1:37.02 9702314                      
AFGE Amke Bruijnzeel               De Schelde             1:25.41 9701178                      
AFGE Kiki Geelen                   Scheldestroom               NT 9901714                      
AFGE Amber Geelen                  Scheldestroom          1:42.89 9704156                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
18-1-2009 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom Allonsius                De Schelde               40.49 9702355      39.33           
  2. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht               42.50 9700161      40.54           
  3. Gideon van Ee                 De Schelde               42.56 9801225      41.96           
  4. Carlo Fieret                  Scheldestroom            45.69 9701159      44.10           
  5. Nicky Bergez                  ZCKoewacht               46.24 9900515      44.69           
  6. Ruben de Kraker               Scheldestroom            47.39 9800639      45.98           
  7. Daniël Waterman               Scheldestroom            46.96 9801337      47.99           
  8. Arjen Hiel                    ZCKoewacht               49.67 9801023      49.54           
  9. Jochem Beumer                 De Schelde               49.78 9702189      49.88           
 10. Thijmen van de Beek           ZCKoewacht             1:00.80 9901075      53.19           
 11. Jurgen Hiel                   ZCKoewacht               55.49 9900283      53.64           
 12. Michael Vrolijk               Scheldestroom            56.45 9900505      56.47           
 13. Twan Kerkhof                  Scheldestroom            55.33 9803511      57.40           
 14. Niek van Heesch               ZCKoewacht               59.83 9802141    1:02.34           
AFGE Tom Vermeulen                 ZCKoewacht             1:12.44 9901479                      
AFGE Jomme Bruijnzeel              De Schelde               43.62 9900755                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2009 - 14:43                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sophie Bonte                  ZCKoewacht             1:16.37 9600976    1:19.03           
            38.04  1:19.03
  2. Anouk Molewijk                De Schelde             1:22.48 9501916    1:23.53           
            41.35  1:23.53
  3. Anouk Bron                    Scheldestroom          1:26.05 9503212    1:24.76           
            41.50  1:24.76
  4. Eileen van Bunder             ZCKoewacht             1:26.73 9600260    1:25.02           
            41.54  1:25.02
  5. Vicky Vermeire                Scheldestroom          1:27.40 9600660    1:26.06           
            42.20  1:26.06
  6. Femke Hiel                    ZCKoewacht             1:30.19 9604014    1:26.40           
            41.93  1:26.40
  7. Romy de Bruijne               De Schelde             1:29.33 9602628    1:27.36           
            42.16  1:27.36
  8. Simone de Rijcke              ZCKoewacht             1:31.33 9603452    1:30.42           
            44.77  1:30.42
  9. Laura Hermans                 Scheldestroom          1:30.96 9600658    1:34.20           
            46.10  1:34.20
 10. Sanne van Ham                 ZCKoewacht             1:41.78 9602964    1:36.14           
            47.38  1:36.14
 11. Michelle de Rijcke            ZCKoewacht             1:38.74 9603422    1:38.65           
            48.14  1:38.65
 12. Ilona Vrolijk                 Scheldestroom          1:42.98 9500796    1:40.09           
            49.35  1:40.09
 13. Kelly Hollestelle             Scheldestroom          1:51.23 9603652    1:51.80           
            53.47  1:51.80
 14. Lobke Ommerhorn               ZCKoewacht                  NT 9505477    1:52.75           
            51.22  1:52.75
 DIS Elise Cleys                   ZCKoewacht                  NT 9605918    2:25.09           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:07.18  2:25.09
AFGE Charlotte Bral                ZCKoewacht             1:20.88 9600258                      
AFGE Rani Rootsaert                Scheldestroom          1:19.82 9501298                      
AFGE Tessa Eijkman                 De Schelde             1:28.14 9702316                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
18-1-2009 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom          3:00.00 9600349    3:00.96           
            40.56  1:26.80  2:13.99  3:00.96
  2. Luka Jaksic                   De Schelde             3:06.67 9602267    3:01.92           
            41.32  1:27.57  2:15.66  3:01.92
  3. Thijs de Vries                Scheldestroom          3:20.46 9502409    3:18.04           
            44.87  1:35.52  2:29.00  3:18.04
  4. Christian de Die              De Schelde             3:37.48 9501635    3:18.19           
            45.65  1:37.46  2:28.90  3:18.19
  5. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom          3:33.65 9600643    3:28.38           
            46.18  1:39.62  2:34.86  3:28.38
  6. Yoshua Rijk                   Scheldestroom          3:35.00 9502407    3:28.79           
            47.41  1:40.54  2:35.51  3:28.79
  7. Thomas de Vos                 De Schelde                  NT 9602613    4:00.88           
            53.94  1:55.66  2:59.50  4:00.88
  8. Max Engelen                   Scheldestroom          3:55.00 9601179    4:03.43           
            54.86  1:57.50  3:01.08  4:03.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
18-1-2009 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjoerd van de Poele           ZCKoewacht             1:21.78 9500265    1:21.63           
            38.75  1:21.63
  2. Karsten van Assel             ZCKoewacht             1:34.35 9501537    1:34.50           
            45.72  1:34.50
  3. Mariano Kamoen                ZCKoewacht             1:32.47 9600559    1:34.90           
            45.26  1:34.90
  4. Jeroen Ruissen                ZCKoewacht             1:44.76 9504093    1:42.73           
            48.23  1:42.73
  5. Ryan Verschuren               ZCKoewacht             1:43.28 9502979    1:43.84           
            47.40  1:43.84
  6. Bart Vermeulen                ZCKoewacht             1:48.31 9603461    1:47.82           
            50.26  1:47.82
  7. Arno van Leuven               ZCKoewacht             1:49.13 9604091    1:48.29           
            50.64  1:48.29
  8. Bas Goossen                   ZCKoewacht             1:47.60 9501955    1:50.82           
            52.53  1:50.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
18-1-2009 - 14:58                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryan Verplanke                Scheldestroom            29.71 7700696      30.99           
  2. Josje van Houwelingen         De Schelde               32.34 9001606      32.16           
  3. Marlinda Eggermont            Scheldestroom            32.57 8500804      32.78           
  4. Sabine van Waes               ZCKoewacht               33.06 8503136      33.51           
  5. Naomi Gelderland              ZCKoewacht               34.31 9005276      34.08           
  6. Anouk Meesen                  ZCKoewacht               34.78 8902828      34.49           
  7. Lisanne de Jong               De Schelde               34.62 8902082      34.81           
  8. Sabina van Doeselaar          ZCKoewacht               34.70 8900962      35.69           
  9. Emelie Bral                   ZCKoewacht               36.02 9100430      35.82           
 10. Leonie Cornelis               Scheldestroom            34.82 8900812      36.05           
 11. Josine van Dorsselaer         ZCKoewacht               36.13 8801040      36.20           
 12. Eline Nijskens                ZCKoewacht               36.08 8803194      36.43           
 13. Valerie Manhave               Scheldestroom            34.86 8802856      37.10           
 14. Veronique Vasseur             Scheldestroom            37.10 8302026      38.04           
 15. Janneke van de Poele          ZCKoewacht               34.72 9301128      39.10           
 16. Evelyn Verplanke              Scheldestroom            38.88 8101570      39.86           
 17. Dorien Vasseur                Scheldestroom            41.74 8704164      44.19           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
18-1-2009 - 15:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde             2:32.47 8801501    2:29.34           
            32.50  1:10.54  1:50.01  2:29.34
  2. Christoph Bral                ZCKoewacht             2:41.19 9202391    2:42.38           
            35.83  1:18.08  1:59.98  2:42.38
  3. Cees van Houwelingen          De Schelde             2:43.66 6300351    2:42.52           
            35.83  1:17.34  2:00.21  2:42.52
  4. Jurjen Pater                  Scheldestroom          2:39.74 8802653    2:42.77           
            34.99  1:16.53  2:00.11  2:42.77
  5. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht             2:45.90 9200261    2:44.62           
            36.56  1:17.85  2:00.84  2:44.62
  6. Davy Hermans                  Scheldestroom          3:00.01 9103913    2:52.83           
            38.64  1:22.06  2:07.12  2:52.83
  7. Ruud Hamelink                 ZCKoewacht             2:54.73 7700389    2:55.95           
            38.35  1:22.87  2:09.96  2:55.95
  8. Robin Dellaert                Scheldestroom          2:58.05 8800745    3:06.95           
            39.65  1:26.32  2:16.82  3:06.95
  9. Dennis Eggermont              Scheldestroom          3:15.29 7500225    3:11.80           
            42.62  1:31.29  2:20.58  3:11.80
 10. Arjan Dekker                  ZCKoewacht             3:16.19 6900225    3:17.30           
            43.04  1:32.85  2:24.48  3:17.30
 11. Martijn Eggermont             Scheldestroom          3:22.93 8200395    3:28.38           
            43.96  1:36.59  2:31.69  3:28.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
18-1-2009 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rody Vanhijfte                Scheldestroom          1:06.77 9400806    1:06.51           
            32.26  1:06.51
  2. Kelly Bergez                  ZCKoewacht             1:08.39 9603132    1:08.13           
            32.61  1:08.13
  3. Sophie Bonte                  ZCKoewacht             1:08.28 9600976    1:08.95           
            32.90  1:08.95
  4. Melissa van Assel             ZCKoewacht             1:12.77 9402552    1:12.68           
            34.53  1:12.68
  5. Dunya Luteijn                 De Schelde             1:13.30 9404040    1:14.34           
            35.77  1:14.34
  6. Lotte Boone                   Scheldestroom          1:13.29 9303710    1:15.35           
            35.62  1:15.35
  7. Xantina Romkes-le Clercq      ZCKoewacht             1:12.98 9403846    1:15.45           
            36.37  1:15.45
  8. Dymphie Huijssen              De Schelde             1:17.50 9502494    1:16.17           
            35.21  1:16.17
  9. Tessa Karels                  Scheldestroom          1:19.14 9401520    1:18.67           
            36.56  1:18.67
 10. Tessy Block                   ZCKoewacht             1:40.56 9605540    1:40.39           
            44.17  1:40.39
 11. Kelsey van de Broeke          ZCKoewacht             1:55.82 9603938    1:43.96           
            43.85  1:43.96
 12. Rowena Block                  ZCKoewacht             1:52.05 9605538    2:00.13           
            52.87  2:00.13
AFGE Myriam Baute                  De Schelde             1:12.67 9404928                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
18-1-2009 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michiel Pater                 Scheldestroom          2:31.65 9300399    2:41.07           
            34.10  1:12.59  2:01.45  2:41.07
  2. Gijs Manhave                  De Schelde             3:01.43 9403199    2:42.10           
            36.62  1:19.89  2:06.96  2:42.10
  3. Cas van Vorstenbos            De Schelde             3:01.35 9403241    2:45.42           
            36.27  1:18.13  2:08.60  2:45.42
  4. Joris van Bunder              ZCKoewacht             2:52.54 9302381    2:48.59           
            36.10  1:16.56  2:08.90  2:48.59
  5. Aaron v d Broeke              ZCKoewacht             3:00.97 9306155    2:50.74           
            36.94  1:20.81  2:10.74  2:50.74
  6. Sander van Doeselaar          Scheldestroom          3:23.70 9403009    3:03.77           
            42.11  1:29.07  2:21.81  3:03.77
  7. Dylan van Opdurp              ZCKoewacht             3:01.22 9402437    3:06.81           
            37.93  1:24.95  2:18.36  3:06.81
  8. Ivan Dellaert                 Scheldestroom          3:55.11 9400991    3:27.17           
            49.60  1:41.27  2:39.35  3:27.17
  9. Tim Totté                     Scheldestroom          3:32.14 9501687    3:31.10           
            50.95  1:40.41  2:42.53  3:31.10
AFGE Laurens Westerweele           Scheldestroom          2:59.92 9402439                      
AFGE Richard Oskam                 De Schelde             2:48.74 9402119                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
18-1-2009 - 15:23                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willemijn Verhelst            De Schelde             2:43.74 9405394    2:45.83           
            36.72  1:20.68  2:07.85  2:45.83
  2. Larissa Gelderland            ZCKoewacht             2:42.39 9600476    2:48.52           
            37.56  2:08.84  2:48.52
  3. Lieke Beezemer                De Schelde             2:54.36 9100152    2:48.70           
            37.29  1:20.90  2:48.70
  4. Charlotte Bral                ZCKoewacht                  NT 9600258    2:53.18           
            40.17  1:25.15  2:13.55  2:53.18
  5. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom          2:54.44 9201806    2:54.02           
            38.30  1:21.65  2:11.39  2:54.02
  6. Bianca de Pooter              De Schelde             2:59.65 9202738    2:59.42           
            39.08  1:25.61  2:16.84  2:59.42
  7. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom          3:18.38 9506080    3:17.00           
            42.79  1:32.89  2:33.38  3:17.00
AFGE Kirsten de Boevere            Scheldestroom          2:46.34 9300082                      
AFGE Celine van Roeyen             ZCKoewacht             2:56.82 9206528                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
18-1-2009 - 15:27                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Houwelingen           De Schelde             1:00.33 9200563    1:02.00           
            28.16  1:02.00
  2. Tristan Loof                  De Schelde             1:08.83 9204147    1:08.07           
            31.07  1:08.07
  3. Sander Boidin                 Scheldestroom          1:09.43 9200111    1:09.47           
            31.68  1:09.47
  4. Sjoerd van de Poele           ZCKoewacht             1:11.87 9500265    1:12.82           
            34.23  1:12.82
  5. Peter Cornelis                Scheldestroom          1:16.76 9100397    1:15.08           
            33.28  1:15.08
  6. Ole Wicke                     ZCKoewacht             1:16.00 9207055    1:15.20           
            34.53  1:15.20
  7. Joris Boekhorst               Scheldestroom          1:16.85 9100163    1:19.30           
            33.42  1:19.30
  8. Vincent Keijmel               Scheldestroom          1:20.47 9101169    1:22.33           
            36.04  1:22.33
  9. Michiel Pater                 Scheldestroom          1:12.08 9300399    1:27.75           
            38.65  1:27.75
 10. Sander van Doeselaar          Scheldestroom          1:34.60 9403009    1:36.84           
            45.29  1:36.84
 11. Ivan Dellaert                 Scheldestroom          1:51.72 9400991    1:53.91           
            52.35  1:53.91
 DIS Didier Strijdonk              ZCKoewacht                  NT 9107389    2:17.29           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            51.57  2:17.29
AFGE Ceriel Gerrits                Scheldestroom          1:16.40 9206861                      
AFGE Laurens Westerweele           Scheldestroom          1:25.48 9402439                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
18-1-2009 - 15:32                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josje van Houwelingen         De Schelde             2:31.34 9001606    2:32.32           
            35.24  1:13.57  1:53.57  2:32.32
  2. Marlinda Eggermont            Scheldestroom          2:36.90 8500804    2:39.92           
            36.94  1:16.62  1:58.04  2:39.92
  3. Ryan Verplanke                Scheldestroom          2:39.85 7700696    2:42.98           
            37.39  1:18.40  2:00.71  2:42.98
  4. Emelie Bral                   ZCKoewacht             2:43.39 9100430    2:46.22           
            37.64  1:20.32  2:03.15  2:46.22
  5. Sabine van Waes               ZCKoewacht             2:51.99 8503136    2:48.41           
            38.82  1:21.04  2:04.86  2:48.41
  6. Valerie Manhave               Scheldestroom          2:46.46 8802856    2:50.53           
            39.47  1:22.48  2:06.27  2:50.53
  7. Leonie Cornelis               Scheldestroom          2:47.65 8900812    2:54.38           
            41.61  1:24.56  2:09.64  2:54.38
  8. Lisanne de Jong               De Schelde                  NT 8902082    2:56.64           
            41.51  1:26.74  2:12.08  2:56.64
  9. Evelyn Verplanke              Scheldestroom          2:55.98 8101570    2:56.86           
            41.99  1:27.08  2:12.27  2:56.86
 10. Sabina van Doeselaar          ZCKoewacht             2:47.42 8900962    2:58.13           
            40.70  1:25.41  2:11.49  2:58.13
 11. Veronique Vasseur             Scheldestroom          3:05.20 8302026    3:10.10           
            45.01  1:32.31  2:21.15  3:10.10
 12. Dorien Vasseur                Scheldestroom          3:12.67 8704164    3:17.89           
            47.31  1:37.73  2:28.71  3:17.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
18-1-2009 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde               51.73 8801501      54.40           
            25.34    54.40
  2. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht               56.10 9200261      56.87           
            27.69    56.87
  3. Cees van Houwelingen          De Schelde               56.24 6300351      57.18           
            27.77    57.18
  4. Tommy van Overmeeren          De Schelde               57.15 8402887      57.62           
            27.15    57.62
  5. Bert van Waes                 ZCKoewacht               59.77 7801179      58.68           
            27.01    58.68
  6. Niek Kampman                  De Schelde             1:01.60 8901557    1:01.83           
            29.11  1:01.83
  7. Davy Hermans                  Scheldestroom          1:00.68 9103913    1:01.96           
            29.98  1:01.96
  8. Christoph Bral                ZCKoewacht               59.54 9202391    1:02.09           
            29.10  1:02.09
  9. Robin Dellaert                Scheldestroom            59.66 8800745    1:02.45           
            30.18  1:02.45
 10. Vincent Keijmel               Scheldestroom          1:00.96 9101169    1:02.64           
            30.32  1:02.64
 11. Joris Boekhorst               Scheldestroom          1:01.68 9100163    1:04.00           
            31.07  1:04.00
 12. Martijn Eggermont             Scheldestroom          1:01.09 8200395    1:04.04           
            30.67  1:04.04
 13. Sander Boidin                 Scheldestroom          1:01.34 9200111    1:04.72           
            30.32  1:04.72
 14. Dennis Eggermont              Scheldestroom          1:03.66 7500225    1:06.52           
            31.31  1:06.52
 15. Peter Cornelis                Scheldestroom          1:05.67 9100397    1:09.85           
            32.82  1:09.85
 16. Jurjen Pater                  Scheldestroom          1:02.22 8802653    1:10.90           
            32.56  1:10.90
 17. Aaron v d Broeke              ZCKoewacht             1:09.36 9306155    1:12.75           
            35.45  1:12.75
 18. Erik Martens                  ZCKoewacht                  NT 8403133    1:13.52           
            33.76  1:13.52
AFGE Ceriel Gerrits                Scheldestroom          1:08.12 9206861                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
18-1-2009 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cherida Dieleman              ZCKoewacht               41.52 9700566      39.49           
  2. Tessa Eijkman                 De Schelde                  NT 9702316      40.55           
  3. Manon Aerssens                Scheldestroom            43.94 9900294      41.08           
  4. Romy van den Abeele           Scheldestroom            43.41 9701098      42.28           
  5. Manon Scherbeijn              Scheldestroom            43.29 9800114      43.01           
  6. Maaike Pladdet                De Schelde               44.67 9703208      43.29           
  7. Romy Bonte                    ZCKoewacht               45.42 9800426      44.31           
  8. Nadine Koster                 ZCKoewacht               48.72 9701898      44.88           
  9. Selina Dimkos                 ZCKoewacht               49.86 9702458      45.49           
 10. Lore van Riel                 Scheldestroom            46.33 9701094      45.96           
 11. Imke Bun                      ZCKoewacht               51.30 9801432      47.78           
 12. Nicole Thomaes                Scheldestroom            50.68 9801060      49.99           
 13. Laura Thomaes                 Scheldestroom            56.44 9800962      50.36           
 14. Sabine Menu                   ZCKoewacht               50.70 9700676      50.97           
 15. Melloney Temmerman            Scheldestroom            50.48 9703212      51.38           
 16. Annemiek Totté                Scheldestroom            52.70 9702178      51.74           
 17. Esther Basting                Scheldestroom            51.76 9704158      52.02           
 18. Lize Struyf                   ZCKoewacht               56.24 9801980      54.38           
 19. Romy Verschuren               ZCKoewacht               51.15 9801010      54.93           
 20. Inge van Doeselaar            Scheldestroom            52.35 9900292      56.58           
 21. Nienke Dierikx                Scheldestroom            54.94 9802898      56.64           
 22. Meike Misseghers              ZCKoewacht             1:01.16 9803192      57.48           
 23. Anouk Engelen                 Scheldestroom          1:03.29 9901716      58.40           
 24. Laura Valent                  ZCKoewacht               59.51 9900598      58.69           
 25. Manon van de Woestijne        Scheldestroom          1:03.39 9902120      59.47           
 26. Indra Goossen                 ZCKoewacht               57.84 9703962    1:00.78           
 27. Sabien Verherbruggen          ZCKoewacht             1:08.23 9903088    1:03.99           
 28. Anouck Cleys                  ZCKoewacht                  NT 9903086    1:14.63           
 DIS Lynn Mariman                  ZCKoewacht               51.10 9900194      53.21           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Daniela Zegers                ZCKoewacht             1:01.38 9803194      55.88           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.Z Marie van de Velde            ZCKoewacht                  NT 9902296                      
NG.Z Fien van de Velde             ZCKoewacht             1:00.02 9704508                      
NG.Z Valerie Klaaijsen             Scheldestroom               NT 9902988                      
NG.Z Bonita Tanghe                 Scheldestroom               NT 9804202                      
AFGE Amke Bruijnzeel               De Schelde               42.46 9701178                      
AFGE Sophie van Bolderik           De Schelde               40.92 9702314                      
AFGE Amber Geelen                  Scheldestroom            50.67 9704156                      
AFGE Kiki Geelen                   Scheldestroom          1:02.87 9901714                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
18-1-2009 - 16:08                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom Allonsius                De Schelde             1:28.39 9702355    1:31.66           
            44.19  1:31.66
  2. Gideon van Ee                 De Schelde             1:38.85 9801225    1:42.16           
            47.97  1:42.16
  3. Carlo Fieret                  Scheldestroom          1:43.97 9701159    1:42.99           
            49.54  1:42.99
  4. Michael Vrolijk               Scheldestroom          1:59.26 9900505    1:43.21           
            49.30  1:43.21
  5. Arjen Hiel                    ZCKoewacht             1:41.52 9801023    1:43.32           
            50.46  1:43.32
  6. Ruben de Kraker               Scheldestroom          1:42.18 9800639    1:43.92           
            50.63  1:43.92
  7. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht             1:49.64 9700161    1:44.07           
            48.87  1:44.07
  8. Thijmen van de Beek           ZCKoewacht             1:54.00 9901075    1:50.86           
            53.23  1:50.86
  9. Jochem Beumer                 De Schelde             1:44.88 9702189    1:50.91           
            53.35  1:50.91
 10. Niek van Heesch               ZCKoewacht             1:56.18 9802141    1:50.97           
            52.65  1:50.97
 11. Jurgen Hiel                   ZCKoewacht             1:57.65 9900283    1:55.38           
            55.55  1:55.38
 12. Nicky Bergez                  ZCKoewacht             1:56.71 9900515    1:56.74           
            54.36  1:56.74
 13. Daniël Waterman               Scheldestroom          1:55.49 9801337    1:56.77           
            55.29  1:56.77
 14. Twan Kerkhof                  Scheldestroom          2:08.47 9803511    2:06.59           
          1:00.64  2:06.59
AFGE Tom Vermeulen                 ZCKoewacht             2:20.32 9901479                      
AFGE Jomme Bruijnzeel              De Schelde             1:47.85 9900755                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2009 - 16:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Bron                    Scheldestroom          3:10.93 9503212    3:09.89           
            42.79  1:30.12  2:18.99  3:09.89
  2. Anouk Molewijk                De Schelde             3:19.33 9501916    3:11.88           
            43.71  1:32.19  2:21.98  3:11.88
  3. Romy de Bruijne               De Schelde             3:22.76 9602628    3:20.50           
            45.27  1:36.70  2:28.82  3:20.50
  4. Vicky Vermeire                Scheldestroom          3:36.00 9600660    3:25.43           
            45.12  1:36.97  2:30.59  3:25.43
  5. Laura Hermans                 Scheldestroom          3:40.00 9600658    3:33.03           
            50.31  1:43.92  2:39.36  3:33.03
  6. Ilona Vrolijk                 Scheldestroom          3:50.77 9500796    3:49.62           
            49.85  1:48.52  2:49.48  3:49.62
AFGE Tessa Eijkman                 De Schelde                  NT 9702316                      
AFGE Rani Rootsaert                Scheldestroom          3:24.21 9501298                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2009 - 16:18                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charlotte Bral                ZCKoewacht             1:34.67 9600258    1:28.91           
            41.65  1:28.91
  2. Eileen van Bunder             ZCKoewacht             1:30.95 9600260    1:29.18           
            41.98  1:29.18
  3. Femke Hiel                    ZCKoewacht             1:34.15 9604014    1:30.34           
            42.62  1:30.34
  4. Sanne van Ham                 ZCKoewacht             1:41.99 9602964    1:43.02           
            48.61  1:43.02
  5. Michelle de Rijcke            ZCKoewacht             1:42.75 9603422    1:43.23           
            48.52  1:43.23
  6. Simone de Rijcke              ZCKoewacht             1:43.26 9603452    1:45.16           
            50.37  1:45.16
  7. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom          1:49.43 9506080    1:45.88           
            50.20  1:45.88
  8. Tessy Block                   ZCKoewacht             1:48.37 9605540    1:55.66           
            52.02  1:55.66
  9. Kelly Hollestelle             Scheldestroom          1:57.64 9603652    1:57.95           
            57.75  1:57.95
 10. Lobke Ommerhorn               ZCKoewacht                  NT 9505477    1:58.26           
            54.48  1:58.26
 11. Rowena Block                  ZCKoewacht             1:55.82 9605538    1:59.66           
            57.17  1:59.66
 DIS Kelsey van de Broeke          ZCKoewacht             2:02.16 9603938    1:56.91           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            56.74  1:56.91
 DIS Elise Cleys                   ZCKoewacht             2:14.94 9605918    2:24.95           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:05.22  2:24.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
18-1-2009 - 16:24                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom          1:10.10 9600349    1:10.25           
            34.86  1:10.25
  2. Christian de Die              De Schelde             1:11.18 9501635    1:11.90           
            36.02  1:11.90
  3. Thijs de Vries                Scheldestroom          1:21.74 9502409    1:22.61           
            39.68  1:22.61
  4. Yoshua Rijk                   Scheldestroom          1:24.93 9502407    1:23.54           
            40.55  1:23.54
  5. Jeroen Ruissen                ZCKoewacht             1:30.08 9504093    1:27.34           
            42.04  1:27.34
  6. Luka Jaksic                   De Schelde             1:22.29 9602267    1:27.54           
            47.24  1:27.54
  7. Mariano Kamoen                ZCKoewacht             1:27.38 9600559    1:28.50           
            43.65  1:28.50
  8. Tim Totté                     Scheldestroom          1:35.01 9501687    1:29.76           
            42.91  1:29.76
  9. Max Engelen                   Scheldestroom          1:33.38 9601179    1:31.29           
            44.47  1:31.29
 10. Karsten van Assel             ZCKoewacht             1:33.91 9501537    1:31.54           
            45.17  1:31.54
 11. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom          1:35.47 9600643    1:31.99           
            44.74  1:31.99
 12. Ryan Verschuren               ZCKoewacht             1:36.83 9502979    1:36.71           
            44.64  1:36.71
 13. Thomas de Vos                 De Schelde             1:29.44 9602613    1:36.94           
            47.42  1:36.94
 14. Bart Vermeulen                ZCKoewacht             1:37.40 9603461    1:40.07           
            47.20  1:40.07
 15. Arno van Leuven               ZCKoewacht             1:43.63 9604091    1:40.70           
            50.42  1:40.70
 16. Bas Goossen                   ZCKoewacht             1:38.78 9501955    1:42.14           
            48.58  1:42.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
18-1-2009 - 16:28                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marlinda Eggermont            Scheldestroom          1:02.14 8500804    1:02.96           
            30.30  1:02.96
  2. Josje van Houwelingen         De Schelde             1:02.24 9001606    1:03.14           
            30.55  1:03.14
  3. Ryan Verplanke                Scheldestroom          1:01.60 7700696    1:04.72           
            30.74  1:04.72
  4. Sabine van Waes               ZCKoewacht             1:04.09 8503136    1:05.64           
            31.33  1:05.64
  5. Emelie Bral                   ZCKoewacht             1:05.17 9100430    1:07.47           
            31.24  1:07.47
  6. Lisanne de Jong               De Schelde             1:07.91 8902082    1:07.58           
            32.31  1:07.58
  7. Naomi Gelderland              ZCKoewacht             1:05.89 9005276    1:07.90           
            31.70  1:07.90
  8. Eline Nijskens                ZCKoewacht             1:06.97 8803194    1:08.21           
            33.12  1:08.21
  9. Anouk Meesen                  ZCKoewacht             1:06.67 8902828    1:08.77           
            32.78  1:08.77
 10. Valerie Manhave               Scheldestroom          1:06.77 8802856    1:09.64           
            33.42  1:09.64
 11. Sabina van Doeselaar          ZCKoewacht             1:06.47 8900962    1:10.09           
            32.63  1:10.09
 12. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom          1:09.85 9201806    1:11.82           
            34.25  1:11.82
 13. Leonie Cornelis               Scheldestroom          1:09.91 8900812    1:12.88           
            34.84  1:12.88
 14. Veronique Vasseur             Scheldestroom          1:12.55 8302026    1:13.47           
            35.00  1:13.47
 15. Josine van Dorsselaer         ZCKoewacht             1:15.24 8801040    1:14.02           
            35.14  1:14.02
 16. Talitha Romkes le Clercq      ZCKoewacht             1:12.30 9104310    1:15.93           
            36.39  1:15.93
 17. Janneke van de Poele          ZCKoewacht             1:10.88 9301128    1:17.62           
            36.33  1:17.62
 18. Evelyn Verplanke              Scheldestroom          1:13.61 8101570    1:18.89           
            36.64  1:18.89
 19. Romy van den Abeele           Scheldestroom          1:25.03 9701098    1:21.89           
            38.89  1:21.89
 20. Dorien Vasseur                Scheldestroom          1:20.03 8704164    1:24.54           
            39.81  1:24.54
 21. Lore van Riel                 Scheldestroom          1:25.97 9701094    1:24.89           
            40.88  1:24.89
 22. Selina Dimkos                 ZCKoewacht             1:30.85 9702458    1:25.40           
            40.79  1:25.40
 23. Cherida Dieleman              ZCKoewacht             1:27.33 9700566    1:27.45           
            39.83  1:27.45
 24. Melloney Temmerman            Scheldestroom          1:38.49 9703212    1:35.77           
            45.18  1:35.77
 25. Esther Basting                Scheldestroom          2:01.75 9704158    1:43.09           
            48.67  1:43.09
 26. Sabine Menu                   ZCKoewacht             1:49.18 9700676    1:43.32           
            48.83  1:43.32
 27. Annemiek Totté                Scheldestroom          1:54.64 9702178    1:54.45           
            53.26  1:54.45
AFGE Amber Geelen                  Scheldestroom          1:29.80 9704156                      
AFGE Kirsten de Boevere            Scheldestroom          1:06.90 9300082                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
18-1-2009 - 16:37                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde               27.33 8801501      27.54           
  2. Tommy van Overmeeren          De Schelde               28.74 8402887      28.42           
  3. Jurjen Pater                  Scheldestroom            27.99 8802653      28.82           
  4. Bert van Waes                 ZCKoewacht               32.66 7801179      29.92           
  5. Cees van Houwelingen          De Schelde               30.07 6300351      30.34           
  6. Davy Hermans                  Scheldestroom            31.17 9103913      30.97           
  7. Robin Dellaert                Scheldestroom            29.63 8800745      31.02           
  8. Martijn Eggermont             Scheldestroom            30.72 8200395      31.42           
  9. Ruud Hamelink                 ZCKoewacht               34.34 7700389      31.92           
 10. Dennis Eggermont              Scheldestroom            33.72 7500225      33.63           
 11. Arjan Dekker                  ZCKoewacht               35.21 6900225      34.82           
 12. Erik Martens                  ZCKoewacht                  NT 8403133      35.62           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
18-1-2009 - 16:39                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rody Vanhijfte                Scheldestroom          2:51.17 9400806    2:44.97           
            37.38  1:19.28  2:06.89  2:44.97
  2. Kelly Bergez                  ZCKoewacht             2:48.81 9603132    2:49.85           
            37.44  1:18.48  2:09.36  2:49.85
  3. Sophie Bonte                  ZCKoewacht             2:55.48 9600976    2:54.47           
            38.00  1:20.98  2:13.25  2:54.47
  4. Dunya Luteijn                 De Schelde             3:03.17 9404040    3:04.62           
            40.93  1:26.78  2:19.40  3:04.62
  5. Melissa van Assel             ZCKoewacht             3:10.05 9402552    3:04.77           
            40.97  1:26.52  2:20.75  3:04.77
  6. Dymphie Huijssen              De Schelde             3:10.62 9502494    3:06.68           
            41.58  1:28.79  2:23.96  3:06.68
  7. Lotte Boone                   Scheldestroom          3:12.24 9303710    3:08.20           
            43.86  1:28.48  2:23.28  3:08.20
  8. Xantina Romkes-le Clercq      ZCKoewacht             3:19.51 9403846    3:14.39           
            41.43  1:31.78  2:30.77  3:14.39
  9. Tessa Karels                  Scheldestroom               NT 9401520    3:16.45           
            44.41  1:31.31  2:28.64  3:16.45
AFGE Myriam Baute                  De Schelde             3:04.82 9404928                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
18-1-2009 - 16:47                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michiel Pater                 Scheldestroom            59.77 9300399    1:02.86           
            30.15  1:02.86
  2. Cas van Vorstenbos            De Schelde             1:05.03 9403241    1:05.45           
            31.98  1:05.45
  3. Gijs Manhave                  De Schelde             1:05.27 9403199    1:07.46           
            32.52  1:07.46
  4. Joris van Bunder              ZCKoewacht             1:09.59 9302381    1:09.50           
            33.01  1:09.50
  5. Sander van Doeselaar          Scheldestroom          1:13.99 9403009    1:11.23           
            34.47  1:11.23
  6. Dylan van Opdurp              ZCKoewacht             1:11.95 9402437    1:11.79           
            33.27  1:11.79
  7. Aaron v d Broeke              ZCKoewacht             1:09.36 9306155    1:12.13           
            35.12  1:12.13
  8. Thijs de Vries                Scheldestroom          1:09.31 9502409    1:12.32           
            34.12  1:12.32
  9. Yoshua Rijk                   Scheldestroom          1:13.71 9502407    1:16.16           
            36.28  1:16.16
 10. Mariano Kamoen                ZCKoewacht             1:14.56 9600559    1:18.21           
            38.56  1:18.21
 11. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom          1:20.11 9600643    1:19.32           
            39.22  1:19.32
 12. Karsten van Assel             ZCKoewacht             1:15.36 9501537    1:19.46           
            39.20  1:19.46
 13. Enrique van Opdurp            ZCKoewacht             1:19.61 9700161    1:19.59           
            37.72  1:19.59
 14. Ivan Dellaert                 Scheldestroom          1:24.14 9400991    1:21.65           
            38.66  1:21.65
 15. Max Engelen                   Scheldestroom          1:23.09 9601179    1:23.37           
            39.59  1:23.37
 16. Tim Totté                     Scheldestroom          1:25.32 9501687    1:24.21           
            39.54  1:24.21
 17. Carlo Fieret                  Scheldestroom          1:23.23 9701159    1:24.73           
            40.77  1:24.73
AFGE Laurens Westerweele           Scheldestroom          1:09.21 9402439                      
AFGE Richard Oskam                 De Schelde             1:03.02 9402119                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
18-1-2009 - 16:54                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willemijn Verhelst            De Schelde             1:18.81 9405394    1:19.28           
            36.94  1:19.28
  2. Lieke Beezemer                De Schelde             1:20.64 9100152    1:21.23           
            37.13  1:21.23
  3. Bianca de Pooter              De Schelde             1:30.96 9202738    1:24.05           
            38.32  1:24.05
  4. Larissa Gelderland            ZCKoewacht             1:16.55 9600476    1:25.17           
            37.63  1:25.17
  5. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom          1:28.05 9201806    1:26.15           
            38.25  1:26.15
  6. Charlotte Bral                ZCKoewacht             1:29.85 9600258    1:29.25           
            39.89  1:29.25
  7. Femke Hiel                    ZCKoewacht             1:32.94 9604014    1:33.46           
            41.85  1:33.46
  8. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom          1:38.51 9506080    1:33.68           
            43.13  1:33.68
  9. Rody Vanhijfte                Scheldestroom          1:24.20 9400806    1:34.78           
            42.13  1:34.78
 10. Anouk Bron                    Scheldestroom          1:44.39 9503212    1:38.30           
            43.33  1:38.30
 11. Lotte Boone                   Scheldestroom          1:36.67 9303710    1:38.79           
            45.37  1:38.79
 12. Tessa Karels                  Scheldestroom          1:37.20 9401520    1:40.40           
            44.10  1:40.40
 13. Eileen van Bunder             ZCKoewacht             1:35.62 9600260    1:42.00           
            46.87  1:42.00
 14. Laura Hermans                 Scheldestroom          1:41.43 9600658    1:46.11           
            48.62  1:46.11
 15. Ilona Vrolijk                 Scheldestroom          2:06.11 9500796    1:58.18           
            51.74  1:58.18
 DIS Vicky Vermeire                Scheldestroom          1:33.86 9600660    1:34.33           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            43.25  1:34.33
 DIS Kelly Hollestelle             Scheldestroom          2:23.86 9603652    2:23.42           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            58.96  2:23.42
AFGE Kirsten de Boevere            Scheldestroom          1:19.95 9300082                      
AFGE Celine van Roeyen             ZCKoewacht             1:16.76 9206528                      
AFGE Rani Rootsaert                Scheldestroom          1:21.71 9501298                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
18-1-2009 - 17:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas van Houwelingen           De Schelde             2:16.42 9200563    2:20.02           
            29.16  1:05.07  1:47.62  2:20.02
  2. Tristan Loof                  De Schelde             2:32.42 9204147    2:31.39           
            32.54  1:12.25  1:56.62  2:31.39
  3. Sander Boidin                 Scheldestroom          2:35.94 9200111    2:31.98           
            31.80  1:09.86  1:54.45  2:31.98
  4. Joris Boekhorst               Scheldestroom          2:41.40 9100163    2:38.30           
            33.06  1:17.01  2:01.75  2:38.30
  5. Vincent Keijmel               Scheldestroom          2:39.93 9101169    2:40.66           
            36.34  1:19.75  2:05.68  2:40.66
  6. Sjoerd van de Poele           ZCKoewacht             2:38.85 9500265    2:41.27           
            35.06  1:17.92  2:03.95  2:41.27
  7. Ole Wicke                     ZCKoewacht             2:47.04 9207055    2:43.77           
            34.67  1:17.24  2:04.41  2:43.77
  8. Peter Cornelis                Scheldestroom          2:36.13 9100397    2:46.74           
            35.44  1:17.12  2:07.07  2:46.74
  9. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom          2:36.42 9600349    2:48.89           
            35.50  1:18.67  2:11.40  2:48.89
 DIS Didier Strijdonk              ZCKoewacht                  NT 9107389    3:41.72           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            53.59  1:51.09  2:50.69  3:41.72
AFGE Ceriel Gerrits                Scheldestroom               NT 9206861                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
18-1-2009 - 17:08                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryan Verplanke                Scheldestroom          2:49.96 7700696    2:55.07           
            40.35  1:23.86  2:10.70  2:55.07
  2. Naomi Gelderland              ZCKoewacht             2:54.46 9005276    2:55.19           
            39.61  1:23.76  2:09.50  2:55.19
  3. Anouk Meesen                  ZCKoewacht             2:55.76 8902828    2:58.84           
            41.03  1:26.47  2:12.98  2:58.84
  4. Eline Nijskens                ZCKoewacht             2:53.19 8803194    2:59.15           
            41.33  1:26.50  2:12.83  2:59.15
  5. Josje van Houwelingen         De Schelde             2:57.46 9001606    3:02.04           
            41.35  1:27.51  2:15.43  3:02.04
  6. Marlinda Eggermont            Scheldestroom          3:15.68 8500804    3:11.24           
            41.39  1:28.63  2:18.53  3:11.24
  7. Veronique Vasseur             Scheldestroom          3:16.34 8302026    3:16.90           
            43.93  1:33.57  2:24.65  3:16.90
  8. Lisanne de Jong               De Schelde             3:11.23 8902082    3:26.00           
            44.04  1:35.08  2:30.39  3:26.00
  9. Evelyn Verplanke              Scheldestroom          3:22.11 8101570    3:26.19           
            47.32  1:39.75  2:32.77  3:26.19
 10. Talitha Romkes le Clercq      ZCKoewacht             3:20.63 9104310    3:27.77           
            47.36  1:39.61  2:33.24  3:27.77
 11. Leonie Cornelis               Scheldestroom          3:26.99 8900812    3:30.06           
            47.78  1:41.67  2:36.33  3:30.06
 12. Nadine Koster                 ZCKoewacht             3:35.17 9701898    3:30.36           
            47.22  1:41.06  2:36.04  3:30.36
 13. Dorien Vasseur                Scheldestroom          3:32.33 8704164    3:34.03           
            48.70  1:42.99  2:39.20  3:34.03
 14. Valerie Manhave               Scheldestroom          3:44.32 8802856    3:44.48           
            49.44  1:46.80  2:45.80  3:44.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
18-1-2009 - 17:16                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hondsmerk               De Schelde             2:13.43 8801501    2:19.90           
            33.29  1:09.72  1:45.65  2:19.90
  2. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht             2:21.39 9200261    2:23.49           
            33.50  1:09.05  1:46.09  2:23.49
  3. Davy Hermans                  Scheldestroom          2:35.54 9103913    2:34.17           
            36.00  1:14.60  1:54.69  2:34.17
  4. Niek Kampman                  De Schelde             2:23.51 8901557    2:34.26           
            35.40  1:14.79  1:55.10  2:34.26
  5. Christoph Bral                ZCKoewacht             2:41.92 9202391    2:36.77           
            35.53  1:15.22  1:56.25  2:36.77
  6. Robin Dellaert                Scheldestroom          2:36.96 8800745    2:44.85           
            39.90  1:20.90  2:01.77  2:44.85
  7. Ruud Hamelink                 ZCKoewacht             2:53.86 7700389    2:47.88           
            37.57  1:19.23  2:03.87  2:47.88
  8. Martijn Eggermont             Scheldestroom          2:48.27 8200395    2:49.24           
            39.23  1:22.70  2:07.85  2:49.24
  9. Jurjen Pater                  Scheldestroom          2:42.20 8802653    2:52.25           
            39.32  1:22.54  2:07.91  2:52.25
 10. Dennis Eggermont              Scheldestroom          2:51.29 7500225    2:56.94           
            40.10  1:24.10  2:10.36  2:56.94




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
18-1-2009 - 17:23                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZCKoewacht 1                  ZCKoewacht             2:09.32            2:08.87           
        Larissa Gelderland, 96                     Kelly Bergez, 96
        Femke Hiel, 96                             Sophie Bonte, 96
            33.43  1:05.82  1:37.34  2:08.87

  2. ZCKoewacht 2                  ZCKoewacht             2:24.25            2:20.71           
        Charlotte Bral, 96                         Simone de Rijcke, 96
        Eileen van Bunder, 96                      Sanne van Ham, 96
            33.15  1:07.32  1:45.19  2:20.71

  3. Scheldestroom 1               Scheldestroom          2:15.24            2:22.17           
        Anouk Bron, 95                             Vicky Vermeire, 96
        Nadia van de Woestijne, 95                 Laura Hermans, 96
            35.98  1:13.52  1:47.38  2:22.17

  4. ZCKoewacht 3                  ZCKoewacht             2:43.68            2:44.24           
        Cherida Dieleman, 97                       Selina Dimkos, 97
        Michelle de Rijcke, 96                     Lobke Ommerhorn, 95
            39.83  1:19.40  1:58.06  2:44.24

  5. Scheldestroom 3               Scheldestroom          3:04.87            3:05.96           
        Ilona Vrolijk, 95                          Melloney Temmerman, 97
        Esther Basting, 97                         Kelly Hollestelle, 96
            43.30  1:29.02  2:11.58  3:05.96

 DIS De Schelde 1                  De Schelde             2:14.63                              
        EC - De estafette niet gezwommen met de opgegeven deelnemers.
        Maaike Pladdet, 97                         Anouk Molewijk, 95
        Romy de Bruijne, 96                        Tessa Eijkman, 97
            38.21

AFGE Scheldestroom 2               Scheldestroom          2:33.75                              
        ,                                          , 
        ,                                          , 




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
18-1-2009 - 17:27                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Schelde 1                  De Schelde             4:56.38            5:01.86           
        Cas van Vorstenbos, 94                     Christian de Die, 95
        Luka Jaksic, 96                            Gijs Manhave, 94
            37.33  1:16.91  1:57.37  2:42.65  3:15.92  3:56.33  4:27.42  5:01.86

  2. ZCKoewacht 1                  ZCKoewacht             5:02.98            5:09.28           
        Joris van Bunder, 93                       Aaron v d Broeke, 93
        Sjoerd van de Poele, 95                    Dylan van Opdurp, 94
            36.51  1:15.56  1:55.46  2:39.34  3:14.87  3:56.86  4:29.97  5:09.28

  3. Scheldestroom 1               Scheldestroom          4:57.27            5:25.01           
        Michiel Pater, 93                          Bjorn Scherbeijn, 96
        Thijs de Vries, 95                         Sander van Doeselaar, 94
            35.91  1:14.61  1:59.10  2:48.02  3:24.63  4:10.19  4:46.35  5:25.01

  4. Scheldestroom 2               Scheldestroom          6:04.90            6:21.66           
        Yoshua Rijk, 95                            Ivan Dellaert, 94
        Rik Vanhijfte, 96                          Tim Totté, 95
            42.45  1:27.63  2:14.70  3:07.27  3:57.40  4:58.44  5:36.91  6:21.66

 DIS ZCKoewacht 2                  ZCKoewacht             6:08.44            6:23.95           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Jeroen Ruissen, 95                         Karsten van Assel, 95
        Mariano Kamoen, 96                         Ryan Verschuren, 95
            42.26  1:28.59  2:17.32  3:09.29  3:59.71  4:58.59  5:37.27  6:23.95




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Schelde