B-C competitie deel 3
Veenendaal (NED),    17.1.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 200m vrije slag                Dames Senioren Open
17.01.2009 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zignea 1                      Zignea                 9:11.51            9:21.94           
        Sarah Boerefijn, 92                        Carmen Kemper, 94
        Debby Boerefijn, 94                        Leonie Oude Elferink, 94
          1:06.04  2:16.60  9:21.94

  2. GoSwim 1                      GoSwim                 9:12.75            9:30.39           
        Vita Schipper, 93                          Anne van den Brink, 87
        Rana van Beek, 84                          Claire de Winter, 94
          1:07.23  2:23.73  9:30.39

  3. de Meer 1                     de Meer                9:30.07            9:36.64           
        Monique van de Hoeff, 92                   Dèlenn van Oostrom, 96
        Madelon van Zanten, 91                     Monique van Lint, 86
          1:06.70  2:20.32  9:36.64

  4. VZC-E&P 1                     VZC-E&P                9:23.18            9:49.19           
        Elke Jansen, 85                            Sarina Snijder, 91
        Rozemarijn Erdbrink, 93                    Charlotte Groeneveld, 87
          1:08.49  2:22.43  9:49.19

  5. de Meer 2                     de Meer               10:40.04           10:41.45           
        Elise de Graaff, 95                        Lisa de Goei, 94
        Suzanne Robberegt, 92                      Shannen Bronk, 93
          1:11.60  2:32.60 10:41.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
17.01.2009 - 13:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Wiersma                 Zignea                 1:30.82 9701108    1:32.80           
            44.26  1:32.80
  2. Britt Monker                  de Meer                     NT 9700576    1:45.32           
            48.23  1:45.32
  3. Anaëlle De Briais Backer      de Meer                1:49.77 9803490    1:46.57           
            50.60  1:46.57
  4. Amy van Asselt                GoSwim                 1:54.29 9702708    1:47.36           
            49.95  1:47.36
  5. Eliza v/d Werf                Zignea                 1:56.92 9900728    1:52.45           
            52.54  1:52.45
  6. Sarah IJspeerd                Zignea                 2:02.54 9801884    1:53.70           
            53.10  1:53.70
  7. Myrthe Schepers               de Meer                1:50.89 9802114    1:57.73           
            54.36  1:57.73
  8. Amber van de Kraats           VZC-E&P                2:01.33 9900236    1:59.44           
          1:59.44
  9. Lisa Korving                  VZC-E&P                2:01.40 9900382    1:59.74           
            56.69  1:59.74
 10. Demi Hulsebos                 GoSwim                 2:06.93 9702710    2:01.62           
            57.12  2:01.62
 11. Laura Akkerman                GoSwim                 2:19.76 9902030    2:10.42           
            59.76  2:10.42
AFGE Felicia Emanuelson            de Meer                1:29.45 9703168                      
AFGE Karin Meinders                Zignea                 1:58.04 9800758                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                Jongens Minioren 4,5,6
17.01.2009 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Beek                VZC-E&P                  38.42 9800409      39.76           
  2. Justus Ykema                  VZC-E&P                  42.53 9900029      41.70           
  3. Menno de Vries                Zignea                   44.02 9700517      42.48           
  4. Martijn Kornet                GoSwim                   49.67 9700231      42.73           
  5. Mike van de Bovenkamp         VZC-E&P                  48.34 9703351      42.98           
  6. Leroy van Ooijik              VZC-E&P                  43.19 9800361      43.59 FJ 1      
  7. Albert Jan van Slooten        Zignea                   43.39 9800049      43.59 FJ 2      
  8. Christiaan Priet              Zignea                   49.54 9701319      43.60           
  9. Ruben Nap                     VZC-E&P                  45.67 9800213      45.36           
 10. Joost Schepers                de Meer                  46.64 9901017      46.16           
 11. Max Kunz                      VZC-E&P                  46.65 9900401      46.22           
 12. Edwin Louwerse                Zignea                   48.06 9700855      47.72           
 13. Robert Schinkel               VZC-E&P                  49.37 9900967      51.78           
 14. Sander van Ditmarsch          GoSwim                   57.12 9900669      53.45           
 15. Mark van Ditmarsch            GoSwim                   56.09 9701943      54.82           
 16. Tom Rotscheid                 GoSwim                 1:02.29 9703217      55.02           
 17. Gino Kraan                    GoSwim                   59.91 9802451      55.57           
 18. Devin van Cuijlenborg         de Meer                  55.11 9803267      57.54           
 19. Balder Haze                   GoSwim                 1:09.92 9802449    1:05.89           
AFGE Menno van den Bovenkamp       de Meer                  52.23 9800171                      
AFGE Justin Hannewijk              GoSwim                   52.16 9901445                      
AFGE Luuk Monker                   de Meer                  49.16 9900443                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
17.01.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen Drenth                 Zignea                 1:18.34 9503976    1:17.39           
            38.80  1:17.39
  2. Sanne de Nijs                 Zignea                 1:22.70 9500718    1:21.09           
            39.96  1:21.09
  3. Aniek van Unen                Zignea                 1:24.70 9505016    1:23.07           
            40.10  1:23.07
  4. Latascha Kilian               de Meer                1:17.87 9702308    1:23.67           
            40.14  1:23.67
  5. Suzan Stange                  de Meer                1:24.53 9501238    1:25.51           
            41.76  1:25.51
  6. Eline Geschiere               Zignea                 1:25.50 9503798    1:26.92           
            42.89  1:26.92
  7. Cheyenne Smit                 VZC-E&P                     NT 9600050    1:31.45           
            43.67  1:31.45
  8. Michelle Muller               VZC-E&P                1:31.60 9603484    1:33.65           
          1:33.65
  9. Chantal van de Kraats         VZC-E&P                1:35.86 9600280    1:35.26           
            47.01  1:35.26
 10. Sylvia van de Bovenkamp       de Meer                1:39.89 9502428    1:46.12           
            49.52  1:46.12
 11. Demi Hulsebos                 GoSwim                 1:43.23 9702710    1:47.70           
            52.54  1:47.70
 12. Ashley Faaij                  GoSwim                 1:45.00 9605940    1:54.07           
            52.57  1:54.07
AFGE Kim Klooster                  de Meer                1:35.86 9601250                      
AFGE Babs van der Land             GoSwim                 1:42.97 9504642                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
17.01.2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Nap                     VZC-E&P                3:08.37 9502875    3:11.21           
          1:32.76  3:11.21
  2. Matthijs Wilschut             GoSwim                 3:33.13 9501679    3:31.89           
          1:41.54  3:31.89
  3. Brian vd Bovenkamp            VZC-E&P                     NT 9701223    3:38.03           
          1:47.53  3:38.03
AFGE Ruben Verboon                 GoSwim                      NT 9604095                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
17.01.2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniël de Wagt                Zignea                 1:22.46 9601339    1:20.17           
            36.26  1:20.17
  2. Arnoud Mijnheer               Zignea                 1:46.84 9601311    1:49.42           
            51.33  1:49.42
  3. Coen Stange                   de Meer                1:58.60 9700087    2:02.19           
            57.31  2:02.19
AFGE Ilias Faraouni                de Meer                2:18.89 9505187                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
17.01.2009 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charlotte Groeneveld          VZC-E&P                  30.09 8701404      31.09           
  2. Madelon van Zanten            de Meer                  31.10 9103632      31.76           
  3. Elke Jansen                   VZC-E&P                  31.19 8501406      32.43           
  4. Monique van Lint              de Meer                  32.12 8602312      33.02           
  5. Rana van Beek                 GoSwim                   33.63 8400112      33.25           
  6. Sarah Boerefijn               Zignea                   32.18 9200186      33.45           
  7. Anne van den Brink            GoSwim                   33.57 8700588      33.82           
  8. Anke Meulendijks              Zignea                   35.16 9104936      35.61           
  9. Shannen Bronk                 de Meer                  36.48 9306014      36.75 FJ 1      
 10. Esther Rijkelijkhuizen        Zignea                   36.60 9205744      36.75 FJ 2      
 11. Lisanne van Harten            de Meer                  35.38 9007928      36.76           
 12. Heidi Onwezen                 GoSwim                   35.69 8906470      37.68           
AFGE Karin Rijkelijkhuizen         Zignea                   31.54 9403358                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
17.01.2009 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                2:36.29 9100827    2:32.07           
          1:13.51  2:32.07
  2. Gert Sikkema                  Zignea                 2:39.95 6300687    2:43.03           
          1:16.03  2:43.03
  3. Erik Spit                     Zignea                 2:55.95 8602939    2:45.60           
          1:16.60  2:45.60
  4. Erik Wolsing                  GoSwim                 2:37.38 8001777    2:46.76           
          1:19.20  2:46.76
  5. Guus van Middelaar            GoSwim                 2:48.43 9006293    2:47.76           
          1:22.20  2:47.76
  6. Quint Ottens                  VZC-E&P                2:48.42 8704583    2:49.73           
          1:19.29  2:49.73
  7. Erik van de Hoeff             de Meer                2:47.46 9004413    2:49.98           
          1:20.45  2:49.98
  8. Frank van der Loo             GoSwim                 2:48.54 9001849    2:50.84           
          1:20.61  2:50.84
  9. Yelmar van der Veer           GoSwim                 2:36.10 8805237    2:52.59           
          1:20.56  2:52.59
 10. Johan van Roon                GoSwim                 2:50.13 8604239    2:58.60           
          1:23.14  2:58.60
 11. Harald Sniekers               de Meer                3:02.13 8201615    3:04.03           
          1:24.60  3:04.03
 12. Rudi Butselaar                GoSwim                 2:59.98 8700577    3:07.62           
          1:29.37  3:07.62
 13. Peter van den Dool            GoSwim                 3:12.99 8704973    3:15.26           
          1:31.76  3:15.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
17.01.2009 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claire de Winter              GoSwim                   59.71 9406050    1:02.38           
            30.04  1:02.38
  2. Vita Schipper                 GoSwim                 1:04.06 9301858    1:04.71           
            31.12  1:04.71
  3. Debby Boerefijn               Zignea                 1:02.04 9400240    1:04.86           
            30.80  1:04.86
  4. Carmen Kemper                 Zignea                 1:05.73 9401546    1:08.57           
            32.21  1:08.57
  5. Sanne de Roo                  Zignea                 1:08.89 9303566    1:10.51           
            33.80  1:10.51
  6. Ellen van Dijk                VZC-E&P                1:10.63 9401578    1:11.36           
            34.23  1:11.36
  7. Elise de Graaff               de Meer                1:10.51 9504936    1:11.39           
            34.36  1:11.39
  8. Ashley Smit                   VZC-E&P                1:13.47 9300722    1:11.89           
            33.67  1:11.89
  9. Dèlenn van Oostrom            de Meer                1:12.14 9600056    1:12.14           
            34.46  1:12.14
 10. Lisa de Goei                  de Meer                1:11.61 9404648    1:12.91           
            35.46  1:12.91
 11. Marcella den Hertog           de Meer                1:15.51 9404242    1:13.54           
            34.36  1:13.54
 12. Manon van de Kraats           VZC-E&P                1:17.70 9500448    1:16.26           
            36.67  1:16.26
 13. Britt Monker                  de Meer                1:14.67 9700576    1:16.68           
            35.43  1:16.68
 14. Kaylee Wiitebrood             GoSwim                      NT 9407098    1:21.02           
            37.54  1:21.02
 15. Stefanie Boere                VZC-E&P                1:27.64 9405200    1:25.32           
            37.76  1:25.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
17.01.2009 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joren Harms                   GoSwim                 2:37.36 9403163    2:34.86           
          2:34.86
  2. Dominique Sikkema             Zignea                 2:39.61 9500399    2:37.57           
          2:37.57
  3. Erik Wilmes                   GoSwim                 2:34.31 9400575    2:39.44           
          2:39.44
  4. Frank Wilschut                GoSwim                 2:59.07 9302465    2:49.95           
          2:49.95
  5. Marnix Ykema                  VZC-E&P                3:02.50 9601555    2:57.51           
          2:57.51
  6. Michael Hazebroek             de Meer                2:57.10 9304533    3:08.45           
          3:08.45
  7. Jeffrey Tito                  GoSwim                 3:32.31 9403875    3:17.47           
          3:17.47
  8. Kevin de Groot                Zignea                      NT 9601313    3:17.85           
          3:17.85
 DIS Derk van Grootheest           VZC-E&P                     NT 9505179    2:58.39           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:58.39
AFGE David Durieux                 Zignea                 3:36.70 9501869                      
  NG Loris Misic                   VZC-E&P                3:20.13 9602101                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
17.01.2009 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique van de Hoeff          de Meer                2:38.00 9200752    2:37.60           
          2:37.60
  2. Leonie Oude Elferink          Zignea                 2:37.16 9401826    2:42.24           
          2:42.24
  3. Marjon Pol                    Zignea                 2:41.80 9102502    2:42.54           
          2:42.54
  4. Romy van Slagmaat             GoSwim                 2:51.25 9403698    2:46.04           
          2:46.04
  5. Sarina Snijder                VZC-E&P                2:42.92 9102906    2:46.16           
          2:46.16
  6. Trudy van den Brink           GoSwim                 2:44.00 9301290    2:52.10           
          2:52.10
  7. Iris van de Hoef              de Meer                2:52.83 9400970    2:54.89           
          2:54.89
  8. Rozemarijn Erdbrink           VZC-E&P                2:56.51 9300232    2:56.25           
          2:56.25
  9. Merel Cornelissen             GoSwim                 3:06.13 9302894    2:59.35           
          2:59.35
 10. Shannen Bronk                 de Meer                3:00.16 9306014    3:00.76           
          3:00.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
17.01.2009 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Hazeleger              de Meer                1:03.04 9100867    1:05.27           
            29.34  1:05.27
  2. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                1:08.63 9102011    1:07.36           
            31.23  1:07.36
  3. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 1:11.36 9201565    1:10.58           
            32.57  1:10.58
  4. Tim Niekus                    VZC-E&P                1:15.89 9103709    1:11.67           
            31.26  1:11.67
  5. Kevin Liemburg                de Meer                1:13.20 9305677    1:13.89           
            33.57  1:13.89
  6. Wietse Wiersma                Zignea                 1:20.80 9504299    1:18.76           
            35.39  1:18.76
  7. Berend Adan                   GoSwim                      NT 9207101    1:25.85           
            37.36  1:25.85
  8. Carlo van Velzen              GoSwim                 1:28.34 9106905    1:26.30           
            37.62  1:26.30
 DIS Harold van der Veen           Zignea                 1:32.61 9503937                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
            40.29
AFGE Timo de Jong                  GoSwim                 1:17.82 9301147                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
17.01.2009 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charlotte Groeneveld          VZC-E&P                2:25.19 8701404    2:29.98           
          1:12.05  2:29.98
  2. Sarah Boerefijn               Zignea                 2:36.00 9200186    2:37.89           
          1:17.36  2:37.89
  3. Elke Jansen                   VZC-E&P                2:31.82 8501406    2:40.02           
          1:16.13  2:40.02
  4. Monique van Lint              de Meer                2:36.92 8602312    2:42.20           
          1:18.76  2:42.20
  5. Anne van den Brink            GoSwim                 2:35.95 8700588    2:42.84           
          1:19.18  2:42.84
  6. Madelon van Zanten            de Meer                2:40.04 9103632    2:43.80           
          1:19.70  2:43.80
  7. Petra van den Brink           GoSwim                 2:40.47 9100460    2:49.16           
          1:21.16  2:49.16
  8. Anke Meulendijks              Zignea                      NT 9104936    2:54.12           
          1:25.33  2:54.12
  9. Sandra den Oudsten            GoSwim                 2:51.80 8906664    2:57.68           
          1:26.06  2:57.68
 10. Lisa de Goei                  de Meer                3:07.93 9404648    3:04.92           
          1:31.02  3:04.92
 11. Heidi Onwezen                 GoSwim                 2:57.50 8906470    3:06.76           
          1:30.07  3:06.76
 12. Suzanne Robberegt             de Meer                3:07.26 9203132    3:09.26           
          1:32.40  3:09.26
 13. Lisanne van Harten            de Meer                3:02.86 9007928    3:11.64           
          1:32.41  3:11.64
AFGE Karin Rijkelijkhuizen         Zignea                 2:49.89 9403358                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
17.01.2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                  54.67 9100827      54.23           
            26.32    54.23
  2. Erik Spit                     Zignea                   55.38 8602939      56.42           
            27.57    56.42
  3. Quint Ottens                  VZC-E&P                  56.15 8704583      56.54           
            27.69    56.54
  4. Mike Dam                      Zignea                   53.90 8805321      56.56           
            27.34    56.56
  5. Yelmar van der Veer           GoSwim                   53.45 8805237      57.64           
            27.11    57.64
  6. Guus van Middelaar            GoSwim                   55.47 9006293      58.04           
            58.04
  7. Johan van Roon                GoSwim                   57.05 8604239      58.80           
            28.54    58.80
  8. Erik Wolsing                  GoSwim                   56.10 8001777    1:00.25           
            28.83  1:00.25
  9. Frank van der Loo             GoSwim                   58.18 9001849    1:00.29           
            29.20  1:00.29
 10. Harald Sniekers               de Meer                  56.02 8201615    1:00.36           
            29.00  1:00.36
 11. Peter van den Dool            GoSwim                 1:01.77 8704973    1:01.29           
            28.70  1:01.29
 12. Erik van de Hoeff             de Meer                  59.73 9004413    1:03.03           
            29.54  1:03.03
 13. Rudi Butselaar                GoSwim                 1:02.73 8700577    1:03.13           
          1:03.13
AFGE Joost Groeneveld              VZC-E&P                  51.67 9200409                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
17.01.2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Wiersma                 Zignea                   39.55 9701108      39.55           
  2. Britt Monker                  de Meer                     NT 9700576      39.64           
  3. Anaëlle De Briais Backer      de Meer                  47.54 9803490      45.48           
  4. Myrthe Schepers               de Meer                  49.57 9802114      46.83           
  5. Sarah IJspeerd                Zignea                   49.29 9801884      47.64           
  6. Demi Hulsebos                 GoSwim                   50.15 9702710      47.95           
  7. Eliza v/d Werf                Zignea                   46.79 9900728      48.86           
  8. Amy van Asselt                GoSwim                   57.68 9702708      51.86           
  9. Lisa Korving                  VZC-E&P                  59.36 9900382      53.58           
 10. Amber van de Kraats           VZC-E&P                  57.42 9900236      54.37           
 11. Laura Akkerman                GoSwim                 1:21.15 9902030    1:09.64           
AFGE Karin Meinders                Zignea                   46.47 9800758                      
AFGE Felicia Emanuelson            de Meer                  41.04 9703168                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
17.01.2009 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christiaan Priet              Zignea                 1:39.92 9701319    1:39.68           
            48.93  1:39.68
  2. Justus Ykema                  VZC-E&P                1:37.55 9900029    1:40.45           
            48.08  1:40.45
  3. Albert Jan van Slooten        Zignea                 1:39.73 9800049    1:45.98           
            49.92  1:45.98
  4. Leroy van Ooijik              VZC-E&P                1:55.00 9800361    1:46.36           
            50.64  1:46.36
  5. Joost Schepers                de Meer                1:47.07 9901017    1:48.07           
            50.95  1:48.07
  6. Max Kunz                      VZC-E&P                1:47.42 9900401    1:48.80           
            52.04  1:48.80
  7. Menno de Vries                Zignea                 1:52.16 9700517    1:48.92           
            52.16  1:48.92
  8. Ruben Nap                     VZC-E&P                1:46.86 9800213    1:49.45           
            51.86  1:49.45
  9. Martijn Kornet                GoSwim                 1:58.73 9700231    1:51.95           
            52.01  1:51.95
 10. Devin van Cuijlenborg         de Meer                     NT 9803267    1:52.51           
            52.29  1:52.51
 11. Niels van Beek                VZC-E&P                1:49.43 9800409    1:56.30           
            53.64  1:56.30
 12. Robert Schinkel               VZC-E&P                1:52.70 9900967    1:57.65           
            56.08  1:57.65
 13. Edwin Louwerse                Zignea                 1:53.42 9700855    1:59.00           
            55.46  1:59.00
 14. Mike van de Bovenkamp         VZC-E&P                     NT 9703351    2:00.10           
            55.48  2:00.10
 15. Gino Kraan                    GoSwim                 2:03.02 9802451    2:07.04           
            59.92  2:07.04
 16. Tom Rotscheid                 GoSwim                      NT 9703217    2:12.21           
          1:04.05  2:12.21
 17. Balder Haze                   GoSwim                 2:25.54 9802449    2:14.60           
          1:04.23  2:14.60
 18. Sander van Ditmarsch          GoSwim                      NT 9900669    2:18.36           
          1:04.17  2:18.36
 DIS Mark van Ditmarsch            GoSwim                 2:26.62 9701943                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
          1:07.05
AFGE Justin Hannewijk              GoSwim                 1:46.69 9901445                      
AFGE Menno van den Bovenkamp       de Meer                     NT 9800171                      
AFGE Luuk Monker                   de Meer                1:50.91 9900443                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 200m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
17.01.2009 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Muller               VZC-E&P                3:35.42 9603484    3:37.62           
          1:46.54  3:37.62
  2. Chantal van de Kraats         VZC-E&P                3:36.92 9600280    3:38.67           
          1:45.23  3:38.67
  3. Ashley Faaij                  GoSwim                      NT 9605940    4:01.34           
          1:58.16  4:01.34
AFGE Babs van der Land             GoSwim                      NT 9504642                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
17.01.2009 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen Drenth                 Zignea                 1:30.29 9503976    1:32.32           
            44.32  1:32.32
  2. Sanne de Nijs                 Zignea                 1:35.26 9500718    1:33.20           
            44.39  1:33.20
  3. Eline Geschiere               Zignea                 1:36.54 9503798    1:34.61           
            45.09  1:34.61
  4. Suzan Stange                  de Meer                1:32.86 9501238    1:36.02 FJ 1      
          1:36.02
  5. Aniek van Unen                Zignea                 1:34.70 9505016    1:36.02 FJ 2      
            45.63  1:36.02
  6. Sylvia van de Bovenkamp       de Meer                1:44.11 9502428    1:50.08           
            50.11  1:50.08
 DIS Latascha Kilian               de Meer                1:29.47 9702308    1:37.32           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
            46.27  1:37.32
AFGE Kim Klooster                  de Meer                1:37.51 9601250                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
17.01.2009 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniël de Wagt                Zignea                 1:10.03 9601339    1:11.39           
            33.86  1:11.39
  2. Jelle Nap                     VZC-E&P                1:22.20 9502875    1:23.98           
            39.51  1:23.98
  3. Arnoud Mijnheer               Zignea                 1:27.51 9601311    1:27.58           
            41.90  1:27.58
  4. Matthijs Wilschut             GoSwim                 1:31.58 9501679    1:28.59           
            42.99  1:28.59
  5. Coen Stange                   de Meer                1:42.03 9700087    1:42.77           
            51.64  1:42.77
  6. Florian Stam                  GoSwim                 2:04.39 9504639    1:51.48           
            54.00  1:51.48
 DIS Brian vd Bovenkamp            VZC-E&P                1:35.92 9701223    1:32.30           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.74  1:32.30
AFGE Ilias Faraouni                de Meer                2:19.86 9505187                      
AFGE Ruben Verboon                 GoSwim                      NT 9604095                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
17.01.2009 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charlotte Groeneveld          VZC-E&P                1:00.31 8701404    1:02.20           
            29.70  1:02.20
  2. Monique van Lint              de Meer                1:02.66 8602312    1:03.70           
            30.60  1:03.70
  3. Sarah Boerefijn               Zignea                 1:02.10 9200186    1:04.07           
            30.58  1:04.07
  4. Elke Jansen                   VZC-E&P                1:01.46 8501406    1:04.95           
            31.02  1:04.95
  5. Rana van Beek                 GoSwim                 1:04.27 8400112    1:05.98           
            31.67  1:05.98
  6. Esther Rijkelijkhuizen        Zignea                 1:07.76 9205744    1:08.02           
            32.97  1:08.02
  7. Petra van den Brink           GoSwim                 1:03.07 9100460    1:08.39           
            32.29  1:08.39
  8. Madelon van Zanten            de Meer                1:01.59 9103632    1:08.56           
            32.34  1:08.56
  9. Anne van den Brink            GoSwim                 1:03.73 8700588    1:09.82           
            32.76  1:09.82
 10. Sandra den Oudsten            GoSwim                 1:07.67 8906664    1:10.86           
            34.00  1:10.86
 11. Anke Meulendijks              Zignea                 1:11.35 9104936    1:11.23           
            34.26  1:11.23
 12. Nadège van Meeteren           de Meer                     NT 7400736    1:11.32           
            34.02  1:11.32
 13. Suzanne Robberegt             de Meer                1:10.94 9203132    1:12.41           
            34.58  1:12.41
 14. Lisanne van Harten            de Meer                1:10.16 9007928    1:14.98           
            35.67  1:14.98
 15. Heidi Onwezen                 GoSwim                 1:10.34 8906470    1:17.10           
            35.54  1:17.10
AFGE Karin Rijkelijkhuizen         Zignea                 1:05.51 9403358                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
17.01.2009 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yelmar van der Veer           GoSwim                   26.84 8805237      27.48           
  2. Mike Dam                      Zignea                   27.33 8805321      28.07           
  3. Erik Spit                     Zignea                   28.23 8602939      28.16           
  4. Harald Sniekers               de Meer                  26.48 8201615      28.52           
  5. Quint Ottens                  VZC-E&P                  29.29 8704583      29.07           
  6. Johan van Roon                GoSwim                   27.69 8604239      29.09           
  7. Guus van Middelaar            GoSwim                   26.84 9006293      29.30           
  8. Erik Wolsing                  GoSwim                   28.88 8001777      29.57           
  9. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                     NT 9100827      30.06           
 10. Erik van de Hoeff             de Meer                  29.82 9004413      30.16           
 11. Frank van der Loo             GoSwim                   29.17 9001849      30.21           
 12. Rudi Butselaar                GoSwim                   30.93 8700577      31.45           
 13. Peter van den Dool            GoSwim                   33.74 8704973      34.11           
AFGE Joost Groeneveld              VZC-E&P                  27.31 9200409                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
17.01.2009 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claire de Winter              GoSwim                 2:38.45 9406050    2:41.15           
          2:41.15
  2. Vita Schipper                 GoSwim                 2:39.20 9301858    2:44.95           
          2:44.95
  3. Debby Boerefijn               Zignea                 2:45.64 9400240    2:49.87           
          2:49.87
  4. Elise de Graaff               de Meer                2:54.83 9504936    2:54.68           
          2:54.68
  5. Sanne de Roo                  Zignea                 3:20.48 9303566    2:57.39           
          2:57.39
  6. Ellen van Dijk                VZC-E&P                2:59.24 9401578    2:59.76           
          2:59.76
  7. Carmen Kemper                 Zignea                 2:52.93 9401546    3:02.41           
          3:02.41
  8. Dèlenn van Oostrom            de Meer                2:59.91 9600056    3:03.20           
          3:03.20
  9. Manon van de Kraats           VZC-E&P                3:05.54 9500448    3:05.29           
          3:05.29
 10. Marcella den Hertog           de Meer                3:16.39 9404242    3:08.65           
          3:08.65
 11. Kaylee Wiitebrood             GoSwim                      NT 9407098    3:24.91           
          3:24.91
AFGE Ashley Smit                   VZC-E&P                3:27.08 9300722                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
17.01.2009 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dominique Sikkema             Zignea                   59.73 9500399    1:01.11           
            29.46  1:01.11
  2. Erik Wilmes                   GoSwim                 1:01.34 9400575    1:01.32           
            29.54  1:01.32
  3. Joren Harms                   GoSwim                 1:02.06 9403163    1:01.84           
            29.77  1:01.84
  4. Frank Wilschut                GoSwim                 1:05.78 9302465    1:05.93           
            31.96  1:05.93
  5. Ard-Jan Methorst              VZC-E&P                     NT 9403177    1:07.02           
            31.27  1:07.02
  6. Michael Hazebroek             de Meer                1:08.11 9304533    1:09.98           
            33.09  1:09.98
  7. Derk van Grootheest           VZC-E&P                1:07.89 9505179    1:10.13           
            33.16  1:10.13
  8. Marnix Ykema                  VZC-E&P                1:11.10 9601555    1:10.89           
            33.76  1:10.89
  9. Vincent van Burken            VZC-E&P                     NT 9403213    1:16.04           
            35.80  1:16.04
 10. Kevin de Groot                Zignea                 1:19.32 9601313    1:19.76           
            37.16  1:19.76
 11. Jeffrey Tito                  GoSwim                 1:26.63 9403875    1:21.52           
            38.96  1:21.52
AFGE David Durieux                 Zignea                 1:13.30 9501869                      
  NG Loris Misic                   VZC-E&P                1:17.57 9602101                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
17.01.2009 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjon Pol                    Zignea                 1:10.40 9102502    1:09.94           
            32.99  1:09.94
  2. Monique van de Hoeff          de Meer                1:15.20 9200752    1:14.91           
            34.44  1:14.91
  3. Leonie Oude Elferink          Zignea                 1:15.51 9401826    1:17.56           
            35.28  1:17.56
  4. Sarina Snijder                VZC-E&P                1:18.37 9102906    1:17.98           
            35.41  1:17.98
  5. Romy van Slagmaat             GoSwim                 1:15.79 9403698    1:19.16           
            36.02  1:19.16
  6. Trudy van den Brink           GoSwim                 1:14.29 9301290    1:19.80           
            36.29  1:19.80
  7. Iris van de Hoef              de Meer                1:19.91 9400970    1:21.09           
            36.96  1:21.09
  8. Merel Cornelissen             GoSwim                 1:22.80 9302894    1:25.86           
            39.02  1:25.86
  9. Rozemarijn Erdbrink           VZC-E&P                1:31.66 9300232    1:31.09           
            42.21  1:31.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
17.01.2009 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                2:23.24 9102011    2:22.48           
          2:22.48
  2. Stefan Hazeleger              de Meer                2:12.51 9100867    2:22.53           
          2:22.53
  3. Tim Niekus                    VZC-E&P                2:29.30 9103709    2:28.27           
          2:28.27
  4. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 2:40.26 9201565    2:34.16           
          2:34.16
  5. Carlo van Velzen              GoSwim                 2:51.31 9106905    2:48.45           
          2:48.45
  6. Kevin Liemburg                de Meer                2:42.20 9305677    2:49.39           
          2:49.39
  7. Wietse Wiersma                Zignea                      NT 9504299    2:56.77           
          2:56.77
  8. Berend Adan                   GoSwim                      NT 9207101    3:01.16           
          3:01.16
AFGE Timo de Jong                  GoSwim                 2:42.57 9301147                      
  NG Harold van der Veen           Zignea                      NT 9503937                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
17.01.2009 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique van de Hoeff          de Meer                2:56.16 9200752    2:54.52           
          1:22.87  2:54.52
  2. Sarah Boerefijn               Zignea                      NT 9200186    2:58.74           
          1:27.20  2:58.74
  3. Esther Rijkelijkhuizen        Zignea                 2:56.82 9205744    2:59.73           
          1:27.52  2:59.73
  4. Nadège van Meeteren           de Meer                3:04.88 7400736    3:02.89           
          1:28.51  3:02.89
  5. Charlotte Groeneveld          VZC-E&P                3:02.08 8701404    3:03.86           
          1:26.33  3:03.86
  6. Rana van Beek                 GoSwim                 2:56.51 8400112    3:05.64           
          1:26.36  3:05.64
  7. Vita Schipper                 GoSwim                 3:03.56 9301858    3:09.54           
          1:30.45  3:09.54
  8. Claire de Winter              GoSwim                 3:13.20 9406050    3:11.67           
          1:31.05  3:11.67
  9. Anne van den Brink            GoSwim                 3:03.74 8700588    3:13.80           
          1:31.64  3:13.80
 10. Anke Meulendijks              Zignea                 3:14.97 9104936    3:15.42           
          1:33.61  3:15.42
 11. Monique van Lint              de Meer                3:10.91 8602312    3:22.51           
          1:33.82  3:22.51
 12. Sandra den Oudsten            GoSwim                 3:19.64 8906664    3:27.14           
          1:38.30  3:27.14
 13. Suzan Stange                  de Meer                     NT 9501238    3:31.89           
          1:42.32  3:31.89
 14. Lisanne van Harten            de Meer                3:26.64 9007928    3:35.54           
          1:43.31  3:35.54
 15. Suzanne Robberegt             de Meer                3:23.51 9203132    3:36.57           
          1:41.48  3:36.57
 16. Heidi Onwezen                 GoSwim                 3:31.16 8906470    3:46.66           
          1:47.34  3:46.66
 DIS Elke Jansen                   VZC-E&P                3:08.75 8501406    3:17.08           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:34.16  3:17.08
 DIS Petra van den Brink           GoSwim                 3:22.23 9100460    3:30.20           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:38.29  3:30.20
AFGE Felicia Emanuelson            de Meer                3:27.60 9703168                      
AFGE Karin Rijkelijkhuizen         Zignea                 2:57.00 9403358                      
  NG Latascha Kilian               de Meer                3:20.60 9702308                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
17.01.2009 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Wolsing                  GoSwim                 2:13.62 8001777    2:21.97           
          1:08.11  2:21.97
  2. Erik Spit                     Zignea                 2:19.27 8602939    2:22.99           
          1:09.52  2:22.99
  3. Yelmar van der Veer           GoSwim                 2:10.75 8805237    2:25.17           
          1:09.14  2:25.17
  4. Thijs Hagelstein              VZC-E&P                2:29.41 9100827    2:26.63           
          1:12.69  2:26.63
  5. Guus van Middelaar            GoSwim                 2:21.46 9006293    2:26.82           
          1:11.15  2:26.82
  6. Mike Dam                      Zignea                 2:37.39 8805321    2:31.20           
          1:14.04  2:31.20
  7. Stefan Hazeleger              de Meer                2:22.17 9100867    2:34.98           
          1:15.09  2:34.98
  8. Erik van de Hoeff             de Meer                2:28.27 9004413    2:36.80           
          1:15.51  2:36.80
  9. Harald Sniekers               de Meer                2:29.48 8201615    2:37.80           
          1:16.02  2:37.80
 10. Quint Ottens                  VZC-E&P                     NT 8704583    2:41.09           
          1:15.81  2:41.09
 11. Rudi Butselaar                GoSwim                 2:35.98 8700577    2:43.99           
          1:18.59  2:43.99
 12. Peter van den Dool            GoSwim                 2:45.71 8704973    2:50.01           
          1:21.29  2:50.01
 13. Frank van der Loo             GoSwim                 2:37.15 9001849    2:50.12           
          1:22.53  2:50.12
 DIS Johan van Roon                GoSwim                 2:29.40 8604239    2:37.45           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:17.92  2:37.45
AFGE Joost Groeneveld              VZC-E&P                2:08.85 9200409                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
17.01.2009 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zignea 1                      Zignea                 2:12.13            2:08.10           
        Sanne Wiersma, 97                          Sanne de Nijs, 95
        Carmen Drenth, 95                          Eline Geschiere, 95
            32.64  2:08.10

  2. de Meer 1                     de Meer                2:11.06            2:14.64           
        Dèlenn van Oostrom, 96                     Suzan Stange, 95
        Elise de Graaff, 95                        Britt Monker, 97
            33.10  2:14.64

  3. VZC-E&P 1                     VZC-E&P                2:20.85            2:20.56           
        Michelle Muller, 96                        Chantal van de Kraats, 96
        Cheyenne Smit, 96                          Manon van de Kraats, 95
            35.55  2:20.56

AFGE de Meer 2                     de Meer                2:27.91                              
        Suzan Stange, 95                           Sylvia van de Bovenkamp, 95
        Kim Klooster, 96                           Felicia Emanuelson, 97

AFGE GoSwim 1                      GoSwim                 2:54.74                              
        Ashley Faaij, 96                           Demi Hulsebos, 97
        Amy van Asselt, 97                         Babs van der Land, 95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                  Jongens, 4 x 100m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
17.01.2009 - 16:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. GoSwim 1                      GoSwim                 4:48.50            5:02.26           
        Frank Wilschut, 93                         Erik Wilmes, 94
        Joren Harms, 94                            Matthijs Wilschut, 95
            38.61  1:20.97  5:02.26

  2. Zignea 1                      Zignea                 5:05.25            5:13.60           
        Dominique Sikkema, 95                      Wietse Wiersma, 95
        Daniël de Wagt, 96                         Arnoud Mijnheer, 96
          1:11.29  5:13.60

  3. VZC-E&P 1                     VZC-E&P                5:47.28            5:29.20           
        Derk van Grootheest, 95                    Jelle Nap, 95
        Marnix Ykema, 96                           Ard-Jan Methorst, 94
            38.39  1:18.99  5:29.20




SPLASH Meet Manager 2007Registered to VZC Veenendaal