Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 2. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 7. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 10. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 12. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 14. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 18. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 19. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 20. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open


Winterkring
Hilversum, 11.1.2009


Programmanr. 1
11.1.09 - 14:45
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:23.9899002901:25.72
50m:39.06100m:1:25.72
2.Moesha WartesDe Dolfijn1:27.5199017241:26.07
50m:41.32100m:1:26.07
3.Anouk van NoordOceanus1:26.6099012941:28.10
50m:42.02100m:1:28.10
4.Nynke VerhoevenZV De Aalscholver1:28.0399026101:28.96
50m:42.41100m:1:28.96
5.Rachèl v.d. PlasDe Otters Het Gooi1:34.8199016061:32.59
50m:44.54100m:1:32.59
6.Marit LeusinkTorpedo1:33.4399015701:33.86
50m:43.26100m:1:33.86
7.Rafaëlla van NeeHet Y1:34.0799003581:34.32
50m:43.26100m:1:34.32
8.Dana BosmanOceanus1:35.0999012961:35.69
50m:45.49100m:1:35.69
9.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:35.8999005481:35.96
50m:44.74100m:1:35.96
10.Aurian VeldtZpch1:36.6799017581:38.11
50m:44.96100m:1:38.11
11.Fabienne VorkOceanus1:37.1299024941:39.32
50m:45.89100m:1:39.32

Minioren 5

1.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:13.2598000681:12.60
50m:34.62100m:1:12.60
2.Emma LentingOceanus1:29.7498024121:25.29
50m:40.35100m:1:25.29
3.Cheryl ZethofOceanus1:24.2898013141:25.85
50m:40.82100m:1:25.85
4.Suzanne HoboOceanus1:28.2198024081:27.46
50m:41.07100m:1:27.46
5.Emily de JongTorpedo1:29.0298009841:27.65
50m:41.20100m:1:27.65


<< TOP >>
Programmanr. 2
11.1.09 - 14:50
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Maxime v.d. HeuvelOceanus1:07.8897010041:07.25
50m:32.89100m:1:07.25
2.Hannah RosinghHet Y1:11.1297003421:11.98
50m:34.80100m:1:11.98
3.Noa OldenhofZpch1:16.7497006221:12.29
50m:34.32100m:1:12.29
4.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:14.0597028181:14.18
50m:35.54100m:1:14.18
5.Robin PameijerDe Dolfijn1:20.0697019781:14.98
50m:35.56100m:1:14.98
6.Eva v.d. BornOceanus1:16.8297023801:15.49FJ 1
50m:36.70100m:1:15.49
7.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:15.8997015941:15.49FJ 2
50m:36.50100m:1:15.49
8.Jody de GroofZV De Aalscholver1:21.4597026001:17.41
50m:35.82100m:1:17.41
9.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi1:19.2797035881:18.46
50m:37.46100m:1:18.46
10.Valerie OkkenW.Z. & P.C. Triton1:21.7697005021:21.64
50m:38.80100m:1:21.64
11.Chantal KosmisDe Futen1:20.8297020341:22.38
50m:39.16100m:1:22.38

Junioren 2

1.Tamara GroveOceanus1:05.4096012661:04.84
50m:31.43100m:1:04.84
2.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:08.5696052301:08.18
50m:32.51100m:1:08.18
3.Carmen RoskamOceanus1:09.8996035621:09.74
50m:32.94100m:1:09.74
4.Esther KoxTorpedo1:12.1596006121:10.86
50m:34.13100m:1:10.86
5.Jennifer StamDe Futen1:10.7096028901:11.11
50m:34.52100m:1:11.11
6.Danique PoldervaartZpch1:13.6896018721:12.26
50m:35.23100m:1:12.26
7.Tiffany PikkerIJsselmeer1:15.1696033801:14.06
50m:34.66100m:1:14.06
8.Daniëlle SpoelderZV De Aalscholver1:13.6796046401:14.51
50m:36.13100m:1:14.51
9.Annika NeuteboomTorpedo1:14.7896013541:16.62
50m:35.91100m:1:16.62

Junioren 3

1.Tessa v.d. ZwaardOceanus1:06.0295013661:05.08
50m:31.23100m:1:05.08
2.Danielle GrootesOceanus1:04.0995012781:05.65
50m:31.69100m:1:05.65
3.Robin Pagano MiraniOceanus1:06.7995025561:07.08
50m:32.30100m:1:07.08
4.Annika ArvinDe Dolfijn1:04.9095000081:07.29
50m:33.10100m:1:07.29
5.Zoë van der AartZpch1:11.5995031521:08.68
50m:32.66100m:1:08.68
6.Alissa BusOceanus1:11.0895013701:11.21
50m:34.84100m:1:11.21
7.Dorien HeinDe Futen1:11.2395030101:12.60
50m:34.95100m:1:12.60
8.Marieke de RooijW.Z. & P.C. Triton1:12.1395016741:13.05
50m:35.12100m:1:13.05
AFGEMMaxime VerschuurDe Dolfijn1:03.829500804

Jeugd 1

1.Kelsey GielenOceanus1:07.6694019341:07.35
50m:32.32100m:1:07.35
2.Chantal GroveOceanus1:06.8994018441:07.76
50m:32.63100m:1:07.76
3.Vivian OgundipeDe Otters Het Gooi1:08.9294068281:09.76
50m:32.92100m:1:09.76
4.Debby DistelblomIJsselmeer1:11.0994047481:10.97
50m:34.72100m:1:10.97
5.Brigitte OkkenW.Z. & P.C. Triton1:11.6794018521:13.01
50m:34.34100m:1:13.01
AFGEMVirginia Joyce BurgerDe Dolfijn1:09.739406948

Jeugd 2

1.Nikki van der HoornOceanus1:00.9393072241:02.04
50m:30.02100m:1:02.04
2.Isabelle GrootesOceanus1:02.6493030301:02.65
50m:30.45100m:1:02.65
3.Jamie de JongDe Dolfijn1:03.3293008981:03.23
50m:30.30100m:1:03.23
4.Kaylee KochHet Y1:03.5693014441:03.73
50m:31.10100m:1:03.73
5.Ilona BroedersHet Y1:04.6193010301:05.13
50m:30.92100m:1:05.13
6.Ilona CatsOceanus1:04.9893020861:05.36
50m:31.29100m:1:05.36
7.Megan BartlingZpch1:06.7393033461:07.92
50m:31.73100m:1:07.92
8.Marieke SpittelerOceanus1:06.5993034021:07.93
50m:32.13100m:1:07.93

Senioren 1

1.Merel ToussaintDe Futen1:05.5492037881:04.43
50m:30.24100m:1:04.43
AFGEMKirsten SmitOceanus1:05.049205648

Senioren Open

1.Noëlla HondDe Amstel59.94860161858.05
50m:28.44100m:58.05
2.Simone DekkerDe Dolfijn59.22890087659.90
3.Alice BravoHet Y1:01.1387053461:01.68
50m:30.25100m:1:01.68
4.Evelien SohlHet Y1:01.1086033461:02.67
50m:30.61100m:1:02.67
5.Britt BakkerDe Dolfijn1:02.6791000941:03.09
50m:30.63100m:1:03.09
6.Danique GielenOceanus1:02.2191059221:04.41
50m:30.51100m:1:04.41
AFGEMPauline GouwensDe Otters Het Gooi57.298400790


<< TOP >>
Programmanr. 3
11.1.09 - 15:05
Jongens, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Bas MartelhoffHet Y1:26.8099003431:29.26
50m:42.42100m:1:29.26
2.Ricardo GraafmansDe Futen1:33.6199004091:31.70
50m:43.70100m:1:31.70
3.Ruben GriffioenOceanus1:33.6399007711:33.10
50m:45.66100m:1:33.10
AFGEMNiek HeldoornIJsselmeer1:39.789900199

Minioren 5

1.Bart SommelingOceanus1:28.4398007651:27.02
50m:42.15100m:1:27.02
2.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:28.3598007231:32.19
50m:46.07100m:1:32.19
3.Jason SlijngardDe Dolfijn1:37.1998012651:34.50
50m:44.91100m:1:34.50
4.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:32.5798007211:35.02
50m:37.13100m:1:35.02
AFGEMNick LubbersDe Dolfijn1:38.319800989


<< TOP >>
Programmanr. 4
11.1.09 - 15:10
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Rick de MercadoOceanus1:23.4497006731:25.86
50m:42.30100m:1:25.86
2.Joris DiepeveenDe Futen1:26.4597009411:26.86
50m:41.31100m:1:26.86
AFGEMHayden Robert BurgerDe Dolfijn1:30.349703391

Junioren 1

1.Max GuthmanDe Dolfijn1:14.1096033171:11.12
50m:33.94100m:1:11.12
2.Wessel de JongOceanus1:14.3996014471:17.06
50m:37.18100m:1:17.06
3.Fernando MoolhuijsenOceanus1:19.6096008711:19.81
50m:38.86100m:1:19.81
4.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:21.0196002791:19.99
50m:38.62100m:1:19.99
5.Matthijs HellingOceanus1:24.8996010431:21.89
50m:39.67100m:1:21.89
6.Stefan van den BergZpch1:23.3296026831:22.11
50m:40.36100m:1:22.11
7.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton1:24.1196009591:25.13
50m:41.23100m:1:25.13
8.Matthijs HamburgerZV De Aalscholver1:23.2696043071:49.48
50m:52.49100m:1:49.48

Junioren 2

1.Anthony LubbersDe Dolfijn1:12.3295011511:11.31
50m:34.99100m:1:11.31
2.Martijn van de KoppelTorpedo1:19.0895012051:13.87
50m:35.10100m:1:13.87
3.Jeffrey ReijndersOceanus1:09.9395008771:14.06
50m:36.55100m:1:14.06
4.Joeri BerendsOceanus1:17.9195003691:17.30
50m:37.80100m:1:17.30
5.Tijmen SchaapherderTorpedo1:19.2695021411:18.54
50m:38.36100m:1:18.54
DISJesse PietOceanus1:15.3095003571:14.48
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:35.61100m:1:14.48

Junioren 3

1.Istvan SpaargarenOceanus1:04.5694011991:04.44
50m:30.86100m:1:04.44
2.Vincent MoolhuijsenOceanus1:10.2194012151:09.14
50m:33.77100m:1:09.14
3.Frans BijlHet Y1:13.2494013191:11.31
50m:34.15100m:1:11.31
4.Friedrich VinkIJsselmeer1:17.8694046131:13.87
50m:36.18100m:1:13.87
5.Paul BreeDe Otters Het Gooi1:15.6494001251:14.48
50m:36.45100m:1:14.48
6.Michael van AmstelOceanus1:17.3194012171:16.66
50m:37.68100m:1:16.66
7.Maarten EekhofDe Otters Het Gooi1:16.9294030631:17.06
50m:37.24100m:1:17.06

Junioren 4

1.Nils MollemaOceanus1:03.9593062831:03.10
50m:31.00100m:1:03.10
2.Florian ReumerDe Otters Het Gooi1:10.3093068851:05.02
50m:33.04100m:1:05.02
3.Bastiaan WaandersOceanus1:08.8493012251:07.47
50m:32.92100m:1:07.47
4.Ben ZwerinkDe Meeuwen Diemen1:09.7693027911:09.38
50m:33.47100m:1:09.38

Jeugd 1

1.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi1:04.6692014611:04.05
50m:31.05100m:1:04.05
2.Robert RohaanOceanus1:04.9992036791:06.80
50m:32.07100m:1:06.80
3.Dennis ReijndersOceanus1:07.5992027271:09.02
50m:33.46100m:1:09.02
4.Donald HillebregtOceanus1:09.4292026291:10.81
50m:33.98100m:1:10.81

Senioren Open

1.Nick HessingDe Dolfijn1:01.6291037531:00.46FJ 1
50m:28.90100m:1:00.46
2.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi1:02.4290046031:00.46FJ 2
50m:29.01100m:1:00.46
3.Theo BeglingerOceanus59.5190001591:01.45
50m:30.70100m:1:01.45
4.Raoul EngelenburgDe Dolfijn1:03.8889008431:04.04
50m:31.51100m:1:04.04
5.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:04.1491030631:05.28
50m:31.37100m:1:05.28
AFGEMEwout de VriesW.Z. & P.C. Triton1:05.589003663


<< TOP >>
Programmanr. 5
11.1.09 - 15:25
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:46.6799005541:46.95
50m:50.48100m:1:46.95
2.Moesha WartesDe Dolfijn1:49.1199017241:47.43
50m:50.04100m:1:47.43
3.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:53.4599005481:53.42
50m:54.32100m:1:53.42
4.Aurian VeldtZpch1:51.2699017581:54.32
50m:52.82100m:1:54.32
5.Nynke VerhoevenZV De Aalscholver1:52.8399026101:57.77
50m:57.49100m:1:57.77
DISRafaëlla van NeeHet Y1:43.2599003581:43.01
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:48.65100m:1:43.01
AFGEMAbigail PengelHet Y1:46.689902002

Minioren 5

1.Tessa VermeulenDe Dolfijn1:34.0798000681:37.69
50m:46.12100m:1:37.69
2.Michelle MeulenbroekOceanus1:42.1398011341:40.38
50m:47.21100m:1:40.38
3.Darleen KagchellandZpch1:46.2098001381:43.64
50m:50.07100m:1:43.64


<< TOP >>
Programmanr. 6
11.1.09 - 15:30
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Hannah RosinghHet Y1:35.8697003421:33.80
50m:44.23100m:1:33.80
2.Jody de GroofZV De Aalscholver1:33.0997026001:33.84
50m:44.85100m:1:33.84
3.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:34.5497028181:36.06
50m:45.93100m:1:36.06
4.Eva v.d. BornOceanus1:39.4697023801:40.26
50m:48.19100m:1:40.26
5.Dominique LuursemaW.Z. & P.C. Triton1:36.6097021021:40.88
50m:48.12100m:1:40.88
6.Chantal KosmisDe Futen1:40.6497020341:42.23
50m:49.13100m:1:42.23

Junioren 2

1.Bojoura SpaargarenOceanus1:20.5896012701:23.10
50m:39.55100m:1:23.10
2.Jennifer StamDe Futen1:26.2796028901:24.98
50m:41.36100m:1:24.98
3.Esther KoxTorpedo1:28.3096006121:30.67
50m:42.65100m:1:30.67
4.Carla ten KateHet Y1:35.6096008321:38.03
50m:46.21100m:1:38.03

Junioren 3

1.Judith ReesinkDe Amstel1:28.0395056581:26.65
50m:40.23100m:1:26.65
2.Dorien HeinDe Futen1:27.8695030101:27.80
50m:41.68100m:1:27.80
3.Alissa BusOceanus1:29.9995013701:31.16
50m:43.16100m:1:31.16
4.Hanna van GesselDe Dolfijn1:31.2695046041:34.29
50m:44.07100m:1:34.29
AFGEMMaxime VerschuurDe Dolfijn1:31.009500804

Jeugd 1

1.Ayako de NietDe Otters Het Gooi1:23.5094057781:25.70
50m:39.66100m:1:25.70
2.Chantal GroveOceanus1:27.8794018441:29.39
50m:42.46100m:1:29.39

Jeugd 2

1.Jamie de JongDe Dolfijn1:24.7593008981:23.99
50m:39.20100m:1:23.99
2.Ilse BaasZpch1:26.1393046621:26.66
50m:40.52100m:1:26.66
3.Isabelle GrootesOceanus1:28.7393030301:29.49
50m:42.10100m:1:29.49
4.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:27.0893008281:29.87
50m:41.87100m:1:29.87

Senioren 1

1.Ilona EversdijkDe Otters Het Gooi1:28.5392005361:26.94
50m:41.34100m:1:26.94
2.Sylvia OudshoornZpch1:26.4592013701:29.02
50m:41.51100m:1:29.02
3.Laura OotesDe Dolfijn1:28.8392013401:30.27
50m:42.43100m:1:30.27
4.Merel ToussaintDe Futen1:28.9292037881:30.32
50m:41.47100m:1:30.32
5.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi1:28.2892044261:31.73
50m:43.16100m:1:31.73

Senioren Open

1.Britt BakkerDe Dolfijn1:16.3391000941:18.38
2.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi1:18.8789045221:21.10
50m:37.84100m:1:21.10
3.Anna KalseDe Dolfijn1:23.3790018361:23.46
50m:29.71100m:1:23.46
4.Caroline GoedhartZV De Aalscholver1:23.2691058921:23.89
50m:40.29100m:1:23.89
5.Ilka HendriksenDe Otters Het Gooi1:22.1090081261:25.13


<< TOP >>
Programmanr. 7
11.1.09 - 15:45
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Bas MartelhoffHet Y42.76990034344.95
DISRicardo GraafmansDe Futen49.12990040947.39
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

Minioren 5

1.Ruben StamDe Futen35.50980033137.08
2.Sander KirillovaOceanus40.09980012140.85
3.Bart SommelingOceanus40.95980076542.66
4.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton45.77980072344.92
5.Tijmen KuinDe Dolfijn47.39980218347.38
6.Simon Martina PèrezZpch47.72980042149.76


<< TOP >>
Programmanr. 8
11.1.09 - 15:45
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Ivar de JongZV De Aalscholver1:34.0797008691:28.49
50m:40.66100m:1:28.49
2.Navin KeizerDe Dolfijn1:31.1597013371:31.20
50m:41.60100m:1:31.20
3.Rick de MercadoOceanus1:36.5597006731:31.71
50m:43.20100m:1:31.71
4.Jeroen GlansdorpZpch1:43.2097003031:42.10
50m:45.57100m:1:42.10
DISJoris DiepeveenDe Futen1:31.3697009411:29.38
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
50m:40.76100m:1:29.38

Junioren 1

1.Thomas VeroudenOceanus1:22.7296028551:20.82
50m:37.04100m:1:20.82
2.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:25.8296007271:24.42
50m:38.88100m:1:24.42
3.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton1:27.6496009591:29.95
50m:40.79100m:1:29.95
4.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:31.3396002791:33.33
50m:41.36100m:1:33.33
5.Matthijs HellingOceanus1:32.9896010431:33.84
50m:43.04100m:1:33.84

Junioren 2

1.Andy OnderstalDe Dolfijn1:09.8795048891:08.17
50m:31.48100m:1:08.17
2.Jeffrey ReijndersOceanus1:08.8695008771:08.65
50m:31.64100m:1:08.65
3.Anthony LubbersDe Dolfijn1:15.7095011511:15.93
50m:35.24100m:1:15.93
4.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi1:16.4695000211:16.54
50m:34.69100m:1:16.54
DISTies ElzermanDe Dolfijn1:11.3495021631:11.35
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:32.54100m:1:11.35
DISDiego Hélant MullerDe Dolfijn1:17.5895004511:17.07
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:36.02100m:1:17.07
DISTijmen SchaapherderTorpedo1:20.7995021411:19.65
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:36.67100m:1:19.65

Junioren 3

1.Istvan SpaargarenOceanus1:07.0694011991:07.34
50m:31.93100m:1:07.34
2.Vincent MoolhuijsenOceanus1:09.2294012151:08.20
50m:31.57100m:1:08.20
3.Paul BreeDe Otters Het Gooi1:17.7994001251:16.74
50m:36.02100m:1:16.74
4.Jules FolkersHet Y1:16.8394030751:17.28
50m:35.66100m:1:17.28

Junioren 4

1.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn1:04.5493005391:04.48
50m:29.98100m:1:04.48
2.Loïc KempDe Otters Het Gooi1:03.6093034831:05.84
50m:30.40100m:1:05.84
3.Nils MollemaOceanus1:06.0093062831:05.95
50m:31.08100m:1:05.95
4.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn1:06.2893029031:07.75
50m:31.09100m:1:07.75

Jeugd 1

1.Chester HautvastTorpedo1:05.8892043591:01.51
50m:28.76100m:1:01.51
2.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi1:02.6792014611:02.06
50m:29.26100m:1:02.06
3.Robert RohaanOceanus1:04.3592036791:05.63
50m:30.59100m:1:05.63
4.Bas UdingaZV De Aalscholver1:08.0492013211:05.64
50m:30.24100m:1:05.64

Senioren Open

1.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi56.11900460357.34
50m:26.06100m:57.34
2.Daan GlorieHet Y1:01.7488011151:01.70
50m:29.02100m:1:01.70
3.Ivor MollemaOceanus1:04.6190071371:02.37
50m:29.08100m:1:02.37
4.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:01.3391024231:02.41
50m:28.56100m:1:02.41
5.Theo BeglingerOceanus1:01.8990001591:03.63
50m:30.16100m:1:03.63
6.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:02.5491030631:03.75
50m:29.45100m:1:03.75
7.Fred SminkDe Otters Het Gooi1:04.0691045191:05.54
50m:30.23100m:1:05.54
8.Nick HessingDe Dolfijn1:04.1691037531:06.74
50m:29.46100m:1:06.74
DISRaoul EngelenburgDe Dolfijn1:03.8489008431:03.07
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:30.02100m:1:03.07
AFGEMRobbert SpringveldZV De Aalscholver1:01.458302015
AFGEMKillian HestermanHet Y59.989001187


<< TOP >>
Programmanr. 9
11.1.09 - 16:00
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:28.9699002901:29.41
50m:42.34100m:1:29.41
2.Dana BosmanOceanus1:39.8099012961:42.34
50m:50.88100m:1:42.34
DISNynke VerhoevenZV De Aalscholver1:40.9699026101:43.15
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:50.48100m:1:43.15

Minioren 5

1.Michelle MeulenbroekOceanus1:24.5198011341:28.84
50m:43.07100m:1:28.84
2.Suzanne HoboOceanus1:33.0798024081:33.86
50m:46.60100m:1:33.86
3.Cheryl ZethofOceanus1:34.3298013141:35.04
50m:46.74100m:1:35.04
4.Emma LentingOceanus1:39.8298024121:39.83
50m:49.28100m:1:39.83


<< TOP >>
Programmanr. 10
11.1.09 - 16:05
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Maxime v.d. HeuvelOceanus1:20.0497010041:21.57
50m:40.64100m:1:21.57
2.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:24.4997015941:22.98
50m:40.29100m:1:22.98
3.Noa OldenhofZpch1:25.1897006221:23.84
50m:39.86100m:1:23.84
4.Yanna LoogmanZpch1:26.9097018481:25.36
50m:42.14100m:1:25.36
5.Robin PameijerDe Dolfijn1:28.3397019781:28.79
50m:44.82100m:1:28.79
6.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:26.7997028181:29.85
50m:44.38100m:1:29.85

Junioren 2

1.Jennifer StamDe Futen1:17.8996028901:18.14
50m:38.42100m:1:18.14
2.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:23.7296052301:18.80
50m:38.50100m:1:18.80
3.Carmen RoskamOceanus1:19.7996035621:19.86
50m:38.42100m:1:19.86
4.Bojoura SpaargarenOceanus1:21.9396012701:20.90
50m:40.14100m:1:20.90
5.Danique PoldervaartZpch1:23.1996018721:22.32
50m:40.66100m:1:22.32
6.Annika NeuteboomTorpedo1:24.8696013541:28.89
50m:43.20100m:1:28.89
DISTamara GroveOceanus1:13.4296012661:14.72
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:36.78100m:1:14.72

Junioren 3

1.Tessa v.d. ZwaardOceanus1:14.0895013661:13.26
50m:35.64100m:1:13.26
2.Zoë van der AartZpch1:18.6995031521:17.96
50m:37.83100m:1:17.96
3.Danielle GrootesOceanus1:15.4595012781:18.33
50m:38.51100m:1:18.33
4.Robin Pagano MiraniOceanus1:14.8695025561:18.86
50m:39.26100m:1:18.86
5.Annika ArvinDe Dolfijn1:15.4895000081:19.35
50m:39.41100m:1:19.35
6.Dorien HeinDe Futen1:20.2995030101:22.14
50m:40.70100m:1:22.14
AFGEMMaxime VerschuurDe Dolfijn1:17.919500804

Jeugd 1

1.Chantal GroveOceanus1:12.5994018441:12.46
50m:35.84100m:1:12.46
2.Brigitte OkkenW.Z. & P.C. Triton1:18.8294018521:20.75
50m:38.25100m:1:20.75
3.Kelsey GielenOceanus1:20.8094019341:22.32
50m:39.98100m:1:22.32
4.Ayako de NietDe Otters Het Gooi1:20.4894057781:22.64
50m:40.36100m:1:22.64

Jeugd 2

1.Jamie de JongDe Dolfijn1:12.3393008981:12.29
50m:35.39100m:1:12.29
2.Nikki van der HoornOceanus1:14.3493072241:13.81
50m:35.82100m:1:13.81
3.Isabelle GrootesOceanus1:13.1393030301:14.32
50m:36.10100m:1:14.32
4.Ilona CatsOceanus1:13.7193020861:14.45
50m:35.71100m:1:14.45
5.Ilona BroedersHet Y1:14.1493010301:14.73
50m:36.77100m:1:14.73
6.Megan BartlingZpch1:13.8993033461:15.80
50m:36.13100m:1:15.80
7.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:17.5293008281:19.26
50m:39.79100m:1:19.26

Senioren 1

1.Merel ToussaintDe Futen1:14.3792037881:16.72
50m:36.72100m:1:16.72
2.Cynthia de GalanKon. AZ 18701:16.9892034161:18.38
50m:37.90100m:1:18.38
AFGEMKirsten SmitOceanus1:14.449205648
AFGEMRobin MeesterOceanus1:16.799207036

Senioren Open

1.Simone DekkerDe Dolfijn1:08.4889008761:08.68
50m:33.37100m:1:08.68
2.Alice BravoHet Y1:08.4887053461:09.06
50m:34.20100m:1:09.06
3.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:10.0791038621:12.21
50m:34.21100m:1:12.21
4.Maureen VisserDe Otters Het Gooi1:10.4689043881:12.92
50m:34.36100m:1:12.92


<< TOP >>
Programmanr. 11
11.1.09 - 16:15
Jongens, 100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Ricardo GraafmansDe Futen1:34.7499004091:34.16
2.Daan SommelingOceanus1:37.7999007671:37.35
AFGEMNiek HeldoornIJsselmeer1:44.659900199

Minioren 5

1.Ruben StamDe Futen1:20.9598003311:25.96
2.Sander KirillovaOceanus1:28.8998001211:30.93
3.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:33.1098007231:32.10
4.Jason SlijngardDe Dolfijn1:35.3598012651:33.10
DISNiels PostDe Otters Het Gooi1:37.7998013271:39.92
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 12
11.1.09 - 16:20
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Ivar de JongZV De Aalscholver1:24.5597008691:23.91
2.Joris DiepeveenDe Futen1:23.4197009411:25.04
3.Navin KeizerDe Dolfijn1:29.4897013371:28.48
4.Jeroen GlansdorpZpch1:28.3697003031:31.68
DISRoy MoisonZpch1:27.0397007231:24.90
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZAJeroen van ZantenTorpedo1:25.679700963

Junioren 1

1.Max GuthmanDe Dolfijn1:17.4396033171:15.07
2.Wessel de JongOceanus1:16.0696014471:17.59
3.Thomas VeroudenOceanus1:19.8196028551:18.66
4.Stefan van den BergZpch1:23.0696026831:19.34
5.Fernando MoolhuijsenOceanus1:20.0296008711:20.71
6.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:22.7596002791:22.84
7.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton1:26.4296009591:25.75
8.Matthijs HellingOceanus1:26.8996010431:26.05
9.Dwight van SchoorlDe Dolfijn1:24.7396003271:26.67
DISRaymon OstendorfZV De Aalscholver1:25.8096008451:22.50SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.

Junioren 2

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:09.1095008771:09.21
2.Jesse PietOceanus1:21.2295003571:16.42
3.Tijmen SchaapherderTorpedo1:17.4795021411:16.57
4.Stanley MoolhuijsenOceanus1:17.5795010451:16.78
5.Rick BunschotenZV De Aalscholver1:21.7095042031:19.16
6.Nick SijmonsDe Amstel1:20.9995004911:20.75
DISMartijn van de KoppelTorpedo1:15.9995012051:12.36RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISLars de VriesDe Meeuwen Diemen1:18.2795034311:15.33SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMAndy OnderstalDe Dolfijn1:11.509504889

Junioren 3

1.Vincent MoolhuijsenOceanus1:08.9394012151:08.29
2.Istvan SpaargarenOceanus1:08.3294011991:08.61
3.Frans BijlHet Y1:14.1594013191:12.57
4.Paul BreeDe Otters Het Gooi1:15.5694001251:15.32
5.Max WegbransOceanus1:16.2494025431:16.47
6.Michael van AmstelOceanus1:17.8094012171:17.20

Junioren 4

1.Loïc KempDe Otters Het Gooi1:08.3293034831:06.33
2.Nils MollemaOceanus1:05.1093062831:06.48
3.Bastiaan WaandersOceanus1:10.1693012251:08.04
4.Florian ReumerDe Otters Het Gooi1:11.0493068851:09.76
5.Mike VerweijZV De Aalscholver1:10.0493052451:10.23
6.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn1:09.5493029031:10.40
7.Bart HoekselDe Meeuwen Diemen1:10.5793030291:10.95

Jeugd 1

1.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi1:01.8792014611:03.76
2.Robert RohaanOceanus1:05.7692036791:05.98
3.Bas UdingaZV De Aalscholver1:08.0492013211:08.23
4.Dennis ReijndersOceanus1:09.1092027271:10.36

Senioren Open

1.Brinio HondDe Amstel1:00.10880149958.92
2.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn1:02.0491024491:01.00
3.Nick HessingDe Dolfijn1:02.1691037531:01.60
4.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi1:00.4790046031:02.86
5.Jos VergeerOceanus1:05.0291027471:03.95
6.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:03.2091024231:04.09
7.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:03.8091030631:05.04
8.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi1:06.3691062411:05.44
9.Theo BeglingerOceanus1:05.6990001591:07.10
10.Fred SminkDe Otters Het Gooi1:05.8291045191:07.67
11.Tim BunnikW.Z. & P.C. Triton1:07.9890005051:07.78FJ 1
12.Robin HofmanOceanus1:07.2291028451:07.78FJ 2
AFGEMRens van den BergDe Otters Het Gooi1:02.778900201
AFGEMEwout de VriesW.Z. & P.C. Triton1:05.119003663
AFGEMRobbert SpringveldZV De Aalscholver1:05.208302015


<< TOP >>
Programmanr. 13
11.1.09 - 16:40
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Anouk van NoordOceanus42.77990129443.66
2.Mariko de NietDe Otters Het Gooi47.45990055448.25
3.Rachèl v.d. PlasDe Otters Het Gooi49.18990160648.52

Minioren 5

1.Tessa VermeulenDe Dolfijn40.73980006838.94
2.Emma KeurDe Otters Het Gooi44.28980196840.73
3.Nienke van der ZeeW.Z. & P.C. Triton48.98980280843.51
4.Emma LentingOceanus45.20980241245.11
5.Nella DiepeveenDe Futen48.36980152046.35
6.Emma DiepeveenDe Futen48.90980150447.40
7.Emily de JongTorpedo48.91980098447.76
8.Darleen KagchellandZpch45.57980013848.74
9.Cheryl ZethofOceanus49.51980131450.69


<< TOP >>
Programmanr. 14
11.1.09 - 16:45
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Maxime v.d. HeuvelOceanus1:25.0797010041:22.94
50m:37.00100m:1:22.94
2.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi1:36.4997035881:33.67
50m:43.46100m:1:33.67
3.Yanna LoogmanZpch1:38.5197018481:36.50
4.Chantal KosmisDe Futen1:38.5497020341:36.65
50m:42.15100m:1:36.65
5.Eva v.d. BornOceanus1:40.8997023801:44.60
6.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:40.4397028181:45.01
50m:46.40100m:1:45.01

Junioren 2

1.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:29.0996052301:22.92
50m:37.86100m:1:22.92
2.Tamara GroveOceanus1:22.0296012661:24.19
50m:38.97100m:1:24.19

Junioren 3

1.Tessa v.d. ZwaardOceanus1:17.3195013661:15.86
50m:34.19100m:1:15.86
2.Annika ArvinDe Dolfijn1:16.8095000081:19.62
3.Danielle GrootesOceanus1:19.2895012781:23.52
50m:38.52100m:1:23.52
4.Robin Pagano MiraniOceanus1:22.9295025561:25.11
50m:38.54100m:1:25.11
AFGEMMaxime VerschuurDe Dolfijn1:25.409500804

Jeugd 1

1.Vivian OgundipeDe Otters Het Gooi1:23.2094068281:21.11
50m:36.41100m:1:21.11
2.Kelsey GielenOceanus1:20.0494019341:22.27

Jeugd 2

1.Jamie de JongDe Dolfijn1:07.7393008981:08.85
50m:31.79100m:1:08.85
2.Kaylee KochHet Y1:12.8993014441:13.80
50m:33.73100m:1:13.80
3.Isabelle GrootesOceanus1:14.7093030301:14.48
50m:35.06100m:1:14.48
4.Nikki van der HoornOceanus1:13.6093072241:15.55
50m:34.84100m:1:15.55

Senioren 1

1.Laura OotesDe Dolfijn1:19.5792013401:22.27
50m:37.72100m:1:22.27
AFGEMKirsten SmitOceanus1:19.329205648
AFGEMRobin MeesterOceanus1:16.679207036

Senioren Open

1.Simone DekkerDe Dolfijn1:10.2389008761:08.76
50m:31.39100m:1:08.76
2.Evelien SohlHet Y1:09.6486033461:09.33
50m:32.51100m:1:09.33
3.Britt BakkerDe Dolfijn1:10.0991000941:11.61
50m:33.28100m:1:11.61
AFGEMPauline GouwensDe Otters Het Gooi1:05.138400790


<< TOP >>
Programmanr. 15
11.1.09 - 16:55
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Bas MartelhoffHet Y1:21.2899003431:17.10
50m:36.88100m:1:17.10
2.Ricardo GraafmansDe Futen1:19.6799004091:20.10
50m:37.39100m:1:20.10
3.Ruben GriffioenOceanus1:21.4799007711:21.98
50m:39.31100m:1:21.98
4.Daan SommelingOceanus1:26.3099007671:24.39
50m:39.79100m:1:24.39
AFGEMNiek HeldoornIJsselmeer1:32.689900199

Minioren 5

1.Ruben StamDe Futen1:11.1498003311:10.15
50m:37.04100m:1:10.15
2.Bart SommelingOceanus1:16.6498007651:16.25
50m:35.34100m:1:16.25
3.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:20.2598007231:19.74
50m:38.76100m:1:19.74
4.Jason SlijngardDe Dolfijn1:22.2798012651:20.25
50m:38.63100m:1:20.25
5.Gideon HeijTorpedo1:25.1798006551:22.20
50m:40.17100m:1:22.20
6.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:25.1798007211:29.16
50m:42.36100m:1:29.16


<< TOP >>
Programmanr. 16
11.1.09 - 16:55
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Rick de MercadoOceanus1:09.3997006731:09.47
50m:33.70100m:1:09.47
2.Roy MoisonZpch1:11.1597007231:11.38
50m:34.18100m:1:11.38
3.Joris DiepeveenDe Futen1:13.3897009411:14.88
50m:35.96100m:1:14.88
4.Rick MooiIJsselmeer1:17.6097033171:14.92
50m:35.86100m:1:14.92
AFGEMLars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton1:18.139702427

Junioren 1

1.Max GuthmanDe Dolfijn1:02.7196033171:02.26
50m:29.80100m:1:02.26
2.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:08.8496007271:07.63
50m:32.68100m:1:07.63
3.Thomas VeroudenOceanus1:07.4396028551:08.25
50m:33.23100m:1:08.25
4.Fernando MoolhuijsenOceanus1:07.4196008711:08.54
50m:33.45100m:1:08.54
5.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:10.5296002791:08.68
50m:33.41100m:1:08.68
6.Wessel de JongOceanus1:06.6796014471:08.75
50m:33.16100m:1:08.75
7.Raymon OstendorfZV De Aalscholver1:11.0296008451:13.00
50m:33.68100m:1:13.00

Junioren 2

1.Jeffrey ReijndersOceanus59.86950087759.70
50m:28.89100m:59.70
2.Ties ElzermanDe Dolfijn1:00.0895021631:00.38
50m:29.28100m:1:00.38
3.Martijn van de KoppelTorpedo1:05.4295012051:03.92
50m:31.48100m:1:03.92
4.Anthony LubbersDe Dolfijn1:05.1195011511:04.24
50m:30.88100m:1:04.24
5.Roy GraafmansDe Futen1:06.9595021191:07.13
50m:32.39100m:1:07.13
6.Tijmen SchaapherderTorpedo1:05.4195021411:07.14
50m:31.39100m:1:07.14
7.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi1:07.6495000211:07.26
50m:32.54100m:1:07.26
8.Diego Hélant MullerDe Dolfijn1:07.8295004511:07.74
50m:33.08100m:1:07.74
9.Jesse PietOceanus1:06.3695003571:08.07
50m:31.69100m:1:08.07
10.Nordin ZandhuisDe Otters Het Gooi1:09.6995024791:09.98
50m:33.60100m:1:09.98
11.Mitch MeeusenHet Y1:09.0895007671:10.08
12.Rick BunschotenZV De Aalscholver1:08.9895042031:10.75
AFGEMAndy OnderstalDe Dolfijn1:00.529504889

Junioren 3

1.Istvan SpaargarenOceanus59.02940119959.50
50m:28.75100m:59.50
2.Vincent MoolhuijsenOceanus59.18940121559.70
50m:29.18100m:59.70
3.Friedrich VinkIJsselmeer1:05.4294046131:02.54
50m:30.01100m:1:02.54
4.Maarten EekhofDe Otters Het Gooi1:04.5894030631:04.69
50m:31.38100m:1:04.69
5.Paul BreeDe Otters Het Gooi1:03.6194001251:04.85
50m:31.10100m:1:04.85
6.Max BevelanderHet Y1:04.1894026671:05.41
50m:31.59100m:1:05.41
7.Max WegbransOceanus1:04.4194025431:06.39
50m:31.39100m:1:06.39
8.Jules FolkersHet Y1:05.4494030751:08.73
50m:32.36100m:1:08.73

Junioren 4

1.Nils MollemaOceanus55.47930628355.21
50m:27.20100m:55.21
2.Loïc KempDe Otters Het Gooi55.12930348355.83
50m:27.26100m:55.83
3.Jan BatstraHet Y56.82930273756.93
50m:27.39100m:56.93
4.Bastiaan WaandersOceanus57.40930122557.82
50m:27.89100m:57.82
5.Daniel RosinghHet Y57.74930274158.04
50m:27.71100m:58.04
6.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn57.96930053958.32
50m:28.29100m:58.32

Jeugd 1

1.Chester HautvastTorpedo56.34920435955.23
50m:26.46100m:55.23
2.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi54.39920146155.76
50m:26.89100m:55.76
3.Robert RohaanOceanus57.88920367959.18
50m:28.35100m:59.18

Senioren Open

1.Brinio HondDe Amstel53.93880149951.90
50m:24.83100m:51.90
2.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi51.91900460352.28
50m:24.97100m:52.28
3.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn54.10910306355.10
50m:26.02100m:55.10
4.Nick HessingDe Dolfijn55.21910375355.21
50m:26.50100m:55.21
5.Raoul EngelenburgDe Dolfijn55.98890084355.83
50m:27.09100m:55.83
6.Daan GlorieHet Y56.00880111556.54
50m:27.28100m:56.54
7.Roy VisserDe Otters Het Gooi54.78910242357.30
50m:27.11100m:57.30
8.Theo BeglingerOceanus55.60900015958.99
50m:28.27100m:58.99
AFGEMKillian HestermanHet Y54.349001187


<< TOP >>
Programmanr. 17
11.1.09 - 17:10
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:34.9899002901:33.82
2.Moesha WartesDe Dolfijn1:38.9899017241:35.32
3.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:40.4299005541:36.06
4.Anouk van NoordOceanus1:36.9999012941:40.10
5.Rachèl v.d. PlasDe Otters Het Gooi1:43.5099016061:42.73
6.Marit LeusinkTorpedo1:47.2099015701:43.43
DISRafaëlla van NeeHet Y1:46.6299003581:36.23VH
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISAurian VeldtZpch1:47.2999017581:49.63VH
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.

Minioren 5

1.Michelle MeulenbroekOceanus1:29.1798011341:31.09
2.Darleen KagchellandZpch1:32.5498001381:33.71
3.Suzanne HoboOceanus1:36.5498024081:37.40
4.Cheryl ZethofOceanus1:36.6298013141:41.18


<< TOP >>
Programmanr. 18
11.1.09 - 17:15
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Hannah RosinghHet Y1:22.1697003421:22.72
2.Maxime v.d. HeuvelOceanus1:19.1097010041:22.99
3.Noa OldenhofZpch1:26.0297006221:24.21
4.Jody de GroofZV De Aalscholver1:26.1697026001:27.69
5.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:27.2097015941:27.82
6.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:28.7997028181:28.08
7.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi1:27.8697035881:28.20
8.Eva v.d. BornOceanus1:29.1597023801:29.80
9.Chantal KosmisDe Futen1:29.0197020341:30.15
10.Yanna LoogmanZpch1:29.7697018481:31.45
DISRobin PameijerDe Dolfijn1:27.1097019781:24.15SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.

Junioren 2

1.Jennifer StamDe Futen1:18.4296028901:17.54
2.Tamara GroveOceanus1:19.3396012661:19.36
3.Danique PoldervaartZpch1:24.8996018721:22.54
4.Esther KoxTorpedo1:21.7496006121:22.89
5.Annika NeuteboomTorpedo1:26.6296013541:26.92

Junioren 3

1.Zoë van der AartZpch1:18.5195031521:19.13
2.Danielle GrootesOceanus1:16.8895012781:20.25
3.Dorien HeinDe Futen1:21.3095030101:20.75
4.Robin Pagano MiraniOceanus1:17.1895025561:21.07
5.Alissa BusOceanus1:23.7895013701:24.13
6.Tessa v.d. ZwaardOceanus1:18.6595013661:24.74

Jeugd 1

1.Chantal GroveOceanus1:15.6694018441:17.15
2.Ayako de NietDe Otters Het Gooi1:19.1894057781:17.78
3.Vivian OgundipeDe Otters Het Gooi1:20.8294068281:20.08
4.Kelsey GielenOceanus1:19.9294019341:23.65

Jeugd 2

1.Jamie de JongDe Dolfijn1:11.7793008981:12.39
2.Kaylee KochHet Y1:14.9293014441:13.30
3.Nikki van der HoornOceanus1:17.1493072241:15.00
4.Isabelle GrootesOceanus1:14.4693030301:15.33
5.Ilona CatsOceanus1:14.6893020861:15.80
6.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:16.2993008281:17.37
7.Marieke SpittelerOceanus1:17.5493034021:18.50
8.Megan BartlingZpch1:18.4493033461:18.64

Senioren 1

1.Sylvia OudshoornZpch1:17.4592013701:17.63
2.Ilona EversdijkDe Otters Het Gooi1:21.5692005361:17.97
3.Cynthia de GalanKon. AZ 18701:17.7892034161:18.97
4.Laura OotesDe Dolfijn1:17.3692013401:20.57
5.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi1:21.8892044261:27.76
AFGEMRobin MeesterOceanus1:16.639207036
AFGEMKirsten SmitOceanus1:14.689205648

Senioren Open

1.Noëlla HondDe Amstel1:09.2986016181:06.71
2.Britt BakkerDe Dolfijn1:10.2191000941:12.13
3.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi1:12.1689045221:13.68
4.Maureen VisserDe Otters Het Gooi1:12.1789043881:15.16
5.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:14.0991038621:16.30


<< TOP >>
Programmanr. 19
11.1.09 - 17:30
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Daan SommelingOceanus1:52.4899007671:54.70
50m:53.77100m:1:54.70
DISRuben GriffioenOceanus1:44.0999007711:48.53SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:51.44100m:1:48.53

Minioren 5

1.Sander KirillovaOceanus1:40.4298001211:42.80
50m:49.16100m:1:42.80
2.Bart SommelingOceanus1:40.2598007651:43.46
50m:48.75100m:1:43.46
3.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:47.7498007211:48.57
50m:51.74100m:1:48.57
4.Jason SlijngardDe Dolfijn1:46.0698012651:49.15
50m:51.59100m:1:49.15
DISRuben StamDe Futen1:35.3298003311:39.85SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:47.13100m:1:39.85


<< TOP >>
Programmanr. 20
11.1.09 - 17:35
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Ivar de JongZV De Aalscholver1:38.3297008691:36.22
50m:46.16100m:1:36.22
2.Michel van NieuwkerkDe Futen1:39.1097024131:36.82
50m:46.46100m:1:36.82
3.Roy MoisonZpch1:40.7897007231:40.26
50m:47.80100m:1:40.26

Junioren 1

1.Max GuthmanDe Dolfijn1:34.1796033171:29.58
50m:42.33100m:1:29.58
2.Fernando MoolhuijsenOceanus1:27.9696008711:31.42
50m:43.48100m:1:31.42
3.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:33.6796007271:33.99
50m:44.96100m:1:33.99
DISStefan van den BergZpch1:32.4796026831:26.60SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:40.75100m:1:26.60

Junioren 2

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:17.5395008771:18.64
50m:37.02100m:1:18.64
2.Ties ElzermanDe Dolfijn1:18.0495021631:19.73
50m:38.19100m:1:19.73
3.Joeri BerendsOceanus1:20.3395003691:21.10
50m:43.56100m:1:21.10
4.Tijmen SchaapherderTorpedo1:23.1695021411:24.65
50m:39.98100m:1:24.65
5.Martijn van de KoppelTorpedo1:27.2795012051:29.94
50m:42.65100m:1:29.94
6.Roy GraafmansDe Futen1:27.0895021191:31.19
50m:42.73100m:1:31.19

Junioren 3

1.Vincent MoolhuijsenOceanus1:17.2594012151:19.75
50m:37.76100m:1:19.75
2.Maarten EekhofDe Otters Het Gooi1:21.3294030631:21.37
50m:38.06100m:1:21.37
3.Frans BijlHet Y1:22.3994013191:21.65
50m:39.01100m:1:21.65
4.Max BevelanderHet Y1:23.5494026671:24.24
50m:40.20100m:1:24.24
5.Istvan SpaargarenOceanus1:21.6594011991:25.45
50m:39.76100m:1:25.45

Junioren 4

1.Jan BatstraHet Y1:14.6393027371:14.02
50m:34.29100m:1:14.02
2.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn1:14.0093005391:14.18
50m:34.84100m:1:14.18
3.Daniel RosinghHet Y1:13.2193027411:15.46
50m:35.78100m:1:15.46
4.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn1:14.4793029031:16.37
50m:35.95100m:1:16.37
5.Tim ten KateHet Y1:15.4993002491:16.51
50m:36.07100m:1:16.51
6.Nils MollemaOceanus1:16.8093062831:17.95
50m:36.75100m:1:17.95
7.Bastiaan WaandersOceanus1:18.2093012251:18.79
50m:36.75100m:1:18.79
8.Florian ReumerDe Otters Het Gooi1:15.9093068851:18.85
50m:36.82100m:1:18.85
9.Ben ZwerinkDe Meeuwen Diemen1:19.0693027911:19.54

Jeugd 1

1.Robert RohaanOceanus1:09.2292036791:10.31
50m:32.74100m:1:10.31
2.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi1:10.2492014611:12.20
50m:34.47100m:1:12.20
3.Donald HillebregtOceanus1:14.3392026291:14.21
50m:34.35100m:1:14.21
4.Bas UdingaZV De Aalscholver1:15.5692013211:14.72
50m:35.09100m:1:14.72

Senioren Open

1.Brinio HondDe Amstel1:06.3388014991:05.41
50m:30.81100m:1:05.41
2.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn1:05.9891024491:06.67
50m:31.54100m:1:06.67
3.Nick HessingDe Dolfijn1:08.3991037531:10.34
50m:32.75100m:1:10.34
4.Daan GlorieHet Y1:12.6488011151:13.20
50m:34.48100m:1:13.20
5.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:10.5791024231:14.35
50m:34.80100m:1:14.35
6.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi1:13.1491062411:15.11
50m:35.59100m:1:15.11
AFGEMRobbert SpringveldZV De Aalscholver1:09.378302015
AFGEMRens van den BergDe Otters Het Gooi1:07.828900201