Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  9 - 10 jaar
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  9 - 10 jaar
Nr. 3. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 4. Jongens, 100m vlinderslag  11 - 12 jaar
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  13 - 14 jaar
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  13 - 14 jaar
Nr. 7. Meisjes, 100m vlinderslag  15 - 16 jaar
Nr. 8. Jongens, 100m vlinderslag  15 - 16 jaar
Nr. 9. Dames, 100m rugslag  17 jaar en ouder
Nr. 10. Heren, 100m rugslag  17 jaar en ouder
Nr. 11. Meisjes, 50m vlinderslag  9 - 10 jaar
Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag  9 - 10 jaar
Nr. 13. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag  11 - 12 jaar
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag  13 - 14 jaar
Nr. 16. Jongens, 100m vlinderslag  13 - 14 jaar
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag  15 - 16 jaar
Nr. 18. Jongens, 100m vrije slag  15 - 16 jaar
Nr. 19. Dames, 100m schoolslag  17 jaar en ouder
Nr. 20. Heren, 100m schoolslag  17 jaar en ouder


Winterkring Kampioenschap deel 2
Emmen, 11.1.2009


Programmanr. 1
11.1.09 - 16:30
Meisjes, 100m vrije slag9 - 10 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Brigit Beukeveld9800216de Plons1:16.331:13.45
2.Rebecca Jager9800402ZC De Toekomst1:16.261:13.90
3.Revecka Reiber9802962ZPC Bikkel Hoogeveen1:17.891:17.43
4.Sandra Jorwerda9801420ZC Borger1:20.221:18.51
5.Coqo Hendriks9800180ZPC Bikkel Hoogeveen1:20.621:18.57
6.Suzanne Hospers9801832De Kikker1:21.471:19.59
7.Esra Hoogeveen9800946ZPC Bikkel Hoogeveen1:24.891:22.39
8.Lisette Wolbers9800340de Valken1:25.231:22.96
9.Simone Krans9900756De Kikker1:25.361:22.96
10.Cynthia Koerhuis9900088De Spatters1:27.801:24.22
11.Anne van Asperen9800308ZPC Bikkel Hoogeveen1:22.461:25.37
12.Mathilde Nijzingh9900086De Spatters1:26.431:26.96
13.Denise Iwema9801916De Spatters1:24.431:28.66
14.Jolieke Timmer9800688de Valken1:30.141:29.45
15.Anouk Heizenberg9901148Aqualero1:30.891:30.57
16.Eva Koops9800324ZC Borger1:28.071:31.12


<< TOP >>
Programmanr. 2
11.1.09 - 16:35
Jongens, 100m vrije slag9 - 10 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Friso van der Meulen9800617Aqua '68 - Najade1:14.771:14.47
2.Gauke Eilander9800603ZPC Bikkel Hoogeveen1:18.391:15.42
3.Tiemen Tijs ten Have9800457de Valken1:21.541:16.36
4.Robin van Grol9800129De Kikker1:17.321:17.68
5.Beeke Beeksma9801537De Kikker1:25.601:20.94
6.Maik Huser9900265De Kikker1:25.641:26.90
7.Lauren Nab9900023De Kikker1:29.801:27.06
8.Tomas van der Heide9900019De Spatters1:27.531:29.03
9.Matthijs van Meerendonk9900375Aqua '68 - Najade1:30.541:29.62


<< TOP >>
Programmanr. 3
11.1.09 - 16:40
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 1 en 2
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Dieudonnée Houtkamp9600982ZPC Bikkel Hoogeveen1:22.311:17.02
2.Kristel Hormann9601084De Spatters1:21.181:18.09
3.Saranda Hofstra9700526De Kikker1:20.961:19.40
4.Danique Scheltes9601316Aqua '68 - Najade1:20.721:21.00
5.Daniëlle Vrieling9601082De Spatters1:26.671:28.17
6.Anouk Bos9600494de Valken1:31.861:29.09
7.Bernadette Baron9601612De Kikker1:32.551:30.41
8.Annelie la Rivière9700864ZC Borger1:34.081:32.50
9.Caroline Damen9703088De Spatters1:32.721:33.38
10.Thyra de Meer9600766ZC Borger1:32.591:35.47
11.Myrna Huis9700002ZC Borger1:34.781:42.48


<< TOP >>
Programmanr. 4
11.1.09 - 16:45
Jongens, 100m vlinderslag11 - 12 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Ryan Beugels9700169De Spatters1:25.741:24.65
2.Ardi Knol9603447ZPC Bikkel Hoogeveen1:31.021:25.81


<< TOP >>
Programmanr. 5
11.1.09 - 16:50
Meisjes, 100m vrije slag13 - 14 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Jakonien Koster9400068ZPC Bikkel Hoogeveen1:03.001:02.57
2.Beau Rijpers9402638ZPC Bikkel Hoogeveen1:04.831:04.89
3.Anika ten Have9400712de Valken1:03.331:04.92
4.Daniëlle Kruizinga9402634ZPC Bikkel Hoogeveen1:06.901:05.53
5.Inez Zewuster9503700Vriledo1:05.281:05.83
6.Irene Wolbers9400450de Valken1:06.381:06.95
7.Zoë Hendriks9405016ZPC Bikkel Hoogeveen1:04.751:06.97
8.Kirsten Nieboer9501988Aqua '68 - Najade1:07.401:07.42
9.Marsha Hidding9402612De Kikker1:10.731:08.08
9.Jolein Welling9401084ZC Borger1:09.011:08.08
11.Leonie Boonstra9401324Aqua '68 - Najade1:10.201:08.66
12.Denise Koerhuis9400306De Spatters1:09.351:08.86
13.Floor Rüwen9402746de Plons1:10.901:08.96
14.Tessa Benjamins9500636Aqualero1:10.791:10.19
15.Marsha Beukeveld9503552de Plons1:10.881:10.26
16.Sanne Scheltes9404164Aqua '68 - Najade1:09.851:10.34
17.Marije Loof9501504de Valken1:15.941:11.64
18.Yvonne van Rein9501514Vriledo1:11.131:12.08
19.Christina van der Laan9504864Ritola Z&PC1:09.591:12.86
20.Lotte Duursma9500784Aqualero1:14.821:13.63
21.Marlou Meijer9501990Aqua '68 - Najade1:11.601:13.73
22.Ellen Naber9501536de Valken1:17.221:14.26
23.Kyra Wams9504792Ritola Z&PC1:14.381:14.42
24.Marcella Hoog9401288Vriledo1:14.021:14.73
25.Loysa Feikens9500728De Spatters1:16.131:14.75
26.Jemaine Wolbers9403048de Valken1:16.191:14.84
27.Desirée van der Wijk9500572ZPC Bikkel Hoogeveen1:15.701:15.56
28.Marjolein Wolting9405124de Plons1:17.921:15.75
29.Nienke Heugen9402614De Kikker1:14.891:15.91
30.Ilona Vlieghuis9401082ZC Borger1:16.471:16.85
31.Michelle Thomas9403614Aqua '68 - Najade1:17.251:16.88
32.Emma Hoving9400650ZC Borger1:16.081:17.09
33.Gerdi Thiele9401190Moby Dick1:13.931:18.25
33.Marieke Ipema9401290Vriledo1:16.281:18.25
35.Lyan Koning9406608Moby Dick1:14.191:18.27
36.Elvira Feikens9500726De Spatters1:12.741:18.41
37.Manon Wolbers9501506de Valken1:16.971:19.70
DISMireille van Burken9503588ZPC Bikkel Hoogeveen1:08.37
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISKim Bouhuys9401756De Kikker1:13.93
DISKim Radix9505578Aqua '68 - Najade1:15.20
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 6
11.1.09 - 17:00
Jongens, 100m vrije slag13 - 14 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Daniël van der Deen9500721ZC Borger56.9356.81
2.Chris Bolding9503427ZPC Bikkel Hoogeveen1:02.671:00.97
3.Sander Polling9405061Ritola Z&PC1:03.521:01.35
4.Richard Hovenkamp9400497De Spatters1:02.921:02.30
5.Rowan Keen9500727ZC Borger1:07.621:06.00
6.Derk-Jan Knol9504297ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.211:06.54
7.Jeroen Lorius9500523ZPC Bikkel Hoogeveen1:06.011:07.25
8.Hugo Biemold9402741Aqualero1:10.341:07.26
9.Jorick van der Vlag9405353ZC Borger1:07.221:07.50
10.Joost van den Berg9405289ZC Borger1:07.991:08.30
11.Marco Kloeze9403069ZPC Bikkel Hoogeveen1:08.761:08.43
12.Mitchell Beugels9400495De Spatters1:09.071:08.51
13.Marcel Aalderink9406049de Valken1:10.781:09.16
14.Koen Rooseboom9502703De Spatters1:10.531:10.31
15.Bjorn Jansen9402501Aqua '68 - Najade1:11.441:11.44
16.Bjorn Damen9400637ZZG de Boskikkers1:13.131:11.47
17.Stephan Boersma9400833Aqua '68 - Najade1:13.911:11.57
18.Thom Nijstad9405683De Reest1:13.281:12.67
DISNiek Naber9503679Moby Dick1:07.37
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 7
11.1.09 - 17:05
Meisjes, 100m vlinderslag15 - 16 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Aukje Jenster9200856de Valken1:07.201:07.48
2.Danielle Middel9301280ZPC Bikkel Hoogeveen1:12.551:14.80
3.Roan Veninga9207524Aqua '68 - Najade1:19.361:20.72
4.Nienke Eilander9306010ZPC Bikkel Hoogeveen1:20.921:20.97
5.Elianne Douma9300998Vriledo1:20.301:21.57
6.Marissa Spieard9202752ZC Borger1:23.801:21.88
7.Antje van der Meer9204146De Kikker1:23.201:22.89
8.Reinette Sluijk9202102Aqua '68 - Najade1:20.821:22.98
9.Eline Haandrikman9203662De Spatters1:20.461:25.42
10.Aniek Marissen9301436ZC Borger1:23.481:25.77


<< TOP >>
Programmanr. 8
11.1.09 - 17:10
Jongens, 100m vlinderslag15 - 16 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen1:05.501:04.91
2.Kevin Meinders9300769De Spatters1:07.321:06.95
3.Kars ten Have9200467de Valken1:11.291:11.10
4.Bart Verbon9302273De Kikker1:13.381:11.57
5.Peter Hummel9300699De Kikker1:13.271:12.41
6.Sven Damen9200217Aqua '68 - Najade1:14.631:13.32
7.Kieran Keen9200703ZC Borger1:16.151:13.44
8.Taco Wonder9303197De Spatters1:17.791:15.41
9.Maxiem Wagenaar9304645Ritola Z&PC1:18.231:16.58
10.Koen Rüwen9202587de Plons1:17.711:20.41
DISErik Krijnsen9301463ZZG de Boskikkers1:14.361:11.79
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
11.1.09 - 17:15
Dames, 100m rugslag17 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Mariët Koster8301162ZPC Bikkel Hoogeveen1:02.421:06.24
2.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen1:05.941:06.46
3.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen1:08.601:09.54
4.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen1:10.221:09.82
5.Wendy van der Iest8701904ZPC Bikkel Hoogeveen1:08.861:10.31
6.Linda Boxma8500416De Spatters1:10.271:11.64
7.Rochelle Kirindongo8601924ZPC Bikkel Hoogeveen1:12.551:12.21
8.Berdien Welling9103476ZC Borger1:15.701:17.13
9.Cynthia Grooteboer8901462De Reest1:15.351:17.49
10.Jante Wolbers8904804de Valken1:16.071:18.91
DISLize Roosma9007136Aqua '68 - Najade1:20.191:22.02
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
11.1.09 - 17:15
Heren, 100m rugslag17 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Niels Koster8701851ZPC Bikkel Hoogeveen59.731:00.04
2.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen1:03.701:02.74
3.Martijn Viel9003091ZC Borger1:06.261:04.93
4.Sander Hoogeveen9001267ZPC Bikkel Hoogeveen1:04.171:05.16
5.Lars Hamming9005491Ritola Z&PC1:06.881:07.86
6.Rico Ramaker9101857ZPC Bikkel Hoogeveen1:09.801:08.38
7.Jeroen Keizer9005097ZZG de Boskikkers1:11.491:09.20
8.Johan Vos8903459Vriledo1:14.001:10.85
9.Pepijn Stenveld9002797Ritola Z&PC1:10.531:11.19


<< TOP >>
Programmanr. 11
11.1.09 - 17:20
Meisjes, 50m vlinderslag9 - 10 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd
1.Rebecca Jager9800402ZC De Toekomst38.3138.31
2.Coqo Hendriks9800180ZPC Bikkel Hoogeveen41.4539.88
3.Brigit Beukeveld9800216de Plons42.9440.38
4.Esra Hoogeveen9800946ZPC Bikkel Hoogeveen43.7442.90
5.Lisette Wolbers9800340de Valken48.2645.40
6.Eva Koops9800324ZC Borger47.5245.50
7.Simone Krans9900756De Kikker45.9845.70
8.Suzanne Hospers9801832De Kikker48.8346.00
9.Sandra Jorwerda9801420ZC Borger46.7946.25
10.Cynthia Koerhuis9900088De Spatters44.8046.63
11.Mathilde Nijzingh9900086De Spatters47.6147.72
12.Anne van Asperen9800308ZPC Bikkel Hoogeveen46.6448.50
13.Jolieke Timmer9800688de Valken48.0251.36
14.Denise Iwema9801916De Spatters45.9852.28


<< TOP >>
Programmanr. 12
11.1.09 - 17:25
Jongens, 50m vlinderslag9 - 10 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd
1.Gauke Eilander9800603ZPC Bikkel Hoogeveen40.2639.25
2.Beeke Beeksma9801537De Kikker45.1841.18
3.Friso van der Meulen9800617Aqua '68 - Najade41.8841.69
4.Tiemen Tijs ten Have9800457de Valken43.6042.46
5.Maik Huser9900265De Kikker44.3144.53
6.Lauren Nab9900023De Kikker47.6445.73
7.Robin van Grol9800129De Kikker47.9446.44
8.Tomas van der Heide9900019De Spatters47.1946.95


<< TOP >>
Programmanr. 13
11.1.09 - 17:30
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Dieudonnée Houtkamp9600982ZPC Bikkel Hoogeveen1:06.151:06.25
2.Kristel Hormann9601084De Spatters1:10.641:06.78
3.Danique Scheltes9601316Aqua '68 - Najade1:08.741:09.75
4.Bernadette Baron9601612De Kikker1:10.121:10.10
5.Saranda Hofstra9700526De Kikker1:11.101:10.34
6.Daniëlle Vrieling9601082De Spatters1:11.641:12.38
7.Willeke Wonder9604510De Spatters1:12.251:12.78
8.Thyra de Meer9600766ZC Borger1:11.971:12.80
9.Caroline Damen9703088De Spatters1:13.631:14.34
10.Merel van Bergen9602790Ritola Z&PC1:14.381:14.62
11.Anouk Bos9600494de Valken1:14.461:14.87
12.Wiëlle Wolbers9700462de Valken1:19.851:15.79
13.Myrna Huis9700002ZC Borger1:18.391:15.89
14.Inez Duursma9700256De Spatters1:18.921:16.42
15.Mathilde Bausch9600642De Kikker1:17.801:17.04
16.Sanaz Tuls9603350De Reest1:19.311:17.09
17.Anoeska Wonder9600840De Spatters1:18.161:17.17
18.Annelie la Rivière9700864ZC Borger1:19.891:18.00
19.Karin Haandrikman9600842De Spatters1:18.571:18.27
20.Sharonne Urbanus9700944ZPC Bikkel Hoogeveen1:21.861:18.35
21.Sandra Loof9700464de Valken1:20.301:19.44
22.Anne-Marie v d Vrugt9603502de Plons1:20.771:22.26


<< TOP >>
Programmanr. 14
11.1.09 - 17:35
Jongens, 100m vrije slag11 - 12 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Ardi Knol9603447ZPC Bikkel Hoogeveen1:06.571:06.09
2.Ryan Beugels9700169De Spatters1:07.921:07.80
3.Maurice van der Ploeg9700305De Kikker1:08.261:08.18
4.Koen Lems9603709De Kikker1:11.931:10.62
5.Mickey Wijchers9701965ZC Borger1:14.541:11.65
6.Finn van Wanrooij9600203Aqualero1:19.991:16.48


<< TOP >>
Programmanr. 15
11.1.09 - 17:40
Meisjes, 100m vlinderslag13 - 14 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Jakonien Koster9400068ZPC Bikkel Hoogeveen1:13.111:12.35
2.Beau Rijpers9402638ZPC Bikkel Hoogeveen1:13.251:12.88
3.Zoë Hendriks9405016ZPC Bikkel Hoogeveen1:16.791:17.18
4.Anika ten Have9400712de Valken1:14.431:17.18
5.Irene Wolbers9400450de Valken1:16.571:17.18
6.Sanne Scheltes9404164Aqua '68 - Najade1:21.551:19.32
7.Lotte Duursma9500784Aqualero1:21.231:20.06
8.Marsha Hidding9402612De Kikker1:32.101:23.81
9.Daniëlle Kruizinga9402634ZPC Bikkel Hoogeveen1:24.011:24.21
10.Tessa Benjamins9500636Aqualero1:28.331:24.75
11.Inez Zewuster9503700Vriledo1:27.161:26.69
12.Yvonne van Rein9501514Vriledo1:28.361:27.68
13.Denise Koerhuis9400306De Spatters1:29.291:28.15
14.Desirée van der Wijk9500572ZPC Bikkel Hoogeveen1:28.501:29.02
15.Leonie Boonstra9401324Aqua '68 - Najade1:31.601:29.26
16.Christina van der Laan9504864Ritola Z&PC1:24.811:30.13
17.Jolein Welling9401084ZC Borger1:26.921:33.06
18.Emma Hoving9400650ZC Borger1:31.411:37.81


<< TOP >>
Programmanr. 16
11.1.09 - 17:45
Jongens, 100m vlinderslag13 - 14 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Daniël van der Deen9500721ZC Borger1:05.141:03.87
2.Richard Hovenkamp9400497De Spatters1:13.601:12.21
3.Sander Polling9405061Ritola Z&PC1:15.671:16.82
4.Chris Bolding9503427ZPC Bikkel Hoogeveen1:22.701:17.92
5.Thom Nijstad9405683De Reest1:22.891:21.61
6.Joost van den Berg9405289ZC Borger1:29.921:24.69
7.Jorick van der Vlag9405353ZC Borger1:23.331:25.63
8.Derk-Jan Knol9504297ZPC Bikkel Hoogeveen1:25.891:28.47
9.Bjorn Jansen9402501Aqua '68 - Najade1:28.231:28.64


<< TOP >>
Programmanr. 17
11.1.09 - 17:50
Meisjes, 100m vrije slag15 - 16 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Danielle Middel9301280ZPC Bikkel Hoogeveen1:00.581:01.33
2.Aukje Jenster9200856de Valken1:01.511:02.19
3.Reinette Sluijk9202102Aqua '68 - Najade1:07.701:07.47
4.Antje van der Meer9204146De Kikker1:05.851:07.53
5.Aniek Schutrup9302996ZZG de Boskikkers1:11.131:07.67
6.Marissa Spieard9202752ZC Borger1:07.641:08.11
7.Nienke Eilander9306010ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.461:08.13
8.Aniek Marissen9301436ZC Borger1:04.661:09.41
9.Sandra van der Wijk9204288ZPC Bikkel Hoogeveen1:09.471:09.75
10.Amber Jongerhuis9304128De Reest1:09.051:09.84
11.Rosanne Jansman9307450Aqualero1:11.991:10.50
12.Elianne Douma9300998Vriledo1:12.201:10.63
13.Rochelle Beukeveld9306430de Plons1:09.221:10.74
14.Eline Haandrikman9203662De Spatters1:08.321:11.06
15.Eline Nieboer9305870Aqua '68 - Najade1:11.231:11.30
16.Roan Veninga9207524Aqua '68 - Najade1:10.801:11.40
17.Yolande ten Boer9300080Aqua '68 - Najade1:11.301:11.94
18.Kim Hoeksma9301896ZC Borger1:13.351:12.83
19.Esther Stellingwerf9306432de Plons1:14.191:12.85
20.Rowan Klaassens9200942De Spatters1:12.651:13.67
21.Nerissa de Boer9302854Aqua '68 - Najade1:11.441:15.02
22.Mariet Nijwening9304642de Valken1:17.331:15.64
23.Louise Janssen9301874ZZG de Boskikkers1:13.411:17.34


<< TOP >>
Programmanr. 18
11.1.09 - 18:00
Jongens, 100m vrije slag15 - 16 jaar
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen57.4856.09
2.Taco Wonder9303197De Spatters57.5456.59
3.Kars ten Have9200467de Valken57.5557.35
4.Kevin Meinders9300769De Spatters1:00.1759.23
5.Niels Schoemaker9300449ZPC Bikkel Hoogeveen1:00.6259.41
6.Bart Verbon9302273De Kikker59.9959.64
7.Jerome Appeldoorn9201597Aqua '68 - Najade1:00.4959.91
8.Ricardo Bolt9303521ZPC Bikkel Hoogeveen1:00.3559.99
9.Erik Krijnsen9301463ZZG de Boskikkers1:01.641:00.07
10.Peter Hummel9300699De Kikker1:00.321:00.51
11.Koen Rüwen9202587de Plons1:02.101:00.66
12.Maxiem Wagenaar9304645Ritola Z&PC1:01.661:02.18
13.Sven Damen9200217Aqua '68 - Najade1:00.681:02.97
14.Kieran Keen9200703ZC Borger1:06.021:03.08
15.Bas Blaauwgeers9206201de Plons1:04.761:04.45
16.Bryan Elling9206735De Baddespringers1:08.901:05.61
17.Maurice de Jonge9206881de Plons1:06.911:06.23
18.Michael Ham9305429de Valken1:09.081:06.53
19.Mike Huisman9203241Aqualero1:05.221:10.16


<< TOP >>
Programmanr. 19
11.1.09 - 18:05
Dames, 100m schoolslag17 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen1:14.841:16.19
2.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen1:17.541:17.18
3.Wendy van der Iest8701904ZPC Bikkel Hoogeveen1:13.711:17.63
4.Mariët Koster8301162ZPC Bikkel Hoogeveen1:19.761:20.46
5.Rochelle Kirindongo8601924ZPC Bikkel Hoogeveen1:18.911:21.09
6.Manon Jellinek8902042Aqualero1:18.401:21.42
7.Linda Boxma8500416De Spatters1:20.451:21.47
8.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen1:18.551:23.36
9.Berdien Welling9103476ZC Borger1:28.361:28.93
10.Iris Rüwen9003230de Plons1:30.911:30.76


<< TOP >>
Programmanr. 20
11.1.09 - 18:10
Heren, 100m schoolslag17 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdTijd50m100m
1.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen1:02.941:07.82
2.Sander Hoogeveen9001267ZPC Bikkel Hoogeveen1:09.081:11.85
3.Rico Ramaker9101857ZPC Bikkel Hoogeveen1:11.201:13.11
4.Lars Hamming9005491Ritola Z&PC1:14.191:13.11
5.Pepijn Stenveld9002797Ritola Z&PC1:14.901:15.55
6.Niels Koster8701851ZPC Bikkel Hoogeveen1:12.061:16.88
7.Roel Hofman8705127ZZG de Boskikkers1:18.371:19.47
8.Johan Vos8903459Vriledo1:20.911:20.73
9.Martijn Viel9003091ZC Borger1:23.061:21.23
10.Sander Peeters9105525De Reest1:22.781:23.04